کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب انار

دیدن انار در فصل و داشتن انار شیرین و نیز چیدن آن از درخت، کسب مال است. انار میوه ای است بهشتی و دیدن آن در خواب نیکو است. اگر ببینید تعداد زیادی انار شیرین و رسیده در خانه خود دارید، مال اندوزی می کنید. انار شیرین به تعبیری، زنی خوب روی و مهربان است. اگر کسی ببیند اناری شیرین و تازه دارد یا از دیگری می گیرد زنی خوبروی سرراهش قرار می گیرد.

انار ترش غم و اندوه است اما اگر اناری خوردید که دیدید طعم آن را نمی دانید، شیرین است یا ترش همان تعبیر انار را دارد. چنانچه کسی ببیند که در خواب انار شیرین می خورد اگر تاجر است سود می برد و اگر مسافر است به سلامت به خانه باز می گردد و اگر جوان و مجرد است همسری دل خواه می یابد و بخصوص اگر بیمار است شفا حاصل می کند.

دیدن دانه های انار بدون پوست و پی خوب نیست و چنانچه در خواب از دست کسی بگیرید نشان آن است که از جانب او به شما زیانی وارد می آید. اگر کسی به خواب ببیند اناری پوست کنده اند و دانه کرده و نمک و گلپر بزنند، گویای آن است که برای او توطئه ای ترتیب داده اند که باید آگاه باشد.
ما نیز اگر در خواب انار دانه کنیم و در بشقاب پیش روی کسی قرار دهیم خواب ما می گوید که درباره او حسن نیت نداریم و کاری می کنیم که به او زیان می رسد چه آن شخص در خواب ما شناخته باشد چه ناشناخته.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

50 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

فاطما گل

فاطما گل : با سلام و عرض احترام خدمت شما.خواب ديدم در حياط خانه بودم .يك سطل پلاستيكي سفيد رنگ( سطل ماستي يكبار مصرف)دستم بود و در آن به اندازه دو عدد انار ،انار تكه شده بود.دانه هاي بعضي تكه ها قرمز و بعضي مايل به سفيد بود .من از ته سطل تعدادي از دانه هاي انار را برداشتم خوردم.كمي بعد از تكه هاي انار داخل سطل كم شده بود و حس مي كردم كه خوردم.در ادامه دختر خاله ام را ديدم كه كمي عصباني بود و مي گفت كارت بانكي ام دست خواهرم و ازش همين طور داره پول از كارت مي كشه.ممنون مي شوم خوابم را تعبير كنيد.

پاسخ
لینک۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۸:۳۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. احترام متقابل. شما احساستان این است که منابع مالیتان خیلی زیاد نیست و با این وجود مقداری از آن را هم مصرف کرده اید و دختر خاله تان هم شکایت می کند که خواهرش پول او را خرج می کند یا خرج دست او می گذارد و از کم شدن منابع مالی اش ناراحت است . تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۷:۰۷
behnaz

behnaz : سلام خانم هراتی عزیزم

امیدوارم که حالتون خوب باشه

پاسخ
لینک۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۴:۱۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام عزیزم. کسی برای ایشان ارزشی قائل نیست ولی شما قدرشان را می دانید. برایشان خیرات داده اید و این همان به خانه ایشان رفتن است یعنی از او به خوبی یاد کرده اید. شما از مال و ثروت خود خیرات او می کنید و نسبت به او شور وشوق دارید. بله روشن ماندن شمع شادی اوست و نشانه ای مثبت است.

پاسخ
لینک۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۲:۴۰
زهرا

زهرا : سلام.خسته نباشید . خواب دیدم در خانه خیلی بزرگی هستم ودرون آن خانه تا زیر زانوهام آب آرامی هست ومن هم درون آب راه میرفتم وتوی ساختمان حرکت میکردم واز در بزرگی وارد یکی از سالن ها شدم ودر آب راه میرفتم ومتوجه شدم که کیسه پلاستیکی که تعدادی انار وسیب سبز یا سفید درون اون بود دستم هست ودستم را داخل کیسه پلاستیکی کردم واز بین انارها بهترین انار قرمز وشیرین وخندون را انتخاب کردم وگفتم این انار خیلی خوب است وشروع کردم وانار را خوردم . واز محتویات کیسه پلاستیکی به فرد دیگری هم تعارف کردم واون هم یک عدد سیب برداشت.

پاسخ
لینک۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۰۴:۵۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. سلامت باشید. شما روح بزرگی دارید و ایده های بزرگی به ذهنتان می رسید. راجع به یک سری مسائل احساسی فکر می کنید و متوجه می شوید که بار عشق و ثروت و موفقیتی که در دستتان گرفته اید، اکنون باید بهره برداری شود. شما به سلامت و طول عمر و ثروت خواهید رسید و احتمال قوی ازدواج می کنید و به کسی هم عشق و محبت و سلامتی هدیه می دهید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۲:۴۰
محمد

محمد : سلام.خواب دیدم یه صندوق پر از انارهای قشنگ داشتم نصف از انار ها هم خیلی قشنگ و پوست سیاه بود باتشکر.

پاسخ
لینک۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۰:۵۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. در وجود شما، نکات مثبتی مانند باروری و سلامت و طول عمر به وفور یافت می شود و تمایل شما به داشتن رابطه با همسر و تولید مثل زیاد است. انار بیانگر خون و ثروت است و تمایل به داشتن خانواده ای قوی و ثروتمند دارید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۰:۲۱
مروارید

مروارید : سلام خواب دیدم که تو ی بازار هستم انگار و ی خیابون بود پر از انارهای قرمز که اونقدر زیاد بودن که از کاری آویزان شده بودند بعضی هاشون هم دانه های قرمزشون مشخص بود و ازشون آب قرمز می ریخت بیرون من همین جوری قدم‌میزدم و انارها رو مزه میکردم و چند تا دونه خوردم خیلی شیرین بودند و لذت میبردم.ممنون.

پاسخ
لینک۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۵:۰۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما شاهد و ناظر بر موفقیت های بسیار زیاد و عشق و شور و شوق و سلامتی دیگران هستید و از خوشی آنان خوشحال می شوید و دوست دارید مثل آنان خوشبخت باشید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۱:۴۳
Anari

Anari : سلام شب بخیر و خوشی، سالها پیش صبح روز عید فطر بین ساعت۹-۱۲ ،خواب دیدم کنار رودخانه ای نزدیک روستایمان نشسته ام و به رودخانه نگاه میکنم ، هر گلی که آب میاره مصنوعیه و من با ناراحتی میگم اینها که مصنوعی هستند و از آب نمیگیرمشون بعد ناگهان یک گل محمدی را آب آورد و با خوشحالی گرفتمش و نگاه کردم به بالادست رودخانه تا ببینم کی این گل را برام به آب انداخته، پسر نوجوانی بود که دوستش داشتم با لباس های خاکستری، بعد من آن گل محمدی را دو دستی گرفتم و به سمت بینیم بالا آوردم تا بویش کنم در همین حین گل تبدیل به یک سیب سرخ شد(یعنی قبل از اینکه به بینیم برسه و بوکنم) و درست وقتی خواستم بو کنم تبدیل به اناری بزرگ و سرخ شد انار را با دندان باز کردم و خوردم اما در خواب یادم آمد که روزه ام و گفتم انار را نگه میدارم تا افطار بشه، البته چند دانه را خورده بودم . ( خودم دختر مجردم اما اون آقا پسر چند سال پیش ازدواج کرد.)

پاسخ
لینک۱۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۹:۵۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. خواب شما مربوط به احساس او در آن زمان است و اینطور نیست که یک خواب که دیدید مثل وحی منزل عمل کند و همیشه صدق کند. بعضی خوابها هستند که مثل وحی می مانند و سرنوشت انسان را می گویند ولی بعضی خوابها صرفا گویای احساس انسان یا اتفاقات خاصی در یک زمان خاص هستند. حتی بعضی خوابها از گذشته می گویند. شما دنبال عشقی واقعی می گشتید و او این احساس را آن زمان نسبت به شما داشته و چوندیده اید که لباسش خاکستری بوده یعنی خجالتی و کم حرف و دیرجوش و مغرور بوده است و شما هم آن زمان، زمان ازدواجتان نرسیده بوده که دیده اید روزه اید. فقط تمایل به ازدواج با او داشته اید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۹:۰۹
امید

امید : سلام خسته نباشید، خواب دیدم رفتم بالای یه درخت انار سرسبز و انار از درخت میکنم و همون بالای درخت میخورم، تعبیرش لطف کنید ممنون

پاسخ
لینک۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۱:۳۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما می خواهید به اهداف بالایی مانند سلامت، طول عمر، ثروت و باروری برسید و جایگاهتان در زندگی بالا برود. شما به فکر ازدواج هستید و ازدواج خواهید کرد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۷:۰۶
امید

امید : سلام یه مدت پیش خواب دیدم تو حیاط خونه یه درخت انار هست و من دو تا انار ازش چیدم و گذاشتم تو بشقاب داشتم شروع به خوردن میکردم، پدر و مادرم هم بودن و داشتم همزمان با مادرم هم صحبت میکردم، تعبیرش لطف کنید تشکر

پاسخ
لینک۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۹:۳۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما به ثروت و سلامت و طول عمر خواهید رسید و می خواهید بارور باشید و عشق و ازدواج به زندگی تان بیاید. نظرتان را راجع به ثروت و ازدواج با خانواده تان مطرح می کنید و تعهد و پتانسیل خودتان را در این زمینه مطرح می کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۶:۵۳
Frzn

Frzn : خانم هراتی
من چند شب پیشا خواب دیدم توی خونمون یه درخت اناره ،تو حیات یه بلندی بود من رفته بودم رو اونجا که مثلا اونجا دراز بکشم دیدم درخت انار پر از انارای ریز ریزه که انگار تازه در اومده بود همه اندازه ایی هم بود خیلی کوچولو مث شکوفه طوری و یکم سایز بزرگ تر از شکوفه طوری و چندتا سایز بزرگتر ،بزرگترینشون اندازه ی یه هلو بود ( یعنی خیلی هم بزرگ نبود) همشون رنگاشونم قرمز بود اما چندتا ازون بزرگ ها کمرنگ تر هم بود توی خواب داشتم یه شاخه ایی ازون رو میکندم که پر از انارای ریز ریز و شکوفه طوری بود که بذارم کنار بدم به یه اقایی که خیلی دوسش دارم چندتا انار بزرگا باز شده بود و دونه انارشون مشخص بود یه دونه دستم بود که به نظر شیرین و خوشمزه نمیومد اما یکی اونطرف تر بود که دونه های قرمز داشت و به نظر خیلی خوشمزه میومد باز شده بود و روی دیوار افتاده بود
این خواب برای چند شب پیش بود من با همون اقایی که توی متن نام بردم 3 ساله دوست بودم و امروز متوجه خیانت و این حرفا شدم دخترم و مجرد

پاسخ
لینک۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۰۴:۳۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما احساسات زیادی به این اقا داشته اید و آرزوهایی که برای شما ثمری نداشتند. قبل از اینکه این ارزوها شکوفا شوند و اصلا میوه شان قابل بهره برداری باشد، شما او را از خودتان او را بریده اید. ( کندن شاخه) که به دلیل کارهای خود اوست. از بعضی کارهای او خوشتان می آید و از بعضی اصلا خوشتان نمی آید. رابطه شما با او ثمری ندارد که بخواهید بگویید به عشق و ازدواج منتهی شود. شکوفایی لحظاتی کوچک و عاشقانه بوده است و بس. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۱:۰۱
Frzn

Frzn : خانم هراتی
من چند شب پیشا خواب دیدم توی خونمون یه درخت اناره ،تو حیات یه بلندی بود من رفته بودم رو اونجا که مثلا اونجا دراز بکشم دیدم درخت انار پر از انارای ریز ریزه که انگار تازه در اومده بود همه اندازه ایی هم بود خیلی کوچولو مث شکوفه طوری و یکم سایز بزرگ تر از شکوفه طوری و چندتا سایز بزرگتر ،بزرگترینشون اندازه ی یه هلو بود ( یعنی خیلی هم بزرگ نبود) همشون رنگاشونم قرمز بود اما چندتا ازون بزرگ ها کمرنگ تر هم بود توی خواب داشتم یه شاخه ایی ازون رو میکندم که پر از انارای ریز ریز و شکوفه طوری بود که بذارم کنار بدم به یه اقایی که خیلی دوسش دارم چندتا انار بزرگا باز شده بود و دونه انارشون مشخص بود یه دونه دستم بود که به نظر شیرین و خوشمزه نمیومد اما یکی اونطرف تر بود که دونه های قرمز داشت و به نظر خیلی خوشمزه میومد باز شده بود و روی دیوار افتاده بود
این خواب برای چند شب پیش بود من با همون اقایی که توی متن نام بردم 3 ساله دوست بودم و امروز متوجه خیانت و این حرفا شدم دخترم و مجرد

پاسخ
لینک۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۳:۱۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب :
سلام. طبق قوانین سایت که شما آن را هنگام ثبت نام در سایت اخیرا مشاهده فرمودید، و به علت کثرت و ازدیاد کاربران عزیز و حجم بسیار بالای تعابیری که فرستاده می شود، هر کاربر فقط مجاز به ثبت یک خواب در 24 ساعت است. در صفحه پرداخت قسمتی که که تیک می زنید قوانین رو قبول دارم بالای اون قسمت قوانین نوشته شده. و یک خواب شما امروز تعبیر شد. لطفا مجددا خواب خود را فردا ارسال کنید . تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۲:۰۱
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت