یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب باد

اگر کسی در خواب دید باد به صورت نسیم می وزد، دلیل خبر خوش است که به وی می رسد و اگر باد را به صورت طوفان دید، در آن دیار آشوبی رخ خواهد داد. اگر دید طوفان همه جا را خراب می کرد، دلیل است بر اینکه افراد فاسد در آن دیار، طغیان خواهند کرد و باعث ضرر و زیان های فراوانی خواهند شد. رانده شده بی اختیار به وسیله باد، به کاری ناخواسته کشیده شدن است. بادی که با نم باران و رطوبت همراه باشد نعمت است. باد گرم خوب نیست. باد بسیار سرد هم چندان خوب نیست.

مجلسی رحمت اله علیه می گوید: اگر دیدید بر باد نشسته اید عزیز و کامیاب می شوید. اما اگر بادی دیدید که درختان را از جای کند و افکند، در آن ناحیه که در خواب دیده اید، یا نقصان زراعت پدید می آید و یا مرگ دامن عده ای را می گیرد. باد سخت در خواب وحشت و هراس است و باد ملایم راحت و آسایش. گرد باد، آفت و بیماری است و اگر دیدید که بادی سخت می وزد و خرابی و ویرانی بوجود می آورد نوعی ناراحتی همگانی برای مردم بوجود می آید.

محمد ابن سیرین می گوید: اگر دیدید باد شما را به جائی دیگر می برد، سفری در پیش خواهید داشت.
جابرمغربی می گوید: اگر ببیند که او را بادی سخت به سوی آسمان ها برد، دلیل که اجل او نزدیک است. اگر ببیند که او را باد از آسمان به زمین آورد، دلیل که بیمار شود و عاقبت شفا یابد.

  امام صادق (ع) می فرماید: دیدن باد در خواب بر نه و جه است:
 1. بشارت،
 2. فرمانروایی،
 3. مال،
 4. مرگ،
 5. عذاب،
 6. کشتن،
 7. بیماری،
 8. شفا،
 9. راحت.

اگر ببیند که بر باد نشسته بود، دلیل است که بزرگی و فرمانروائی یابد.
اسماعیل بن اشعث می گوید: اگر ببیند که باد ملایمی از سمت مغرب می آید، دلیل که به مردم آن دیار مال و نعمت زیادی می رسد. اگر ببیند که باد نرمی از سمت شمال می وزید، دلیل بر شفا و راحت آن سرزمین است. اگر ببیند که باد، مردم آن دیار را برگرفت و بر هوا برد، دلیل است که از مردمان شرف و بزرگی یابد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

39 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

zahra

zahra : سلام خواب دیدم گویا همسرم رفته بود ماموریت من با پدر و مادر و بچم برای یلدا اومده بودیم داخل محوطه فضای سبز بیرون خونه من از محوطه ای که دستشویی داشت رد شدم اومدم بچم و گذاشتم پیش مامان بابام خواستم برگردم برم دستشویی که دیدم کلی گربه خرگوش و چندتا پرنده و حیوون دیگه که نمیشناختم اونجارو پر کرده بودن منم دیدم دم دستشویی گربه اس ترسیدم و برگشتم صدای خرگوش مثل صدای گریه نوزاد بود و ترسناک من با عجله از کنار و روی حیوونا میپریدم تا از اونجا اومدم بیرون دیدم بچم بیدار شده و چون محیط جدیده ترسیده قبل از اینکه مامانم اینا بفهمن خودم و بهش رسوندم بغلش کردم و پستونکش و خواستم بزارم دهنش که نخواست بعد باد شروع به وزیدن گرفت اول معمولی بود خواستم سریع بچه رو ببرم داخل ماشین دم در ماشین جوری شدت گرفته بود که من فقط با یه دست بچه رو گرفته بودم با یه دست دسته داخل ماشین و تا باد نبردمون مامانم پشتم بود بهم میگفت مراقب باش ایشون جایی و نگرفته بود ولی انگار باد نمیبردش اونقدر گردباد با دونه های برف شدید و زیاد شد که من گفتم احتمالا بابام و گرباد برده بعد آرزو کردم کاش به حرف همسرم گوش میکردم و راحت تو خونه میموندم (فاصله ای با خونه نداشتم ولی باد خیلیییی شدبد بود و نمیشد رفت) یه لحظه انگار از ذهنم گذشت که باد بچم و با خودش برد و من جیغ و فریاد میکشیدم با حال بدی بلند شدم

پاسخ
لینک۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۱:۵۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما نگران هستید که در غیاب همسرتان اتفاق بدی برای شما بیافتد و فکر می کنید زمانی که او نباشد تاریک ترین دوره زندگی تان خواهد بود. من در جریان زندگی شما نیستم و غلم غیب هم ندارم که بدانم همسرتان کجا هستند ولی سعی کنید به حرف او گوش کنید و نصایح او را نادیده نگیرید که در سختی ها به مشکلات برنخورید. برای دفع شر هم صدقه بدهید تا نگرانیها از زندگی تان رفع شوند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۵۳:۰۷
Naqar nikneya

Naqar nikneya : سلام خانوم هراتی
من خواب دیدم نوزادی کنار من خوابیده که من به تازگی اون را به دنیا اورده بودم و داشتم بغلش میکردم تعدادی از اشناهای من داخل خونه من بودن که داشتن رو به قبله به امام حسین سلام میدادن که من هم پشت سر انها رفتم و همینکارو انجام دادم و بعد چرخیدیم و پشت به قبله به امام رضا سلام دادیم و در اخر صلوات فرستادیم من به طرف پنجره رفتم و پرده را کنار زدم که متوجه شدم هوا طوفانیه و ناگهان باد شدیدی وزید که من از پشت پنجره شاهد این طوفان و کنده شدن درختان بودم لطفا تعبیر بفرمایید

پاسخ
لینک۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۵:۲۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما کار جدید یا پروژه ی جدیدی را به دست می گیرید و به خواسته تان می رسید. سعی می کنید که ایمانتان را حفظ کنید و به امام حسین ع و امام رضا ع متوسل می شوید ( زیارتشان را بخوانید) تا برایتان دعا کنند تا در برابر سختی ها ، در پناه خداوند مصون و محفوظ بمانید. شما و کارتان و خانواده تان از گزند تمام سختی های اجتماعی در امان خواهید بود. مسائل شوکه کننده زندگی، ترسها و نگرانی ها نخواهند توانست کنترل شما را بر روی زندگی تان مختل کنند و قدرت شما برای تحمل مشکلات شدید ولی زودگذر پیش رو زیاد خواهد بود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۳:۳۵
Golesorkh

Golesorkh : سلام خانم هراتی جانم. دیشب خواب دیدم کنار یه جایی شبیه دریاچه یا دریا بودم و نزدیک آب نشسته بودم که یک دفعه دیدم از دور گردباد بزرگی داره به سمتم میاد. در همین حین متوجه شدم نزدیکم یه خونه بزرگ هست دویدم به سمت اون تا پناه بگیرم و وارد اون خونه شدم. اما ته دلم حس میکردم که این گردباد بیشتر یه تغییر قراره ایجاد کنه.

پاسخ
لینک۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۸:۵۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام عزیزم. مسائل غیر منتظره اجتماعی و تغییراتی خشونت آمیز در جریان است که روند بعضی کارها را تغییر خواهد داد و احساسات شما را بر می انگیزد. شما سعی می کنید که به عقاید خودتان پایبند باشید و درگیری های احساسی یا نقشی در این تغییرات نداشته باشید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۰:۳۳
Aylar

Aylar : سلام خانم هراتی عزیز و گل...این خوابو دوس پسرم دیدن : قرار بود طوفان شدیدی همه جا رو ویران کنه و ملت توو طلاطم ترک کردن شهر بودن، توو یه حموم عمومی بودیم مرد و زن قاطی (حموم های عمومی قدیمی هر اتاقک رو نمره میگن) حموم ها تا سینه بود ارتفاع دیوار ها و همه رو میتونستی ببینی ، یه خانوم ناشناسی هم بود تو حموم تو یه نمره بودیم البته اون اومده بود نمره ی من و ندیده بود که نمره ی من پر هست‌ برا همین منم آبی کشیدم و لباسامو تن کردم و اینم شروع کرد دوش گرفتن، مردها بیرون بودن، منم داشتم لباسام رو میپوشیدم و ترک کردن شهر‌ توی ذهنم بود همه داشتن شهر رو خالی میکردن هم شهر بود هم باغِ خواهرم الهام که اصلا محیط باغِ اونا نبود ولی تو خواب حسم این بود که باغ اوناست؛ داشتم به همون خانم‌ ناشناس (که داخل حموم بود قبلا ) کمک میکردم ، وسایلش رو جمع میکردم کمکش میکردم که سریع تر از اینجا بره اخه یه بار سعی کردیم که برسیم به کاروان ولی با شیب زیاد و سربالایی و یه دست انداز توو هوا یه دور زدیم وسایل ریخت زمین و افتادیم وسایلمون پخش شد. اونارو داشتیم جمع میکردیم دیرمون شده بود؛ دونفر خانم دیگه اومدن دنبال خانومی که پیش من بود انگار یه تراکتور بود یدک کش داشت اما راننده نداشت، اومده بودن دنبال زن که چرا نمیای، ما گیر کرده بودیم توو سربالایی اما اونا از کوچه کناری اومده بودنو منم همش توو ذهنم بود که گیتارم رو بزارم ماشین و منم کوچه ها رو حالت زیگزاگ برم بالا تا دوباره توو سربالایی گیر نیفتم؛ زنه رو سوار تراکتور کردم وسایلش رو دادم که اون بره چون باد شدیدتر شده بود . از خواب بیدار شدم

پاسخ
لینک۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۱۵:۳۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام عریزم. نگرانی ها و کشمکش های اجتماعی باعث ترس و دلشوره مردم می شود و دوست شما در جایگاه اجتماعی قراردارد که امکان مواجه شدن او با خطر کمتر است و خیالش از خیلی از مردم راحت تر است. تراکتور در خوابتان بیانگر ابتکار و نبوغ است. دوست پسر شما برای رسیدن به موفقیت باید روی چیزی اول بینش کافی داشته باشد و از ذهن خلاق خودش استفاده کند و ابتکار به خرج بدهد تا بتواند با موفقیت به پیش برود. او سعی می کند مثبت اندیش باشد و نگرانی ها را شسته و از وجودش دور کند. دوستتان هماهنگی و هارمونی را در زندگی اش حفظ خواهد کرد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۸:۱۲
محمدرضا

محمدرضا : سلام خانوم هراتي اين خوابو ٢ماه پيش ديدن

پاسخ
لینک۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۰:۴۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : پس در واقع از آینده به ایشان خبر داده اند... که در هر صورت شر و نگرانی دامن ایشان را نمی گیرد.

پاسخ
لینک۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۷:۰۵
محمدرضا

محمدرضا : سلام
خواهرم خواب دیده که انگار باد و طوفان شدید شده و خواهرم میره کنار پنجره تا نگاه کنه بعدش که میره تو آینه خودشو میبینه انگار دست چپش از بازو تا پایین سیاه شده بود که سریع با آب و صابون میشوره و تمیز میشه.
با تشکر

پاسخ
لینک۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۳:۳۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. خواهر شما به خاطر صحبت هایی که راجع به باران و طوفان اخیرا مطرح شده فکرش ناراحت است و احساس می کند که خطری ممکن است او را تهدید کند ولی سیاهی دست او همان افکار منفی است که با صابون پاک شده یعنی ریشه و پایه ی حقیقی ندارد. او بیجا و بی دلیل نگران است. باید مثبت اندیش باشد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۰:۵۵
شهرام

شهرام : سلام من حدود نیمه شب خاب دیدم که یک گرد باد سیاه رنگ داره به طرف کلبه چوبی که نسبتا نو ساز بود ومن به داخل یکی از اتاقها پناه بردم میامد که اجسام و یک نفر با شدت به شیشه اثابت میکرد ولی نشکست ولی در همان حین یک اتومبیل از وسط کلبه را به دونیم کرد و من در اتاق نزاره گر بودم لطفا معنی این خوابم را بگویید متشکرم

پاسخ
لینک۱۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۰:۰۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. ایده و طرز فکر شما اشتباه است و دارید خطا می کنید! شما برای خودتان پناهی از فریب و دروغ ساخته اید و خودتان را در شرایطی نامطمئن قرار داده اید که مبنای محکم و اصولی برای فکرتان وجود ندارد. شما حجم بالایی از بد اخلاقی و طغیان احساسی را تجربه می کنید. احساس می کنید که ممکن است وضعیت از کنترلتان خارج شود یا زیر فشار احساسی له شده اید. موقعیتی در زندگی تان هست که از دست رفتنی است و کسی در اطرافتان هست که دمدمی مزاج است. تغییرات غیر منتظره ای در زندگی تان رخ خواهد داد. کسی قادر خواهد بود با جاه طلبی و انگیزه های مخرب خودش، مبنای اعتقادی شما را از بین ببرد و روحیه تان را خراب کند. شما احتمالا به شخص "اشتباهی" تکیه کرده اید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۲:۴۸
شهرام

شهرام : با تشکر از شما این بد اخلاقی که گفتید یعنی خودم بد اخلاقی دارم؟

پاسخ
لینک۱۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۸:۰۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : خیر. ولی حتی بد اخلاقی خودتان هم می تواند سیستم حمایتی تان را که ظاهرا در آن پناه گرفته اید خراب کند.

پاسخ
لینک۱۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۹:۲۶
فاطما گل

فاطما گل : با سلام و عرض احترام خدمت شما.خواب ديدم با مادرم در بالكن خانه اي بوديم و بالكن نسبتا بزرگي بود.لباسهايمان كه شسته بوديم به بند آويزان بود.باد شديدي مي آمد و نزديك بود لباسهايمان را باد ببرد كه من سريع لباسها را با كمي سختي جمع كردم و لباسهاي مادرم بيشتر سوتين بود.ممنون مي شوم خوابم را تعبير كنيد.

پاسخ
لینک۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۲:۴۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. احترام متقابل. شما مسائل گذشته را حل می کنید و شروعی تازه و تمیز برای خودتان می سازید. مراقب هستید که رفتارتان را اصلاح کنید تا جایی از شما حرف نزنند. مادرتان به گرمی و امنیت و آرامش خواهد رسید و از تشویش فکری دوری می کند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۳:۳۶
Mehrsa

Mehrsa : سلام وقت بخیر و خسته نباشید خواب دیدم طبقه دوم خونه ای بودم که شدیدا باد میومد و من فقط دنبال این بودم سریع درها رو ببندم که درها به هم کوبیده نشن و دوستم همش به من زنگ میزد میگفت تو خدا جواب من بده و احوال منو بپرس ولی اون بادها نمیگذاشتن که من جواب تلفنتو بدم ولی بالاخره موفق شدم کل درها رو ببندم ممنون

پاسخ
لینک۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۴:۳۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما سعی می کنید به سرعت تصمیم بگیرید و از ورود آشفتگی ها و مشکلات به زندگی تان جلوگیری کنید و سریعتر به اهدافتان برسید. زمانی که شما استرسی را تجربه کنید نمی توانید به مشکلات دوستانتان برسید هر چند که آنها هم به کمک شما نیاز داشته باشند ولی اولویت این است که فکرتان باز باشد تا بتوانید به کسی کمک کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۳:۳۱
tpx

tpx : الته این را هم بگم که وقتی برگشتم در را ببندم باز هم باد به جلوی بدن من میخورد .

پاسخ
لینک۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۷:۵۷
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت