کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب انگشت

به طور کلی انگشتان نمایانگر تسلط شما بر چیزها، روش شما برای تجسم بخشیدن به خود یا علامت گذاری بر اشیا و بنابراین مهارت‌های شخصی شما هستند. انگشتی که حلقه ازدواج در آن قرار می‌گیرد می‌تواند بر چیزی مانند ازدواج هم دلالت کند و اثر انگشت در خواب نماد تاکیدی بر بی همتایی شماست.

اگر کسی در خواب دید که انگشت سبابه را به سمتی گرفته و به دعا خواندن مشغول است، حاجتی دارد که برآورده می شود. اگر انگشتان دست راست را به حال مشت درآورده و به جایی می کوبید، انتظار دشمنی را می کشد تا با وی تصفیه حساب کند و اگر هر دو دست را مشت کرده بود و بر هم می کوبید، همدم و همراهی صادق و یکدل او را در کارها کمک می کند.

اگر انگشت سبابه خود را برید، بیماری اندکی به او خواهد رسید. اگر انگشتان پای خود را زیبا دید، در راهی قدم می گذارد که خیر وبرکت عاید وی می شود. دیدن انگشتان کثیف و مجروح، رسیدن رنج و دردسر بسیار و نا امیدی است. دیدن انگشتان سفید و زیبا، علامت آن است که به خاطر خیرخواهی مشهور می شوید و به عشق شما پاسخ مثبت داده می شود.

    امام صادق (ع) می فرمايد: ديدن انگشتان در خواب بر شش وجه بود.
  1. فرزند،
  2. برادر و برادرزادگان،
  3. خادمان،
  4. ياران،
  5. قوت،
  6. پنج نماز.

تعبیر خواب قطع شدن انگشت
ابن سیرین می گوید: قطع شدن انگشتان در خواب دلیل بر غم و اندوه و مصیبت است و صدقه باید داد تا مشکل آسان تر رفع شود.

برايت مى‌گويد: اگر در خواب انگشتان خود را قطع شده ديديد، به اين معنا است كه مورد اتهامات ديگران قرار مى‌گيرد.

تعبیر خواب انگشتان پا
اسمعيل اشعث گويد: انگشتان پاى در خواب ديدن، دليل زينت و آرايش بود. اگر انگشتان پاى را درشت و قوى بيند، دليل كه كار كدخدايى او ساخته شود. اگر به خلاف اين بيند كار وى ناساخته شود.

هانس كورت مى‌گويد: اگر در خواب ببينيد كه انگشتانتان زخمى و كثيف هستيد، به اين معنا است كه غم و اندوه شما را تهديد مى‌كند. اگر در خواب انگشتانتان را زيبا و قشنگ ببينيد، به اين معنا است كه مورد اتهامات ديگران قرار مى‌گيريد. اگر در خواب ببينيد كه انگشت شست شما آسيب ديده و احساس درد مى‌كنيد، به اين معنا است كه اطرافيانتان با شما رفتار مناسبى ندارند. بزرگ شدن بيش از اندازه‌ى انگشت شست در خواب، علامت آن است كه اقبال خوبى پيش روى شما است. كوچك شدن غير طبيعى انگشت شست در خواب، نشان دهنده‌ى كسب لذت‌ها و تفريحات است.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

47 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

ارام

ارام : سلام. اين خواب رو از زبان يك اقا مينويسم:
خواب ديدم برادر كوچترم دست راستش رو كرد داخل دهنم و وقتي اومد بكشتش بيرون انگشتاش گير كرد به دوندون هام و دوتا انگشتش قطع شد: انگشت كوچك و انگشت حلقه.
من سريع رفتم يخ اوردم و دست و انگشتارو گذاشتم تو يخ. سر انگشتا خوني بود اما خون فوران نميكرد. بهش گفتم پاشو بريم دكتر برات بخيه بزنه، ميگفت نه. خيلي خواب بدي بود...

پاسخ
لینک۲۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۳:۰۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام برادر شما با شما صحبت خواهد کردو راجع به مسئله ای که آزارتان می دهد، به گفتگو می نشینید. او می خواهد به شما در امور مالی و خانوادگی به شما کمک کند. اما نه قدرت ذهنی و عقل او می تواند در این رابطه به شما کمک کند و به ذهنش نمی رسد که چه کار باید بکند و اینکه در چه رابطه ای یا با ارتباط با چه کسی می تواند مشکلات شما را حل کند. دیگر اینکه در مورد ازدواج و تعهدات شما نیز ایشان مستاصل است و نمی تواند بگوید چطور می توانید به خواسته هایتان برسید.

پاسخ
لینک۲۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۰:۲۹
ahmad

ahmad : سلام خانم هراتی
وقتتون بخیر
من دیشب خواب دیدم انگشت دخترداییم سبابه وکناریش قطع شده بودیا فکر میکنم انگشتش اسیب دیده بود وگریه میکرد همزمان زن داییم هم با هاش گریه میکرد ممنون میشم تعبیرشو بگید.
باتشکر

پاسخ
لینک۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۵:۱۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. او موفقیت ، خوشبینی، امیدو خوش شانسی اش را از دست می دهد. فکر می کند که قضاوتش درست نیست و اختیاردار خودش نیست می گوید تقصیر من نیست که شرایط این است. او بی ملاحظه، بی مسئولیت ، تنبل و بی احتیاط است. از این بابت نگران است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۲:۰۶
حسنا

حسنا : سلام، شبتون بخیر.آقایی خواب دیده کنار انگشت کوچیکه دستش یه انگشت دیگه دراومده. تعبیرشو میفرمایید؟ ممنونم

پاسخ
لینک۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۱:۰۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. به مهارت های فیزیکی و ذهنی او اضافه خواهد شد. قدرت ذهنی، خرد، حافظه و قدرت ارتباط او زیاد خواهد شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۳:۱۱
ملیحه

ملیحه : سلام .خسته نباشید .من خواب دیدم مادر شخصی که چند سال پیش خواستگارم بود ولی یکدفعه رفتند و من دیگه ازشون خبر ندارم اومده بودند خونمون خیلی شکمشون چاق شده بود یعنی ازون چاقی های بد رو تخت من نشسته بودن ودستای منو تو دستشون گرفته بودن و نوازش میکردن ولی همه انگشتای دو تا دستشون کوتاه بود یعنی به اندازه یه بند انگشت .من برا خواهرم که کنارم بود تو یه کتاب نوشتم تحویلش بگیر .خواهرم داشت خانمه رو ماساژ میداد .همش به انگشتاش نگاه میکردم خیلی کوتاه بود ولی مهربون دست منو گرفته بود تو دستش .یه دفعه من دیدم یه چادر سفید پوشیدم و طبق طبق داشتن سفره عقد میاوردن برا من .ممنون از لطف شما.من اصلا در تماس باهاشون نیستم و برام عجیب بود خوابشون رو دیدم

پاسخ
لینک۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۷:۲۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. سلامت باشید. مادر این آقا، استرس دارد و ناراحت است و غصه می خورد. برای او اعتماد کردن به دیگران سخت است. برای او سخت است که قبول کند که زندگی اش تغییر می کند. او احساس می کند که کنترل زندگی اش را از دست داده و توانایی هایش کم است و می ترسد که نتواند به اندازه کافی خوب و توانا باشد. شاید برای همین یکباره غیب شده و رفته. شما خوشبخت و سفید بخت خواهید شد و انشالله به زودی ازدواج می کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۸:۱۳
شیوا

شیوا : سلام. وقتتون بخیر باشه. بنده خواب دیدم خواهرم انگشتان دستش رو به من نشون میده و میگه که نگاه کن چه شکلی شدند؟ من با نگاه کردن به انگشتانش متوجه میشم که اندازه انگشتان دستش به صورت غیرطبیعی کوچک و بزرگ شدند. تعبیر خوابم رو میخواستم بدونم..

پاسخ
لینک۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۵:۵۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. خواهرتان کنترل زندگی اش را از دست داده و در مهارت های فیزیکی و ذهنی او لطمه ای وارد شده که به خوبی نمی تواند کاری را انجام دهد یا با کسی ارتباط برقرار کند یا قضاوت درستی داشته باشد و در کارش موفق شود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۶:۰۷
negin

negin : سلام.من خواب ديدم يك انگشت اضافه ،پاي سمت چپم در اومده و روي اون انگشت يه تاريخ نوشته شده بود كه تاريخ روز قبل بود.همه تو خواب ميگفتن اين انگشت ديروز سر همون تاريخي كه زده در اومده.تو خواب خيلي شكه شده بودم كه يه انگشت يهو اضافه شده بود و همش گريه ميكردم

پاسخ
لینک۲۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۵:۲۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. جزئیاتی در مسیر زندگی شما و راهی که پیش گرفته اید، پیش می آید که باید با آن کنار بیایید و عزم و اراده شما برای انجام کاری زیاد خواهد شد. مهارت های ذهنی و فیزیکی شما و کنترل شما روی زندگی تان بیشتر خواهد شد و از این بابت خوشحال می شوید.

پاسخ
لینک۲۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۲:۱۴
یاسمن

یاسمن : سلام و سپاس, خواب دیدم با پدرم رفتیم به اداره دولتی و پدرم رو میبرم قسمت های مختلف و در اسناد و برگه هایی که اثر انگشت اشتباهی وجود داره از پدرم میخوام که اثر انگشتش رو بزنه و او هم بجای همه اثر انگشت های اشتباه که باید اثر انگشت خودش باشه, انگشت میزنه, و بعدش برگه های کوچک و پراکنده ای که روی دیوار اداره زده شده رو کندم و از نو در جای درست و مرتب قرار دادم و یک برگه بزرگ مقوایی زرد رنگ هم که انگار خودم نوشته و آماده کرده بودم رو بجای یه سری از برگه هایی که کندم, روی دیوار نصب کردم و انگار شرایط خیلی بهتر شد, ممنونم

پاسخ
لینک۱۶ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۷:۳۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. مشکلات شما حل خواهد شد و پدرتان روی کارهایشان تسلط پیدا می کنند و با ظرافت کارهایشان را به پیش می برند. تمام اشتباهات گذشته جبران خواهد شد و خطایی رخ نخواهد داد. تشکر از همراهیتون

پاسخ
لینک۱۶ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۹:۵۵
Rahar

Rahar : سلام ، من خوابي كه ديدم خيلي يادم نيست ولي قسمتي كه برام واضح بود انگشت كوچيك دستم از وسط قطع شده بود و من با دست ديگم نگهش داشته بودم اثري از خون و ... نبود يه قسمتي يادمه تيكه انگشتم انداختم تو سطل آشغال ،گفتم من يك تيكه انگشت ديگه دارم كه بچسبونم اين نمي خوام ، بعد يه جايي ميديدم ناخن انگشتم مثل شيشه خورد ميشه ميريزه :(( ميشه لطفا تعبير كنين

پاسخ
لینک۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۳:۳۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. انگشت کوچک شما، خردو حافظه، قدرت ذهن و قدرت ارتباطات شماست. شما در یک موقعیت خاص نمی توانید کنترلتان را حفظ کنید و شرایط و موقعیت است که بر شما مسلط می شود و شما کنترلتان را به معنای واقعی کلمه نسبت به یک موقعیت خاص از دست می دهید. شما سعی می کنید که از یک موقعیت دوری کنید و از مسئولیت شانه خالی کنید یا نگران این هستید که راجع به شما چه فکری می کنند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۴:۵۳
Saraa

Saraa : سلام. خواب دیدم پیش همسر سابق هستم.رفته بودیم مشاور.مشاور مرد غریبه بزرگ جثه ای بود .با من اول تنها حرف زد.ازش خواستم از همسر سابق بپرسه چرا وقتی بیمار شدم منو رها کرد.و نیومد ؟
بعد مادرم و همسر سابق رفتند پیش مشاور.بعد صداشون بلند شد .انگار بحث میکردند.
من رفتم داخل .کسایی از فامیل ما اونجا بودند.انگار کسی از فامیل اونم بود.
من فامیلش رو بیرون کردم.
من داشتم علت جدایی رو برای مشاور میگفتم.ولی با مهربونیت و شوخی .همسر یک چیزی گفت ولی مرتب با گلوش ور میرفت (در واقعیت هم وقتی فکری میشد و مضطرب این کار رو میکرد)
من تو حرفش با خنده پریدم و گفتم ایشون یکم توهمی است و دروغ میگه.البته با مهربونی
بعد انگشت کوچکم رو با انگشت کوچک اون گره زدم و باهاش شرط بستم: عمرا اگه کسی رو مثل من پیدا کنی .
انگار اونم شرط بست.
بعد به مشاور گفتم حالا چه فایده اون زن گرفته واین مشاوره چه فایده ای داره؟

در واقعیت ایشون دوباره ازدواج کردن.و من بیمار شدم و منو رها کرد.
سپاسگزارم

پاسخ
لینک۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۲۶:۴۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما به دنبال حمایت و هدایت ذهنی هستید و کسی را ندارید که بتوانید احساسات خودتان را به او ابراز کنید. بنابر این در خواب این مشاوره را دیده اید تا روحتان تسکین پیدا کند. شما قطعا از اینکه به این صورت رها شده اید دلتان شکسته است. انگشت کوچک به قدرت ذهنی، خرد، حافظه و قدرت ارتباط اشاره می کند. هرگز فراموش نخواهید کرد که او با شما چه کار کرده و تصویر ذهنی شما از واقعیت در بیداری باعث این شده که جزئیات خوابتان را ببینید. خداوند می بینید و می شنود و هرگز فراموش نمی کند! کارتان را به خدا واگذار کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۵:۱۸
Seyavash

Seyavash : سلام وعرض ادب.
درخوابم در یک فضایی شبیه غار مانند سکویی داشت که همانند آشپزخانه بود.
سماور را پر از آب و جوشاندم. از آب جوش داخل قوری ریختم و چند قاشق چایی روی آنهم ریختم. متوجه شدم جوجه اردک های کوچک پشت پنجره در حال بازی هستند آنها را گرفتم.(مدتی دو جوجه اردک در خانه داشتیم. که همسر و فرزندم بشدت به آنها وابسته شده بودند.واز ترس طلف شدن و ناراحتی وابستگی به آنها به یک دوست برای نگهداری دادیم)
یکی از جوجه اردک ها بشدت انگشتم را گاز گرفت . و با تلاش فراوان سعی کردم انگشتم را آزاد کنم. اما دیدم منقار اردک داخل گوشت دستم فرو شده ومجبور شدم منقارش را بشکنن و انگشتم را آزاد کنم. جوجه بی حال شده بودند.
دوستم که برای چای ریختن کنارم بود قوری چای را نتوانست خوب بردارد و واژگون شد ومجددا قصد چای درست کردن داشت که من به اون گفتم قبل از اینکه خانواده ام بفهمند جوجه اردک ها مرده اند شبیه به اونها بیارم .

پاسخ
لینک۸ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۲:۱۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. عرض ادب متقابل. شما می خواهید که به امنیت و گرمی و محبت برسید و دوستی های خودتان را محکم و برقرار کنید. شما انعطاف پذیر هستید و مهارت های فیزیکی خودتان را دست کم می گیرید. برای حل مشکلات دوستانتان خودتان را جلو می اندازید و خودتان را در معرض خطر قرار می دهید. شما در کاری دخالت (فضولی) می کنید که به شما ربطی ندارد. دوست شما زندگی دنیا را بی اهمیت حساب میکند. او کاری خواهد کرد که ناراحت و پشیمان می شوید.

پاسخ
لینک۸ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۹:۴۰
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت