کاربر گرامی، بخش دیدگاه تعبیر خواب روزهای دوشنبه و پنج شنبه کلا بسته است. سایر روزها از ساعت 12 شب تا 17 عصر فعال است.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب تاتو (خالکوبی)

دیدن تاتو یا همان خالکوبی کردن در خواب به نطر نمی‌رسد تعبیر چندان مناسبی داشته باشد. مطیعی تهرانی در جایی می‌گوید چنانچه در خواب دیدید که پوست بدنتان سالم و خوب است و نقصی در آن نیست، (مثل خالکوبی) خواب شما از آینده ای نه چندان دور خبر می‌دهد که پول دار و متنعم خواهید شد و به خیلی چیزها که آرزو دارید خواهید رسید. بنابراین با توجه به گفته مطیعی تهرانی هرگونه آسیب رسیدن به پوست بیانگر اندوه و یا نرسیدن به هدف است.

آنلی بیتون می‌گوید: اگر در خواب ببینید که تاتویی بر بدن شماست، نشانه آن است که امری موجب می‌گردد خانه خود را برای مدتی طولانی ترک کنید.

تعبیر خواب تاتو بر بدن دیگران
آنلی بیتون: دیدن تاتو روی بدن دیگران در خواب، نشانه آن است که به رابطه عاشقانه دیگران حسادت می‌کنید.

تعبیر خواب خالکوبی کردن
آنلی بیتون می‌گوید: اگر خواب ببینید بر بدن دیگران خال کوبی می‌کنید، نشانه آن است که برای کسب تجربه ای ممتاز از جمع دوستان خارج می‌شوید.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۱۰ خط (معادل ۱۰ خط موبایل) باشد، به ازای هر ۱۰ خط یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

11 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

ali

ali : سلام خواب ديدم انگشتان دستم را خالكوبي هاي زيادي كرده ام و حتي براي طرح هاي جديد به تركيه سفر كرده ام و در انجا مشغول خوشگذراني در استخر با يكي از دوستانم و دو دختر بوديم ك نميشناختم و در خواب خالكوبي ها فقط روي انگشتانم و پشت دستم بود ( در واقعيت هم قصد داشتم مدتي ديگر خالكوبي كنم ) ( طرح هاي خالكوبي اش نامعلوم بود ) به هر كس نشان ميدادم ميگفت زيباست فقط مادرم خيلي راضي نبود ولي چيزي هم نگفت

پاسخ
لینک۲۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۳:۰۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما می خواهید که مهارت های فیزیکی، ذهنی و احساسی شما مثل عقل، قدرت ارتباط، مسئولیت پذیری، کارایی، سخت کوشی و قدرت قضاوت و یا حتی عشق ورزی شما نسبت به دیگران خاص و متفاوت باشد و در یک موقعیت خاص یا تصمیم خاص، اثر قدرت های ذهنی و فیزیکی شما، ماندگار تر از چیزی باشد که انتظارش را دارید ولی هنوز نمی دانید که چگونه به این مهارت ها شکل دهید. به فکر رسیدن به ثروت و نوعی مبارزه با دیگران هستید و ممکن است مجبور شوید از محیط خانواده مدتی دور باشید.

پاسخ
لینک۲۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۴:۵۷
رویا

رویا : باسلام و احترام

خانم هراتی عزیزم، خواب دیدم در جایی هستم پر از دختر پسرای جوون، خیلی مورد توجه بودم، و خیلی ها دلشون میخواست بمن نزدیک بشن، بعد دیدم شوهرم اومده کناره من دراز کشیده، بسیار بسیار لاغر شده بود و فقط شلوار پاش بود و بلوزی تنش نبود دیدم کل بدنش خالکوبی شده و حتی به طرز عجیب غریبی حلقه گوشواره و این چیزای مسخره به خودش اویزون کرده، وقتی بهم نزدیک شده بود احساس بدی داشتم، دلم میخواست ازش فاصله بگیرم و بهم نزدیک نشه هرچند دلم براش میسوخت اما اصلا دوست نداشتم کنارم باشه.

میشه لطفا برای تعبیرش راهنماییم کنین؟
سپاسگزارم.

پاسخ
لینک۳۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۶:۵۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام.احترام متقابل. شوهر شما تمایل دارد تا خیلی خودش را پیش شما ابراز کند و از مشکلات و ناراحتی ها و بی پولی و غصه هایش برایتان بگوید تا شما دلتان بسوزد. اما اهمیت ندهید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰:۳۴
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت