کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب تجاوز

دیدن تجاوز در خواب در واقع پاسخ و عکس العملی نسبت به آسیب‌های گذشته، سوء استفاده جنسی و یا تحقیراتی که در گذشته شخص بیننده خواب با آن درگیر بوده است.

معمولا رویاهای تجاوز شامل موارد زیر هستند:
شاهد یک تجاوز بودن
قربانی تجاوز بودن
ترس از مورد تجاوز قرار گرفتن
خواهان تجاوز به عنف بودن
تهدید به تجاوز شدن
احساس ناتوانی در وضعیت جنسی
و...

تعبیر خواب مورد تجاوز قرار گرفتن
خواب دیدن اینکه مورد حمله فیزیکی قرار میگیرید، به موقعیتی در بیداری اشاره دارد که شما حس می کنید بی یاور هستی، آسیب پذیر هستید. چیزی در زندگی تان، از کنترل شما خارج است. بویژه اگر شما خواب ببینید که مورد تجاوز جنسی قرار گرفته اید، بیانگر موقعیتی است که حس می کنید مورد هتک حرمت قرار گرفته یا قربانی شده اید.

خواب دیدن اینکه به شما تجاوز شده است(هتک حرمت شده اید) یا نزدیک بوده تجاوز شود بیانگر احساسات کینه توزانه یا رنجش آور در مورد جنس مخالف است. شما حس می کنید که مورد هجوم واقع شده اید یا ازتان سو استفاده شده است. چیزی یا کسی، عزت نفس و رفاه احساسی شما را به خطر می اندازد چیزها روی شما فشار می آورد. خواب تجاوز، برای کسانی که واقعا در زندگی بیداری به آنها تجاوز شده است رایج است.

اگر در خواب خود مشاهده کردید که مورد تجاوز قرار گرفته‌اید در حالی که در زندگی واقعی با این موضوع روبرو نشده‌اید بیانگر بسیاری از مسائل است. ترس از دست دادن کنترل زندگی تا داشتن افکار منفی و غیر عرف جامعه می‌تواند منجر به دیدن این‌گونه خواب ‌ها شود.

تعبیر خواب نجات دادن شخصی از تجاوز
نجات دادن شخصی از تجاوز یا نگهداری از فردی بعد تجاوز در رویا بیانگر مشانه‌های امیدوار کننده در زندگی شماست. این خواب نشان می‌دهد که شما می‌توانید در زندگی فعل خواستن را صرف کنید و در موقعیت‌هایی که تحت فشار هستید به خوبی می‌توانید اوضاع را در اختیار خود بگیرید.

تعبیر خواب تجاوز کردن
دیدن ارتکاب تجاوز در خوابتان بیانگر اختلال عملکرد جنسی یا عدم اطمینان است. بویژه اگر شما در خواب شاهد تجاوز چند نفر به یک نفر باشید، پس بیانگر بی یاوری کامل در یک موقعیت است. شما منابع یا قدرت برای انجام چیز درست را ندارید. ممکن است به این معنی باشد که شما یا کسی تحقیر شده اید.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

30 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

  افسون

افسون : با سلام و عرض احترام خدمت شما.خواب ديدم در جايي بودم كه حس مي كردم دانشگاه است ولي خيلي شبيه نبود.در محوطه بازي با پسري بودم و آنجا تعدادي آلاچيق مانند به هم متصل داشت.در خواب با آن پسر آنجا بودم كه يكدفعه متوجه شدم با حيله مرا به اينجا كشانده و ٤-٥ پسر ديگر هم قرار است بيايند و به من تجاوز كنند . با اينكه روز بود و مي دانستم با فاصله اي در اطراف آنسانهايي هستند ولي نمي شد كمك بگيرم. آن پسر را قسم دادم كه بگذارد بروم ، او هم آدم بدي نبود ولي گفت بايد قول بدي و قبول كني كه اگر گذاشتم بري مديوني بعدا 50 ميليون به من بدهي و قولم را قبول مي كرد.( انگار بهم اعتماد داشت.)در خواب مي دانستم پول زيادي است در ظاهر قبول كردم. بعد از آنجا به سرعت و عجله به طرف دفتر استادان رفتم حين رفتن چون پا برهنه بودم به دختر داييم گفتم تو دمپايي مرا برام بياور و فوري وارد دفتر شدم و گفتم در مورد مشكل اخلاقي بايد با كي صحبت كنم . يك مرد كت و شلواري متشخص از ميان مردهاي آنجا بلند شد و سمتم آمد ( مي خواستم قضيه را گزارش دهم.)كه از خواب بيدار شدم.ممنون ميشم خوابم را تعبير كنيد.

پاسخ
لینک۳۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۶:۰۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. کسی در محیطی که به ظاهر محل روشنفکران است ولی عملا تعدادی زندگی را در آنجا به بازی گرفته اند ( مثل دانشگاه واقعی یا جاهایی که تیپ های به ظاهر امروزی جمع می شوند ولی از اخلاقیات خبری ندارند) سعی در فریفتن شما دارد یا خواهد داشت و شما موفق می شوید، از شر او و آدمهایی که میخواهند شخصیت شما را به بازی بگیرند و هویتتان را زیر سوال ببرند رها خواهید شد. دلائلی مانند فقر، سوء تفاهم، نبود حرکت یا اعتماد به نفس پایین یا حتی نگرشی بازیگوشانه در وجود شما باعث شده که آنها فکر کنند که می توانند شما را گول بزنند و شما به سرعت این دلائل را از بین می برید و هویتی قوی به خودتان می بخشید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۰:۲۲
Mohammadreza

Mohammadreza : سلام
آقایی حدود سحرگاه خواب دیده به محض ورود به اتاق همسرش با شخصی مجهول در حال سکس هست و بلافاصله که از آنجا دورشده در اتاق دیگری همسرش را تنها دیده و با او صحبت کرده، انگار اتفاقی نیافتاده.

پاسخ
لینک۱۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۲:۰۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. خانم او گشایش کار خواهد یافت و این آقا به ثروت می رسد. ضمن اینکه احتمال دارد که این آقا شخصیت خانمش را قویتر از خودش حس کند و فکر کند که زنش از او سرتر است و ممکن است ( به خیال این آقا و نه در واقعیت) او را رها کند و برود و فکر کند زنش دوستش ندارد. تعبیر سوم هم این است که این آقا نسبت به خانمش ممکن است بدبین باشد و از روی افکار منفی این خواب را دیده باشد. اما احتمال اول قویتر است و به ثروت می رسند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۱:۳۷
behroz

behroz : باسلام
من جند شب پیش خواب دیدم که با زون بچه هام داخل یه خونه ایی بودم خونه خودم نبود نمیدونم کجا بودم ولی حس میکردم داخل یکی از شهرهای خوزستان مثل ماهشهر بودم بعدش بیرون از خونه مردم تظاهرات میکردن وهی شعار میدادن وداد بیداد میکردن بعدش به خونه ها هجوم میاوردن ومردم برای تظاهرات میبردن منم ترسیده بودم نه بخاطر خودم بخاطر حفاظت از زن وبچه هام هرچی سعی کردم در ورودی داخل ساختما قفل کنم قفل نمیشد قفل عمل میکرد ولی در قفل نمیشد وهی باز میشد بعدش یه چند مرد قوی هیکل وارد خونه شدن ودرو باز کردن اومدن داخل من مقاومت کردم ولی چند نفری گرفتنم ومن هی تلاس میکردم نمیتونستم خودم ازاد کنم بعدش زن ودخترم هی جیغ میزدن ولی اون مردها رفتن پیش بچه هام ومن حسابی ترسیدم از اینکه ازیت وازار وتجاوزی به زن ودخترم نکنن ولی اونها خیلی محترمانه برخورد کردن وبه بچه هام میگفتن نترسید ما با شما کاری نداریم که از ترس یهویی از خواب پریدم خیلی ترسیدم نه بخاطر خودم فقط بخاطر زن وبیستر دخترم اگه خوابم تعبیری داره تشکر میکنم راهنماییم کنید تسکر

پاسخ
لینک۱۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۵:۰۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. اگر شما اهل جنوب نیستید و منزلتان در شهرهای شمالی تر است، افکاری نگران کننده در ذهنتان جریان خواهد یافت و انرژی منفی مربوط به مسائل اجتماعی به زندگی شما هم راه پیدا می کند که نمی توانید خانواده تان را از فکر کردن به این مسائل نهی کنید و خواهی نخواهی ذهن آنها هم درگیر این مسائل خواهد شد. اما آنها هیچ دخالت و نقشی در ناآرامی ها و اعتراضات مردم نخواهند داشت و شما گشایش کار هم خواهید یافت و اوضاع به گونه ای به نفع شما پیش خواهد رفت که خیالتان راحت خواهد شد. خانواده ی شما کاملا مصون و محفوظ خواهند ماند و هیچ نباید نگران باشید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۹:۳۹
الياس

الياس : سلام خانم هراتي عزيز
خواب ديدم تو يه خونه ي خيلي بزرگ هستيم كه كامل تجهيز نشده و همه چيز هم توش به طرز خاصي به رنگ سفيده ، پدرم به خاطر اينكه كسي موفق شده و به ثروت رسيده ناراحته و مي خواد به اون بهانه با دعوا خشمشو خالي كنه نمي دونم چي شد كه تصميم گرفت منو تنبيه كنه من ابتدا مقاومت كردم اما بعد يه چيزي شد وسطش و من قبول كردم خيلي حس مظلومانه اي داشتم انگار داره بهم تجاوز ميشه مي خواست منو با كمربند بزنه پدرم كمر بندشو در آورد و من با تعجب به اين فكر مي كردم كه اگه كس ديگه اي به هدفش رسيده اما اون نرسيده مگه اين تقصير منه ولي كمر بند دچار مشكل شده بود ، كمر بند سفت شده بود و انعطاف پذيريشو از دست داده بود و پدرم نمي تونست منو بزنه و من فكر مي كردم كه الان كه سفت شده بازم مي تونه بزنه ( مثل يه جسم سلب مثل شمشير يا چماق ) چند بار تكونش داد و آوردش نزديكم اما نمي تونست بزنه
تنبيه رو تو لغات نبود به خاطر همين اينجا نوشتم

پاسخ
لینک۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۵:۲۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. روحیه ای جدید یا ایده ی جدیدی به ذهن شما می رسد که هنوز نمی دانید چطور باید با آن کنار بیایید. این ایده برای شما کاملا تازه است و قبلا مشابه آن را تجربه نکرده اید. شما ممکن است در جایی از زندگی تان احساس بی یاوری و آسیب پذیری یا احساس گناه می کنید. چیزی از زندگی تان از کنترل شما خارج است. به شما هتک حرمت شده یا قربانی موضوعی شده اید. پدر شما می خواهد تا شما بیشتر تمرین کنید و روی زندگی تان کنترل داشته باشید، فرمانبردارتر باشید یا دیسیپلین بیشتری داشته باشد. اما شما شخصیتتان شکل گرفته و تغییر پذیر نیستید. هر قدر هم پدرتان بخواهد شما را هول بدهد تا زندگی تان را تغییر بدهید، شما مقاومت می کنید و انعطاف پذیری به خرج نمی دهید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۸:۳۴
فرينا

فرينا : سلام عزيزم خواب ديدم كسى كه توى بيدارى قراره باهاش ازدواج كنم، خييييلى ناراحته به خواهرم هم پي ام داده و از ناراحتيش گفته ، ميگه داشتم توى موبايلم بازى ميكردم مثل بازى كلش، يكى اومده از گوشى من اطلاعات برداشته ،به خواهرم گفته اين كار كار تو هست؟خواهرم گفته نه، بعد براى من كلمه تجاوز رو نوشت، انگار به حريم خصوصيش تجاوز كرده بودن و يك فيلمى رو برداشته بودن از گوشيش كه خيييلى ناراحت بود انگار براش دردسر ساز ميشد، دنبال اين ميگشت كه كى اونو از توى گوشيش برداشته ، بعد ديدم پرچم امام حسين و حضرت ابوالفضل اونجاست،انگار علاقه نامزدم رو به اين دو امام بزرگوار نشون ميداد، بهش گفتم روز دوشنبه ،نميدونم، ولادت يا شهادت امام حسينه، بهش نذر كن تا مشكلت حل بشه آخر خوابم گفتم تولد امام حسين توى ماه شعبانه براى تولدش نذر كن تا مشكلت حل بشه بعد هم گفتم يه زن اونو از توى گوشيت برداشته حالا نميدونم توى خوابم منظور از زن، زن خاص هست يا امور دنيوى معنى ميده ممنون ميشم تعبيرشو بگيد
اين آقا توى بيدارى واقعاً مشكل داره يه دادگاهى مالى و خانوادگى

پاسخ
لینک۱۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۰:۵۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. این آقا احساس می کند که بی یاور و آسیب پذیر است. شخصی که با او در ارتباط بوده، علیه او اطلاعاتی را به کسی داده که به ضرر این آقا تمام می شود. شما به او پیشنهاد می دهید که نذر کند و باید برای گشایش کار و حل مشکلش نذر کند و متوسل به امام حسین ع شود تا انشالله در روز تولد امام حسین نذرش را ادا کند. همینطور ایشان باید نذر کند که در روز دوشنبه زیارت امام حسین ع را بخواند و به ایشان متوسل شود. به خاطر مسائل مالی اطلاعات او را به هم رد و بدل کرده اند و برایش مشکل ساخته اند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۷:۰۴
Maryam

Maryam : سلام خانم هراتی وقتتون بخیر و سلامت
من دوشب پیش خواب دیدم که سوار ماشینم بدم از خونمون قرار بود که داداشم رو (که الان خارج کشور سکونت داره)سوارکنم.سرکوچمون بودم که انگارمامانمخبر داد بهم که داییت تو راه هست و اگه داداشتو سوارکنی ببینه و در واقع مادرم میخواست داداشم رو داییم نبینه.سرکوچه تو ماشین بودم که دیدم اره داییم تو کوچمونه .بعد خواهر کوچکم را ذخیلی معصومانه بود داشت میومد طرفم که سوار ماشینم بکنمش ولی من اینکاررو نکردمگفتم داییم میبینتتون و نمیبرمت.و حرکت کردم.خواهرم خیلی دوست داشت بیاد با من و حالت التماس داشت ولی من بی اعتنا رفتم.جایی دیگه مثل یه محله خودمو بدون ماشین دیدم که پیاده ام انگار مامانم هم بود و از تو یه خونه صدای جیغ همون خواهرم رو میشنیدم.دویدم به سمت اون خونه احساس بدی از خودم داشتم که چرا اونو سوارش نکردم واحساس میکردم خواهرم رو گرفتن رفتم تو اون خونه دیدم یه نفر که خانم بود داشت با زور به خواهرم تجاوز میکرد و من گریه های و جیغهای خواهرکوچیکمرو میدیدمسریع رفتم که زنه رو جدا کنم دیدم که اون زن الت مردانه داشت و در حال تجاوز .خلاصه خواهرم فقط گریه میکرد ومن اون رو بغلم کردم منم گریه میکردم.دلم واسه خواهرم خیلی کباب بود خواهرم چثه اش شده بود اندازه یه بچه کوچک که بغلم بود و همش ازخودم عصبانی بودم که چرا من بیشتر مراقبتش نکردم و اگه سوارش کرده بودم اینجورنمیشد.برای بی گناهی خواهرم خیلی گریه میکردم و ناراحت بودم که از خواب پریدم.ضمنا در تمام صحنه ها فضای اطرافم حالت نیمه تاریک داشت انگار که شب باشه.
ممنون میشم زحمت تعبیر خواب را بکشید.روز خوش.

پاسخ
لینک۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۹:۰۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما به خاطر اینکه دایی تان از افکارتان و طرز زندگی تان با خبر نشود، خودتان را از خانواده تان دور می کنید ( ار لحاظ صمیمیت) و فقط فکر مشکلات خودتان هستید در حالیکه خواهر کوچک شما خام و بی تجربه است و خیلی راحت گول می خورد و اگر شما از او حمایت نکنید خیلی راحت طعمه آدمهای بد می شود که حق او را پایمال می کنند. پس زیاد غرق مسائلتان نشوید و او را هم ارجح بدانید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۴:۰۷
Kimia

Kimia :
سلام 
من خواب دیدم که در اتاقی هستم که یک مرد در اتاق خیلی حالت عادی نداشت ولی هی سعی می کرد که خودشو به من نزدیک کنه از لحاظ عاطفی .. یعنی می خواست ثابت کنه که اون از لحاظ احساسی منو تو چنگ خودش گرفته و حتی اگر از من تقاضای سکس کنه من قبول می کنم ولی من اول می خندیدم که چرا فکر کرده که انقدر ضعیفم و بعدش از دستش فرار می کردم جوری که بعضی اوقات خودمم می خواستم تسلیم شم و تن به خواستش بدم ولی باز دقیقه ی آخر از دستش فرار می کردم ، خودش هم خسته شده بود ، بعد یه آقای دیگه ایی وارد اتاق شد که یکم وحشیانه بود رفتاراش ، اون خیلی راحت با کمال وقاحت خواستش رو مطرح کرد و من اون موقع ترسیدم چون اونا دو نفر شده بودن و می ترسیدم که نتونم از دستشون فرار کنم ولی با این حال در اون اتاقو باز کردم و خیلی سریع دویدم و خدارو شکر دیگه دست از سرم برداشتن چون وقتی به اون اتاق بر گشتم دیدم جفتشون رفتن

پاسخ
لینک۲۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۳:۴۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب :
سلام. طبق قوانین سایت که شما آن را هنگام ثبت نام در سایت اخیرا مشاهده فرمودید، و به علت کثرت و ازدیاد کاربران عزیز و حجم بسیار بالای تعابیری که فرستاده می شود، هر کاربر فقط مجاز به ثبت یک خواب در 24 ساعت است. در صفحه پرداخت قسمتی که که تیک می زنید قوانین رو قبول دارم بالای اون قسمت قوانین نوشته شده. و یک خواب شما امروز تعبیر شد. لطفا مجددا خواب خود را فردا ارسال کنید . تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۱:۲۰
Kimia

Kimia : سلام
من خواب دیدم که در اتاقی هستم که یک مرد در اتاق خیلی حالت عادی نداشت ولی هی سعی می کرد که خودشو به من نزدیک کنه از لحاظ عاطفی .. یعنی می خواست ثابت کنه که اون از لحاظ احساسی منو تو چنگ خودش گرفته و حتی اگر از من تقاضای سکس کنه من قبول می کنم ولی من اول می خندیدم که چرا فکر کرده که انقدر ضعیفم و بعدش از دستش فرار می کردم جوری که بعضی اوقات خودمم می خواستم تسلیم شم و تن به خواستش بدم ولی باز دقیقه ی آخر از دستش فرار می کردم ، خودش هم خسته شده بود ، بعد یه آقای دیگه ایی وارد اتاق شد که یکم وحشیانه بود رفتاراش ، اون خیلی راحت با کمال وقاحت خواستش رو مطرح کرد و من اون موقع ترسیدم چون اونا دو نفر شده بودن و می ترسیدم که نتونم از دستشون فرار کنم ولی با این حال در اون اتاقو باز کردم و خیلی سریع دویدم و خدارو شکر دیگه دست از سرم برداشتن چون وقتی به اون اتاق بر گشتم دیدم جفتشون رفتن

پاسخ
لینک۲۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۲:۲۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب :
سلام. طبق قوانین سایت که شما آن را هنگام ثبت نام در سایت اخیرا مشاهده فرمودید، و به علت کثرت و ازدیاد کاربران عزیز و حجم بسیار بالای تعابیری که فرستاده می شود، هر کاربر فقط مجاز به ثبت یک خواب در 24 ساعت است. در صفحه پرداخت قسمتی که که تیک می زنید قوانین رو قبول دارم بالای اون قسمت قوانین نوشته شده. و یک خواب شما امروز برای تعبیر ثبت شد. لطفا مجددا خواب خود را فردا ارسال کنید . تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۲:۴۴
Milad

Milad : سلام خانم هراتی
نامزد من طرفای ساعت ۴ صبح این خوابو دیده

به یه جلسه واسه معامله دعوت شدم توی یه انبار متروکه و اخر جلسه بحثمون شد با اون مرد ها و اونا میخواستن به من تجاوز کنن دستامو به سقف بسته بودن و پاهام ازاد بود و من با پاهام از خودم دفاع کردم بهشون ضربه زدم و فرار کردم و فرداش اونا یه عده زیادی که حدود ۵۰۰ نفر بودن ادم جمع کرده بودن و تو کوچه مون به خواهرم تجاوز کردن همشون.. خیلی ترسیدم تو خواب و بیدار شدم

پاسخ
لینک۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۲:۳۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. نامزد شما می خواهد خودش را قوی کند تا به اهدافش برسد. او احساس می کند که انرژی و منابع درونی اش به ته رسیده و باید خودش را قوی کند تا بتواند به اهداف و آرزوهایش برسد. انبار همینطور می تواند به خاطرات گذشته تعبیر شود که نامزدتان این اهداف را ( در این صورت) در گذشته داشته است. او احساس می کند حق او را پایمال کرده اند و به او اجازه رشد و تعالی نداده اند. جلوی کار او را گرفته اند و او مجبور شده برای رسیدن به تحولی بزرگ در زندگی اش صبر کند ولی هر چند نامزد شما موفق شده که روی پای خودش بایستد اما در عوض خواهر او مجبور شده فقط چشم بگوید و هر چه به او تحمیل می کنند بپذیرد و قدرت و اراده دفاع از خودش را و حفط حقوق خودش را نداشته و به حقوقش تجاوز شده است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۶:۰۰
Yas

Yas : سلام وقتتون بخیر
دیشب خواب میدیدم یه مکانی مثل بهزیستی رفتم که اونجا بچه های عقب مانده جسمی هستند.من سریع خارج شدم دم غروب بود که تو یه کوچه خلوت چند مرد وایساده بودند دم یه خونه و بمن نگاه میکردن میانسال بودند .حس کردم یکیشون دنبال میاد و من متوجه شدم و فرارکردم که همگیشون دنبالم اومدن رسیدم به بهزیستی که پناه بگیرم دیدم دو تا از اون مردا دارن بامسئول بهزیستی صحبت میکنن فهمیدم همدست هستن خیلی خیلی تو خواب ترسیدم اومدن دستمو گرفتن بردن به زور تواتاق که حس کردم با فرار کردن یکی از بچه هاحواسشون پرت اون شد و منم سریع اومدم بیرون از بالای یه پل دیدم کلی زن محجبه دارن یک عالم کتاب مفاتیح میفروشن مردم هم میخریدن منم رفتم پایین که بخرم یهو صدای اذان مغرب به گوشم خورد و در انتها حس خوب داشتم.ممنون میشم تعبیرشو بدونم.

پاسخ
لینک۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۲:۳۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما نگران این هستید که دیگران نمی توانند درکتان کنند و همینطور مسائلی پیش می آید که شما نمی توانید آنها را هضم کنید و این باعث نگرانی و افسردگی شما خواهد شد ولی این انرژی های منفی با تحول مثبتی که در زندگی شما پیش می آید همگی برطرف خواهند شد. دعای مشکلات شما در مفاتیح الجنان است و اگر خصوصا در ماه مبارک رمضان دعای جوشن کبیر و جوشن صغیر را بخوانید خداوند شما را از شر انرژیهای منفی و نگرانی های زندگی تان و از شر شیطان رجیم حفظ خواهد کرد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۴:۲۸
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت