کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب امانت

اگر کسی در خواب دید چیزی را نزد کسی به امانت سپرد، و در باز گرفتن آن با مشکلی مواجه نشد، آن شخص امین و معتمد خواهد بود.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

14 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

تیرداد

تیرداد : سلام خواب دیدم زن عمویم یک مقدار طلا پیش من امانت گذاشت من هم با خودم بردم به خانه ای که انگار انجا زندگی میکردم . یک خانواده دیگر هم انجا زندگی میکردن همین که وارد شدم دیدم چندین نفر اونجا هستن دارند تریاک میکشند من طلاها رو قایم کردم زیر یک تیکه فرش کهنه که اونها ندزدند بعد دختر یکی از اون اقایان که داشتن تریاک میکشیدن گفت بابا از گرسنگی دارم میمیرم من هم همه اونها که تریاک میکشیدن رو از اونجا بیرون کردم الت تناسلیم بلند شده بود یه کم قایم کردم کسی نفهمه ولی یکی از اونها گفت خیلی بیشرفی فکر کرد بخاطر اون دختر بلند شده بعدرفتم تو کوچه زن همسایمون یک مرغ سیاه بود گفت سرش ببر تا نمرده من هم افتادم دنبالش گرفتم رو به قبله سرش بریدم چون مریض بود اگه میمرد خود حرام میشد سر بریدم که بشه گوشتش و خورد . لطفا تعبیر هر قسمط رو بگید که این قسمط تعبیرش این میشه که بدونم

پاسخ
لینک۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۵۱:۰۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما به موفقیت و ثروت خواهید رسید و تا اندازه ای هم احساس اشتیاق شدید به ثروت یا طمع خواهید داشت. با مردمی آشنا می شوید که روحیات خرابی دارند و همه اش حرص و جوش می خورند و شما ظاهرا خودتان را معمولی یا فقیر جلوه می دهید که به اموال شما چشم نداشته باشند. شما از نظر توانایی مالی تان غنی خواهید شد و ممکن است که دیگران فکر کنند که به اموال آنان چشم دارید. بنابراین شما سعی می کنید برای دفع شر و نیز برای از بین بردن انرژی های منفی ار زندگی تان اقدام کنید. به این منظور باید یک مرغ قربانی کنید و گوشتش را به فقیر ببخشید. تعبیر خوابتان را خط به خط و عین تعبیر را پشت سر هم عرض کردم. تشکر از همراهیتون

پاسخ
لینک۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۹:۱۰
mah1984

mah1984 : سلام خانم هراتی، شبتون بخیر
چند وقت پیش خواب دیدم داخل یه خونه تو سالن نشسته بودم و خواستگار سابقم (که ازدواج ما بخاطر مخالفت خانوادش خیلی وقت پیش بهم خورد) روبروی من تو سرویس بهداشتی ایستاده بود داخل آینه نگاه میکرد و انگار ریش میزد و با من صحبت میکرد. یه کتاب زبان داده بود دست من و داشت تعریف میکرد که دارم کلاس میرم ولی چیزایی که تو کلاس میگن از قبل بلد بودم. بش گفتم اگه اینارا بلدی پس چرا کلاس میری؟
بعد یه چیزی بم امانت داد تا براش نگهدارم ولی یادم نیس چی بود. من با دختر خالم و دوستاش رفتیم مسافرت. دم ساحل وسایل خودمون و امانتی را کنار هم گذاشته بودیم. چون خودمون میخواستیم بریم بگردیم و خواستگار سابقم نیومده بود ما امانتی را گذاشتیم همونجا و وسایل خودمونو برداشتیم و رفتیم که بگردیم. من منتظر بودم بیاد و با ما همراه بشه. حتی یه جا از همسفریا فاصله گرفتم و جایی روی لبه بلندی نشسته بودم و از بالا نگاه میکردم که بیاد. موقع گشت و گذار پریود شدم و یکبار که برگشتم سمت جایی شبیه رخت کن کنار ساحل تا برای خودم از تو کمد پد بردارم دیدم با دوستش رسید دم در. هر دو قد بلند و چهارشونه بودن و من به دوستش و دونفر غریبه دیگه سلام کردم.

پاسخ
لینک۱۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۹:۳۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. او به شما فکر می کند و می خواهد خودش را روشن و واضح برای شما بیان کند و مطمئن باشد که جرفش را روشن و واضح به شما زده و احساسات خودش را نشان دهد. او در بیان افکارش مشکل دارد و مسئله ای هست که او نمی داند چطور باید حلش کند و می خواهد شما حرفش را بفهمید. دلش پیش شماست و مقام و اقتدارش بیشتر شده است. شما با دوستتان راجع به احساساتی که نسبت به او دارید صحبت خواهید کرد و می خواهید که از شرابط منفی بیرون آمده و چشم انداز مثبتی در زندگی داشته باشید و اجازه ندهید که کسی از شما سو استفاده کند. شما از غم فارغ خواهید شد و مشکلاتتان از بین می رود. احتمالا این آقا دوباره به شما بر می گردد و شما هم او را می پذیرید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۹:۲۰
الناز کشانی

الناز کشانی : ممنونم ازتون چشم

پاسخ
لینک۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۸:۲۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : تشکر

پاسخ
لینک۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۰:۰۸
الناز کشانی

الناز کشانی : باسلام وقت بخیر ممنون از پاسخگویی شمل دیشب خاب دیدم با خانواده شوهرم خیلی سفت و سخت دعوا میکردم حتی شوهرم منو پس زده بود توی خاب خیلی ترسیده بودم یه تفنگ داشتم که وقتی بهشون میزدم برق میگرفتشون هرچند توی خاب نفرتشون رو بهم نشون میدادن ولی اونا از این تفنگ میترسیدن نصف شب وقتی همه خابیدن من خیلی ترسیده بودم پناه بردم به شوهرم اونم که حالمو دید باهام خوب شد ولی وقتی بقیه دیدن این رفتاره شوهرمو با نفرت به با نگاه کردن و رفتن لطفا تعبیرشو بگید ممنونتون میشم

پاسخ
لینک۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۶:۰۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. الناز عزیز لطفا خواب خود را در صفحه مرتبط با خوابتان بنویسید تا به آن پاسخ گویم. این صفحه تعبیر خواب امانت است و هیچ ربطی به خوابتان ندارد. تعبیر خواب دعوا محل مناسب ثبت خوابتان است.

پاسخ
لینک۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۴:۲۹
الناز کشانی

الناز کشانی : باسلام من دیشب خاب دیدم یکی از دوستان شوهرم که قصد اسباب کشی داره یک سری از وسیله هاش رو آورده گذاشته خونه ما مثه یه سگ پا کوتاه سفید و یه پرنده که شبیه کبک بود و یه طوطی سبز خوشرنگ که داخل قفس بود این حیوانات داخل حیاط ما بودند شب که شد به این فکر افتادم که ممکنه طوطی رو بخورند رفتم بیارمش داخل که دیدم یه کلاغ و شغال سعی میکنن قفس رو باز کنن تا اومدم به خودم بجنبم کلاغه و شغاله طوطی رو بردند بالای یه پشت بام که میتونستم ببینمشون رفتم شوهرم صدا کردم رفت زنگ زد به کسی که میتونست کمکش کنه اون دو تا رو یعنی کلاغ و شغال رو گرفت و دهنشون و پاهاشونو بست و انداخت داخل یه گونی بعد طوطی رو آورد ولی طوطی دیگه مثه قبلش سالم نبود پرهاش کنده شده بود و افتاده بود یه گوشه ولی بازم شوهرم خوشحال بود که طوطی رو. گرفته اگه میشه تعبیرشو بگید من خیلی آشفته شدم از دیشب تا الان ....

پاسخ
لینک۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۹:۳۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. دوست شوهر شما به شما اعتماد می کند و یک سری از تصمیمات و رازهای خود را با شما در میان می گذارد. از دوستانش، فریب هایی که خورده و حرف هایش به شما می گوید ولی شما خواسته و یا ناخواسته حرف او را پخش می کنید و البته آن حرف ها را دستکاری هم می کنید و جور دیگری به دیگران انتقال می دهید و متوجه اشتباه خود می شوید و شوهر شما جلوی ضرر اشتباه شما را می گیرد ولی دیگر چه فایده که راز دوستش فاش شده است و دیگر مانند قبل برای او وجهه و احترامی قائل نخواهند بود. این خواب می تواند به منزله هشداری به شما باشد!!!! به کسی که به شما اعتماد می کند و حرف خود را به امانت پیشتان می گذارد خیانت در امانت نکنید چون در نهایت دودش به چشم خودتان خواهد رفت و دیگر به شما اعتماد نخواهند کرد.

پاسخ
لینک۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۸:۳۲
محمد

محمد : سلام،پدر و مادر من هر دو درباره ي من خوابي با يك موضوع ديدن،پدرم خواب ديده بود ك برادر كوچكترمو بهم ميسپاره و ميره،برادر كوچكترم خوابش ميگيره و من ميبرمش تو اتاق تا بخوابه و خودم از اونجا ميرم، حدودا ٧/٨ ساعت بعد پدرم بر ميگرده و متوجه ميشه ك برادرم پيشم نيست و با من دعوا ميكنه و وقتي ميريم سراغ برادر كوچكترم ميبينيم ك ساعت هاي طولاني اي داشته گريه ميكرده و همين باعث تشديد دعوا من و بابام ميشه/مادرم خواب ديده بود ك برادرمو بهم ميسپاره و ميره و كنار جايي بوديم ك اب وجود داشت و من نميتونم از برادرم مراقبت كنم و ميفته تو اب و بعد اينكه نجاتش داديم مادرم هم با من دعواي شديدي كرد(به شدت معني اين خواب ذهنمو مشغول كرده)

پاسخ
لینک۲۶ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۲:۱۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام.تعبیر خواب پدرتان این است که او معتقد است که شما می توانید الگو و راهنمای درستی برای برادرتان باشید و همینطور اتکا و تکیه برادرتان به شما، به او ارامشی می بخشد که بدون فکر کردن، هر چه که شما بگویید را انجام خواهد داد. کمال ذهنی شما و تسلط شما روی کارها و موفقیت تان باعث افتخار پدرتان خواهد شد و برادرتان به خوشحالی بسیار زیادی خواهد رسید که پدرتان شما را مسبب این خوشبختی می دانند. تعبیر خواب مادرتان هم این است که شما به ثروت بسیاری دست پیدا می کنید و برادرتان با وجود شما به خوشی رسیده و غنی می شود و موقعیت اجتماعی خوبی پیدا می کند و مادرتان بسیار از شما تقدیر خواهد کرد و هر دوی پدر و مادرتان در نهایت شما را باعث خوشبختی برادرتان خواهند دانست.

پاسخ
لینک۲۶ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۲:۱۰

هاجر : با سلام. خواب ديدم ماشين مدل بالآي پسري كه ميشناسم و ماشيني كه واقعا داره پيش من بود و اون هـيچ سراغي ازش نمي گرفت .منم خيلي مواظبش بودم و مي ترسيدم مبادا گم بشه. و با خودم ميگفتم اسفند ميرم بهش ميدم و گفتم نه بعد عيد بهش پس ميدم ماشين.

پاسخ
لینک۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۴۶:۵۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام دوست عزیز پاسخ شما دیروز داده شده لطفا قبل از ارسال مجدد خوابتان دنبال پاسخ خود بگردید.

پاسخ
لینک۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۴:۱۲

هاجر : باسلام وتشكر از شما. من خواب ديدم ماشين مدل بالاي پسري پيش منه. باهاش بيرون بودم و جايي مي خواستم از صندوق عقب چيزي بردارم كه ديدم سوئيچ روي ماشين رفتم بردارم، يه مردي زود اونو برداشت، بهش گفتم بده، گفت به اندازه يه كرايه رفت و برگشت بهم بده تا بهت پس بدم . منم با عصبانيت گفتم بده ببينم و از دستش كشيدم. يه جاي ديگه تو خواب ديدم خونه مامان بزرگمم و مي ترسيدم سوئيچ گم كرده باشم تو كيفم دنبالش مي گشتم بعد يه دفعه دست كردم تو جيبم ديدم تو جيبم بود ، يه دسته كليد با چهار كليد. تو خوابم صاحاب ماشين اصلا نمي اومد دنبال ماشينش و سراغ شو نمي گرفت. منم با خودم مي گفتم قبل از عيدي مي رم بهش ميدم وگفتم نه يه موقع فكر ميكنه ازش عيدي ميخوام . ولش كن بعد عيد نو روز ميرم بهش ميدم و تو خوابم خيلي مواظب بودم يه موقع اتفاقي براي ماشين نيفته امانت، ميترسيدم.

پاسخ
لینک۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۳۶:۱۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر از همراهیتون. شما به ثروت زیادی خواهید رسید و به شما مقامی خواهند داد که اختیار کنترل امور را در دست بگیرید مانند رئیس شرکت و یا مدیر جایی... با جدیت به کار خود خواهید چسبید و اجازه نمی دهید که از شما سو استفاده کنند. کنترل اداره امور به راحتی در دستان شما قرار می گیرد و مشکلات را به راحتی حل خواهید کرد. به شما اعتماد می کنند و شما را اختیار دار ثروت خودشان خواهند کرد.

پاسخ
لینک۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۴:۲۰

پرستو : سلام خواب دیدم دختری خیلی زیبا دف میزد و متوجه لباس سنتی زیباش شدم . از پله ها بالا رفتم هوا روشن بود .و در دستای خودم همون دف رو دیدم انگار امانت پیشم بوده. وارد مکانی شدم که همه خانوم بودن و دنبال همون دختر دف زن گشتم که پیداش کردم و دفش رو بهش دادم و متوجه شدم مجلس عروسیست از عروس عذر خواهی کردم که براش کادویی نبردم . و او لباسی سفید ساتن ساده ای بتن داشت و موهاش بور بود . به صورتم نگاه کرد و پیشگویی کرد . گفت به شخصی که علاقه مندم هیچ وقت نمی رسم الکی تلاش نکنم . ممنون میشم خوابم رو تعبیر کنید

پاسخ
لینک۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۰:۴۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شادی و نشاط و خبری خوش به شما خواهد رسید و اگر مجرد باشید احتمال قوی به زودی ازدواج خواهید کرد. در زندگی ارتقای مقام پیدا می کنید. زن موبوردر خواب به دنیایی بی باک و جسور تعبیر می شود. تعبیر او به درد خودش می خورد:))))) برعکس است و انشالله خوشحال خواهید شدو به هدف خود می رسید.

پاسخ
لینک۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۳:۰۸

محمد : سلام من دو خواب با یک معنی دیدم خواب اولم این بود که طوطی که پیش ما امانت بود توسط یه طوطی دیگه پر هاش کنده شد و دیگه امانتی که مال دوستم بود توسط برادرم نابود شد لطفا کمکم کید

پاسخ
لینک۲۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۳:۴۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. زیان مالی خواهید داشت و در نوعی رقابت مالی پیش می آید که طرف رقیب پیروز می شود. برادر شما احتمالا باعث شکست مالی و ضرر شما خواهد شد. لطفا برای دفع شر صدقه بگذارید و به برادرتان حتما بسپارید که سرمایه کسی را حرام نکند وگرنه به دردسر خواهید افتاد.

پاسخ
لینک۲۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۵۴:۰۲
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت