کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب باتلاق

اگر خواب ببینید به باتلاق افتاده اید، در شرایط ناسازگاری قرار می گیرید که تصمیم گیری برای یک راه حل برای رهایی از آن شرایط برایتان سخت خواهد بود و یا احتمالا از ماجرایی عاشقانه ضربه ای شدید متحمل خواهید شد.
عبور از زمین باتلاقی که پوشیده از گیاهان سبز است، نشانه خنثی کردن دسیسه ها برای رسیدن به خوشبختی و سعادت است.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

3 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

sarigol

sarigol : خانم هراتى عزيزم، اين شرايط دست و پا گير ميتونه به ناراحتى عاطفى بين دوستم و كسي كه دوسش داره باشه ( چند وقتى بينشون جدايي افتاده ) و خلاصي از ان شرايط ، ميتونه در ارتباط با آشتى كردنشون و از بين رفتن اين جدايي بينشون باشه؟؟؟؟؟

پاسخ
لینک۳۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۱:۲۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : شرایط دست و پا گیر می تواند ناراحتی عاطفی هم باشد. دوست شما رفتار درستی از خودش نشان خواهد داد و قدم درست بر می دارد. اما به معنی الزاما آشتی کردن نیست. این آشتی که شما دوست دارید با قاطعیت از آن بشنوید در خوابتان دیده نشده. اما دلیل نمی شود که در واقعیت هم پیش نیاید.

پاسخ
لینک۳۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۲:۵۱
sarigol

sarigol : سلام خانم هراتى عزيز.....ظهرتون بخير....دوستم ديشب خواب ديدن كه وارد يه زمين شدن كه خاك و شل بوده و همون اول كه وارد شدن ( در حد چند قدم) متوجه ميشن كه باتلاق هست و سريع از همونجا برميگرده و خارج ميشه و به مامان بزرگش كه پشت سرش بوده ميگه كه نياين ، اينجا باتلاق هست،،دوستم ،موقعى كه داشته برميگشته، دمپايش در زمين گير كرده بوده كه خم ميشه و اونو در مياره و وقتى كه مياد بيرون ، پاهاش كثيف نبوده،،،و بعد از بيرون اومدن ، و از اونجا دور شدن، خودشو در خانه خواهر پسرى ميبينه كه ٨ سال پيش خواستگارش بوده و بهش جواب منفى داده و اصلا بهش فكر نميكنه، منزلش خارج از كشور بوده ( در واقعيت هم خواهر اون پسره خارج هست) در كنار استخرى در منزل نشسته بوده كه يه دفعه در حال بلند شدن و خداحافظى كردن با خانواده پسر بوده كه اون پسر از راه ميرسه و دوستم سريع مقنعه سرش ميكنه كه از اونجا بياد بيرون و برگرده منزل ، كه مرتب اون پسر با گريه بهش التماس ميكرده كه از اينجا نرو و بمون.....اما دوستم اهميت نميده و در حال خداحافظي بوده كه برگرده خونه خودشون و از اونجا دور بشه....ممنونم از لطفتون

پاسخ
لینک۳۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۰:۲۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. دوست شما با شرایطی دست و پاگیر روبرو می شود که به سهولت و بدون ناراحتی از آن خلاص می شود و هیچ خطا و اشتباهی از او سر نمی زند. خواهر و خانواده خواستگار سابق او، هنوز هم حرف او را می زنند و می گویند که او بسیار شایسته و پاک است و حیف شد که او را از دست دادند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۰:۱۸

محمد : سلام خسته نباشید
چند باری خواب دیدم افتادم داخل باتلاقی از لجن زار و کثیفی و بهم گفتن تمیزش کن
یادم نیس آخرش چی شده بود و چیکار کردم....

پاسخ
لینک۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۵۸:۰۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. سلامت باشید. در شرایط ناسازگاری قرار می گیرید که تصمیم گیری برای یک راه حل برای رهایی از آن شرایط برایتان سخت خواهد بود و یا احتمالا از ماجرایی عاشقانه ضربه ای شدید متحمل خواهید شد.

پاسخ
لینک۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۷:۵۳

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت