کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب حامله

اگر خواب ببینید که زنی حامله است و او در بیداری حامله نباشد، نشانه وجود ناراحتی و غمی در دل او و مشکلی است که از دیگران پنهان می کند. همینطور اگر خواب ببینید که خودتان حامله شده اید، از موردی دلگیر و غمگین هستید و یا سختی و مشقتی در راه است که باید برای رفع آن صدقه بدهید.

اگر دیدید همسرتان حامله است، یا نشانه غم پنهانی او است و یا اینکه احتمال دارد وظیفه سنگینی به شما محول گردد که انجامش برایتان دشوار است. اگر خواب ببینید که کسی که حامله است فرزندی به دنیا آورده، از غم رهایی می یابد.

اگر ببینید که کسی دختری به دنیا آورده یا خودتان صاحب فرزند دختر شده اید، ثروت به شما روی می آورد و مالی به شما می رسد. اگر ببینید که کسی که به دنیا آمده پسر است، حامی و کمکی برای انجام اهدافتان می یابید که باعث می شود در کارهایتان موفق باشید.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

179 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

Maryam

Maryam : : زن برادرم خواب ديد براي من كه مجردم ، در حالي كه با عشقم در ارتباط نيستيم و جدا شديم، كهآن پسر ما را با ميل قلبي به خانه خانوادگيشان دعوت كرده ، و من و تمام خانواده ام با عجله رفتيم به طوري كه با وجود اينكه براي اولين بار بود اونجا ميرفتيم و حتي ما فراموش كرديم شيريني ببريم، دسپاچه بوديم، به آنجا رسيديم همه خانواده پسر بسيار شيك و مناسب اما ما كمي ساده رفته بوديم ، كه در واقعيت اينطور نيست و خيلي همگي توجه ميكنيم، آنها ازديد غرور به ما نگاه ميكردند، اما پسر خوب بود با ما و به ما رولت گوشت مثل دست پيچ بود تعارف كرد، همه در خانه آنها كفش پوشيده بودند كه زن داداشم كفش نپوشيده اونجا در آورده بود بر عكس واقعيتش.بعد بهش چند تا كفش رو فرشي تعارف كردند،معني اين خواب چيه؟

پاسخ
لینک۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۰:۲۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. کسی که از او جدا شدید با سردی با شما رفتار خواهد کرد و همه خوابتان وارونه است. زن برادرتان در مورد او هیچ رویکردو اعتقاد و باوری ندارد. همه نکات خوابتان برعکس است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۹:۲۰
Maryam

Maryam : عزيزم خانم هراتي امروز نوشتين ١خواب من تعبير شده، اما من واب رو نديدم و ميزنم روي پاسخ لينك ميره قسمت خواب هاي تعبير شده قبل براي دوستان،من مجردم اما باكره نيستم و اين خواب روديدم كه از عشقم بچه دارم و دارم فارغ ميشم وروز زايمان من بود اما نميدونم فارغ شدم يا نه، نديدم

پاسخ
لینک۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۵:۰۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : مریم عزیز نوشته بودم برای تعبیر ثبت شد. ننوشته بودم تعبیر شد. لطفا درست بخوانید! ضمن این که 4 دقیقه پیش تعبیر شد .

پاسخ
لینک۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۲:۱۶
Maryam

Maryam : خانم هراتي عزيز جواب اون خواب كه ارسال كردين كدوم قسمته؟ نيست كه كدوم رو جواب دادين؟

پاسخ
لینک۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۸:۱۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : در نوبت هستید عزیزم امروز خیلی شلوغ است.

پاسخ
لینک۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۷:۳۹
Maryam

Maryam : بچه هم از عشقم بود فكر كنم، و در واقعيت ما جدا شديم

پاسخ
لینک۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۸:۴۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : این ایده یا کار یا پروژه را او به شما پیشنهاد داده یا به خاطر رفتن او دارید اینکار را می کنید.

پاسخ
لینک۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۹:۲۹
Maryam

Maryam : من مجردم اما دختر نيستم ، خواب ديدم حامله ام و روز فارغ شدن رسيده دكتر خانم كه يكي از دوستان پزشكم بود كه در واقيت هم پزشك است آمده تا بچه را به دنيا آورد طبيعي، من چون در واقعيت زايمان نكردم ميترسيدم از درد تيغ جراحي چون دكتر گفت بدون بيهسي خراش ميدهند پايين آلت تناسلي،بعد به مادرم گفتم كاش كورتاژش ميكردم، اون ميگفت نه به دنيا بيار و خوشحال بود مضطرب بودم تا از خواب بيدار شدم ويادم نيست بچه به دني آمد يا نه

پاسخ
لینک۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۷:۴۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما نگران موضوعی بوده اید و زمان فارغ شدن از غم برایتان رسیده. شما ایده یا پروژه ی جدید را قرار است به راه بیاندازید و نگرشی جدید و شروعی تازه داشته باشید ولی نگران هستید که شاید این کار به سختی انجام شود. به دلیل ترس و فشار و درگیری های شخصی شما فکر می کنید که کاش این کار را از اول راه نیانداخته بودید و مردد هستید که کارتان با موفقیت انجام خواهد شد یا خیر و در مورد این تصمیم مهم سردرگم هستید. اما مادرتان دوست دارد شما زودتر کارتان را به دست بگیرید و گشایش کار پیدا کنید یا به ثروت برسید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۷:۱۵
Maryam

Maryam : زن برادرم خواب ديد براي من كه مجردم ، در حالي كه با عشقم در ارتباط نيستيم و جدا شديم، كهآن پسر ما را با ميل قلبي به خانه خانوادگيشان دعوت كرده ، و من و تمام خانواده ام با عجله رفتيم به طوري كه با وجود اينكه براي اولين بار بود اونجا ميرفتيم و حتي ما فراموش كرديم شيريني ببريم، دسپاچه بوديم، به آنجا رسيديم همه خانواده پسر بسيار شيك و مناسب اما ما كمي ساده رفته بوديم ، كه در واقعيت اينطور نيست و خيلي همگي توجه ميكنيم، آنها ازديد غرور به ما نگاه ميكردند، اما پسر خوب بود با ما و به ما رولت گوشت مثل دست پيچ بود تعارف كرد، همه در خانه آنها كفش پوشيده بودند كه زن داداشم كفش نپوشيده اونجا در آورده بود بر عكس واقعيتش.بعد بهش چند تا كفش رو فرشي تعارف كردند،معني اين خواب چيه؟

پاسخ
لینک۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۴:۳۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : دوست عزیز شما فقط حق ثبت یک خواب در 24 ساعت را دارید نه بیشتر! طبق قوانین سایت که شما آن را هنگام ثبت نام در سایت اخیرا مشاهده فرمودید، و به علت کثرت و ازدیاد کاربران عزیز و حجم بسیار بالای تعابیری که فرستاده می شود، هر کاربر فقط مجاز به ثبت یک خواب در 24 ساعت است. در صفحه پرداخت قسمتی که که تیک می زنید قوانین رو قبول دارم بالای اون قسمت قوانین نوشته شده. و یک خواب شما امروز برای تعبیر ثبت شد. لطفا مجددا خواب خود را فردا ارسال کنید . تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۸:۵۸
Marzi

Marzi : با عرض سلام و خسته نباشید خانم.هراتی نمیدونم خوابم ارسال شده یا نه ولی من خواب دیدم من و مادرمو خواهر تو یاتاق مشغول صحبت بودیم که یهو خواهرم از مادرم میپرسه بچه داخل شکمتون چند ماهشه که من خیلی ناراحت میشم و به خواهرم میگم مگه مامان بارداره و بعدشم مامانم.میگه اره من بهش میگم چرا بچه را نمیندازه و میگه که پدرت اجازه نمیده میخوام بدونم تعبیرش چی میشه شکم مادرم اصلا بزرگ نبوده و معمولی بود و اصلا نشون نمیداد بارداره. با تشکر گفتم دوباره بفرستم شاید بدستتون نرسیده

پاسخ
لینک۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۴:۵۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : دوست من خوابتان 5 ساعت پیش همین صفحه تعبیر شده لطفا پاسخش را ببینید و مجددا ارسال نکنید.

پاسخ
لینک۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۵:۰۴
Marzi

Marzi : سلام و وقتتون بخیر خواب دیدم من و خواهرو مادرم ی جایی هستیم داریم با هم حرف میزنم و مادرم بارداره و خواهر بهش میگه چند ماهته میگه دوماهته من هم شوکه میشم از این موضوع بهش میگم برو بچه را بنداز میگه بابات نمیزاره ولی اصلا تو عالم خواب معلوم نبود که مادرم حامله ست و شکم خیلی بزرگی هم نداشت معمولی و طبیعی

پاسخ
لینک۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۳:۰۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. مادر شما برایتان درددل می کند و به دلیلی به خاطر پدرتان ناراحت است و می گوید عمرم هدر رفت یا دارد تمام می شود ولی هنوز... خواهرتان هم می گوید بی خیال باش. هر چند مادرتان خیلی هم نشان نمی دهد که ناراحت است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۹:۵۱
مایکل

مایکل : سلام وقت بخیر.من در واقعیت نامزد دارم که همو خیلی دوست داریم ولی سر یه بحث اون ازم جدا شده و میگه منو نمیخواد.
من خواب دیدم که متاهل هستم و قرارپدربشم ولی نمیدونم زنم کیه و چه شکلیه(درخواب نامزدم هم تو فکرم نبود)بعد تو خونه بودم که یهو گوشیم زنگ خورد و یه مردی بود بهم گفت خاک تو سرت زنت بیمارستانه بچت داره دنیامیاد توجای اینکه اینجا باشی تو خونه نشستی منم سریع اماده شدم رفتم بیمارستان با یه پیرمرد در خواب پیرمرده انگار پدر زنم یا پدر بزرگ زنم بود قیافش مثه یکی از بازیگرای فیلمی بود که این شبا میبینم بعد وارد بیمارستان شدیم من جلوتر میرفتم اون پشت سرم بود و من بهش میگفتم پدر جان بیا و در رو براش باز میکردم بعد رسیدیم به یه جایی مثه پذیرش بودچندتا پرستار بودن و خانم دکتر اومد بهم گفت داروها رو بریز رو اینجا(مثه اوپن مانند بود)داخل یه سبد ریختم دکتر داشت داروها رو نگاه میکرد و اسم یه دارو اورد گفت اون رو نیاوردی واسه عفونت زنته یه همچین چیزی انگار گفت بعد گفتم از کجا باید بگیرم یهو داروها رو کنار که میزد گفت اها اینا گرفتی اوردی بعد من رفتم تو یه اتاق که زن و بچم رو ببینم وارد اتاق شدم شلوغ بود انگار اومده بودن عیادت از اینجا به بعدش در خواب من هم چهره خودمو میدیدم هم زنم که احساس کردم نامزدمه( وقتی بیدار شدم چهره نامزدم تو ذهنم بود)من یه گوشه از اتاق به عنوان بیننده هم خودمو میدیدم هم اون افراد تو اتاق و هم زنم که احساس میکردم همون نامزدمه بچه تو بغلش بود نمیدونستم بچه پسره یا دختر ادمای تو اتاق بین من و نامزدم بودن و باهم حرف میزدن من خودم رو نزدیک در اتاق میدیدم و داشتم به نامزدم که رو تخت نشسته بود و بچه تو بغلش بود نگاه میکردم نامزدم هم به من نگاه میکرد و ساکت بودیم یهو یه خانم دکتر اومد و من و نامزدم رو خطاب قرار داد و گفت شما خیلی عاشق هم هستید بعدش بیدار شدم لطفا تعبیرش رو بهم بگید با تشکر.

پاسخ
لینک۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۵۵:۱۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما از غم فارغ خواهید شد. راهی پیدا می کنید ( باید پیدا کنید) که ایده ها و افکار منفی را از ذهن نامزدتان پاک می کنید و آشتی خواهید کرد. شما به نامزدتان متعهد هستید و انشالله هدف مشترکی را با هم شروع خواهید کرد. انرژی منفی را پشت سر می گذارید عاقلانه تر رفتار می کنیدو گشایش کار می یابید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۲:۱۸
Naeimeh

Naeimeh : سلام.خواهر زاده من بارداره و نزدیک فارغ شدنش هست من دیشب خواب دیدم خواهرزادم و من و خواهرام توی خونه مادر خدابیامرزم هستیم.خواهر زادمو دیدم با همون وضعیت بارداریش و خودمم باردار بودم اما انگار ۳ یا ۴ ماهه بودم شکمم زیاد بزرگ نبود یه خورده فقط اومده بود بالا.در صورتی ک مجردم و خواهرامو دیدم ک خیلی بیخیالت و حتی نمیپرسن تو چطوری حامله شدی و ‌.‌‌

پاسخ
لینک۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۶:۰۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. روح مادرتان شاد. شما به مادرتان و نگرانی ها و ناراحتی های خودتان که پنهانی در دل دارید فکر می کنید و از اینکه کسی حواسش به شما نیست و با شما همدردی نمی کند غصه می خورید. اما مادرتان از روحیه شما با خبر است و نباید حس کنید که او شما را تنها گذاشته. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۵:۰۶
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت