کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب امامت نماز

اگر کسی در خواب ببیند به امامت مسجدی اشتغال دارد، مورد احترام و تکریم مردم آن دیار است که مسجد در آن واقع شده. اگر کسی ببیند برای اجرای امری از اوامر الهی، پیشاپیش مردم حرکت می کند، مردم او را مردی مصلح و نیکوکار می شناسند.

ابن سیرین می گوید: اگر کسی ببیند برای قومی امامت نماز کرد بدون آنکه قبلا امام جماعت بوده باشد، رئیس ومهمتر آن قوم می شود.
جابر مغربی می گوید: اگر ببیند با امام در جهاد بود، او در کار امامت و ولایت، در مسجد شریک خواهد بود.

    امام صادق (ع) می فرماید: امامی کردن در خواب بر شش وجه است:
  1. فرمانروایی،
  2. پادشاهی به عدل و انصاف،
  3. علم،
  4. قصد نمودن به کار خیر،
  5. منفعت،
  6. ایمنی از دشمن.

اگر ببیند امامی زنان می کرد، بر گروه ضعیفان حاکم شود. اگر ببیند امامی از آسمان فرود آمد و بر قومی امامت کرد، بر اهل آن زمین رحمت خواهد رسید. اگر ببیند بر مرده نماز کرد از پادشاهی، فرمانروایی یابد.
یوسف نبی علیه السلام می گوید: تعبیر دیدن امام، خیروصلاح است. به خواب دیدن امامت کردن بر هرقومی، دلیل است که در آن قوم، مقام و منزلت یابد و دیانت او زیاد شود.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

9 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

حسین

حسین : سلام علیکم خسته نبتشید
بنده امام جماعت مسجدی هستم
رفیقم خواب دیده که اومده منو در مسجد ببینه ولی من امام جماعت نیستم اونجا و یه شخص دیگه هست و چهره اش رو ندیده...
لطف میکنید تعبیرش رو بفرمایید

پاسخ
لینک۱۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۹:۰۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. سلامت باشید. انشالله خدمتتان در درگاه حق قبول باشد. تعبیر خواب ایشان این است که عده ای شما را صرفا یک کارگزار می بینند و مقام دنیایی یا معنوی بالایی برای شما قائل نیستند. مهم هم نیست که دیگران برای شما تا چه اندازه قدرت و منزلت و مکنت قائل باشند بلکه مهم این است که خدایی که در صدر قدرت نشسته به شما به چه چشمی نگاه کند!! به خداوند تکیه کنید و فقط رضای او را در نظر بگیرید تا او به شما نزد خودش شکوه و قدرت و ارزش قائل شود. از جماعت بندگان جز تملق و یا حسادت چیزی عاید نمی شود!!

پاسخ
لینک۱۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۷:۴۴
سینا حریری

سینا حریری : عذر خواهی می کنم در خصوص دو حالت متفاوتی که برای تعبیر خواب بنده فرمودید باید بگم که بنده هیچ وقت امام جماعت نبوده ام ولی سمت شغلی من مدیر عامل شرکتی خصوصی هست این رو عرض کردم شاید نحوه تعبیر خواب تغییری داشته باشه که بهتر در زندگی من موضوعیت داشته باشه و متوجه بشوم .

پاسخ
لینک۱۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۰:۰۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : همانطور که در تعبیرتان عرض کردم به شما شغلی در حد ریاست و اداره عده ای از مردم داده خواهد شد که می فرمایید مدیر عامل شرکتی هستید. در این ساختار، عده ای از شما تبعیت خواهند کرد و هر چه شما بگویید می گویند راست است چون طمع دارند که به آنان باج بدهید و یا کارشان را راه بیاندارید. و وقتی می بینند که شما اهل رشوه گیری یا تبعیض نیستید علیه شما اقدام خواهند کرد. خود شما هم آدم ناشکر و کم طاقتی نیستید و صبرتان زیاد است و افرادی از مقامات بالا طی شرایطی که بعدا پیش خواهد آمد یا حتی پیش آمده به درستکاری و تقوای شما اعتراف می کنند و می گویند که مقام و منصب شایسته شماست. این به معنای درست بودن اعمال شماست و انشالله خداوند به سبب درستی و پاکی رفتارتان به شما اجر عظیم عنایت فرماید.

پاسخ
لینک۱۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۱:۴۸
سینا حریری

سینا حریری : سلام روز خوش . همسرم برای بنده خواب عجیبی دیده است که خواستم تعبیرش رو از شما سوال کنم .
ایشون خواب میبینه که شخص بلند مرتبه ای از عرفا و روحانیون معتبر در جمعی اصرار میکنن که امامت نماز جماعت رو بنده انجام بدهم و بقیه و ایشان پشت سر من نماز بخوانن من هم با تعجب و با بیان اینکه من در این حد نیستم با اصرار ایشان این کار رو انجام میدهم حدود هزار نفر به همراه ایشان و خانواده همسرم پشت سر من به نماز می ایستند و نماز بسیار زیبا و عرفانی انجام میشود در رکعت دوم تمام اون افراد ناشناخته موقع قنوت نماز رو قطع میکنن و شاکی از اینکه چرا اینقدر قنوت طولانی و خسته کننده است به همهمه می پردازند .من و افراد خانواده و اون حاجاقا ادامه میدهیم و نماز تمام میشود . بعد از نماز همسرم می رود پیش روحانی عالی رتبه تری از عرفا و داستان رو تعریف میکند که ایشان هم می فرمایند نظر من هم همین بوده که این آقا باید نماز رو برپا میداشته و خیلی هم کار درستی کردید !!!!
لطف بفرمایید و تعبیر این خواب رو انجام دهید ممنون میشم

پاسخ
لینک۱۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۵:۳۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. روز شمام خوش. اگر شما به عنوان امام جماعت هرگز منصب و وظیفه ای نداشته اید و خواب دیده اید که امام جماعت شده اید، به شما شغلی در حد ریاست و اداره عده ای از مردم داده خواهد شد و اگر قبلا به عنوان امام جماعت انجام وظیفه کرده اید، نزد مردم مورد احترام و ستایش قرار خواهید گرفت. شما به دشمنان خود پیروز خواهید شد و بزرگان شهر شما تابع شما خواهند شد. اینکه دیده اید که هنگام قنوت نمازشان را شکسته اند به این تعبیر می شود که عده ای که از شما تابعیت کرده بودند و شما را بزرگ داشته بودند، فقط برای منافع شخصی خود این کار را کرده اند و از شما قطع امید خواهند کرد که نفعی به آنان برسانید و کار آنها را راه بیاندازید بنابراین، شروع به طغیان علیه شما خواهند کرد و می گویند که در مورد صداقت شما اشتباه کرده اند و اینکه به دردشان نمی خورید!! اما کسانی که با شما نماز را تمام کردند، می دانند که شما انسان درستی هستید و به کسی باج نمی دهید و اگرقنوت نمازتان طولانی شد، یعنی هنگام حاجت خواهی از خداوند بی صبری و بی تابی نمی کنید که تا حاجتتان دیر شد، کفر بگویید و منکر حقانیت خداوند شوید. ( کاری که اکثر مردم می کنند). تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۳:۲۷

ژیلا : سلام دیشب خواب میدیم یه تشک تا میکردم میزاشتم زیر سجاده ام رو به قبله نماز میخوندم خواهرمم کنار من سجادش رو فرش میزاشت نماز میخوند

پاسخ
لینک۲۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۹:۴۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام هر کدام به حاجت خود می رسید. شما به همسری مناسب و او به ثروت.

پاسخ
لینک۲۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۱:۰۴

عارف حسین : سلام اول اینکه این خوابم شاید زیاد مرتبط با این صفحه نباشه اما صفحه ای مرتبط تر پیدانکردم ببخشید،خواب دیدم رفتم کربلا بعد خون تو جوبهاش جاری بود بعد من رفتم با خون وضو گرفتم بعد پشت جوبها حضرت زینب رو دیدم

پاسخ
لینک۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۰:۵۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. هنوز هم به امام حسین ع ظلم می شود و شیعیان او را آزار می دهند و قتلها راه می اندازند و شهادت حضرت زینب بر این ناعدالتی ها در خواب شما مشهود است. برای مبارزه با این ظلم ها باید از جان دست کشید و با خون خود ظلم و کفر را شست . انشالله خداوند فرج آقا امام زمان را نزدیک کنند و ریشه ظلم را به هر طریق در دنیا بخشکانند.

پاسخ
لینک۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۹:۵۴

عارف حسین : سلام زیاد نفهمیدم منظورتون اینه من در قیام امام زمان شهید میشم؟

پاسخ
لینک۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۴:۳۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. نه دوست عزیز. من فقط آرزو کردم که امام زمان بیایند و آرامش دنیا را بگیرد. اما خواب شما در واقع این تعبیر را داشت که جز با از جانگذشتگی و ایمان قوی نمی توان به ظلم غلبه کرد. و شما حاضرید این کار را بکنید. اما این به این تعبیر نیست که این کار را انجام خواهید داد و یا شهید خواهیدشد. شاید شما تا 120 سال دیگر هم از امروز شروع کنیم، انشالله عمر کنید و آن موقع امام زمان بیایند. :))))

پاسخ
لینک۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۸:۴۹

عارف حسین : سلام یک شب خواب دیدم جایی نماز جماعت بر پاست امام جماعت پیش نمازی واقعا صالح و نیکوکار است که او را در بیداری میشناسم و میدانم دقیقا کیه بعد من رفتم جلو او را دیدم دیدم خیلی زشت تر از قیافه ی واقعیه خودشه (یعنی قیافش در بیداری )و من به او اقتدا نکردم نمیدونم خوابم تعبیر خوبی داره؟

پاسخ
لینک۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۲:۵۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. زشتی صورت او هم می تواند به ذات پنهان او که بر خلاف عملش زشت است تعبیر شود و هم به اینکه قدر و منزلتش کم خواهد شد و به او به دیده تحقیر نگاه خواهند کرد. همینطور غم و اندوه و بیماری در خواب به زشتی صورت تعبیر می شود. ولی با توجه به اینکه شما در خواب به او اقتدا نکرده اید یعنی به شما الهام شده که اینکار را نکنید زیرا ذات او زشت است.

پاسخ
لینک۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۳:۵۳

عاطفی : سلام خسته نباشید
در آستانه طلاقم خواب دیدم با همسرم رفتیم دوباره زیر سقف باز ادا دراورد نشد من باز اومدم خونه بابام پدرمم ميگفت باید با برادرش حرف بزنم بعد دیدم ما مهمون داریم ولی رفتیم خونه مادرشوهرم غذا اینا درست کنیم منم داشتم ظرفارو میشستم دیدم مادرشوهرم سرنماز گریه میکنه بعد دیدم اومد رفتن حیاط میگن پس پسرت کو خانواده زنش اینحان کجا گذاشته رفته گفتن سربه هواست اینا
ممنونم از تعبیرتون

پاسخ
لینک۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۲:۵۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. سلامت باشید. مادر شوهر شما نمی خواهد که شما جدا شوید و خودشان هم می دانند که ایراد از پسرشان است. خیر پیش.

پاسخ
لینک۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۹:۳۴

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت