کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب امتحان درسی

لوک اویتنهاو می گوید :تعبیر امتحان دادن این است که احتمال دارد شغلی پر در آمدتر بیابید. قبول شدن در امتحان به معنی برآورده شدن انتظارات شما است. مردود شدن در امتحان تعبیرش این است که جاه طلبی شما بالاتر از حد معمول است. از کسی امتحان گرفتن، نشانه این است که شما خدمت بزرگی به شخصی خواهید کرد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

121 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

Reza

Reza : سلام و وقت بخیر.خواب دیدم که میخوام امتحان بدم و رفتم سر جلسه که زود رفته بودم و از طرفی مادرمینا رفته بودن خونه دختر داییم.منم گفتم که تا امتحان شروع بشه برم اونجا که رفتم با دختر دایی و بچه ها احوال پرسی کردم و ی خرده نشستم و میخواستم برگردم که امتحان بدم از خواب بلند شدم.ممنون میشم که تعبیر خوابمو بگید

پاسخ
لینک۲۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۹:۳۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما گاهی در مورد انجام بعضی کارها احساس عدم امنیت می کنید می ترسید که شکست بخورید یا نتوانید انتظارات دیگران را برآورده کنید. فکر می کنید که همهی چشمها روی شماست و شما را کنترل می کنند و شما باید خودتان را برای مردم اثبات کنید. در اینگونه مواقع برای خنثی کردن نگرانی و ترس تان، شما سعی می کنید به ایدئولوژی ها و فرهنگ خانوادگی تان پناه ببرید و از حمایت خانواده تان استفاده کنید یا ار ثروتی که دارید استفاده کنید که این عدم اعتماد به نفستان را خنثی کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۸:۴۶
مهربان

مهربان : باسلام خدمت شما. یه مدته کلا خواب امتحان ریاضی و بیومکانیک و محاسباتی میبینم. خیلی تو خواب استرس دارم و همش میگم خدایا من کی میتونم از پس ریاضی و بیومکانیک اینا بربیام ولی هر بار به طریقی جواب میدم و خوشحال میشم. اینبار خواب دیدم سر جلسه امتحان هستم و ریاضی بود تا اونجا که یادم بیاد. امتحانم رو دادم و برگه رو دادم دست یه خانم. همون موقع بررسیش کرد و گویا ۲۵ نمره ای بود و من ۱۸ گرفتم تو خواب خوشحال بودم که نمره ام خوب شده و قبول شدم.

پاسخ
لینک۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۴:۰۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما یک موقعیت در زندگی بیداریتان را ارزیابی می کنید. باید سعی کنید که تفکر منطقی تری نسبت به آن موضوع داشته باشید و احساسی عمل نکنید. زمان گذشتن از یک مسئله یا موضوع رسیده و شما 18 گرفته اید یعنی در وجودتان کشمکشی بین مادی گرایی و معنویت است. 18 همچنین هشداری از خیانت، فریب، دروغ و خودخواهی است. تعبیر دیگر این است که ۱۸ به معنی دروازه ورود شما به بزرگسالی و مسئولیت هایی است که در پی آن می آید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۵:۵۴
zaahraa

zaahraa : سلام. خواب دیدم که امتحان داشتم ولی هیچی نخونده بودم و رفتم که امتحان بدم و یکی از دوستام که جلوی من نشسته بود بهش گفتم توروخدا به من بگو من هیچی نخوندم و اونم گفت باشه و همه رو به من گفت و من فقط یک دونه از سوالارو ننوشتم و همه رو جواب دادم و یک مراقب داشتیم که گفت چرا از روی این خانم تقلب نوشتید یعنی همون دوستم ولی اصلا نفهمید که اون به من رسونده و برگه هارو که گرفت اول دوستم رو تشویق زیاد کرد که قبول شده و همه رو جواب داده و بعد من رو تشویق کرد و بعد این مراقب خانم تبدیل به یک مراقب مرد شد و شروع کرد به درس دادن و وقتی درس میداد در رابطه با درس آلت تناسلیش رو میخاست به ما نشون بده و به من و دوستم گفت بیا این رو لمس کن که من ناراحت شده بودم و میخاستم یه جوری ازش فرار کنم که به بهانه دستشویی اومدم بیرون که دستش به من نرسه و به دوستمم میگفتم تو هم بیا بیرون.

پاسخ
لینک۱۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۹:۲۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما احساس می کنید که دنیا روی شما زوم کرده و می خواهد شما را امتحان کند و باید درسهایی که از زندگی تا کنون گرفته اید را پس بدهید و آزمایش بشوید ولی اعتماد به نفس شما کم است. فکرتان را به کار نمی اندازید و می خواهید از دیگران تقلید کنید که ببینید چه کار می کنند. شما به دنبال تحسین و شناخته شدن هستید و می خواهید که از شما تقدیر شود. اگر توانایی های شما در زندگی زیاد باشد، شما گشایش کار خواهید یافت و قادر خواهید بود هر کاری که اراده می کنید را انجام دهید ولی شما چون اعتماد به نفستان کم است جرات امتحان کارهای جدید را ندارید و باز هم احساس می کنید که نمی توانید به تنهایی کارتان را انجام دهید. در کل خوابتان می گوید که باید سعی کنید که خودتان را دست کم نگیرید و با تمرین و ممارست زیاد خودتان را قوی کنید تا بتوانید در تمام زمینه های زندگی پیشرفت کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۹:۴۶
Aylar

Aylar : سلام خانم هراتی گُل...شب قبل روز جمعه خواب دیدم تو یه مکانی هستم شبیه دانشگاهمون اما خیلی با ابهت تر از دانشگاهمون بود اونجا امتحان زبان خارجه میدادم...امتحان طوری بود که جدا جدا میدادیم توی جایی شبیه مسجد یعنی مثل کلاسای عادی نبود که یه کلاس بشینیم ورقه بنویسیم یعنی مثلا هرکس جداگانه تو ساعتهای مختلف امتحان میداد...من وقتی برگمو تموم کردم گفتن باید ببری پیش رئیس آموزش،رفتم به قسمت آمفی تئاتر، اساتید زیادی جمع شده بودن همراه دانشجوهای مَرد. گفتن رئیس آموزش استاد فلانیه(رنجبری) (تو واقعیت اون استادمونو هیچ ربطی به زبان خارجه نداره رشتمم زبان خارجه نیست) رفتم توی دفتر یه اتاق خیلی بزرگ بود استادمون پشت یه میز بزرگ مجلل نشسته بود دستاشو گذاشته بود رو صورتش یعنی پوشونده بود صورتشو، آرنجاش روی میز بود انگار خسته بود از بس کار کرده بود گفتم سلام استاد ببخشید شرمنده مزاحم شدم خسته این معلومه، میشه اینو امضا کنین استاد (انگاری اصلاح باید میکرد امضاشم میزد منم هی تو ذهنم میگفتم دکتر بگم یا استاد، چون تو واقعیت دکتر میگفتم بهش ولی تو خواب هی استاد استاد میکردم نمیتونستم دکتر بگم)...گفت اره بیار نگا کنم نگا کرد امضاشم زد یکی دیگه از استادامونو دیدم (که هردوشون تخصصشون تو یه درسه حقوق اساسی درس میدادن تو واقعیت)...هر دوشونو دیدم ولی فقط با یکیشون حرف زدم و اسباب بازی هم انگار دیدم که دست یک زن چادری بود با بچش نمیدونم نقشش چی بود (دوسالی میشه فارغ التحصیل شدم و رئیس آموزش اون استادمون تابحال نشده و نیست) دانشگاه خیلی خوشگل بود...کارم که تموم شد درومدم تو محوطه دانشگاه خیلی هوا خوب بود افتاب درومده بود...دانشگاهم خیلی خوشگل و مجلل بود مثل کاخ ولی ساده بود در عین زیبایی و فقط درهای بزرگ چوبی براق داشت...

پاسخ
لینک۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۴۵:۱۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما به درک بالایی از مسائل در زندگی تان رسیده اید ولی هنوز برای درک حرفهای مردم ناتوان و عاجزید و به نظرتان می رسد که گاهی کسی هم نمی تواند حرفها و منظور شما را درک کند. حالا دارید سعی می کنید که این نقطه ضعف خودتان را هم بالا ببرید و احساس می کنید که همه چشم ها روی شما ست تا خودتان را اثبات کنید که چقدر قوه ی درک شما بالاست و می توانید منظور مردم را از کلیات رفتاریشان متوجه شوید و صرفا اینطور نباشد که هر چه خودتان دوست داشتید از حرفهای مردم برداشت کنید. استادی که ورق شما را امضا کرده خصوصا می خواهد که شما درکتان را بالا ببرید چون او احساس می کند که شما در این رابطه خیلی ضعیف عمل می کنید. اگر شما بتوانید احساس مردم را درک کنید خواهید توانست به راحتی وارد بازی شوید و به سمت اهدافتان بتازید. شما خودتان را در این زمینه قوی می کنید و منظور مردم را بهتر متوجه خواهید شد و با سیاست تر رفتار خواهید کرد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۹:۴۶
Neda

Neda : سلام خانم هراتی عزیزخسته نباشید دوستم خوابی دیدن که گفتم شما مثل همیشه زحمت تعبیرش را بکشید.من از زبان دوستم براتون تعریف میکنم.ایشون خواب میبینن که رفتن از یک بقالی خرید میگه فک کنم داشتم قند میخریدم به اندازه یک کیلوبا من هم رفته بودن خرید و میگه که همون طور داشتیم توی پلاستیک میریختیم قندها رو دو تا دونه تافی یا شکلات هم برداشتن که اقای فروشنده که یک اقای پنجاه شصت ساله چاق بود اومدن کمکشون و خودشون براشون ریختن توی مشما و دوتا دونه شکلات را هم توی یک مشما دیگه گذاشتن.بعد میگه وارد فازی از خوابم شدم که انگار سر جلسه امتحانی وارد شدم که باید امتحان شیمی میدادم ولی از شیمی هیچی نمیدانستم و فرمول های شیمی برام نافهموم بود.که مراقب امتحان که یک خانم زیبا و لاغر اندام جوان که حدود ۳۷ ۳۸ سال بود اومد و با لبخند گفت امتحان بده کمکت میکنم و یکی رو گذاشت کنارش یک دختر بچه ۱۰ ۱۲ ساله که با کتاب و جزه بهش تقلب بده دوستم استرس داشت دختر بچه هم زیاد راصی نبود کمکش کنه ولی کمکش کرد و اینکه تمام سوالها رو بهش گفت گویا همه رو نوشت و امتحانش بهش گفتن ۲۰ میشه چون ۲۰ رو در خواب دیده بود.و دوستم میگه جایی توی راهرو بود میگه یک کیک شکلاتی نصفه روی میز بود که مقداری از کیک را بریده بودن دوستم کمی از کیک را با دست میکنه و سریع میخوره و بعدش میبینه در خیابونه و یک مانتوی بنفش زیبا تنشه البته بین بنفش و سورمه ای و لاغر اندامه دوستم در واقیعیت دوستم تپله.و موهاش در خواب مشکی و قد بلند و کفشهای یا صندل لژ دار سفید.توی خیابون داره قدم میزنه.گویاظهراین خواب رو دیده. ممنونم از زحماتتون و طاعاتتون قبول درگاه حق.

پاسخ
لینک۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۸:۱۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. زندگی دوستتان خوب و شیرین می شود و به شادی و رفاه می رسد. اعتماد به نفس دوستتان کم است و فکر می کند که دنیا به او چشم دوخته و باید جلوی همه امتحان پس بدهد که چقدر روابط عمومی او قوی است و چقدر مردم شناس است و چقدر می تواند در تعامل با دیگران موفق باشد و مسائل را درک کند. احساس دوستتان این است که نمی تواند به ساختار فکری پیچیده ای که آدمها دارند و اینکه چرا با بعضی ها می جوشند و با بعضی ها کنار نمی آیند پی ببرد. درک، اندیشه و برتری ذهنی دوستتان تقویت خواهد شد. قدرت معنوی و نیروی ایمان به دوستتان کمک خواهد کرد که به دستاوردهای بزرگی در این راه برسد. دوست شما نیاز به حمایت دارد و او احساس می کند که کنار گذاشته شده یا ایزوله شده و خوب آدمها را نمی شناسد. زندگی دوستتان متحول خواهد شد. وظائفی به او محول می شود و مسیر زندگی او عوض می شود. او رفتاری با پرستیژ و مهربان از خودش نشان می دهد ولی منیت نخواهد داشت و افتاده برخورد می کند و خیلی هم مجرب نیست. دوستتان یاد می گیرد که مرموز رفتار کند و حرفش را به هر کسی نزند و مقامش بالا می رود و سفید بخت و پولدار خواهد شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۱:۴۱
fatemeh

fatemeh : سلام روزتون بخیر
خواب دیدم فصل امتحانات رسیده و با همکلاسی هام سوار سرویس شدیم و داریم میریم امتحان بدیم، اولین امتحانمون بود. یهویی با خودم گفتم نکنه امتحان امروزمون درسی باشه که من نخوندم و از دوستام پرسیدم چه امتحانی داریم؟ گفتند: زبان فارسی و اتفاقا درسی بود که من اصلا نخونده بودم، خیلی استرس گرفتم و نگران شدم کتاب یکی از دوستامو گرفتم و شروع کردم به خوندن، با خودم می گفتم خدایا فقط پاس بشم من دیگه حوصله افتادنو ندارم. اما در عرض کمتر از یک ساعت مونده به امتحان من کل کتاب رو خوندم تا جایی که فکر می کردم بیست می گیرم. کتابی که می خوندم در واقع ادبیات فارسی بود و درس اولش خیلی طولانی بود که من سرسری خوندم( در حین خوندن یکی از دوستام بهم گفت: همین درس رو خوب بخون ) و رفتم درس های بعدی اما درس های بعدی چیزی نداشت و دوباره برگشتم سر درس اول و کامل خوندمش. با خودم می گفتم استاد سوالا رو از همین درس طرح میکنه.
با تشکر

پاسخ
لینک۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۰:۵۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما احساس می کنید که درسهای زیادی هست که از دنبا باید بگیرید و اینکه همه ی چشمها روی شماست و باید خودتان را اثبات کنید. اولین چالش شما برای موفقیت در زندگی این است که زبان مردم را فهمیده و خوب درکشان کنید و تازه در همین قسمت هم چالش بزرگتر این است که بتوانید با ادبیات درست با مردم صحبت کنید!! بعضی وقتها روش ما در صحبت کردن با مردم، به آنها می آموزد که چطور با ما رفتار کنند. اگر از گفتار شما احساس کنند که باید به شما احترام بگذارند، همیشه به شما احترام می گذارند ولی اگر شما ساده و عامیانه و از روی دل با کسی صحبت کنید، و خودتان را خیلی دست پایین پیششان قلمداد کنید هرگز به شما احترام نخواهند گذاشت حتی اگر بسیار با سواد و فرهیخته باشید. به همین جهت است که اشخاصی که مثلا دکتر هستند می خواهند که آنها را دکتر خطاب کنند و کسانی که شغل های رده پایین اجتماع دارند، دلشان نمی خواهد که مثلا بگویند کارگر.... ! چون مردم ظاهربین هستند و به القاب بیشتر از شخصیت احترام می گذارند همینطور به کلام شما بیشتر از چیزی که در دل دارید جذب می شوند. شما در این باره بسیار موفق عمل خواهید کرد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۹:۲۴
tpx

tpx : با سلام
خواب دیدم که هستم توی یک کلاسی که دارم امتحان زبان انگلیسی میدم . همکارهام هم انگار بودن و اونا هم داشتن امتحان میدادن . در واقع رییس شرکت ما داشت از ما امتحان میگرفت . من انگار همه را نوشتم و اخرین سوال را هم انگار نوشتم .. یا توی خواب حس من این بود که نوشتم . و در انتها دوتا کلمه فارسی نوشته بود . توی خواب خوندم ولی الان یادم نمیاد. سوالات من سه تا برگه بود ولی برای بچه ها 4تا برگه بود. از این موضوع کمی ناراحت بودم . من این موضوع را به رییس شرکت که داشت از ما امتحان میگرفت گفتم . و برگه ها را تحویل دادم. بهش گفتم بیام اتاقت تا برگه چهارم را ازت بگیرم تا از روش کپی بگیرم . گفت باشه . توی خواب فهمیدم که میتونستم از بچه ها هم بگیرم.تعبیر میکنید لطفا ...

پاسخ
لینک۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۲:۵۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما دارید سعی می کنید جوری صحبت کنید که بتوانید افکارتان را به راحتی و به روشنی و وضوح بیان کنید و روراست باشید. شما می خواهید مسئولیت های بیشتری را به عهده بگیرید و خودتان را بیشتر اثبات کنید و روی بعد ارتباطی خودتان بیشتر کار کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۹:۰۸
Maryam

Maryam : سلام. پریشب خواب میدیدم که برگه های صحیح شده امتحان تاریخ رو معلممون که الان اصلا یادمم نمیاد چه شکلی بود اصلا زن بود یا مرد بود داره بین شاگردا پخش میکنه. برگه منم بهم داد که ۹ گرفته بودم. من تو خوابم خیلی ناراحت شدم و همش غصه میخوردم و به معلمم میگفتم چون تعداد مردود شده ها بالاست لطفا نمرات رو ببرید روی نمودار... یا اصلا به اونایی ۹ گرفتن ۱۰ رو بدید که دیگه پاس بشن. خلاصه خیلی التماس به استاد کردم تو عالم خواب اصلا یادم نمیاد دبیرستان بودم یا دانشگاه. فایده نداشت استاد میگفت باید دوباره امتحان بدید. من چون قبلش کتاب تاریخ رو نخونده بودم میدونستم وقتی ندارم که بتونم بخونمش بفکر این بودم که این دفعه تقلب کنم....بقیه خوابم یادم نمیاد ولی کلا خواب خوبی نبود. ممنون

پاسخ
لینک۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۳۶:۲۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما در زندگی تان اشتباه گذشته را تکرار می کنید و طرز فکر های قدیمیتان را مجددا در زندگی تان پیاده می کنید و این طرز فکر ها و اعتقادات شما، در گذشته باعث شکست شما شده ولی هنوز در زندگی تان درس عبرت نگرفته اید!! بنابر این رد شده اید. شما هنوز هم دارید اشتباه می کنید. شما باید سعی کنید افکارتان را عوض کنید و به روزتر و منطقی تر فکر کنید و شرایط را خوب بررسی کنید و از تجاربتان درس بگیرید. شما ممکن است سعی کنید از کسانی که در زندگی موفق هستند تقلید کنید و شیوه ی فکری مشابه با آنان را در ذهنتان بپذیرید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۹:۴۴
Shamim

Shamim : ببخشید اینو یادم رفت که بگم دوستم یه تیکه کاغذ رول کرده بود و به عنوان تقلب باهاش آورده بود و وقتی معلم داشت برگه دوستمو تصحیح میکرد دید همون برگه تقلبه چسبیده به برگه های ما و معلم میخواست ثابت کنه که اون برگه واسه منه ،بهم گفت نگاه کن شکل dنوشتن تو مثل dهایی هست که تو این برگه نوشته .منم چندتاdنوشتم که ثابت کنم اون برگه تقلب واسه من نیست .بعد نگا برگه امتحانم که کردم دیدم تعداد زیادی حرف dبزرگ و کوچیک تو برگه امتحانم نوشتم.

پاسخ
لینک۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۹:۵۰
Shamim

Shamim : سلام روز بخیر
دیشب خواب دیدم که توی جایی مثل استخر بودم و یکی از دوستای دبیرستانم که خیلی وقته ندیدمش هم باهام بود.یکمی شنا کردیم بعد رفتیم توی یک سالن امتحانات پر از صندلی و تعداد زیادی دانش اموز بود که اومده بودن امتحان ریاضی بدن ،و هرکی امتحان میداد میرفت پیش معلمی که جلوی سالن نشسته بود تا برگه ی امتحانشو تصحیح کنه و نمره بده.
منو دوستم هم که امتحان دادیم من برگه دوتامونو بردم پیشش و واسه دوستمو تصحیح که کرد دوتا ایراد گرفت که معلوم بود از حواس پرتی هست ،و واسه منو تصحیح کرد که مال من کاملا صحیح بود ولی بهم گفت به دوستت بگو که دوتا غلط داشته.
بعد از سالن که اومدم بیرون دیدم سالنه طبقه بالای خونه خودمونه وکوچمون با اینکه شب بود ولی شلوغ بود و همه لباس مشکی تن کرده بودن و بعد دیدم که انگار همه ی این ادما از خونه یکی از همسایه هامون بیرون میان .
رفتم سمت خیابون که تاکسی بگیرم برم جایی ،دختر همسایمونو دیدم که بهم سلام کرد و اونم لباس مشکی تنش بود و یکم ناراحت به نظر میرسید .منم با خوش رویی بهش سلام کردم ولی اون سرشو انداخت و رفت.بعد از اون منم تاکسی گرفتم و وسایلمو گذاشتم تو تاکسی ولی یادم نمیاد که باهاش رفتم یا نه.
ممنون واسه تعبیر

پاسخ
لینک۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۴:۰۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما و دوستتان راجع به مسائل احساسی با هم صحبت خواهید کرد و می دانید که در دنیا چشمها روی شما است و امتحان خواهید شد تا ببینید که حساب و کتاب زندگی را یاد گرفته اید یا خیر. شما و دوستتان هم در امتحان زندگی موفق بیرون خواهید آمد ولی دوستتان از روی عدم تمرکز و حواسپرتی اشتباهاتی دارد که قابل اغماض و چشم پوشی است. دوست شما اعتماد به نفسش کم است و سعی می کند که خیلی کارها را از شما یاد گرفته و تقلید کند. شما در مورد همه ی کارهای سخت زمینی و مسائل مادی گرایانه، از خودتان ثبات و پایداری نشان می دهید و او هم می خواهد مثل شما باشد. درک شما بالاست و متوجه نگرانی های دیگران هستید و بی تفاوت نمی گذرید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۴:۴۷
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت