کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب النگو

اگر خواب ببینید النگویی در دست دارید که دوست یا نامزد شما هدیه داده است، در آینده ای نزدیک ازدواج خواهید کرد. اگر دختری در خواب النگوی خود را گم کند، در آینده با مشکلات فراوانی روبرو می شود . اگر ببینید النگویی پیدا کردید، ثروتمند خواهید شد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

71 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

امیر

امیر : سلام این خواب یکی از آشنایان هست ممنون میشم تعبیر کنید ..قبل ازعید امکانش هست جواب بدین ممنونم...
خواب دیدم
مجید(همسرم سه سال طلاق گرفتیم) اومده مدرسه ی نفس(دخترم) دو تا النگو بزرگ خریده،به معلم نفس میگه اینارو بدین به زنم.من بهش گفتم اینا خیلی برای دستم بزرگه،بعدشم چرا دو تا گرفتی؟گفت چند تا مناسبت بوده تا حالا برات چیزی نگرفتم.یکی روز زن یکی عید.بعد النگو ها رو برد برام دو تا گردنبند گرفت،وقتی بهم داد بغلش کردم گفتم من هیچی نمیخوام فقط خودتو میخوام،برگرد.جفتمونم فک کنم گریه میکردیم.

پاسخ
لینک۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۴:۲۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. همسر شما از زندگی درس گرفته است. همسر شما عاشق شماست. دو بیانگر تعادل، تنوع، مشارکت و پیوند زناشویی است. شما به همسرتان می گویید که عادت ندارید که او اینطور به شما ابراز عشق کند. او به دو دلیل عاشق شماست اول اینکه شما خیلی زنیت دارید و یکی از بهترین زنهایی هستید که او می شناسد. دوم اینکه وقت آن رسیده که از غم رها شوید و به شما خبر خوش بدهد. گردنبند در خواب شما به تمایلات سرکوب شده ای اشاره می کند که شما به آن گردن نهاده اید و مجبور شده اید آنها را تحمل کنید. اما اگر شما به او پاسخ مثبت دهید، زندگی تان شیرین می شود. اینکه دیده اید عید است و شما گریه می کنید، به این تعبیر است که شما از غم و اندوه نجات می یابید و گشایش در زندگیتان پدید می آید. امیدوارم خوابتان خیلی زود تعبیر شود و خبرهای خوش بیاورید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۲:۰۸
زهره

زهره : ممنون از تعبیرتون، فقط من یه سوال داشتم اینکه خواب من بیشتر در مورد رابطه گذشته مون میگفت تا آینده؟ چون من فکر میکردم تعبیر خوابم شاید این باشه که دوباره خواستگاریم میاد ، ولی متوجه نشدم شما منظورتون این بود یا نه؟

پاسخ
لینک۱۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۹:۴۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : منظور من هم همین بود ولی با شرطی که در خط آخر عرض کردم. ضمنا لازم به یادآوریست که شما قبلا در تعابیر پیراهن- زن و الان النگو کامنت داشته اید و یک حق خواب از شما کسر شد.

پاسخ
لینک۱۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۵:۲۱
زهره

زهره : سلام وقت شما بخیر . من چند ماه پیش با یه آقایی که خواستگارم بود رابطه مون تموم شد حدود یکی دو هفته بعدش این خوابو دیدم: خواب دیدم مامانش اومده خونمون با لباسای نامرتب (من نمیدیدم فقط شنیدم) ، عمه م به مامانم گفت اینا دخترتو واقعا نمیخوان( بخاطر لباسای مادره اینو گفت)، دخترتو بهشون نده بعد من که وارد شدم دیدم پسرش اومد و مامانش چادر پوشید و ظاهرش مرتب شد( انگار جلوی پسرش میخواست مرتب باشه). بعد پسرش برام سوغات اورده بود نفهمیدم چی بود ( تو واقعیتم تو شهر ما زندگی نمیکنه) و بجز اون از تو جیبش دو تا تکپوش طلا زرد براق (کاملا شبیه هم، بیشتر شبیه النگو بودن تا تک پوش ولی خیلی پهن . نمیدونم تک پوش بود یا النگو؟!) جلوم گذاشت یکیش میفهمیدم مال منه ولی اون یکیو نفهمیدم گفتم شاید مال مامانشه ولی کسی برنداشت هر دو تا همونجا موند. مامانش ساکت بود و انگار از رفتار پسرش و کادوها ناراحت بود. من هیچی نمیگفتم ولی چون النگو رو برنداشتم اون اقا فکر میکرد من هنوز ازش ناراحتم(از رفتارش میفهمیدم) و هی سعی میکرد یه جوری از دلم دربیاره. بعد سه شب عروسیو دیدم حنابندون، عروسی و پاتخت. من زیاد پیشش نبودم و جلو همه مهمونا بجای اینکه رو مبل بشینه رو زمین نشست و من یه کم ناراحت شدم ( به نظر امل میومد) ولی اخر شب پاتخت تو مجلس دیدم یه پیراهن بلند تنمه و رفتم پیشش نشستم و دیگه باهاش خوب شدم و باهم داشتیم حرف میزدیم و اون داشت گلابی میخورد(انگار این صحنه تو خونه خواهرم بود)

پاسخ
لینک۱۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۲:۲۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. مادر او وقتی به شما فکر می کند، از خودش رفتار بدی بروز می دهد ولی جلوی پسرش سعی می کند که احترام و عزت خودش را حفظ کند و درست رفتار کند تا او حساس نشود. این آقا شما را دوست داشته و می خواسته که نسبت به او متعهد باشید. ولی نسبت به خانواده شما احساس خوبی نداشته و نمی توانسته با خانواده تان ارتباط خوبی برقرار کند. شما تجربیاتی را راجع به او کسب کرده اید. او به کام دل و مراد و خواسته اش خواهد رسید! اگر در قبال او احساس آرامش کنید و او را کم ندانید، دوست دارد با شما ازدواج کند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۶:۱۸
Mahy

Mahy : سلام. روز جمعتون بخیر
خواب دیدم حلقه ازدواجم دستم هست. می خواستم برم جلسه آزمون مهمی که در واقعیت هم دارم. شک داشتم با حلقه برم یا نه چون از شوهرم دلخورم و اختلاف داریم توی خواب هم از دست همسرم ناراحت بودم و با خودم میگفتم برای چی حلقه بپوشم و یکی دوباری حلقه رو دراوردم و دوباره پوشیدم. در همین حین توی آینه نگاه کردم و دستمو دیدم که سه تا النگوی طلای زیبا و درخشان تو دستم هست. همونطور که پسند خودم هست ظریف و درخشان بودن. دیدم این سه تا النگو و حلقه ام به هم میان برای همین تصمیم گرفتم حلقه مو درنیارم و باهاشون رفتم سر جلسه آزمون. شهاب حسینی که هنرپیشه هست و دو تا هنرپیشه دیگه رو هم دیدم که اونجا بودن. شهاب حسینی هم برای اینکه شناخته نشه کلاه سرش گذاشته بود ولی من رفتم سر میزی که نشسته بود، شناختمش و اسمشو گفتم اون هم شنید و لبخند زد بهم و با اشاره بهم فهموند که دیگه بقیه رو خبر نکنم.
من یبار دیگه هم خواب دیده بودم که دو طرف حلقه ازدواجم حلقه های شبیهش هستن و با هم‌میشدن سه تا و منم دیدم به هم میان و حلقه مو بیشتر نشون میده خوشحال و راضی بودم که البته شما لطف کردید و تعبیر کردید، گفتم شاید سه تا النگو و اون سه تا حلقه ی شبیه به هم ربط داشته باشن به همدیگه. ممنون

پاسخ
لینک۱۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۰:۵۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. سه بیانگر زندگی، نشاط و سرزندگی، قدرت درونی، تکامل، تصور، خلاقیت، انرژی، کشف خود و تجربه است. شما نسبت به کار یا مسئله ای جدید متعهد می شوید که برایتان موفقیت به همراه می آورد و احتمالا در آزمونی که فرمودید، قبول می شوید. شما مجرب هستید و تشخیص می دهید که چه کسی برایتان فیلم بازی می کند و چه کسی واقعا شخصیت خودش را نشان می دهد. در جایی که بعدا مشغول می شوید، قادر خواهید بود کسی را ارزیابی کنید که می خواهد افکارش را از دیگران پنهان کند و شخصیت واقعی خودش را نشان ندهد. شما احتمالا ترجیح می دهید کسی از اختلاف شما و همسرتان لااقل فعلا با خبر نشود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۸:۵۴
Mahy

Mahy : عذر می خوام خانم هراتی یبار هم خواب دیده بودم که شوهرم یه انگشتر نقره پوشیده و سه تا نگین سبز داره ک شما محبت کردید و تعبیرش کردین. و یبار هم که حلقه سه تایی دیدم، ممکنه این سه تایی ها و این سه النگو که توی خواب دیدم مربوط به ما سه نفر باشه؟  اگر هست چه تعبیری می تونه داشته باشه.


ممنونم

پاسخ
لینک۱۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۴:۲۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سه می تواند بیانگر بسته سه تایی باشد مثل پدر مادر فرزند. همانطور که در بالا گفتم به کسب تجربه و رسیدن به تکامل هم تعبیر می شود. تعبیر دیگر ممکن است تعبیر این باشد که شما این بسته سه تایی را حفظ می کنید و همینطور ازدواجتان را.

پاسخ
لینک۱۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۵:۲۰
masoumeh

masoumeh : سلام ببخشید النگوهام طلام بود فقط دوسه تاش یه مقداری گوشه هاش سیاه شده بودند خواستم اونهایی که سیاه شده بودن رو برم عوض کنم شوهرم گفت نمیخواد بذار رودستت باشن

پاسخ
لینک۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۰:۲۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما رفتاری عاشقانه و شور و اشتیاقی آتشین نسبت به همسرتان نشان می دهید و اگر اشتباهات کوجکی هم در رفتارتان باشد، شوهرتان آنها را نادیده می گیرد و از آنها چشم پوشی می کند. رفتار محبت آمیز شما نسبت به همسرتان باعث ایجاد عشقی بیشتر بین شما می شود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۰:۱۱
مروارید

مروارید : سلام خانم هراتی عزیز
خواب دیدم خواهرم برای مادر مرحومم ۴ تا النگوی طلا به قیمت ۲ میلیون خریده و مادرم اونا رو دستش کرده البته من بعدا متوجه شدم دیدم دستشه و گفتم کی خریده گفت خواهرت و از اینکه بمن نگفته ناراحت شدم توی خواب و حس میکردم مادرم به من بی محلی میکنع و ناراحته انگار مثلا خواهرم به فکرش بوده و براش خریده بعدش دیدم النگوها تو دست منه (کف دستام گرفته بودم دور دستم نبود) و من دارم نگاشون میکنم میگم این که بیشتر از ۴ تا هست و اون ۴ تا پهن بودن ولی چند تای دیگه النگوها باریک بودن من داشتم میشمردم.
ممنون.

پاسخ
لینک۱۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۵۹:۱۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. روحشان شاد. خواهرتان در همه ی زمینه ها و هر طور که بتواند برای مادرتان خیرات و محبت خودش را نثار می کند و از او با عشق و محبت بسیار زیاد حمایت می کند تا او احساس نکند که فراموشش کرده اند و یا اینکه حس نکن که ایزوله شده است. شما در مقابل خواهرتان برای مادرتان اینقدر دلسوزی نکرده اید و شما هم باید بیشتر برای او ابراز عشق و محبت کنید و خیرات و فاتحه بیشتر بدهید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۱:۰۲
Najme

Najme : خانم هراسی عزیزم،مسایل اجتماعی واسم دغدغه نیست که بهش فکر کنم ،چه برسه به حس فرح؟؟؟؟

پاسخ
لینک۱۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۰:۲۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : در اینصورت فرح در خوابتان به دنیایی در رده بالا اشاره می کند و به ایده آل گرایی اشاره دارد - اینکه شما شاید در رده بالای اجتماعی نیستید ولی عشق در وجودتان زیاد است و دلسوز هستید.. اینکه النگوهای شما زیاد بوده به عشق درون وجودتان اشاره می کند. سیل و زلزله هم به نگرانی های خودتان در مورد حمله انرژی های منفی و تکان های شدید روحی در زندگی تان بر می گردد. باقی تعبیر همان است که عرض کردم. اوضاع رو به مثبت پیش خواهد رفت.

پاسخ
لینک۱۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۶:۰۲
Najme

Najme : سلام،خواب دیدم شرایط اضطراری وجود داره و مردم میگن ممکنه سیل بیاد و یا زلزله بشه .نمیدونم چه جور داشتم با ملکه فرح حرف میزدم ی هو نگاهم به النگوش افتاد دست خودم که تکون دادم دیدم ی مقدار زیادی النگو‌دستمه که خودم‌نمیدونستم از کجا اومده با خودم گفتم حتما مال مامانمه ولی مامان که انقد النگو‌نداشت.ی هو‌خودم تو شهر دیدم که مردم دارن خودشون هم واسه ی جشن آماده میکنن و هم زلزله که فهمیدم سه تا اسب اصیل از دوبی وارد کردن،وارد ی بیابون شدم انگار خونمون اونجا بود وقتی از پنجره نگاه کردم دیدم سه تا اسب رو به روی خونمون ایستادن و به من را زدن با خودم گفتم قرار بمیرم ،به بیرون سرم کشیدم دیدم ماه تو آسمون و خورشید دقیق روی ماه قرار داره و داره میدرخشه البته روز بود

پاسخ
لینک۱۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۶:۱۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما به سختی ها و نگرانی های اجتماعی فکر می کنید و اینکه تکان های شدید اجتماعی را مورد بررسی قرار خواهید داد. به این فکر می کنید که فرح چه حسی نسبت به ایران دارد ولی وقتی روحیات خودتان را به شخصه بررسی می کنید، عشق بیشتری در وجودتان هست و بیشتر از او دلتان برای کشورتان می سوزد. شما می دانید که مردم بسیار سختی کشیده اند و دلشان شکسته و منتظر شرایط بدتری هم هستند. شرایط همیشه بد نخواهد بود. از دل این سختی ها نیرو و تحمل و توان مردم زیاد خواهد شد و موفقیت به مردم رو می آورد. شما مشاهده خواهید کرد که زندگی مردم متحول خواهد شد و شرایط مثبتی پیش رو هست که شما امروز نمی توانید آن را باور کنید. اما مردم سختی هایی را تحمل می کنند و سپس آموخته های خود را در جهت بهبود زندگی شان به کار خواهند بست. امید تان را از دست ندهید و بدانید که در شرایط سخت، شما در مسیر درستی قدم نهاده اید و پیش رفته اید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۱:۰۳
     sogand

sogand : سلام ورق طلای بزرگ خوبه یا بده

پاسخ
لینک۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۱:۲۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : عرض کردم موفقیت است.

پاسخ
لینک۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۶:۲۴
     sogand

sogand : سلاموعرض ادب من در واقعیت یک النگو پهن در دستم می اندازم من وپسرم صبح همزمان خوابی در مورد همین النگو دیده ایم که نمیدانم به هم ارتباط دارد یا نه در واقعیت همسرم فوت شده است من خواب دیدم که النگویی که در دستم هست از وسط بازش کردم وتبدیل به یک ورق طلا بزرگ شد وپسرم هم دیده که النگوی من را دزدیدند واو من را به این خاطر می زند این همزمانی این دو خواب درباره النگو تعبیر به خصوصی دارد ممنون ووسپاس

پاسخ
لینک۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۴:۳۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما شور وشوق آتشینی که به همسرتان داشته اید را کنار می گذارید و می خواهید به موفقیت برسید. ( شاید با ازدواجی جدید یا قبول پیشنهاد کسی برای موفقیت در زندگی تان) و پسر شما از اینکه شما شور و شوق آتشینتان را نسبت به همسرتان کنار می گذارید یا قلبتان را بدزدند و توجه تان سمت کسی دیگر جلب شود ناراحت می شود. شاید پسرتان نسبت به پدرش احساس می کند که شما بعد از مرگ او نباید با کسی دیگر ازدواج کنید و یا می ترسد که سرتان را کلاه بگذارند و موفقیت و خوشبختی تان را از شما بگیرند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۱:۱۷
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت