کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب انجیر

خوردن انجیر در خواب، در فصل خوب و در غیر فصل زیان است. انجیر سیاه نشانه غم و اندوه و انجیر سبز و شیرین روزی و رزق است.
در نفایس الفنون نوشته شده انجیر در خواب نیکو است و رزق و روزی حلالی است که نصیب بیننده رویا می شود و برگ انجیر اندیشه و خرد است.

ابن سیرین می گوید: انجیر در خواب نیکو نیست چه در فصل باشد و چه خارج از فصل و اگر ببینید انجیر می خورید یا جمع می کنید کاری انجام می دهید که ندامت و شماتت به دنبال دارد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

18 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

الف ب

الف ب : سلام خانم رحمانی عزیز
خسته نباشید بابت زحمات بی دریغتون
من خواب دیدم یه کاسه انجیر سبز که اتفاقا زیادم بود جلوی منه ولی من خودمو در حال خوردن انجیر ندیدم فقط دیدم احساس کردم مال منه .. تو توضیحات دیدم نتونستم معنی اینو برای خودم پیدا کنم ..
لطفا راهنمایی میکنید؟

پاسخ
لینک۲۸ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۴:۰۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. حوادث به صورت مثبتی برای شما تغییر می کند. احساس امنیت خواهید کرد و رزق و روزی شما زیاد می شود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۸ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۹:۵۲

الهه : خواب دیدم یه زن غریبه یه سینی شیرینی بهم تعارف کرد که کنار شیرینی ها انجیر بود ولی من از شیرینی برنداشتم بجاش انجیر برداشتم

پاسخ
لینک۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۸:۲۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : انجیر رزق و روزی حلالی است که نصیب شما می شود ولی در عین حال کاری انجام می دهید که ندامت و شماتت به دنبال دارد.

پاسخ
لینک۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۴:۱۰
الهه

الهه : سلام. دیشب پدرم خواب دیدن خونه پدربزرگم رفتن و مامان بزرگ و خاله ام که هر دو به رحمت خدا رفتن گفتن الان فصل انجیر هست چرا برای من انجیر نخریدن؟ بابا هم گفتن باشه حتما براش میخرم. بعد بیرون اومدن خونه خودمون رسیدن من داشتم گریه میکردم گفتم بابا انجیر میخوام. بابا گفتن الان میرم برات میخرم. بعد بیرون اومدن یه پسر بچه رو زمین نشسته بود دیگه بابا گفتن از همین برای دخترم انجیر میخرم. ببخشید تعبیر این خواب چیه؟

پاسخ
لینک۳۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۴:۳۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. حوادث به شکل مثبتی برای شما تغییر پیدا می کند و بسیار خوشحال می شوید. باید برای مادر بزرگتان و خاله تان ( روحشان شاد) انجیر بخریدو خیرات کنید. کافیست یکی دو کیلو انجیر نیم کیلو نیم کیلو در کیسه ریخته بین فقرا پخش کنید ثوابش برسد به روحشان. آنها هم می گویند که خبرهای خوش و تحول مثبت در راه است. رزق و روزیتان زیاد می شود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۹:۳۶

شهرزاد : سلام. الان که اواخر آذرماه است. من خواب دیدم که اقوام را در یک رستوران یا هتل به مهمانی دعوت کرده ایم و در آخر خواب دیدم که انجیرهای خیلی بزرگتر از حد طبیعی به رنگ سیاه برای ما آوردند و من می خوردم و می گفتم چقدر خوشمزه است و تابحال انجیری به این بزرگی و خوشمزگی نخورده ام....انجیرها را تازه از درخت چیده بودند...درختان انجیر هم کنار اون رستوران بود ولی میوه روی شان را ندیدم

پاسخ
لینک۲۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۵۹:۴۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. به شما ثروت و نعمت و شادی و خوشبختی خواهد رسید و زندگی شما بسیار عالی خواهد شد. دوستان شما انسان های متفکر و اندیشمندی هستند که به تمام خصوصیات و جنبه های اخلاقی مردم توجه می کنند و آدمهای سطحی و پوچی نیستند.

پاسخ
لینک۲۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۷:۰۱
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت