کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب برق و برق گرفتگی

اگر در خواب احساس کنید که برق شما را به شدت تکان می دهد، با خطری جدی روبرو خواهید شد. دیدن سیم حاوی برق در خواب، نشانه آن است که دشمنان نقشه هایی که بر علیه شما کشیده بودند را بر هم خواهند زد.

برق به معنای الکتریسیته در خواب، سمبل قدرتی مافوق تصور است که هم به آن محتاجیم و هم از آن می ترسیم. اگر دیدید برق خانه قطع شده و شما در تکاپوی مرمت فیوز هستید، با نیروی ایمان و اراده، تاریکی و مشکلات را از زندگی خود دور خواهید کرد و روشنایی و خیر و برکت به شما باز خواهد گشت. اگر ببینید مثل پیغامی از سیم های الکتریسته عبور می کنید، به نقشه های دشمنان خود دست می یابید و به این وسیله بر آنان غلبه می یابید.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

51 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

Asadiarshd

Asadiarshd : سلام اسدی هستم این دو ماه میشه هرچند روزی خواب میبینم توسط سیم یا کلید دوچاربرق شدیدی منو تکان میدهد در ساعت ها متفاوت گاهی قبل نماز صبح گاهی بعد از نماز صبح گاهی بعد ظهر تغبیرش چی هست

پاسخ
لینک۱۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۴:۰۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما با کسانی سرو کار دارید که مقام بزرگی دارند یا دشمنانی دارید که با افراد صاحب مقام در ارتباط هستند و خطری جدی از سوی آنان شما را تهدید می کند. شما ممکن است احساس ناامیدی یا شکست را تجربه کنید. استرس و تنش زیادی در زندگی شما هست. لطفا برای دفع شر برای خودتان بگویید یک مرغ قربانی کنند و گوشتش را به فقرا ببخشید. یا حتی اگر وسعتان می رسد یک گوسفند قربانی کنید و اصلا از گوشتش نخورید و درسته به فقرا ببخشید. برای کسانی که نمی شناسیدشان یا اعتماد بهشان ندارید درددل نکنید. مراقب باشید که منوط به شرایط کاری تان از رازهایتان برای کسی نگویید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۴:۴۲
Asadiarshd

Asadiarshd : سپاسگزارم خانم هراتی

پاسخ
لینک۱۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۳:۵۵
Sadgh1

Sadgh1 : سلام خانم هراتی خواب دیدم که پدر یکی از همکاران خانم من از اون خواستگار کردم فوت کرده با اینکه پدر اون چند سال پیش فوت کرده بوده من هم به خانه آنها رفته بودم برای عرص تسلیت در خانه فرش وسایر وسایل دیگر هم بودند، مادر ش با من حرف میزداز اوضاع احوال زندگی خود دخترش می گفت سپس از من خواست که کولر گازی خانه آنها خوب خنک نمی کرد رادرست‌کنم من هم همین کار را با کمک شخصی متخصص انجام دادم و کولر انها رادرست کردم موقع امتحان کولر خوب خنک می کردامامی خواستم کولر را نصب کنم احساس کردم جای مناسبی برای نصب کولر نبود سعی کردم جا کولر را درست کنم به مادرش گفتم جا کولری را نصب نکرده اید دزد کولر رامی برد گفت قبلا هم همین جا بود کسی نبوردش درحال نصب کولر بود پدر شخصی که قبل به خواستگاری خانم همکارم آمد بود دست اش را از پشت خانه برای کمک آورد اما من یک مشت خرده سنگ را به طرف او پرت کردم اوسریع دستش را کشید واز خانه فاصله گرفت و از دور پشت خانه پرسه می زدسپس من بعد از نصب کولر نوبت به کشیدن سیم بود تا روشن اش کنم مادرش گفت سیم ها را قبلا خودم داشتم وبیرون خانه توسط پدر خواستگار قبلی کشیده شد ه اند اما پدر خواستگارقبلی چند متر از انها را برده یک جا درون خاک پنهانش کرده (پدر این خواستگار پشت خانه پرسه می زد و کنار تیر برق هم بود )من همسعی کردم تاسبم رابه تیر برق وصل کنم بعد تصمیم گرفتم با این اوضاع از آن خانه برای مدتی فاصله بگیرم وبه خانه خودمان بیام قبل از ترک خانه احساس می کردم خانم همکارم در یکی از اتاق ها خانه خودشان هستنددرحال درست کردن حلوا شکری بودند به بیرون می امد وبه من نگاه می کردویک احساس خاصی به من دارد بعد از امدن از انجا با خودم می گفتم این موقعیت خوبی بود تابه خواسته خودم برسم تصمیم گرفت باگوشی با اودر ارتباط باشم پیام تسلیت را برای او فرستادم .

پاسخ
لینک۱۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۰۰:۲۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. روحشان شاد. پدر او به خاطر خانواده اش خیلی نگران است و خانواده ی او هم به حضور پدرشان در کنارشان باور ندارند و او را کاملا مرده می دانند. ایمان ندارند که روح او زنده است و دعای خیر او پشت سر اینهاست. اما با همه ی این اوصاف، مادر این خانم شرایط زندگی بدی دارد و نمی تواند یک نفس راحت بکشد. او آرامش ندارد و نگران است و می خواهد که خنک شود و خبر خوشی در زندگی اش بیاید که به آرامش برسد. شما به او کمکی خواهید کرد که شرایط زندگی او بهتر می شود و دوستان با نفوذی دارید که از آنها برای بهبود زندگی ایشان کمک خواهید گرفت. خواستگار قبلی او هم می خواهد مثل شما به او کمک کند ولی شما اجازه نمی دهید و خودتان بیشتر از دیگران مراقب رفاه این خانم خواهید بود. ارتباط شما قویتر خواهد شد هر چند که هنوز آمادگی این مسئله که با هم زندگی کنید را ندارید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۴:۰۴
leila

leila : با سلام خواب مال قبله دیدم دو گروه هستیم می خواهیم در یک کلاس جمع شیم یکی از استادان اقا ک میشناسیمش قراره بما درس بده اولش من میرم کلاس اون کلاس اولیه اما اون مناسب نیست ما زمین می نشینیم بعدش من/ما میریم ب کلاس دیگه ای میریم و پشت میز مینشینیم و هواکشش ک خراب بود با ی هواکش بزرگ و جدید عوض میشه ی استاد دیگه میاد ک خانمه و چیز دیگه ای درس میده و می خواد ک بچه ها برن سر اون کلاس اون برق تدریس میکنه با تشکر

پاسخ
لینک۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۱۷:۴۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما درسهایی از زندگی می گیرید. در ابتدا احساس می کنید که پیشرفتی در کار نیست و افت کرده اید و بعد شرایط زندگی تان عوض می شود و می توانید اوضاع را بهتر ارزیابی کنید. انرژی منفی از زندگی تان بیرون می رود خلاقیتتان بیشتر می شود و ذهنتان آرامش می گیرد. شما احساس قدرت و موفقیت خواهید کرد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۵:۵۷
Mona

Mona : سلام من خواب دیدم ی کابلی به برق هست مثل کابل موبایل سریش حالت پیچی بود اومدم پیچشو باز کنم که گوشی خودم بهش وصل بشه.پیچو باز کردم.مثل ی هواییی بود که از تو کابل اومد بیرون منو میلرزوند مثل برق گرفتگی همینجوری داشت برق منو میگرفت چشمام داشت چپ میشد حس برق گرفتگیو داشتم.با زود دوباره سریشو بهش وصل کردم تا قطع بشه

پاسخ
لینک۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۱:۵۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما با اشخاصی در ارتباط قرار می گیرید که شخصیت هایی پیچیده داشته و آبزیرکاه و موذیانه برخورد می کنند. این اشخاص از قدرت و امکانات بسیار بالایی برخوردار هستند و تماس شما که بی شیله پیله هستید با این اشخاص باعث می شود که احساس خطر کنید و موجی از انرژی منفی زندگی تان را بگیرد و قدرت بینش و تشخیص شما ضعیف خواهد شد. بنابراین ترجیح می دهید با کسانی که از فاز و گروه فکری خودتان هستند دوست باشید و نه با این گروه خاص. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۴:۳۳
khobi

khobi : با سلام و عرض ادب
خواب دیدم بر بلندای یک دکل برق با پدرم هستم ، البته (احساس میکنم) پدرم طناب ایمنی داشت ولی من نداشتم، پدرم داشت کابل های برق رو وصل میکرد . من محکم خودم رو نگه داشته بودم و بشدت میترسیدم ولی پدرم بسیار آرام داشت کار خودش رو میکرد، و کارش داشت تمام میشد که به من گفت این کابل رو بکش تا درجای خودش قرار بگیره که با یه دستم خودم رو نگه داشته بودم و با دست دیگه م کمکش کردم ، خلاصه کار بابام تمام شد، داشتیم میومدیم پایین، پدرم خیلی ریلکس و راحت میومد پایین ، ولی من خیلی زیاد میترسیدم که بیفتم ، آرام آرام داشتم میومدم پایین که از خواب بیدار شدم

پاسخ
لینک۱۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۸:۰۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. اگر پدر شما در واقعیت مهندس برق نیست یا با این کارها سروکار ندارد، شما و پدرتان با اشخاص با نفوذ و قوی و مقامداری سروکار خواهید داشت و پدر شما به واسطه روابطی که دارد احساس امنیت می کند ولی شما نگران هستید که نکند اشتباهی انجام دهید و وجهه ی شما خراب شود. شما سعی می کنید که رابطه ای قوی با این اشخاص بسازید و موفق هم خواهید شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۷:۳۲
    ali

ali : سلام. روز بخیر. خواب دیدم که داخل حیاطی هستم وکنار کنتور برق وفرد دیگری هم هست نمی دونم کنتور یا سیم کنتور مشکل داشت ومن به اون شخص می گفتم که سبم یا فیوز را وصل کن یه همچین چیزی بعد یهو یه جرقه ایجاد شد . البته اون شخص را برق نگرفت وبعد دیدم یه فرد آشنا که رابطه چندان خوبی هم با من نداشت از در حیاط میاد داخل من تا اون را میبینم از اونجا دور میشم.

پاسخ
لینک۲۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۰:۲۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما متوجه می شوید که عده ای با هم مشکل دارند و عصبانی هستند و سعی می کنید که راه حلی ارائه دهید که مشکلاتشان حل شود، ولی راهنمایی شما مثمرثمر واقع نمی شود و اوضاع بدتر می شود. بنابراین شما سعی می کنید که دیگر دخالت نکنید و اجازه دهید که کسی که از او خوشتان نمی آید هم راه حل خودش را ارائه دهد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۶:۱۰
مهتاب

مهتاب : سلام خواب دیدم در یه مکان نا اشنایی با دوست قدیمیم بودم بعد اطراف روی دیوار ها دوربین مخفی وصل کرده بودن که هم مارا تماشا میکردن هم دوربین بود هم باعث روشنایی میشد وشبیه پروژکتور بعد یه قسمتایی تاریک بود دوربین ها رو با پریز روشن میکردن من نمیدونستم رفتم که یکی از اونا رو روشن کنم که جای تاریک روشن شه بعد پریز ها خراب بود برقم گرفت دست راستم تا مچ بیحس شد یه صدای زنگ بلندی هم تو گوشم پیچید دیدم دوستم حواسش بود و اتفاقی برا دوستم نیفتاد..جای دیگه دیدم یخچال خونمون و تمیز میکردم و چند مدل ژله با طعم و رنگای مختلف درست کردم گذاشتم در یخچال..ممنونم

پاسخ
لینک۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۷:۰۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما حس می کنید که روی شما موشکافی می کنند و رفتارتان را مورد بررسی قرار می دهند و شما را قضاوت می کنند. شما حریم شخصی ندارید. این کار به دلیل امنیت خود شماست که می خواهند روشنگری شود تا عمل کسی به جای دیگری حساب نشود و تقصیر کسی بر گردن دیگری نیافتد. شما از کسی که دارای قدرت و نفوذ است سوال می پرسید که او هم روشنگری کند و این کار شما باعث می شود که او از نفوذش استفاده کند و شما تهدید می شوید که در کار آدمهای با نفوذ دخالت نکنید! بینش شما تدریجا قوی می شود و سعی می کنید یک رابطه مثبتی را حفظ کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۱:۱۸
Mina

Mina : سلام وقت بخير من خواب ديدم يه بچه اي روي من آب ميپاشيد و قدرت آب اينقدرزياد بود كه من نميتونستم تعادلم رو حفظ كنم پرت شدم يه جايي و اونجا يه حالت الكتريسيته داشت كه باعث شد من دچار برق گرفتگي بشم و تمام تنم خشك شده بود لطفا تعبير ممنون ميشم

پاسخ
لینک۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۰:۴۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما بابت پروژه یا کاری که در دست دارید یا کاری که در جریان است بسیار تحت فشار قرار دارید و این باعث می شود که عصبانی شوید و خستگی و خشم بر شما چیزه شود و اعصابتان به هم بریزد. برای دفع شر صدقه بدهید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۹:۴۹
   aftab

aftab : ممنون ببخشید شعله اتیش واینکه من گرمای اتیش رو حس نمی کردم تعبیرش چی بود با تشکر

پاسخ
لینک۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۱:۰۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : دوست عزیز بنده فرصت ندارم همه خواب ها را کلمه به کلمه برای کاربران تعبیر کنم. هر کاربر هم مجاز به ثبت یک خواب در 24 ساعت است و این یعنی کامنت های اضافه شما آمار سایت را به هم می زند و برایتان حکم چند خواب ثبت می شود!!! مطمئن باشید چیزی ار از قلم نیانداخته ام. اتش همان احساس عصبی بودن و انرژی منفی است که شما خواسته یا ناخواسته در شخصی که وادارش می کنید به شما کمک اضافه کند به وجود می آورید.

پاسخ
لینک۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۸:۳۸
   aftab

aftab : ببخشید می خواستم ببینم خوابم اومد

پاسخ
لینک۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۶:۱۳
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت