کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب انگشت

به طور کلی انگشتان نمایانگر تسلط شما بر چیزها، روش شما برای تجسم بخشیدن به خود یا علامت گذاری بر اشیا و بنابراین مهارت‌های شخصی شما هستند. انگشتی که حلقه ازدواج در آن قرار می‌گیرد می‌تواند بر چیزی مانند ازدواج هم دلالت کند و اثر انگشت در خواب نماد تاکیدی بر بی همتایی شماست.

اگر کسی در خواب دید که انگشت سبابه را به سمتی گرفته و به دعا خواندن مشغول است، حاجتی دارد که برآورده می شود. اگر انگشتان دست راست را به حال مشت درآورده و به جایی می کوبید، انتظار دشمنی را می کشد تا با وی تصفیه حساب کند و اگر هر دو دست را مشت کرده بود و بر هم می کوبید، همدم و همراهی صادق و یکدل او را در کارها کمک می کند.

اگر انگشت سبابه خود را برید، بیماری اندکی به او خواهد رسید. اگر انگشتان پای خود را زیبا دید، در راهی قدم می گذارد که خیر وبرکت عاید وی می شود. دیدن انگشتان کثیف و مجروح، رسیدن رنج و دردسر بسیار و نا امیدی است. دیدن انگشتان سفید و زیبا، علامت آن است که به خاطر خیرخواهی مشهور می شوید و به عشق شما پاسخ مثبت داده می شود.

    امام صادق (ع) می فرمايد: ديدن انگشتان در خواب بر شش وجه بود.
  1. فرزند،
  2. برادر و برادرزادگان،
  3. خادمان،
  4. ياران،
  5. قوت،
  6. پنج نماز.

تعبیر خواب قطع شدن انگشت
ابن سیرین می گوید: قطع شدن انگشتان در خواب دلیل بر غم و اندوه و مصیبت است و صدقه باید داد تا مشکل آسان تر رفع شود.

برايت مى‌گويد: اگر در خواب انگشتان خود را قطع شده ديديد، به اين معنا است كه مورد اتهامات ديگران قرار مى‌گيرد.

تعبیر خواب انگشتان پا
اسمعيل اشعث گويد: انگشتان پاى در خواب ديدن، دليل زينت و آرايش بود. اگر انگشتان پاى را درشت و قوى بيند، دليل كه كار كدخدايى او ساخته شود. اگر به خلاف اين بيند كار وى ناساخته شود.

هانس كورت مى‌گويد: اگر در خواب ببينيد كه انگشتانتان زخمى و كثيف هستيد، به اين معنا است كه غم و اندوه شما را تهديد مى‌كند. اگر در خواب انگشتانتان را زيبا و قشنگ ببينيد، به اين معنا است كه مورد اتهامات ديگران قرار مى‌گيريد. اگر در خواب ببينيد كه انگشت شست شما آسيب ديده و احساس درد مى‌كنيد، به اين معنا است كه اطرافيانتان با شما رفتار مناسبى ندارند. بزرگ شدن بيش از اندازه‌ى انگشت شست در خواب، علامت آن است كه اقبال خوبى پيش روى شما است. كوچك شدن غير طبيعى انگشت شست در خواب، نشان دهنده‌ى كسب لذت‌ها و تفريحات است.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

47 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

Röya

Röya : سلام <'-'>
دیدم چندین انگشت به پای چپم اضافه شده گمانم هرچی انگشت بعد شصتم، منعکسش قبل شصتم بودکه انگشت شصتم وسط بود، همه انگشتا بلند بودند ولی اندازه انگشت شصتم باندازه واقعیت بود،یهو دیدم کنار در خانه مامان بزرگمم، صدای بلندی شبیه [شیپور] پیچید و همه خیال کردند زلزلس منم گفتم بیاین بیرون همه آمدند بیرون خانه،دوروبرم را دید زدم دیدم همه از خانه هاشون اومدند بیرون و داشتند درموردش حرف میزدند و فهمیدند زلزله نبوده و از صدای بلندی که همه جا پیچیده خیال کردند زلزلس !
------------------
متشکرم

پاسخ
لینک۲۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۱:۰۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما مسیر زندگی تان و راهی که پیش می روید را با جزییات بیشتری دنبال خواهید کرد و ظرافت عملتان در کارهایتان بیشتر خواهد شد. هشداری از یک خطر به شما خواهد رسید. یک چیز مهم اجتماعی تمام می شود و یک چیز مهم دیگر شروع خواهد شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۶:۳۲
امیر

امیر : سلام . امروز ساعت ۷ یا ۷ و نیم صبح خواب دیدم انگشت شصت پا پدرم قطع شد بعد یه تیکه از گوشت همون انگشتم وقتی روی زمین افتاد کنده شد . توی همه ی این اتفاقات هیچ خونریزی وجود نداشت . ممنون میشم تعبیرشو بهم بگید

پاسخ
لینک۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۲:۲۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. پدر شما عزم و اراده و انرژی لازمه برای پیشرفتش در یک موقعیت را از دست می دهد. او در مورد پیشروی در یک تصمیم نگران است و نسبت به آن کاملا سرد می شود. استرسی هم به ایشان وارد نمی شود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۲:۲۳
الياس

الياس : تو خواب ديدم جايي نشستم شايد كنار آتيش و شايد برف مي اومد هوا تاريك بود
و پسر خالم رو ديدم اومد و بهم دست داد انگشتاش خيلي دراز بود شايد دوبرابر يا بيشتر بلندتر از انگشتاي من
من ازش پرسيدم كه چطوري اين كارو كرده و منظورم اين بود كه ربطي به شغلش داره يا نه اما اون هيچ منو اصطلاحا پيچوند

پاسخ
لینک۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۰:۴۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما می خواهید برایتان روشنگری شود و از حالت ابهام بیرون بیایید. دست دادن شما با هم می تواند شروعی تازه یا پایان یک موقعیت باشد. او مهارت های فیزیکی و ذهنی خودش را مانند کارایی ، سخت کوشی، قضاوت، خرد، قدرت ذهنی و حافظه و ارتباطات غیر کلامی اش را افزایش داده و قدرت و توانایی اش برای رسیدن به خواسته هایش بیشتر شده است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۹:۲۷
Ghoncheh

Ghoncheh : خواب ديدم من تلفن زنگ زد و مادرم بارعجله و اضطراب مي خواست جواب بده كه ديدم انگشت هاي وسط دستش سرش بريده شده بود و نمي تونست بنويسه و ولي به نظرم مي اومد توي خواب از قبل هم سر انگشت هاي مادرم كوتاه شده بود مادرم توي خواب به من وخواهرم مضطرب بوديم و همش به من و خواهرم مي گفت شما جواب بدين

پاسخ
لینک۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۴:۵۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. مادر شما نمی خواهد با کسی در ارتباط باشد او فکر می کند که توانایی هایش کم شده و نمی تواند به خوبی وظائفش را انجام دهد. او در قضاوت اشتباه کرده و از این بابت استرس دارد و نگران است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۰:۵۹
Janan

Janan : با درود و سپاس خانم هراتی. خواب دیدم توی خونه ای زندگی می کنم که پنجره هاش سرتاسر دیوار رو دربر داره و رو به نور هست. یک خانم سفیدرو با چشمهای درشت، قد بلند و استخون بندی درشت، میاد و 2 تا از انگشت هاش رو می بره و میگذاره توی ظرفشویی (توی یکی از انگشت ها انگشتر حلقه بود و اون یکی هم انگشت وسط بود) درحالیکه آب روی اون ها جریان داره. بعد یک پسر نوجوان و تپل که موهاش رو خیلی کوتاه کرده، از توی حیاط و پشت شیشه پنجره می گه، شما چرا پنجره رو باز نمیگذارید، باز بگذارید تا ما بیایم. من بهش گفتم: پنجره بازه بیاید تو. و اون ها هم اومدن. مادرم رو صدا کردم که برامون مهمون اومده. نگاه کردم و دیدم اطراف خونه روی زمین پر از کیک و شیرینی هست و مهمون ها از اون ها بر میدارن. رفتم آشپزخونه و چیز هایی که اونجا (توی ظرفشویی) بود رو مرتب کردم و دیدم اون انگشت های بریده شده 3 تا هستن و اندازه اون ها بزرگ شده (مثلا 3 برابر اندازه واقعی) و مثل مجسمه سفت شدن و حلقه توی انگشت انگشتری نیست. انگشت اضافه شده هم انگشت اشاره هست که خم شده. (در طول خواب هیچ ترس یا استرسی نداشتم، فقط از دیدن بریدن انگشت های اون خانم و همچنین اومدن پسر همسایه با همراهاشون تعجب کردم).

پاسخ
لینک۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۱:۰۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما بسیار به خداوند امیدوار هستید و به باورهایتان معتقدید که دنیا به شما رو بیاورد و به آرزوهایتان برسید. شما چشم انداز و فرصت های خوب زیادی را پیش رویتان می بینید و می خواهید به امکانات گسترده تر و بینش دقیقتری راجع به اهدافتان برسید. شما کارتان را به خدای بزرگ واگذار می کنید اما متوجه می شوید که راجع به بعضی مسائل که لازمه آنها ملاحظه و کارآیی بیشتر، احتیاط و مسئولیت پذیری است، کم آورده اید و یا کوتاهی کرده اید و همینطور در مورد محبوبیت و موفقیتتان، تعهداتتان به کارها و رسیدن به سلامت و شفا، کاری از دستتان بر نمی آید. اما گشایش کار خواهید یافت و زندگی تان بسیار شاد و شیرین می شود. سومین انگشت اختیار شما راجع به قضاوت و جهتی است که در زندگی برایتان پیش می آید و می گوید که شما نباید وقتی کارتان را به خدا واگذار می کنید، به او بگویید که زندگی تان را به کدام جهت ببرد بلکه به اختیار خودش واگذار کنید و به جهت دهی او اطمینان داشته باشید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۳:۴۶
Janan

Janan : سپاسگزارم

پاسخ
لینک۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۹:۰۵
Leila

Leila : سلام شب بخیر
شب خواب دیدم یکی از انگشت‌های دست راست پدرم زخم به شکل هشت هست و بریده شده طوری که گوشتش پیدا است ولی اصلا خون نمیاد و پدرم میگه نمیدونم چی شده و کی بریده شده که من میگم بریم بخیه بزنیم.

پاسخ
لینک۱۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۹:۴۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. پدر شما نگران این هستند که آیا توانایی انجام وظیفه ای که به عهده ی او گذاشته شده است را دارد یا خیر. او در مورد مهارت های فیزیکی و ذهنی اش ، اطمینان کافی ندارد ولی استرسی هم ندارد. اما یک رابطه یا موقعیت هست که شما تمایل دارید پدرتان بتواند آن را حفظ کند و نگهش دارد. بنابراین می خواهید پدرتان حتما در این کار موفق شود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۳:۰۷
محمد مهران فر

محمد مهران فر : سلام. نمیدونم چه موقع از شب بود. خواب دیدم صاحبکارم. داره یه چیزیو میبره که سرشو صاف کنه بعد دیدم انگشتشه فکر کنم انگشت شصتش بود چون خیلی بزرگ بود. سر انگشتش که حالت هلالی داره رو میخواست ببره تا صاف بشه. من گفتتم این کارو نکن. ولی تا نصفه گوشت سر انگشتو برید. بعد من اجازه ندادم که ادامه بده. در ضمن خون هم نیومد

پاسخ
لینک۲۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۷:۵۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب :
سلام. طبق قوانین سایت که شما آن را هنگام ثبت نام در سایت اخیرا مشاهده فرمودید، و به علت کثرت و ازدیاد کاربران عزیز و حجم بسیار بالای تعابیری که فرستاده می شود، هر کاربر فقط مجاز به ثبت یک خواب در 24 ساعت است. در صفحه پرداخت قسمتی که که تیک می زنید قوانین رو قبول دارم بالای اون قسمت قوانین نوشته شده. و یک خواب شما امروز تعبیر شد. لطفا مجددا خواب خود را فردا ارسال کنید . تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۹:۱۸
شیوا

شیوا : سلام. وقتتون بخیر باشه. بنده خواب دیدم خواهرم انگشتان دستش رو به من نشون میده و میگه که نگاه کن چه شکلی شدند؟ من با نگاه کردن به انگشتانش متوجه میشم که اندازه انگشتان دستش به صورت غیرطبیعی کوچک و بزرگ شدند. تعبیر خوابم رو میخواستم بدونم..

پاسخ
لینک۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۵:۵۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. خواهرتان کنترل زندگی اش را از دست داده و در مهارت های فیزیکی و ذهنی او لطمه ای وارد شده که به خوبی نمی تواند کاری را انجام دهد یا با کسی ارتباط برقرار کند یا قضاوت درستی داشته باشد و در کارش موفق شود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۶:۰۷
مریم

مریم : سلام وقت بخیر
ص صبح در خواب دیدم که خواهرم که در حال حاضر در دانشگاهی دور از خانواده در حال تحصیل می باشد باهام تماس گرفت و گفت خیلی اتفاقی انگشتان هر دو دستش آتش گرفته و سوختگی به حدی بود که تمامی اعصاب و عضله انگشتانش از بین رفته و فقط استخوان باقی مانده برای همین همه ی انگشتان دو دستش را قطع کردند منم خیلی عصبانی و ناراحت شدم و وقتی از دانشگاه اومد خونه دستاش را دیدم که به سختی کارهایش را انجام می دهد و همچنان سعی می کند بخاطر پدر و مادرم خودش را غمگین نگیره قلبم از شدت دیدن این صحنه داشت منفجر می شد خیلی دلشکسته شدم تصمیم گرفتیم پیوند انگشت براش انجام بدیم و اول خودش مخالفت می کرد و بعدش موافقت کرد و پیوند به خوبی انجام شد ولی من همچنان ناراحت و دلشکسته برای خواهرم بودم
با تشکر

پاسخ
لینک۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۲:۲۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. خواهر شما کنترلش را روی زندگی اش از دست داده و احساس می کند که نمی تواند وظائفش را به خوبی و به درستی انجام دهد. ذهن او خوب عمل نمی کند اشتباه قضاوت می کند محتاط نیست بی مسئولیتی می کند وشما سعی می کنید راهکرد کار را به او یاد بدهید و باعث شوید که بتواند دوباره احساس موفقیت کند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۹:۴۸
Rahar

Rahar : سلام ، من خوابي كه ديدم خيلي يادم نيست ولي قسمتي كه برام واضح بود انگشت كوچيك دستم از وسط قطع شده بود و من با دست ديگم نگهش داشته بودم اثري از خون و ... نبود يه قسمتي يادمه تيكه انگشتم انداختم تو سطل آشغال ،گفتم من يك تيكه انگشت ديگه دارم كه بچسبونم اين نمي خوام ، بعد يه جايي ميديدم ناخن انگشتم مثل شيشه خورد ميشه ميريزه :(( ميشه لطفا تعبير كنين

پاسخ
لینک۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۳:۳۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. انگشت کوچک شما، خردو حافظه، قدرت ذهن و قدرت ارتباطات شماست. شما در یک موقعیت خاص نمی توانید کنترلتان را حفظ کنید و شرایط و موقعیت است که بر شما مسلط می شود و شما کنترلتان را به معنای واقعی کلمه نسبت به یک موقعیت خاص از دست می دهید. شما سعی می کنید که از یک موقعیت دوری کنید و از مسئولیت شانه خالی کنید یا نگران این هستید که راجع به شما چه فکری می کنند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۴:۵۳
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت