کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب انگشت

به طور کلی انگشتان نمایانگر تسلط شما بر چیزها، روش شما برای تجسم بخشیدن به خود یا علامت گذاری بر اشیا و بنابراین مهارت‌های شخصی شما هستند. انگشتی که حلقه ازدواج در آن قرار می‌گیرد می‌تواند بر چیزی مانند ازدواج هم دلالت کند و اثر انگشت در خواب نماد تاکیدی بر بی همتایی شماست.

اگر کسی در خواب دید که انگشت سبابه را به سمتی گرفته و به دعا خواندن مشغول است، حاجتی دارد که برآورده می شود. اگر انگشتان دست راست را به حال مشت درآورده و به جایی می کوبید، انتظار دشمنی را می کشد تا با وی تصفیه حساب کند و اگر هر دو دست را مشت کرده بود و بر هم می کوبید، همدم و همراهی صادق و یکدل او را در کارها کمک می کند.

اگر انگشت سبابه خود را برید، بیماری اندکی به او خواهد رسید. اگر انگشتان پای خود را زیبا دید، در راهی قدم می گذارد که خیر وبرکت عاید وی می شود. دیدن انگشتان کثیف و مجروح، رسیدن رنج و دردسر بسیار و نا امیدی است. دیدن انگشتان سفید و زیبا، علامت آن است که به خاطر خیرخواهی مشهور می شوید و به عشق شما پاسخ مثبت داده می شود.

    امام صادق (ع) می فرمايد: ديدن انگشتان در خواب بر شش وجه بود.
  1. فرزند،
  2. برادر و برادرزادگان،
  3. خادمان،
  4. ياران،
  5. قوت،
  6. پنج نماز.

تعبیر خواب قطع شدن انگشت
ابن سیرین می گوید: قطع شدن انگشتان در خواب دلیل بر غم و اندوه و مصیبت است و صدقه باید داد تا مشکل آسان تر رفع شود.

برايت مى‌گويد: اگر در خواب انگشتان خود را قطع شده ديديد، به اين معنا است كه مورد اتهامات ديگران قرار مى‌گيرد.

تعبیر خواب انگشتان پا
اسمعيل اشعث گويد: انگشتان پاى در خواب ديدن، دليل زينت و آرايش بود. اگر انگشتان پاى را درشت و قوى بيند، دليل كه كار كدخدايى او ساخته شود. اگر به خلاف اين بيند كار وى ناساخته شود.

هانس كورت مى‌گويد: اگر در خواب ببينيد كه انگشتانتان زخمى و كثيف هستيد، به اين معنا است كه غم و اندوه شما را تهديد مى‌كند. اگر در خواب انگشتانتان را زيبا و قشنگ ببينيد، به اين معنا است كه مورد اتهامات ديگران قرار مى‌گيريد. اگر در خواب ببينيد كه انگشت شست شما آسيب ديده و احساس درد مى‌كنيد، به اين معنا است كه اطرافيانتان با شما رفتار مناسبى ندارند. بزرگ شدن بيش از اندازه‌ى انگشت شست در خواب، علامت آن است كه اقبال خوبى پيش روى شما است. كوچك شدن غير طبيعى انگشت شست در خواب، نشان دهنده‌ى كسب لذت‌ها و تفريحات است.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

59 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

Mehrnika

Mehrnika : با عرض سلام و احترام
خدا قوت خانم هراتی نازنین
خوابایی که دیدم دنبال هم ولی بیربط نسبت به هم بود،دیدم که در مکانی هستم بزرگ و خاک گرفته و افرادی که انجا هستن براسون مهم نبود اون الودگی و غبار زیاد و انگار در امتداد سالن دریا بود من جارو برقی دست گرفته بودم و تمام خاکهای اونجا رو جارو میکردم و وقتی به قسمتی رسیدن که اون ادمای ناز پرورده بودن بهشون گفتم لطفا اینجا رو تمیز کنید اینهمه خاک پر از میکروب و باکتری هست و اونا کاملا منو باور کردن و انجارو هم خاکروبی کردم و بعد در صحنه ای دیگه همه دور هم بودیم گوشیم زنگ زد و پیرزنی از پشت خط از من کمک میخواست و میگفت تنها مونده و گرسنه اس من ازش خواستم یه شماره بفرسته تا کمکش کنم ولی اون فقط تا شماره ۷۷ رو حفظ بود ازش خواستم تصویری صحبت کنه تا کمکش کنم حتی ایمان نداشتم که بتونه از نت استفاده کنه و انجا مردی بود که بمن میگفت تو اون خانم رو نمیشناسی و کمکش نکن و من گوش نکردم صحنه بعد به شهر پیرزن رسیده بودم ،شهر عجیبی بود محروم و انگار سیستان بود خانه ها ازگِل و خاک بود و کف شهر پر بود از انگشتان قطع شده و یا با دستانی که انگشتانی سفید و کشیده داشتن از وحشت نمیتونستم راه برم و با ترس قدم برمیداشتم ولی واسه بقیه عادی بود من هم سعی کردم ادابته بشم و توجه نکنم
و پیرزن رو پیدا کردم خوشحال بود از دیدنم و حتی یکی دونفر از اقوامش هم پیدا شدن و گفت منتظر کسی به اسم سعید هست و حتما با ما به تهران میاد ضمن این صحبتها در فضایی بودیم که بجای فرش رومیزی ترمه رو زمین پهن بود و لابلای اونا من رومیزی سفید خودمو تشخیص دادم کمی ناراحت شدم ولی به روی خودم نیاوردم
سپاس بیکران.

پاسخ
لینک۱۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۸:۱۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. احترام متقابل. شما دوست دارید که در ظاهر با همه خوشرفتار باشید و نمی خواهید که کینه و کدورت بین شما و مردم وجود داشته باشد. بنابراین از روی ظاهر هم که شده وانمود می کنید که با کسی مشکلی نداریدو دیگران را هم تشویق می کنید که مثل شما باشند. شما به فقرا کمک می کنید که به آرامش برسند و خودتان هم به کمال ذهنی و معنویت بالا رسیده اید. دنیا به شما رو می آورد. شما به فقرا و آدمهایی که توانایی ها و قدرت ارتباطشان ضعیف است و مستاصل هستند کمک خواهید کرد. در بین مردم فقیر، عده ای هستند که به شیاطین و جنیان و قدرت آنها باور دارند و خدا را نادیده می گیرند ولی اینها همه از روی بی سوادی و فقر ایشان است و شما سعی می کنید در راه خدا به اینها هم کمک کنید. به خاطر همین هم باعث خوشبختی آنها می شوید و هم نتیجه ی نیکوی کارتان به شما برمی گردد. شما در موقعیتی خاص قرار می گیرید و در بین مردمی که از روی بی عدالتی دیگران را ارزیابی می کنند، و دروغ می گویند و فریبکاری می کنند، شما تنها کسی هستید که صادقانه و از روی خلوص کار می کنید ولی خباثت آنها را به رویشان نخواهید آورد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۱:۲۷
Sofi

Sofi : سلام
مادرم خواب دیدن که مهمانی بودن و یکی از دخترهای فامیل گفته که می دونستین که شوهرت انگشتای دستش قطع شده (پدر من فوت کردن) و بعد توی خواب مادرم می گفتن که دو نفر از فامیل مرده بودن که البته توی بیداری هم اونا ادم ها فوت کردن

پاسخ
لینک۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۸:۰۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. روح پدرتان شاد. منظور دختر فامیل تان این است که می خواهد به مادرتان بگوید که دست شوهرت از دنیا کوتاه است و حالا شما هستید که باید به او کمک کنید تا خداوند به برکت کارهای خیر شما، شرایط خوبی برای همسرتان در آخرت فراهم کند. کسانی که در خواب مادرتان مرده بودند کسانی هستند که بازماندگان آنها در دنیای واقعی برایشان خیرات و دعا نمی فرستندو آنها را فراموش کرده اند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۵:۲۰
Hoshang

Hoshang : سلام.خدا قوت.دیروز عصر خواب دیدم،تو فضای خونه قدیمی پدری ام هستم.یک کابل سه راهی اونجا هست و شارژر تلفن روش نصب و روی خود شارژر یک سوکت هست که احبانا سوکت تلفن یا یو اس پی (فلش) باشه.من دستم‌ را نزدیک فلش می کنم از فلش یک اشعه ایی نوک انگشت اشاره سمت راستم را مثل سوزان سوراخ می کنه.خانمم و بچه ها هم هستن به اونها هشدار می دم و نشان می دم،و انگشتم را مجدد به اون نزدیک می کنم.اینبار اشعه ای نوک انگشتم را بیشتر سوراخ و می سوزونه به حدی که ازش دود می آد بیرون.فوری می آم انگشتم را در یک آفتابه آب فرو می کنم و اصطلاحا آتیشش را خفه بکنم.

پاسخ
لینک۲ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۱۰:۳۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما از اینکه با خانواده تان ( فامیل پدری) در ارتباط نیستید احساس ناراحتی دارید و درد فیریکی و احساسی این جدایی را از عملکرد خودتان و به خاطر کمبود ارتباطات خودتان می دانید و می خواهید سعی کنید که روابطتان را بهتر و قویتر کنید. باید سعی کنید که با وارد کردن احساسات مثبت بیشتری به زندگی تان این ناراحتی ناشی از جدایی ها را از بین ببرید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۰:۴۲
maryam

maryam : با عرض سلام
دیشب خواب دیدم که رفتم تو کوچه خونه پدربزرگم(که فوت شدن)از پایین میبینم که برق خونه اونا خاموشه بعدش همینطور پیاده دارم میرم انگار مثلا شب دیروقت ، یهو خالمو میبینم که داره تو کوچه راه میره و گریه میکنه انگار من فکر میکنم واسه پدربزرگم داره گریه میکنه بهش میگم برو خونه چرا اینجایی، بعد یهو انگار رفتم توی یه خونه ای که شوهر خالمو میبینم و چند نفر دیگه که یادم نیست انگار همون خاله هام هستن ، بعدش دنبال سوئیچ ماشین خالم اینا بودم ، یکی بهم میگه ایناهاش سوئیچ ،من دیدم گفتم نه اینکه سوئیچ اینا نیست واسه ما است بعدش یهو میبینم روی زمین افتاده ولی هر کلیدش یک طرف افتاده منم میرم که برش دارم میبینم که انگشت اشاره(اولین انگشت بعد از شصت)گوشش جدا شده یعنی یک تیکه از سر انگشتم ازگوشت جدا شده و افتاده زمین ،منم اون تیکه که جدا شده رو برمیدارم و میچسبونم به انگشتم که بچسبه بهش مثل اول ولی درد و اینایی یادم نیست که داشته باشم بعد هم بقیه کلیدا رو برمیداشتم از زمین، آخه انگار استرس داشتم که کلید ماشین شوهرخالم گم نشه یه وقت اونوقت نمیدونم جوابشو چی بدم

پاسخ
لینک۱۸ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۴:۴۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. روحشان شاد. شما شخصیتی اصیل و خانواده دوست دارید و خاله ی شما فکرش ناراحت است اما روح گدر بزرگتان شاد، او نمی تواند به خاله تان کمکی کند. کنترل زندگی خاله تان دارد از دستش در می رود و شوهر او هم فکرش ناراحت است. شما می خواهید آنها را کمک و راهنمایی کنید که بتوانند زندگی شان را حفظ کنند و نمی خواهید که در حق ایشان کم کاری کنید و بعدا خودتان را مقصر یا گناهکار بدانید که توانایی کمک به ایشان را در زمانی که به کمکتان احتیاج داشتند، را نداشته اید.سعی می کنید که قوی و موثر عمل کنید. تشکر از همراهیتون

پاسخ
لینک۱۸ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۷:۵۷
Maryam

Maryam : من خواب دیدم زیر پوست انگشت شصت پام چند تا دندون در اومده بود که وقتی پوست بامو میکشیدم کنار پیدا میشدن وقتی که پوست پامو کنار نمیزدم روی دندونا پوشیده بود مامانم وشوهرم تویه خوابم میگفتن بهم که هر وقت دندونات خراب شد بری دکتر یکی از دندونای روی شصت پاتو میکارن به جای دندون خرابت میگفتن خوبه دیگه نمیخواد دندونتو درست کنی .چون من خیلی خوابامو قبول دارم اینو براتون فرستادم چون جایی نتونستم تعبیرشو پیدا کنم لطفا جوتب بدین

پاسخ
لینک۶ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۸:۰۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. عزم و اراده ی شما برای پیشروی در مورد یک تصمیم زیاد خواهد شد و شما مطمئن می شوید که امکانات زیادی برای پیشبرد اهدافتان در اختیار دارید. شادیهای زیاد و آرزوهای دست یافتنی شما هر زمان که اراده کنید برایتان عملی خواهند شد. حتی ممکن است دوستان بیشتری پیدا کنید و روزی و برکت در زندگی تان هم افزایش یابد. شانس و اعتماد به نفستان بالاتر خواهد رفت. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۶ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۹:۴۸
سایه

سایه : سلام
دیشب خواب دیدم طبقه اول اداره ام هستم یکی از پیرمردهای اداره بغلم کرد و من همش ناراحت بودم که دوربین های حراست فیلم گرفتن ، آغوش هوس نبود آمدم طبقه خودم ، تمام طبقه شلوغ بود خیلی جمعیت بودن ، مادربزرگ دخترم انگاری پیش من بود ولی دختر و پسر کوچیکش آمده بودن و برده بودنش ، و من بغض داشتم که بدون نهار رفته یکی بهم گفت رئیس قسمتم با یکی از همکارها تو اتاق من دارن حرف می زنن ، گفتن همکارم داره گریه می کنه در اتاقم را باز کردم دنبال گوشیم بودم انگشت های رئیسم را پیچوندم ، چون ازش در واقعیت هم متنفرم و با هم درگیر شدیم من می پیچوندم و آن می خندید دیدم خانمی که با هم مشکل دارم به گوشیم پیام داده یادم نیست چی بود انگاری در مورد امام حسین بود

پاسخ
لینک۳ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۸:۴۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما سعی می کنید که درایت و درکتان را در ذهنتان قوی کنید و ساده لوحانه برخورد نکنید. دختر شما به ثروت خواهد رسید ولی ممکن است به راحتی این ثروت را خرج کند. شما نمی خواهید که دخترتان احساس کند که حمایت مالی از جانب شما نمی شود. شما از اینکه رئیستان مهارت های علمی و ذهنی و عملی اش را بخواهد در کارش پیش ببرد خوشتان نمی آید و سعی می کنید که او را " بپیچانید" و از فرامین او سرپیچی کنید و او هم از این کار شما عصبانی می شد. کسی که با او مشکل دارید احتمالا به خاطر مشکلی شما را به امام حسین ع واگذار کرده است و این ذهنیتش را به شما انتقال داده است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۶:۴۲
Mehrsa

Mehrsa : سلام صبحتون بخیر و شادی , من دیشب خواب دیدم از انگشت چهارم و انگشت کوچکه دستم داره کرم بیرون میاد هم بزرگ و هم کوچک , از انگشت چهارمم خیلی بیشتر بیرون اومد خیلی ناراحت بودم با خودم فکر میکردم که بازم تو بدنم کرم هست یا نه ممنون

پاسخ
لینک۱ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۷:۰۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما احساس می کنید که قدرت ذهنی، قدرت ارتباط، حافظه، محبوبیت و قدرت خلاقیت در شما تضعیف شده و مسائلی هستند که ذهنتان را خسته کرده اند. نگران هستید که وظائفتان را درست انجام می دهید یا نه و اینکه محبوبیت شما تضعیف می شود یا نه. بیرون آمدن کرم به دفع شر و ناراحتی ها اشاره می کند و اینکه شما به کسی اجازه نمی دهید که از شما سو استفاده کرده یا فکرتان را خراب کند. عزمتان را جزم می کنید که درست و مثبت فکر کنید؛ ارتباطات خودتان را با دیگران بهبود ببخشید و عقلانی تر برخورد کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۱:۵۵
Amin

Amin : سلام . دیشب خواب دیدم از انگشت پام فکر کنم پای راست و انگشت وسطی بود داشت خون میومد رنگش هم تیره بود و سعی داشتم پام بشورم که خونش بره ....

پاسخ
لینک۲۶ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۴:۳۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما در مورد مسیری که در زندگی تان پیش گرفته اید و راهی که می روید و در مورد جزییات کوچکتر زندگی دچار استرس و نگرانی شده اید و یا عزم و اراده ی خودتان را برای پیشبرد کاری از دست داده اید. شما می خواهید تصمیمی بگیرید که راجع به آن نگران هستید و سعی می کنید که خوشبین باشید و استرس و ترس را به خودتان راه ندهید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۶ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۶:۳۹
هیراد

هیراد : سلام، امروز سوم آذرماه، 26 ربیع الاول ساعت حدود 6:30 صبح خواب دیدم یکی از انگشتان پای چپم که قبل از انگشت کوچیکه هست کنده شد.

پاسخ
لینک۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۸:۳۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما در راهی که به پیش می روید و در مسیر زندگیتان با نگرانیهایی راجع به جزئیات کوچک مواجه خواهید شد و احساس می کنید که کمتر از قبل قادر خواهید بود که استقلالتان را حفظ کرده و روی پای خودتان بایستید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۰:۴۸
صادق صفرزاده

صادق صفرزاده : سلام وقتتون بخیر تو خواب دیدم برای انجام کاری توسط یکی از دوستان به یک زیر زمین راهنمایی شدم در انجا انگشتری پیدا کردم که نگین زیبایی داشت ممنون از راهنمایی و تعبیر که می فر مایید

پاسخ
لینک۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۰:۵۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. دوست شما، شما را با چیزی که در خاطر و ذهنش به یادگار مانده و به چیزی که در دلش دارد، هدایت می کند و می خواهد که شما در انجام کاری که در دست دارید متعهد و موفق باشید. شما با پذیرش نصایح او قادر خواهید بود به موفقیت بزرگی برسید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۱:۳۹
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت