کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب انگشت

به طور کلی انگشتان نمایانگر تسلط شما بر چیزها، روش شما برای تجسم بخشیدن به خود یا علامت گذاری بر اشیا و بنابراین مهارت‌های شخصی شما هستند. انگشتی که حلقه ازدواج در آن قرار می‌گیرد می‌تواند بر چیزی مانند ازدواج هم دلالت کند و اثر انگشت در خواب نماد تاکیدی بر بی همتایی شماست.

اگر کسی در خواب دید که انگشت سبابه را به سمتی گرفته و به دعا خواندن مشغول است، حاجتی دارد که برآورده می شود. اگر انگشتان دست راست را به حال مشت درآورده و به جایی می کوبید، انتظار دشمنی را می کشد تا با وی تصفیه حساب کند و اگر هر دو دست را مشت کرده بود و بر هم می کوبید، همدم و همراهی صادق و یکدل او را در کارها کمک می کند.

اگر انگشت سبابه خود را برید، بیماری اندکی به او خواهد رسید. اگر انگشتان پای خود را زیبا دید، در راهی قدم می گذارد که خیر وبرکت عاید وی می شود. دیدن انگشتان کثیف و مجروح، رسیدن رنج و دردسر بسیار و نا امیدی است. دیدن انگشتان سفید و زیبا، علامت آن است که به خاطر خیرخواهی مشهور می شوید و به عشق شما پاسخ مثبت داده می شود.

    امام صادق (ع) می فرمايد: ديدن انگشتان در خواب بر شش وجه بود.
  1. فرزند،
  2. برادر و برادرزادگان،
  3. خادمان،
  4. ياران،
  5. قوت،
  6. پنج نماز.

تعبیر خواب قطع شدن انگشت
ابن سیرین می گوید: قطع شدن انگشتان در خواب دلیل بر غم و اندوه و مصیبت است و صدقه باید داد تا مشکل آسان تر رفع شود.

برايت مى‌گويد: اگر در خواب انگشتان خود را قطع شده ديديد، به اين معنا است كه مورد اتهامات ديگران قرار مى‌گيرد.

تعبیر خواب انگشتان پا
اسمعيل اشعث گويد: انگشتان پاى در خواب ديدن، دليل زينت و آرايش بود. اگر انگشتان پاى را درشت و قوى بيند، دليل كه كار كدخدايى او ساخته شود. اگر به خلاف اين بيند كار وى ناساخته شود.

هانس كورت مى‌گويد: اگر در خواب ببينيد كه انگشتانتان زخمى و كثيف هستيد، به اين معنا است كه غم و اندوه شما را تهديد مى‌كند. اگر در خواب انگشتانتان را زيبا و قشنگ ببينيد، به اين معنا است كه مورد اتهامات ديگران قرار مى‌گيريد. اگر در خواب ببينيد كه انگشت شست شما آسيب ديده و احساس درد مى‌كنيد، به اين معنا است كه اطرافيانتان با شما رفتار مناسبى ندارند. بزرگ شدن بيش از اندازه‌ى انگشت شست در خواب، علامت آن است كه اقبال خوبى پيش روى شما است. كوچك شدن غير طبيعى انگشت شست در خواب، نشان دهنده‌ى كسب لذت‌ها و تفريحات است.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

46 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

فاطمه

فاطمه : سلام وقت بخیر، مامانم برای ماردبزرگم ی انگشتر خریده بودن الان که نزدیک ی هفته هست که مادر بزرگم فوت کردن مامانم انگشتر ایشون رو که با رضایت خواهر برادرهاشون برداشته بودن دستشون کردن، دیشب خواب دیدن که همون انگشتی که انگشتر توش بوده استخونش سیاه شده و من با گریه و داد می گفتم که باید انگشت رو قطع کنیم چون استخونش سیاه شده تعبیر این خواب چی میشه؟ ممنون

پاسخ
لینک۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۳:۰۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. لطفا برای تعبیر صحیح بنویسید کدام انگشت بوده که سیاه شده و اینکه فرمودید سیاه شده منظورتان انگشت مادرتان است یا مرحوم مادر بزرگتان.

پاسخ
لینک۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۲:۵۵
فاطمه

فاطمه : سلام وقت بخیر، مامانم برای ماردبزرگم ی انگشتر خریده بودن الان که نزدیک ی هفته هست که مادر بزرگم فوت کردن مامانم انگشتر ایشون رو که با رضایت خواهر برادرهاشون برداشته بودن دستشون کردن، دیشب خواب دیدن که همون انگشتی که انگشتر توش بوده استخونش سیاه شده و من با گریه و داد می گفتم که باید انگشت رو قطع کنیم چون استخونش سیاه شده تعبیر این خواب چی میشه؟ ممنون

پاسخ
لینک۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۳:۱۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب :
سلام. طبق قوانین سایت و به علت کثرت و ازدیاد کاربران عزیز و حجم بالای تعابیر، شما فقط مجاز به ثبت 1 خواب در 24 ساعت هستید و یک خواب شما برای تعبیر ثبت شد. در نوبت هستید و باید خواب دومتان را یک روز دیگر ارسال کنید. این قوانین هنگام ثبت نام در سایت در جایی که علامت زده اید که با قوانین موافقم به شما اطلاع رسانی شده است. تشکر از همراهیتون

پاسخ
لینک۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۳:۳۹
نرگس

نرگس : سلام خواب دیدم انگشت دوم پام به طور کامل قطع شده بود اما کنار انگشت کوچیک پام یه انگشت جدید در اومده بود و من در مجموع بازم پنج تا انگشت داشتم

پاسخ
لینک۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۳:۵۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. مهارت های فیریکی و ذهنی ای که باعث می شود شما در مسیر درست زندگی گام بردارید، از جهتی با کمبودها و نواقصی همراه است و در عوض شما توانایی های دیگری دارید، که کمبودهای مهارتی تان را جبران می کند و شما قادر خواهید بود کارتان را به خوبی پیش برده و مسیر زندگی تان را عوض کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۹:۴۴
Tavaf

Tavaf : سلام
من خواب دیدم که انگشتان پام همه به بزرگی انگشت شست پام هستن و کاملا شبیه به هم و هم اندازه هم هستن و ۴ انگشت دارم ولی میشماردم ۵ انگشتم کامل بود نگاه که میکردم ۴ انگست بود

پاسخ
لینک۱۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۳:۴۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. عزم و اراده و انگیزه ی شما برای رسیدن به اهدافتان بسیار زیاد است و مصمم هستید که با ثبات و پایداری در کارهای سخت به اهدافتان برسید و موفق باشید و از انجام هیچ کاری برای موفقیتتان کوتاهی نخواهید کرد. مسیر زندگی تان را با جسارت عوض خواهید کرد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۳:۳۱
 عسل صادقی

عسل صادقی : سلام خانم هراتي عزيز
خواب خيلي واضح و عميقي ديدم قبل اذان صبح سوار ماشين دوست پسر سابقم بودم و دمه خونه پدريم پياده شدم ، ولي اون راننده نبود . انتهاي كوچه كناري خونمون يه تكيه حضرت رقيه هست . سر كوچه پياده شدم همون موقع ديدم از يه جاده خاكي پر از سنگلاخ يه نيسان ابي داره مياد با سرعت و غير ايمن . حس كردم نكنه دوست سابقم هست كه بود .پشت ماشينش كمي بار كاه داشت و تو ماشين اين اهنگ مهستي خونده ميشد كاشكي از اول من مي دونستم معني حرفايي كه ميگي نمي دوني براي قلب ساده خوش باور من مثل هوس هاي جووني نمي موني .... بعد ديدم اومد همونجا كه من هستم پياده شد . من يه ٥٠ متر داخل كوچه رفته بودم . دمه كوچه گفت من مي دونم تو دوسم داري اگه نداشتي اين كار و نمي كردي اون كارو نمي كردي . و ..أولش زياد مايل نبودم ولي وقتي نگاهش ميكردم اعتماد مي كردم به حرفاش و اينكه با لباس قديمي بود كه روزايي كه با هم بوديم ، گفت اين دفعه ميشم هموني كه مي خواي من داشتم مي رفتم برگشتم نگاش كردم گفتم اگه رأست ميگي قول بده. چند قدم رفتم سمتش اونم دورخيز كرد سمتم و انگشت كوچيكشو أورد و انگشتمون و تو هم قفل كرديم و بعد من دوباره به راهم ادامه دادم و اون اونجا وأيساد

پاسخ
لینک۱۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۱:۵۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. انگشت کوچک بیانگر قدرت ذهنی، حافظه و قدرت ارتباط است. او الان مسئولیت سنگینی روی دوشش است و مشکلات زیادی را تحمل می کند او الان متوجه شده که شما را به خاطر چیزهای بی اهمیت تری آزار داده ولی گولش را نخورید او الان گاوش یاد هندوستان کرده که گیر است و مستاصل. قدرت ذهنی و حافظه ی شما هم بالاست!! اگر کسی اندازه ی یک پر کاه کسی را دوست داشته باشد این کارها را با او نمی کند که دوست پسر سابقتان با شما کرد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۶:۰۹
Seyamak

Seyamak : باسلام و عرض پوزش از بکار بردن جملات مجهول در نگارش ، که تعبیر خواب را با مشکل مواجه نموده.
قسمتی که فرمودید چه کسی کودک را به شما نشان داد. (همان خانم همکار پسربچه را به من نشان داد.) باتشکر

پاسخ
لینک۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۷:۱۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. خواهش می کنم. بجه ای که چیزی دزدیده در واقع پروژه ای است که مدتی سد راه شما می شود ولی شما از پس آن برمی ایید.

پاسخ
لینک۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۵:۵۱
Seyamak

Seyamak : سلام و عرض احترام
درخوابم یکی از همکاران خانم رو که به نوعی مافوق بنده در اداده مرکزی محسوب می شود در حال خوابیده انگشتان دست من رو با ولع زیاد می مکید و اجازه خارج کردن انگشتم رو از دهان نمی داد (انگار بشدت به من وابسته شده بود!).خانم دیگری هم دراز کشیده بود که هرچه به او می گفتیم برگرد و نگاه نکن به حالت اینکه به من بی احترامی می شود رو به من خوابیده بود.درادامه خواب کودکی رو به من نشان داد که چیزی شبیه کلید رو از کنار جاده دزدید و به من گفت بگیرش . درون مغازه ای گیر افتاد و عده ای دور من جمع شدن و موضوع را جویا بودن.در قسمتی از خواب هم از بیرون وان حمام هتلی را دیدم که پر آب بود بعد داخل حمام هتل و وان شدم که داخل حمام به طبقه بالا پله دسترسی داشت.
با تشکر از تقبل تعبیر خوابم.

پاسخ
لینک۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۲۷:۳۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. احترام متقابل. خانم همکارتان آویزان شما می شود و درکار از شما خیلی استفاده می کند از خلاقیت و روشهای ذهنی شما نهایت بهره را می برد و از شما زیاد کار می کشد. من متوجه نشدم چه کسی کودک را به شما نشان داد. لطفا سعی کنید ساده نویسی کنید و همه عبارت ها را در فرم مجهول ( جمله ی مجهول- بر خلاف جمله ی معلوم)، به کار نبرید. شما خیلی راحت خواهید توانست به راه حل مشکلی پی ببرید و کاری که انجام می دهید در یک مرحله ای گیر می کند و همه منتظرند که شما مشکل را حل کنید. شما می خواهید فکرتان راحت باشد و از عادات قدیمی تان دست بکشید و هویت جدیدی پیدا کنید. آرامش خاطر شما،و تغییر عادات قدیمی به جدید، باعث خواهد شد که فکرتان باز و راحت شود و بتوانید در زندگی پیشرفت کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۲:۲۸
آ ب

آ ب : سلام .
روزتون بخیر .
من خواب دیدم انگشت وسطی دست چپم تقریبا از بیخ ( یکم مونده تا کاملا) داره قطع میشه . البته من نه هیچ دردی دارم و نه هیچ خونریزی . دست زدم دیدم خیلی لق میزنه باخودم گفتم بزار درش بیارم بعدا میچسبونمش سرجاش !! درش اوردم و به کارم که رسیدم رفتم بزارم سر جاش ، نگاه میکنم ،میبینم انگشتام کامله . هم چپ و هم راست . البته انگشت وسطیه چپ و راستم یکم کوتاه تر از انگشتای کناریشون بودن انگار داشتن در میومدن و رشد میکردن ولی جای خالی انگشت نداشتم تو دستم . برای همین دیدم نیازش ندارم، اون انگشت رو انداختم دور .
ممنونم که راهنمایی میکنید .

پاسخ
لینک۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۷:۱۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما در مورد اینکه در کارهایتان انعطاف پذیر باشید و نظرات دیگران را راحت بپذیرید و به آنان لطف کنید، زیاد توجه نمی کنید و خودتان را مسئول نمی دانید. نظراتتان را بی احتیاط و بی ملاحظه نسبت به دیگران مطرح می کنید و می خواهید کارآتر باشید. مدتی به اینصورت خواهید بود و بعدا انعطاف پذیری تان بیشتر می شود ولی باز هم نسبت به نظرات خودتان سفت و سخت تر برخورد می کنید و سرحرفتان هستید ولی به کسی هم توهین نمی کنید و برخورد تندی نخواهید داشت. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۰:۳۰
زهره

زهره : سلام وقت شما بخیر. من خواب دیدم یه آقایی عکس پاهاشو پروفایلش گذاشته بود، پای راستش دو تا انگشت اضافی داشت ( یعنی قسمتی که باید یک انگشت با اندازه معمولی باشه، بجای یک انگشت دو تا انگشت کوچیک نزدیک هم بودن و این حالت برای دو تا انگشتش بود) پای سمت چپش به نظرم شست و داشت ولی بقیه انگشتاش انگار تکامل نیافته بودن و از هم جدا نبودن( شکل انگشتا تقریبا مشخص بود ولی بهم چسبیده بودن)، و انگار مادرزادی همینجوری بوده . به نظرم این آقا از دست من عصبانی بود.
ببخشید من یه سوال داشتم جایی خوندم تو ماه رمضون خواب بد تعبیر نمیشه خواستم نظر شما رو در این مورد بدونم. ممنون

پاسخ
لینک۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۱:۵۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. کسی که عکس پا گذاشته، در مورد راهی که به پیش گرفته و مسیر زندگی اش، سعی کرده که با ظرافت جزئیات زندگی اش را برنامه ریزی کند و به پیش برود ولی در این کار موفق نبوده و بعضی وقتها در پیشبرد کارهایش افراط داشته و زیاده روی کرده و بعضی وقتها کم پیش رفته و شما را مقصر می داند که نتوانسته به خواسته ی خودش برسد. دوست عزیز اینجور کلی گویی ها صحیح نیستند. دلیلش این است که نمی توان خوب یا بد را برای همه مردم یکسان دانست. اگز شما در کویر زندگی کنید و خواب ببینید که تعبیرش این باشد که هوا ابری می شود و از آفتاب دور خواهید بود، شما خوشحال می شوید که مدتی گرمای کمتری خواهید داشت. حالا کسی دیگر در همان کویر همان خواب را ببیند و کارش این باشد که از پنل های خورشیدی برق به دست بیاورد، تعبیر خواب برای او بد است چون آفتاب نباشد برقی هم در کار نیست. حالا این تعبیر خوب است یا بد است؟؟ خداوند به ساز دل شما آفتاب را قطع کند برای شما خوب است برای دیگری بد است. آفتاب را زیاد کند برای دیگری خوب است برای شما بد است. ضمن اینکه اگر خداوند بخواهد که در زمان خاصی ( که هیچ خواب بدی تعبیر نمی شود) شما خوابی نبینید، خوب برای او که کاری ندارد! خواب نمی بینید و الهامی به شما نمی رسد. چرا باید بخواهد که شما خوابی ببینید و بعد بروید وارونه تعبیرش کنید؟!! هدف از صحبتی که فرمودید این است که بگویند ماه رمضان ماه با برکتی است و همه چیز در آن خیر و نیکی است نه اینکه هر چه خواب دیدید نصفی اش تعبیر می شود و نصفی اش نمی شود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۱:۵۹
زهره

زهره : بسیار متشکرم از توضیح کامل و تعبیر دقیق شما.

پاسخ
لینک۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۰:۵۰
ramezani

ramezani : سلام و خسته نباشید خانم هراتی مادرم خواب دیدن که ۲ تا از انگشتان دست راست پدرشان قطع شده یکی انگشت اشاره و دیگری انگشت یکی مانده به آخری، در همین حال که برای پدر بزرگم گریه میکردن دیدن که دست یک نفر دیگر از مچ قطع شده و اون فردو هم براش آشنا بوده هم دقیقا نمیدونسته کیه، همه افرادی که میخواستن به اون مردی که دستشون قطع شده کمک کنند آشنا بودن مثل دائی هام و پدرم که میخواسته دست اون آقارو با سوزن براش بدوزه حالا میشه تعبیرشوبگین ممنون

پاسخ
لینک۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۶:۵۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. پدر بزرگ شما نگران این است که نتواند وظائف خودش را به همان خوبی که از او انتظار می رود، انجام دهد. او احساس می کند که قضاوت و جهت گیری او نسبت به مسائل اشتباه بوده و نتوانسته از اختیارات خودش به خوبی استفاده کند. او احساس می کند که موفق و مسئول و محبوب نیست و در مورد تعهداتش در مورد تصمیماتی که گرفته، شکست خورده است. اما کس دیگری هم هست که کلا از پس انتظارات دیگران برنمی آید و خودش را عقب کشیده است و کلا به کسی نمی تواند خیری برساند و کمک کسی را هم قبول نمی کند و دوستانش هم می خواهند به او کمک کنند ولی نمی توانند . تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۴:۵۲
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت