کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب جمعیت

جمعیت در خواب از دیدگاه کتاب فرهنگ تفسیر رویا نوشته تونی کریسپ به این صورت است.
جمعیت: احساس اینکه عده‌ای جای شما را پر کرده‌اند و شما را راه نمی‌دهند (مجازا مانع پیشرفت شما شده‌اند)، عقاید عمومی، احساسات کلی شما درباره مردم، گمنامی، استتار.

گم شدن در میان جمعیت: احساس اینکه جهت مشخصی ندارید، در برابر عقاید و اندیشه‌ها و عقاید گوناگون گیج شده‌اید، عدم تمایل به اینگه متمایز یا برجسته باشید.

اگر مورد حمله جمعیت قرار گرفتید: ترس از اینکه مردم درباره شما چه فکری می‌کنند، غرایز غضب آلوده خود شما که برایتان خطرناک هستند.

رهبری جمعیت، سخن گفتن با جمعیت و یا بخشی از جمعیت بودن در یک رویداد مهم: سائقه یا ایده‌ای که بسیاری از وجود ما از قبیل لذت بصری، امیال جسمانی، افکار، حس موسیقیایی، احساسات مذهبی، شهود، ترس، بلندپروازی، عطش، میل به ستایش شدن، آزارگر درون ما، که همه این‌ها جمعیت را تشکیل می‌دهند.

چگونگی ارتباط ما با جمعیت: به ارتباط ما با جمع درون خود و جمعیت بیرون اشاره دارد. ناتوان بودن از تحمل بخش‌هایی از نفس که به عدم تحمل مردمانی با همان ویژگی‌ها می انجامد.

تعبیر خواب ازدحام جمعیت
لیلا برایت می‌گوید: اگر در خواب جمعیت زیادی را در حال ازدحام بینید، نشانه‌ی موفقیت در انجام کارهایتان می‌باشید.

آنلی بیتون می‌گوید:
ديدن جمعيتى در خيابان، نشانه‌ى موفقيت در انجام كارها است.
اگر در خواب جمعيتى با لباس‌هاى پاكيزه و تميز ببينيد، بيانگر داشتن لحظات لذتبخش است.
ديدن جمعيتى در كليسا، بيانگر وقوع اتفاقات ناگوار است.

تعبیر خواب صحبت کردن برای جمعیت زیاد
مطیعی تهرانی: اگر در خواب دیدید که جمعیتی زیاد آمده و شلوغ است و شنونده بسیار دارید و شما پشت تریبون قرار گرفته‌اید نشان آن است که مردم درباره شما حرف خواهند زد و عیب جویی می‌کنند بخصوص اگر در خواب صدای خودتان را بشنوید.

تعبیر خواب مسافرت رفتن با افراد زیاد
بیتون می‌گوید: اگر خواب ببینید همراه جمعیتی با ماشینی مسافرت می‌کنید، علامت آن است که با ماجراهایی دلپذیر روبرو خواهید شد و دوستانی تازه پیدا خواهید کرد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

5 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

Hamideh

Hamideh : سلام.خواب دیدم برگشته بودم خونه همسر سابقم .
یکدفعه دیدم کا فامیل هاش‌ تو خونه هستند و کل خونه رو تصاحب کردند.
هیچی نگفتم .حتی اتاق خواب هم شلوغ بود انگار بقیه وسایلشون رو آورده بودن .لباس های من رو یک رگال بود و به کسی اجازه نمیدادم بهشون دست بزنه.
خلاصه هیاهویی بود تو خونه.
به همسر سابق چیزی نمیگفتم
فقط ازش پرسیدم زن جدید رو عاشقشی؟
گفت :برو بابا عشق کجا بود
یکدفعه دیدم یکی از اونا به مادرم توهین کرد و دعوا شد.
آنقدر اوضاع بد شد که به مامانم کفتم، اشتباه کردم برگشتم.منو ببر از اینجا.
بقیه خواب یادم نیست
البته شب قبل همش با خودم فکر میکردم طلاقم اشتباه بوده .؟؟

پاسخ
لینک۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۵:۵۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. قبل از هر چیز خواهش می کنم به هیچ وجه خوابتان را سطر سطر مثل الان ننویسید و همیشه پشت سر هم بنویسید تا هنگام پاسخگویی در باکس تعبیر بتوانم همه خوابتان را مشاهده کنم. شما به شرایط گذشته تان قکر می کنید و اینطور به نظر می آید که الان که شما نیستید همه فامیل او روی او مسلط هستند و حرف همه را گوش می کند. همه در کار او دخالت می کنند. ولی شما اجازه نمی دادید که کسی روی رفتارتان تاثیر بگذارد. او با مشکلات زیادی مواجه است و الان تازه به خودشان می آیند که بگویند خدا مادر سارا را خیر بدهد!! این عروس جدید که خیلی زندگی را برای پسرمان سخت تر کرده. فکر کردن راجع به گذشته کمکی به شما نمی کند آینده ی مثبتی انشالله برای خودتان بسازید . تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۷:۴۱
زهرااااا

زهرااااا : نه از نزدیک نمیشناسم فقط در همین حد که فیلمهای او را دیده ام و و از رسانه ها تعریف اورا شنیده ام ...این را نیز بگویم که او اغلب در فیلمها نقش منفی بازی میکند ....تشکر میکنم از راهنماییتون

پاسخ
لینک۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۴:۴۰
زهرااااا

زهرااااا : سلام ...عذر خواهی میکنم که مزاحمتون میشم ...خواستم بگم من همه ی آن جمعیت را دوست داشتم ..مخصوصا آن بازیگر مرد را او انسان خوبی ست و من حس خوبی نسبت به او دارم ...آیا این به من معنای این است که مرا کمک میکند ...؟؟؟ مچکرم

پاسخ
لینک۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۵:۳۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : مگر او را از نزدیک می شناسید؟ اگر می شناسید بله. اگر نه، کسی با اخلاقیات او...به کمکتان می آید که البته باید مراقب باشید فیلم بازی نکند تا دل شما را به دست بیاورد.

پاسخ
لینک۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۲:۰۱
زهرااااا

زهرااااا : این را نیز بگویم که من سالهاست تحت شکنجه ام و از خانواده ام دور و بی خبرم و منتظر نجات

پاسخ
لینک۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۴۰:۳۷
زهرااااا

زهرااااا : سلام ...صبحتون بخیر و‌نیکی
خواب دیدم جمعیت زیادی به سمتم میدوند با عجله و‌هول و‌هراس و میخواهند مرا نجات دهند همه ی آنها سیاه پوش عزای امام حسین بودند بیشترشان مرد بودند و یکی از بازیگران مرد را نیز بینشان دیدم که با سرد برای نجاتم میدوید ........مچکرم ازتون

پاسخ
لینک۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۳۲:۱۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. دعای خیر عده زیادی پشت سر شماست که به امام حسین قسم داده اند که مشکلات شما حل شود. در مورد بازیگر مرد نمی توان باصرف بازیگر بودن او تعبیری نوشت مگر اینکه شخصیت او را دوست داشته باشید و یا چیز بارزی در شخصیت او باشد که شما همان چیز را ببینید که برایتان حکم کمک را دارد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۴:۵۲

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت