کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب توپ و توپ بازی

اگر در خواب ببینید که کسی توپی را به طرف شما شوت می کند یا توپی خوش آب و رنگ و شکیل به شما می دهد خوابتان می گوید که در آینده نزدیک کسی در صدد اغوای شما بر می آید. عکس این هم صادق است اگر شما توپی را به طرف دیگری شوت کنید یا به او بدهید.

(توپ بازی) در خواب ما شهوت است و لهو و لعب و فریب دنیا و رفتن به دنبال چیزهائی که پایه و مایه ندارند. فریب و نیرنگ زندگی محسوب می شوند و انسان را از حقیقت دور می کنند. توپ در خواب سراب است. سرابی فریبنده که چون به آن می رسید خاک می یابید و عطش در شما باقی می ماند.

تعبیر خواب توپ بازی
چنانچه در خواب دیدید که دنبال توپ می دوید( در صورتی که فوتبالیست و والیبالیست و اهل توپ بازی و توپ نباشید) خواب شما می گوید که فریب می خورید و مدت ها خود را به کاری بیهوده سرگرم و دل خوش نگه می دارید. در واقع باد می کارید و حسرت درو می کنید.

اگر در خواب ببینید که کسی توپی را به طرف شما شوت می کند یا توپی خوش آب و رنگ و شکیل به شما می دهد خوابتان می گوید که در آینده نزدیک کسی در صدد اغوای شما بر می آید. عکس این هم صادق است اگر شما توپی را به طرف دیگری شوت کنید یا به او بدهید.

تعبیر خواب ترکیدن توپ
اگر در خواب توپی که به دنبال آن هستید پنچر شود یا بترکد واقعیت بر شما آشکار می گردد. در نیمه راه گمراهی چشم شما باز می شود و در می یابید که تا آن جا هم به امید عبث آمده اید.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

24 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

     sogand

sogand : سلا وعرض ادب مدتی پیش خواب دیدم که دارم بازی می کنم با توپ مثل بازی والیبال وداشتم توپ می گرفتم وکسانی که با انها بازی می کردم زن و شوهری از اقوام بودند ومن پیراهن سفید مردانه پوشیدهام بعد صحنه عوض شد ومن داخل باشپزخانهام بود داشتم اجاق گاز را روشن می کردم شعله پخش کن خراب بود وروشن نمی شد وصدای گاز را می شنیدم بعد همان خانم واقا بودن وخانم یک فندک بزرگ با مایع گازش به من داد ودوتا که کوچکتر بودند به دو تا خانم که فامیلش بودند داد فکر کنم این فندکها هدیه روز زن یا تولد بود متشکرم

پاسخ
لینک۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۰۹:۳۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. عرض ادب متقابل. شما احساس می کنید که بلاتکلیف هستید و نمی توانید تصمیم بگیرید و به انجام کاری متعهد شوید و در حالی که سعی می کنید که مثل یک مرد از خودتان مراقبت کنید. خانم به شما جرقه ای از یک ایده ی جدید داده که بتوانید با آن امکانات و آگاهی هایتان را توسعه دهید و کارتان را به خوبی به پیش ببرید تا به گرمی و آرامش در زندگی تان برسید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۹:۵۰
tpx

tpx : با سلام
خواب دیدم یکی میپره و توپی را هد میزنه ، خیلی ارتفاع میگرفت . من تعجب میکردم و میگفتم الان میفته و دست وپاش میشکنه . بعد یکی از دوستان قدیمم اانگار تماس گرفت و قرار شد ساعت 7 باشم دانشگاه یا مدرسه . انگار رفتم . بعد هم رییس شرکت را دیدم و بهش میگم تورو خدا دیگه کاری نکنین که من اخراج بشم . رییس گفت با هزارتا بدبختی کارتو درست کردیم . بعد یکی هم اونجا کار میکرد که من از دیدنش واهمه داشتم .بعد مهندس اسم منو صدا کرد . گفت ی عده ادم هستن که دوتا اسم دارن مثل من و اسمی را که در خونه منو صدا میزنن را گفت (اونجا توی ذهنم فهمیدم انقد در مورد من تحقیق کردن که حتی اسمی که خونه صدام میکنن را هم میدونن و هیچی نگفتم . ی سی دی هم دیدم روش نوشته بود فیلم های سکسی. ( اون لحظه گفتم عه این سی دی اینجا چیکار میکنه الان رییس میبینه و ضایع میشه ) .تعبیر میکنید لطفا ؟

پاسخ
لینک۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۶:۰۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما باید ابتکار عمل داشته باشید و در کارها پیشرو باشید. رقابتی رفتار کنید و سعی کنید خیلی خودتان را در کارتان بالا ببرید. شما باید به هارمونی، معنویت بالا و کمال ذهنی برسید. نگران هستید که دوباره کارتان را از دست بدهید ولی نگران نباشید. آنها می دانند که زندگی تان متحول شده و شما خالص هستید. می دانند که احتیاجات مالی تان قوی است . تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۵۸:۳۶
Mb

Mb : با سلام، خواب دیدم که یه توپ دارم و یه دختری ازم پرسید این توپ برای چیه؟ و انگار تا قبلش میدونستم برای چیه ولی اون لحظه انگار اصلا حرفم یادم رفت و گفتم وقتی پشتم خسته میشه اینو میذارم پشت کمرم و پشتم حرکتش میدم و اینجوری پشتم آروم میشه و خستگیش رفع میشه، و انگار یه وقتایی احساس میکردم باد توپ کم شده و هی دست میزدم و به نظرم میومد که نه انگار بادش کم نشده، و احساس میکردم انگار تازه توپو خودم بادش کردم البته این قسمتشو زیاد مطمئن نیستم، من یه دختر مجردم و پیشاپیش ممنونم از تعبیرتون

پاسخ
لینک۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۴:۰۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما سعی می کنید روحیات و توانایی های خودتان را خیلی مثبت جلوه دهید و انگار بخواهید همیشه رقابتی فکر کنید، و ( خودتان را باد کنید) که من خیلی هم خوب هستم... و فکر می کنید که باید اینطور باشید. باید خودتان هوای خودتان را داشته باشید و پشتتان به اعتماد خودتان به خودتان گرم باشد. باید اعتماد به نفس داشته باشید تا نگران و افسرده نشوید. خودتان از خودتان تحسین و تعریف خواهید کرد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۵:۱۷
من

من : خانم هراتی عزیزم عذرخواهی می کنم در تکمیل خوابم موضوعی بود که متاسفانه فراموش کردم خدمت شما عرض کنم،عذرخواهی میکنم اگر امکانش وجود دارد در موردش لطف می کنید؟
فریبا جان من در خواب موهام رو بسته بودم و سرم پوشیده نبود و حجاب نداشتم ( در عالم واقع موهای من خیلی کمه و کوتاهه ) ولی تو خوابم موهام فرم قشنگی گرفته بودو تقریبا پر پشت بود که بسته بودمشون

پاسخ
لینک۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۴:۲۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : شما فکرتان را متمرکز می کنید و افکار درهم برهمتان را به وضوح برای او بیان خواهید کرد.

پاسخ
لینک۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۴:۲۳
فاطما گل

فاطما گل : ببخشيد سوال مي كنم، در اين برد و باخت من هم نقش دارم يا نه؟؟

پاسخ
لینک۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۲:۴۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : من که عرض کردم این برد و باخت مربوط می شود به مسیر زندگی تان و چگونگی توانایی شما برای هدایت زندگی تان. اینکه چه راهی را پیش می گیرید و چطور زندگی تان را کنترل می کنید در برد و باخت شما نقش دارد.

پاسخ
لینک۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۰:۳۶
من

من : خانم هراتی عزیز سلام ،وقت بخیر
خانم هراتی جان ضمن تشکر و قدردانی برای تعبیرهایی که برام داشتین اجازه می خوام خوابم رو براتون شرح دهم
فریبا جون خواب دیدم مخاطبی که دوسش داشتم با خانوادش خونمون بودن ،اون مخاطب لباس راحتی و اسپرت پوشیده بود ،نمیدونم پسرای خالش بودن یا خودش هم بود نمی‌دونم دقیقا که رفتن دستشویی و وقتی اومدن بیرون،رفتم داخل دستشویی دیدم خیلی بوی بد میاد ،دیدم دستشویی خیلی کثیفه و اصلا نمیتونستم تحمل کنم
برای خودم گفتم یعنی اینا بلد نیستن یا یاد نگرفتن باید چیکار کنند حتی نتوستم اسپری خوشبو کننده بزنم حالت تهوع گرفتم و اون مکان رو ترک کردم که حالم بهتر بشه ،اومدم سمت سالن خیلی شلوغ بود خونمون ،نشسته بودم روی مبل که دیدم مخاطب من یه توپ با پا سمتم آروم انداخت ،نگاش کردم و اروم انداختم سمت خودش برش داشت و به حالت والیبال سمتم انداخت منم یه اسپک خیلی بزرگ زدم جوری که تمام حرصم رو دارم سر توپ خالی می کنم و اصلا خودم متوجهش نیستم که مسیر توپ به سمت در خروجی رفت ،پسرهای خالش اون توپ رو آوردن و دوباره از سمت مخاطب این توپ دریافت شد و من باز اسپکی به همون مسیر زدم،و بعد دیگه بازی رو ادامه نداد و خودش هم رفت به سمت درب خروجی دنبال توپ ،و من به این فکر می کردم که من چرا اینطوری بازی کردم
و گفتم خوب حتما یه صلاحی بوده
فریبا جون عذرخواهی می کنم که طولانی شد
از اینکه وقتتون زو در اختیارم گذاشتین صمیمانه سپاسگزارم

پاسخ
لینک۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۶:۵۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. کسی که دوستش دارید سعی می کند راحت و بی شیله پیله همه ی احساسش را راجع به یک سری مسائل مطرح کند. او می خواهد احساسات منفی اش را رها کند و دقیقا بگوید که در زندگی از چه چیزهایی بدش می آید. او نظرش را با عصبانیت و با شدت راجع به بعضی مسائل مانند مالکیت، شرم، غرور، پول، مسائل مالی یا عملکردهای تهاجمی مطرح می کند و شما با نظر او مخالفید و از دستش عصبانی خواهید شد. در واقع شما احساس خیلی بدی نسبت به او پیدا می کنید که قابل گذشت نیست. مخاطب شما سعی می کند که به شما هم فرصت دهد تا نظرتان را بگویید. شما اول با ملایمت چیزهایی را می گویید و او جوابتان را می دهد ولی شما از کوره در می روید و با شدت هر چه تمامتر به او پاسخ می دهید. شما احساس می کنید در شرایطی قرار می گیرید که نمی توانید به او تعهد بدهید که با او همفکر باشید و این تکرار شدت عملکرد شما مبنی بر حس بلاتکلیفی و بی تصمیمی موجب خواهد شد که او با شما قهر کند و بخواهد از زندگیتان برود. و شما هم می گویید خوب به صلاح بوده ! عشق زمانی عشق است که تفاهمی در کار باشد عشق بدون تفاهم بی ثبات و بی دوام است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۰:۰۱
فاطما گل

فاطما گل : با سلام و عرض احترام خدمت شما . خواب ديدم ي بازي كامپيوتري را بازي مي كردم . در اين بازي يك جاده بود و من يك پژو سفيد را به صورت لمسي هدايت مي كردم.جلوتر از آن پژو يك ماشين سنگين بود ( يا مي رفت يا مي آمد.).و در گوشه جاده يك ماشين پليس پارك بود.در ادامه حس كردم نمي توانم ماشين را هدايت كنم و يا اصلا نبود و يك زن ( كه روسري به سر داشت.) را مثل روح در روي صفحه بازي ديدم.در خواب كمي ترسيدم و ديگر نمي خواستم بازي كنم. حس مي كردم برادرم هم اين بازي را بازي مي كند و مي خواستم بگويم ديگر بازي نكند.در خواب يادم بود كه به بعضي از كاربرها مي گفتيد وقتي مي ترسند ذكر يا فاطمه بنت محمدأ رسول الله را بگويند و من اين ذكر را تكرار مي كردم.ممنون مي شوم خوابم را تعبير كنيد.

پاسخ
لینک۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۷:۵۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. احترام متقابل. در زندگی بیداریتان موقعیتی هست که یا می برید یا می بازید و این برد و باخت مربوط می شود به مسیر زندگی تان و چگونگی توانایی شما برای هدایت زندگی تان. شما جاه طلبی هایتان را با پاکی و درستی در زندگی به پیش می برید و مسئولیت های زیادی پیش روی شماست. شما احساس می کنید که انرژی منفی و یا نظر کسی ممکن است در تصمیم گیری شما برای رسیدن به موفقیت اثر سوء بگذارد. البته ذکر یا فاطمت بنت محمد رسول الله صرفا برای دفع جنیان نیست و افکار منفی و همه ی انرژی های منفی را هم از زندگی تان دور و دفع خواهد کرد. روح خواب شما می تواند همان اثرهای منفی از صحبت های دیگران و دخالت آنان در مسائل زندگی هم باشد مثل کامنتی که شرح دادید. به هر حال اگر عشقی در کار نباشد زندگی متاهلی مفت اش گران است!! تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۶:۰۹
 الناز

الناز : سلام وقت بخیر
من خواب دیدم ک توی خونمون یه آقایی هست ک انگار نامزد منه و من و ایشون توی اتاق داریم والیبال بازی میکنیم بعد من از اتاق میام بیرون پیش پدرو مادرم و پیش خودم خودمو سرزنش میکنم ک چرا با اون آقا رفتم تو اتاق باید از نامزدی قبلیم ک بهم خورد درس میگرفتم

پاسخ
لینک۱۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۷:۱۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما فریب می خورید و مدت ها خودتان را به کاری بیهوده سرگرم و دل خوش نگه می دارید. در واقع باد می کارید و حسرت درو می کنید. آن وقت می نشینید و خودتان را سرزنش می کنید که چرا از مورد قبلی درس نگرفتید. این خواب هشداری به شماست. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۵:۵۹
Soodabeh

Soodabeh : سلام وقتتون بخیر تعبیر بازی مرحله ای از اینایی که یه مرحله رو مشکلشو حل میکنی میری بعد میری مرحله بعد چیه؟ لان چند باره دارم میبنم این خوابو دفعه اول مرحله هاش سخت بود ولی دیشب داشتم پرواز میکردم از این مرحله به اون مرحله و توی جاهای سرسبز و زیبا بود ممنون

پاسخ
لینک۲۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۶:۳۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تعبیر بازی در خواب، همان روحیه رقابت و قوانینی است که شما طبق آن زندگی می کنید. شما در زندگی هم باید مرحله به مرحله مشکلات را حل کنید و به پیش بروید. پرواز نشانه ی موفقیت و خوش خیالی و جاه طلبی شماست. انشالله در زندگی پیشرفت سریع و ناگهانی خواهید داشت. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۵:۲۰
Maryam

Maryam : سلام خانم هراتی مهربان.صبح بخیر.
من خواب دیدم که در خانه قدیمی مان(الان مشارکتی آپارتمان کردیم) روی پشت بام بودیم با مادرم .کنار دیوار پشتبام یه دیوارکوتاه بود انگار که گوشه پشت بام بالکن ساخته بودیم البته سقف نداشت فقط با دیوار یه بخشی جدا شده بود.مادرم انجا تو بالکن بود و من روبروی دیوار کوتاهه.از تو کوچه که صدای چندتا پسر میومد داشتند فوتبال بازی میکردن.و دو سه بار توپشون اومد بالا افتاد جلو پای مامانم که تو بالکن ماننده وایساده بود.ایشونم هی توپ رو برمی داشت و مینداخت واسه پسرا.من داشتم بامامانم حرف میزدم که مامان بهشون توپ رو نده یعنی چی که اومدن بازی تو کوچه و سروصدا میکنن؟مامانم میگفت ولشون کن عیب نداره .و دوباره توپ اومد بالا ولی شوتشون جوری بود که از کنار پشت بام ما رفت افتاد تو باغی که پشت خونه ما هست .من کمی خوشحال شدم تو دلم.و در اون موقع ناگهان زلزله شدیدی اومد خیلی شدید بود و من و مادرم رفتیم زیر یه ستون همون بالای پشت بوم ایستادیم.خواهرم رو هم اونجا دیدم.زلزله نسبتا چند دقیقه بود و من لرزش شدیدی همه جا میدیدم که تا بحال تو شیراز همچین زلزلهای ندیده بودم .خداروشکر تموم شد و دیدم که خونمون چیزی نشده مادر و خواهرم هم خوبن.وقتی همه چی ساکن شد تو فکر خواهر کوچکم بودم و نگرانش بودم و اومدم تو کوچه تا برم خونش بهش سر بزنم چیزیش نشده باشه.آخه خونه اونا کنار کوه هست.دیدم خوشبختانه کوچمون هم سالم بدون خرابی هست و در مسیر رفتن به سمت خونه خواهرکوچکم کمی عجله داشتم که بیدار شدم.ممنون میشم که لطف کنید و تعبیر بفرمایید همچون زحمت همیشه!.

پاسخ
لینک۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۳:۴۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام عزیزم. تشکر. شما و مادرتان به امنیت قدیم و دوران خوش قدیم فکر می کنید که چقدر خوب بود همان زمانها که بچه بودید و عشقها همگی از روی بچگی بود... اما الان ... این تکان های شدید اجتماعی و همینطور مسائلی که در ذهنتان باعث نگرانی شما شده، اینها دلهره آور هستند و هر چند گذرا هستند و خدا را شکر آسیبی به شما نمی زنند اما به هر جهت، آرامش قدیم خیلی زیبا بود. برای دفع شر و رسیدن به زمانهای آرامتر صدقه بدهید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۶:۵۲
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت