کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب حجر الاسود

دیدن حجر الاسود، رسیدن به خیر و نیکویی است و اگر کسی خواب ببیند که آن را لمس کرد، حاجتش برآورده می شود و اگر آن را بوسید، نشانه آن است که او انسانی با ایمان و صالح است. اگر کسی ببیند که به حجرالاسود لطمه ای زد یا آن را از جای خود بیرون آورد، به اعتقادات دینی کاهل است و دین برایش مهم نیست.

تعبیر خواب بوسیدن حجر الاسود

ابراهیم کرمانی می گوید: اگر ببیند حجرالاسود را بوسید و صورت خود را به آن مالید، خیر و نعمت او افزایش می یابد و به کارهای خیر و افراد درستکار علاقه مند می شود و با علما ارتباط پیدا می کند.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

3 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

ترانه : سلام.من خواب دیدم که خودم تو ارتفاع خیلی زیادی هستم و دارم از دور سنگ حجرالاسود و کعبه را میبینم که در هوا معلق هستند.
و داشتم میپرسیدم که داخل اونها چی وجود داره که تا این حد دعا رو جذب میکنن؟ خوابم برام خیلی عجیب بود،ممنون میشم راهنماییم کنید

پاسخ
لینک۲۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۵۸:۱۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تعبیر خواب شما این است که به مرحله ای از ایمان و آگاهی رسیده اید، یا می رسید که واقعیت ها را بیشتر از انسان های دور و بر خود درک می کنید. معلق بودن خانه کعبه در هوا و سنگ حجر الاسود، به این تعبیر است که مکانی به عنوان جای این خانه در زمین خاکی ، در واقعیت وجود ندارد بلکه شما وقتی دلتان با خانه خدا است، به آسمان نظر کنید، و قلبتان پیش خدا باشد، از ته دل زیارت خانه خدا را آرزو داشته باشید، مثل این است که زیارت خانه خدا را کرده اید و مرز و سفر و ویزا و امورات دنیوی، برای این زیارت لازم نیست!!!! خداوند همه بندگان خود را می بیند و وابستگی به مکانی زمینی ، مختص ذات کبریایی او نیست. آن چیزی که داخل خانه خدا و حجر الاسود هست که دعا رو به این حد جذب می کند، عشق خداوند به بندگانش و عشق بندگان خدا به خداست. و شما به این مقام از درک رسیده اید که این واقعیت را بهتر ببینید.

پاسخ
لینک۲۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۵:۴۲

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت