کاربر گرامی، بخش دیدگاه تعبیر خواب روزهای دوشنبه و پنج شنبه کلا بسته است. سایر روزها از ساعت 12 شب تا 17 عصر فعال است.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب جنازه

اگر کسی درخواب دید که شخص زنده ای، مرده است و او را بر تابوتی می برند، اما کسی آن جنازه را تشییع نمی کند، از اجر و مقام کسی که خواب دیده ایم مرده است، کاسته می شود. اگر کسی مرده ای را دید که او را بر تابوت می برند، و افرادی در پشت تابوت او، تکبیر می گویند، آن مرده، عاقبت به خیر است. اگر سکوت کردند و کسی تکبیر نمی گفت، آن مرده در جهان آخرت گناهکار است و مشکل دارد.

اگر کسی جنازه ای را بر تابوتی دید که جنازه از تابوت بیرون است، هنوز دل به دنیا دارد و اگر دو دستش از تابوت بیرون است، از اعمال نیک دستانش تهی است. اگر جمعی جلوی تابوت تکبیر می گفتند و جنازه بر دوش سه چهار نفر حمل می شد و آن شخص هنوز زنده بود، در امور دنیوی عقب مانده است. اگر پشت سر جنازه ای که می برند و آن شخص هنوز در قید حیات است، افرادی حرکت می کنند و سخنان نامفهوم می گویند، بد گویی از وی می کنند.

اگر کسی در خواب دید که جنازه ای را بر روی زمین می کشند و تابوتی ندارد، در دنیا و آخرت دارای اجر و پاداش نیست. اگر جنازه در روی هوا می رود و گروهی زیر تابوت در حرکت هستند، آن جنازه دل از دنیا بریده و اعمالش نیز نیکوست. اگر کسی ببیند شخصی که زنده است مرده، به عمرش افزوده می شود. دیدن جنازه ای که به دوش می برند، نیکو است چون فراغت از رنج و اندوه است.

اگر بیننده خواب خودش را مرده ببیند، عمرش دراز می شود. کندن قبر و مشاهده جنازه خوب است منهای لمس جنازه. اگر در خواب دیدیم کسی که می دانیم مرده چیزی به ما داد، خوب است چون مالی به بیننده خواب می رسد و پولی بدست می آورد. اگر جنازه ای را ببینید که از جای برخاست و از شما دعوت کرد که با او همراهی کنید، خوب نیست. اگر جنازه ای را با لباس تمیز و خوب مشاهده کنید، نیکو است و برای شما خوشحالی و مسرت می رسد ولی اگر بد لباس و ژولیده و کثیف و آشفته بود، تعبیرش بر عکس است.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۷۵۰ کاراکترباشد، به ازای هر ۷۵۰ کاراکتر یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

109 دیدگاه

اطلاعیه
به اطلاع می رساند جهت سرویس های دوره ای وب سایت تعبیر خواب آنلاین تا روز جمعه ( ۱۲ آذر) در سایت انجام نخواهند شد در صورت نیاز به تعبیر خواب می توانید از طریق تلگرام (@yotaabcom)خواب خود را ارسال کنید. توجه داشته باشید که هزینه تعبیر خواب تلگرام از سایت بیشتر است. همچنین به عضویت همه کاربرانی که تا تاریخ ۹ آذر اعتبار عضویت آنها فعال است ۲ روز اضافه خواهد شد.

علیرضا م

علیرضا م : سلام،وقت بخیر.
من دیشب خواب دیدم که یه قسمتهاییش یادمه فقط و این بود که خواهرم میگفت دامادمون تو یه جا مشغول کار شده و کارش اینه که پشت یه میز میشینن و تا نوبتشون بشه و جنازه میبرن و هر دفعه ۵ هزارتومن یا ۱۲هزار تومن پول میگیرن...خیلی هم راضی و خوشحال بودن...به نظرتون تعبیزش چیه..؟

پاسخ
لینک۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۳۶:۲۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. من متوجه ی منظور شما از خوابتان نشدم خصوصا که خیلی از بخش های خواب را که می توانست در تعبیر موثر باشد را ذکر نکرده اید. در واقع این جزییات خواب هستند که تعبیر را می سازند و اگر خیال کنید که بخش مهم را ذکر کنید کافیست؛ اشتباه بزرگی مرتکب شده اید و شانس خطا در تعبیر را با اینکار، افزایش داده اید. اما به صورت کلی اگر منظورتان این است که داماد شما نعش کش شده، حالا جسد را به کجا می برده هم در تعبیر موثر است که هیچ نگفته اید؛ تعبیر این است که داماد شما به قضاوت مردم در رابطه با کار یا مورد خاصی می پردازد، بی احساس و بد اخلاق و بی عاطفه با دیگران برخورد می کند و باعث خراب شدن روحیه ی مردم می شود و احساس و عواطف آنان را از بین می برد چون مردم از او می ترسند و جلوی او جرات حرف زدن ندارند و البته دامادتان فکر می کند که خیلی خردمند است و در راه خدا فعالیت می کند!! تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۲:۴۸
ساناز

ساناز : سلام وقت بخیر

پاسخ
لینک۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۳:۱۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. روحشان شاد و تسلیت عرض می کنم. با مرگ عمه تان، مسئله ی مرگ پدرتان برای خیلی از فامیل فراموش شده و قدیمی می شود. شما تمایلی ندارید که احساساتتان را نسبت به فامیل بروز دهید. شما همانطور که خودتان هم نوشته اید، سعی می کنید که به صورت پنهانی و سایه وار از زندگی فامیل پدری تان با خبر شوید و او با گذاشتن اطلاعاتش در رسانه های اجتماعی، ناخود آگاه شما را از کارهایشان با خبر می کند. انشالله خدای مهربان شما را به آرزویتان خواهد رساند و یک روز خوب صاحب فرزندی خواهید شد که هم اسم او باشد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۱۱:۰۳
doonyaa

doonyaa : متن نمایش داده نشه

چند.

پاسخ
لینک۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۹:۰۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما مشکلات زندگی تان را از بین خواهید برد و انشالله آرامش به زندگی تان راه می یابد. موقعیت یا جنبه هایی از زندگی شما عوض خواهد شد و تحولی تازه در راه خواهد بود. شاید عده ای موجب شوند که شرایط زندگی عده ای دیگر، به شدت عوض شود و عده ای می روند و عده ای دیگر جایگزین آنان می شوند. شما نسبت به عده ای از مردم کینه گرفته و بدبین شده اید. مردم به مسئله ای مرده و پوسیده و فاسد در زندگی شان پایان خواهند داد. مادر شما می خواهد انجام کاری را در رابطه با مادرش مدیریت کند و دلش می خواهد که دعاهای خیر پدربزرگتان پشت سر او باشد. خواب شما 1362 کاراکتر و 2 حق خواب بود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۰۴:۲۰
zahra

zahra : سلام.دیشب خواب دیدم که در بیمارستانی هستم و جسد خود را روی نیمکت آنجا دیدم.زمینه لباسم قهوه ایی بود. و دایره های کوچکی طرح لباس را تشکیل میداد.پاهایم در شکمم جمع شده بود.جایی رفتم و برگشتم و به پرستار گفتم:جسد من کو ؟گفت که بردن اونجا. و نگاه کردم جسدم درون کیسه ایی زیپ دار بود.گفتم خانم من باید داخل جسمم بشم. و اینجا بود که حس کردم روح هستم و جسمی ندارم. و آن خانم گفت چجوری میخوای وارد جسمت بشی؟گفتم از پا وارد میشم.و با بی اعتنایی نگاهی به من کرد گفت:آره از پا وارد میشی ! بعد گفت دیگه جسد را بردن نمیشه کاری کرد .یک لحظه احساس سردرد خفیفی کردم.و حس مردن داشتم. .به خواهرم گفتم اشکال نداره بیا بریم .و او گفت مگه میشه ؟ ولی خانم هراتی بزرگوار در خواب میدانستم که دیگر جسدم را بردن و نمیتوانم وارد آن بشوم.از خواب پریدم ساعت ۲ شب بود.تشکر

پاسخ
لینک۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۱۸:۳۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. خواب شما گویای این است که اگر می خواهید به شفا و آمرزش الهی برسید، باید از رفتار مادیگرایانه و محافظه کارانه دست بردارید و فقط به فکر خودتان و خانواده تان نباشید. انسانی که مادیگرایی کند، روح و عاطفه اش می میرد و خوابتان هشداری به شماست که اینطور نباشید ( نه اینکه خوابتان بخواهد به شما بگوید که اینطور هستید). آدمی که از دیگران فاصله می گیرد، احساس و افکارش را از همه می پوشاند و فقط به فکر منافع خودش است و با دیگران با احساسات و عواطفی سرد برخورد کند، بی روح است. شما می توانید زندگی ابدی و آرامش را زمانی تجربه کنید که اسیر امیال دنیایی و دنیا پرستی نباشید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۲:۲۵
zahra

zahra : خانم هراتی اصلا آدم دنیاپرستی نیستم.فقط با اون خانم که گفتم:برادرم لفظی دعوا کرد و من هم از برادرم دفاع کردم.احساسم اینه که نباید با او قهر باشیم.چون من در شرایطی هستم که کوچکترین بدی در حق دیگران به ضررم هستم.و خداوند در رحمتش را به رویم میبندد.خوابی که دو روز پیش برایتان فرستادم که در را چند قفل زدم .وشما به خوبی تعبیر کردید.آن در که قفل کردم مربوط به آن خانم بود که من به روی خودم بستم.حسی که روز بعد از خوابم بهم دست داد.
برایم دعا کنید که دوباره در برویم باز شود..ممنون

پاسخ
لینک۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۷:۵۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام مجدد. من از رنگ لباستان تعبیر خوابتان را عرض کردم و شناختی از شما ندارم عزیزم. خداوند هر کسی را که دوستش دارد، زودتر به او اشتباهش را اخطار می دهد ضمن اینکه در پرانتز عرض کردم که خوابتان اینطور نیست که بخواهد به شما بگوید که قطعا اینطور مادیگرا هستید بلکه هشدار به شما می دهد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۰:۰۱
asaljoon20

asaljoon20 : سلام خانم هراتی عزیز
مادرم خواب دیدن(نمیدونن که سوم قمری بوده که خواب رو دیدن یا چهارم قمری)که پدربزرگم که یکساله فوت کردن؛دوباره مردن و درحال خاکسپاریش بودن ومادرم خیلی گریه میکردن،و موقعی که جنازه رو دفن می‌کردند یک گوسفند بزرگ رو سربریدن و آنرا روی جنازه گذاشتن،وصحنه عوض میشه مادرم میبینه که شوهرخالم(ایشون سید هستن) همون گوسفند سربریده رو به خونه ماآورده و مشغول پوست کندن وبقیه کارها بوده و مادرم در طول خواب همش ناراحت و در حال گریه کردن بودن

پاسخ
لینک۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۱:۳۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام عزیزم. روحشان شاد. پدر بزرگتان می خواهد که شما برای او شب سال بگیرید و او را فراموش نکنید. لازم نیست که مراسمی بگیرید و در این شرایط کرونا دور هم جمع شوید بلکه بگویید که یک گوسفند را قربانی کنند و برای شادی روح پدرتان این گوسفند را بین فقرا پخش کنید و مطلقا ذره ای از آن را خودتان نخورید. اینطوری روح پدرتان به آرامش می رسد. شما باید این قربانی را در زمانهای عزاداری امام حسین ع انجام دهید و بگویید خدایا برای رضای تو و خشنودی امام حسین ع در راه تو برای آمرزش گناهان پدرم و شادی روح او این گوسفند را قربانی می کنیم و در اینصورت امام حسین ع شفیع پدرتان خواهند بود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۶:۵۳
babadi

babadi : سلام خانم هراتی
دیشب خواب دیدم داخل تشیع جنازه هستم که میریم سمت قبرستون جمعیت زیادی اومده بودن داخل مراسم یه دوست قدیمی رو می بینم (خیلی وقت که ازش خبر ندارم وارتباطی با هم نداریم) که از دیدنم خیلی خوشحال شد وکلی باهم حرف زدیم درمورد ازدواجش وبچه هاشو وحتی طلاقش ومی خواست در مورد ازداوج من بدونه .چیز زیادی از مکالمه یادم نیست فقط همین قدر از خوابم یادمه
ممنون بابت تعبییرهای حرفه ایتون

پاسخ
لینک۱۶ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۴:۰۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما به موقعیتی در زندگی تان پایان می دهید و مسائل و روابط قدیمی را که در گذشته بوجود آمده اند را در همان گذشته رها می کنید و دیگر به آنها فکر نمی کنید. عادات و رفتارهای قدیمی تان را عوض می کنید و می خواهید سعی کنید که وقت بیشتری برای تفکر در مورد مسائل مهمتری داشته باشید و فکرتان را خسته نکنید. می خواهید تلافی بخش هایی از زندگی تان را که از آن غافل بوده اید را درآورید و بیشتر به خودتان و زندگی تان و ازدواجتان بپردازید. استدعا می کنم. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۷ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۲۷:۱۲
آلاء

آلاء : با سلام ، امیدوارم خوش و سلامت باشین ،همسرم خواب دیدن در جایی هستن مثل یه زمین بزرگ یا شاید بیابان، به همراه نگهبان سابق محل کارشون و آقایی که در واقعیت این اقا عضو هیئت امنای محل کار همسرم هستند (در واقع محل کار همسرم خارج از شهر در جایی مثل بیابان در شهرک صنعتی هست) ( نگهبان هم چند ماه پیش از محل کار اخراجش کردن با تصمیم همسرم و بقیه افراد شهرک)در خواب همسرم و اون آقا به نگهبان میگفتن زمین را بکن و چند جای زمین را کندند ودر یک قسمت وقتی نگهبان زمین را چال میکنه میبینن یه جنازه هست که دیگه اسکلت شده و خود نگهبان مسخره بازی در میاورده و میخندیده ولی همسرم و اون آقا خیلی تعجب میکنن و نگاهش میکردند

پاسخ
لینک۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۷:۴۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شاید شوهر شما و مدیر او، راجع به اشتباهات نگهبان صحبت می کنند و یا از او خواسته بودند که ریشه ی مشکلاتش را دریابد. احساس نگهبان به محیط کارش و همکارانی که داشته و همسر شما و مدیر او، مدتهاست که مرده است و رابطه ی آنان یک رابطه ی پوسیده و فراموش شده است. هر چند که نگهبان هنوز از بابت اخراجش به شدت ناراحت است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۳:۴۱
Amin Hoseini

Amin Hoseini : سلام خواب دیدم یکی از خواهرهایم با گوشی من پیام به یکی از دوستانم داده بود و من به خواهرم گفتم کار خیلی بدی کرده بدون اجازه من از طرف من به ایشان پیغام داده و به دوستم زنگ زدم و ازش عذرخواهی کردم . بعد خواستم برم دستشویی ولی سقف دستشویی تقریبا به کف چسپیده بود و حدود 20 سانت از هم فاصله داشتند ، هر کاری کردم نتوانستم وارد دستشویی بشم پیراهن سفیدی که تنم بود گلی شد و تمیزش کردم بعدش دیدم جنازه پسرداییم یک گوشه هست و زن داییم داشت گوشت دست جنازه را ریس ریس میکرد منم گفتم چرا این کار را باهاش میکنی جواب داد ولی جوابش یادم نیست بعد جنازه از جاش بلند شد و دور و برش و ما را نگاه میکرد منم به اطرافیان گفتم این مغزش پاک شده و پس از مردن زنده شده و دوباره میمیرد و تا روز قیامت زنده نمیشه و بعد دوباره مرد و دیگران میگفتند بچه ها را ببرید کنار ازش میترسند و من گفتم این بچه ها براشون عادیه و نمیترسن .

پاسخ
لینک۱۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۴۱:۱۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. خواهر شما به واسطه ی ارتباطی که شما با دوست تان دارید، از او با خبر شده و به او توجه می کند و شاید علاقه ای نسبت به او دارد و شما از این بابت ناراحت و عصبانی هستید. شما شاید احساس کنار گذاشته شدن و محرومیت می کنید ( از اینکه خواهرتان احساسش را با شما در میان نگذاشته و با شما مشورت نکرده است) و از این بابت به حدی عصبانی هستید که نمی توانید خشمتان را خالی کنید و سعی می کنید که رفتار بدی نداشته باشید. پسر دایی شما به خاطر تحول منفی که در زندگی اش بوجود آمده، احساس افسردگی کرده و مادر او می خواهد که او از ارتباط با کسی یا از فکر کسی ( احتمالا خواهرتان) بیرون بیاید. پسر داییتان مدت کوتاهی سعی می کند که خودش را بازیافته و به خودش امید بدهد. شما معتقدید که او احمق و یا گمراه است که اینطور خودش را ناراحت می کند. اما او دل شکسته و غمگین خواهد شد و از شما فاصله خواهد گرفت. کسانی که شما از آنها به عنوان " بچه ها" نام برده اید دوست ندارند که با او مرتبط باشند و شما فکر می کنید که این بچه ها بی عاطفه هستند و با احساس دیگران بازی می کنند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۲:۵۲
S

S : سلام من خواب میدیدم وارد یه اتاق یا جایی مثل سرد خونه شدم ردیف جنازه بود برای افرادی که رد میشدن خیلی عادی بود ولی برای من پر از ترس بود و در آنجا سردم بود
یک دیگ بزرگ بود که آب جوش خیلی داغ درونش بود به ردیف جنازه هایی که بودن داخل اون دیگ ها مینداختند
مثلا هر ۲۰ تا جنازه یه دیگ
تواین راهی که جنازها رو چیده بودن تمومی نداشت وهمین طوری ادامه داشت
ممنون میشم تعبیر این خواب رو بگید

پاسخ
لینک۱۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۸:۵۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما اخبار شوکه کننده و وحشتناکی را می شنوید. شما دلتان شور می زند و نیاز به حمایت دارید. دلتان نمی خواهید که ایزوله شوید و دیگران به احساساتتان بی توجه شوند. شما باید در تصمیم گیری هایتان هدفمندتر باشید و احساس بی تفاوتی و منفی بافی را کنار بگذارید. باید سعی کنید که گذشته را پشت سر بگذارید و شروعی تازه داشته باشید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۴۳:۳۱
هومن

هومن : با سلام و وقت بخیر حضور خانم هراتی بزرگوار
خواب دیدم در یکی از صحنهای مشهدم ، جمعیت زیادی بود، دیدم بدن امام حسین توی تابوته و دارن تشییعش میکنن ، منم رفتم زیر تابوتو گرفتم ، مردم برای تبرک میامدن به تابوت دست میزدند یک لحظه دیدم بدن آقا کفن پیچ شده داره تشییع میشه منتهی قسمت عقب تابوت دست مردمه و قسمت جلو خودش داره میره انگار کسی اونها رو گرفته ولی دیده نمیشد من رفتم برای احترام جلو تابوت رو گرفتم و مسافتی رو تشییع کردم منتهی جمعیت زیاد بود و هل میدادن ، اینقدر کفش ریخته بود که توی اون شلوغی کفشامو پیدا کردم و برای خودم و اطرافیانم عجیب بود که چطور به این سرعت کفشهام پیدا شده ، یکدفعه صحنه عوض شد دیدم در صحن حضرت زهرا در نجف هستم ، آنجا هم زیارت کردم و داشتم دنبال کفشهام میگشتم که از خواب بیدار شدم.

پاسخ
لینک۱۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۹:۲۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما ایمانی بسیار قوی دارید و بینش و شهود در شما قویست. اعتقاد شما به باورهایتان باعث می شود که همیشه جاپای قرص و محکمی در رابطه با موقعیتی که در آن قرار گرفته اید داشته باشید. امام حسین ع از شرایط موجود زندگی مردم ناراضی هستند و می خواهند که به عادات و شرایط کنونی پایان داده شود. باورها و اعتقادات مردم منوط به این است که شرایط زندگی شان مثبت تر شود. امام حسین ع پیروان زیادی دارند و دلسوز مردمی هستند که شیعیان او هستند. همینطور حضرت زهرا س از شما راضیست و ثواب زیارت ایشان هم برای شما نوشته شده است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۵:۱۸
ادامه

اطلاعیه
به اطلاع می رساند جهت سرویس های دوره ای وب سایت تعبیر خواب آنلاین تا روز جمعه ( ۱۲ آذر) در سایت انجام نخواهند شد در صورت نیاز به تعبیر خواب می توانید از طریق تلگرام (@yotaabcom)خواب خود را ارسال کنید. توجه داشته باشید که هزینه تعبیر خواب تلگرام از سایت بیشتر است. همچنین به عضویت همه کاربرانی که تا تاریخ ۹ آذر اعتبار عضویت آنها فعال است ۲ روز اضافه خواهد شد.