کاربر گرامی، بخش دیدگاه تعبیر خواب روزهای دوشنبه و پنج شنبه کلا بسته است. سایر روزها از ساعت 12 شب تا 17 عصر فعال است.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب ایوان

ایوان در خواب دیدن، حصار و حفاظ است. دیدنش در خواب محفوظ ماندن بیننده و اهل و عیال وی از خطرات است و اگر کسی مجرد است، حرمت پدر و مادر خود را نگهدارد و به زودی همسری اختیار خواهد کرد.

دیدن ایوان در خواب ، بلندی قدر و مرتبه است و ستونهای آن قدرت هستند. هر چه ستونها استوارتر باشند، گویای قدرت بیشتر هستند. دیدن ایوان نوساز و با شکوه مبارک است. بلندی سقف ایوان، رفعت اندیشه و جاه طلبی بیننده خواب را می رساند.

تعبیر خواب ایوان ویران و کهنه
دیدن ایوان ویران و کهنه ساز که دیوارهای بی رنگ و آجری داشته باشد، نشان آن است که امکان توفیق برای شما بوده اما نتوانسته اید پیروز شوید و اگر خارج از ایوان ایستاده باشید و چنین منظره ای ببینید با مردی برخورد می کنید که از نظر شخصیت بزرگ است اما از نظر مادی ضعیف و ناتوان و احتمالا او می تواند برای شما سودمند باشد و شما نیر می توانید برای او موثر باشید.

تراس در خواب ها، راهی است که از آن راه از غمها و رنج ها و ناراحتی ها می گریزیم و دل تنگی ها را پشت سر می نهیم بخصوص اگر در خواب ببینیم که از اتاقی تاریک و تنگ به یک تراس روشن قدم نهاده ایم. تراس هر قدر وسیع تر و چشم اندازش گسترده تر باشد بهتر است چون به شما می گوید به جایی می رسید که دیگر تنگنایی پیش روی شما نیست.

اگر از تراس به اتاق بروید چه آن اتاق مجلل و باشکوه باشد و چه تنگ و تاریک گویای گرفتاری دست و پاگیر است. اگر در خواب ببینید تراس ویران و سست و لرزان است که می ترسید آنجا بمانید خواب شما می گوید به امید نجات و رهایی، خود را به مخاطره می اندازید و از چاله به چاه می افتید.

تعبیر خواب بالکن به روایت لوک اویتنهاو:
بالکن: نگاهتان به آینده درست است.
روی بالکن بودن: بر آورده شدن آرزوها.
از روی بالکن افتادن: بر آورده نشدن آرزوها

آنلی بیتون می گوید: اگر خواب ببینید که در بالکنی ایستاده اید ، نشانه آن است که در آخرین مراحل موفقیت در کاری ، مضطرب و نگران خواهید شد. اگر دختری خواب ببیند با نامزد خود در بالکن گفتگو می کند ، نشانه آن است که به زودی با شادمانی ازدواج خواهد کرد. دیدن یک بالکن قدیمی درخواب ، نشانه آن است که امیدها و آرزوهایتان تبدیل به یأس و اندوه خواهد شد.

لیلا برایت می گوید: اگر خواب ببینید که در بالکنى ایستاده اید، نشانه آشنایى با افراد جدید است.

تعبیر خواب بالکن درکتاب سرزمین رویاها:
شما روی یک بالکن ایستاده اید: موقعیت فعلی خود را از دست می دهید.
شما روی یک بالکن نشسته اید: شما شایستگی نگهداری ازچیزی را که دارید نخواهید داشت.
روی بالکن تنها هسنید: منفعت مالی.
با یک شخص ازجنس مخالف روی بالکن هستید: عشق بزرگ.
عشاق از یکدیگر روی بالکن خداحافظی می کنند: یک جدایی بسیار طولانی در پیش دارید.
یک بالکن را ترک می کنید به اتفاق شخصی که دوستش دارید: ناکامی بزرگ.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۱۰ خط (معادل ۱۰ خط موبایل) باشد، به ازای هر ۱۰ خط یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

14 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

Minoo1370

Minoo1370 : سلام من خواب دیدم انگار ی مغازه هس که یه فر داره و از بالا یه شیشه داره ک سینی فر داخل شیشه هست و من میخواستم بامیه شیرین بخرم ازش انگار مغازه دار رفت بیرون من خودم وایستاذم بجاش و ب دوستم ک بیرون بود میگفتم تو موادو بریز من شکل میدم و خودم هی تو روغن بامیه رو اینور اونور میکردم تا سرخ شه بعد انگار رفتیم بالا یکی دوطبقه از پله رفتیم بالا دیذم یه بالکن سفید خیلی بزرگ هست ک انگار شیروونیم داره و همش سفیده و هوا روشنه و هوای ازاد خوبیم میاداتگار سفره بزرگی پهن بود کلی ادم هم اونجا بودن شیلا خداداد هم اونجا بود تا من رسیدم برام جا باز کردن نشستم دیدم همه نوع غذای خوشمزه ای هست و یکی از قرمه سبزیش برام کذاشته تو کاسه یکی برام یه کاسه کاکاعو گذاشته و هرکی از خوراکی خوشمزش ب اندازه یه نفر برام گذاشته و واقعا لذت میبردم از خوردنشون و همه هم باهام مهربون بودن میشه تعبیرشو بدونم؟

پاسخ
لینک۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۳:۰۴:۱۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما می خواهید زندگی تان شیرین شده و به ثروت برسید. پس آستینهایتان را بالا می زنید و با سعی و تلاش خودتان به ثروت خوبی خواهید رسید. در زندگی پیشرفت می کنید و امکانات مالی تان بسیار خوب و قوی خواهد شد. فکرتان راحت می شود و افکار منفی از ذهنتان می رود. امید و روشنایی به زندگی تان راه می یابد و اختیار عمل و آزادی کار خواهید داشت. دنیا به شما رو می آورد و شرایط زندگی تان خیلی خوب خواهد شد. عشق و سلامتی و شادی و لقمه ی چرب و خوشی های زیاد و افراط در خوشگذرانی خواهید داشت و خلاصه حسابی به شما خوش خواهد گذشت. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۴:۲۴
محمد

محمد : سلام خواب دیدم به همراه خانمم در ایوان یک ساختمان احری قدیمی ذوطبقه در یک باغ بزرگ ایستاده ایم و داریم از اون بالا به پسر عموهام و برادرم که دارند فوتبال بازی میکنند نگاه می کنیم و یه حسی بهم میگفت اون باغ مال خودمه ولی مطمان نیستم که واقعا اون باغ مال خودم بود یا نه.درضمن به چه علت تو اکثر خوابهام خانمم همراهمه ؟ممنون از شما

پاسخ
لینک۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۴۱:۴۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما و خانمتان به مقام و جایگاه بالاتری نسبت به پسر عموهایتان می رسید یا رسیده اید و احساس می کنید که با اصالت تر و سنتی تر و اجتماعی تر هستید. آنان رقابتی فکر می کنند و می خواهند قدرتشان را به رخ هم بکشند. عزت و احترام شما زیاد خواهد شد. خانم شما هم می تواند به ثروت زیاد شما تعبیر شود و هم می تواند حضور او به احساس نزدیکی روحی شما دونفر اشاره کند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۵:۲۰
پدرام

پدرام : البته بالکن قبل از خراب شدن و بعد از درست شدن ستون و پایه ای نداشت

پاسخ
لینک۳۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۵۳:۲۲
پدرام

پدرام : سلام
در خواب دیدم، بالکن قدیمی خانه ای که در آن سکونت داریم (البته خانه ما در واقع بالکن ندارد)، در حال خراب شدن است و چون متوجه شده بودم روی بالکن نرفتم و بالکن خراب شد، خانه ما بسیار شلوغ بود انگار عزایی رخ داده باشه، بعد خیلی زود یک بالکن ساخته شده رو یکی از میهماانان آمد و وصل کرد و فاکتورش هم آورد، فقط من باز هم میترسیدم روی بالکن برم

پاسخ
لینک۳۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۴۰:۵۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تصویری که از شما در ذهن مردم شکل گرفته باید اصلاح شود. در حال حاضر شما در مورد یک موقعیتی دمدمی مزاج هستید و نمی توانید درست تصمیم بگیرید و نمی خواهید هم در مورد آن موقعیت خاص با همه راحت صحبت کنید. اما این تصویر عوض خواهد شد و به زودی شما قادر خواهید بود تصمیم درستی بگیرید و به تصمیمتان هم پایدار و ثابت قدم باشید و اعتبار بالاتری برای خودتان بخرید. دیگر شما را دمدمی مزاج نخواهند خواند ولی مثل قبل باز دوست ندارید که با هر کسی در مورد موقعیت های زندگی تان راحت صحبت کنید و به دیگران اجازه دخالت در کارتان را نمی دهید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۶:۰۷
Sahar

Sahar : سلام خسته نباشید
(من نیت کردم برای رابطه خودم و دوست پسرم و از خدا خواستم راهو بهم نشون بده و این خوابو دیدم) خواب دیدم انگار روز تولد دوست پسرمه و من تو دلم میگم چقد زود تولدش اومد!! کلی بهش زنگ میزنم تا بیادو کادو بهش بدم یادم نمیاد کادو چی دادم میریم خونه ی ما توی یکی از اتاقا دراز میکشیم کنار هم رو تخت بعد خواهرم در میزنه میگم برو پایین تخت میره و بالا تنش هم لخت بوده لباس تنش نبوده سعی میکنه با یه ملافه بزور بالا تنشو بپوشونه ولی موفق نمیشه خواهرم درو باز میکنه و مارو میبینه بعد من مضطرب میشم سعی میکنم بروی خودم نیارم خواهرم با یه حالتی گفت برین اتاق روبرو ختاب به دوست پسرم گفت میتونه بره با برادرم که اتاق روبرو بود بازی کنه یا برو تو اتاق خودت منم تصمیم میگیرم که بریم اتاق خودم، رفتیم اتاقم کوچیک بود ۲تا دستشویی داشت که هر دو شیک ولی یکی کاسه توالتش زشت بود تو دلم گفتم بابا چطوری اینو انتخاب کرد و یک سری چیزای تزییناتیشم وصل نبود(اکثر اوقات اتاقمو دارای ۲ دستشویی تو خواب میبینم یکی کامل و یکی یخورده کار داره!!!) بعد میام بیرون با دوست پسرم وارد تراس اتاقم میشیم یه تراس خیلی بزرگ با سقف بلند رو به دریای آروم و شن های طلایی که آفتاب بهشون میخورد ازین منظره زیبا حیرت کردم بعد رفته بودیم یه جایی خواهرم انگار داشت حال دوست پسرمو میگرفت و یکم بارش میکرد اصلا یادم نمیاد چی میگفتن ولی دوست پسرم سعی میکرد به روی خودش نیاره و در درون ناراحت میشد بعد دیدم با دوست پسرم دم در خونه ی ماییم کلید در میاره و درو باز میکنه من میخندمو بهش میگم ماشالا کلید خونه ی ماهم داری..(اینم بگم حس میکنم دوست پسرم یه رازی داره که از من مخفی میکنه و میترسه بگه اینم گفتم که اگه تاثیری تو تعبیر داره بگین)

پاسخ
لینک۱۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۴۶:۰۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. زندگی دوست پسر شما متحول خواهد شد و خیلی زود شرایط او عوض می شود. یک سری از مشاهدات شما در خواب به دلیل افکاری است که قبل از خواب داشته اید. اصولا وقتی شما راجع به چیزی قبل از خواب فکر می کنید و خوابش را می بینید، این مشاهدات ساخته پرداخته ی ذهن انسان هستند و تعبیر ندارند. خوابهایی تعبیر دارند که بدون اینکه به آنها فکر کرده باشید ، آنها را ببینید. اما قسمت هایی که تعبیر دارند اینها هستند که دوست پسر شما احساس می کند از نظر مالی ضعیف است و خواهرتان شخصیت او را تصدیق نمی کند. شما در خانواده تان هم می توانید به راحتی برای خانواده درددل کنید و از نگرانی هایتان بگویید هم نمی توانید. در واقع یک جور دوگانگی و تناقض برای شما وجود دارد که چرا گاهی می توانید حرفتان را بزنید و گاهی نمی توانید. از لحاظ مالی شما زندگی راحتی دارید و چشم انداز امیدوار کننده ای هم در زندگی تان وجود خواهد داشت. شاید او فکر می کند که در مقابل شما از لحاظ مالی کم می آورد. اما شما قلبتان را به او داده اید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۴:۵۵
Sahar

Sahar : ممنون از تعبیرتون اما میشه بدون توجه به این موضوع خوابمو تعبیر کنین چون درسته به این موضوع فکر کردم ولی چون از خدا خواستم مطمئنم خوابم تعبیر داره شما تا حالا هر تعبیری که کردین اتفاق افتاد با اینکه من بهش فکر کرده بودم

پاسخ
لینک۱۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۵:۱۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : اینکه عرض کردم اگر فکر کرده باشید، {معمولا} باطل است جهت اطلاع خودتان بود اما تعبیر همان است که عرض کردم.

پاسخ
لینک۱۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۵:۰۷
Paryy

Paryy : این که فرمود تصمیم درست نمیتونم بگیرم یعنی شکست وکلا این خواب گویای چیست

پاسخ
لینک۱۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۲:۲۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : خواب هشداری است که درست فکر کنید! اینطور نیست که شما نادان باشید بلکه به شما می گوید که دمدمی مزاج نباشید.

پاسخ
لینک۱۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۳:۴۶
Paryy

Paryy : یعنی این خواب به معنی شکست خوردن من است از افراد حسود

پاسخ
لینک۱۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۴:۲۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : نه الزاما.

پاسخ
لینک۱۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۵:۳۳
Paryy

Paryy : سلام وخسته نباشید.
خواب دیدم که در بالکن طبقه بالایی مادر بزرگم ایستاده ام و در بیرون از خانه مردم شورش کرده بودند که من فقط از بالا نظاره گر بودم و دو تا از دختر خاله هایم که بامن خصومت شدید دارند پشت سر من ایستاده بودند و یکی از اونها وقتی درگیری هارا میدید هوو میکشید و جیغ میزد البته نه از ترس بلکه از روی هیجان بعد از روی بالکن پایین آمدیم و من برگشتم به بالکن نگاه کردم و دیدم یه بالکن جدید درست کنار بالکن قبلی مادرم ساخته شده بود . ومن با تعجب گفتم کی این بالکن را ساختند.

پاسخ
لینک۱۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۹:۲۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما به دنبال جایگاه بالا و با پرستیژ در زندگی تان هستید. می خواهید که دیده شوید و مورد توجه باشید ولی دخترخاله هایتان که نسبت به شما حسادت دارند و شما به آنها پشت کرده اید، از شما بیشتر می خواهند که به آنان توجه شود. شما شخصیت اجتماعی و بازی دارید و زندگی تان پیشرفت می کند. شما در یک موقعیت خاص دمدمی مزاج خواهید بود و مسئله ای پیش می آید که نمی توانید تصمیم درستی راجع به آن بگیرید. تشکر از همراهیتون

پاسخ
لینک۱۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۵:۳۵
Soroush

Soroush : سلام روز به خیر یک سال از فوت شوهرم میگذره یکی از بستگان بعد از مراسم سالگرد شوهرم خواب دیده که من و اون خانم در تراس خانه ایستاده ایم در پایین تراس چند نفر مرد بودند که می گفتن مراسم سال تمام شده بریم مغازه حسین (شوهرم) رو باز کنیم شوهرم هم بین اونها بوده و میخندید ما هم از بالا اونها دو نگاه می کردیم و گریه می کردیم مادر شوهرم هم آرد آورده گفته می خوام بری درست کنم (ی شیرینی کرمانشاهی که برا فاتحه می پزن) ممنون از تعبیر شما

پاسخ
لینک۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۱:۲۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. روحشان شاد. همسرتان به شما می گوید که دیگر عزاداری بس است. باید زندگی تان را تغییر دهید و با شرایط بسازید. باید شاد زندگی کنید و اعمال خیری انجام دهید که ثوابش را به روح همسرتان تقدیم کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۲:۳۸
ساره

ساره : سلام
من و مادرم مدتیست درگیر مشکلات شغلی شدیم و فکر و ذهنمان به شدت ناراحت این موضوع است و برای رفع این مشکل بیشتر به اقدامات همسرم امید بستیم. در یکی از خوابهایم این صحنه رو دیدم که در بالکن خانه باز است و هوا به شدت طوفانیست و پرده های اتاق در هوا در حرکتند و تگرگ برف می بارد. مادرم در بالکن ایستاده من به بالکن می رم و مادرمو میارم تو و در بالکن رو می بندم. بعد همسرمو در حال شستن دستشویی می بینم و ازش می پرسم با پودر شستی و جواب می ده آره. در قسمت دیگه از خوابم پدرمو که چند سال ندیدمش و ازش دلگیرم می بینم که منو در آغوش می گیره حس خوبی از بغل کردنش پیدا نکردم انگار وقتی خودش رو به من چسبوند اندامم رو لمس کرد بعد خودمو جدا کردم دوباره در آغوشم گرفت این بار اون حس نداشتم ولی دوباره خودمو جدا کردم ولی دوباره در آغوشم گرفت پدرم یه پالتو سیاه تنش بود. بعد در بخش دیگه ای از خوابم قرار بود برای عکاسی که شغل اصلیمه برم از نزدیکی یه زن و مرد عکس بگیرم انگار فیلم پورن بود و همش فکر می کردم که این کارو دوست ندارم.

پاسخ
لینک۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۳:۰۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما احساس می کنید که از نظر امور اقتصادیتان دچار مشکلات زیادی هستید و چشم انداز موفقی را در ذهنتان نسبت به کارتان ندارید. احساس می کنید سختی و رکود در راه است و مشکلاتتان در هوا موج می زنند. همسرتان می خواهد نگرانی های مالی شما را تمیز و پاک کند و شما از پدرتان ناراحتید که حالتی کینه توزانه و عصبی و بی رحم دارد و فکر خودش و رفاه خودش است. او حتی شاید احساس کنید که به ثروت شما هم حسادت می کند و دوست ندارید که از شما جدا شده ولی او تمایلی به ماندن در کنار شما و حمایت شما ندارد. اما شاید در نهایت به این فکر می کند که شما دخترش هستید و باید حمایتتان می کرد. شما از جدایی و طلاق متنفرید و تصویر ذهنی بدی نسبت به این موضوع دارید و احساس می کنید نوعی خشونت و بی رحمی است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۸:۳۶
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت