کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب انار

دیدن انار در فصل و داشتن انار شیرین و نیز چیدن آن از درخت، کسب مال است. انار میوه ای است بهشتی و دیدن آن در خواب نیکو است. اگر ببینید تعداد زیادی انار شیرین و رسیده در خانه خود دارید، مال اندوزی می کنید. انار شیرین به تعبیری، زنی خوب روی و مهربان است. اگر کسی ببیند اناری شیرین و تازه دارد یا از دیگری می گیرد زنی خوبروی سرراهش قرار می گیرد.

انار ترش غم و اندوه است اما اگر اناری خوردید که دیدید طعم آن را نمی دانید، شیرین است یا ترش همان تعبیر انار را دارد. چنانچه کسی ببیند که در خواب انار شیرین می خورد اگر تاجر است سود می برد و اگر مسافر است به سلامت به خانه باز می گردد و اگر جوان و مجرد است همسری دل خواه می یابد و بخصوص اگر بیمار است شفا حاصل می کند.

دیدن دانه های انار بدون پوست و پی خوب نیست و چنانچه در خواب از دست کسی بگیرید نشان آن است که از جانب او به شما زیانی وارد می آید. اگر کسی به خواب ببیند اناری پوست کنده اند و دانه کرده و نمک و گلپر بزنند، گویای آن است که برای او توطئه ای ترتیب داده اند که باید آگاه باشد.
ما نیز اگر در خواب انار دانه کنیم و در بشقاب پیش روی کسی قرار دهیم خواب ما می گوید که درباره او حسن نیت نداریم و کاری می کنیم که به او زیان می رسد چه آن شخص در خواب ما شناخته باشد چه ناشناخته.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

54 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

Camelia

Camelia : سلام وقت بخیر
من 8 یا 9 سالگی خوابی دیدم که هنوز فراموش نکردم و همچنان کنجکاوم بدونم آیا در این سن خواب آدم تعبیر داره؟ اگر داره ممنون میشم تعبیر کنید.
دیدم من و خواهر و مادرم در زمین هایی سرسبز که تازه گندم ها جوانه زده بودن و فکر کنم فصل بهار بود مشغول راه رفتن بودیم، بعد دیدم ، خواهرم زیر یک درخت زیبا و پر از گل ایستاده و دو عدد انار قرمز خیلی درشت (به اندازه طالبی) در دستهاش هست و می خواست اون انارها را به من بده. ( ولی یادم نمیاد که انارها رو گرفتم یا نه!)

پاسخ
لینک۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۴:۲۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما و خواهر و مادرتان قرار بوده که شروعی تازه داشته باشیدو به ثروت برسید و نویدی برای رسیدن به آرزوها و امیدهایتان داشته اید. خواهر شما با شخصیتی مهربان و امیدوار، قدرت حمایت از شما را داشته و او می خواسته که شما به ثروت و عشق و سلامت و طول عمر برسید و آرزوهای بسیار خوبی برای شما داشته است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۱:۴۱
Maryam

Maryam : سلام، همسرم خواب دیده توی باغچه پشت خونمون(اون باغچه و باغچه های همردیفش برا ما و همسایه های بغلیمون هست که به نام خودمون نیست و جزء سند خونمون نیست برای شهرداریه ولی خودمون آب میدیم و خودمون درخت میکاریم سبزی میکاریم و استفاده میکنیم و تو ردیف جلو هم سه تا درخت انگور بلند داریم) به جای درختای انگور سه چهارتا درخت انار قد کوتاهه پر باره، پر از انارهای آبدار و ملس(مزه شون خوب بود)(ترش نبودن) و پوستشون صورتی ک سفید بود،اندازه شونم ریز نبوده خیلی درشت هم نبوده متوسط بوده، همش برای ما بود، چندتا از بچه های کوچیک همسایه ها و همون اطراف خونمون اومده بودن نزدیک میخواستن بازیگوشی کنن و یکی مثلا بچینن همسرم درو باز کرده و دعواشون کرده گفته امسال دیگه کسی حق نداره به اینا دست بزنه امسال دیگه همش مال خودمونه، مامانمم پارسال خواب دیده بود که ما یه درخت تو همون باغچه داریم که بجای میوه نون های کوچیک کوچیک داده،مامانم ازم پرسیده اینا دیگه چی ان من گفتم این نونها میوه های این درختن میوه هاش این شکلی ان،لطفا تعبیر کنید با سپاس از خانم هراتی عزیز

پاسخ
لینک۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۰۲:۵۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. قبل از تعبیر خوابتان لازم به ذکر می دانم نوشتن 2 خواب در یکخواب خلاف مقررات سایت است و بنده و شما را مدیون سایت می کند. پس لطفا هر بار فقط یک خواب ارسال بفرمایید. تعبیر خواب همسر شما این است که چنانچه فرزند ندارید، شما باردار خواهید شد و فرزندان سلامتی به دنیا خواهید آورد. ثروتتان هم زیاد خواهد شد و عشق و محبت بین شما و همسرتان زیادتر می شود. خانواده ی شما پربار و وسیعتر خواهد شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۵:۵۴
Noura

Noura : با سلام خانم هراتی عزیز
مادرم نزدیکی های صبح امروز خواب دیده در مکانی است که یک درخت انار پربار در آن بوده. 2 انار درشت از درخت چیده و با خود گفته برای چیدن بقیه انارها بازهم برخواهد گشت.
سفره ای در نزدیکی آن مکان پهن بوده و پدربزرگ مرحومم و افراد ناشناس دیگر سر سفره بوده اند و همچنین برادر ناتنی مادرم.
مادرم در خواب از پدربزرگم نفرت داشته (گو اینکه در بیداری هم همین طور است )
جلوی پدربزرگ غذای خوبی نبوده و چیزی مثل دل و جگر جلوش بوده. مادر سر سفره ننشسته
مادرم برای چیدن بقیه انارها برگشته و دیده همه انارها چیده شده اند. گویا جوانی هم در خواب مادر بوده که حس طرفداری و حامی بودن به مادر داشته
ممنون میشوم این خواب را تعبیر نمایید
ممنون از زحمات شما

پاسخ
لینک۲۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۳:۲۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. مادر شما به 2 آرزوی خوب خودش در مورد ازدواج فرزندانش یا رسیدن ثروت خواهد رسید. روح پدربزرگتان شاد. او با وجود گناهانی که در دنیا مرتکب شده ولی الان چشم به بخشش مادرتان دوخته تا شجاعت مقابله با تقدیر خویش را در اخرت داشته باشد. ولی مادرتان او را حلال نکرده و این کینه به دل گرفتن اشتباه است. هر قدر کسی بخشش بیشتری داشته باشد خداوند برکت بیشتری به زندگی اش می آورد. برای همین دیده است که درخت انار ندارد. یعنی اگر شما نبخشید، خداوند هم به شما نخواهد بخشید و گناهانتان را با شدت بیشتری مواخذه خواهد کرد. همدیگر را حلال کنید تا خداوند هم شما را ببخشد و روزیتان را زیاد کند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۶:۳۸
Zahra

Zahra : سلام ، خسته نباشید ، خواب دیدم قرار بود مهمان داشته باشم، خودم یه نایلون انار و یه نایلون پرتغال خریده بودم که درشت و عالی بودن ولی چون مهمان ها انگار زیاد بودن برادرم هم سه نایلون میوه برام خریده بود که فقط محتویات یه نایلون ش یادم هست که پرتغال بود وای کیفیت میوه هایی که برادرم آورده بود به خوبی مال من نبود و من شاکی بودم ( اینم بگم من مهمون ندیدم فقط قرار بود میوه برای مهمون باشه ) یه لحظه رومو برگردوندم دیدم میوه هایی که برادرم خریده بود نیست ، نگران و نار احت شدم بعد انگار همکارام کنارم بودن ، به همکارم گفتم دوربینو چک کن حتما معلوم میشه کی بوده ، با همراه پذیرفت و متوجه شدیم یکی دیگه از همکارام بوده و اون ها رو تو یه چاله مخفی کرده و روشون پوشونده، چاله را باز کردم و کندم دیدم چندین طبقه زیر خاک وسایل از من و دیگران دزدیده و قائم کرده از جمله یه مانتو مشکی و یه کت مجلسی سبز که زیر خاک کثیف نشده بودن و تمیز بودن و در نهایت در آخرین طبقه میوه هارو دیدم که همش به شده بود و غیر قابل استفاده ، همکارام تعجب میکردن و حرف منو باور کرده بودن که کسی میوه ها رو برده و بعد به پلیس زنگ زدم که بیاد همکار و ببره که خیلی تردید و تاخیر داشتن و همکارم میخواست فرار کنه ولی منو داداشم جلوش گرفته بودیم ولی در نهایت پلیس نیامد و من از خواب بیدار شدم

پاسخ
لینک۱۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۶:۱۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. همکار شما نمی خواهد که شما سلامت و موفق و پولدار شوید و ازدواج خوبی داشته باشید. او به کسانی که دعا می نویسند تا از خانه ی کسی چیزی به واسطه ی جنیان بدزدند... و دعا بخوانند تا مثلا اتفاق خوبی برای دیگران نیافتد رو آورده و خداوند اینکارهای او را می بیند. ولی از آنجاییکه هرگز هیچ برگی از درخت نمی افتد مگر اینکه خدا بخواهد، دعاهای او هیچ بدرد نمی خورند و او امکان ندارد بتواند جلوی موفقیت شما را بگیرد مگر اندکی ... چون شما ایمانتان قویست و توکلتان به خداست. برای رسیدن به خواسته هایتان باید باور داشته باشید که قدرت خداوند از همه موجودات بالاتر است و هرگز هیچ آسیبی به شما نخواهد رسید اگر توکلتان به خداوند باشد. آیت الکرسی و دعای جوشن کبیر را بخوانید و تمام دعاهای بدی که در حق شما کرده باطل خواهد شد. و هر روز 7 بار ذکر نام حضرت فاطمه س را به این صورت بگویید: یا فاطمت بنت محمد رسول الله. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۶:۱۴
Zahra

Zahra : سلام خسته نباشید ، خواب دیدم متاهلم ( در بیداری مجردم ) و یه خونه خیلی اعیانی و شیک دارم و توی حیاط یه باغ انار هست که پدرم باغبانی اون رو می کنه وای لباسهای پدرم مندرس بود و خودش ناراحت و عصبی، و اینکه دیدم شوهرم یه مرد خوشتیپ با موهای جو گندمی که خیلی سرشناس و پول داره روی یه مبل نشسته ، با اینکه حس می کنم برام احترام قائله و دوسم داره ولی بهم بی توجه هست و من از این بی توجهی شاکی میشم ولی اون هیچی نمی که و همچنان آرامه ، انگار خیلی خیلی از من سر تره

پاسخ
لینک۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۲:۴۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما تعهداتی در زندگی تان دارید که مسئولیتش را پذیرفته اید. زندگی شما خوب است و در رفاه و ثروت زندگی می کنید ولی همه ی اینها به خاطر تلاش پدرتان است و او از جان خودش برای شما مایه گذاشته و بنابر این اگر از او بدرفتاری می بینید، به خاطر ضعیف شدن اعصاب و کم طاقتی اوست که نتیجه ی تلاش بیش از حد برای رسیدن شما به موفقیت است. شما تجارب زیادی دارید و گشایش کار یافته اید و همه برایتان احترام قائل هستند ولی احساس و نیازهای زنانه شما هنوز برآورده نشده و از این جهت احساس کمبود محبت دارید. شما خودتان را گاهی شایسته ی این همه زحمتی که برایتان کشیده شده نمی دانید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۶:۲۳
فرينا

فرينا : سلام صبحتون بخير
امروز صبح خواب ديدم يك عالمه چوب و درب آهنى قديمى تيكه تيكه شده كلاً يه سرى وسايل بدرد نخور مامانم داره از خونه ميندازه بيرون و خونه يكى از آشناهامون ميخوان اونا رو ببرن توى انباريشون، توى زير زمين خونمون پر از انار بود از باغمون آورده بودند، ( قبلاً باغ ما انار داشت و هر سال كلى انار به بار مى آورد) مثل قديما زير زمين خونمون پر ازانار بود دايي و زنداييم كه باهاشون قهريم هم بودن، من يه انار برداشتم كه پوست نداشت و دانه هاى انار بهم چسبيده همون فرم انار رو داشت اما بدون پوست، داشتم ميخوردمش كه خيييلى خوشمزه بود و دانه هاش غير عادى بود روى اونها خييييلى قشنگ طورى كه نميتونم توضيح بدم، داييم هم روبروم نشسته بود داشت نگاه ميكرد بهش گفتم ببين اينا چقدر زيبا هستند!!! ميدونستم از باغمون هست و اون ابابام( ايشون فوت كردند) داشتم بابامو توى خواب دعا ميكردم كه از طرفش اينهمه انار به ما رسيده ( من مجرد هستم )

پاسخ
لینک۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۱:۱۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. مادر شما فکرش باز خواهد شد و نگرانی ها و سیاست ها و تدابیری که اضافه هستند را از زندگی اش بیرون می کند و به خاطره ها می سپارد. شما ثروتمند هستید و دعای خیر پدرتان پشت سر شماست. ثروت راحت و عشق به زندگی شما می آید و شورو شوق زیادی خواهید داشت. سلامت و طول عمر خواهید یافت و انشالله ازدواج خواهید کرد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۶:۴۴
mmar

mmar : سلام ، روز جمعه اتون بخیر . مدتی پیش خواب دیدم که با خانواده در مکانی بودیم و داشتن انار با دانه های سفید و قرمز رو توی ظرفی دون میکردن و انگار خانواده همسرم (که در واقعیت درحال جدایی هستیم ) آن طرف تر نشستن و اونا هم انار داشتن البته من در خواب ندیدمشون فقط حس کردم که باید اونجا باشن و با خودم می گفتم ای کاش با اونا انار می خوردیم چون اناراشون هم بزرگتر و قرمزتره ، که نوه کوچیک اون خانواده اومد و ی تکه انار داخل سطل زباله کنارمون انداخت و رفت و من اون تکه انار رو برداشتم ، و در نهایت دیدم که خانوادم انارهای سفید و قرمز خودشون رو دون کردن و همه در حال خوردن دونه های انار هستیم که مزه ترش یا شیرینی اش تو خواب معلوم نبود، با تشکر

پاسخ
لینک۱۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۵:۵۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. خانواده ی شما به خاطر شما ناراحت هستند و خانواده همسرتان هم به خاطر همسرتان ناراحتند. آنها سهمی از ثروتشان را به شما خواهند داد و احساس می کنند که ثروت همسرتان را دور ریخته اند. انار دون شده ناراحتی و زیان است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۶:۴۷
ta

ta : سلام خواب دیدم از باغ های پر ثمری رد میشدم انار درشتی از درخت چیدم وقتی میخواستم نرمش کنم تا آبش بخورم نرمی عجیبی داشت و دستم رو که فشار دادم نصف انار فرو رفت و اون لحظه فکر کردم کم آبه یا دونه های داخلش خوب نیست بر خلاف ظاهرش که سفت و سخت بود .آب انار خوردم ولی طعمی یادم نمیاد .

پاسخ
لینک۳۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۰:۲۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما می خواهید به سلامتی و ثروت و طول عمر برسید و ازدواج کنید. به خواسته تان هم می رسید ولی کسی که برای زندگی تان انتخابش می کنید بر خلاف ظاهرش خیلی هم بنیه قوی ای ندارد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۰:۵۷
هدی

هدی : شرمنده منم ميدونم كه يك خواب مجازه ولي گفتم شايد سه بار باهم معني مشتركي داشته باشه كه جدا از هم نداشته باشه واسه همين شرع ازتون خواستم يه تعبير كلي مشترك در حد يك خواب بگيد كه ممنونم ،راستي من حتي يكبارم دعا نكردم كه به عشقم برسم چون سپردم به قسمت،ايشونم اصلا ادم مذهبي نيست ، منم تمام دعاهام رو بخاطر مشكلات خانوادگيم ميكنم كه برام جالبه همين دختر خالمم الان ميگه خوابتو ديشب ديدم تو حرم،بهرحال مرسي وقتتون بخير

پاسخ
لینک۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۵۳:۱۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : در قنوت بودن او با لباس سبز پس باین تعبیر است که او از این که شرایط مساعد و خوبی دارد خوشحال است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۵۵:۲۸
هدی

هدی : سلام،ديشب به نيابت خوابيدم و از خدا خواستم حالا كه حاجتمو نميده يكاري كنه اونارو فراموش كنم هم عشقمو هم حاجتمو،از همون اول كه خوابيدم سه بار بيدار شدم هرسه بارشم خواب عشقمو ديدم كه تو اتوبوس بوديم كنار هم يه پسر نوجوان وسطمون با پيراهن سفيد،ولي به حالت ايستاده بوديم رو صندلي ننشستيم و سر هر دوتامون هي ميخورد به سقف مادر اون نوجون داشت سفارششو ميكرد بهمون مراقبش بوديم ،بار دوم من داشتم عكس عشقمو تو اينستا نگاه ميكردم كه (در حال حاضر خارجه )تو عكس انگار كنار ساحل رو شنها در قنوت نماز بود لباس سبز داشت و غروب افتاب قرمز بود من ازين حركتش حس خوبي داشتم و گفتم خوشبحالش،كه يهو ديدم داخل حياط امام رضام اونم همونجاس گفتم چقدر شلوغه بين اينهمه نماز گزار ديده نميشه خلاصه يه كالاسكه دستم بود داداشم كوچيك شده بود و من از اون سمت حياط رفتم غربش پيش خونوادم و مراقب مهر نمازگزارا بودم شب بود كه به سرعت رد شدم دختر خالهامم بودن گفتم خوابم مياد اونام بمن گفتم امشب بشين دعا كن منم گفتم حتما حتي اگه خوابم بياد ميشينم دعا ميكنم ديشب زياد مهم نبود كه خوابم برد بعدش يه انار كه سرشو داشت چاقو ميزد معلوم بود رسيده قرمز و ابداره،بعدش خودمو كه ميدونستم روياست تو مراسم نامزديه خودمو عشقم ديدم خونه نااشناي بزرگي كه خونه خودمون بود بادكنكاي قرمز وجود داشت يه اهنگ شاد كه باهاش خيلي لذت ميبردم كه به عشقم رسيدم همه بودن ولي پدرشو فقط ديدم كه لبخند رو لبش داشت،خانوم هراتي ايا مجموع اين خوابها پيام خاصي برام داره يا باطله ،خيلي مهمه من دعا زياد ميكنم ولي نه براي عشقم چون سپردم به خدا و قسمت ،

پاسخ
لینک۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۷:۳۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. دوست خوبم چون شما به او فکر می کنید خوابش را می بینید. اگر بدون فکر کردن به کسی خواب او را ببینید خوابتان تعبیر دارد ولی شما مرتب به او فکر می کنید و مغزتان پر است از افکاردرهم برهم راجع به او. خواب اولتان که کلا باطل است. خواب دوم به این اشاره می کند که شما می دانید که او با ایمان است و احساساتی است و از اینکه از او جدا هستید نگران و مضطربید و مرتب دارید دعا می کنید...می خواهید ازدواج کنید و می دانید او آدم خوبیست. اما شما باید این موضوع را در نظر بگیرید که هر کاربر فقط محاز به ثبت یک خواب در 24 ساعت و یک خواب در هر کامنت است!! شما سه خواب ارسال کرده اید که در یک شب دیده اید. من از شما فقط یک حق خواب کسر کردم اولی که باطل بود را کلا نادیده گرفتم و دومی را تعبیر کردم. اما لطفا برای دفعات بعد مطلقا اینطور خواب ارسال نکنید چون خلاف مقررات سایت است و اگر بین شما و کاربران دیگر تبعیض قائل شوم من هم توبیخ خواهم شد و اگز خوابهایتان را تعبیر کنم و فقط یک حق خواب کسر کنم شما مدیون سایت خواهید بود و اینکار شرعا حرام است! که یک حق خواب از شما کسر شود و سه خواب تعبیر کنید. از نظر من شما باید موضوع را رها کنید و مدتی اصلا فکر نکنید. بعد ببینید که چیزی در خواب می بینید یا خیر. مضافا به اینکه نباید رویایی فکر کنید اگر او شما را دوست داشته باشد که رهایتان نمی کند اگر هم نداشته باشد که با التماس از خداوند او را نمی توانید عاشق خودتان کنید. عشق یک رابطه دوطرفه است و با دعا و توسل بدست نمی آید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۹:۲۸
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت