کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب امامت نماز

اگر کسی در خواب ببیند به امامت مسجدی اشتغال دارد، مورد احترام و تکریم مردم آن دیار است که مسجد در آن واقع شده. اگر کسی ببیند برای اجرای امری از اوامر الهی، پیشاپیش مردم حرکت می کند، مردم او را مردی مصلح و نیکوکار می شناسند.

ابن سیرین می گوید: اگر کسی ببیند برای قومی امامت نماز کرد بدون آنکه قبلا امام جماعت بوده باشد، رئیس ومهمتر آن قوم می شود.
جابر مغربی می گوید: اگر ببیند با امام در جهاد بود، او در کار امامت و ولایت، در مسجد شریک خواهد بود.

    امام صادق (ع) می فرماید: امامی کردن در خواب بر شش وجه است:
  1. فرمانروایی،
  2. پادشاهی به عدل و انصاف،
  3. علم،
  4. قصد نمودن به کار خیر،
  5. منفعت،
  6. ایمنی از دشمن.

اگر ببیند امامی زنان می کرد، بر گروه ضعیفان حاکم شود. اگر ببیند امامی از آسمان فرود آمد و بر قومی امامت کرد، بر اهل آن زمین رحمت خواهد رسید. اگر ببیند بر مرده نماز کرد از پادشاهی، فرمانروایی یابد.
یوسف نبی علیه السلام می گوید: تعبیر دیدن امام، خیروصلاح است. به خواب دیدن امامت کردن بر هرقومی، دلیل است که در آن قوم، مقام و منزلت یابد و دیانت او زیاد شود.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

9 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

ژیلا : سلام دیشب خواب میدیم یه تشک تا میکردم میزاشتم زیر سجاده ام رو به قبله نماز میخوندم خواهرمم کنار من سجادش رو فرش میزاشت نماز میخوند

پاسخ
لینک۲۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۹:۴۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام هر کدام به حاجت خود می رسید. شما به همسری مناسب و او به ثروت.

پاسخ
لینک۲۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۱:۰۴

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت