کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب ایوان

ایوان در خواب دیدن، حصار و حفاظ است. دیدنش در خواب محفوظ ماندن بیننده و اهل و عیال وی از خطرات است و اگر کسی مجرد است، حرمت پدر و مادر خود را نگهدارد و به زودی همسری اختیار خواهد کرد.

دیدن ایوان در خواب ، بلندی قدر و مرتبه است و ستونهای آن قدرت هستند. هر چه ستونها استوارتر باشند، گویای قدرت بیشتر هستند. دیدن ایوان نوساز و با شکوه مبارک است. بلندی سقف ایوان، رفعت اندیشه و جاه طلبی بیننده خواب را می رساند.

تعبیر خواب ایوان ویران و کهنه
دیدن ایوان ویران و کهنه ساز که دیوارهای بی رنگ و آجری داشته باشد، نشان آن است که امکان توفیق برای شما بوده اما نتوانسته اید پیروز شوید و اگر خارج از ایوان ایستاده باشید و چنین منظره ای ببینید با مردی برخورد می کنید که از نظر شخصیت بزرگ است اما از نظر مادی ضعیف و ناتوان و احتمالا او می تواند برای شما سودمند باشد و شما نیر می توانید برای او موثر باشید.

تراس در خواب ها، راهی است که از آن راه از غمها و رنج ها و ناراحتی ها می گریزیم و دل تنگی ها را پشت سر می نهیم بخصوص اگر در خواب ببینیم که از اتاقی تاریک و تنگ به یک تراس روشن قدم نهاده ایم. تراس هر قدر وسیع تر و چشم اندازش گسترده تر باشد بهتر است چون به شما می گوید به جایی می رسید که دیگر تنگنایی پیش روی شما نیست.

اگر از تراس به اتاق بروید چه آن اتاق مجلل و باشکوه باشد و چه تنگ و تاریک گویای گرفتاری دست و پاگیر است. اگر در خواب ببینید تراس ویران و سست و لرزان است که می ترسید آنجا بمانید خواب شما می گوید به امید نجات و رهایی، خود را به مخاطره می اندازید و از چاله به چاه می افتید.

تعبیر خواب بالکن به روایت لوک اویتنهاو:
بالکن: نگاهتان به آینده درست است.
روی بالکن بودن: بر آورده شدن آرزوها.
از روی بالکن افتادن: بر آورده نشدن آرزوها

آنلی بیتون می گوید: اگر خواب ببینید که در بالکنی ایستاده اید ، نشانه آن است که در آخرین مراحل موفقیت در کاری ، مضطرب و نگران خواهید شد. اگر دختری خواب ببیند با نامزد خود در بالکن گفتگو می کند ، نشانه آن است که به زودی با شادمانی ازدواج خواهد کرد. دیدن یک بالکن قدیمی درخواب ، نشانه آن است که امیدها و آرزوهایتان تبدیل به یأس و اندوه خواهد شد.

لیلا برایت می گوید: اگر خواب ببینید که در بالکنى ایستاده اید، نشانه آشنایى با افراد جدید است.

تعبیر خواب بالکن درکتاب سرزمین رویاها:
شما روی یک بالکن ایستاده اید: موقعیت فعلی خود را از دست می دهید.
شما روی یک بالکن نشسته اید: شما شایستگی نگهداری ازچیزی را که دارید نخواهید داشت.
روی بالکن تنها هسنید: منفعت مالی.
با یک شخص ازجنس مخالف روی بالکن هستید: عشق بزرگ.
عشاق از یکدیگر روی بالکن خداحافظی می کنند: یک جدایی بسیار طولانی در پیش دارید.
یک بالکن را ترک می کنید به اتفاق شخصی که دوستش دارید: ناکامی بزرگ.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

10 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

Masi

Masi : با سلام وخسته نباسید خدمت عزیر دلمون خانم هراتی از خدا میخام همیشه یارو یاورتون باشه وبهترینا رو بهتون بده
شب تا صبح نخوابیدم فکرم ناراحت بود
صبح خوابم برد دیدم تو خونه قدیمی مادر شوهرم هستم اتاق شلوغ وتاریک ومیخام خونه تکونی عیدو شروع کنم با خودم میگم امسال دیگه بعد چندین سال باید تراس رو شلنگ بکشمو تمیز بشورم ولی یادمه که بالکن پراز چرت وپرت و سلوغ و جلوش پر ات واشعال
ولی وقتی میرم بالکن میبینم یع بالکن بزرگ ودلباز ودریغ از یه اشغال فقط یه کم خاک گرفته با خودم میگم چه خوب خیلی راحت فقط شلنگ میکشمو میشورم ۰امیرم ز حیاط نگاه میکنم چقدر بالکنش بزرگ ومرتبه و قشنگه ولی از نرده های پشت بوم فرش شستن وپهن کردن دوتا فرش بلند دست بافت با دوتا پیراهن مادر شوهرمو تا نزدیک بالکن پایین اومده درهمین حین عذر میخام دسشوییم میگیره میدووم توالت حیاط که ادرار کنم ولی وقتی میشینم میبینم کاسه توالتی نیست ومن همینجوری روی زمین نشسته ادرار میکنم

پاسخ
لینک۲۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۴:۲۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام عزیزم تشکر. شما از قدیم افکاری را با خودتان دارید که ناراحتتان کرده و می خواهید همه غم ها را از دلتان پاک کنید و وجهه ی خوبی در اذهان مردم و در عموم داشته باشید. قبل از اینکه خودتان بخواهید دست به کار شوید و مشکلاتتان را حل کنید، خداوند کارها را برای شما درست کرده. زمینه زندگی تان از کدورت ها و غم ها پاک خواهد شد. گناهان مادر شوهرتان هم شسته شده و او وجهه ی خوبی از خودش به شما نشان خواهد داد. به ثروت و مقام و بزرگی می رسید و انرژی های منفی را از خودتان دور خواهید کرد. شما جشن می گیرید و پول خودتان را خرج خانواده و محرومین می کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۵:۱۴

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت