کاربر گرامی، بخش دیدگاه تعبیر خواب روزهای دوشنبه و پنج شنبه کلا بسته است. سایر روزها از ساعت 12 شب تا 17 عصر فعال است.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب جمعیت

جمعیت در خواب از دیدگاه کتاب فرهنگ تفسیر رویا نوشته تونی کریسپ به این صورت است.
جمعیت: احساس اینکه عده‌ای جای شما را پر کرده‌اند و شما را راه نمی‌دهند (مجازا مانع پیشرفت شما شده‌اند)، عقاید عمومی، احساسات کلی شما درباره مردم، گمنامی، استتار.

گم شدن در میان جمعیت: احساس اینکه جهت مشخصی ندارید، در برابر عقاید و اندیشه‌ها و عقاید گوناگون گیج شده‌اید، عدم تمایل به اینگه متمایز یا برجسته باشید.

اگر مورد حمله جمعیت قرار گرفتید: ترس از اینکه مردم درباره شما چه فکری می‌کنند، غرایز غضب آلوده خود شما که برایتان خطرناک هستند.

رهبری جمعیت، سخن گفتن با جمعیت و یا بخشی از جمعیت بودن در یک رویداد مهم: سائقه یا ایده‌ای که بسیاری از وجود ما از قبیل لذت بصری، امیال جسمانی، افکار، حس موسیقیایی، احساسات مذهبی، شهود، ترس، بلندپروازی، عطش، میل به ستایش شدن، آزارگر درون ما، که همه این‌ها جمعیت را تشکیل می‌دهند.

چگونگی ارتباط ما با جمعیت: به ارتباط ما با جمع درون خود و جمعیت بیرون اشاره دارد. ناتوان بودن از تحمل بخش‌هایی از نفس که به عدم تحمل مردمانی با همان ویژگی‌ها می انجامد.

تعبیر خواب ازدحام جمعیت
لیلا برایت می‌گوید: اگر در خواب جمعیت زیادی را در حال ازدحام بینید، نشانه‌ی موفقیت در انجام کارهایتان می‌باشید.

آنلی بیتون می‌گوید:
ديدن جمعيتى در خيابان، نشانه‌ى موفقيت در انجام كارها است.
اگر در خواب جمعيتى با لباس‌هاى پاكيزه و تميز ببينيد، بيانگر داشتن لحظات لذتبخش است.
ديدن جمعيتى در كليسا، بيانگر وقوع اتفاقات ناگوار است.

تعبیر خواب صحبت کردن برای جمعیت زیاد
مطیعی تهرانی: اگر در خواب دیدید که جمعیتی زیاد آمده و شلوغ است و شنونده بسیار دارید و شما پشت تریبون قرار گرفته‌اید نشان آن است که مردم درباره شما حرف خواهند زد و عیب جویی می‌کنند بخصوص اگر در خواب صدای خودتان را بشنوید.

تعبیر خواب مسافرت رفتن با افراد زیاد
بیتون می‌گوید: اگر خواب ببینید همراه جمعیتی با ماشینی مسافرت می‌کنید، علامت آن است که با ماجراهایی دلپذیر روبرو خواهید شد و دوستانی تازه پیدا خواهید کرد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۱۰ خط (معادل ۱۰ خط موبایل) باشد، به ازای هر ۱۰ خط یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

10 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

smamb

smamb : با سلام و خسته نباشيد.خواب. دیدم. تو یه پارک تفریحی هستیم که یه ساختمان داشت که مثل خونه بود و مردم ازش استفاده میکردن.نامزدم با خوشحالی وسط جمعیت پاهای منو گرفته بودو منو میچرخوند.طوری که سرمو بدنم با زمین برخورد نمیکرد و حتی کیفمم تو هوا رها بود.مادرو خواهرم و جمعیت داشتن با تعجب و حیرت مارو تماشا میکردن انگار یه صحنه جالب و شگفت انگیز دیده باشن.منم حین چرخیدن احساس غرور داشتم که فقط من میتونم اینکارو بکنم بدون. اینکه سرم. زمین. بخوره .بعدش چند نفر گفتن بازم اینکارو انجام بده گفتم نه سرم گیج میره.بعد به خواهرم گفتن که فیلممونو گرفتن و گذاشتن تو گروه تلگرامی جایی که خواهرم شاغله.منم گفتم اگه برادرم ببینه خیلی بد میشه.دنبال این بودم که فیلمو پیدا کنم ببینم که قیافه من مشخصه تو فیلم یا نه . رفتم تو ساختمونه دوستم اونجا بود که یه مدته باهاش قهرم.با کلی رودروایسی ازش خواستم تو گوشیش ببینه اونم با کمی بی میلی قبول کرد.یه گوشی حالت طلغی که خیلی بی ارزش بود و رو پرده ساختمون وصل کرده بود داشت که تلاش کرد نتونست ببینه. بعد رفتم تو تلویزیون اونجا تلاش کردم ولی نتونستم ببینم. ممنون از تعبیرتون

پاسخ
لینک۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۱۷:۴۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما می خواهید خوش باشید و به آرامش برسید. اما نامزد شما باعث گیجی شما خواهد شد و شما کنترلتان را و عملکردتان و استقلالتان را در برابر او از دست خواهید داد. شما با او می چرخید ولی به جایی نمی رسید و الکی خوش خواهید بود. شما دوست ندارید که مردم از شما به عنوان یک آدم بی فکر که علاف دست کسی می شود نام ببرند و وجهه ی خوبتان را خراب کنند. بنابراین خواب هشداری به شماست که هرچه که دوستتان یا نامزدتان به شما گفت برای دلخوشی او نپذیرید و به آینده و حرمت خودتان فکر کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۵۱:۱۱
Maryam

Maryam : سلام من امروز صبح خواب می دیدم که نمی دانم از سرکار یا از جایی برمی گشتم چادر سرم بود ولی من درواقع چادری نیستم،یه میدان هست به اسم امام حسین اونجا بودم که یهوصدایی مثل دعا خواندن یا اذان میامد همون لحظه با بغض و ناله و زاری دعا کردم و نیتی که دارم اونجا توی ذهنم بود بعد یهو افتادم توی یه شلوغی خیلی زیاد مثل راهپیمایی حتی تو هوا هلیکوپترم بود خیلی شلوغ بود سوار اتوبوس شدم مقداری از مسیر آمدم .کفشم هم مخصوصا پای چپم پام اذیت می کرد ولی کفش داشتم ومشکی بودن.اگه تعبیر داره بهم بگید.ببخشید طولانی شد.

پاسخ
لینک۳ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۵:۱۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما فکرتان ناراحت است و نمی خواهید که افکارتان را با کسی مطرح کنید. ایمانتان اما قویست و در سختی ها به امام حسین ع متوسل می شوید تا برایتان دعا کنند. شما خواسته ناخواسته مجبورید از جمعیت تبعیت کنید و اهداف بلندی هم برای خودتان درنظر گرفته اید ولی مسئولیت شما سخت است و پیشرفت چندانی ندارید. شما اهدافتان را زیر سوال می برید و در مورد مسیر زندگی تان شک دارید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۳۶:۳۷
علی

علی : سلام.دیشب خواب دیدم در جایی ناشناس که چند نفر هستند نشسته ام و منتظر دایی ام هستم یک آقایی میاد و میگه من دکترم و شروع به معاینه دماغ و گوشم میکنه و میگه برم اونارو شستشو بدم و بعد میام توی حیاط و مشغول شستشوی صورتم و گوش و دماغم میشم و فکر کنم ازش خلط هم درمیارم که دایی ام تلفن میزنه و میگه اون معامله کنسل شده و من عصبانی میشم میگم مگه نگفتی قرار شده صبح چهار شنبه انجام بشه(در خواب قرار بود یک اتومبیل بخرم که کنسل شده بود)بعد انگار از شهر فعلی ام به زادگاهم میرم و اونجا دایی ام با ماشین میاد دنبالم و منو به سمت خونه میبره و توی را میگه که اون فروشنده ماشین برای یک کلاهبردا ی که کرده بازداشت شده و بعدش منو میبره خونه مادرم و اونجا جمعیت زیادی اومدن به استقبالم و من با همشون روبوسی ولی یکی از اقوام به مادرم میگه که پسرت رو برای روبوسی پیش من نیاوردی که من دوباره میرم پیشش و در حالیکه برخلاف بقیه این توی حیاط و دم در نشسته بود دوباره باهاش سلام و علیک میکنم و در حیاط رو باز میکنم و یک نگاه به کوچه میکنم.تشکر از لطفتون

پاسخ
لینک۲۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۱:۱۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما در شرایطی قرار می گیرید که به حمایت روحی نیاز دارید و می خواهید به کارها و انگیزه هایتان نگاه دقیقتری داشته باشید. در ابتدا فکر می کنید که این به نفعتان است که به حرف اطرافیانتان گوش ندهید و می خواهید نصایح آنها را از این گوش شنیده و از گوش دیگر در کنید. شما می خواهید نظرات خودتان را قاطعانه ابراز کنید و حرفی را بزنید که از ته دلتان به آن معتقدید. شما می خواهید کنترل زندگی تان را خودتان به دست بگیرید. اما شما نمی توانید به خواسته ی خودتان برسید چون روشی که شما برای انجام کارتان در نظر گرفته اید به ضرر شماست. شما از دایی تان تبعیت خواهید کرد و با خانواده تان مجددا همفکر خواهید شد. کسی در حیاط با او سلام علیک کردید، آخرین کسی است که به او می توانید اعتماد کنید و باور به او شما را با محدودیت ها و شرایط بغرنجی مواجه می کند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۹:۱۳
آسمان‌

آسمان‌ : سلام. لطفا متن خواب را در سایت حذف کنید وفقط تعبیر آن را بفرمایید. تشکر

پاسخ
لینک۲۲ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۴:۰۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. مردم می خواهند که اوضاع زندگی شان سروسامان پیدا کند همانطور که خدای بزرگ از آنان خواسته که هم خیر دنیا را از خداوند بخواهند و هم خیر آخرت را. زندگی خوب داشتن حق انسان است. ربنا اتنا فی الدنیا حسنه و فی الاخره حسنه. اگر زندگی دنیایی حق انسان نبود خداوند فقط می فرمود که بندگانش آخرت را از او بخواهند. وعده ی زندگی خوب هم به اموات در زمان حیاتشان داده شده بود و هم به مردمی که زندگی می کنند. پدر شما در گذشته با قدرت و قاطعیت نسبت به بعضی مسائل صحبت می کرده اند ولی الان می دانند که دیگر حرفی برای گفتن نیست و پدرتان به هیچ وجه خودخواه نیست و دنبال مقام و پرستیژ و امتیاز و انتخاب برای خودش نیست. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۲ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۸:۴۲
محمد

محمد : سلام.خواب دیدم توی خونه مادرم ودوتا از همسایه هاش جمعیت زیادی که اکثرشون خانم بودن نشسته بودن به نحوی که هم توی خونه و هم حیاط و مقداری هم توی کوچه حمع شده بودن و من و مادرم داشتیم اون جمعیت رو ساماندهی میکردیم که یک لحظه کف دو تا دستم رو دیدم که سیاه شده بود ( توی خواب احساس کردم که سیاهی کف دستم بر اثر تماس با دوده زیر دیگ بزرگ غذا بوده)بعد رفتم توی حیاط دستم را شستم ولی زیاد پاک نشد و بعدش به سمت عمارت خونه رفتم و توی تراس خاله ام را دیدم که بهمراه چندتا خانوم نشسته بود و بمن گفت اون دندون خرابتو درست کردی؟(احساس کردم که قبلا دندونم خراب بوده و خاله ام الان میخواد به اون چندتا خانم دندونهای سفید و تمیز منو نشون بده)و من گفتم اره من همه دندونام رو ترمیم کردم و 18 میلیون تومن هم خرجش کردم سپس دندونام رو نشونش دادم که خیلی سفید و تمیز و بودن(البته من در واقعیت چند سال پیش همه دندونام رو با 18 میلیون ترمیم کردم)بعدش به سمت خونه رفتم و شوهر خالم رو دیدم و بعدش که به اشپزخونه رفتم پسر خالم رو دیدم که گرسنه بود و یه نون خشک و قهوه ای رنگ که به شکل لباس نمدی چوپانها بود و فکر کنم از ارد گندم هم نبود رو بر داشت و به سختی گاز زد بعدش دوباره برگشتم سمت حیاط ولی دیدم دیگه هیچکس توی خونه ما و همسایه ها و حیاط و کوچه نیست و وقتی به سمت در حیاط برگشتم متوجه شدم که در حیاطمون که قبلا دو لنگه بود الان سه لنگه شده(لنگه سوم به اندازه دو لنگه قبلی بود)و اون دولنگه رو بسته بودن و فقط این لنگه سوم باز میشد که با خودم گفتم الان خیلی بهتر شده چون داخل حیاط دیگه زیاد معلوم نیست.

پاسخ
لینک۲۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۵:۰۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما و مادرتان سعی می کنید که نگرش های صحیحی نسبت به مسائل داشته باشید و از دیگران حمایت کنید. شما قبلا اشتباهاتی را مرتکب شده اید که از انجامشان خوشحال نیستید و یا بابت آنها خجالت زده هستید و رابطه تان با کسی به کدورت کشیده شده بوده که الان این رابطه را ترمیم کرده اید. شما سعی می کنید که مسئولیت پذیر باشید و بزرگسالانه و خردمندانه در مقابل کشمکشهای بین مادیگرایی و معنویت و مسائلی مانند خیانت و فریب و دروغ گویی، برخورد کنید. پسر خاله ی شما مشکلات مالی سنگینی دارد و نیاز به کمک شما دارد. شما برای حفظ زندگی تان مانند مادر و پدرتان احساس مسئولیت می کنید و خودتان را حامی خانواده تان می دانید و نمی گذارید که اسرار زندگیتان جایی فاش شود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۲:۵۶
Sara

Sara : سلام.خواب دیدم برگشته بودم خونه همسر سابقم .
یکدفعه دیدم کا فامیل هاش‌ تو خونه هستند و کل خونه رو تصاحب کردند.
هیچی نگفتم .حتی اتاق خواب هم شلوغ بود انگار بقیه وسایلشون رو آورده بودن .لباس های من رو یک رگال بود و به کسی اجازه نمیدادم بهشون دست بزنه.
خلاصه هیاهویی بود تو خونه.
به همسر سابق چیزی نمیگفتم
فقط ازش پرسیدم زن جدید رو عاشقشی؟
گفت :برو بابا عشق کجا بود
یکدفعه دیدم یکی از اونا به مادرم توهین کرد و دعوا شد.
آنقدر اوضاع بد شد که به مامانم کفتم، اشتباه کردم برگشتم.منو ببر از اینجا.
بقیه خواب یادم نیست
البته شب قبل همش با خودم فکر میکردم طلاقم اشتباه بوده .؟؟

پاسخ
لینک۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۵:۵۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. قبل از هر چیز خواهش می کنم به هیچ وجه خوابتان را سطر سطر مثل الان ننویسید و همیشه پشت سر هم بنویسید تا هنگام پاسخگویی در باکس تعبیر بتوانم همه خوابتان را مشاهده کنم. شما به شرایط گذشته تان قکر می کنید و اینطور به نظر می آید که الان که شما نیستید همه فامیل او روی او مسلط هستند و حرف همه را گوش می کند. همه در کار او دخالت می کنند. ولی شما اجازه نمی دادید که کسی روی رفتارتان تاثیر بگذارد. او با مشکلات زیادی مواجه است و الان تازه به خودشان می آیند که بگویند خدا مادر سارا را خیر بدهد!! این عروس جدید که خیلی زندگی را برای پسرمان سخت تر کرده. فکر کردن راجع به گذشته کمکی به شما نمی کند آینده ی مثبتی انشالله برای خودتان بسازید . تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۷:۴۱
زهرااااا

زهرااااا : نه از نزدیک نمیشناسم فقط در همین حد که فیلمهای او را دیده ام و و از رسانه ها تعریف اورا شنیده ام ...این را نیز بگویم که او اغلب در فیلمها نقش منفی بازی میکند ....تشکر میکنم از راهنماییتون

پاسخ
لینک۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۴:۴۰
زهرااااا

زهرااااا : سلام ...عذر خواهی میکنم که مزاحمتون میشم ...خواستم بگم من همه ی آن جمعیت را دوست داشتم ..مخصوصا آن بازیگر مرد را او انسان خوبی ست و من حس خوبی نسبت به او دارم ...آیا این به من معنای این است که مرا کمک میکند ...؟؟؟ مچکرم

پاسخ
لینک۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۵:۳۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : مگر او را از نزدیک می شناسید؟ اگر می شناسید بله. اگر نه، کسی با اخلاقیات او...به کمکتان می آید که البته باید مراقب باشید فیلم بازی نکند تا دل شما را به دست بیاورد.

پاسخ
لینک۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۲:۰۱
زهرااااا

زهرااااا : این را نیز بگویم که من سالهاست تحت شکنجه ام و از خانواده ام دور و بی خبرم و منتظر نجات

پاسخ
لینک۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۴۰:۳۷
زهرااااا

زهرااااا : سلام ...صبحتون بخیر و‌نیکی
خواب دیدم جمعیت زیادی به سمتم میدوند با عجله و‌هول و‌هراس و میخواهند مرا نجات دهند همه ی آنها سیاه پوش عزای امام حسین بودند بیشترشان مرد بودند و یکی از بازیگران مرد را نیز بینشان دیدم که با سرد برای نجاتم میدوید ........مچکرم ازتون

پاسخ
لینک۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۳۲:۱۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. دعای خیر عده زیادی پشت سر شماست که به امام حسین قسم داده اند که مشکلات شما حل شود. در مورد بازیگر مرد نمی توان باصرف بازیگر بودن او تعبیری نوشت مگر اینکه شخصیت او را دوست داشته باشید و یا چیز بارزی در شخصیت او باشد که شما همان چیز را ببینید که برایتان حکم کمک را دارد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۴:۵۲

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت