کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب امداد

اگر خواب ببینید به فردی یاری می رسانید، برای رسیدن به مقام بالاتر تلاش می کنید و از شما حمایت خواهد شد. اگر ببینید کسی به شما کمک می کند، با شادمانی در جایی مقیم خواهید شد و دوستان و نزدیکان خوبی خواهید داشت.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

2 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

Baran

Baran : سلام خانم هراتی عزیز
در خواب دیدم یکسری حیوانات با سرعت زیاد دارن رد میشن تا به جایی برسن ( توی خواب میگفتم اینا امداد های غیبی) هستن که بعضی وقتا به کمک بعضیا میرن. مثل کمک به پیروز شدن در جنگ های قدیم. این حیوانان حالت روح بودن و کمرنگ تر از واقعیت. حس خوبی داشتم احساس میکردم خدا بخواد خودش کمکم میکنه. در همین خواب از چند نفر شنیدم یکی از همکارهای قدیمم سرطان گرفته بود و در خواب به خاطر اینکه این بیماری رو گرفته خیلی ناراحت شدم.
ممنونم

پاسخ
لینک۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۵:۵۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. نیروها و توانایی ها، خرد و احساسات غریزی افراد در حالتی که احساس کنند مورد خطر قرار دارند، به شکلی قوی در وجود آنها بیدار می شود و آنان با انرژی بیشتری به دفاع از خودشان می پردازند و این موهبتی است که خداوند در وجود انسان قرار داده تا احساس ضعف و افسردگی را کنار بزند و از خودش دفاع کند. همکار قدیم شما خیلی افسرده شده و همه اش دلش به حال خودش می سوزد و به جای دفاع از خود، با خودخوری هایی که انجام می دهد موجب می شود همه چیز به ضررش تمام شود. او انگیزه و شوق دفاع از خودش را از دست داده. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۵:۴۵
samira

samira : سلام خانم هراتی وقت بخیر خانواده ای تقریبا متوسط زمان قدیم میشناختم که چندین سال خبری ازشون ندارم....دیشب خواب دیدم نوه دار شدن و چیزی ندارن....من رفتم برای بچه کلی شیر و پد و هر چیزی که لازم داره خرید میکنم اما داروخانه ای هی داره تو وسایل ها اشیا بیخود میزاره که پول بگیره...بهش گفتم اقا اینا واسه یه نیازمنده بچه نوزاد بورس فر مو احتیاج نداره..وسایل نوزاد رو که دادم دیدم با یه هنرپیشه معروف ایرانی اشنا هستم و یه لباس زیبای ابی با یه ارایش شیک دارم و باهاش قرار دارم...که یهو بیدار شدم..ممنون از وقتی که میزارید

پاسخ
لینک۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۴:۱۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. وقت شمام خوش. شما می خواهید مشکلات کسی را حل کنید ولی می خواهند از شما سو استفاده کنند. شما به کسی دل می بندید و نسبت به او رویایی فکر می کنید که قصد دارد برای شما فیلم بازی کند و سرتان را کلاه بگذارد. لطفا مراقب باشید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۵:۱۷

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت