کاربر گرامی، بخش دیدگاه تعبیر خواب روزهای دوشنبه و پنج شنبه کلا بسته است. سایر روزها از ساعت 12 شب تا 17 عصر فعال است.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب حامله

اگر خواب ببینید که زنی حامله است و او در بیداری حامله نباشد، نشانه وجود ناراحتی و غمی در دل او و مشکلی است که از دیگران پنهان می کند. همینطور اگر خواب ببینید که خودتان حامله شده اید، از موردی دلگیر و غمگین هستید و یا سختی و مشقتی در راه است که باید برای رفع آن صدقه بدهید.

اگر دیدید همسرتان حامله است، یا نشانه غم پنهانی او است و یا اینکه احتمال دارد وظیفه سنگینی به شما محول گردد که انجامش برایتان دشوار است. اگر خواب ببینید که کسی که حامله است فرزندی به دنیا آورده، از غم رهایی می یابد.

اگر ببینید که کسی دختری به دنیا آورده یا خودتان صاحب فرزند دختر شده اید، ثروت به شما روی می آورد و مالی به شما می رسد. اگر ببینید که کسی که به دنیا آمده پسر است، حامی و کمکی برای انجام اهدافتان می یابید که باعث می شود در کارهایتان موفق باشید.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۱۰ خط (معادل ۱۰ خط موبایل) باشد، به ازای هر ۱۰ خط یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

213 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

ماهور

ماهور : سلام. وقت بخیر
خواب دیدم یه ماهی زنده بزرگ که در ابتدای خواب مال یه بچه بود(اصلا یادم نمیاد اون بچه خودم بود یا کسی دیگه ولی به هرحال نسبتی بامن داشت) درنایلونی گذاشتم ورفتم برای فروشش(دیگه خبری از اون بچه در ادامه خواب نبود) در مسیر، من دستم رو به هیچ عنوان مستقیما به ماهی نمیزدم چون میدونستم ماهی سمی هستش ( نوع ماهیش اینگونه بود نه اینکه سم بهش ریخته باشه)، رسیدم جایی مرد خریدار خواست15هزارتومن ازم بخره ندادم گفتم خیلی ارزون میخری در همون لحظه یه خانم اونجابود که ازمن 100هزارتومن خریدش ویه اسکناس 100هزاری بهم دادم، منم خوشحال اومدم دستهامو با آب ومایع دستشویی شستم وگفتم اخه این ماهی سمی به چه دردش میخورد. برگشتم خونه،فامیل ها بودند به هرکی گفتم ماهی رو 100هزار فروختم واسکناسم بهشون نشون میدادم باور نمیکردند وبهم میخندیدند. بعد جاریم بهم گفت خواهر شوهرمون حامله است من شوکه شدم وگفتم حتما خیلی ناراحته وبچه رو سقط میکنه، ولی بهم گفت نه بچه رو نگه داشته(در بیداری دیگه امکان بارداری نداره با اینکه جوونه به خاطراینکه بچه هاش مشکل دار به دنیا میاند، این امکان رو ازبین بردند ودر حال حاضر چندتابچه دارند) بعد خواهرشوهرمو دیدم که داشت غذادهان یکی ازبچه هاش میذاشت (با اینکه هیچکدام کوچک نیستند ومنم بچه رو ندیدم کدوم بودند) وچهره اش غمگین بود، به خودم گفتم بااینکه تازه حامله شده چقدر علایم بارداریش مشهوده، چون چاقتر شده بود وروی صورتش، گونه سمت راست 2تا لکه قهوه ای زده بود که یکیش دایره ای وکوچک بود ودومین لکه حالت کشیده باریک وممتد بود تاپایین صورتش. خیلی ازاین 2لکه تعجب کردم. ببخشید طولانی شد ممنون.

پاسخ
لینک۱۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۴۳:۴۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما می خواهید از شر احساسات منفی تان راحت شوید. 15 بیانگر حل و فصل شرایط سخت است. مشکلات شما می توانسته به زودی ناپدید شود ولی شما آن را به این بها نفروخته اید. 100 به این معنی است که نیاز است تمام هم و غم خود را روی کاری که در دست انجام دارید بگذارید تا مشکلاتتان را حل کنید. در کارتان 100 در صد موفق خواهید شد. خواهر شوهر شما از مسئله ای غصه می خورد و احساس می کند که فرزندش به حمایت احساسی او نیاز دارد. او احساس می کند که لکه ننگی بر وجهه ی خودش تاثیر منفی گذاشته که می تواند در اثر اشتباه یا گناهی باشد که او یا فرزندش به آن دست زده اند و از این بابت ناراحت هستند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۸:۴۱
فرزاد

فرزاد : با سلام و وقت بخیر
همسر بنده در خواب دیده که حامله هستش و در حالی که احوال رضایتبخش و خوبی داشته ، پسری رو به دنیا آورده و در حالی که سینه هاشون بزرگ و مملو از شیر بوده به بچه شیر میدادن و صورت بچه رو اغشته به شیر می دیدن که هنگام شیر خوردن از کناره های صورتش لبریز بوده و خیلی چرب و غلیظ میدیدن و مداوما بچه شیر میخورده و گویی بچه لحظه به لحظه شاداب و با طراوت میشده....خیلی ممنون میشم که تعبیرش رو بفرمائین . ممنون از لطفتون

پاسخ
لینک۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۸:۴۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. همسر شما از غم فارغ خواهد شد و گشایش کار می یابد. او در انجام کاری که آرزویش را داشته موفق می شود و از جان و دل برای کارش مایه می گذارد. روزی و ثروت او زیاد خواهد شد و خیلی عالی کارش را به پیش می برد و در نتیجه سرمایه او افزایش خواهد یافت. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۸:۲۴
فرزانه تیموری

فرزانه تیموری : خانوم هراتی من از سه ماه پیش خواستگاری داشتم که از 4 سال هست که ایشونو میشناسم اما خانواده ایشون تعلل داره و جدیدا مخالفت شدیدی بین اونا و پسرشون سر من ایجاد شده، به حدی که پسرشون قهر کرده و من الان نگرانم اگر بهم بخوره مادرم بسیار جوش میزند و مریض است و من نمیتوانم به ان ها بگویم که مخالفند ( مخالفتشان سر مادیات است چون بسیار مادی گرا هستند). امشب خواب دیدم شکمم یک مقداری سنگین شده، جلو نیامده بود اما حس سنگینی داشتم. به خالم که میگم درد دارم، میگه بیا معاینه ات کنم. (در واقعیت خاله من خانه دار است و من را بسیار دوست دارد و من هم او را دوست دارم اما در خواب دکتر زنان بود) رو تخت من را معاینه کرد و گفت دو هفته ای حامله هستی) من نگران میشم که این موضوع را چطور به مامانم بگم. چندباری پیش مادرم میرم اما نمیتونم بگم چون بهش استرس وارد میشه. و همش سعی میکنم پنهان کنم این موضوع رو. در خواب من نامزد کردم و به این فکر میکردم که اینطوری خیلی باید سریع بریم خونه خودمون که یک وقت قبلش بچه مون بدنیا نیاد) تو همین نگرانی ها بودم که با خودم فک میکردم من حتی پرده ام سالم هست هنوز چطور حامله شدم که خالم میگه بیا دوباره معاینه ات کنم، بعد که معاینه میشم میگه نه حامله نیستی یک درد کوچیکه و چیزی نیست.
خیالم راحت میشه و خوشحال میام بیرون از اتاق و بعد بیدار میشم. یک چیزی که یادمه اینه که یکی میگفت فقط دو هفته طول میکشه خوب میشی نمیدونم کی میگفت و دقیقا منظورش چی بود، حس میکردم مربوط به دردم است.
تعبیرش چیست؟

پاسخ
لینک۱۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۲۱:۱۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما دو هفته هست که شدیدا نگران هستید یا به خاطر تناقضات و تضادهایی که بین شما و خانواده خواستگارتان پیش آمده نگران هستید. اینکه دوباره گفته اند که درد کوچک است و چیزی نیست ، انشالله مشکلاتتان حل خواهد شد و چیزی نیست که به خاطرش نگران باشید. عدد دو بیانگر تعادل، تنوع، مشارکت، پیوند زناشویی، روح یا پذیرش است. می تواند نمادی از ضعف دو برابر یا قدرت دوبرابر باشد. انشالله با هم توافق می کنند و شما از این توافق هر چه که باشد، سود خواهید برد و اوضاع به نفع شماست. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۳:۲۹
Malihe

Malihe : سلام وقت بخير
خواب ديدم ك حامله هستم چون تازه دوماه هست بچه دار شدم خجالت ميكشم و برايم مضر هست .
و قصد بر از بين بردن جنين هستم و دنبال شماره پزشك در گوشيم هستم و پيدا نميكنم.
خيلي نگران هستم

پاسخ
لینک۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۰:۱۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر . احتمالا شما به دلیل بازتاب افکارتان راجع به حاملگی مجدد این خواب را دیده اید که در این صورت باطل است. اگر به این موضوع فکر نکردید و این خواب را دیدید، تعبیر این است که چیزی هست که در زندگی تان شما را ناراحت کرده و به خاطر آن غصه می خورید و دنبال راه حل برای از بین بردن مشکلتان هستید و الزاما به معنی حاملگی واقعی مجدد نیست. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۸:۳۲
Mitra

Mitra : سلام.عیدتون مبارک.خواب دیدم که باردارم(در واقعیت مجردم)و موقع زایمان با خواهرم رفتیم یه جا برای اصلاح صورت بعد من حس میکنم شکمم بزرگ نیست و موقع زایمان نیست ولی خواهرم میگه نه موقعشه و آرایشگر هم کار مارو انجام نمیداد خواهرمم باش دعوا میکرد میگفت ما باید بریم بیمارستان آخرشم کارمون انجام نداد بعد من تو خواب اصلا یادم نمیومد شوهر داشته باشم بعد با خواهرم رفتیم مثلا در خونه ی مادر شوهرم و مادرش و خواهراش رفتاراشون خیلی سطحی بود و اونیم که شوهرم بود راننده تاکسی بود و من تو خوابم به خواهرم میگفتم من یادم نیست که با این ازدواج کردم شوهرمم یه جوری بود که از شخصیتش خوشم نمیومد ولی آدم بدی هم نبود میخواست لباس بچه آماده کنه لباس خودشو آماده میکرد منم همش میگفتم یادم نیست کی با این ازدواج کردم و به خودم گفتم چی که با این خونواده وصلت کردم اسمشم محمد حسین بود(البته این اسمیه که یه فالگیر بم گفت اسم شوهر آینده مه)ولی کلی انگار هیچی یادم نمیومد و همش پشیمون بودم

پاسخ
لینک۱۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۵:۴۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. سال نوی شما هم مبارک. شما به خاطر مسئله ای نگران هستید و دلتان شور می زند ولی در واقع دلیلی برای دلشوره های شما وجود ندارد. افکار شما درهم برهم است و نگران هستید که وجهه ی خوبی نداشته باشید که این هم صحیح نیست. احساس می کنید که به انجام کاری متعهد شده اید که تمایلی به انجامش ندارید ..... به احتمال قوی خوابتان باطل است و صرفا از روی خستگی ذهن است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۱:۳۵
Mona

Mona : سلام خواب من تعبیر شد؟

پاسخ
لینک۱۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۸:۱۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : خیر در نوبت هستید 50 نفر جلوتر از شما خواب ارسال کرده اند.

پاسخ
لینک۱۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۸:۰۶
Mona

Mona : سلام من خواب دیدم رفتم پیش دوستم،بعد دوست دوستم اومد و خبر سقط یه دختری که زنداداشش بوده ولی خانواده پسره دوستش نداشتن رو داد

پاسخ
لینک۱۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۲:۲۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. اگر منظور شما از سقط ، فوت است ، تعبیر خوابتان این است که زندگی دختری که برادرتان دوستش داشته ولی خانواده او ، دوستش نداشته اند متحول خواهد شد. این تحول به معنی مرگ او نیست بلکه اتفاقاتی می افتد که این خانم متوجه می شود که باید چگونه رفتار کند تا موفقتر باشد و مثل این است که او از نو متولد خواهد شد. شاید اتفاقات ناراحت کننده ای در زندگی او بیافتد مثل جدایی از این پسر. ولی در عوض او بسیار پخته تر و عاقلتر خواهد شد و دیگر مشکل بتوان او را در زندگی شکست داد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۸:۲۸
Mona

Mona : زنداداش اون خانم باردار بوده ولی بچش سقط شده

پاسخ
لینک۱۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۰:۱۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : دوست خوبم شما نوشته اید: خبر سقط یه دختری که زنداداشش بوده ولی خانواده پسره دوستش نداشتن رو داد. یعنی در واقعیت باردار نبوده و در خواب باردار بوده و سقط شده؟ در این صورت تعبیر این است که زن برادر این خانم هدفی داشته که نمی تواند خواسته ی خودش را عملی کند. یا این که از موضوعی غصه دار بوده و از غم فارغ خواهد شد.

پاسخ
لینک۱۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۳:۰۲
ناری

ناری : سلام.خواب دیدم پسر باردار هستم و شکم بزرگ هست.من و برادرم درحال راه رفتن هستیم, برادرم پشت سرهم در حال راه رفتن هست و در خواب گویا یک دختر 4تا5ساله هم دارم که شبیه دختر برادرم هست.(در واقعیت مجرد هستم). ممنون از شما

پاسخ
لینک۱۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۵:۴۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما دوست دارید که گشایش کار پیدا کنید و اوضاع به نفعتان پیش برود تا کاری را که دوست دارید انجام دهید ولی هنوز به خواسته تان نرسیده اید. شما و برادرتان در راه رسیدن به اهدافتان سخت تلاش می کنید و شما سرمایه ای هم دارید که می توانید با آن کارهای سختی را انجام دهید و مسیر زندگی تان را عوض کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۵:۵۱
Naeimeh

Naeimeh : سلام.خواهر زاده من بارداره و نزدیک فارغ شدنش هست من دیشب خواب دیدم خواهرزادم و من و خواهرام توی خونه مادر خدابیامرزم هستیم.خواهر زادمو دیدم با همون وضعیت بارداریش و خودمم باردار بودم اما انگار ۳ یا ۴ ماهه بودم شکمم زیاد بزرگ نبود یه خورده فقط اومده بود بالا.در صورتی ک مجردم و خواهرامو دیدم ک خیلی بیخیالت و حتی نمیپرسن تو چطوری حامله شدی و ‌.‌‌

پاسخ
لینک۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۶:۰۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. روح مادرتان شاد. شما به مادرتان و نگرانی ها و ناراحتی های خودتان که پنهانی در دل دارید فکر می کنید و از اینکه کسی حواسش به شما نیست و با شما همدردی نمی کند غصه می خورید. اما مادرتان از روحیه شما با خبر است و نباید حس کنید که او شما را تنها گذاشته. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۵:۰۶
Shima

Shima : خواب دیدم من وارد نمازخانه یه جایی عمومی شدم دیدم خانمها میخوان ک نماز بخونن یه نفر فقط جا داشتن ک نماز بخونه منم رفتم اونجا مهر برداشتم یکی از همکلاسی های خیلی وقت پیشم رو دیدم گفت ک نماز برای امام زمان هس نیتت رو بذا من بگم گفتم باشه
خلاصه همه ک شروع کردن نماز بخونن من هم آماده شدم ک اون دختر همکلاسی نیت رو بگ
من آماده بودم ولی اون دختر با تاخیر گفت ک(نیت رو):
همه کارامونو راست و ریست کن یا صاحب از زمان
فوری شروع کردم ب خوندن
بعدش دیدم ک میخایم بریم جایی بلوزم یکم برجستگی داشت بین سینه هام رفتم جلو آینه ببینم چیه
دیدم ما بین سینه هام یه چیزی مثله ریشه درخت تا نافم رشد کرده
اون قسمت ک ما بین سینه هام بودم یکم نگا کردم دیدم ک جنین هستش ضربان قلبش میزنه.ینی من به صورت ریشه درخت حامله شده بودم
یه وضعی نگران بودم
تو خواب میدیدم ک مامانم میگف ک یه کیلویی میشه
مونده بودم چیکار کنم
  از همه پنهون میکردمش چون ک از رو سینم ب شکل ریشه بود (ینی از غیر عادی شدن حاملگیِ من پنهون میکردم)
اصلا شکمم بزرگ نشده بود
میگفتن ک باید عمل کنم تا جدا شه اون ریشه
احتمالش هم بود ک من بمیرم
یه صدایی تو گوشم میومد ک  این جنین صالح و مومن ب دنیا میاد نذارم عمل شه
یه جایی از خواب هم میدیدم ک دوتا کلاغ میخاد بیاد رو سرِ منو همسرم نوک بزنه
اما نذاشتیم
حس میکنم کلاغها رو سرِ مامانامون نوک زدن
خیلی پریشان از خواب بیدار شدم
اجرتون با امام زمان

پاسخ
لینک۱۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۵:۰۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. دوست خوبم لطفا خوابتان را سطر سطر ننویسید وهمه خوابتان را پشت سر هم بنویسید تا وقتی می خواهم در باکس پاسخ تعبیر خوابتان را بنویسم همه خوابتان را بتواند یکجا روی صفحه ی مانیتور ببینم. اینطوری باید مرتب صفحه را بالا پایین کنم و خیلی مشکل آفرین است. تعبیر خواب شما این است که انشالله حاجت روا خواهید شد و چیزی که در وجودتان به عنوان آرزویتان ریشه دوانیده، باعث می شود که ارتباطات خانوادگی شما قویتر شده و از ته دلتان می خواهید به هدف و آرمانی که در سر دارید برسید. اجازه نمی دهید که افکار منفی شما و همسرتان را ناراحت کند و مادرانتان هم دوست دارند که شما موفق باشید و به خاطرتان دلشوره دارند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۹:۳۴
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت