کاربر گرامی، بخش دیدگاه تعبیر خواب روزهای دوشنبه و پنج شنبه کلا بسته است. سایر روزها از ساعت 12 شب تا 17 عصر فعال است.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب انجیر

خوردن انجیر در خواب، در فصل خوب و در غیر فصل زیان است. انجیر سیاه نشانه غم و اندوه و انجیر سبز و شیرین روزی و رزق است.
در نفایس الفنون نوشته شده انجیر در خواب نیکو است و رزق و روزی حلالی است که نصیب بیننده رویا می شود و برگ انجیر اندیشه و خرد است.

ابن سیرین می گوید: انجیر در خواب نیکو نیست چه در فصل باشد و چه خارج از فصل و اگر ببینید انجیر می خورید یا جمع می کنید کاری انجام می دهید که ندامت و شماتت به دنبال دارد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۱۰ خط (معادل ۱۰ خط موبایل) باشد، به ازای هر ۱۰ خط یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

27 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

سایه

سایه : سلام خانم هراتی من دیشب خواب دیدم تو زمین های پدریم هستم زیر درخت انجیری هستم که پر از انجیره ، فقط من سبزهاش را می بینم زردهاش پشت برگ های درخت پنهانه ، خونه ای را خواب دیدم که من و یکی از دوستانم هستیم شوهر دوستم در واقعیت بهش خیانت کرده دیدم تو یک اتاق خواب هستن من از داخل اتاق خواب هیچ خبری نداشتم چون درش بسته بود فقط می فهمیدم که سوپ نخوردن ، من هم از آنجا رفتم خیلی ناراحت بودم ، دیدم به خاطر بچه هاش با همسرش رفته اردبیل ، انگار یکی تو خواب این را بهم می گفت که به خاطر بچه هاش رفته اردبیل

پاسخ
لینک۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۲:۱۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما به خاطر ارثی که دارید به آرامش و رفاه می رسید و دوست شما با شوهرش زندگی خود را به خاطر بچه هایش ادامه خواهد داد و هر چند که خیر ندیده از زندگی اش و راحتی و شفایی برای او در این زندگی وجود نخواهد داشت ولی او به سختی ها ادامه می دهد و تحمل می کند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۳:۱۲
b

b : سلام خانم رحمانی عزیز
خسته نباشید بابت زحمات بی دریغتون
من خواب دیدم یه کاسه انجیر سبز که اتفاقا زیادم بود جلوی منه ولی من خودمو در حال خوردن انجیر ندیدم فقط دیدم احساس کردم مال منه .. تو توضیحات دیدم نتونستم معنی اینو برای خودم پیدا کنم ..
لطفا راهنمایی میکنید؟

پاسخ
لینک۲۸ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۴:۰۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. حوادث به صورت مثبتی برای شما تغییر می کند. احساس امنیت خواهید کرد و رزق و روزی شما زیاد می شود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۸ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۹:۵۲
بهزاد گراوند

بهزاد گراوند : سلام خواب دیدم که تعدادانجیرهای سیاه بزرگ زیاد تقریبا هرکدام به اندازه یک طالبی بزرگ را میخوردم وبه اطرافیان هم تعارف میکردم لطفا تعبیرش چیست

پاسخ
لینک۱۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۳:۵۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. انجیز که در واقع سیاه نیست کبود است و هم این رنگ نشانه ی موفقیت و کامیابی بزرگ است و هم انجیر نعمت است. حوادث برای شما به شکل مثبتی تغییر خواهد کرد. خیرتان به دیگران می رسد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۱:۳۲
الهه

الهه : سلام. دیشب پدرم خواب دیدن خونه پدربزرگم رفتن و مامان بزرگ و خاله ام که هر دو به رحمت خدا رفتن گفتن الان فصل انجیر هست چرا برای من انجیر نخریدن؟ بابا هم گفتن باشه حتما براش میخرم. بعد بیرون اومدن خونه خودمون رسیدن من داشتم گریه میکردم گفتم بابا انجیر میخوام. بابا گفتن الان میرم برات میخرم. بعد بیرون اومدن یه پسر بچه رو زمین نشسته بود دیگه بابا گفتن از همین برای دخترم انجیر میخرم. ببخشید تعبیر این خواب چیه؟

پاسخ
لینک۳۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۴:۳۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. حوادث به شکل مثبتی برای شما تغییر پیدا می کند و بسیار خوشحال می شوید. باید برای مادر بزرگتان و خاله تان ( روحشان شاد) انجیر بخریدو خیرات کنید. کافیست یکی دو کیلو انجیر نیم کیلو نیم کیلو در کیسه ریخته بین فقرا پخش کنید ثوابش برسد به روحشان. آنها هم می گویند که خبرهای خوش و تحول مثبت در راه است. رزق و روزیتان زیاد می شود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۹:۳۶
Kimia

Kimia : سلام شبتون بخیر
من خواب دیدم که با مادرم جایی هستیم که یک آشنایی به من یک کیسه انجیر زرد داد و تعارف کرد من هم برداشتم ان و خوردم می دونستم اون کیسه انجیر برای مادرم هست که به من تعارف شده ، بعد یک کیسه انجیر زرد دیگه هم دیدم که انجیر هاش ریز بودن نسبت به اون کیسه اییی که من ازش انجیر دیدم و یک جورایی از اطرافیانم داشتم می پرسیدم که اون انجیر ها کوچیک تر از انجیر های مادر من بود و گفتن آره کوچیک تره اون انجیر هایی که مادرت داده تو بخوری از یک درخت خیلی مرغوب و اصیل و قدیمی مادرت اون هارو کنده برات و خوردم دیوم خوشمزه هم بود انجیر هاش

پاسخ
لینک۲۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۴:۳۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. حوادث برای شما به صورت مثبتی تغییر پیدا می کند و رزق و روزی حلال و خوبی و خوشی از برکت دعای خیر مادرتان به شما خواهد رسید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۹:۵۱
مریم

مریم : سلام خانوم هراتی عزیز شوهرم خواب دیده از کنار درخت انچیر رد میشیم بسیار انجیرهای درشت ورسیده یه انجیر درشت می کنه به من میده بخورم من میگم خودت بخور میگه نه تو بخور من نمیخوام ومن میخورم تعبیرش چی میشه

پاسخ
لینک۳۰ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۰۵:۴۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. رزق و روزی حلال خواهید داشت و حوادث به شکل مثبتی برای شما تغییر پیدا می کند. همسرتان سعی می کند همه چیز به نفع شما پیش برود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳۰ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۸:۱۹
Matinaaa

Matinaaa : سلام وقت بخیر..
خواب دیدم رو زمینای شمالمون چند تا بوته انجیر تک وتوک رشد کرده انجیراشم تک وتوک بود انجیرای سبز رسیده شیرین که داخلش قرمز بود منم خورده بودم بعد رسیدم به پایین زمینا یه بوته اونجا بود که یه خانمی پیشش نشسته بود که نمیشناختم واحساس کردم واسه انجیر خوردن از اون بوته باید ازش اجازه بگیرم و دیدم اون بهم سه تا انجیر سبر خیلی ریز داد که کال هم بود و من تعجب کردم از این کارش و دیدم که عمم که با من اونجا بود با چند تا از هم محلیاشون پشت سر منو اون حانم ایستادن و دارن به ما نگاه میکردن..خوابم امروز بعد از ظهر دیدم..

پاسخ
لینک۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۲:۵۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. وقت شمام خوش. حوادث به شکل مثبتی برای شما تغییر می کند اما به شرطی که خودتان دست به کار شوید و منتظر نباشید که دنیا به شما چیزی بدهد. اگر خوابتان را نزدیک غروب دیده باشید باطل است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۴:۲۵
paeiz

paeiz : با سلام و خسته نباشید خدمت شما. مادرم چند روز پیش خوابی دیدن که محتواش به این صورت است: تو ساختمونی که قبلا تو واقعیت توش مستجر بودیم الان یک واحد دیگه از اون ساختمون رو اجاره کردیم تو خواب که اجازش قیمت بالایی داشت و مادرم پیش خودش گفت چقدر اجاره ها بالا رفته. و بعدش با همسرم اومدیم بیرون که تو مسیری که راه میرفتیم درخت داشت و کف زمین کمی گِل خشک داشت یعنی پامون تو گل نمیرفت. یکم جلوتر یه فضایی رو دیدم که عمیق بود (یک چیزی مثل رودخانه های شهری) که توش آب نبود و روشو با یک نرده بسته بودن ولی داخلشو میشد دید. داخل فضا یک خوشه انگور بود و به نظرم اومدن اونجا کارخونه ی مشروب سازیه که به ذهنم اومد یهودیان میسازنش. به همسرم گفتم اینجا دارن مشروب میسازن و اون اعتنایی نکرد و گفت بیا بریم و جلوتر یک تک درخت انجیر بود و همسرم چنتا دونه انجیر زرد رنگ کند و چون از هم چند قدم فاصله داشتیم پرت کرد سمتم و منم گرفتمشون دیگه یادم نیست خوردمشون یا نه. ممنونم

پاسخ
لینک۱۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۱:۴۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. زندگی تان متحول می شود و استقلال مالی و توانایی مالی تان افزایش می یابد. ناراحتی های قدیمی را زیر پا می گذاریدو فراموش می کنید. به ثروت خواهید رسید و متوجه می شوید که خیلی ها از طریق حرام به ثروت می رسند. حوادث برای شما به صورت مثبتی تغییر خواهد کرد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۲:۴۱
Shamim

Shamim : سلام شب بخیر
زن عموم خواب دیدن که برادرم(فوت کرده) لباس روحانی تنش بوده و عمامه ی سفید سرش بوده و خیلی زیبا بوده و رشید بوده و مقداری انجیر جلوی داداشم بوده وزن عموم باهاش شوخی میکرده و یکدفعه میزنه رو شونه ی برادرم و میگه احمد خیال میکنی روحانی شدی ما دیگه باهات شوخی نمیکنیم ؟نه ما بازم باهات شوخی میکنیم !
بعد به برادرم انجیر تعارف میکرده و یه دونه انجیر درشت برمیداره میگه نگاه کن این انجیره درشت و خوبه !
و انجیر رو میزنه به لب برادرم .
ممنون میشم تعبیر کنید !

پاسخ
لینک۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۴:۵۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. مقام و اجر و قرب برادرتان پیش خدای بزرگ بالاست. حوادث به صورت مثبتی برای شما تغییر خواهد کرد. دعای خیر برادرتان باعث می شود نگرانی ها از زندگی شما و عمویتان بیرون برود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۰:۲۲

شهرزاد : سلام. الان که اواخر آذرماه است. من خواب دیدم که اقوام را در یک رستوران یا هتل به مهمانی دعوت کرده ایم و در آخر خواب دیدم که انجیرهای خیلی بزرگتر از حد طبیعی به رنگ سیاه برای ما آوردند و من می خوردم و می گفتم چقدر خوشمزه است و تابحال انجیری به این بزرگی و خوشمزگی نخورده ام....انجیرها را تازه از درخت چیده بودند...درختان انجیر هم کنار اون رستوران بود ولی میوه روی شان را ندیدم

پاسخ
لینک۲۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۵۹:۴۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. به شما ثروت و نعمت و شادی و خوشبختی خواهد رسید و زندگی شما بسیار عالی خواهد شد. دوستان شما انسان های متفکر و اندیشمندی هستند که به تمام خصوصیات و جنبه های اخلاقی مردم توجه می کنند و آدمهای سطحی و پوچی نیستند.

پاسخ
لینک۲۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۷:۰۱
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت