کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب النگو

اگر خواب ببینید النگویی در دست دارید که دوست یا نامزد شما هدیه داده است، در آینده ای نزدیک ازدواج خواهید کرد. اگر دختری در خواب النگوی خود را گم کند، در آینده با مشکلات فراوانی روبرو می شود . اگر ببینید النگویی پیدا کردید، ثروتمند خواهید شد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

73 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

Sepidesamimi

Sepidesamimi : سلام وقتتون بخیر
من خواب دیدم که دست چپم یه ساعت طلایی رنگ دارم که در واقعیت هم دارم و تو همین دستمه با انگشتر حلقم...ولی تو خواب دیدم که یه تعداد النگوی طلا دارم که نمیدونم تو کدوم دستم بذارمشون...گفتم تو دیتچپم که حلقه و ساعت دارم...دست راستمم که النگو هستش(که در واقعیت هیچ النگویی ندارم)..پس این النگو ها رو تو کدوم دستم بذارم.....ممنونم

پاسخ
لینک۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۳:۵۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما به موفقیت های زیادی در کار و زندگی شخصیتان خواهید رسید و احساس عشق و تعهد شما نسبت به زندگی زناشویی و کارتان ( اگر کارمند هستید) قویتر خواهد شد. همسرتان به شما تعهد بیشتری خواهد داشت. به ثروت می رسید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۶:۲۶
Farzan

Farzan : سلام ، من ی دختر مجردم خواب دیدم شب بود حوالی ساعت 10 که زن همسایه با ترس و لرز اومد بالا خونه ما ، من درو باز کردم همین ک وارد شد یه دزد از پشت سرش با سرعت اومد داخل دوتامونم خیلی ترسیده بودیم دزد مستقیم رفت یکی از اتاقا و دوتا النگوی طلا من رو برداشت و فرار کرد ( من در واقعیت این النگوها رو ندارم) و هیچ چیز دیگری برنداشت بعد از رفتن اون مردای ساختمون اومدن و هرچی گشتن پیدا نکردن

پاسخ
لینک۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۲:۱۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. وقتی که شما نمی دانید که چه در دل آدمهاست، و در زمانی که شرایط برای شما روشن نیست، شما نیاز دارید که دانشتان را بیشتر کنید حواستان را جمع کنید و خیلی باهوش رفتار کنید و ساده دلی به خرج ندهید. شما باید سعی کنید که به هدفتان فکر کنید و رودرواسی با کسی نداشته باشید. خانم همسایه شما ممکن است به صورت مستقیم یا غیر مستقیم به واسطه ی کسی بخواهد که موفقیت های شما را بدزدد. حتی او ممکن است خواستگاری به شما معرفی کند ولی این خواستگار مناسب شما نیست و باعث خواهد شد که موفقیت و شانس شما از دست برود. برای دفع شر صدقه بدهید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۸:۱۲
AkramSadat

AkramSadat : سلام
در خواب دیدم مادرم 3 عدد النگو که 2تاش هم اندازه و یکیش قدری پهن تر بود هدیه دادند به خواهرم و من خیلی ناراحت شدم و می گفتم حداقل النگوی پهن رو به من بدید و 2 تا به ایشون و خیلی تعجب کرده بودم که چرا هر 3 تا رو به ایشون می دهند

پاسخ
لینک۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۲۴:۰۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. خواهر شما به درجه ای از عقل و درک رسیده که بتواند نسبت به انجام بعضی کارها و نسبت به تعهد در زندگی با موفقیت اقدام کند و بنابراین در انجام خواسته هایش موفق خواهد بود. عشقی آتشین به زندگی او می آید که سعی می کند این عشق را حفظ کرده و نسبت به آن متعهد بماند. مادر در خواب شما اشاره به قسمتی از وجود شما دارد که آگاه تر است و درکش بالاتر است و منظور از مادرتان در خواب، مادر واقعی شما نیست. شما اما هنوز به آن درجه از درک و عقل نرسیده اید که بتوانید مثل خواهرتان رفتار کنید و باید تجربه ی بیشتری کسب کنید و یا زمان بیشتری بگذرد که مثل او روی کارهایتان با تسلط و قوی عمل کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۹:۳۰
Sadaf340

Sadaf340 : سلام من خواب دیدم یک خانم مسن(توی خواب احساس کردم خواستگار هست) تعداد زیادی النگو طلا سفید برلیان و دو تا انگشتر برای من خریده بود من داخل دستم دوتا انگشتر بدلی بود بعد اون ها را دراوردم و اون خانم با خوشحالی به من گفت دستتو بیار جلو تا انگشتر دستت کنم تعبیرش چیه تشکر؟!

پاسخ
لینک۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۵۶:۵۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. دنیا به شما رو می آورد و عشق های الکی و خوشی های زودگذر را کنار می گذارید. شما تعهدات واقعی و با ارزشی را می پذیرید. ممکن است با کسی آشنا شوید که از بیرون سخت و غیر قابل نفوذ به نظر برسد ولی شخصیتی احساسی دارد. اگر در انگشت حلقه تان انگشتر کردید عشق و در غیر اینصورت، موفقیت در تعهداتی که مربوط به کارتان هست به زندگی تان وارد خواهد شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۷:۳۸
shamim

shamim : باسلام و خسته نباشید خدمت خانم هراتی، من مجردم و خواب دیدم کسی که در واقعیت بهش فکر میکنم و شغلش طلا فروشی هست، این شخص به عنوان معلم یا استاد هست و من در کلاسش هستم. و همه دانشجویان هم خانم هستن و من و خواهرم هم که جزو انان هستیم در ردیف اول نشسته بودیم. او انگار من(یا شاید همه) را مجبور کرده بود که النگوهایم را معلوم کنم(کلا منظور اصلیش توی خواب من بودم ) ولی من اگرچه یک النگو در دست داشتم ولی نمیخواستم مشخص شود(در واقعیت النگویی ندارم و کلا معتقدم که زینتم را ظاهر نکنم)بعد انگار یه جوری شد که مجبور شدم با خواهرم بریم مغازه اش و یه النگو انتخاب کنم(خیلی تند و بدون وسواس این کارو کردم). بعد دیدم که این النگوی جدیدی که از مغازه اش خریده ام و در دستم هست شبیه تاج بود( قبلا خوابی دیده بودم که در انگشتم انگشتر یا حلقه ای شبیه تاج دارم) و این النگو منو یاد اون انگشتری که خواب دیده بودم انداخت.بعد دیدم که روی این النگو حروف الفبای فارسی و انگلیسی(و حتی شاید حروف الفبای عربی ) دور تا دور النگو نوشته شده بود. و زیر انها شعری به زبان فارسی نوشته شده بود که من نتونستم بخونمش. بیشتر که به النگو نگاه کردم دیدم یه روکش بسته بندی مشمایی دارد که انگار هنوز باز نشده ولی با این حال تو دستم بود(النگو قبلیه هم تو دستم بود). اون اقا مارا مجبور کرد که کف بزنیم تا النگوها مشخص شود من باوجود اینکه زیاد دوست نداشتم کف زدم. بعد همه خانم های اونجا رو دیدم همه توی دستانشون النگو بود.
خانم هراتی یکی دوشب بعد یه خواب دیگه دیدم صرفا ازین جهت تعریف میکنم که شاید به این خوابم ربط داشته باشه: خواب دیدم دارم گردنبندی ازبین گردنبندهای متعدد انتخاب می کنم. ازبین انها از یکی شون که از حروف الفبای فارسی تشکیل شده بود خوشم اومد توشون حرف ب جلوه بیشتری داشت. گفتم این بیشتر به من میاد چون من تحصیلکرده ام. ممنون از تعبیرتون

پاسخ
لینک۲۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۷:۳۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. تعبیر خواب شما این است که این آقا خیلی زرنگ است و می خواهد به شما درس بدهد! او می داند که شما و خیلی از خانمهای دیگر از او خوشتان می آید ولی شما برای او جزو انتخاب های اول محسوب می شوید. او می خواهد که شما به او نشان دهید که به او علاقه دارید. ولی شما تمایلی به اینکار ندارید و نمی خواهید که خودتان را شیفته ی او نشان دهید. اما او می تواند به شما عشقی را ببخشد که شما احساس ملکه بودن و سروری و بزرگی کنید. و آن موقع دیگر انتظار دارد که شادیتان را نشان دهید. او آدم تیزیست و می داند که چه کسانی به او علاقه دارند یا ندارند. خواب دومتان مربوط به این خواب نیست. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۶:۰۰
Maryam

Maryam : سلام امیدوارم حالتون خوب باشه
خواهرم خواب دیده من چند تا النگو طلا دستمه میگم که من قبلا النگو دوست نداشتم ولی الان خیلی دوست دارم البته در واقعیت هم من از النگو خوشم نمیاد
با تشکر

پاسخ
لینک۲۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۵۵:۰۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما تعهداتی را بعهده می گیرید که نسبت به این تعهدات عشق می ورزید و اگر مجرد باشید عشقی آتشین به زندگی تان راه می یابد که به خاطر آن خیلی هم خوشحال خواهید بود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۲:۴۳
Tt

Tt : سلام من خواب دیدم که جایی برای مصاحبه رفتم و نگران منتظرم که ببینم تو جلسه موافقت میکنن استاد راهنمام شن یا نه. یدفعه یه خانم اومد و گفت موافق بودن که من استادت شم و مشکلی پیش نیومده (الان تو همین پروسه پذیرش دکتری هستم) و من یک لحظه حس کردم یه النگو که با یک بند به انگشتر که شبیه حلقه بود و احتمالا طلا بودن و فکر میکنم سفید بودن و ساده بودن به من دادن و النگو رو دست راستم کردم و حلقه یا انگشترم اون خانم به دست چپش کرد و همینطور انگشتر و النگو در دستانمون با بندی به هم وصل بودن و انگار من بادیگاردشون بودم. بعد یدفعه انگار اطرافمون شلوغ شد یادم نیست النگو رو دراوردم یا نه و ... تعبیر این خواب چی هست؟

پاسخ
لینک۷ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۲۷:۲۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما متعهد خواهید شد که کاری را با موفقیت پیش ببرید و استاد راهنمای شما هم به ارتباط و کمک نسبت به شما متعهد است. شما با موفقیت از پروژه تان دفاع خواهید کرد و هیچ مشکلی برای شما پیش نخواهد آمد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۷ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۳:۴۱
Tt

Tt : حقیقتش من کلا مصاحبه ها رو نمیخوام برم یکیشو رفتم استادش راضی بود ولی میترسید با رزومم اپلای کنم بنابراین تعهد خواست باید نری خارج برای تحصیل اما من هدفم بود برم وسطاش برای همین قبول نکردم تعهد بدم و همه چیز لغو شد و درست نبود تعهد دروغ بدم و میخوام امسال برای تحصیل در خارج از کشور اقدام کنم .اتفاقا اون استاد که تعهد خواست ازم هم تو خوابم بود و نگران بودم تو جلسه نزاره کارم پیش بره. یه نکته دیگه که یادم رفت بگم من مجرد هستم و کسی هست که میفهمم بهم علاقه داره اما چیزی نگفته و اینروزا یکم حس میکنم احساساتی تر شده اما اینکه نمیاد با اینکه میدونم خجالتیه فکر میکنم تعهدی به علاقش نداره که پا پیش نمیزاره و حرف دلشو نمیگه بنابراین کلا باهاش سرسنگینم و اون ناراحته گویا. این تعهد در خواب به این شخص یا اپلای کردنم مربوط نمیشه؟ به نظرتون با این قضایا تعبیر چگونه خواهد بود؟ ممنون.

پاسخ
لینک۷ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۳:۱۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : دوست خوبم خواب شما می گوید که شما متعهد می شوید که کاری را انجام دهید و کسی هم به شما کمک خواهد کرد. حالا اینکه این پروژه ی کاری یا درسی است یا در رابطه با ازدواجتان است از خوابتان مشخص نیست و به نیت شما بر می گردد. من هم علم غیب ندارم و خواب شما را بر اساس اطلاعاتی که در اختیار من می گذارید تعبیر می کنم. شاید شما نخواهید مصاحبه ها را بروید ولی اگر بروید قبول می شوید. ضمنا شما قبلا در تعبیر خواب روسر و الان کامنت داشته اید و یک حق خواب از شما کسر می شود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۷ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۴:۵۵
Atiye

Atiye : سلام وقتتون بخیر
من مجردم یه النگوی تک پوش دارم که همیشه دست چپمه و چون خیلی وقته تو دستمه به هیچ عنوان راحت در نمیاد و همیشه یه ساعت دارم که دست راستم میبندم و یه النگو داشتم چند سال قبل دیشب خواب دیدم النگوی تک پوشم رو به راحتی از دست چپم دراوردم گفتم چقدر لاغر شدم که انقد راحت درومد ولی وقتی تو دستم کردم محکم و تنگ شده بودش به دست راستم انداختم و ساعتمو به دست چپم ،یه دفعه دیدم اون النگویی که خیلی وقت پیش داشتم و قبلا فروخنه بودمش تو دستم کنار ساعتمه خیلی بهم گشاد بود کردم تو بازوی دست راستم که درنیاد.ممنون از تعبیرتون

پاسخ
لینک۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۵:۲۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما احتمالا از احساس علاقه و تعهد نسبت به کسی بیرون می آیید و احساس می کنید که احترامتان یا ارزشتان کمتر شده است. و به کاری متعهد می شوید که خیلی مقید هستید که درست انجامش دهید و البته کمی تحت فشار قرار می گیرید ولی می خواهید تعهداتتان را به خوبی انجام دهید. دوست جدیدی خواهید داشت که با او از احساسات و عواطفتان صحبت خواهید کرد. همچنین افتخاراتی به شما می رسد که سعی می کنید با قوت و قدرتی که دارید این افتخارات را برای خودتان حفظ کنید و توانایی هایتان را بالا ببرید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۴:۱۵
Solmaz

Solmaz : با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت خانم هراتي عزيز

من مجرد هستم، خواهرم خواب ديده تو بازوي من كه رنگشم سفيدتر از الان بوده سه تا النگوي دو رنگ نيمه سفيد نيمه طلايي بودن كه برقشون زياد بوده و توجهش رو جلب كرده
و اينكه سه چهار تا انگشتر طلايي هم تو انگشتام بوده
ممنون ميشم تعبير رو بفرمايين.

پاسخ
لینک۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۱۷:۵۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما در زندگی با موفقیت های زیادی مواجه خواهید شد و اعتبار و توانایی های شما بالا می رود. تونایی های شما برای حمایت از خودتان در زندگی زیاد خواهد شد یا کسی به زندگی شما می آید که او از شما به شدت حمایت خواهد کرد. شما یا کسی که به زندگی تان می آید از بیرون سخت و غیر قابل نفوذ به نظر می رسید و احساساتتان را نمایش نمی دهید ولی از درون احساساتی هستید. اراده و انگیزه تان بالاست و عشق و ثروت به زندگی تان راه می یابد. در بعضی زمینه ها تعهدات و افتخاراتی به دست خواهید آورد و اگر انگشت حلقه تان هم انگشتر بود ازدواجی موفق خواهید داشت. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۱:۰۶
هما

هما : سلام خانوم هراتي عزيزم❤️
خواب ديدم دست چپم يه النگوي طلاي پهني دارم بعد به دوستم(آقا)ميگم اون قرضي كه بهت دادمو پس بده از اون مبلغ بيشتر بايد پس بدي چون طولاني شد و من ضرر كردم اونم به جاي پول ٧ تا النگوي طلا بهم داد كه متوسط بود نه پهن نه باريك، منم دست راستم انداختم توي دلم ميگفتم ميدونه من از النگو خوشم نمياد باز رفته النگو گرفته با اينهمه النگو چيكار كنم

پاسخ
لینک۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۱۴:۱۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما شدیدا عاشق هستید ! یا به تعهدی محکم دل بسته اید. انتظار دارید که در ازای زمان و انرژی که گذاشته اید بازده بالاتری به شما برسد. شما به کمال ذهنی و هارمونی و خوشبختی خواهید رسید و در کارهایتان موفق خواهید بود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۲:۳۲
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت