کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب انبیاء

محمدبن سیرین می گوید: اگر کسی ببیند سوره انبیا می خواند، دلیل که حق تعالی او را علم و سیرت بخشد.
ابراهیم کرمانی می گوید: اقبال دو جهانی یابد.
امام صادق (ع) می فرماید: عالم و دانا گردد و بعد از رنج و مشقت راحت و آسانی یابد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

8 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

Fofo

Fofo : سلام خسته نباشید.خواب دیدم یکی که یادم نیست مریضه حالش بده در به در دنبال درمانش میگشتم.یهو یه گودال دیدم که یه مرد روحانی داخلش نماز میخوند صورتشو ندیدم یه عبا سفید بلند تنش بود.و تو گودال ابشار و چشمه بود گفتم خواهش میکنم یه کاری کن مریضمون شفا پیدا کنه از اسمون یه طناب که یه سطل بهش وصل بود اومد تو گودال و اون مرد یه چیزی گذاشت توش و سطل اومد نزدیکم داخلش خاک و سنگ قرمز بود روش ایه نوشته بود گفت بده مریضتون بخوره بعد دادم به مریض و خوب شد فقط یادم نمیاد کی بود مریض.قبل خواب با گریه از امام حسین خواستم که کمکم کنه خیلی بدهکار و دست تنگم.

پاسخ
لینک۲۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۴:۱۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما قطعا حاجت روا خواهید شد. دعای خیر امام حسین ع پشت سر شماست و انشالله به زودی مشکلاتتان حل خواهد شد. شما باید ایمانتان را نسبت به امام حسین ع همیشه در دلتان قوی نگه دارید. بیمار خود شما هستید که فکرتان ناراحت است و باید از امشب خیالتان راحت باشد. دست امام حسین ع که به خدای بزرگ ارحم الراحمین وصل است به شما شفا عنایت فرموده است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۶:۱۵
Fateme

Fateme : سلام
عید فطرتون مبارک
خواب دیدم که یه مغازه هر چی داره شش صدتومن یک تومنی است و بسیار ارزان و لباس های فوق العاده شیک داشت
و هرچی بهش می گفتیم میورد و حتی اگرم نداشت بین لباساش میگشت و پیدا میکرد و میداد
بعد شروع کردم به لباس خریدن
و از یه نفر پرسیدم این اقا کیه
گفت امام زمانه

پاسخ
لینک۱۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۵:۰۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر همینطور برای شما. شما به هدفتان خواهید رسید. 60 عدد مربوط به زمان است و 100 نشانه ی کمال صد در صد است همینطور عدد شش بیانگر همکاری، تعادل، آرامش، کمال، گرما، اتحاد، ازدواج، خانواده و عشق است. اینکه حالات ذهنی احساسی و معنوی تان هماهنگ هستند. بیانگر سعادت خانوادگی است. بنابراین شما با توسل به امام رمان و دعای خیر او، قادر خواهید بود بهترین رفتار و بهترین اخلاق و بهترین عاقبت و بخت را برای خودتان بسازید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۱:۰۵
طیبه

طیبه : با سلام خواب دیدم در همان جایی که رو به پنجره خوابیده بودم به یکدفعه فردی با هیبت و سراسر سفید پوش از سر تا پا، از پنجره وارد میشود.من از حالت دراز کش سریع مینشینم و میگم السلام علیک یا امیرالمومنین علی ع. (در صورتیکه من اصلا ایشون رو نمیشناختم )ایشون میفرمایند این خون من است که عاشقان مرا بمن مشتاق میکند و متوجه لباس سفید ایشون میشم که کمی خونی بود.ممنون از تعبیر شما.

پاسخ
لینک۱۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۷:۰۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما واقعا ایشان را مشاهده کرده اید چون کار خیری انجام داده اید که حضرت علی ع محب شما هستند. برای رسیدن به حواتجتان متوسل به حضرت علی ع شوید تا برایتان به درگاه حق دعا کنند. التماس دعا. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۳:۵۱
طیبه

طیبه : با سلام و ادب .خواب دیده بودم در پنجره ای که به سقف خانه نزدیک تر است مردی هست که به چهره حضرت محمد ص شبیه است کتابی بزرگ و گشوده در دست دارد که بنظر میومد قران کریم باشد.کتاب تقریبا از وسط باز بود و یه شیب ملایم به کتاب میدهد و قطره ای بزرگ شفاف بشکل غلیظ و انگبین مانند از کتاب بیرون میاد بسمت من..منم دهانم رو باز میکنم و کل اون قطره بزرگ رو میبلعم..ممنون از تعبیر شما.

پاسخ
لینک۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۹:۳۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. عرض ادب متقابل. شما ایمانتان بسیار قوی است و چکیده ای از مضمون قرآن کریم در جان شما نفوذ کرده است که انرژی و روح شما از آن نشاءت گرفته و به شما قدرت می دهد. رسول خدا ص محب شما هستند و زیر سایه او به درکی بالا از معرفت و انسانیت و الهیت خواهید رسید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۷:۱۶

زينب : سلام ببخشيد خواب شكستن حلقه ازدواج و افتان نگين اون تعبيرش چيه؟

پاسخ
لینک۱۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۰۴:۱۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. دوست عزیز اینجا صفحه تعبیر خواب انبیا است باید خواب خود را همیشه در صفحه مربوط به خودش بنویسید. در صفحه تعبیر خواب انگشتر و نه اینجا. در غیر اینصورت پاسخ خواب شما داده نخواهد شد. اما فقط اینبار به شما جواب می دهم. تعبیر طلاق است.

پاسخ
لینک۱۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۸:۰۵

فاطمه : سلام و درود بر شما
خواب من راجع به یکی از امامان عزیزمون هست ندیدم بخشی یرای تعبیر خواب امام برای همین این قسمت نوشتم
خسته نباشید و خدا قوتتون بده
چند ماه پیش خواب دیدم که در حال ساخت منزلی بزرگ هستیم بعد یک جایی مهمانی گرفتند خانواده ی شوهرم هی سعی دارند اثبات کنند من تنبلم و هبج کاری نمیکنم و هی همه رو با من دشمن کنند بعد آقایی که صاحب مجلس بود گفت غصه نخور الان درستش میکنم رفت اعلام کرد این مهمونی پاگشا هست برای این خانم گل ، بعد خانواده همسرم خشمگین شدند و رفتند از مجلس ،بعد خواب برش خورد دیدم که با همسرم، مادرم ،پدرم و خواهرم ، به یک جایی رفتیم یک خانه ی قدیمی برای بازدید در حقیقت خانه ای قدیمی بود که موزه شده بود ، در قسمت ورودی لواشک و آلو جنگلی و چیزهایی به این شکل رو گذاشته بودند ، خواهرم همسرم و پدرم مشغول شدند به خوردن و خواهرم هم یک گردنبند بسیار زیبا برداشت از اونجا ، من و مادرم رفتیم سمت یک اتاق کوچک که آخر اتاق یک تنور داشت از اینها که داخل زمین بود ، یک تعداد خمیر چونه شده هم گذاشته بودند کنار تنور ، بعد مادرم گفتند رسم این خونه اینجوریه که هر کشی هر تعداد نون که بخواد میپزه و خمیر میکنه برای نفر بعدی. من هم هوس کرده بودم و مادرم مشغول شدند به نون پختن ، بوی عالی میداد بعد من نگاه کردم گوشه ی اتاق نزدیک در ، یک آقایی نشسته بودند انگشتر با نگین سبز درشت و زیبایی در دستشون در انگشت کوچک داشتند خیلی متفکر به زمین نگاه میکردند ، و انگشترشون رو میچرخوندند داخل انگشتشون ، بعد متوجه نگاه من شدند ، به من نگاه کردند و لبخند زدند برگشتم طرف مادرم که بگم اینجا یک آقا هست دیدم آقا رفتند ،گفتم مامان خیلی نگاه آقا آرام بود ، مامانم گفتند مگر نشناختیشون ایشان امام زمان بودند ، اینجا هم منزل بچگی ایشون هست ، اون لواشک ها و آلوها و ...نرجس خاتون برای آقا درست کردند ، بعد نگاه کردم گوشه ی اتاق یک تعداد لباس زیر زنانه بسیار زیبا هست که متعلق به من هست ، خیلی زیبا بودند ،اونها رو هم برداشتم و برگشتیم سمت منزل و خیلی آرامش داشتیم همگی
پیشاپیش از پاسخگویی شما تشکر میکنم

پاسخ
لینک۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۹:۵۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام دوست عزیز . تشکر از محبت شما. تعبیر خواب شما این است که حضرت امام زمان ع محب شما هستند و شما قلبی رئوف دارید و انسانی حساس هستید که زود از حرف های خام دیگران می رنجید. مهمانی پا گشا یعنی آقا امام زمان ع به زندگی شما قدم گذاشته اند و حاجت روا خواهید شد. تنور در خواب شخصیتی بزرگ و صاحب خانه است و اینکه برای شما خمیر آماده گذاشته اند یعنی به برکت دعای خیر امام زمان روزی پاک و حلالی به زندگی شما خواهد رسید به شرط اینکه شما هم برای دیگران قدمی خیر برداشته و به دیگران محبت کنید. روابط زناشویی شما و همسرتان بسیار عالی خواهد شد. لطفا برای من هم دعا کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۳:۳۷

فاطمه : سلام و خدا قوت
ببخشید اینکه مادرم و خانوادم جز همسرم در این امر شریک بودند و مادرم نون پختند چه معنایی داره ؟ چون اوایل خیلی با همسرم صمیمی بودند الان کدورت ایجاد شده

پاسخ
لینک۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۱۲:۳۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. دوست عزیز من تعبیر کلی خوابها را می نویسم چون بالای 150 تعبیر خواب در روز برای من می آید که اگر بخواهم اینجا بنشینم و کلمه به کلمه خوابها را تعبیر کنم، باید روزانه بالای 150 صفحه آ4 فقط بنویسم!!! و از وقت و توان و انرژی من خارج است. اینکه می نویسم روابط شما و همسرتان خوب خواهد شد یا حاجت روا خواهید شد یعنی همه اینها. مگر حاجت شما دوستی خانواده تان با شوهرتان نیست؟ یا با خانواده او... یا هرچیز دیگر؟ اوضاع کلی خوب خواهد شد و نان پختن مادرتان به معنی دست به خیر بودن ایشان و مهربانی و فداکاری او برای بهتر شدن زندگی شماست.

پاسخ
لینک۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۱:۵۴

ناشناس : خواب دیدم یک حجم و یا توده ای از چیزی (رنگ ابر آسمان) جلوی من بود . متوجه شدم که این خداست . فکر کنم داشتم دعا میکردم .نمیدونم .ولی به مغزم الهام شده که این خداست .لطفا تعبیر میفرمایید . تشکر .
اینجا نوشتم چون خواب خدا نبود توی لیست .

پاسخ
لینک۲۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۱۸:۳۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : خداوند همیشه در زندگی شما وجود داشته ولی دوست دارد که او را بیشتر حس کنید و بدانید که تنها نیستید. او قدرت و عظمت خود را به شما نشان خواهد داد و باید او را همیشه حس کنید به دیده بصیرت بنگیرید و سطحی و خام برخورد نکنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۳:۴۰

لیمه : سلام
من یک خواب دیدم که زیاد پریشان هستم من در خواب یک خانم فالبین را دیدم و فال مرا میبیند و میگوید (شما همرای یک خانم ازدواج میکنید و همزمان همرای یک مرد هم اما شما خانم را زیاد دوست دارید و میل شما به خانم زیاد است.

پاسخ
لینک۳۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۵۱:۱۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تعبیر این است که شما میل به دنیا دارید و ازدواج شما با زن در خواب رو آوردن دنیا به شما و بهتر شدن امور مالی شما در زندگی است. ازدواج شما با مرد یعنی اینکه کار شما بالا خواهد گرفت و حامی خواهید داشت. این خواب است و هرگز در خواب دیدن این مسائل به پریشانی و همجنس گرا بودن تعبیر نمی شود.

پاسخ
لینک۳۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۳:۵۳

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت