کاربر گرامی، بخش دیدگاه تعبیر خواب روزهای دوشنبه و پنج شنبه کلا بسته است. سایر روزها از ساعت 12 شب تا 17 عصر فعال است.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب انگشت

به طور کلی انگشتان نمایانگر تسلط شما بر چیزها، روش شما برای تجسم بخشیدن به خود یا علامت گذاری بر اشیا و بنابراین مهارت‌های شخصی شما هستند. انگشتی که حلقه ازدواج در آن قرار می‌گیرد می‌تواند بر چیزی مانند ازدواج هم دلالت کند و اثر انگشت در خواب نماد تاکیدی بر بی همتایی شماست.

اگر کسی در خواب دید که انگشت سبابه را به سمتی گرفته و به دعا خواندن مشغول است، حاجتی دارد که برآورده می شود. اگر انگشتان دست راست را به حال مشت درآورده و به جایی می کوبید، انتظار دشمنی را می کشد تا با وی تصفیه حساب کند و اگر هر دو دست را مشت کرده بود و بر هم می کوبید، همدم و همراهی صادق و یکدل او را در کارها کمک می کند.

اگر انگشت سبابه خود را برید، بیماری اندکی به او خواهد رسید. اگر انگشتان پای خود را زیبا دید، در راهی قدم می گذارد که خیر وبرکت عاید وی می شود. دیدن انگشتان کثیف و مجروح، رسیدن رنج و دردسر بسیار و نا امیدی است. دیدن انگشتان سفید و زیبا، علامت آن است که به خاطر خیرخواهی مشهور می شوید و به عشق شما پاسخ مثبت داده می شود.

    امام صادق (ع) می فرمايد: ديدن انگشتان در خواب بر شش وجه بود.
  1. فرزند،
  2. برادر و برادرزادگان،
  3. خادمان،
  4. ياران،
  5. قوت،
  6. پنج نماز.

تعبیر خواب قطع شدن انگشت
ابن سیرین می گوید: قطع شدن انگشتان در خواب دلیل بر غم و اندوه و مصیبت است و صدقه باید داد تا مشکل آسان تر رفع شود.

برايت مى‌گويد: اگر در خواب انگشتان خود را قطع شده ديديد، به اين معنا است كه مورد اتهامات ديگران قرار مى‌گيرد.

تعبیر خواب انگشتان پا
اسمعيل اشعث گويد: انگشتان پاى در خواب ديدن، دليل زينت و آرايش بود. اگر انگشتان پاى را درشت و قوى بيند، دليل كه كار كدخدايى او ساخته شود. اگر به خلاف اين بيند كار وى ناساخته شود.

هانس كورت مى‌گويد: اگر در خواب ببينيد كه انگشتانتان زخمى و كثيف هستيد، به اين معنا است كه غم و اندوه شما را تهديد مى‌كند. اگر در خواب انگشتانتان را زيبا و قشنگ ببينيد، به اين معنا است كه مورد اتهامات ديگران قرار مى‌گيريد. اگر در خواب ببينيد كه انگشت شست شما آسيب ديده و احساس درد مى‌كنيد، به اين معنا است كه اطرافيانتان با شما رفتار مناسبى ندارند. بزرگ شدن بيش از اندازه‌ى انگشت شست در خواب، علامت آن است كه اقبال خوبى پيش روى شما است. كوچك شدن غير طبيعى انگشت شست در خواب، نشان دهنده‌ى كسب لذت‌ها و تفريحات است.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۱۰ خط (معادل ۱۰ خط موبایل) باشد، به ازای هر ۱۰ خط یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

67 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

ava

ava : سلام من دیشب خواب دیدم که با مادرم بحثم میشه مادرم میخواستن به مادر دوست پسرم یه صدمه ای بزنند فک کنم میخواستن شست مادر دوست پسرم و از جاش در بیارن جلوشو گرفتم گفتم مادرش زن خیلی خوبیه اینکار و نکن اما مامانم خیلی عصبانی و کفری بود بهم گفت : یادت رفته دوست پسرت به خاطر اشتباه کوچیکی که انجام دادی شست دستت و شکست؟ چرا زود همه کارایی که کرده رو یادت میره بعد تو خواب اون صحنه ای که دوست پسرم شست دست راستم و شکست بود اومد جلو چشمم بعد مامانم هی میگفت اون حق نداشت اینکار و باهات بکنه و اگه کسی بخواد بهت صدمه بزنه من حسابشو میرسم.
من هی جلوشو میگرفتم و نمیزاشتم اون کار و بکنه که اخر سر قانع شد و گف: اما اگه صدمه دیگه ای بهت بزنن کار بدتری میکنمو اینا
در واقعیت الان من دوسال هست با این پسر در رابطم ... مادرشم خیلی منو دوس داره
فقط مامانم چون مامانش مذهبیه زیاد اعتماد نداره به مامانشو و هنوز همدیگر و ندیدن
و وقتی تو خواب مامانم داشت میگفت که یادت رفته دوس پسرت انگشت شستتو شکوند احساس کردم اون صحنه رو یجا دیگم دیدم یه حالت دژاوو شد

پاسخ
لینک۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۰۹:۳۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. مادر شما از اینکه شما با او در ارتباط باشید مخالف است چون از نظر مادرتان شما موقعیت های خوبی را با ارتباط داشتن با این آقا، در زندگی تان از دست خواهید داد. انگشت شست دست شما در خوابتان بیانگر این است که شما می خواهید با قدرت و توانایی به چیزهایی که مورد علاقه تان هستند چنگ بزنید. شکسته شدن انگشت شست شما به فقر و تنهایی شما اشاره می کند. مادرتان نسبت به این موضوع بدبین است و شاید فکر می کند که ارتباط شما با او مانع از پیشرفت شما در زندگی تان می شود و نمی توانید زندگی خوبی داشته باشید. فقیر و ایزوله می شوید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۰۱:۰۷
ava

ava : من متوجه نشدم،.... این که دوست پسرم در خواب انگشت شستم و واسه اینکه تنبیهم کنه شکست نشونه چیه؟ چون قصدم باهاش جدیه و هدفمون ازدواجه ینی ادم مناسبی برام نیس؟

پاسخ
لینک۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۱۴:۳۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : من که عرض کردم!!شکسته شدن انگشت شست شما به فقر و تنهایی شما اشاره می کند. او جلوی پیشرفت شما را در باره ی بعضی اهدافتان خواهد گرفت و محدودتان خواهد کرد. این که مناسب شما هست یا نه منوط به اختلاف فرهنگی شما دو نفر یا شباهت های فرهنگی شماست. من نه ایشان را می شناسم نه شما را که بخواهم بگویم به هم می آیید یا خیر.

پاسخ
لینک۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۲:۴۰
Rozz

Rozz : با عرض سلام خواب دیدم دخترم داره گریه میکنه ومیگه انگشتم قطع شده نگاه کردم چیزی توی دستش بود که یادم نمیاد چی بود با اون دستش قطع شده بود انگار انگشت کوچک ودوتا انگشت کنارش بود دسپاچه شدم ودور دخترمو نگاه کردم تا انگشتای قطع شده رو پیدا کنم که ببرم دکتر پیوند بزنن ومیخاستم خیلی دخترم نترسه چیزی پیدا نکردم بهش گفتم ببینم دستت رو دیدم انگشتاش سالمه وچیزی نشده بهش گفتم چیزی نشده چون ترسیدی اینطور فکر کردی ودستت سالمه

پاسخ
لینک۲۰ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۲۴:۲۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. دختر شما فکر می کند که مهارتهای فیزیکی و ذهنی اش را از دست داده و کنترلش را روی کارهایش از دست داده. مثلا اگر او دانش آموز است خیال می کند که هیچی از درسها را نمی فهمد. در حالی که این احساس او باطل و گمانی بیش نیست و اضطراب ناشی از این استرس او، باعث می شود که تمرکزش را بیشتر از دست بدهد. شما او را متقاعد می کنید که فکرش اشتباه است و او باهوش است. تشکر از همراهیتون

پاسخ
لینک۲۰ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۲:۵۱
Roya

Roya : دوستم خواب دیده:پسری که یکسال باهم مجازن به قصد ازدواج آشناییم،حضوری ندیدمش.کنارم وایساده و با سرانگشتاش سرانگشتای دو دستم رو لمس کرد حس کردم یه چیزی مث نور،انرژی ازش بهم منتقل شد جوری که وجودم پر شد مث باتری گوشی و پر شدم از عشق،خوشی،شادی به حدی که سر ازپا نمیشناختم وبعدش همچنان سرانگشتامو گرفته بود آروم بود و حرفی نمیزد فقط نگام میکرد اما در واقعیت خیلی شلوغه.

پاسخ
لینک۱۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۴:۱۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. مهارتهای فیزیکی و ذهنی او قویست و او توانسته شما را تحت تاثیر قرار دهد و همینطور شما برای او همین حالت را ایجاد کده اید. ولی دنیای واقعیت با دنیای مجازی خیلی متفاوت است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۵۰:۱۹
Negar

Negar : سلام. انگشت شست دست راستم خیلی درد داشت حس کرختی عجیبی داشتم انگار داشت قطع میشد میترسیدم و یهو دیدم پوست سر انگشتم کنده شد و به زمین افتاد از ترس فریاد میزدم ولی دیدم پوست جدید دراومد کم کم کرختی رفت طبیعی میشد منم به آرامش رسیدم از طرفی دیدم لای انگشتان پای راستم انگشت اضافی کوچک دراومد اهمیت ندادم برام درد و ناراحتی نداشت گفتم بزار بمونه

پاسخ
لینک۱۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۸:۲۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما سعی می کنید که منطقی عمل کنید و به خواسته های خودتان چنگ بزنید و به موفقیت برسید ولی کنترلتان را روی بخشی از کارهایتان از دست می دهید و نمی توانید مطابق میل خودتان عمل کنید. اما کم کم نگرانی شما از بین خواهد رفت. شما قادر خواهید بود به اهدافتان چنگ بزنید و عزم و اراده تان و نیز انرژی تان برای پیشروی به سمت اهدافتان قوی تر خواهد شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۰۸:۲۸
آسمان‌

آسمان‌ : سلام، خواب دیدم من با اجبار مادرم به خانه ای رفتیم که گویا یکی از خواستگارانم که ردش کرده بودم واو سمچ بود هم آنجا است، من نمی خواستم بیام آن خانه که اون آقا مرا ببیند ودوباره یادش بیاد، ولی بالاخره رفتم واون خواستگار انگار برای خواستگاری دختر دیگری رفته بود ، که من ومادرم هم آمدید آنجا، ولی آن خواستگار انگار ناراحت بود که چرا من او را نخواستم ونتو نستم با او ازدواج کنم، بعد من چادرم را سفت گرفتم که مرا نبیند یا نشناسد در حالی که همگی در آن خانه بودیم، ولی او تا من را دید خیلی فشار روش آمد و در همان محوطه می رفت و می آمد، و با اینکه فشار عصبی روش بود و از چهرش معلوم بود البته بدون اینکه حرفی بزند، ، با یکی از انگشتان دستش، روی وسط سر من محکم زد که احساس سنگینی ودرد روی سرم را کردم، و من هم از اینکه او مرا دیده ناراحت بودم (خانم هراتی من هنوز هم او خواستگار را نمی خواهم) ، لطفا خوابم را در سایت حذف کنید وفقط تعبیر آن را بفرمایید. تشکر

پاسخ
لینک۱۴ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۷:۲۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما ممکن است با مادرتان راجع به شرایط روحی و موقعیتی که در زمان خواستگاری این آقا، برایتان پیش آمد، با هم صحبت کنید. خواستگار شما هنوز شما را فراموش نکرده و هر وقت یادتان بیافتد حرص می خورد. او می خواهد به شما بگوید که مهارت های ذهنی و فیزیکی و استعدادهای او قوی بوده و شما را به خاطر اینکه مهارتهای او را نادیده گرفته بودید، تحقیر می کند. شما احساس او را از طریق تله پاتی دریافت می کنید. او فکر می کند که فقط مهارت عقلی و فیزیکی برای ازدواج کافیست. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۵ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۲۲:۲۴
Mehran

Mehran : سلام وقت بخیرخواب دیدم که تو خونه خودم هستم ودایی ام که فوت شده به خونه‌ ما میادمیبینم که کمرش خم شده و توانایی زیادی نداره وبه من میگه که آزوقه‌ی که مادرم مرده من کمرم خم شده و با اون حالت از خونه ما خداحافظی میکنه و میره بعد میبینم دم در خونه مون نوه اش وایساده ومن بهش میگم میتونی مشکل من حل کنی تا به خواستم برسم بعد اون انگشت حلقه که میره با انگشت شصت جفت میکنه وبه من نشون میده و دست منو هم به همون حالت درمیاره وبهم میگه این نشونه رو یادت باشه و از یاد نبر بعد من بهش میگم میخوای چی کار کنی نری و یادت بره به اون میگه بهت خبر میدم میام

پاسخ
لینک۴ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۱۶:۵۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. روحشان شاد. دایی شما نیاز به حمایت و پشتیبانی دارد و می خواهد که شما برای او خیرات و فاتحه زیاد بدهید. نوه ی دایی شما می خواهد که به هدفش چنگ زده و در تصمیمش موفق شود و می خواهد که شما هم همینطور باشید. اینکه مشکل شما چه بوده از خوابتان مشخص نیست. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۴ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۹:۳۵
ام البنین

ام البنین : سلام وقتتون بخیر، خواب دیدم با چندنفر در بیمارستان روی دوتا تخت و دوتا صندلی نشستیم و فیلم نگاه میکنیم انگار منتظر و همراه بیمار بودیم، مادرم هم بود و من هرچندوقت هی چک میکردم سرجاش نشسته باشه و نرفته باشه، بعدش خودمو داخل یک اتاق دیگه با خواهر کوچکم دیدم داشتیم چیزهایی رو جمع و جور میکردیم و من انگشت کوچک دست راستم از وسط بند دوم قطع شد و افتاد یدفه به خواهرم گفتم ایبابا باز این افتاد یعنی بار اول نبود میفتاد قبلا قطع شده بوده و برداشتم گذاشتم سرجاش نگهش داشتم که بچسبه یکم موند و دوباره افتاد باز برداشتم چندبار تکرار شد و یکار کردم یکم خون بیاد تا با خون جوش بخوره بچسبه، خواهرم ناراحت شد گفت درست نمیشه چیکار میکنی خون آوردیش، گفتم چرا درست میشه باید دنبال درست کردنش برم شاید بشه بخیه زد یا عمل کرد. در واقعیت مادرم ۱۵ ساله بخاطر بیماری فوت شدن و نامادری داریم. و چندوقته که زیاد به صله رحم فکر میکنم. تشکر

پاسخ
لینک۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۱۲:۳۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما امیدوار هستید که کسی که برایتان در زندگی تان مهم است و به مشکلی دچار شده، از غم رها شود و می خواهید که مادرتان هم از شما راضی باشد و با شما موافقت کند. انگشت کوچک دست راست شما به قدرت ارتباط شما، قدرت ذهنی شما و عقلانیت شما در رابطه با پدر و نامادری تان اشاره می کند و اینکه انگشتتان مرتب قطع می شد نشانه ی شک شما مبنی بر این است که آیا واقعا توانایی دارید که با او ارتباط مجدد برقرار کنید یا خیر. و این که اگر دچار استرس و ناراحتی شوید چه؟ روح مادرتان شاد. شما احتمالا با پدرتان به خاطر نامادری تان زیاد در ارتباط نیستید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۵۴:۴۵
Saeed

Saeed : سلام. خواب دیدم دختر چهار ساله ام در حین بازی کردن دستش گیر کرد به یه چیز پنکه مانند . سه تا از انگشتاش قطع شد. از سمت انگشت کوچیکه به اینور . یعنی از انگشت وسط به سمت انگشت کوچیک قطع شد. تعبیرش چیه و باید چیکار کنم

پاسخ
لینک۳۰ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۱۰:۱۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. خواب شما می تواند صرفا بازتاب افکار شما در بیداری برای ترس از صدماتی باشد که فرزندتان ممکن است به آن دچار شود. در اینصورت باید برای دفع شر بگویید برای او به اندازه ی وسعتان مرغ یا گوسفند قربانی کنند ( اگر عقیقه برای فرزندتان انجام نداده اید گوسفند عقیقه کنید اگر انجام داده اید همان مرغ کافیست اگر هم وسعتان نمی رسد که گوسفند عقیقه کنید، نذر کنید که بعدا به ثروت رسیدید اینکار را بکنید و فعلا برای او یک مرغ بگویید قربانی کنند و گوشتش را به فقرا ببخشید). تعبیر دوم خواب شما این است که شما نگران هستید که توانایی های دخترتان کافی نباشد و مهارت های فیزیکی و ذهنی او به اندازه ی کافی قوی نباشد. انگشت کوچک بیانگر خرد، حافظه و قدرت ارتباط اوست. انگشت میانی بیانگر سخت کوشی، کارایی و مسئولیت پذیری انسان است و انگشت حلقه ( چه دست راست و یا چه دست چپ) بیانگر احساس تعهد و محبوبیت و موفقیت اوست. اگر در شرایط حاضر دختر شما با مشکلی مواجه نیست که این توانایی های ذهنی و فیزیکی او را تحت تاثیر قرار دهد، همان تعبیر اول درست است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳۰ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۰۱:۴۷
Mehrnika

Mehrnika : با عرض سلام و احترام
خدا قوت خانم هراتی نازنین
خوابایی که دیدم دنبال هم ولی بیربط نسبت به هم بود،دیدم که در مکانی هستم بزرگ و خاک گرفته و افرادی که انجا هستن براسون مهم نبود اون الودگی و غبار زیاد و انگار در امتداد سالن دریا بود من جارو برقی دست گرفته بودم و تمام خاکهای اونجا رو جارو میکردم و وقتی به قسمتی رسیدن که اون ادمای ناز پرورده بودن بهشون گفتم لطفا اینجا رو تمیز کنید اینهمه خاک پر از میکروب و باکتری هست و اونا کاملا منو باور کردن و انجارو هم خاکروبی کردم و بعد در صحنه ای دیگه همه دور هم بودیم گوشیم زنگ زد و پیرزنی از پشت خط از من کمک میخواست و میگفت تنها مونده و گرسنه اس من ازش خواستم یه شماره بفرسته تا کمکش کنم ولی اون فقط تا شماره ۷۷ رو حفظ بود ازش خواستم تصویری صحبت کنه تا کمکش کنم حتی ایمان نداشتم که بتونه از نت استفاده کنه و انجا مردی بود که بمن میگفت تو اون خانم رو نمیشناسی و کمکش نکن و من گوش نکردم صحنه بعد به شهر پیرزن رسیده بودم ،شهر عجیبی بود محروم و انگار سیستان بود خانه ها ازگِل و خاک بود و کف شهر پر بود از انگشتان قطع شده و یا با دستانی که انگشتانی سفید و کشیده داشتن از وحشت نمیتونستم راه برم و با ترس قدم برمیداشتم ولی واسه بقیه عادی بود من هم سعی کردم ادابته بشم و توجه نکنم
و پیرزن رو پیدا کردم خوشحال بود از دیدنم و حتی یکی دونفر از اقوامش هم پیدا شدن و گفت منتظر کسی به اسم سعید هست و حتما با ما به تهران میاد ضمن این صحبتها در فضایی بودیم که بجای فرش رومیزی ترمه رو زمین پهن بود و لابلای اونا من رومیزی سفید خودمو تشخیص دادم کمی ناراحت شدم ولی به روی خودم نیاوردم
سپاس بیکران.

پاسخ
لینک۱۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۸:۱۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. احترام متقابل. شما دوست دارید که در ظاهر با همه خوشرفتار باشید و نمی خواهید که کینه و کدورت بین شما و مردم وجود داشته باشد. بنابراین از روی ظاهر هم که شده وانمود می کنید که با کسی مشکلی نداریدو دیگران را هم تشویق می کنید که مثل شما باشند. شما به فقرا کمک می کنید که به آرامش برسند و خودتان هم به کمال ذهنی و معنویت بالا رسیده اید. دنیا به شما رو می آورد. شما به فقرا و آدمهایی که توانایی ها و قدرت ارتباطشان ضعیف است و مستاصل هستند کمک خواهید کرد. در بین مردم فقیر، عده ای هستند که به شیاطین و جنیان و قدرت آنها باور دارند و خدا را نادیده می گیرند ولی اینها همه از روی بی سوادی و فقر ایشان است و شما سعی می کنید در راه خدا به اینها هم کمک کنید. به خاطر همین هم باعث خوشبختی آنها می شوید و هم نتیجه ی نیکوی کارتان به شما برمی گردد. شما در موقعیتی خاص قرار می گیرید و در بین مردمی که از روی بی عدالتی دیگران را ارزیابی می کنند، و دروغ می گویند و فریبکاری می کنند، شما تنها کسی هستید که صادقانه و از روی خلوص کار می کنید ولی خباثت آنها را به رویشان نخواهید آورد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۱:۲۷
Ghoncheh

Ghoncheh : سلام
مادرم خواب دیدن که مهمانی بودن و یکی از دخترهای فامیل گفته که می دونستین که شوهرت انگشتای دستش قطع شده (پدر من فوت کردن) و بعد توی خواب مادرم می گفتن که دو نفر از فامیل مرده بودن که البته توی بیداری هم اونا ادم ها فوت کردن

پاسخ
لینک۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۸:۰۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. روح پدرتان شاد. منظور دختر فامیل تان این است که می خواهد به مادرتان بگوید که دست شوهرت از دنیا کوتاه است و حالا شما هستید که باید به او کمک کنید تا خداوند به برکت کارهای خیر شما، شرایط خوبی برای همسرتان در آخرت فراهم کند. کسانی که در خواب مادرتان مرده بودند کسانی هستند که بازماندگان آنها در دنیای واقعی برایشان خیرات و دعا نمی فرستندو آنها را فراموش کرده اند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۵:۲۰
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت