کاربر گرامی، بخش دیدگاه تعبیر خواب روزهای دوشنبه و پنج شنبه کلا بسته است. سایر روزها از ساعت 12 شب تا 17 عصر فعال است.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب برق و برق گرفتگی

اگر در خواب احساس کنید که برق شما را به شدت تکان می دهد، با خطری جدی روبرو خواهید شد. دیدن سیم حاوی برق در خواب، نشانه آن است که دشمنان نقشه هایی که بر علیه شما کشیده بودند را بر هم خواهند زد.

برق به معنای الکتریسیته در خواب، سمبل قدرتی مافوق تصور است که هم به آن محتاجیم و هم از آن می ترسیم. اگر دیدید برق خانه قطع شده و شما در تکاپوی مرمت فیوز هستید، با نیروی ایمان و اراده، تاریکی و مشکلات را از زندگی خود دور خواهید کرد و روشنایی و خیر و برکت به شما باز خواهد گشت. اگر ببینید مثل پیغامی از سیم های الکتریسته عبور می کنید، به نقشه های دشمنان خود دست می یابید و به این وسیله بر آنان غلبه می یابید.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۱۰ خط (معادل ۱۰ خط موبایل) باشد، به ازای هر ۱۰ خط یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

61 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

Reza

Reza : سلام صبح بخیر.من دیشب تو خواب دیدم یه جایی بودم شب بود همه جاا داشت رعد و برق میزد .یهو یک صاعقه به من زد ولی چیزیم نشد فقط فکر میکردم‌ سرم گرم شده.این خیلی بده؟

پاسخ
لینک۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۵۲:۵۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما در رابطه با موضوعی نمی دانید که آخر کار به کجا خواهد کشید ولی به صورت ناگهانی، بینش شما قوی خواهد شد و مسئله ای برای شما افشا می شود و حقیقتی را کشف می کنید. تغییرات برگشت ناپذیری در زندگی شما صورت می گیرد و زندگی تان متحول می شود. با توجه به اینکه آسیبی از صاعقه ندیده اید، این تغییرات شوکه کننده ی وقایع تاثیر منفی در زندگی شما نخواهد داشت. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۳۶:۰۹
Negar

Negar : سلام شبتون بخیر و خوشی؛انشالله همیشه خوب و سلامت باشید

فراوان.

پاسخ
لینک۳۱ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۳:۲۴:۴۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. همینطور شما. بله کسی سعی می کند که در زندگی شما خلل و آسیبی وارد کند و او سعی می کند که ارتباطش را با شما قوی کند و به زندگی تان و کارهای روزمره تان وارد شود و از کارهای شما سردربیاورد و بعد کاری کند که نور و روشنایی و امید از زندگی تان برود. ولی مادر شما آدم خوبی است و با سیاست و خیر و مهربان است و خدای مهربان به خاطر مادرتان شر و سختی را از زندگی شما دفع خواهد کرد. لطفا بگویید برای دفع شر و ناراحتی از زندگی تان به اندازه ی وسعتان گوسفند یا مرغ قربانی کنند و گوشتش را تماما به فقرا ببخشید. خصوصا که ماه رمضان هم نزدیک است و خودتان را از شر دشمنانتان در پناه خدای بزرگ بیمه کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳۱ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۴:۰۱
Azad

Azad : با سلام و عرض ادب خواب ديدم به همراه يك شخص به مزرعه پرورش ماهي خودم داريم ميريم قبل از اينكه به مزرعه برسيم ديدم كنار مزرعمون تير برق همراه سيم برق فشار متوسط رد شده انگار تازه سيم كشي كرده بودن هنوز برق نداشت من ايستادم و به اون شخصي كه باهام بود با خوشحالي گفتم نميدوني چي شده با اين برق قيمت مزرعم ٢٠ ميليارد ميشه و شروع كردم از اين صحنه عكس گرفتن كه براي شريكم بفرستم( در واقع مزرعه پرورش ماهي دارم كه هنوز برق نداره)

پاسخ
لینک۲۰ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۳۰:۰۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. عرض ادب متقابل. شما برای پیشبرد کارتان نیاز به حمایت دارید و امیدوارید که از شما در کارتان به خوبی دفاع شود. ارتباطات شما با دیگران قویتر خواهد شد و امکانات و شرایطی برای شما پیش خواهد آمد که بعدا" باعث پیشرفت و موفقیت شما در کارتان خواهد شد و تصویر ذهنی شما از این موفقیت انشالله برایتان در ذهنتان باقی خواهد ماند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۰ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۸:۲۸
مریم

مریم : سلام خانم هراتی
دیشب خواب خیلی بد دیدم جاییش که یادمه خواب دیدم که پدرم یه کار تعمیرات برق میخاد انجام بده یه دفعه اتصال پیدا میکنه پدرم را برق میگیر و آتش میگیر مثل اینکه آب میشه وکسی نمیتونه نجاتش بده و آتش را خاموش کنه انقدر این خواب بد بود که خودمو از خواب بیدار کردم و نگاه کردم که دیدم ساعت یک شب هستش...میشه تعبیرش کنید و اگر معنا بدی دار چیکار کنم خانم هراتی؟

پاسخ
لینک۹ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۰:۰۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. خواب شما منوط به شرایط زندگی پدرتان می تواند تعابیر متفاوتی داشته باشد. یا کسی با او دشمنی می کند و پدرتان نمی تواند رفتار و بدی های او را اصلاح کند بلکه دشمنی او باعث می شود که پدرتان به استرس و سختی زیاد مواجه شود. و یا اینکه پدرتان با مقامات بالا رتبه اختلافی پیدا می کند و زورش به آنها نمی رسد و آنها در صدد از بین بردن وجهه ی مثبت و زندگی او بر می آیند. یا اینکه خیلی راحت پدرتان نمی تواند اختلاف خودش را با مادرتان سر مسئله ای جزیی حل و فصل کند و دعوای شدیدی بین آنها به وجود می اید. به هر جهت هر چه که هست اضطراب و تنش عصبی است که به پدرتان وارد می آید. لطفا به اندازه ی وسعتان برای دفع شر بگویید گوسفند یا مرغ قربانی کنند و گوشتش را درسته به فقرا ببخشید. سر به سر او نگذارید و اجازه دهید که آرامش در زندگی تان حکمفرما باشد. صدقه هم بدهید. قربانی و صدقه دفع شر خواهد کرد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۹ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۰:۵۴
majinaz

majinaz : باسلام خدمت خانم هراتی عزیز.وقت بخیر.

ممنون میشم متن خواب غیرقابل نمایش گردد.

با تشکر.

پاسخ
لینک۳ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۵:۵۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. درک شما بسیار بالا رفته و قدرت و کارایی شما برای حل مشکلات در مواقعی که دیگران احساس استیصال می کنند، بالاست. شما امیدوار هستید و این ارتباط قلبی شما با خداوند است که باعث می شود کارهایتان را با موفقیت انجام دهید و ناامیدی را به خودتان راه نمی دهید. با همه ی این اوصاف، گاهی دنیا سر لج با شما دارد و کسانی هستند که دوست ندارند موفقیت و صحت صحبتتان را تصدیق کنند. شما گشایش کار خواهید یافت و با آدمهای بسیار موفقی که به ثروت رسیده اند در ارتباط خواهید بود. آفرین برای سعی مثبتتان. بله شما باید کارتان را بی عیب انجام دهید ولی این نرم افزار صرفا به خود نرم افزار اشاره نمی کند بلکه به ارتباط قلبی شما با خداوند اشاره دارد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۷:۴۵
roksana

roksana : سلام خانم هراتی عزیز.من بعداز ظهر خواب دیدم شوهرم روی مبل درازه کشیده وخوابیده برق خونه رفت وهمه جا تاریک شد تلوزیون هم جرقه زد که من زود از پریز کشیدمش.بعدش از پنجره نگاه کردم ببینم‌ماشینمون تو کوچه هست ماشبن رو ندیدم .کلی ماشین تو کوچه بود یه کامیون بزرگ هم تو کوچه بود .به شوهرم گفتم گفت پس ماشینم رو دزدیدن .منو بدو بدو رفتم پایین (تو واقعیت مادرشوهرم طبقه پایین هستن والان هم جاریم اونجا مهمونه)دیدم صداشون میاد واونا برق دارن رفتم درو باز کنم انگار دستم خورد نمیدونم به چی یه جا در از جاش در اومد ،نمیدونم مادرشوهرم یا جاریم در خونشون رو باز کر که ببینه کیه میره بیرون‌ منم هیچی نگفتم بهش .انگار یه لحظه هم‌جلوی درشون واستادم یکی بهم یه عددی گفت یا نمیدونم‌نشون داد اصلا عدده یادم نیس هفت یا یازده یا دوازده اون چیزی هم که کنده شد از رو در رو گفتم بعدا میام درس میکنمش رفتم تو کوچه دیدم مردا دونفر دونفر جدا جدا بالش زیر بازوشون زیرشون زیرانداز تلوزیون جلوش دارن فوتبال میبینن انگار همه دوتا دوتا نشسته بودن مثلا دونفر یه تلویون دوباره دونفر یه طرف دیگه یه تلوزیون همه جدا‌جدا همه داشتن تخمه میشکستن برادر شوهرمم اونجا بود.برادر شوهرمو دیدم خیالم راحت شد گفتم اینجا بوده پس میدیده نمیتونن ماشینمون رو ببرن .رفتم‌جلوتر دیدم نه ماشین سرجاشه اون کامیون گندهه نمیزاشته از پنجره دیده بشه.ببخشید توضیحم طولانی شد تعبیرش چیه خانم هراتی ممنون.در ضمن چون قبلا از ماشین شوهرمو دزدیده بودن همیشه استرس اونو داریم .ولی الان که من خواب دیدم شوه م خونه نبود وماشین جلوی در نبود که من بااسترس بخوابم که بترسم.در ضمن دفعه قبلی که دزدین شوهرم میگفت جاریم چشمم زد چون‌حسوده دوس نداره ما ماشین داشته باشیم .ممنون از لطفتون

پاسخ
لینک۲۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۷:۱۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شوهر شما احساس کسالت یا تنبیلی می کند و می خواهد منتظر بنشیند تا کارها خودش حل و فصل شود. اما شما عصبانی می شوید و جرقه ای در زندگی شما به وجود می آید که می تواند خطرناک باشد و شما خودتان را کنترل می کنید که دعوایتان نشود. دلتان شور می زند که نکند کنترل زندگی تان را از دست بدهید و همسرتان خونسرد به استراحت ادامه می دهد. شما اما فکر می کنید که بار سنگینی از مشکلات پیش روی شماست و این باعث می شود که دعوا راه بیاندازید و باعث شوید که مادر شوهرتان و جاری تان هم با خبر شوند که شما عصبانی هستید در حالی که عصبانیت شما بیخود است. زندگی شما به هماهنگی و هارمونی می رسد کنترل زندگی تان را هم به دست دارید. خداوند هم با شماست و همکاری و زندگیتان با همسرتان هم خوب است برای چه بیخود فکرتان را ناراحت می کنید. از نظر شما اینطور است که مردها همه در زندگی شان وقت زیادی را به بطالت می گذرانند و باد می کارند و حسرت درو می کنند. برای زندگی تان هر روز آیت الکرسی بخوانید و مطمئن باشید که کسی شما را چشم نخواهد زد و فکر خودتان و همسرتان را هم با بد اخلاقی خراب نکنید. برای دفع شر ( که الکی دعوا راه نیاندازید) صدقه بدهید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۸:۰۱
Saiid

Saiid : سلام وقت بخیر
این خواب را حدود ساعت ده و نیم دیدم
خواب دیدم پدرم توی انباری اچار به دست میخوان یه قسمت از دیوار انبار که نم زده بود و تبله کرده بود را درست کنن که اون قسمت دارای برق بود و برق پدرم را گرفت . از لرزشی که توی بدن ایشون اتفاق افتاد فهمیدم . ولی در همون لحظه اتفاقی نافتاد . ولی چون میدونستم احتمال داره عوارضی داشته باشه کنارشون موندم و ایشون بیحال شدن و زمین افتادن . من پدرم را بغل کردم بردم داخل خانه و از خودشون پرسیدم باید چکار کنم؟ یکم تکلمشون با دشواری بود و گفتن باید به اورژانس زنگ بزنم و تارسیدن اورژانس ماساژ قلبی بدم . منم شروع کردم ماشاژ قلبی و به همسرم چند بار گفتم تو زنگ بزن اورژانس . هربار ماساژ قلبی میدادم پدرم هم خوابیده ورزش میکردن . دو سه باری ماساژ قلبی دادم و بعد رفتم طبقه دوم خونه خودم دید پوست کف پام زیر شصت پام جداشده ولی یه قسمتش وصله میخواستم اون قسمت را هم جدا کنم که خودش جداشد زخم دایره ای به قطر دو سانت و زیر پوست احساس کردم چرک وجود داره که با فشار انگست چرک هارا خارج میکردم و با دستمال پاک میکردم .
ممنون و معذرت طولانی و با جزییات بود .

پاسخ
لینک۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۵:۲۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. پدر شما می خواهد با محدودیت هایی که در زندگی او وجود دارد مبارزه کند و موانع سر راهش را بشکند ولی احتمالا کسانی در ارتباط با پدرتان که صاحب قدرت و زورگو هستند مانع از این می شوند که پدرتان بتواند مخالفت خودش را با محدودیت های زندگی اش ابرار کند. شما از پدرتان می خواهید که آرامش خودش را حفظ کند و حالت تدافعی نگیرد. او هم تمرین و سعی می کند که رفتارش را کنترل کند. شما می خواهید که پدرتان کارها و پیامد های کارهایش را دوباره ارزیابی کند و از روشی درست مشکلاتش را از بین ببرد. شما در مورد پیشروی در یک تصمیم نگران هستید و احساستان این است که عزم و اراده تان در یک موقعیت کم شده و شما هم می خواهید که رک و پوست کنده در راه اهدافتان قدم بردارید و نگران نباشید که استقلالتان را از دست بدهید. ولی کاملا مشخص است که شما هم به خاطر مسائلی نگران هستید و از این تضادهای موجود و تناقض هایی که می بینید خسته اید. ولی شما به ثروت خواهید رسید و مشکلاتتان حل می شود و نگرانی های قدیمیتان را پاک خواهید کرد و دور می ریزید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۶:۳۴
majinaz

majinaz : سلام خانم هراتی ممنون از تعبیر زیباتون

ممنون میشم متن غیرقابل نمایش گردد.

. باتشکر

پاسخ
لینک۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۰:۵۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : دوست عزیز من قبلا هم خدمتتان عرض کردم که علم غیب ندارم و چیزهایی که شما می نویسید باعث نوع تعبیر می شود. اگر شما خیال می کنید که هر چه نوشتید من احساس واقعی شما را از این طرف می گیرم و جادو می کنم این خبرها نیست! اگر خوابتان شفاف و واضح نباشد و ننوسید که احساس کردید که: (برق خانه مان رفت این نیرو جهت از بین بردن حجم نیرویی شیطانی که وارد منزلمان شده بود ایجاد گردید ) بنده هم سو برداشت کرده و اشتباه تعبیر می کنم. مثل دفعه ی قبل هر خواب اینطوری باید 2 بار تعبیر شود. صداقت شما در احساس و صراحت شما در بیان تعبیر را می سازد نه علم غیب بنده. در اینصورت تمام تعبیر برعکس است و شما از بین برنده ی حالت تهاجمی و جو بد منزلتان هستید. باقی تعبیر مثل قبل است.

پاسخ
لینک۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۸:۰۰
majinaz

majinaz : سلام خانم هراتی عزیز وقت بخیر.

ممنون میشم خوابم غیرقابل نمایش گردد.. باتشکر

پاسخ
لینک۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۴۳:۳۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما قادر هستید که کاری کنید که همه افراد خانواده به آرامش برسند!! شما شخصیتی احساسی دارید و انرژی و قدرت ، جرات و جنب و جوش شما زیاد است. مادر شما می خواهد که شما اصالت و بزرگی خودتان را حفظ کنید و برای حفظ امنیت و رفاه خانواده تان باعث امید و راحتی آنها شوید . شما باید سعی کنید که درکتان را بالاتر ببرید و حرف و زبان مردم را بفهمید و اشتباه سو تعبیر نکنید. خودتان از شرایطی که گاهی موجب ایجاد ناراحتی بین دیگران می شوید نگران و ناراحت می شوید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۳:۳۰
مهتاب

مهتاب : سلام خانم هراتی
دیشب خواب دیدم کنار ساحل دریا فضایی تقریبا اندازه یه زمین فوتبال بود و ماسه ای و دکل های فلزی بلند برق اونجا بودن و هوا هم تقریبا ابری و نمناک بود شاید نم نم بارونم میومد ولی کف زمین این قسمت از ساحل جریان برق بود انگار برق دکلها اتصالی کرده بودن و روی زمین مثل انشعاب صاعقه پخش بودن و من روی این انشعابات برق (خود جریان الکتریسیته نه سیم برق) که خطرناک بودن رد شدم به سلامت، و بعد رفتم خونه مادر بزرگم که فوت شدن و گفتم یه همچین جایی بودم و خطرناکه دوباره چند روز بعدم رفتم اونجا که به همون صورت بود ولی این بار اگاه تر بودم (منظورم دفعه قبل چون زیاد نمیدونستم خطرناکه به سلامت رد شدم) و لی الان میدونستم تعدادی از مردم رو برق گرفته و مردن ولی باز من اسیبی بهم نرسید و به سلامت خارج شدم و بعد داشتم به خواهرم میگفتم احتمالا به خاطر کفش تیمبرلندی که در بیداریم دارمش هس چون کف کفشم پلاستیکه و خواهرم میگفت اره احتمالا چون پلاستیک عایقه اسیبی بهت نرسیده.

پاسخ
لینک۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۰:۴۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما در شرایط حساس رقابتی و در تعامل با آدمهای قدرتمند و صاحب مقامی قرار می گیرید که می تواند بسیار برای شما خطرناک باشد و اگر به خاطر انعطاف پذیری شما نبود و اینکه نرمش و آرامش به خرج می دهید، قطعا شما هم با مشکلات بزرگی مواجه می شدید و زندگی تان به سمت منفی و افسردگی و شکست گرایش پیدا می کرد. روح مادر بزرگتان شاد. شما با آدمهای خطرناکی در ارتباطید و خطر زیادی شما را تهدید می کند. برای دفع شر صدقه بدهید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۸:۳۱
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت