کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب حامله

اگر خواب ببینید که زنی حامله است و او در بیداری حامله نباشد، نشانه وجود ناراحتی و غمی در دل او و مشکلی است که از دیگران پنهان می کند. همینطور اگر خواب ببینید که خودتان حامله شده اید، از موردی دلگیر و غمگین هستید و یا سختی و مشقتی در راه است که باید برای رفع آن صدقه بدهید.

اگر دیدید همسرتان حامله است، یا نشانه غم پنهانی او است و یا اینکه احتمال دارد وظیفه سنگینی به شما محول گردد که انجامش برایتان دشوار است. اگر خواب ببینید که کسی که حامله است فرزندی به دنیا آورده، از غم رهایی می یابد.

اگر ببینید که کسی دختری به دنیا آورده یا خودتان صاحب فرزند دختر شده اید، ثروت به شما روی می آورد و مالی به شما می رسد. اگر ببینید که کسی که به دنیا آمده پسر است، حامی و کمکی برای انجام اهدافتان می یابید که باعث می شود در کارهایتان موفق باشید.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

153 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

sara

sara : سلام مادرم دوسه شب پیش خواب دیده منو مادرم کنار همیم هر دو حامله ایم به مادرم میگن چقدر قشنگ شدی بچه تو شکمش هم دختر بوده اما مال من نمیدونه بعد رفتیم خونه مادربزرگم مهمونی بوده ی سفره بزرگ انداخته بودن گفتن داره امام خامنه ای یا امام خمینی یکی از این دو بوده دقیق نمیدونم گفتن داره میاد

پاسخ
لینک۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۶:۰۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما و مادرتان مشکلاتی دارید که نگرانتان کرده . مادرتان می داند که او نگرانی های مالی دارد ولی نمی داند که دقیقا شما نگران چه چیزی هستید. مادر شما به سنت ها و اعتقادات قدیم خودش پایبند است و برای حل مشکلات و نگرانی هایتان متوسل به ائمه اطهار خواهید شد و امید دارید که به خواسته هایتان برسید. انشالله به مقام و بزرگی خواهید رسید و مشکلاتتان حل می شود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۲:۱۳
Ali reza

Ali reza : سلام ،جاری من خواب دیده که از همسایشون و مادر شوهرم شنیده که من حامله هستم و تو خواب فکر میکرده که بچه ام هم دختره ،میگه خوشحال شده بوده چون من دختر ندارم ومیخواسته زنگ بزنه از خودم بپرسه که از خواب پریده،

پاسخ
لینک۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۶:۵۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما نگرانی های مالی دارید ولی به ثروت خواهید رسید و انشالله مشکلتان حل خواهد شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۹:۱۸
دینا

دینا : سلام.دختر خاله مجرد من چند روز پیش خواب دیده که من همراه مادر و شوهرم پای یه دیگ وایسادیم(حالت نذری داشته). ایشون داشته از کنار من رد میشده که من صداش کردم گفتم بیا یه خبر دارم اما به کسی نگو.بهش گفتم که من حامله ام، بچه هامم دو قلو هستن.

پاسخ
لینک۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۷:۵۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. ممکن است که او حس ششم قوی دارد و احساس شما را در خواب متوجه شده. تعبیر دوم این است که شما انشالله حامله می شوید و نذرتان را ادا می کنید . اگر هم نذر نکرده اید نذر کنید که حامله شوید و شما هم بعدا سمنو بپزید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۳:۳۰
zohre

zohre : سلام خانم هراتی عزیز
من نزدیک صبح خواب دیدم که باردارم مجرد هستم و تو خواب هم مجرد و نمیدونستم پدرش کیه و اصلاً شکم بزرگی ندارم رفته بودم بیمارستان که زایمان کنم سزارین کردن و منو از پا یعنی بالای زانوی چپم بیهوش کردن وقتی به هوش اومدم خودم رفتم بچه مو گرفتم بچه دختر بود و خیلی شبیه خودم بود تا بچه منو دید انگار با نگاهش با من حرف میزد و بهم لبخند میزد بچه رو تحویل‌گرفتم رفتم داخل اتاقم دیدم همه خانواده ام هستن من منتظرمن هستن بچه رو با مادرم شستیم پدرم بهم گفت که مسئولیت بچه خیلی سنگینه باید خیلی حواست باشه خیلی مراقبش‌باش... گرسنه اش شد بهش از سینه خودم شیر دادم اول شیری نمیومد نمیتونست بخوره گریه میکرد بعد آروم آروم شیر موند ولی نمیخورد منو نگاه میکرد...
ببخشید خیلی طولانی شد چون خوابم واضح بود کامل یادم بود گفتم همشو براتون بگم.
تشکر از شما‌

پاسخ
لینک۱۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۵:۱۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما به خاطر مسئله ای ناراحت هستید و غصه می خورید ولی نگرانی تان را بروز نمی دهید. شما خسته اید و احساس ضعف و بی کفایتی می کنید مثل اینکه با یک دست چند هندوانه برمی دارید. شما برای اینکه ایده و پروژه تان را به ثمر برسانید نیاز به کمک دارید و خودتان به تنهایی از پس آن بر نمی آیید بنابر این دست به دعا برمی دارید. شما به ثروت خواهید رسید و خیلی زود هم ثروتتان و سرمایه تان پیشرفت می کند. پدرتان نصیحتتان می کند که پولتان را حرام نکنید و مادرتان می خواهد حرام و حلال را در ثروتتان رعایت کنید. شما از جان و دلتان برای پیشبرد اهدافتان و افزایش سرمایه تان مایه خواهید گذاشت. کم کم همه چیز رو به بهبودی خواهد رفت. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۵:۰۹
Fatima

Fatima : سلام.من خواب دیدم حامله بوذم انگار تازه 1-2 ماهه بودم.که فقط خوذم میدونستم و وقتی به شیکمم نگاه میکردم میدیدم اصلا هیچی معلوم نیست و فقط خودم میدونم.زنگ زدم دوست پسرم گفتم اینجوریه.اونم میگفت میام جلو (یعنی برای خاستگاری واینا)تا قبل به دنیا اومدن بچه.منم همش با نگرانی میگفتم خب تا تو بیای و عروسی بگیریم 8 ماه که میشه. حتی اگه زودترم تو بیای عروسی بگیریم این 8 ماه دیگه به دنیا میاد.همه میفمن که قبل عروسی تو دوستی من حامله بودم.اونم میگه نترس،نگران نباش هیچی نمیشه.
خاتم هراتی من دیشب که اینجوری این خواب و دیدم شب قبل هم خواب دیدم حامله بودم من و فرستادن اتاق زایمان و سزارین کردم برای بدنیا اوردن بچه.حالا نمیدونم چرا دو شب قبل خواب دیدم سزارین کردم وقتی حامله بودم.حتی وقتی دکتر شکمم و تیغ میخواست بزنه که بچه رو بگیره دیدم ولی چرا دیشب خواب اینجوری دیدم.

پاسخ
لینک۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۱:۳۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما به خاطر مسئله ای نگران و ناراحت هستید ولی نگرانی تان را بروز نمی دهید. شما می خواهید که دوست پسرتان نگرانی شما را رفع کند و او هم می داند که خواستگاری کردن او از شما، شما را از نگرانی بیرون می آورد. 8 بیانگر قدرت، اختیار، موفقیت، کارما، دستاورد های مادی، احیا و ثروت است. وقتی که عدد هشت در خوابتان ظاهر می شود، به غرایز و شهود خود اعتماد کنید. احساس شما این است که با ازدواج با دوست پسرتان به موفقیت های بسیار خواهید رسید. عزیزم شما فقط مجاز به ثبت یک خواب در 24 ساعت و همینطور یک خواب در هر کامنت هستید و لطفا خوابهای دیگری که شبهای قبل دیده اید را جداگانه ارسال بفرمایید چون بنده اجازه ندارم خلاف مقررات سایت عمل کنم حتی اگر خوابهای شما مربوط به هم باشد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۹:۴۲
Mastane

Mastane : سلام خواب ديدم اونجايي كه باردارهستم همه ساختمانو دارن خراب مي شن منم دنبال پناه بودم.
ودر ادامه خوابم ديدم رفتم ١ سفري كه دوست داشتم برم اونجاو درحال شنا بودم ولي باردار نبودم

پاسخ
لینک۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۴:۲۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما به خاطر مسئله ای بسیار غصه می خورید و ناراحتید و هیچ تحول مثبتی را برای خودتان پیشبینی نمی کنید. شما ترجیح می دهید که شرایط زندگی تان عوض شود و چشم انداز تازه ای داشته باشید. می خواهید که خودتان برای زندگی تان تصمیم بگیرید و همه ی وقتتان صرف راضی کردن دیگران حرام نشود. در اینصورت است که دیگر غصه نخواهید خورد. انشالله همینطور هم خواهد شد و به آرامش روحی می رسید و گذشته ی سخت خودتان را می شویید می رود. شروعی تازه خواهید داشت. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۵:۵۳
Sepidesamimi

Sepidesamimi : سلام و خدا قوت
خانم هراتی عزیز
خواهرم مجرده و خواب دیده که بچه ایی رو بارداره و تقریبا پدربچه رو میشناسه...گویا همون پسری هستش که دارن با هم آشنا میشن...و تو خواب همش داره از خودش میپرسه من باردار شدم چرا کسی به من چیزی نمیگه؟چرا بقیه انقد بیخیالن....لطفا تعبیرشو لطف بفرمایید
ممنونم از حسن تعبیر و صبوریتون

پاسخ
لینک۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۴:۱۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. خواهر شما به خاطر پسری که با او آشنا شده نگرانیهایی در دل دارد که به زبان نمی آورد. او سعی می کند نگرانیهایش را مخفی کند و فکرش ناراحت می شود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۶:۵۴
Sabereh

Sabereh : باسلام
من دیشب خاب دیدم که حاملم.خیلی سنگین بودم.و خیلی خجالت میکشیدم که بابام بدونه حاملم.فک کردم باید بچم بدنیا بیاد رفتم پیش دکتر گفت نه الان زوده.ولی تو عالم خاب خودم باخودم میگفتم شاید دارم خاب میبینم.حامله نیستم.ممنون میشم تعبیرش رو بگین

پاسخ
لینک۱۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۲۲:۱۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما به خاطر مسئله ای ناراحت هستید و فکرتان مشغول است. نمی خواهید که کسی دلیل نگرانی شما را بداند. اما هنوز زمان آن نرسیده که شما به خواسته تان برسید و باید صبور باشید. می دانید که نگرانی تان بی اساس است و کم کم مشکلتان حل خواهد شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۰:۴۴
فاطمه

فاطمه : سلام من خواب ديدم حامله هستم (مجردم)و به همراه دوست پسرم(كه الان ارتباطمون قطع شده با هم)كشوري ديگري رفتيم كه زندگي كنيم...اونجا من تو يه اتاقي بودم به همراه دوست پسرم و يك مرد جوان كه دكتر زنان بودند و به همراه يك دختر جوان كه پرستار بود تو اون اتاق بودن...من حالم خوب نبود و دستام ميلرزيد درد زايمان داشتم و دوست پسرم دستم رو گرفته بود و دلداري ميداد من رو،دكتر من رو معاينه كرد و گفت زايمان راحتي خواهي داشت بچه ات هم ديدم چقدر خوشگله،اما يكم راه برو بعد بيا براي زايمان،با دوست پسرم رفتيم تو كوچه ى شهر گشتيم و خوشحال بودم كه اومد اون شهر و اون پرستار اومد پيشم حالم رو پرسيد بعد دوباره برگشتيم تو اون اتاق (اتاق و محيط هم خيلي شبيه بيمارستان نبود مبل هاي رنگي گلدون و اين چيزا بود)اما اينبار دور تا دور اتاق زن و ٢،٣تا مرد نشسته بودن،بعد دكتر بهم گفت اماده شو كه ديگه زايمان كني،بعد درب اتاق رو بست اما يهو درب رو باز كرد و به اون ٢،٣تا مرد گفت برين بيرون ايشون ميخواد زايمان كنه،فقط شوهرش (دوست پسرم)بمونه...من با خودم تو خواب گفتم خوب شد كه اين نامحرم ها رو بيرون كرد....تو خواب خوشحال بودم از اينكه بچه دار شدم و بچم داره به دنيا مياد و تو خواب با خودم ميگفتم ميدونستم مشكلاتمون حل ميشه و بالاخره اونجوري كه ميخوايم ميشه....ممنون از تعبيرتون.

پاسخ
لینک۱۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۴۳:۱۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما به خاطر دوست پسرتان غصه می خورید و نگرانی هایتان را در دلتان مخفی نگه داشته اید. احساس می کنید که زندگی تان در هرج و مرج قرار دارد. شما از غم فارغ خواهید شد. گشایش کار می یابید. مدتی که بگذرد او خودش بر می گردد و با هم مشکلاتتان را حل می کنید. خودتان دوتایی با هم باید توافق کنید و اینطور هم خواهد شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۹:۱۲
الهه

الهه : سلام خانم هراتی عزیزم.من خواب دیدم که در شهر دیگری همراه با خواهرم هستم و ایشون زایمان کردند که من بچشو گرفتم یه دختر تپل مپل و سفید.بعد ما کرج بودیم و حاله خواهرم خوب نبود و امکانات هم کم بود خاله من همراه با شوهر خالم گفتن که بچرو با خودشون تهران میبرن و خواهرم همون کرج بمونه بعد من با بچه که حرف میزدم انگار کاملا متوجه میشد و سرشو تکون میداد در حالیکه با بقیه مثله یه نوزاد رفتار میکرد کلا شبیه به دختر ۷ماهه بود تا نوزاد از بس ک درشت بود و زیبا.بعد خودمم حامله بودم از شخصی که الان باهاش در ارتباط نیستم و تو خواببمم ما نامزد بودیم که من ازش پسر حامله بودم بعد من داشتم فکر میکردم اخه من چرا حاملم انگار تازه فهمیده بودم که خالم بهم گفت خیر بگیر الان صدای دسته امام حسین میاد اسمشو بذار حسین.بعد طرفمم که الان باهم ارتباطی نداریم هی از پشت منو بغل میکرد و شکممو نوازش میکرد و خوشحال بود و بوس میکرد شکممو با بچه حرف میزد.بعد نامزدم و خالم و شوهر خالم بچه خواهرمو بردن تهران و من پیشه خواهرم تنها خونه مونده بودمو عزاداری امام حسینو نگاه میکردیم ولی ته دل دوتامون خوشحال بود.مممنونم ازتون

پاسخ
لینک۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۹:۴۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. خواهر شما ثروتمند می شود . شما هم به خاطر کسی که با او در ارتباط بودید ناراحت هستید و غصه می خورید. از اینکه هیچ کاری نمی کند و دست روی دست گذاشته ! شما باید متوسل به امام حسین ع شوید تا به خواسته تان برسید و خداوند آنچه که مصلحت شما است را برایتان پیش بیاورد. او هم به شما فکر می کند و دلش برایتان تنگ شده و احساس شما را درک می کند. خاله تان احتمالا سرمایه ی خواهرتان را در کاری به جریان خواهد انداخت تا زیاد شود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۶:۱۶
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت