یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب امتحان درسی

لوک اویتنهاو می گوید :تعبیر امتحان دادن این است که احتمال دارد شغلی پر در آمدتر بیابید. قبول شدن در امتحان به معنی برآورده شدن انتظارات شما است. مردود شدن در امتحان تعبیرش این است که جاه طلبی شما بالاتر از حد معمول است. از کسی امتحان گرفتن، نشانه این است که شما خدمت بزرگی به شخصی خواهید کرد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

115 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

tpx

tpx : با سلام
خواب دیدم که هستم توی یک کلاسی که دارم امتحان زبان انگلیسی میدم . همکارهام هم انگار بودن و اونا هم داشتن امتحان میدادن . در واقع رییس شرکت ما داشت از ما امتحان میگرفت . من انگار همه را نوشتم و اخرین سوال را هم انگار نوشتم .. یا توی خواب حس من این بود که نوشتم . و در انتها دوتا کلمه فارسی نوشته بود . توی خواب خوندم ولی الان یادم نمیاد. سوالات من سه تا برگه بود ولی برای بچه ها 4تا برگه بود. از این موضوع کمی ناراحت بودم . من این موضوع را به رییس شرکت که داشت از ما امتحان میگرفت گفتم . و برگه ها را تحویل دادم. بهش گفتم بیام اتاقت تا برگه چهارم را ازت بگیرم تا از روش کپی بگیرم . گفت باشه . توی خواب فهمیدم که میتونستم از بچه ها هم بگیرم.تعبیر میکنید لطفا ...

پاسخ
لینک۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۲:۵۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما دارید سعی می کنید جوری صحبت کنید که بتوانید افکارتان را به راحتی و به روشنی و وضوح بیان کنید و روراست باشید. شما می خواهید مسئولیت های بیشتری را به عهده بگیرید و خودتان را بیشتر اثبات کنید و روی بعد ارتباطی خودتان بیشتر کار کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۹:۰۸
Maryam

Maryam : سلام. پریشب خواب میدیدم که برگه های صحیح شده امتحان تاریخ رو معلممون که الان اصلا یادمم نمیاد چه شکلی بود اصلا زن بود یا مرد بود داره بین شاگردا پخش میکنه. برگه منم بهم داد که ۹ گرفته بودم. من تو خوابم خیلی ناراحت شدم و همش غصه میخوردم و به معلمم میگفتم چون تعداد مردود شده ها بالاست لطفا نمرات رو ببرید روی نمودار... یا اصلا به اونایی ۹ گرفتن ۱۰ رو بدید که دیگه پاس بشن. خلاصه خیلی التماس به استاد کردم تو عالم خواب اصلا یادم نمیاد دبیرستان بودم یا دانشگاه. فایده نداشت استاد میگفت باید دوباره امتحان بدید. من چون قبلش کتاب تاریخ رو نخونده بودم میدونستم وقتی ندارم که بتونم بخونمش بفکر این بودم که این دفعه تقلب کنم....بقیه خوابم یادم نمیاد ولی کلا خواب خوبی نبود. ممنون

پاسخ
لینک۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۳۶:۲۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما در زندگی تان اشتباه گذشته را تکرار می کنید و طرز فکر های قدیمیتان را مجددا در زندگی تان پیاده می کنید و این طرز فکر ها و اعتقادات شما، در گذشته باعث شکست شما شده ولی هنوز در زندگی تان درس عبرت نگرفته اید!! بنابر این رد شده اید. شما هنوز هم دارید اشتباه می کنید. شما باید سعی کنید افکارتان را عوض کنید و به روزتر و منطقی تر فکر کنید و شرایط را خوب بررسی کنید و از تجاربتان درس بگیرید. شما ممکن است سعی کنید از کسانی که در زندگی موفق هستند تقلید کنید و شیوه ی فکری مشابه با آنان را در ذهنتان بپذیرید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۹:۴۴
Shamim

Shamim : ببخشید اینو یادم رفت که بگم دوستم یه تیکه کاغذ رول کرده بود و به عنوان تقلب باهاش آورده بود و وقتی معلم داشت برگه دوستمو تصحیح میکرد دید همون برگه تقلبه چسبیده به برگه های ما و معلم میخواست ثابت کنه که اون برگه واسه منه ،بهم گفت نگاه کن شکل dنوشتن تو مثل dهایی هست که تو این برگه نوشته .منم چندتاdنوشتم که ثابت کنم اون برگه تقلب واسه من نیست .بعد نگا برگه امتحانم که کردم دیدم تعداد زیادی حرف dبزرگ و کوچیک تو برگه امتحانم نوشتم.

پاسخ
لینک۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۹:۵۰
Shamim

Shamim : سلام روز بخیر
دیشب خواب دیدم که توی جایی مثل استخر بودم و یکی از دوستای دبیرستانم که خیلی وقته ندیدمش هم باهام بود.یکمی شنا کردیم بعد رفتیم توی یک سالن امتحانات پر از صندلی و تعداد زیادی دانش اموز بود که اومده بودن امتحان ریاضی بدن ،و هرکی امتحان میداد میرفت پیش معلمی که جلوی سالن نشسته بود تا برگه ی امتحانشو تصحیح کنه و نمره بده.
منو دوستم هم که امتحان دادیم من برگه دوتامونو بردم پیشش و واسه دوستمو تصحیح که کرد دوتا ایراد گرفت که معلوم بود از حواس پرتی هست ،و واسه منو تصحیح کرد که مال من کاملا صحیح بود ولی بهم گفت به دوستت بگو که دوتا غلط داشته.
بعد از سالن که اومدم بیرون دیدم سالنه طبقه بالای خونه خودمونه وکوچمون با اینکه شب بود ولی شلوغ بود و همه لباس مشکی تن کرده بودن و بعد دیدم که انگار همه ی این ادما از خونه یکی از همسایه هامون بیرون میان .
رفتم سمت خیابون که تاکسی بگیرم برم جایی ،دختر همسایمونو دیدم که بهم سلام کرد و اونم لباس مشکی تنش بود و یکم ناراحت به نظر میرسید .منم با خوش رویی بهش سلام کردم ولی اون سرشو انداخت و رفت.بعد از اون منم تاکسی گرفتم و وسایلمو گذاشتم تو تاکسی ولی یادم نمیاد که باهاش رفتم یا نه.
ممنون واسه تعبیر

پاسخ
لینک۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۴:۰۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما و دوستتان راجع به مسائل احساسی با هم صحبت خواهید کرد و می دانید که در دنیا چشمها روی شما است و امتحان خواهید شد تا ببینید که حساب و کتاب زندگی را یاد گرفته اید یا خیر. شما و دوستتان هم در امتحان زندگی موفق بیرون خواهید آمد ولی دوستتان از روی عدم تمرکز و حواسپرتی اشتباهاتی دارد که قابل اغماض و چشم پوشی است. دوست شما اعتماد به نفسش کم است و سعی می کند که خیلی کارها را از شما یاد گرفته و تقلید کند. شما در مورد همه ی کارهای سخت زمینی و مسائل مادی گرایانه، از خودتان ثبات و پایداری نشان می دهید و او هم می خواهد مثل شما باشد. درک شما بالاست و متوجه نگرانی های دیگران هستید و بی تفاوت نمی گذرید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۴:۴۷
Azadi

Azadi : سلام وقت بخیر خواب دیدم سر جلسه امتحان یکی از همکلاسیام نمونه سوال سالای قبلو بهم داد منم کتابو گذاشتم زیر دستم ک تقلب کنم یکی از همکلاسیام از ته کلاس صدام زد که بیا پیش من بشین منم رفتم پیشش و میخواستم تقلب کنم ک استاد بهم گفت تو جلو نشسته بودی چرا رفته ته.بعد دندون یکی از بچه هارو مسخره کرد بش گفت ارتودنسی کردی وخاست بگه کپک گفت ککپ ماهم گفتیم این چ دیوانه ایه فک میکردیم اخلاقش خوبه ن تا وقتی عصبانی بشه.ممنون

پاسخ
لینک۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۱:۱۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما احساس می کنید که چشمها دنبال شماست و شما را زیر ذره بین برده اند تا توانایی هایتان را بسنجند و اعتماد به نفستان کم است. به نظرات دیگران بیشتر از نظر خودتان باور دارید و به همین جهت نمی خواهید در چشم باشید و از ابراز نظراتتان احساس خوبی ندارید. دوست شما برای اثبات نظراتش تونایی زیادی ندارد و این چیز عجیبی نیست. حتی بهترین و تواناترین آدمها هم گاهی می توانند اشتباه کنند یا خجالت بکشند. شما نباید خودتان را دست کم بگیرید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۰:۲۹
تیرداد

تیرداد : سلام خواب دیدم کسی برگه ای به من دادانگار سوال امتحان بود قرار بود ببرم خانه بعد از چند وقت از روی اون از من امتحان بگیرن به من و یک نفر دیگه دادن فکر کنم گفتن ازمون استخدام سرایداری اموزش پرورشه .

پاسخ
لینک۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۹:۲۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. اگر واقعا با آموزش و پرورش ارتباطی دارید، ممکن است نقشی داشته باشید که بتوانید بعضی کارها را در حاشیه دستخوش تغییراتی کنید یا به شیوه ای غیر مستقیم کارها را دستکاری کنید و بر آنجا مسلط باشید. به این منظور شما باید خودتان را اثبات کنید و اعتماد به نفستان بالا باشد. در غیر اینصورت شما احتمالا از این که انتظارات دیگران را نتوانید برآورده کنید، نگران هستید و احساس عدم امنیت یا ترس از شکست دارید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۳:۲۱
nasim

nasim : سلام خانوم هراتی عزیز سال نوتون مبارک بابت تعبیرهای زیباتون ممنونم دقیقا همونا شده بودن که فرمودین عزیز,الان یه مدتیه که خواب میبینم به صورت سلسله مراتب تو ازمونی دادم اسمم تو یه برگه جز قبول شدگانه یا درصدهام خیلی خوبه و من و دوستم هستیم با اونکه رشته هامون فرق داره منو انتخاب کردند حتی اخرین بار میدونستم هنوز جوابی نیومده اما بهم الهام شده بود قبول شدم و داشتم دنبال مقنعه ام میگردم برم برای مصاحبه من زیاد به این چیزا فکر هم نمیکنم ممنونم از پاسخگویتون ❤

پاسخ
لینک۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۵:۳۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. سال نوی شما هم مبارک. تشکر. شما در امتحان زندگی موفق بیرون می آیید و تجاربی که دارید را به صورت مثبت در زندگی استفاده می کنید. اعتماد به نفستان بالاست و مردم روی شما نظر مساعد و مثبت دارند. شما اعتماد به نفستان از دوستتان بیشتر است و می دانید که اینطور است. شما نمی خواهید افکارتان را برای هر کسی فاش کنید و رازدار خودتان هستید. شما می دانید که دیگران می خواهند روی شما و شخصیتتان قضاوت کنند و نمی خواهید که در مورد آن قسمت از جنبه هایتان که خودتان احساس نارضایتی می کنید و از خودتان راضی نیستید، برای کسی چیزی بگویید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۲:۲۵
nasim

nasim : خیلی ممنونم ازتون .ببخشید که میپرسم امکانش هست تو ازمونی که دادم هم قبول بشم؟

پاسخ
لینک۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۳:۴۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : بله امکان دارد ولی به بنده از قبل نگفته بودید که در واقعیت آزمون داده اید. چون این خواب می تواند بازتابی از افکارتان در بیداری باشد و در آنصورت باطل است.

پاسخ
لینک۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۹:۵۶
Mehrsa

Mehrsa : سلام وقتتون بخیر و خسته نباشید من یه مدت خواب میبینم امتحان دارم و هنوز چیزی نخوندم دیشب خواب دیدم روزی چند تا امتحان دارم و از امتحان ادبیات جا موندم با خودم گفتم یعنی باید یک ترم اضافه به خاطر یه درس برم بعد گفتن از من دوباره امتحان ادبیات میگیرن و من نصف روز فرصت داشتم تا برای امتحان آماده بشم ممنون

پاسخ
لینک۲۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۶:۴۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما احساس می کنید که همه کس در دنیای اطرافتان روی شما زوم کرده و می خواهند شما را امتحان کنند و ببینند که چقدر تواناییهایتان زیاد یا کم است. اعتماد به نفستان کم است و فکر می کنید که نمی توانید در امتحانات دنیا موفق باشید. خصوصا از رابطه و تعامل با مردم خودتان را ضعیف حس می کنید و فکر می کنید که روابط اجتماعی تان ضعیف است. شما خودتان را تحت فشار می گذارید که اجتماعی تر و موزون تر رفتار کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۶:۲۳
Janan

Janan : درود خانم هراتی گرامی، سال نو مبارک. خواب دیدم توی یک کلاس بزرگ که پنجره های قدی داشت و رو به نور و روشنایی بود؛ من و چند دانشجو روی هم 7 نفر امتحان دادیم. از کلاس اومدیم بیرون و منتظر شدیم چون همون موقع نمرات قبولی رو اعلام میکردن. مربی یا استاد یک خانم بود که هر کدوم رو تکی تکی صدا میزد و نتیجه رو می گفت. نتیجه نهایی به نمره ای که هم کلاسی ها بهمون میدادن بستگی داشت. و من از دوست صمیمیم که بهش کمک کرده بودم تا نمره قبولیش رو بگیره، نمره کم گرفتم. بیشتر از خودم نگران قبولی دوستم بودم که قبل از خودم، نمرش رو گرفت و قبول شد. استاد سرش رو به علامت منفی تکون داد و گفت از دوستت نمره نگرفتی، برو باهاش صحبت کن و ببین چرا این کار رو کرده و دلش رو به دست بیار. متشکرم

پاسخ
لینک۱۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۵:۴۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. سال نوی شمام مبارک. شما دیدتان نسبت به دنیا وسیع خواهد شد . به کمال ذهنی و معنویت بالا می رسید. شما در زندگی مورد امتحان واقع شده اید و اطلاعات و دانش زیادی دارید و اعتماد به نفستان هم بالاست. اما باید هنوز چند درس را یاد بگیرید و آن این است که همه قابل اعتماد نیستند و برای موفقیت در زندگی باید سیاست داشته باشید و مردمدار تر باشید. این کافی نیست که آدم قلبش خوب باشد. دوست صمیمی شما در دلش نسبت به شما تا اندازه ای منفی فکر می کند! تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۱:۰۳
Elsa

Elsa : سلام سال نو مبارک.دوبار خواب دیدم که میخوام امتحان بدم و استرس دارم،حتی یک بار برای دادن امتحان به خارج از کشور رفتم و بارون زیاد میبارید و مشکلی پیش اومد که باعث شد من دیر به امتحان برسم اما تلاش خودمو کردم که به امتحان برسم اما هیچوقت جلسه امتحان و جواب امتحان رو نمیبینم فقط استرس و اینکه تا لحظه آخر مطالعه میکنم.
متاهل هستم و فرزندی ندارم

پاسخ
لینک۱۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۹:۱۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. سال نوی شما هم مبارک. اعتماد به نفس شما پایین است و احساس می کنید که همه دنیا نشسته اند شما را نظاره کنند ببینند که چطور در زندگی به پیش می روید و احساس می کنید که باید در مقابل دیگران امتحان پس بدهید. بعضی وقتها احساس می کنید که شرایط زندگی تان بغرنج شده و کسی درکتان نمی کند و زبانتان را نمی فهمد و بسیار احساساتی می شوید و خودتان را دست کم می گیرید. خیال می کنید که دارد برای شما دیر می شود که بتوانید مهارت هایتان را برای دیگران اثبات کنید. نگرانی شما بی مورد است. دیگران هم خیلی موفق نیستند ولی ابراز نمی کنند!! تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۸:۳۸
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت