کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب حجامت

اگر کسی خواب ببیند که در حمام حجامت می کند و شخص حجامت کننده با او آشنا باشد، بیماری و ناراحتی از جسم او دور و دفع می شود. اگر حجامت کننده نا آشنا بود، تعبیر آن است که در دیاری غریب، به بیماری مبتلا شده ولی در آنجا طبیبی او را مداوا می کند و شفا می یابد.

اگر کسی ببیند که حجامت کننده با او خصومت و دشمنی داشت، از دشمن ایمن می شود و از غم و اندوه نجات پیدا می کند. اگر کسی دید که نوجوانی را حجامت می کند، بیماری از خود وی دور می شود. اگر ببیند که شخص پیری را حجامت می کند، به عمر آن پیر اضافه می شود.

اگر کسی ببیند که شخص جوانی او را حجامت می کند، بر عمر خواب بیننده افزوده می شود یا از غم و غصه رهایی می یابد. اصولا حجامت کردن در خواب، شادی جسم و سلامتی و همدمی با افرد صالح و عمل به سنت پیامبر اکرم (ص) است.

بعضی از معبران اعتقاد دارند که کسی که حجامت می کند چه پیر باشد و چه جوان، تعبیرش این است که بابت دروغ و تهمتی علیه او شهادت می دهند و بدان جهت در خطر نابودی و هلاکت قرار می گیرد و بعضی نیز اعتقاد دارند که دیدن حجام در خواب، دلیل بر روبراه شدن کارها است.

    امام صادق (ع) می فرماید: دیدن حجامت به خواب، دلیل بر هفت وجه است:
  1. اورا امانت گذاردن،
  2. شرط خواندن،
  3. ولایت یافتن،
  4. شادمان شدن،
  5. با پیران صحبت داشتن،
  6. سنت پیغمبر نگاه داشتن،
  7. اگر عالم است از علم معزول شدن، خصوصا چون ببیند که حجام جوان است و اگر حجام پیر است، دلیل که از سختی رها شود.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

3 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

نرگس

نرگس : سلام خدمت شما، پدرم ده سالی هست دچار بیماری چشمی شده که به تازگی دکترا گفتن درمانی نداره و باید برای همیشه از دارو و تزریق استفاده کنه. تا اینکه چند وقت پیش که خیلی بابت این موضوع ناراحت بودم (تقریبا موقع طلوع آفتاب) خواب دیدم شخصی به نزدم اومد و در یک دستش مهر نماز و در دست دیگرش سبزی مثل ریحان بود و به من گفت که اگه میخوای پدرت خوب بشه باید با این دوتا چیز حجامت کنه و درواقع دستور حجامت رو برای درمان داد. خواهش میکنم در تعبیر این خواب کمک کنید.خیلی برام مهمه. اینکه منظور این فرد از حجامت چی بوده و مهر و سبزی میتونه نماد چی باشه؟ ممنون از نیت و کمک خیرتون.

پاسخ
لینک۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۹:۲۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. ریحان در خواب به دوست و عالمی تعبیر می شود که می تواند به پدرتان کمک کند و حجامت در خواب شما به مداوا و شفا در دیار غریب معنی می دهد. مهر هم ، هم شکر گذاری است و هم از خاک است و به معنی ثروت و مایه است. یعنی برای شفای پدرتان پول لازم است و سفری به دیاری غریب تا توسط پزشکان خارج از کشور مداوا شود. شما باید دنبال درمان پدرتان در جای دیگری باشید. بیماری پدرتان را در اینترنت جستجو کنید و احتمالا در کشور آلمان به عنوان بهترین آلترناتیو می توانید درمانی برای او بیابید. از دوستی که در خواب به شما پیشنهاد شده کمک بگیرید. تشکر از همراهیتون و خیر پیش.

پاسخ
لینک۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۴:۵۷

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت