کاربر گرامی، بخش دیدگاه تعبیر خواب روزهای دوشنبه و پنج شنبه کلا بسته است. سایر روزها از ساعت 12 شب تا 17 عصر فعال است.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب کاچی

اگر کسی در خواب دید که کاچی را با مواد مقوی می خورد، از طرف شخصیت بزرگی به او سود و فایده می رسد و اگر با موادی که نیروزایی اش کم بود می خورد، سود آن کمتر است.

محمد ابن سیرین می گوید: اگر درخواب ببیند که کاچی با شکر و بادام و کنجد خورد، دلیل که به قدر آن بزرگی و منفعت یابد. اگر به عسل خورد نیز همین طور خواهد بود، اگر به ماست و روغن خورد، دلیل که نفع آن کمتر است. اگر ببیند کاچی با چیزی ترش خورد، دلیل غم و اندوه است.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۷۵۰ کاراکترباشد، به ازای هر ۷۵۰ کاراکتر یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

2 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

مریم

مریم : سلام.من خواب دیدم سر سفره نشسته بودم مادرم هم کنارم بود.غذا کاچی پخته بودن.با مادرم که صحبت میکردیم میگفتیم این چیه اخه..و شروع کردم به خوردن .ازتوی پشقاب هرچقد میخوردم تموم نمیشد.به خودم میگفتم از همین غذا لذت ببر. طعم خوبی داشت خیلی شیرین نبود که دل رو بزنه.و جلوی ما یه چیزی مثل زود پز گزاشته بودن که داخلش بازم کاچی بود.

پاسخ
لینک۲۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۴۵:۴۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما و مادر شما می خواهید با تمام قوا سعی کنید که خیلی زود به سود و شیرینی و لذت از زندگی برسید و از یکدیگر همه جوره حمایت کنید. محبت شما نسبت به یکدیگر تمام شدنی نیست و هر چند که خیلی این محبت به نظرتان نمی آید ولی این چیزی است که همیشه هست و هرگز تمام نمی شود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۹:۱۴
شروین

شروین : سلام مادرم در خواب دیدم زن دادشم فارغ شده فامیل های زن داداشم برای دید و بازدید عروسمان به خانه ی قدیمی مان آمده بودند و فامیل های آنها داشتند کاچی می پختند که وقتی یکی از فامیل های آنها کاچی را می خواست بریزد قابلمه از دستش سر خورد و ریخت روی فرش زن داداشم رو به مادرم گفت نگران نباش من بعد از رفتن مهمانها خودم فرش ها را می شورم سپس حلقه ای در دست یکی از بچه های فامیل بود که دستش کرده بود و با آن بازی می کرد که مادرم آنرا با گفتن اینکه این حلقه طلا مال ماست از دست بچه گرفت تعبیر خواب آن چیست؟

پاسخ
لینک۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۷:۲۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. خانم برادر شما از غم فارغ خواهد شد و به آرزویش می رسد. فامیلهای او به خوشبختی او غبطه می خورند و خواسته یا ناخواسته او را ناراحت یمی کنند ولی خانم برادرتان نمی گذارد که زمینه ی زندگی او آلوده به کدورت و ناراحتی شود. زندگی او بچه بازی نیست که موفقیتش را بخواهند به راحتی از او بدزدند. مادرتان هم سعی می کند زندگی برادرتان و خانمش را حمایت کند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۰:۳۰
شروین

شروین : خام هراتی یادم رفت بگم پدر زن دادشم هم داشت لامپ های خانه را سیم پیچی می کرد تا روشن کنه

پاسخ
لینک۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۳:۴۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : ایشان هم می خواهد روابط بین برادرتان و خانمش قوی باشد.

پاسخ
لینک۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۴:۱۴

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت