کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب رفتن به مکه

اگر کسی در خواب دید که به حج می رود، یا موفق به زیارت خانه خدا می شود و یا عملی را انجام می دهد که برای او ثواب حج کردن می نویسند. اگر بیمار این خواب را ببیند شفا می یابد و اگر مقروض ببیند، دین و قرضش ادا می شود. اگر از دشمنی نا ایمن است، از وی ایمنی خواهد یافت، یا سفری که در آن خیر و برکت وجود دارد، نصیب او می شود.

اگر کسی دید که حج بر او واجب است ولی از رفتن به حج خودداری می کند، نسبت به امانتداری، خیانتکار است و اگر کسی خود را در حال احرام شدن مشاهده کرد، قصد انجام کاری دارد که صوابش کمتر از حج نیست. اگر در خواب در نیت داشته باشد که از استطاعت و توانایی خود در راه انجام امور عام المنفعه استفاده کند، رضای خدا را به دست خواهد آورد و این نیت را اگر در بیداری به انجام رساند، با صواب حج برابر است.

اگر خواب ببینید کسی از نزدیکان شما یا کسی که او را می شناسید به زیارت خانه خدا مشغول است، امنیت خاطر و سلامتی برای او حاصل خواهد شد. دیدن افرادی که غریبه هستند و به زیارت خانه خدا مشغول هستند بنا به شرایطی که آنان را می بینید، تعابیر مختلفی دارد.

اگر ببینید مردم با آرامش و اطمینان خاطر به زیارت خانه خدا مشغول هستند و ذکر می گویند، برای همه گویای ایمان زیاد و صفای باطن است اما اگر کسانی را که به حج خانه خدا مشغولند به صورتی زشت و یا شبیه حیوانات مشاهده کنید، حج آنان باطل و عبادت آنان از روی نفاق و دورویی و برای رسیدن به مال دنیاست.

تعبیر خواب قصد رفتن به مکه
اگر کسی در خواب قصد رفتن به مکه را داشته باشد و آرزویش این باشد که به مکه برود، کاری برای او پیش می آید که ثواب رفتن به حج خانه خدا را برای او می نویسند و یا در کاری که در بیداری انجام می دهد، برای او خیر و برکت زیادی وجود خواهد داشت.

تعبیر خواب دیدن کعبه (خانه خدا )
اگر خواب ببینید که با ذوق و شادی به دیدن خانه کعبه مشغول هستید، خداوند به شما نظر خاص خود را نشان خواهد داد و در زندگی خوشبخت خواهید بود و به راه راست هدایت خواهید شد. اگر خواب ببینید که بی تفاوت و بدون خوشحالی به دیدن خانه خدا مشغول هستید، کاری را انجام می دهید که در نظر اذهان مردم بسیار نیکو و پسندیده است ولی آن کار را صرفا از روی وظیفه انجام می دهید یا از انجام آن احساس شادی نمی کنید. در این گونه کارها، هر چند که خداوند راضی به انجام اعمال خیر است ولی شرط قبول آن اعمال تلاش برای کسب رضای خداست. پس اگر کاری را به منظوری جز رضای خدا انجام دهید، ثواب حج رفتن برای شما نوشته نخواهد شد.

تعبیر خواب از مکه برگشتن یا از مکه آمدن
اگر خواب دیدید که از مکه برگشته اید، کار خیری را به انجام و پایان می رسانید که ثواب زیارت خانه خدا را برای شما قرار می دهند. از مشکلات ایمنی یافته و برای شما آسانی در کارها و خیر و برکت وجود خواهد داشت. اگر بیمار هستید شفا یافته و اگر مقروض باشید، قرض شما ادا خواهد شد.

تعبیر خواب در راه مکه بودن
اگر خواب ببینید درراه مکه هستید، در حال انجام عمل خیری هستید که خیر و برکت دنیا و آخرت را برای شما به همراه خواهد داشت. هر اقدامی دردست عمل دارید برای شما بی خطر خواهد بود انشاالله.

تعبیر خواب مکه رفتن مرده
اگر خواب ببینید که کسی که مرده است به مکه رفته است، تقرب و نزدیکی روح او به خداوند به شما نشان داده شده و گناهان او آمرزیده و از مقربان درگاه خداوند متعال خواهد بود.

تعبیر خواب نماز خواندن در مکه
اگر خواب ببینید که برای تقرب خدای متعال در حال نماز خواندن در مکه هستید، در کاری که در دست انجام دارید موفقیت حاصل خواهید کرد و رضای خدا در آن کار همراه شماست. در کار خود موفق خواهید شد و خدا را سپاس و شکرگذاری خواهید کرد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

68 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

شاتوت

شاتوت : سلام خانم هراتی عزیز روزتون بخیر و شادی ....من مدتی پیش خواب دیدم که به مکه رفتم و با کاروانمو بروی فرشی که اونجا پهن هست نشستم و گاهی میرم اعمالی انجام میدم برمیگردم میشینم دفعه ی آخر که بلند شدم برم دیدم دمپاییهام نیست جا خوردم یعمی دزدیدن؟؟!!!حیران و پابرهنه دنبال دمپاییها گشتم چادر روشنی هم سرم بود با ناراحتی میگفتم حالا چجوری اعمالمو بجا بیارم ...جایی ایستادم که از بالا بهم نوری میتابید با غصه به پاهام نگاه کردم با تعجب دیدم یه جفت دمپایی نقره ای نو به پام هست!!!هاج وواج موندم با حالت شکرگژاری گفتم اگه خدا بخواد مشکل کسی حل شه جوری حل میکنه که خودشم نفهمه ...و رفتم دنبال اعمالم که دیدم دختر جوونی چادر بسر نشسته و گریه میکنه دلم سوخت رفتم جلو علت گریه رو پرسیدم گفت کفشهام گم شده من ترسیدم نکنه من حواسم نبوده و دمپاییهای اونو پوشیدم ...با چادر روی دمپاییهام رو پوشوندم و ازش دور شدم اصلا حاضر نبودم دمپاییهام رو ببینه و ادعا کنه اونارو برای خودم میدونستم ...اما به خودم گفتم حداقل میتونم دلداریش بدم که ارزش نداره اینطور گریه کنی برگشتم بهش بگم که دیدم زنی اومد دستشو گرفت و بردش .....با تشکر

پاسخ
لینک۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۴۵:۳۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما کار خیری انجام می دهید که ثواب زیارت حج را برایتان می نویسند و شما می خواهید که از چیزی که به شما می گویند پیروی کنید و آرامش داشته باشید. اما شما چنان غرق عبادت خداوند هستید که احتیاجات خودتان را نادیده می گیرید و زمانی احساس می کنید که عشق خداوند را دارید اما پس زندگی دنیایی تان چه می شود؟ جاپایتان قرص نیست و دلتان شور می زند و به دنبال امنیت و راحتی در این دنیا هم هستید. اما عشق خداوند، عشقی است که برای شما می ماند!! جایگاه دنیایی شما به واسطه رحمت او بر شما برقرار خواهد بود و نباید اصلا دلتان شور برند که آینده چه می شود و نباید بترسید که تنها بمانید چون خدا با شماست. او عادل است و عشقش نسبت به شما خالص است و از شما حمایت می کند. اگر کسانی در دنیا هستند که غصه ی دنیا را می خورند و نگران هستند، یا باید به خدای بزرگ رو بیاورند که آنان را حمایت کند ( مثل شما) یا باید دنیا پرست شوند و بروند دنبال رسیدن به خواسته های خودشان ( مثل دختری که دیده اید). شما اما ایمانتان را با هیچ چیز عوض نمی کنید چون جاپای شما با ایمانتان قرص است!! تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۵:۴۴
رويا محمدزاده

رويا محمدزاده : سلام خانم هراتي عزيز، خواهر بزرگ من خواب ديده كه خواهر دومم داره مادرم ( كه به ر حمت خدا رفته ) و پدرم رو ميبره براي سفر حج. يعني همراه اونها ميره چون سالمند هستن كه در واقعيت هم همين خواهر دومم چند سال پيش همراه اونها به مكه رفته بود و زن عموي من هم كه فوت شده اومده براي بدرقه پدر و مادرم ولي با مقتعه و چادر سفيد احرام اومده بدرقه كنه. ميخواستم تعبير اين خواب رو بدونم.

پاسخ
لینک۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۳:۳۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. روح مادرتان شاد. خواهر دوم شما اعمال خیری انجام می دهد که ثواب زیارت مکه را می برد و او این ثواب را تقدیم به روح مادرتان می کند و به او می گویند خدا پدرت را بیامرزد و بنابراین او هم ثواب حج برایش نوشته می شود.خانم عمویتان هم روحش شاد. برای او هم دعای بزرگی کرده اند که ثواب زیارت حج را برده است. خدا انشالله خیرتان بدهد که قدر پدر و مادرتان را می دانید و به ایشان محبت می کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۳:۴۸
haf

haf : سلام، در خواب دیدم من در صحرا یا بیابان می دوم و می بینم آن طرف مادرم شب هنگام در مدینه و زیر چراغ های نورانی و سرسبز اش نام مرا صدا می زند که بیا از من و خودت با موبایل عکس بگیر و من نرسیده به در ورودی مدینه و نزدیکی های ورودی شهر مدینه از خواب بلند شدم تعبیر خواب آن چیست؟ ممنون میشم.

پاسخ
لینک۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۳۷:۲۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما دارید برای رسیدن به خوشی های دنیا تلاش می کنید و مادرتان فکر و ذکرش رسیدن به خدای بزرگ و رضایت اوست. اگر مادرتان زنده است امیدوار است که شما هم مثل او ایمانتان قوی شود و اگر فوت کرده همین آرزو را دارد و عمر شما هم به دنیاست و طولانی است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۸:۰۲
اکبر

اکبر : اکبر روان سلام

دیشب خواب دیدم به خانم همکارم گفتم که من دیگه قصد دارم برم مکه آنم برگشت بهم گفت منم قصد دارم برم مکه

پاسخ
لینک۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۷:۰۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. اگر کسی در خواب قصد رفتن به مکه را داشته باشد و آرزویش این باشد که به مکه برود، کاری برای او پیش می آید که ثواب رفتن به حج خانه خدا را برای او می نویسند و یا در کاری که در بیداری انجام می دهد، برای او خیر و برکت زیادی وجود خواهد داشت. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۰:۳۶
زهرا فقیهی

زهرا فقیهی : سلام دقیق خاطرم نیس فقط یادمه در خواب خوشحال بودم ظاهرا قرار بود بهم هدیه ای بدهند و اون یه سفر کربلا بود میگم جزییات یادم نیس فقط خاطرم هست که خودم تقاضای حج کردم.

پاسخ
لینک۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۳:۳۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما به خاطر سخاوت و کمک هایی که به دیگران می کنید، پاداش می گیرید و مقام شما نزد خداوند بالاست. امام حسین ع محب شماست و برایتان ثواب زیارت کربلا را می نویسند. شما آرزو دارید که خداوند مهربان در قبال عشقتان به او ، حج را نصیبتان کند یا ثواب زیارت حج را برایتان بنویسند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۷:۴۰
Mehrsa

Mehrsa : سلام صبح بهاریتون بخیر این خواب رو خواهرم دیدن : خواب دیدم منو خواهرام با خواهر شوهرم هرچهارتامون تو مکه بودیم,ولی هنوز خود کعبه نرفته بودیم,من ب اونا گفتم بریم خونه خدارو زیارت کنیم,و تو کوچه های مکه دنبال خونه خدا بودم ممنون

پاسخ
لینک۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۵:۵۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما می خواهید کار خیری انجام دهید که ثواب زیارت خانه ی خدا برایتان نوشته شود و در زندگی به امنیت کامل برسید. نیت کرده اید و 4 نفر شما تصمیمتان را گرفته اید که اینکار خیر را انجام دهید ولی هنوز انجامش نداده اید! شما به محدودیت ها و امکانات خودتان نگاه می کنید و شرایط را تا اندازه ای بغرنج و نامطلوب می دانید. در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست! کارتان را شروع کنید و ثوابش را ببرید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۴:۱۹
لیلا

لیلا : با عرض سلام وادب ....دیشب خواب میدیدم با مادرم کنار یه قبر با سنگ کرم رنگی نشسته بودیم به روبرو نگاه میکردم صحنه ای بود مثل همون قبری که خودمون کنارش نشسته بودیم چند نفر سرباز رو آوردن پیاده کردن اونجا میگفتن اینا اومدن حج یکیشون رفت اون سنگ رو بغل میکرد وزیارت میکرد بعد من نگاه میکردم وبه پهنای صورتم اشک میریختم طوریکه اشکام همینجوری روی قبر میریخت به مادرم میگفتم خوش به حالشون رفتن حج ،دیدی من نتونستم برم حج خیلی دوست داشتم برم وقتی مامانم دید اینهمه بی قراری میکنم گفت برم دو رکعت نماز بخونم منظورش برای حاجت من بود بعد خودمو توی یک حیاط مسجد بزرگ دیدم میگفتم اول باید اسم امام زمان رو بنویسم سلام بدم به ایشون ولی روی کاغذ نمیدونستم چی بنویسم فقط دیدم با خط زرین نوشتم حجة بن ،توی این فکر بودم که بیدار شدم

پاسخ
لینک۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۱:۴۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. عرض ادب متقابل. کسانی که با نظم و دیسیپلین برای نجات کشورشان و دفاع از دینشان کشته می شوند، مقام بالایی نزد خداوند دارند و زیارت قبور ایشان ثواب زیارت حج را دارد. شما می توانید حتی به شهدا متوسل شوید و طلب کنید که برایتان از درگاه خدای بزرگ تقاضای حاجت روایی بکنند. انشالله حاجت روا خواهید شد و باید در ذهنتان ارتباط با امام رمان ع داشته باشید و به ایشان متوسل شوید. شاید مسجد جمکران را در خواب دیده اید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۳:۳۷
زهرااااا

زهرااااا : سلام و عرض ادب و احترام ....خوابام اغلب تعبیر میشن و منم در شرایط سختی هستم و سخت در انتظار به خاطر همین خیلی مزاحمتون میشم ...منو ببخشید ...
دیروز خواب دیدم که شب بود و تو شهرمون بودم مادرم و خواهر بزرگم میخواستن برن سفر حج و من هم به بدرقشون رفته بودم و در اونجا داشتم ی لیوان چای تازه دم با نبات که داخلش حل شده بود و خیلی شیرین و خوش طعم بود میخوردم و هی به اونا میگفتم یاددتون نره برام دعااا کنید ...رفته بودن و بعد من رفتم در خونه ی یکی از فامیلامون و به دو تا از دختراش که اونا هم میخواستن برن مکه گفتم زود باشید بیاید برید تا جا نموندید ی دفعه دیدم هواپیما در خونشون فرود اومد و اونا هم سوار شدن و رفتن ...بعد میدیدم که روزه و با تعدادی از دوستان رفته بودیم به حیاط ی آدم غریبه در حیاطشون تعدادی درخت وجود داشت یکیش درخت سیب بود با سیبای زیاد یکیش حس کردم درخت بیده و ی درختی هم بود که درخت انگور نبود اما میوه ای شبیه انگور داشت ..ما از صاحب خونه اجازه گرفتیم و شروع به چیدن میوه ها کردیم داشتم میچیدم ..میو ه ای شبیه انگور اما دونه هاش دونه ی انگور نبودن ولی من حس میکردم انگورن ...بقیه بهم حسودی میکردن میگفتن تو به هر شاخه که دست میبری پر از میوس ...فک کنم مقداری سیب هم چیدم بعد یه دفعه ی خوشه کشمش در درخت دیدم که انگور بود و قد درخت تبدیل به کشمش شده بود و من اون رو هم چیدم و برام خیلی جالب بود .....اما اصلا از میوه ها نخوردم ....با تشکرررر فروااااوان خانم هراتی عزیزم ..انشالله سلامت و پایدار باشید ....

پاسخ
لینک۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۴:۲۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. احترام متقابل. مادر و خواهرتان می خواهند کاری انجام دهند که ثواب بزرگی به اندازه حج خانه خدا برای آنان نوشته خواهد شد و شما از این دوستی و محبتی که آنان در حق شما می کنند بسیار خوشحال می شوید و خیالتان راحت می شود. دختران فامیلتان هم در این کار خیر با آنان همراهی می کنند و باعث می شوند که شرایط شما عوض شود. شما با کسانی آشنا خواهید شد که بسیار بسیار ثروتمند هستند و بسیار قابل اعتماد هستند و با شما مهربان هستند و باعث دلگرمی شما می شوند ولی کمی خسیس هم هستند اما در مقابل شما دست و دلبازند. ولی البته اینان پیر و چروکیده هم شده اند و از جانب آنان به ثروت و منفعت زیاد می رسید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۶:۱۷
مرجان

مرجان : سلام و خسته نباشید.
چند شب پیش خواب دیدم همراه با پدر و مادر و خواهرم به مکه رفتیم ولی توی مسیر سرگردان شدیم و راه رو گم کردیم. پدرم خسته شده بود و می‌خواست برگرده ولی من و خواهرم رفتیم تا آدرس دقیق خانه خدا رو بپرسیم که بهمون گفتن باید از کوه روبرو که کوهی سنگی و خشک و بی آب و علف بود و مردم اونجا سرگردان بودن و از 6 تا پیچ اون بالا بریم میرسیم به میدان امام حسن عسکری بعد از اون اگه مستقیم بریم میرسیم به کعبه.
البته مامانم از ما جدا شده بود به اون زنگ زدیم بهمون گفت که اون رسیده بالای کوه و باید با خودمون آب ببریم چون اونجا کم آبی هست و آب گیر نمیاد. قصد ادامه مسیر رو داشتیم که از خواب بیدار شدم.
مادر من 40 سال هست که داره از دختر معلولش نگهداری می‌کنه.
و من خیلی تو این روزا ذهنم درگیر این هست که خدا خواهرم رو شفا بده نمی‌دونم به خواب من ربطی داره یا نه.
ممنون از سایت خوبتون

پاسخ
لینک۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۹:۳۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما می خواهید کار خیری انجام دهید که ثواب زیارت حج را داشته باشد اما در مورد انتخاب راهتان مردد هستید. در واقع نمی دانید که چطور می توانید دقیقا کار درستی انجام دهید که رضایت و عشق خدای بزرگ را برای خودتان بخرید. شما باید برای بدست آوردن عشق خداوند با چالشی بزرگ مقابله کنید. باید صفا و صمیمیت و خلوص و عشق در وجودتان باشد. عدد شش بیانگر همکاری، تعادل، آرامش، کمال، گرما، اتحاد، ازدواج، خانواده و عشق است. اینکه حالات ذهنی احساسی و معنوی تان هماهنگ هستند. بیانگر سعادت خانوادگی است. به شما گفته اند که از 6 تا پیچ باید بالا بروید یعنی باید در وجودتان تعادل همکاری آرامش.... باشد و تازه می رسید به خصلت فکری امام حسن عسکری و راه مستقیم به سمت مکه، رضایت امام زمان ع است و اینکه شما پیرو او باشید. مادر شما در بالای کوه است و از همه شما زودتر به این خصلت های مثبت رسیده است و در وجود او سرتاسر عشق و بزرگواریست. او به شما گفته که باید صفای وجود و عشق داشته باشید که این کار سختی است که او در برابر خواهرتان انجام می دهد و بدون عشق این امکان نداشت. ثواب کار او برابر ثواب حج است. شما هم انشالله به پیروی از مادر گرامی تان عشق الهی را برای خودتان می خرید. متوسل به امام حسن عسکری ع شوید تا خواهرتان شفا پیدا کند و او به درگاه خداوند برای خواهرتان دعا کند و دعای خیر ایشان باعث شفای خواهرتان خواهد شد انشالله. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۵:۰۴
narsiss

narsiss : سلام خانم وقتتون بخير مادرم خواب ديد كه من در شرف رفتن به مكه هستم كه مادربزرگم هم براى بدرقه كردنم امده بودن كه ايشون خطاب به خانواده ميگن كه ديدي خدا اينارو بيشتر دوست داره تا مايي كه حجابمونو رعايت ميكنيم ممنون ميشم تعبيرشو عرض كنين سپاس

پاسخ
لینک۱۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۲:۰۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما کار خیری انجام داده اید که ثواب زیارت حج را برای شما نوشته اند. ایمان قلبی شما و رفتار صحیح و درستکار بودن شما از فامیلتان سرتر و بالاتر است و هرگز نمی توان به صرف ظاهر کسی، او را مسلمان یا مومن یا کافر نامید. چه بسا افرادی که در ظاهر اصلا به آنان نمی خورد که ایمان قوی داشته باشند اما رفتارشان از صد مسلمان منصفانه تر و انسانی تر است و خداوند به همه قلبها آگاه است. قضاوت انسانها به ظاهرشان یکی از بزرگترین گناهان انسان است! شما انسانی درستکار و فرهیخته هستید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۳:۴۴
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت