کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب انجیل

کتاب انجیل، نشانه زندگی سالم و رضایت بخش است. اگر در خواب ببینید که با تعالیم انجیل مخالفت می کنید، تعبیرش آن است که دوستی شما را وسوسه می کند تا دست به کارهای ناپسند بزنید، اما شما در مقابل وسوسه ها مقاومت خواهید کرد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

1 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

Zohre

Zohre : سلام
روزتون بخیر ؛ خواب دیدم از طرف حضرت مریم به من یک شیرینی دادند ؛ شیرینی شبیه یک تندیس بود ، شاید تندیس حضرت مریم .
من طوری که شکلش به هم نریزه یک تیکه ازش خوردم گفتم خیلی خوشمزه س . بعد انگار که اون شیرینی عین جلد کتاب باشه بازش کردم پشتش کتاب انجیل بود که برگهای کاهی رنگ داشت ؛ باخودم گفتم من این کتاب رو قبلا خوندم و چند بار صفحه های مختلف رو بوسیدم .
با تشکر از لطفتون

پاسخ
لینک۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۵:۴۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. حضرت مریم ع ایده آل و الگوی شما هستند و شما ایشان را ستایش می کنید و سعی می کنید در پاکی و خوبی مثل او شوید. شما عاشق او هستید و روحتان زا به یاد آوری او احساس عشق می کند. کتاب انجیل بیانگر اصول اولیه، ضروریات و شکل ساده زندگی است. شما سعی می کنید که کلام عیسی مسیح ع را درک کنید و به آن احترام می گذارید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۲:۰۵

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت