کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب الماس

دیدن الماس در خواب رسیدن به موفقیت تعبیر شده است. اگر ببینید صاحب قطعه ای الماس هستید، مورد لطف و احترام مقامات بالا قرار می گیرید. اگر دختری خواب ببیند نامزدش به او الماس هدیه می دهد، ازدواجش با افتخار و سربلندی همراه خواهد شد.
گم کردن الماس، نشانه رسوا شدن یا مرگ است. اگر زن ورزشکاری خواب الماس ببیند، سعادتمند خواهد شد و هدایای زیادی دریافت خواهد کرد. اگر بازرگانی چنین خوابی یببیند، معاملات سود آوری خواهد داشت.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

7 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

Shahrzad

Shahrzad : با سلام.مادرم خواب دیده یکی بهش پر از الماس میداده به رنگای سبز قرمز زرد و مادرم میگفته چقدر به من الماس میدین.

پاسخ
لینک۲۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۴:۰۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. مادر شما مورد لطف و احترام زیادی از جانب دیگران قرار می گیرد، به او ابراز عشق و تعهد و فداکاری خواهد شد و به موفقیت های خیلی زیاد خواهد رسید. موضوعی برای مادرتان مشخص و شفاف خواهد شد و او احساس می کند که یک سر و گردن از دیگران بالاتر است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۴:۱۳
Sadgh1

Sadgh1 : سلام خانم هراتی خواب دیدم با پدرم در یک مکان هستم و دو مار در دست من بودن که پدرم می خواست مار ها را بکشد یکی از مارها را پدرم گرفت پدرم آن ماری راکشت و از داخل ذهن آن یک الماس بیرون آورد آن یک مار دیگری را می خواست بکشد که از دست من فرار کرد کمی به دنبال آن رفتم یک عقاب آن مار رابا چنگال هایش گرفت وبا خود برد اما پدرم یک مار دیگری پیدا کرد اون کشت وازداخل دهن آن دوالماس بیرون آورد سپس به من گفت که دست راستم رابه طرف او ببرم هر سه الماسی از دهن این دو مار بیرون آورده بود را در سه انگشت من بغیر از انگشت شصت و انگشت وسطی گذاشت الماس ها بزرگ به رنگ سبز زور و قرمز بودن بایک چکشی برروی آن می زد تا خوب جا بگیرند و انگشت وسطی را خالی گذاشت وی می گفت باید در این انگشت حلقه ازدواجت بگذاری

پاسخ
لینک۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۹:۱۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما قادر خواهید بود به دانش و خردی برسید که به راهنمایی و مساعدت پدرتان در زندگی تان احساس قدرت کنید و مشکلات و نگرانی ها را از زندگی تان دور خواهید کرد. قدرت ارتباطات، قدرت ذهنی، خرد و حافظه ی خیلی قوی ای خواهید داشت. شما قدرت قضاوت بالایی خواهید داشت و در قضاوت کمترین اشتباه ممکنه را انجام خواهید داد. شما موفق، محبوب و خلاق خواهید بود. پدر شما معتقد است که همسر شما باید سخت کوش، محتاط و کارآ و مراقب و با ملاحظه باشد و اینکه او معتقد است که شما نباید نیاز داشته باشید که برای رسیدن به خواسته هایتان خیلی با چنگ و دندان تلاش کنید یا از قدرت و مهارت فیریکی خاصی استفاده کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۹:۱۲
farzaneh

farzaneh : سلام و خسته نباشید

من یه آقایی رو خیلی دوست دارم ولی اون آقا اصلا منو نمیشناسه و نمیدونه من کی هستم وکیلومترها از هم دوریم
یه شب خواب دیدم من و اون آقا با هم رفتیم جواهر فروشی و برام یه گردنبند الماس و کوچک و ساده برام خرید که من واقعا خوشم اومده بود و فروشنده بهش میگه چون شما غیرتی هستید خودت گردن خانم بنداز و منم براش میخوام یه انگشتر بخرم

من این خواب رو بعد از ظهر دیده بودم
ممنون میشم تعبیر کنید
با تشکر

پاسخ
لینک۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۴:۵۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. اینکه گردنبند دیده اید یا به گردنتان انداخته بیانگر تمایلات ارضا نشده ی شماست. شما می خواهید روی این آقا تاثیر گذار باشید و او روی شما قدرت شدیدی دارد که نمی توانید از فکرش بیرون بیایید. گردن بین عقل و قلب است و این یعنی شما مرتب سر اینکه معقول فکر می کنید یا قلبتان چه می گوید با خودتان کلنجار می روید. شما می خواهید او به شما متعهد شود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۲:۳۳
Golesorkh

Golesorkh : سلام خانم هراتي عزيز ،ببخشيد انقد خواب ميبينم:)من چندشب پيش خواب ديدم به آفريقا سفر كردم و تو ي جاي قشنگ با منظره خيلي زيباوآفتابي كنار اقيانوس دارم راه ميرم با مامان و خواهرم و از دور حيووناي بزرگ مثل شير و اينارو ميديدم ولي برامون آزاري نداشتن.يه دفعه كنار يه درخت يه جعبه پيدا كردم كه توش چندتا(فكركنم ٥ تا) سنگ الماس بزرگ و گرون بود، اول بزرگترينشو برداشتم بعد گذاشتم سر جاش و يه دونه متوسطشو انتخاب كردم و دادم به مادرم كه برام نگهش داره چون فكر ميكردم پيش مامانم جاش امنه و گم نميشه،مامانم سنگ الماسو گذاشت تو كيفشو درشو بست و گفت نگران نباش جاش امنه.

پاسخ
لینک۱۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۲:۰۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. خواهش می کنم. شما به آرامش روحی می رسید و نگاهی مثبت به زندگی دارید. احساس قدرت می کنید. شما بر مشکلات عاطفی تان غلبه خواهید کرد. با وقار و مغرور هستید. تاثیر زیادی روی دیگران دارید و باید خویشتندار باشید. خودتان را خوب کنترل کنید و نگذارید که عصبانی شوید. امید، سرسختی و استقامت شما بالاست. به دنبال شفافیت در مورد موضوعی هستید که تکلیف آن برای شما معلوم نیست. شما خودتان را از دیگران یک سرو گردن بالاتر می دانید. شما طبیعتی پررنگ و ماهیتی جسورانه و انسانی دارید. شما اهدافتان را ارزبای می کنید و با موفقیت به سمت آن پیش خواهید رفت. شما به وقتش به موفقیت و احترام بالا خواهید رسید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۳:۲۸
ملیحه

ملیحه : سلام .خسته نباشید خواب دیدم مادرم که فوت کردند به اندازه صد میلیون تومان به من الماس دادند که فقط سنگ الماس بود البته به خانمی که انگار کارمندشون بود گفتند که به من الماس بدن و خانمه به همون اندازه وزن کردند و به من دادند توی سنگ الماس ها یه سنگ فیروزه البته به نظرم فیروزه میومد بودبعد خواهرم کلی ذوق کرد گفت اینا الماس واقعی هست وقتی دست خواهرم بود یه گردنبند الماس بود .ممنون از شما

پاسخ
لینک۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۳:۲۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. روحشان شاد. شما صد در صد به دعای خیر مادرتان در زندگی خوشبخت و عاقبت به خیر خواهید شد و زندگی بسیار بسیار عالی خواهید داشت هم شما و هم خواهرتان. شانس و موفقیت به زندگی شما خواهد آمد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۲:۴۶
سارا

سارا : باسلام ودرود
دررویایم دیدم.
دربارگاه بزرگی که شاهزادگان وملکه ها وپادشاهان جمع شده اند زندگی می کنم .
لباسهای ملکه ها مثل دوران ملکه الیزابت است لباسهایی فاخروگرانبهاوجواهراتشان نادر وخاص برگردن ودست وگوششان دارندجایی که حضوردارم خیلی خیلی زیباست.
ملکه ای بامن هم قدم میشه وباهم نوشیدنی می نوشیم حتی این بطری ها ازشیشه نیستند طبق گفته ملکه این بطری ها ازجواهری گرانبهاترازالماس ساخته شده اند.
حتی آنها الما س هم می‌خوردند به من هم تعارف کردند ‌. من هم باآنها شروع به خوردن بشقابهای پرازالماس کردم . بارگاهی که بودم نوشیدنی هایش مستی نداشت غذاهایشا ن غذاهای اشرافی و ویژه بود وحتی خوردن دسر الماس وگرانبهاترازالماس هم جزو دسرهای آنهامحسوب می شد.
لباسهایی بارنگهای درخشان وپرتلالو دیدم درکنارآن سران وبزرگان جایگاهی دارم چون طبق گفته آنها ورودبه آنجا برای همگان مقدورنیست دیدم ازمن مشاوره میگیرند وافکارشان رابامن بررسی می کنندودردستهایمان شیشه هایی که جنسشان ازالماس گرانبهاتراست وداخل این شیشه های گرانبهاترازالماس پرازنوسیدنی های رنگی هستندمی نوشم ودرکنارش الماس می خورم وبا ملکه وهمراهانشان صحبت می کنم و همیطورکه راه می رویم شاهزاده ها هم به جمع مااضافه می شوند لباسهای بسیارفاخر ی که تابحال برتن هیچ کس ندیده بودم وتابحال هم ندیده ام.

لطفا خواب مراهم تعبیرکنید.
تشکرازپیگیری وپشتیبانی عالی شما.

پاسخ
لینک۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۲:۴۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. الماس در خواب موفقیت است و در عین حال کلیت شماست. شما ممکن است دنبال شفافیت در مورد موضوعی باشید که ذهنتان را درگیر کرده است و یا بیانگر طبیعتی غیر قابل تغییر شماست و غرور و تا اندازه ای تکبر. شما ممکن است خودتان را یک سرو گردن از دیگران بالاتر بدانید. شما اهداف خود را ارزیابی می کنید و به دنبال آن رفته و آن را به دست می آورید. عشق، تعهد و فداکاری و موفقیت و جلال و شکوه در زندگی شما وجود خواهد داشت و چنانچه در امور دینی هم مقید به اصول باشید و عشق خدا، جدای ترس از جهنم و شوق بهشت، در وجودتان باشد، بهشت را به شما خواهند داد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۸:۳۴
Fatemeh

Fatemeh : سلام روزتون به نیکی و خوشی .خسته نباشید عزیزم.
برادرم خواب دیده با چند نفر زن و مرد خارجی تو اروپا بودن تعداد زیادی الماس به رنگهای مختلف در اندازه های ریز و درشت پیدا کردن و یه کارشناس مقداری از اون الماس ها که خوب بودن جدا کرده و گفته یک سوم آنها را میخرم . بسیار سپاسگزارم.

پاسخ
لینک۲۸ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۷:۰۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. روز شمام به خیر. تشکر. برادر شما به موفقیت های چشمگیری خواهد رسید و مورد لطف و احترام مقامات بالا قرار میگیرد. زندگی او به سرعت پیشرفت خواهد کرد و کسی به عنوان دوست پیش روی او قرار خواهد گرفت که قصد دارد سر برادرتان را کلاه بگذارد و با ادعای فضل کردن و وانمود کردن خود به مهارت و چیره دستی، موفقیت های برادرتان را به اسم خود تمام کند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۸ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۶:۳۹

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت