یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب برق و برق گرفتگی

اگر در خواب احساس کنید که برق شما را به شدت تکان می دهد، با خطری جدی روبرو خواهید شد. دیدن سیم حاوی برق در خواب، نشانه آن است که دشمنان نقشه هایی که بر علیه شما کشیده بودند را بر هم خواهند زد.

برق به معنای الکتریسیته در خواب، سمبل قدرتی مافوق تصور است که هم به آن محتاجیم و هم از آن می ترسیم. اگر دیدید برق خانه قطع شده و شما در تکاپوی مرمت فیوز هستید، با نیروی ایمان و اراده، تاریکی و مشکلات را از زندگی خود دور خواهید کرد و روشنایی و خیر و برکت به شما باز خواهد گشت. اگر ببینید مثل پیغامی از سیم های الکتریسته عبور می کنید، به نقشه های دشمنان خود دست می یابید و به این وسیله بر آنان غلبه می یابید.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

48 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

Mona

Mona : سلام من خواب دیدم ی کابلی به برق هست مثل کابل موبایل سریش حالت پیچی بود اومدم پیچشو باز کنم که گوشی خودم بهش وصل بشه.پیچو باز کردم.مثل ی هواییی بود که از تو کابل اومد بیرون منو میلرزوند مثل برق گرفتگی همینجوری داشت برق منو میگرفت چشمام داشت چپ میشد حس برق گرفتگیو داشتم.با زود دوباره سریشو بهش وصل کردم تا قطع بشه

پاسخ
لینک۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۱:۵۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما با اشخاصی در ارتباط قرار می گیرید که شخصیت هایی پیچیده داشته و آبزیرکاه و موذیانه برخورد می کنند. این اشخاص از قدرت و امکانات بسیار بالایی برخوردار هستند و تماس شما که بی شیله پیله هستید با این اشخاص باعث می شود که احساس خطر کنید و موجی از انرژی منفی زندگی تان را بگیرد و قدرت بینش و تشخیص شما ضعیف خواهد شد. بنابراین ترجیح می دهید با کسانی که از فاز و گروه فکری خودتان هستند دوست باشید و نه با این گروه خاص. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۴:۳۳
khobi

khobi : با سلام و عرض ادب
خواب دیدم بر بلندای یک دکل برق با پدرم هستم ، البته (احساس میکنم) پدرم طناب ایمنی داشت ولی من نداشتم، پدرم داشت کابل های برق رو وصل میکرد . من محکم خودم رو نگه داشته بودم و بشدت میترسیدم ولی پدرم بسیار آرام داشت کار خودش رو میکرد، و کارش داشت تمام میشد که به من گفت این کابل رو بکش تا درجای خودش قرار بگیره که با یه دستم خودم رو نگه داشته بودم و با دست دیگه م کمکش کردم ، خلاصه کار بابام تمام شد، داشتیم میومدیم پایین، پدرم خیلی ریلکس و راحت میومد پایین ، ولی من خیلی زیاد میترسیدم که بیفتم ، آرام آرام داشتم میومدم پایین که از خواب بیدار شدم

پاسخ
لینک۱۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۸:۰۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. اگر پدر شما در واقعیت مهندس برق نیست یا با این کارها سروکار ندارد، شما و پدرتان با اشخاص با نفوذ و قوی و مقامداری سروکار خواهید داشت و پدر شما به واسطه روابطی که دارد احساس امنیت می کند ولی شما نگران هستید که نکند اشتباهی انجام دهید و وجهه ی شما خراب شود. شما سعی می کنید که رابطه ای قوی با این اشخاص بسازید و موفق هم خواهید شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۷:۳۲
    ali

ali : سلام. روز بخیر. خواب دیدم که داخل حیاطی هستم وکنار کنتور برق وفرد دیگری هم هست نمی دونم کنتور یا سیم کنتور مشکل داشت ومن به اون شخص می گفتم که سبم یا فیوز را وصل کن یه همچین چیزی بعد یهو یه جرقه ایجاد شد . البته اون شخص را برق نگرفت وبعد دیدم یه فرد آشنا که رابطه چندان خوبی هم با من نداشت از در حیاط میاد داخل من تا اون را میبینم از اونجا دور میشم.

پاسخ
لینک۲۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۰:۲۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما متوجه می شوید که عده ای با هم مشکل دارند و عصبانی هستند و سعی می کنید که راه حلی ارائه دهید که مشکلاتشان حل شود، ولی راهنمایی شما مثمرثمر واقع نمی شود و اوضاع بدتر می شود. بنابراین شما سعی می کنید که دیگر دخالت نکنید و اجازه دهید که کسی که از او خوشتان نمی آید هم راه حل خودش را ارائه دهد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۶:۱۰
مهتاب

مهتاب : سلام خواب دیدم در یه مکان نا اشنایی با دوست قدیمیم بودم بعد اطراف روی دیوار ها دوربین مخفی وصل کرده بودن که هم مارا تماشا میکردن هم دوربین بود هم باعث روشنایی میشد وشبیه پروژکتور بعد یه قسمتایی تاریک بود دوربین ها رو با پریز روشن میکردن من نمیدونستم رفتم که یکی از اونا رو روشن کنم که جای تاریک روشن شه بعد پریز ها خراب بود برقم گرفت دست راستم تا مچ بیحس شد یه صدای زنگ بلندی هم تو گوشم پیچید دیدم دوستم حواسش بود و اتفاقی برا دوستم نیفتاد..جای دیگه دیدم یخچال خونمون و تمیز میکردم و چند مدل ژله با طعم و رنگای مختلف درست کردم گذاشتم در یخچال..ممنونم

پاسخ
لینک۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۷:۰۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما حس می کنید که روی شما موشکافی می کنند و رفتارتان را مورد بررسی قرار می دهند و شما را قضاوت می کنند. شما حریم شخصی ندارید. این کار به دلیل امنیت خود شماست که می خواهند روشنگری شود تا عمل کسی به جای دیگری حساب نشود و تقصیر کسی بر گردن دیگری نیافتد. شما از کسی که دارای قدرت و نفوذ است سوال می پرسید که او هم روشنگری کند و این کار شما باعث می شود که او از نفوذش استفاده کند و شما تهدید می شوید که در کار آدمهای با نفوذ دخالت نکنید! بینش شما تدریجا قوی می شود و سعی می کنید یک رابطه مثبتی را حفظ کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۱:۱۸
Mina

Mina : سلام وقت بخير من خواب ديدم يه بچه اي روي من آب ميپاشيد و قدرت آب اينقدرزياد بود كه من نميتونستم تعادلم رو حفظ كنم پرت شدم يه جايي و اونجا يه حالت الكتريسيته داشت كه باعث شد من دچار برق گرفتگي بشم و تمام تنم خشك شده بود لطفا تعبير ممنون ميشم

پاسخ
لینک۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۰:۴۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما بابت پروژه یا کاری که در دست دارید یا کاری که در جریان است بسیار تحت فشار قرار دارید و این باعث می شود که عصبانی شوید و خستگی و خشم بر شما چیزه شود و اعصابتان به هم بریزد. برای دفع شر صدقه بدهید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۹:۴۹
   aftab

aftab : ممنون ببخشید شعله اتیش واینکه من گرمای اتیش رو حس نمی کردم تعبیرش چی بود با تشکر

پاسخ
لینک۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۱:۰۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : دوست عزیز بنده فرصت ندارم همه خواب ها را کلمه به کلمه برای کاربران تعبیر کنم. هر کاربر هم مجاز به ثبت یک خواب در 24 ساعت است و این یعنی کامنت های اضافه شما آمار سایت را به هم می زند و برایتان حکم چند خواب ثبت می شود!!! مطمئن باشید چیزی ار از قلم نیانداخته ام. اتش همان احساس عصبی بودن و انرژی منفی است که شما خواسته یا ناخواسته در شخصی که وادارش می کنید به شما کمک اضافه کند به وجود می آورید.

پاسخ
لینک۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۸:۳۸
   aftab

aftab : ببخشید می خواستم ببینم خوابم اومد

پاسخ
لینک۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۶:۱۳
   aftab

aftab : سلام خواب دیدم یه جایی رفتم نمیدونم اداره بود یا مدرسه یه کاغذ هایی بهمون داده بودن توش مربع داشت ومن میگرفتم جلوی صورتم یه کم بالاتر ونگاه می کردم می دیدم یه مربع کوچیک انگار روشن شده بود مثل چراغهای دیجیتالی وچن بار این تکرار شدرفتم به مسیول امنجا گفتم کار مارو انجام بده گفت دیگه وقت تموم شده همه دارن میرن ولی باشه من کار شما رو انجام میدم یه کابل بلند برداشت سرش شبیه قیف بود یه کم هم شکسته بود سر کابل رو خم شد کرد توی یه سوراخی تو دیوار که اونجا انگار منبع برق بود که یه صدای اتصال وانفجار بلندی اومد ومن یه دفعه دیدم اون خانم بدنش از پشت اتش گرفت من برای اینکه لباسها به تنش نچسبه لباسهاشو سریع از تنش دراوردم انگار دوتا پیراهن روی هم پوشیده بود که دوباره زیر اون باز هم لباس بود که دیدم لباسش سوخته و من درهمون هین با دستم میزدم وروی اتیش ها وخودم انداخته بودم روش تا اتش خاموش بسه ولی من اصلا نسوختم حتی گرمای اتش رو احساس نکردم ولی شعله اتش رو همون موقع بعد اینکه صدای اتصال وانفجار اومد دیدم درواون خانم رو کمک کردم که بیشتر نسوزه ولی در اخر دیدم لباس تنش هست ویه مقدار از لباسهاش سوخته

پاسخ
لینک۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۵:۲۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما وجهه ی مثبتی پیش مردم دارید و شما را به عنوان یک آدم مقید به قانون می دانند بنابراین همیشه مورد احترامید ولی نباید برای رسیدن به اهدافتان دیگران را مجاب کنید که خلاف قوانین راه بروند و مثلا پارتی بازی کنند چون این کار باعث می شود در وهله اول خود افراد متضرر بشوند و در کارشان اشتباه و خللی به وجود بیاید که هویت شان منفی و عصبی جلوه کند. در مورد کامنت که خوابتان آمده یا خیر هم بنده از حدود ساعت 11 شب به بعد در نت نیستم و استراحت می کنم و طبیعتا فرستادن آن کامنت هم تا الان برای شما فایده ای نداشت. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۶:۰۱
    ali

ali : سلام.دیروز خواب دیدم که در خواب به من میگن که از شرکت برق استفاده کن . (البته د به خاطر مشکلی ناراحت بودم )

پاسخ
لینک۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۷:۲۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. احتمالا شما به فکرتان رسیده که از کسانی که مقامات بالایی دارند و از لحاظ مالی و یا اجتماعی شناخته شده و قوی هستند، کمک بخواهید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۸:۲۹
Leila Kazemi

Leila Kazemi : سلام
من امشب خواب دیدم :
استخری بزرگ داخل حیاط منزلمان بود شب بود دیدم چند نفر دور استخر وایستادن داخل آب استخر چند تا جنازه بود اون آدما داشتند میگفتند که اینا فلاکس برقی دستشون بوده که دچار برق گرفتگی میشن و گفتن مواظب باشید کسی پاش به آب استخر نخوره از اون استخر انگار حوضچه های باریک و بلندی منشعب شده بود دورادور ساختمان آب همه اونها انگار برق توش بود یه آن مادرم و دیدم خواستم بهش بگم مواظب باشه که پاش یه ذره به آب اون حوضچه خورد و برق گرفتش و افتاد زمین من داد زدم کمک خواستم یکی اومد مادرم و معاینه کرد سرش رو به ناامیدی تکون داد که تموم کرده من خیلی ناراحت شدم رفتم اطاق دیدم دختر کوچولوم خوابیده نگرونش شدم گفتم باید مراقب اون باشم که اینم از دست ندم، بعد دیدم آب باز کردند تو استخر که آب پاک بشه بعد پدرم و که فوت کرده دیدم دخترم رو رو دوتا دست خوابیده گرفته و داره کنار حوضچه ها قدم میزنه فوری گفتم بچه بیاره چون آب حوضچه ها هنوز برق داشت

پاسخ
لینک۱۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۵۶:۴۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. اتفاقاتی در جریان است که باعث می شود با وجودیکه امکانات مالی خوبی می توانید در اختیار داشته باشید، اما نبود بینش و چشم انداز کافی بر روی مسائل مالی می تواند باعث شکست شما در کار شود. یا آدمهایی که با اشخاص قدرتمند سرو کار دارند به واسطه مخالفت با این افراد شکست خواهند خورد و این هشداری برای شماست که مراقب برخوردها و رفتار خود با کسانی که صاحب قدرت هستند باشید. مادر شما هم در این رابطه متضرر خواهد شد. لطفا برای دفع شر و سختی صدقه بدهید.

پاسخ
لینک۱۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۵:۰۲
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت