کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب امامت نماز

اگر کسی در خواب ببیند به امامت مسجدی اشتغال دارد، مورد احترام و تکریم مردم آن دیار است که مسجد در آن واقع شده. اگر کسی ببیند برای اجرای امری از اوامر الهی، پیشاپیش مردم حرکت می کند، مردم او را مردی مصلح و نیکوکار می شناسند.

ابن سیرین می گوید: اگر کسی ببیند برای قومی امامت نماز کرد بدون آنکه قبلا امام جماعت بوده باشد، رئیس ومهمتر آن قوم می شود.
جابر مغربی می گوید: اگر ببیند با امام در جهاد بود، او در کار امامت و ولایت، در مسجد شریک خواهد بود.

    امام صادق (ع) می فرماید: امامی کردن در خواب بر شش وجه است:
  1. فرمانروایی،
  2. پادشاهی به عدل و انصاف،
  3. علم،
  4. قصد نمودن به کار خیر،
  5. منفعت،
  6. ایمنی از دشمن.

اگر ببیند امامی زنان می کرد، بر گروه ضعیفان حاکم شود. اگر ببیند امامی از آسمان فرود آمد و بر قومی امامت کرد، بر اهل آن زمین رحمت خواهد رسید. اگر ببیند بر مرده نماز کرد از پادشاهی، فرمانروایی یابد.
یوسف نبی علیه السلام می گوید: تعبیر دیدن امام، خیروصلاح است. به خواب دیدن امامت کردن بر هرقومی، دلیل است که در آن قوم، مقام و منزلت یابد و دیانت او زیاد شود.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

10 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

پریماه

پریماه : سلام من دیشب خاب دیدم در حال اقامه برای نماز هستم جمعی بودیم مکانی که درست نمیدونم کجا بود اما خانمها یک طرف و آقایون سمت راست البته این و حس میکردم فقط مادرم و دیدم در راسته سمت چپ من ایشون هم نماز میخوندن از سمت مردها صدای آقا امام زمان رو میشنیدم و همینقدر یادمه داشتند در مورد پیشنماز شدن و نحوه اون صحیت میکردند و اول مادرم داشتن به صورت پیشنماز نماز و بلند تکرار میکردند اما دستور آقا رو که شنیدم من ادامه دادم همون رکعت اول و بلند تکرار میکردم یه جایی گفتند بسم الله بلند باشه مثل نماز ظهر و من همونطور انجام دادم وهمونجور نماز و شروع کرده بودم هنوز حرفهای آقا ادامه داشت ومن انگار زودتر شروع کرده باشم گفتم آقا حتما میدونن من شروع کردم اما چند آیه که خوندم ایشون ساکت شدن ومن نماز و ادامه میدادم خیلی طولانی و دقیق هیچ وقت به این واضحی و دقیق یادم نمیاد خاب نماز دیده باشم قنوت و دعای الهم عجل لولیکالفرج والعافیه والنصر ولا تسئونی فی نفسی ولا فی احد من احبتی رو خوندم و دعای فرج و صلوات با عجل لولیک..رکوع وسجده رو انجام دادم اما یه رکعت یادمه موقع سجده جلوم یه مقدار خالی و گود بود حالت پشته وچاره در باغ و من مهر و با دستم گرفتم بدون اینکه زمینی باشه وسجده کردم نماز وتا آخر خوندم چار رکعت وسلام دادم وبیدار شدم . در خاب میدونستم که من پیشنماز شده بودم حتی مکبر هم خودم بودم ممنون از تعبیر شما

پاسخ
لینک۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۳:۵۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما پیرو اوامر امام زمان ع هستید و ایمانتان از مادرتان هم قویتر است. طرز فکر شما و دین و ایمان شما از هیچ مردی کمتر نیست و شعور و عقل شما مورد تایید امام زمان ع است. شما مورد احترام و تکریم امام زمان ع و مردم خواهید بود و مردم شما را به نیکوکاری و شخصیتی با ایمان خواهند شناخت. علم و معرفتتان زیاد می شود، عدل و انصاف را رعایت می کنید، کار خیر انجام می دهید و از شر آدمهای بد یا افکار منفی در پناه خداوند مصون و محفوظ خواهید ماند. سعی می کنید که با تدبیر و عقل نقایص امور را برطرف کنید و منتظر نمی مانید تا دیگران جاده زندگی تان را برای شما صاف و هموار کنند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۶:۰۲
Mojtaba

Mojtaba : سلام. خواب دیدم رفتم حرم امام رضا. نماز جماعت بود. من هیچوقت صف اول نماز جماعت وای نمیسم ولی تو خواب صف اول بودم دقیقا پشت امام جماعت. چیز دیگه ای که برام عجیب بود این بود که حرم امام رضا رو به قبله بود یعنی ضریح رو به روی ما و در مسیر قبله بود. وسط نماز به یکباره امام جماعت مشکل شرعی براش پیش اومد و نمازشو نتونست ادامه بده. چون من نفر پشتیش بودم یه قدم بردنم جلو که نمازو ادامه بدم تا نماز شکسته نشه بخشیشو من خوندم که به یکباره پدرمو دیدم که از پشت لباسمو میکشه . بخاطر پدرم رفتم عقب و اون نمازو ادامه داد و با هر زحمت نماز تموم شد. بعد نماز یه بسیجی بی ترمز اومد گفت که من مستحق ترم به امام جماعت و به یکباره رفت زیر ضریح طوریکه من فقط سرشو میدیدم. انگاری که دفنش کرده باشن تا سر. بعد بیرون اومدو گفت که این خاک تبرکه و من الان متبرکمو مستحق تر به امام جماعت که از خواب پا شدم. ممنون میشم تعبیرشو بگین
تشکر

پاسخ
لینک۱۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۲:۲۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما ایمانی قوی دارید و مقامی خواهید گرفت که نسبت به خیلی از مردم برتری خواهید داشت و یا ریاست کار عده ای را بر عهده می گیرید. هر چند که کسانی که تظاهر به دینداری بیشتری می کنند، می توانند بیشتر به مال دنیا چشم داشته باشند و از دینشان غافل شوند اما شما و پدرتان اینگونه نیستید و هم درستکار و با ایمانید هم متواضع و حریص به مال دنیا نیستید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۱:۵۹
بنده خدا

بنده خدا : سلام
بنده قصد رفتن به خواستگاری دختری را دارم که پدر ایشان روحانی است. خواب دیدم جلوی درب مسجد محلمان ایستاده ام ( درب مسجد کمی این طرف تر بود و کوک بود ولی حضار را در آن دیدم  و داخل مسجد روشن بود)  پرسیدم پیش نماز مسجد کیست؟ گفتند حاجاقا... (پدر ایشان) به نظرم پدر ایشان را هم دیدم که در محراب به نماز ایستاده اند (شک دارم) ولی صدایی از پشت سر سمت چپ.شنیدم که  گفتند پیش نماز آقای ... است( کسی که الان در واقع پیش نماز مسجد محلمان است) سپس برادر ایشان را هم در جمع پسران مسجدی روبروی در اصلی مسجد دیدم در حالیکه برق جلوی مسجد خاموش بود و گویی مسجد تعطیل بود و رفت و آمدی نبود بعد از مدتی از همان جمع پرسیدم ... ( برادر ایشان) کجاست که دیدم برادر ایشان دارند به مسجد وارد می شوند و روی پله های مسجد هستند و داخل وارد شدن به مسجد از همان درب کوچکی هستند که عرض کردم کمی این طرف تر بود و باز داخل مسجد بسیار روشن بود ایشان هنگام که روی پله ها بودند، برگشتند و به من نگاه کردند. همچنین متوجه شدم پدر ایشان صاحب تالیف های فقهی هستند و بعد خودم را در اتاقی کوچک دیدم که کتاب هایی که ایشان نوشتند روی طاقچه بود البته اسم ایشان را روی کتاب ها ندیدم و فقط عنوان کتاب نوشته شده بود. بنده کتاب فقهی روی طاقچه ندیدم ( کمی فقه میدانم) کتابی که از کتاب های روی طاقچه یادم است درباره تغذیه و کالری مواد غذایی بود! و یک.کتاب هم مشاوره قضایی بود (رشته بنده حقوق است) ولی انگار میدانستم که برخی کتاب ها، کتاب های ارزشمندی هستند ولی بنده از انها سر در نمی اوردم.

چون به این موضوع زیاد فکر میکنم و درباره اعضای خانواده دختر خانم تحقیق میکنم خوابهای پراکنده ای در رابطه با این موضوع میبینم که البته غالبا یادم نمی مانند. آیا این خواب بنده تعبیری دارد؟
ضمن اینکه بنده بسیار نگران مسایل مالی برای ازدواج هستم و تا کنون این.مسئله بازدارنده من از طرح خواستگاری بوده است.

پاسخ
لینک۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۱:۱۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. اینکه درب مسجد را کوچک و کمی آنطرف تر دیده اید یعنی به نظر شما امکان موفقیت شما برای پذیرفته شدن خواستگاریتان کم است و با آن فاصله دارید حتی حاموش بودن چراغ بیرون هم از ناامیدی شما حکایت می کند در حالیکه داخل مسجد روشن است و این نشان دهنده شخصیت خوب پدر ایشان است. شاید شما احساس می کنید کسی دیگر برای ازدواج شما مناسب تر باشد که صدایی پشت گوشتان پیش نماز را کسی دیگر معرفی کرده است. نگاه برادر ایشان به شما یعنی نظر مساعد او به شما. شما خودتان را پیش ایشان کوچک می پندارید و کتابهای راجع به کالری افکار شما راجع به پول است اینکه می توانید احتیاجات زندگی را بر وفق سلیقه آنان تهیه کنید یا خیر. به نظر بنده خواستگاری شما جواب مثبت خواهد گرفت چون کتاب مشاوره قضایی با توجه به رشته شما نشان دهنده خبره بودن شما در ابراز عقایدتان نزد ایشان است و اینکه به دلشان می نشینید چون کتاب مربوط به شما روی طاقچه بوده. اگر این خانواده واقعا آدمهای خوب و با ایمانی باشند باید از شخصیت و مردانگی شما تمجید کنند و شما را به جمع خودشان بپذیرند. اما اگر سر مسائل مالی با شما بحث کرده و به توافق نرسیدند مطمئن باشید که ایمانشان هم قوی نیست!! اما با توجه به اینکه باقی خواب از ایمان قوی این خانواده صحبت می کند به شما پیشنهاد می کنم پا پیش بگذارید و از چیزی نترسید. هیچ وقت خودتان را پیش هیچ احدی کوچک نکنید حتی اگر بالاترین مقام را داشته باشد!! خدا تنها کسی است که باید در مقابل او خم شوید ولا غیر. خیر پیش و موفق باشید.

پاسخ
لینک۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۸:۵۸
بنده خدا

بنده خدا : خیلی ممنون از تعبیر خواب و راهنمایی تان . التماس دعا

پاسخ
لینک۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۳:۵۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : خواهش می کنم. محتاجم به دعاتون.

پاسخ
لینک۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۵:۰۶
بنده خدا

بنده خدا : سلام
این کامنت رو زیر خوابی می نویسم که قبلا برای بنده تعبیر کردید اینکه بنده عرض کردم: <<خودم را در اتاقی کوچک دیدم که کتاب هایی که ایشان نوشتند روی طاقچه بود>>. اتاق کوچک نشانه چیست؟

پاسخ
لینک۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۶:۰۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. اتاق کوچک خلوت شما و ذهن شماست.

پاسخ
لینک۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۳:۴۲
بنده خدا

بنده خدا : ببخشید مجددا مزاحم میشم یعنی نشونه ی بدی است یا خیر؟ ممکنه یک مقدار توضیح بدید؟

پاسخ
لینک۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰:۲۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : جناب مالکی با عرض احترام خدمت شما باید عرض کنم هر کاربر فقط مجاز به ثبت 2 خواب یا کامنت در 24 ساعت است و شما امروز با این کامنت، چهارمین بار است که برای بنده موضوعی ارسال می کنید که کاملا خلاف مقررات سایت است. مضافا به اینکه انگار اصلا تعبیر خوابتان را نخوانده اید!!! این قسمتی از تعبیر خواب است که مجددا کپی آن را می فرستم. " به نظر بنده خواستگاری شما جواب مثبت خواهد گرفت چون کتاب مشاوره قضایی با توجه به رشته شما نشان دهنده خبره بودن شما در ابراز عقایدتان نزد ایشان است و اینکه به دلشان می نشینید" حالا می گویید به نظر من خبر بد است یا خوب؟ بنده نظرم را نوشتم و خوابتان هم تعبیر شده.

پاسخ
لینک۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۵:۴۸
بنده خدا

بنده خدا : سلام
ازتون عذرخواهی میکنم. چون بنده دو تا از مطالب رو جمعه شب نوشته بودم تصور کردم برای جمعه محسوب شده بودند ولی ظاهرا چون بعد از نیمه شب بوده برای روز شنبه محسوب شده اند. اینکه از خدمتتان سوال کردم این به نظر شما بده منظورم این بود که چون فرمودید اتاق کوچک به منزله خلوت و ذهن بنده است تصور کردم شاید به این معنی باشد که بنده انسانی با ذهن کوچک هستم. بنده سوالم را بد پرسیدم.
عذر خودهی مجدد بنده را بپذیرید.
این کامنت رو بعد از ساعت دوازده فرستادم که برای روز یکشنبه محسوب بشود.
ببخشید و متشکرم

پاسخ
لینک۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۱:۵۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. خواهش می کنم . :))))) خلوت هر کسی ذهن اوست و کوچک بودن آن به خصوصی بودن آن و منحصر به خودتان بودنش اشاره دارد و نه سایز واقعی متراژ . ذهن هیچ کسی در خواب مساحت وسیعی ندارد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۱:۵۳
سینا حریری

سینا حریری : عذر خواهی می کنم در خصوص دو حالت متفاوتی که برای تعبیر خواب بنده فرمودید باید بگم که بنده هیچ وقت امام جماعت نبوده ام ولی سمت شغلی من مدیر عامل شرکتی خصوصی هست این رو عرض کردم شاید نحوه تعبیر خواب تغییری داشته باشه که بهتر در زندگی من موضوعیت داشته باشه و متوجه بشوم .

پاسخ
لینک۱۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۰:۰۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : همانطور که در تعبیرتان عرض کردم به شما شغلی در حد ریاست و اداره عده ای از مردم داده خواهد شد که می فرمایید مدیر عامل شرکتی هستید. در این ساختار، عده ای از شما تبعیت خواهند کرد و هر چه شما بگویید می گویند راست است چون طمع دارند که به آنان باج بدهید و یا کارشان را راه بیاندارید. و وقتی می بینند که شما اهل رشوه گیری یا تبعیض نیستید علیه شما اقدام خواهند کرد. خود شما هم آدم ناشکر و کم طاقتی نیستید و صبرتان زیاد است و افرادی از مقامات بالا طی شرایطی که بعدا پیش خواهد آمد یا حتی پیش آمده به درستکاری و تقوای شما اعتراف می کنند و می گویند که مقام و منصب شایسته شماست. این به معنای درست بودن اعمال شماست و انشالله خداوند به سبب درستی و پاکی رفتارتان به شما اجر عظیم عنایت فرماید.

پاسخ
لینک۱۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۱:۴۸
سینا حریری

سینا حریری : سلام روز خوش . همسرم برای بنده خواب عجیبی دیده است که خواستم تعبیرش رو از شما سوال کنم .
ایشون خواب میبینه که شخص بلند مرتبه ای از عرفا و روحانیون معتبر در جمعی اصرار میکنن که امامت نماز جماعت رو بنده انجام بدهم و بقیه و ایشان پشت سر من نماز بخوانن من هم با تعجب و با بیان اینکه من در این حد نیستم با اصرار ایشان این کار رو انجام میدهم حدود هزار نفر به همراه ایشان و خانواده همسرم پشت سر من به نماز می ایستند و نماز بسیار زیبا و عرفانی انجام میشود در رکعت دوم تمام اون افراد ناشناخته موقع قنوت نماز رو قطع میکنن و شاکی از اینکه چرا اینقدر قنوت طولانی و خسته کننده است به همهمه می پردازند .من و افراد خانواده و اون حاجاقا ادامه میدهیم و نماز تمام میشود . بعد از نماز همسرم می رود پیش روحانی عالی رتبه تری از عرفا و داستان رو تعریف میکند که ایشان هم می فرمایند نظر من هم همین بوده که این آقا باید نماز رو برپا میداشته و خیلی هم کار درستی کردید !!!!
لطف بفرمایید و تعبیر این خواب رو انجام دهید ممنون میشم

پاسخ
لینک۱۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۵:۳۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. روز شمام خوش. اگر شما به عنوان امام جماعت هرگز منصب و وظیفه ای نداشته اید و خواب دیده اید که امام جماعت شده اید، به شما شغلی در حد ریاست و اداره عده ای از مردم داده خواهد شد و اگر قبلا به عنوان امام جماعت انجام وظیفه کرده اید، نزد مردم مورد احترام و ستایش قرار خواهید گرفت. شما به دشمنان خود پیروز خواهید شد و بزرگان شهر شما تابع شما خواهند شد. اینکه دیده اید که هنگام قنوت نمازشان را شکسته اند به این تعبیر می شود که عده ای که از شما تابعیت کرده بودند و شما را بزرگ داشته بودند، فقط برای منافع شخصی خود این کار را کرده اند و از شما قطع امید خواهند کرد که نفعی به آنان برسانید و کار آنها را راه بیاندازید بنابراین، شروع به طغیان علیه شما خواهند کرد و می گویند که در مورد صداقت شما اشتباه کرده اند و اینکه به دردشان نمی خورید!! اما کسانی که با شما نماز را تمام کردند، می دانند که شما انسان درستی هستید و به کسی باج نمی دهید و اگرقنوت نمازتان طولانی شد، یعنی هنگام حاجت خواهی از خداوند بی صبری و بی تابی نمی کنید که تا حاجتتان دیر شد، کفر بگویید و منکر حقانیت خداوند شوید. ( کاری که اکثر مردم می کنند). تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۳:۲۷
حسین

حسین : سلام علیکم خسته نبتشید
بنده امام جماعت مسجدی هستم
رفیقم خواب دیده که اومده منو در مسجد ببینه ولی من امام جماعت نیستم اونجا و یه شخص دیگه هست و چهره اش رو ندیده...
لطف میکنید تعبیرش رو بفرمایید

پاسخ
لینک۱۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۹:۰۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. سلامت باشید. انشالله خدمتتان در درگاه حق قبول باشد. تعبیر خواب ایشان این است که عده ای شما را صرفا یک کارگزار می بینند و مقام دنیایی یا معنوی بالایی برای شما قائل نیستند. مهم هم نیست که دیگران برای شما تا چه اندازه قدرت و منزلت و مکنت قائل باشند بلکه مهم این است که خدایی که در صدر قدرت نشسته به شما به چه چشمی نگاه کند!! به خداوند تکیه کنید و فقط رضای او را در نظر بگیرید تا او به شما نزد خودش شکوه و قدرت و ارزش قائل شود. از جماعت بندگان جز تملق و یا حسادت چیزی عاید نمی شود!!

پاسخ
لینک۱۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۷:۴۴

عاطفی : سلام خسته نباشید
در آستانه طلاقم خواب دیدم با همسرم رفتیم دوباره زیر سقف باز ادا دراورد نشد من باز اومدم خونه بابام پدرمم ميگفت باید با برادرش حرف بزنم بعد دیدم ما مهمون داریم ولی رفتیم خونه مادرشوهرم غذا اینا درست کنیم منم داشتم ظرفارو میشستم دیدم مادرشوهرم سرنماز گریه میکنه بعد دیدم اومد رفتن حیاط میگن پس پسرت کو خانواده زنش اینحان کجا گذاشته رفته گفتن سربه هواست اینا
ممنونم از تعبیرتون

پاسخ
لینک۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۲:۵۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. سلامت باشید. مادر شوهر شما نمی خواهد که شما جدا شوید و خودشان هم می دانند که ایراد از پسرشان است. خیر پیش.

پاسخ
لینک۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۹:۳۴

عارف حسین : سلام اول اینکه این خوابم شاید زیاد مرتبط با این صفحه نباشه اما صفحه ای مرتبط تر پیدانکردم ببخشید،خواب دیدم رفتم کربلا بعد خون تو جوبهاش جاری بود بعد من رفتم با خون وضو گرفتم بعد پشت جوبها حضرت زینب رو دیدم

پاسخ
لینک۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۰:۵۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. هنوز هم به امام حسین ع ظلم می شود و شیعیان او را آزار می دهند و قتلها راه می اندازند و شهادت حضرت زینب بر این ناعدالتی ها در خواب شما مشهود است. برای مبارزه با این ظلم ها باید از جان دست کشید و با خون خود ظلم و کفر را شست . انشالله خداوند فرج آقا امام زمان را نزدیک کنند و ریشه ظلم را به هر طریق در دنیا بخشکانند.

پاسخ
لینک۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۹:۵۴

عارف حسین : سلام زیاد نفهمیدم منظورتون اینه من در قیام امام زمان شهید میشم؟

پاسخ
لینک۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۴:۳۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. نه دوست عزیز. من فقط آرزو کردم که امام زمان بیایند و آرامش دنیا را بگیرد. اما خواب شما در واقع این تعبیر را داشت که جز با از جانگذشتگی و ایمان قوی نمی توان به ظلم غلبه کرد. و شما حاضرید این کار را بکنید. اما این به این تعبیر نیست که این کار را انجام خواهید داد و یا شهید خواهیدشد. شاید شما تا 120 سال دیگر هم از امروز شروع کنیم، انشالله عمر کنید و آن موقع امام زمان بیایند. :))))

پاسخ
لینک۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۸:۴۹

عارف حسین : سلام یک شب خواب دیدم جایی نماز جماعت بر پاست امام جماعت پیش نمازی واقعا صالح و نیکوکار است که او را در بیداری میشناسم و میدانم دقیقا کیه بعد من رفتم جلو او را دیدم دیدم خیلی زشت تر از قیافه ی واقعیه خودشه (یعنی قیافش در بیداری )و من به او اقتدا نکردم نمیدونم خوابم تعبیر خوبی داره؟

پاسخ
لینک۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۲:۵۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. زشتی صورت او هم می تواند به ذات پنهان او که بر خلاف عملش زشت است تعبیر شود و هم به اینکه قدر و منزلتش کم خواهد شد و به او به دیده تحقیر نگاه خواهند کرد. همینطور غم و اندوه و بیماری در خواب به زشتی صورت تعبیر می شود. ولی با توجه به اینکه شما در خواب به او اقتدا نکرده اید یعنی به شما الهام شده که اینکار را نکنید زیرا ذات او زشت است.

پاسخ
لینک۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۳:۵۳

ژیلا : سلام دیشب خواب میدیم یه تشک تا میکردم میزاشتم زیر سجاده ام رو به قبله نماز میخوندم خواهرمم کنار من سجادش رو فرش میزاشت نماز میخوند

پاسخ
لینک۲۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۹:۴۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام هر کدام به حاجت خود می رسید. شما به همسری مناسب و او به ثروت.

پاسخ
لینک۲۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۱:۰۴

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت