کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب انار

دیدن انار در فصل و داشتن انار شیرین و نیز چیدن آن از درخت، کسب مال است. انار میوه ای است بهشتی و دیدن آن در خواب نیکو است. اگر ببینید تعداد زیادی انار شیرین و رسیده در خانه خود دارید، مال اندوزی می کنید. انار شیرین به تعبیری، زنی خوب روی و مهربان است. اگر کسی ببیند اناری شیرین و تازه دارد یا از دیگری می گیرد زنی خوبروی سرراهش قرار می گیرد.

انار ترش غم و اندوه است اما اگر اناری خوردید که دیدید طعم آن را نمی دانید، شیرین است یا ترش همان تعبیر انار را دارد. چنانچه کسی ببیند که در خواب انار شیرین می خورد اگر تاجر است سود می برد و اگر مسافر است به سلامت به خانه باز می گردد و اگر جوان و مجرد است همسری دل خواه می یابد و بخصوص اگر بیمار است شفا حاصل می کند.

دیدن دانه های انار بدون پوست و پی خوب نیست و چنانچه در خواب از دست کسی بگیرید نشان آن است که از جانب او به شما زیانی وارد می آید. اگر کسی به خواب ببیند اناری پوست کنده اند و دانه کرده و نمک و گلپر بزنند، گویای آن است که برای او توطئه ای ترتیب داده اند که باید آگاه باشد.
ما نیز اگر در خواب انار دانه کنیم و در بشقاب پیش روی کسی قرار دهیم خواب ما می گوید که درباره او حسن نیت نداریم و کاری می کنیم که به او زیان می رسد چه آن شخص در خواب ما شناخته باشد چه ناشناخته.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

50 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

behnaz

behnaz : سلام خانم هراتی عزیزم

امیدوارم که حالتون خوب باشه

پاسخ
لینک۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۴:۱۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام عزیزم. کسی برای ایشان ارزشی قائل نیست ولی شما قدرشان را می دانید. برایشان خیرات داده اید و این همان به خانه ایشان رفتن است یعنی از او به خوبی یاد کرده اید. شما از مال و ثروت خود خیرات او می کنید و نسبت به او شور وشوق دارید. بله روشن ماندن شمع شادی اوست و نشانه ای مثبت است.

پاسخ
لینک۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۲:۴۰
زهرا

زهرا : سلام.خسته نباشید . خواب دیدم در خانه خیلی بزرگی هستم ودرون آن خانه تا زیر زانوهام آب آرامی هست ومن هم درون آب راه میرفتم وتوی ساختمان حرکت میکردم واز در بزرگی وارد یکی از سالن ها شدم ودر آب راه میرفتم ومتوجه شدم که کیسه پلاستیکی که تعدادی انار وسیب سبز یا سفید درون اون بود دستم هست ودستم را داخل کیسه پلاستیکی کردم واز بین انارها بهترین انار قرمز وشیرین وخندون را انتخاب کردم وگفتم این انار خیلی خوب است وشروع کردم وانار را خوردم . واز محتویات کیسه پلاستیکی به فرد دیگری هم تعارف کردم واون هم یک عدد سیب برداشت.

پاسخ
لینک۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۰۴:۵۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. سلامت باشید. شما روح بزرگی دارید و ایده های بزرگی به ذهنتان می رسید. راجع به یک سری مسائل احساسی فکر می کنید و متوجه می شوید که بار عشق و ثروت و موفقیتی که در دستتان گرفته اید، اکنون باید بهره برداری شود. شما به سلامت و طول عمر و ثروت خواهید رسید و احتمال قوی ازدواج می کنید و به کسی هم عشق و محبت و سلامتی هدیه می دهید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۲:۴۰
محمد

محمد : سلام.خواب دیدم یه صندوق پر از انارهای قشنگ داشتم نصف از انار ها هم خیلی قشنگ و پوست سیاه بود باتشکر.

پاسخ
لینک۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۰:۵۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. در وجود شما، نکات مثبتی مانند باروری و سلامت و طول عمر به وفور یافت می شود و تمایل شما به داشتن رابطه با همسر و تولید مثل زیاد است. انار بیانگر خون و ثروت است و تمایل به داشتن خانواده ای قوی و ثروتمند دارید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۰:۲۱
Diyar

Diyar : خانم هراتی این خوابهایی که میبینیم ممنون خانم هراتی

پاسخ
لینک۲۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۰:۴۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. هیچ مشخص نیست که کی. انار ثروت است و هم می تواند به واسطه کار به شما برسد و هم از طریقی دیگر. من دعای خیرم پشت شماست و امیدوارم به همه آرزوهای خوبتون برسید. خوابها فقط خبر می دهند و آگاه می کنند اما زمان آن دست خداست. مرسی از محبت و صمیمیت شما.

پاسخ
لینک۲۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۷:۰۳
Diyar

Diyar : سلام خانم هراتی روزتان خوش .مادرم خواب دیده که پسری جوان انار میفروشد من به مادرم گفتم‌که انار میخواهم و خودم رفتم انار سوا کردم و خریدم زن همسایه هم اومد که انار بخردوی نمیدونم خرید یانه .انارها را به خانه بردم مادر میگفت انارها رو شکافتیم تمامی انارها قرمزبودن من قبل از مادرم انار خوردم انارها بسیار شیرین بودن

پاسخ
لینک۲۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۰:۳۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. باروری، سلامت،زندگی خوش، طول عمر و عشق به زندگی شما می آید. ازدواج خواهید کرد و خوشبخت و پولدار خواهید شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۹:۵۷
مروارید

مروارید : سلام خواب دیدم که تو ی بازار هستم انگار و ی خیابون بود پر از انارهای قرمز که اونقدر زیاد بودن که از کاری آویزان شده بودند بعضی هاشون هم دانه های قرمزشون مشخص بود و ازشون آب قرمز می ریخت بیرون من همین جوری قدم‌میزدم و انارها رو مزه میکردم و چند تا دونه خوردم خیلی شیرین بودند و لذت میبردم.ممنون.

پاسخ
لینک۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۵:۰۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما شاهد و ناظر بر موفقیت های بسیار زیاد و عشق و شور و شوق و سلامتی دیگران هستید و از خوشی آنان خوشحال می شوید و دوست دارید مثل آنان خوشبخت باشید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۱:۴۳
امید

امید : سلام یه مدت پیش خواب دیدم تو حیاط خونه یه درخت انار هست و من دو تا انار ازش چیدم و گذاشتم تو بشقاب داشتم شروع به خوردن میکردم، پدر و مادرم هم بودن و داشتم همزمان با مادرم هم صحبت میکردم، تعبیرش لطف کنید تشکر

پاسخ
لینک۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۹:۳۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما به ثروت و سلامت و طول عمر خواهید رسید و می خواهید بارور باشید و عشق و ازدواج به زندگی تان بیاید. نظرتان را راجع به ثروت و ازدواج با خانواده تان مطرح می کنید و تعهد و پتانسیل خودتان را در این زمینه مطرح می کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۶:۵۳
شیدا

شیدا : با سلام.من خواب دیدم وارد باغ یا پارکی شدیم ک خیلی زیبا بود و نسیم مطبوعی میوزید،درختی انار توی مسیرم بود،درست یک انار اویزون شده بود به درخت من میخواستم بچینمش،روم نشد و گفتم زشته،همه میبیننم،بعد دیدم دختری به همراه مادرش میخوان برن اناری ک من میخواستم ،رو بچینن،منم برگشتم گفتم این انار منه و زودتر از اونها چیدمش.دختر عمم هم توی خواب هر کاری میکر انار بچینه دستش نمیرسید

پاسخ
لینک۱۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۵۳:۱۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما به عشق و آرزویی که در فکرتان است خواهید رسید و انشالله بخت و بالین خوبی خواهید یافت. دختر عمه تان دیرتر از شما ازدواج خواهد کرد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۱:۲۳
علی

علی : ببخشید این اقا سید الان در قید حیات نیستند و چند ساله به رحمت حق رفتن

پاسخ
لینک۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۴:۲۰
علی

علی : سلام دیروز جمعه غروب کسل بودم خوابم برد در خواب دیدم که یه اقا سید که استاد مذهبی بنده بوده و من خیلی به ایشون ارادت دارم وسید والا مقامی بود وتمام طول عمرشو وقف دین کرد که اومده بود خونه من و نشسته بود و با لبخند و رضایت دوتا انار رسیده و تازه رو به طرف من که دو متر باش فاصله داشتم پرت کرد و گفت آقای کریمی این دو تا انارم برای تو البته من چند ثانیه صبر کردم و بعد انارها رو به آرمی با دو تا دستم برداشتم

پاسخ
لینک۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۰:۵۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. روحشان شاد. عشق و ثروت به زندگی شما می آید و دعای خیر او پشت شماست. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۶:۰۶
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت