کاربر گرامی، بخش دیدگاه تعبیر خواب روزهای دوشنبه و پنج شنبه کلا بسته است. سایر روزها از ساعت 12 شب تا 17 عصر فعال است.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب حامله

اگر خواب ببینید که زنی حامله است و او در بیداری حامله نباشد، نشانه وجود ناراحتی و غمی در دل او و مشکلی است که از دیگران پنهان می کند. همینطور اگر خواب ببینید که خودتان حامله شده اید، از موردی دلگیر و غمگین هستید و یا سختی و مشقتی در راه است که باید برای رفع آن صدقه بدهید.

اگر دیدید همسرتان حامله است، یا نشانه غم پنهانی او است و یا اینکه احتمال دارد وظیفه سنگینی به شما محول گردد که انجامش برایتان دشوار است. اگر خواب ببینید که کسی که حامله است فرزندی به دنیا آورده، از غم رهایی می یابد.

اگر ببینید که کسی دختری به دنیا آورده یا خودتان صاحب فرزند دختر شده اید، ثروت به شما روی می آورد و مالی به شما می رسد. اگر ببینید که کسی که به دنیا آمده پسر است، حامی و کمکی برای انجام اهدافتان می یابید که باعث می شود در کارهایتان موفق باشید.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۱۰ خط (معادل ۱۰ خط موبایل) باشد، به ازای هر ۱۰ خط یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

213 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

فرزاد

فرزاد : با سلام و وقت بخیر
همسر بنده در خواب دیده که حامله هستش و در حالی که احوال رضایتبخش و خوبی داشته ، پسری رو به دنیا آورده و در حالی که سینه هاشون بزرگ و مملو از شیر بوده به بچه شیر میدادن و صورت بچه رو اغشته به شیر می دیدن که هنگام شیر خوردن از کناره های صورتش لبریز بوده و خیلی چرب و غلیظ میدیدن و مداوما بچه شیر میخورده و گویی بچه لحظه به لحظه شاداب و با طراوت میشده....خیلی ممنون میشم که تعبیرش رو بفرمائین . ممنون از لطفتون

پاسخ
لینک۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۸:۴۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. همسر شما از غم فارغ خواهد شد و گشایش کار می یابد. او در انجام کاری که آرزویش را داشته موفق می شود و از جان و دل برای کارش مایه می گذارد. روزی و ثروت او زیاد خواهد شد و خیلی عالی کارش را به پیش می برد و در نتیجه سرمایه او افزایش خواهد یافت. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۸:۲۴
Maryam

Maryam : : زن برادرم خواب ديد براي من كه مجردم ، در حالي كه با عشقم در ارتباط نيستيم و جدا شديم، كهآن پسر ما را با ميل قلبي به خانه خانوادگيشان دعوت كرده ، و من و تمام خانواده ام با عجله رفتيم به طوري كه با وجود اينكه براي اولين بار بود اونجا ميرفتيم و حتي ما فراموش كرديم شيريني ببريم، دسپاچه بوديم، به آنجا رسيديم همه خانواده پسر بسيار شيك و مناسب اما ما كمي ساده رفته بوديم ، كه در واقعيت اينطور نيست و خيلي همگي توجه ميكنيم، آنها ازديد غرور به ما نگاه ميكردند، اما پسر خوب بود با ما و به ما رولت گوشت مثل دست پيچ بود تعارف كرد، همه در خانه آنها كفش پوشيده بودند كه زن داداشم كفش نپوشيده اونجا در آورده بود بر عكس واقعيتش.بعد بهش چند تا كفش رو فرشي تعارف كردند،معني اين خواب چيه؟

پاسخ
لینک۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۰:۲۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. کسی که از او جدا شدید با سردی با شما رفتار خواهد کرد و همه خوابتان وارونه است. زن برادرتان در مورد او هیچ رویکردو اعتقاد و باوری ندارد. همه نکات خوابتان برعکس است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۹:۲۰
Malihe

Malihe : سلام وقت بخير
خواب ديدم ك حامله هستم چون تازه دوماه هست بچه دار شدم خجالت ميكشم و برايم مضر هست .
و قصد بر از بين بردن جنين هستم و دنبال شماره پزشك در گوشيم هستم و پيدا نميكنم.
خيلي نگران هستم

پاسخ
لینک۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۰:۱۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر . احتمالا شما به دلیل بازتاب افکارتان راجع به حاملگی مجدد این خواب را دیده اید که در این صورت باطل است. اگر به این موضوع فکر نکردید و این خواب را دیدید، تعبیر این است که چیزی هست که در زندگی تان شما را ناراحت کرده و به خاطر آن غصه می خورید و دنبال راه حل برای از بین بردن مشکلتان هستید و الزاما به معنی حاملگی واقعی مجدد نیست. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۸:۳۲
Marzi

Marzi : با عرض سلام و خسته نباشید خانم.هراتی نمیدونم خوابم ارسال شده یا نه ولی من خواب دیدم من و مادرمو خواهر تو یاتاق مشغول صحبت بودیم که یهو خواهرم از مادرم میپرسه بچه داخل شکمتون چند ماهشه که من خیلی ناراحت میشم و به خواهرم میگم مگه مامان بارداره و بعدشم مامانم.میگه اره من بهش میگم چرا بچه را نمیندازه و میگه که پدرت اجازه نمیده میخوام بدونم تعبیرش چی میشه شکم مادرم اصلا بزرگ نبوده و معمولی بود و اصلا نشون نمیداد بارداره. با تشکر گفتم دوباره بفرستم شاید بدستتون نرسیده

پاسخ
لینک۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۴:۵۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : دوست من خوابتان 5 ساعت پیش همین صفحه تعبیر شده لطفا پاسخش را ببینید و مجددا ارسال نکنید.

پاسخ
لینک۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۵:۰۴
مایکل

مایکل : سلام وقت بخیر.من در واقعیت نامزد دارم که همو خیلی دوست داریم ولی سر یه بحث اون ازم جدا شده و میگه منو نمیخواد.
من خواب دیدم که متاهل هستم و قرارپدربشم ولی نمیدونم زنم کیه و چه شکلیه(درخواب نامزدم هم تو فکرم نبود)بعد تو خونه بودم که یهو گوشیم زنگ خورد و یه مردی بود بهم گفت خاک تو سرت زنت بیمارستانه بچت داره دنیامیاد توجای اینکه اینجا باشی تو خونه نشستی منم سریع اماده شدم رفتم بیمارستان با یه پیرمرد در خواب پیرمرده انگار پدر زنم یا پدر بزرگ زنم بود قیافش مثه یکی از بازیگرای فیلمی بود که این شبا میبینم بعد وارد بیمارستان شدیم من جلوتر میرفتم اون پشت سرم بود و من بهش میگفتم پدر جان بیا و در رو براش باز میکردم بعد رسیدیم به یه جایی مثه پذیرش بودچندتا پرستار بودن و خانم دکتر اومد بهم گفت داروها رو بریز رو اینجا(مثه اوپن مانند بود)داخل یه سبد ریختم دکتر داشت داروها رو نگاه میکرد و اسم یه دارو اورد گفت اون رو نیاوردی واسه عفونت زنته یه همچین چیزی انگار گفت بعد گفتم از کجا باید بگیرم یهو داروها رو کنار که میزد گفت اها اینا گرفتی اوردی بعد من رفتم تو یه اتاق که زن و بچم رو ببینم وارد اتاق شدم شلوغ بود انگار اومده بودن عیادت از اینجا به بعدش در خواب من هم چهره خودمو میدیدم هم زنم که احساس کردم نامزدمه( وقتی بیدار شدم چهره نامزدم تو ذهنم بود)من یه گوشه از اتاق به عنوان بیننده هم خودمو میدیدم هم اون افراد تو اتاق و هم زنم که احساس میکردم همون نامزدمه بچه تو بغلش بود نمیدونستم بچه پسره یا دختر ادمای تو اتاق بین من و نامزدم بودن و باهم حرف میزدن من خودم رو نزدیک در اتاق میدیدم و داشتم به نامزدم که رو تخت نشسته بود و بچه تو بغلش بود نگاه میکردم نامزدم هم به من نگاه میکرد و ساکت بودیم یهو یه خانم دکتر اومد و من و نامزدم رو خطاب قرار داد و گفت شما خیلی عاشق هم هستید بعدش بیدار شدم لطفا تعبیرش رو بهم بگید با تشکر.

پاسخ
لینک۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۵۵:۱۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما از غم فارغ خواهید شد. راهی پیدا می کنید ( باید پیدا کنید) که ایده ها و افکار منفی را از ذهن نامزدتان پاک می کنید و آشتی خواهید کرد. شما به نامزدتان متعهد هستید و انشالله هدف مشترکی را با هم شروع خواهید کرد. انرژی منفی را پشت سر می گذارید عاقلانه تر رفتار می کنیدو گشایش کار می یابید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۲:۱۸
Mitra

Mitra : سلام.عیدتون مبارک.خواب دیدم که باردارم(در واقعیت مجردم)و موقع زایمان با خواهرم رفتیم یه جا برای اصلاح صورت بعد من حس میکنم شکمم بزرگ نیست و موقع زایمان نیست ولی خواهرم میگه نه موقعشه و آرایشگر هم کار مارو انجام نمیداد خواهرمم باش دعوا میکرد میگفت ما باید بریم بیمارستان آخرشم کارمون انجام نداد بعد من تو خواب اصلا یادم نمیومد شوهر داشته باشم بعد با خواهرم رفتیم مثلا در خونه ی مادر شوهرم و مادرش و خواهراش رفتاراشون خیلی سطحی بود و اونیم که شوهرم بود راننده تاکسی بود و من تو خوابم به خواهرم میگفتم من یادم نیست که با این ازدواج کردم شوهرمم یه جوری بود که از شخصیتش خوشم نمیومد ولی آدم بدی هم نبود میخواست لباس بچه آماده کنه لباس خودشو آماده میکرد منم همش میگفتم یادم نیست کی با این ازدواج کردم و به خودم گفتم چی که با این خونواده وصلت کردم اسمشم محمد حسین بود(البته این اسمیه که یه فالگیر بم گفت اسم شوهر آینده مه)ولی کلی انگار هیچی یادم نمیومد و همش پشیمون بودم

پاسخ
لینک۱۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۵:۴۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. سال نوی شما هم مبارک. شما به خاطر مسئله ای نگران هستید و دلتان شور می زند ولی در واقع دلیلی برای دلشوره های شما وجود ندارد. افکار شما درهم برهم است و نگران هستید که وجهه ی خوبی نداشته باشید که این هم صحیح نیست. احساس می کنید که به انجام کاری متعهد شده اید که تمایلی به انجامش ندارید ..... به احتمال قوی خوابتان باطل است و صرفا از روی خستگی ذهن است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۱:۳۵
Mona

Mona : سلام خواب من تعبیر شد؟

پاسخ
لینک۱۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۸:۱۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : خیر در نوبت هستید 50 نفر جلوتر از شما خواب ارسال کرده اند.

پاسخ
لینک۱۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۸:۰۶
Mona

Mona : سلام من خواب دیدم رفتم پیش دوستم،بعد دوست دوستم اومد و خبر سقط یه دختری که زنداداشش بوده ولی خانواده پسره دوستش نداشتن رو داد

پاسخ
لینک۱۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۲:۲۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. اگر منظور شما از سقط ، فوت است ، تعبیر خوابتان این است که زندگی دختری که برادرتان دوستش داشته ولی خانواده او ، دوستش نداشته اند متحول خواهد شد. این تحول به معنی مرگ او نیست بلکه اتفاقاتی می افتد که این خانم متوجه می شود که باید چگونه رفتار کند تا موفقتر باشد و مثل این است که او از نو متولد خواهد شد. شاید اتفاقات ناراحت کننده ای در زندگی او بیافتد مثل جدایی از این پسر. ولی در عوض او بسیار پخته تر و عاقلتر خواهد شد و دیگر مشکل بتوان او را در زندگی شکست داد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۸:۲۸
Mona

Mona : زنداداش اون خانم باردار بوده ولی بچش سقط شده

پاسخ
لینک۱۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۰:۱۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : دوست خوبم شما نوشته اید: خبر سقط یه دختری که زنداداشش بوده ولی خانواده پسره دوستش نداشتن رو داد. یعنی در واقعیت باردار نبوده و در خواب باردار بوده و سقط شده؟ در این صورت تعبیر این است که زن برادر این خانم هدفی داشته که نمی تواند خواسته ی خودش را عملی کند. یا این که از موضوعی غصه دار بوده و از غم فارغ خواهد شد.

پاسخ
لینک۱۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۳:۰۲
Naeimeh

Naeimeh : سلام.خواهر زاده من بارداره و نزدیک فارغ شدنش هست من دیشب خواب دیدم خواهرزادم و من و خواهرام توی خونه مادر خدابیامرزم هستیم.خواهر زادمو دیدم با همون وضعیت بارداریش و خودمم باردار بودم اما انگار ۳ یا ۴ ماهه بودم شکمم زیاد بزرگ نبود یه خورده فقط اومده بود بالا.در صورتی ک مجردم و خواهرامو دیدم ک خیلی بیخیالت و حتی نمیپرسن تو چطوری حامله شدی و ‌.‌‌

پاسخ
لینک۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۶:۰۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. روح مادرتان شاد. شما به مادرتان و نگرانی ها و ناراحتی های خودتان که پنهانی در دل دارید فکر می کنید و از اینکه کسی حواسش به شما نیست و با شما همدردی نمی کند غصه می خورید. اما مادرتان از روحیه شما با خبر است و نباید حس کنید که او شما را تنها گذاشته. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۵:۰۶
Shima

Shima : خواب دیدم من وارد نمازخانه یه جایی عمومی شدم دیدم خانمها میخوان ک نماز بخونن یه نفر فقط جا داشتن ک نماز بخونه منم رفتم اونجا مهر برداشتم یکی از همکلاسی های خیلی وقت پیشم رو دیدم گفت ک نماز برای امام زمان هس نیتت رو بذا من بگم گفتم باشه
خلاصه همه ک شروع کردن نماز بخونن من هم آماده شدم ک اون دختر همکلاسی نیت رو بگ
من آماده بودم ولی اون دختر با تاخیر گفت ک(نیت رو):
همه کارامونو راست و ریست کن یا صاحب از زمان
فوری شروع کردم ب خوندن
بعدش دیدم ک میخایم بریم جایی بلوزم یکم برجستگی داشت بین سینه هام رفتم جلو آینه ببینم چیه
دیدم ما بین سینه هام یه چیزی مثله ریشه درخت تا نافم رشد کرده
اون قسمت ک ما بین سینه هام بودم یکم نگا کردم دیدم ک جنین هستش ضربان قلبش میزنه.ینی من به صورت ریشه درخت حامله شده بودم
یه وضعی نگران بودم
تو خواب میدیدم ک مامانم میگف ک یه کیلویی میشه
مونده بودم چیکار کنم
  از همه پنهون میکردمش چون ک از رو سینم ب شکل ریشه بود (ینی از غیر عادی شدن حاملگیِ من پنهون میکردم)
اصلا شکمم بزرگ نشده بود
میگفتن ک باید عمل کنم تا جدا شه اون ریشه
احتمالش هم بود ک من بمیرم
یه صدایی تو گوشم میومد ک  این جنین صالح و مومن ب دنیا میاد نذارم عمل شه
یه جایی از خواب هم میدیدم ک دوتا کلاغ میخاد بیاد رو سرِ منو همسرم نوک بزنه
اما نذاشتیم
حس میکنم کلاغها رو سرِ مامانامون نوک زدن
خیلی پریشان از خواب بیدار شدم
اجرتون با امام زمان

پاسخ
لینک۱۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۵:۰۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. دوست خوبم لطفا خوابتان را سطر سطر ننویسید وهمه خوابتان را پشت سر هم بنویسید تا وقتی می خواهم در باکس پاسخ تعبیر خوابتان را بنویسم همه خوابتان را بتواند یکجا روی صفحه ی مانیتور ببینم. اینطوری باید مرتب صفحه را بالا پایین کنم و خیلی مشکل آفرین است. تعبیر خواب شما این است که انشالله حاجت روا خواهید شد و چیزی که در وجودتان به عنوان آرزویتان ریشه دوانیده، باعث می شود که ارتباطات خانوادگی شما قویتر شده و از ته دلتان می خواهید به هدف و آرمانی که در سر دارید برسید. اجازه نمی دهید که افکار منفی شما و همسرتان را ناراحت کند و مادرانتان هم دوست دارند که شما موفق باشید و به خاطرتان دلشوره دارند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۹:۳۴
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت