کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب حامله

اگر خواب ببینید که زنی حامله است و او در بیداری حامله نباشد، نشانه وجود ناراحتی و غمی در دل او و مشکلی است که از دیگران پنهان می کند. همینطور اگر خواب ببینید که خودتان حامله شده اید، از موردی دلگیر و غمگین هستید و یا سختی و مشقتی در راه است که باید برای رفع آن صدقه بدهید.

اگر دیدید همسرتان حامله است، یا نشانه غم پنهانی او است و یا اینکه احتمال دارد وظیفه سنگینی به شما محول گردد که انجامش برایتان دشوار است. اگر خواب ببینید که کسی که حامله است فرزندی به دنیا آورده، از غم رهایی می یابد.

اگر ببینید که کسی دختری به دنیا آورده یا خودتان صاحب فرزند دختر شده اید، ثروت به شما روی می آورد و مالی به شما می رسد. اگر ببینید که کسی که به دنیا آمده پسر است، حامی و کمکی برای انجام اهدافتان می یابید که باعث می شود در کارهایتان موفق باشید.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

177 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

عرفان

عرفان : ببخشید دختر خانمی هست که خواب دیده
که حامله شده ولی با کسی ازدواج نکرده و بچه پدری نداره تعبیر این چیه

پاسخ
لینک۱۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۲:۵۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. او به خاطر مسئله ای ناراحت است و حرفش را در دلش نگه داشته و بیان نمی کند. احساس می کند که زندگی او هدفی ندارد و حمایتی از جانب کسی دریافت نمی کند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۸:۵۵
hediehhh

hediehhh : ببخشيد خاهرم در بيداري حامله نيست و قصدش را هم ندارد.

پاسخ
لینک۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۵:۴۰
hediehhh

hediehhh : سلام خواب ديدم كه نامزدم كه هنوز عقد نكرديم خونمون بود و ( نامزدم الان با خاهرم و شوهر خاهرم ارتباطش رو قطع كرده) و در خواب ديدم خاهرم و شوهر خاهرم يهو اومدن خونه ي ما و من توي دلم گفتم واي اگه اينا نامزدم رو اينجا ببينن دعوا نشه و اونا اومدن توي خونه و با نامزدم احوالپرسي گرم كردن و با هم خوب بودن و من خوشحال شدم و نامزدم موهاشو كوتاه زده بود و خاهرم كه از در اومد تو ديدم حامله هست و شكمش خيلي بزرگ شده و تعجب كردم و بعد ديدم نامزدم داره براي خاهرم پيام ميده و من در خواب پيامش رو ميديدم و به خاهرم ميگفت خيلي خوشحال شدم ديدمت و بهتون بابت حاملگيتون تبريك ميگم و اين چند وقت خيلي دلم براتون تنگ شده بود و كلا پيام خوبي ميداد و من با خودم گفتم خوب ديگه خداروشكر آشتي كردن و شوهر خاهرمم اومد به نامزدم گفت بيا با هم بريم تا بيرون و برگرديم و نامزدمم قبول كرد و من خوشحال از اين وضعيت بودم.

پاسخ
لینک۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۴:۳۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. نامزد شما می خواهد همچنان به قطع ارتباط خودش با خواهرتان ادامه دهد و از این جهت، خواهر شما بسیار ناراحت است و غصه می خورد و نامزد شما از اینکه خواهرتان ناراحت است خوشحال می شود!! او فکر می کند که خواهرتان استحقاق ناراحتی را دارد. شوهر خواهرتان اما سعی می کند که نامزدتان را درک کند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۸:۱۳
مهساابراهیمیان

مهساابراهیمیان : سلام خسته نباشین
من خواب دیدم تو یک خونه بزرگ هستم با شوهرم و برادرم ک فوت شدن
من حالم خوب نبود و تویه شهر انگار جنگی چیزی بود
بعد شوهرم منو بردآزمایش دادم گفتن که حامله ای و یک ماه و نیمته
بعد برادرم خوشحال بود و میگفت اصلا بیرون نرو مواظب خودت باش و شوهرمم بیش از حد خوشحال بود و من تو خواب یه حسه آرامش و رضایتی داشتم

پاسخ
لینک۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۷:۰۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. روحشان شاد. شما به ایشان فکر می کنید و به اینکه در مقابل مشکلات و استرس های زندگی چطور بدون ایشان زندگی کنید و دوام بیاورید. شما دارید غصه می خورید ولی مشکلات شما به زودی ناپدید خواهند شد و شرایط سخت برایتان حل و فصل می شود. برادرتان می خواهد که شما بدانید که او و همسرتان همیشه کنار شما هستند و از شما حمایت می کنند و نباید فکر کنید که از آنها دور هستید. مشکلات به زودی تمام می شوند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۲:۰۸
Mahshid

Mahshid : سلام روزتون بخیر
توضیح:آقایی هستند که من پنج سال ایشون رو میشناسم و همدیگر رو دوست داریم(ارتباط در حد آشنایی) ایشون به خاطر مسائل مالی هنوز برای ازدواج اقدامی نکردن اما صحبت هایی بینمون شده. در یک جمع که من و ایشون جداگانه وارد شدیم خانمی رو دیدم که خودشون رو خیلی به ایشون نزدیک نشون میداد و طوری وانمود میکرد که دوست دخترش هست بعد از اون جریان ایشون خیلی به من توضیح داد که چیزی بینشون نیست و اون خانم مشکلاتی داره و برای کمک باهاش در ارتباط هرچند رفتارهای اغراق شده خانم که هنوز هم ادامه داره رابطه من و این آقا رو خیلی سرد کرده و من به این آقا شک پیدا کردم.
خواب:دیشب خواب دیدم با جمعی از دوستانم و این آقا به سفر رفتیم این خانم هم اومد من اول از دیدنش شوک شدم و اون آقا هم خیلی ناراحت شد و توی خودش رفت بعد متوجه شدم خانم بارداره و من نگرانش شدم وخیلی مراقبش بودم و کمکش میکردم از طرفی اون آقا که همدیگرو دوست داریم مرتب دنبال من میومد و میخواست چیزی به من بگه اما کاری پیش میومد و نمیشد حرفش رو بزنه تعبیر خواب من چیه؟

پاسخ
لینک۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۹:۲۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما می خواهید چشم انداز تازه ای از رابطه تان با ایشان داشته باشید. می خواهید بتوانید درست تصمیم بگیرید. این خانم نگرانی ها و مشکلاتی دارد که دوست شما به او برای حل این مشکلات کمک کرده و الان به احتمال قوی این خانم عاشق دوست شماست. این ترس او از اینکه دوستتان را از دست بدهد باعث شده که او به صورتی اغراق آمیز بخواهد خودش را به دوستتان نزدیک نشان دهد تا شما را ناامید کند و گویا موفق هم عمل کرده. ولی دوست عزیز شاید هزاران حرف بین شما و این آقا ردو بدل شده باشد اما در خانه اگر کس است یک حرف بس است!!! شما هنوز حرف اصلی او را باور نکرده اید و به او اعتمادی ندارید. اگر نتوانید به هویت و شخصیت واقعی او اعتماد کنید، فقط از او خوشتان آمده و عاشقش نیستید. و اگر کسی فقط از کسی خوشش بیاید، عرصه را برای عشاق زیادی باز خواهد کرد که به میدان بیایند. به هر جهت صلاح خویشتن را خسروان دانند و بس. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۸:۱۲
مریم

مریم : سلام خانم هراتی عزیز....من نصف شب خواب دیدم که حامله بودم فارغ شدم..چیزی که از این تکه خوابم یادمه همین است ...اما یه خواب دیگه هم دیدم که میخام نامزدی کنم حالا با همسرم که طلاق گرفتم یا یه آقای دیگه ...بخاطر همین رفتم آرایشگاه موهامو بلوند کردم و بسیار زیبا شد حتی جنس موهام بهتر شد فقط جاهایی که دکلره کردم یکم قرمز شده بود در واقعیت من موهام قهوه ایی تیره است و تا حالا رنگ نخورده ..میشه تعبیرش را بفرمائید

پاسخ
لینک۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۳:۲۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما سعی می کنید که سرتان را به کاری گرم کنید و به انجام کاری متعهد شوید تا زندگی تان به بطالت نگذرد. تصمیم می گیرید که منبعد اجتماعی تر و خونسردتر و شاداب تر و بی خیالتر جلوه کنید و از غم رها خواهید شد. اگر خودتان را خیلی خیلی خونسرد نشان دهید دیگران می فهمند که این کار شما ساختگی است و به خطر این است که می خواهید وانمود کنید که از شرایطی که دارید ناراحت نیستید یا گذشته را کامل فراموش کرده اید پس به نفعتان است که در خوشی و در نشان دادن بی خیالی تان افراط نکنید که تاثیر برعکس ندهد و دیگران نگویند ژست تقلبی و ظاهر سازی گرفته اید و هنوز ناراحتید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۰:۴۸
Sheyda

Sheyda : باسلام و عرض ادب

خانم هراتی عزیزم، خواب دیدم، جاری سابقم روی تخت بغل پسری که من در گذشته دوسش داشتم خوابیده و پسره از پشت محکم بغلش کرده بود، خیلی ناراحت شدم، وقتی بیدار شد دیدم شکمش خیلی بزرگه و حامله است.
بهش گفتم چرا از شوهر خودت جدا شدی؟؟ گفت چون خیلی اذیتم میکرد و دخالتهای خانواده اش دیگه خیلی ازاردهنده بود، گریه کرد و منم با دستام اشکاشو پاک کردم و نوازشش کردم و گفتم کاملا درکت میکنم منم همین مشکلو داشتم. بهش گفتم جنسیته بچه ات مشخص شده؟ گفت اره دختره.

ممنون میشم لطف کنید و تعبیرشو بفرمایید.
سپاسگزارم.

پاسخ
لینک۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۲:۱۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. عرض ادب متقابل. جاری سابق شما به خاطر مسائل مالی و پولی با همسرش به مشکلی برخورد کرده و حسابی غصه می خورد و البته او پشتوانه و کمکی را که به او آرامش بیشتری بدهد را از جانب کسی که تشابهات اخلاقی با کسی که شما قبلا دوستش داشته اید را دارد، دریافت می کند. احتمالا او هم شاید طلاق بگیرد و یا دعوای مفصلی با همسرش خواهد داشت. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۰:۰۲
elnazi

elnazi : سلام.خواب دیدم که حامله هستم و زایمان کردم و یک پسر ۶ ماهه دارم.ولی دوباره بازهم باردارم.اینبار مادرم هم بارداره که تو خواب میبینم اون زایمان کرده و بعداون قراره من زایمان کنم.من هم ی حالتی مثل درد زایمان دارم و تو ذهنم‌میچرخه که یعنی انقدر برنامه بیمارستان قویه که بعد مادرم من میرم اتاق عمل.ولی هرچقدر هم شکمم رو نگاه میکنم اثری از بزرگی شکم نمیبنم فقط بم میگن که وقتشه.با این حال بالای شکمم سر بچه رو حس میکنم ک هم هم میگم بچه سرش بالاس هنوز.تو یک صحنه خودم رو داخل توالت میبینم انگار که پریود هستم و خون ازم میره.که اطرافیانم میگه طبیعیه ناراحت نباش.بچه هم ک بدنیا بیاد بازم پریودی.همین حال مادرم میاد پیشم بهم میگه بیا راه بریم.تو ذهنم میگم من که مجردم و کاری نکردم چرا حامله شدم.حالا وقتی با اون کسی ک‌میخوامش ازدواج کنم(میدونم بچه مال اونه)اول زندگی باید بچه داری کنم.و نگران مخارج دوتا بچه خودم و مادرم بودم که من چطور خرج دوتا بچرو بدم.و دقیقا یادمه ک موقع راه رفتن زیر پام پراز قاب عکس چوبی بود به حالت فرش.
ممنون از وقتتون

پاسخ
لینک۲۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۳:۳۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما کار یا پروژه یا هدف جدیدی به دست می آورید که باعث آرامش خاطرتان می شود. اما اهداف جدیدی هم دارید که به خاطرشان نگرانید. مادرتان هم مثل شما اهدافی را در نظر دارد که عملی شان خواهد کرد. شما از غم فارغ خواهید شد و استرس و نگرانی هایتان را دفع می کنید. هدفی که دارید به خاطر کسی که دوستش دارید برایتان مهم است که عملی اش کنید. زمینه ی زندگی شما پر است از آرزوها و موقعیت هایی که دوست دارید همیشه در زندگی تان حفظشان کنید و خیلی از این آرزوها را عملی کرده اید و الان خاطره شان باقی مانده است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۳:۴۹
somaye

somaye : سلام خواب ديدم كه پيش دوستم هستم و اينگار حامله بود( در بيداري چند ماهه كه از بارداري فارغ شده) ولي در خواب شكمش بزرگ بود و اينگار آخراي بارداريش بود و ميخاست بره خونه و من ديدم تنهاست بهش گفتم من باهات ميام پيشت باشم هم تنها نباشي هم مراقبت باشم كه خيلي خوشحال شد و شوهرش يك ماشين تريلي داشت كه در بيداري نداره و دوستم و من سوار اون ماشين شديم كه بريم خونه دوستم و رسيديم خونه دوستم و يك خونه خيلي كوچيكي و معمولي داشت و دوستم رفت دستشويي و اينگار از پشتش معذرت ميخام اسهال مي اومد بيرون و يهو من ديدم شكمش تخت شده و با خودم گفت واي فكر كنم بچه افتاده ولي دوستم ناراحت نبود و من با خودم ميگفتم الان چجوري ميخاد به همه بگه و اومد بيرون از دستشويي ولي ناراحت نبود و با خودم ميگفتم شايد هنوز بارداره.

پاسخ
لینک۱۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۷:۵۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. دوست شما به خاطر مسائلی ناراحت است و غصه می خورد. او هدفی در ذهنش هست که برای رسیدن به آن تلاش می کند و نیاز به همفکری شما دارد. شوهر او مسئولیت ها و کارهای زیادی را به عهده گرفته است ولی زندگی خصوصی او خیلی خوب نیست. او احساس می کند که قسمتی از زندگی اش از کنترل او خارج شده و دیگر نمی تواند احساسات قوی خودش را نگه دارد. مسئله ای هست که دوستتان نمی خواهد با آن کنار بیاید. تشکر از همراهیتون

پاسخ
لینک۱۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۶:۲۳
roban

roban : سلام خسته نباشید من خواب دیدم که انگار مادرم و دو تا از خاله هام دارند باهم حرف میزنن که خالم بزرگه انگار ناراحت و غمگین بود و آروم آروم اشک می ریخت و درباره بارداری کسی حرف میزد انگار در مورد این بارداری ناراضی بود.بعد من به مادرم زنگ زدم و از مادرم پرسیدم چه خبر.که مادرم برگشت گفت دیروز با خاله هات بودیم همون داستان بالا رو برام توضیح داد که من تعجب کردم و احساس کردم ناراحت شدم و هم من و هم مادرم انگار انتظار چنین چیزی رو نداشتیم و نمی دونستیم باید چه کمکی بکنیم اخه تو خواب انگار خاله بزرگم از مامانم و خاله کوچیکم کمک میخواست واسه حل این ماجرا و خودش حالت درمانده داشت و نمی دونست چیکار کنه البته بگم قبلا رابطه مادرم با این دو تا خواهرش خیلی خوب بود ولی الان مدتی که رابطه شون خوب نیست وزیاد باهم حرف نمی زنند .

پاسخ
لینک۱۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۳:۱۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. خاله بزرگ شما به خاطر مشکلی که در زندگی خودش یا شخصی که برای او عزیز است، بسیار غصه می خورد و می خواهد نگرانیهایش را از بین ببرد. مادر شما با او در ارتباط نیست ولی شما از طریق تله پاتی نگرانی خاله تان را متوجه شده اید. شاید بهتر باشد که مادرتان و او با هم صحبت کنند و به هم کمک کنند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۶:۰۵
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت