کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب رفتن به مکه

اگر کسی در خواب دید که به حج می رود، یا موفق به زیارت خانه خدا می شود و یا عملی را انجام می دهد که برای او ثواب حج کردن می نویسند. اگر بیمار این خواب را ببیند شفا می یابد و اگر مقروض ببیند، دین و قرضش ادا می شود. اگر از دشمنی نا ایمن است، از وی ایمنی خواهد یافت، یا سفری که در آن خیر و برکت وجود دارد، نصیب او می شود.

اگر کسی دید که حج بر او واجب است ولی از رفتن به حج خودداری می کند، نسبت به امانتداری، خیانتکار است و اگر کسی خود را در حال احرام شدن مشاهده کرد، قصد انجام کاری دارد که صوابش کمتر از حج نیست. اگر در خواب در نیت داشته باشد که از استطاعت و توانایی خود در راه انجام امور عام المنفعه استفاده کند، رضای خدا را به دست خواهد آورد و این نیت را اگر در بیداری به انجام رساند، با صواب حج برابر است.

اگر خواب ببینید کسی از نزدیکان شما یا کسی که او را می شناسید به زیارت خانه خدا مشغول است، امنیت خاطر و سلامتی برای او حاصل خواهد شد. دیدن افرادی که غریبه هستند و به زیارت خانه خدا مشغول هستند بنا به شرایطی که آنان را می بینید، تعابیر مختلفی دارد.

اگر ببینید مردم با آرامش و اطمینان خاطر به زیارت خانه خدا مشغول هستند و ذکر می گویند، برای همه گویای ایمان زیاد و صفای باطن است اما اگر کسانی را که به حج خانه خدا مشغولند به صورتی زشت و یا شبیه حیوانات مشاهده کنید، حج آنان باطل و عبادت آنان از روی نفاق و دورویی و برای رسیدن به مال دنیاست.

تعبیر خواب قصد رفتن به مکه
اگر کسی در خواب قصد رفتن به مکه را داشته باشد و آرزویش این باشد که به مکه برود، کاری برای او پیش می آید که ثواب رفتن به حج خانه خدا را برای او می نویسند و یا در کاری که در بیداری انجام می دهد، برای او خیر و برکت زیادی وجود خواهد داشت.

تعبیر خواب دیدن کعبه (خانه خدا )
اگر خواب ببینید که با ذوق و شادی به دیدن خانه کعبه مشغول هستید، خداوند به شما نظر خاص خود را نشان خواهد داد و در زندگی خوشبخت خواهید بود و به راه راست هدایت خواهید شد. اگر خواب ببینید که بی تفاوت و بدون خوشحالی به دیدن خانه خدا مشغول هستید، کاری را انجام می دهید که در نظر اذهان مردم بسیار نیکو و پسندیده است ولی آن کار را صرفا از روی وظیفه انجام می دهید یا از انجام آن احساس شادی نمی کنید. در این گونه کارها، هر چند که خداوند راضی به انجام اعمال خیر است ولی شرط قبول آن اعمال تلاش برای کسب رضای خداست. پس اگر کاری را به منظوری جز رضای خدا انجام دهید، ثواب حج رفتن برای شما نوشته نخواهد شد.

تعبیر خواب از مکه برگشتن یا از مکه آمدن
اگر خواب دیدید که از مکه برگشته اید، کار خیری را به انجام و پایان می رسانید که ثواب زیارت خانه خدا را برای شما قرار می دهند. از مشکلات ایمنی یافته و برای شما آسانی در کارها و خیر و برکت وجود خواهد داشت. اگر بیمار هستید شفا یافته و اگر مقروض باشید، قرض شما ادا خواهد شد.

تعبیر خواب در راه مکه بودن
اگر خواب ببینید درراه مکه هستید، در حال انجام عمل خیری هستید که خیر و برکت دنیا و آخرت را برای شما به همراه خواهد داشت. هر اقدامی دردست عمل دارید برای شما بی خطر خواهد بود انشاالله.

تعبیر خواب مکه رفتن مرده
اگر خواب ببینید که کسی که مرده است به مکه رفته است، تقرب و نزدیکی روح او به خداوند به شما نشان داده شده و گناهان او آمرزیده و از مقربان درگاه خداوند متعال خواهد بود.

تعبیر خواب نماز خواندن در مکه
اگر خواب ببینید که برای تقرب خدای متعال در حال نماز خواندن در مکه هستید، در کاری که در دست انجام دارید موفقیت حاصل خواهید کرد و رضای خدا در آن کار همراه شماست. در کار خود موفق خواهید شد و خدا را سپاس و شکرگذاری خواهید کرد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

84 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

نرگس

نرگس : دیشب خواب میدیدم میخوام برم مکه تو صف بودم،بعد انقدر با نفر پشت سریم دعوا کردم که برگشتم خونه(نفر پشت سریم یه خانوم اشنا هستن که زندگیشون رو مدیون مادرم هستن)،بعد اومدن دم خونه دنبالم. دوباره یه سری ادمهای غریبه که برم دوباره

پاسخ
لینک۱۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۵:۰۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما کار خیری انجام داده اید که برایتان ثواب زیارت خانه ی خدا نوشته شده ولی از بس که به گذشته و کینه تان نسبت به آن خانم آشنا فکر کرده اید، ثواب شما باطل است مگر اینکه توبه کنید و اینقدر کینه ای نباشید! در این صورت خداوند شما را خواهد بخشید و دوباره ثواب زیارت خانه ی خدا و قرب و نزدیکی خدا به شما خواهد رسید. آدم وقتی برای کسی کار می کند باید برای رضای خدا باشد و نباید منتی سر دیگران بگذارد. اگر خداوند می خواست به سبب اشتباهات مردم آنها را مواخذه کند ( بر طبق گفته های قرآن کریم) احدی بر پشت زمین باقی نمی ماند و جای همه در جهنم بود!! اما خداوند همه را به قدرت رحمان و رحیم بودن خودش می بخشد. شما هم در بدنتان روح خداوند جاری شده و از او زنده هستید. پس باید مثل خداوند فکر کنید و از او تبعیت کنید و کار خودتان را واگذار به خدای بررگ کنید. این خانم هم مثل شما به درگاه خداوند رو آورده و ثوابهایی را کرده است. کافر نیست پس کینه ها را دور بریزید تا خداوند شما را دوست داشته باشد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۱:۵۴
Tahereh

Tahereh : سلام،خواب ديدم با خانوادم رفتم مكه و زمان حج واجب هست،بعد خودم رو ديدم كه دارم خيابونارو ميدوم تا به كعبه برسم.از يه پل مرمر رد ميشم و ميفتم.بعدش در حاليكه رو زمين هستم از يه طاق هلالي شكل ،كعبه رو ميبنم و از خوشحالي هم ميخندم و هم گريه ميكنم.بعد خودم رو كنار كعبه ميبينم.بعدش ميبينم كه دارن پرده كعبه رو بلند ميكنن و ميگن دارن كعبه رو واسه حج واجب آماده ميكنن كه ميبينم يه قسمت كعبه سنگش ريخته و دارن اون رو درست ميكنن و من هم نگران هستم كه تا موسم حج ترميم كعبه تموم نميشه ولي به من اطمينان ميدن كه نگران نباشم و تا اون موقع خيلي زود كعبه رو درست ميكنن

پاسخ
لینک۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۰:۳۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما کار خیری انجام داده اید که ثواب زیارت حج برایتان نوشته می شود. زندگی شما متحول خواهد شد و به امنیت و آرامش خواهید رسید. مشکلاتی که برای مسلمانان ایرانی در مکه وجود دارد از بین خواهد رفت و پایه های دین اسلام قویتر خواهد شد و با شیعیان ایرانی درست رفتار خواهند کرد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۳:۰۳
sepideh

sepideh : ممنون از تعبیر خواب خوبتون. شرمنده من فکر کردم شاید دو خواب مرتبط باشن چون پشت هم دیدم وگرنه جسارت نکرده و قوانین را میدانم باز هم حلالیت طلبیده و مطمئنا قوانین را رعایت خواهم کرد

پاسخ
لینک۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۸:۲۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. استدعا می کنم.

پاسخ
لینک۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۳:۵۰
sepideh

sepideh : سلام حدود ساعت ۴ صبح بود که خواب دیدم به مکه رفتم نزدیک غار حرا بودیم و به همسرم گفتم بریم غار رو ببینیم ولی ناگهان سراغ خانه خدا رو گرفتم به من سمت چپ غار یک خانه سیمانی نشان دادند که کنار آن خانه خدا را دیدم رفتم سمتش و خیلی راحت در را باز کردم و وارد شدم که بعد از من هم چند نفر توانستند بیان تو.آنجا نشستم کمی استراحت کردم و ببخشید حتب داخل دستشویی بود که رفتم و در آنجا خوشحال بودم که رو به داخل خانه نیست. بعد خود را بیرون دیدم که پر از پوست شتر بود همینطور روی هم ناگهان شتری دیدم که مثل گوسفندان پشم زده بدون پوست از کوچه رد شد و من خوشحال شدم که شترها رو نمیکشند. بعد سمت راستم یک گله گاو دیدم تا به یکی از آنها نزدیک شدم انگار شاخش شکست و به دنبال من میکرد و من فرار میکردم صداهایی میشنیدم که میگفتند چشم چپش کوره برو ان سمت که نبینتت ولی من همچنان با عجله میدویدم تا دوباره به خانه خدا رسیدم و وارد خانه شدم از خواب پریدم دوباره خوابیدم و خواب دیدم از دست یکسری آدم دارم فرار میکنم آنها میخواستند مرا بدزدند و ببرند صیغه کنند و من همش میگفتم من شوهر و بچه دارم و باردارم تا اینکه از یک کوچه فرار کردم. لطفا تعبیر خوابم را برام بگین. ممنون

پاسخ
لینک۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۴:۴۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما کار خیری انجام داده اید که رضایت خداوند را جلب کرده و ثواب زیارت خانه ی خدا را برایتان نوشته اند. شما با خداوند درددل می کنید و غمهایتان را دور می ریزید و کمتر کسی هست که مثل شما بتواند اینطور قلبش را به خداوند نزدیک کند. شما قادر هستید که کینه و قساوت قلب کسانی را که به حکم غریزه و به نام خدا و صرفا دنبال مال دنیا می روند را به وضوح مشاهده کرده و به ذات واقعی آنان پی ببرید. شما برای رسیدن به کامیابی و موفقیت تلاش می کنید و از جانب یک شخصی که بی احساس و بی عاطفه و پولدار است ممکن است آزار ببینید. تعبیر دیگر این است که شاید موفق نشوید که به ثروت برسید و باز متوسل به خدای بزرگ خواهید شد. ضمن تذکر این نکته که نوشتن 2 خواب در یک خواب خلاف مقررات سایت است و شما را مدیون سایت می کند- لطفا از تکرار اینکار اجتناب کنید- شما قدرت و اختیار خودتان را در اختیار دیگران می گذارید تا آنها برای شما تصمیم گیرید کنند و جای شما برای متعهد شدن به انجام کاری ، تصمیم بگیرند. شما احساس خواهید کرد که خودمختاری و استقلال ندارید و در شرایط بغرنج یا با محدودیت هایی روبرو خواهید شد و باز این مشکلاتتان را با کمک خدای بزرگ حل خواهید کرد و از غم رها می شوید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۹:۴۷
Shamim

Shamim : سلام روزبخیر
دیشب خواب دیدم رفتم مکه و آنجا یه عده از عربهای عربستان همه ی مردم رو نگه داشته بودن واز هر قومیتی که خوششون نمیومد میکشتن اونارو .از من پرسیدم جز کدوم قوم هستی،منم از روی ترس و استرس ،به عربی گفتم عرب هستم اونا هم دیگه کاری با من نداشتن .بعد با بقیه ی ایرانی ها رفتیم به یه هتل .تو خواب فکر میکردم من بصورت مهمان ویژه وارد عربستان شدم و میتونم برم خونمون سر بزنم و قبل از مراسم حج برگردم ،چونکه خیلی دلم واسه شهرمون تنگ شده بود.برگشتم خونمون و از توی کتاب شماره تلفن های شهری یه چندتا عکس از مناطق مختلف شهرمون نگاه کردم .بعد گفتم که برگردم عربستان اخه دو روزه اینجام میترسم به مراسم نرسم.پدرم یه سری توصیه ها بهم کرد واسه انجام مراسم حج.
وقتی برگشتم مکه،کوله پشتی م رو که باز کردم پر از میوه بود که برای همسفرهام آورده بودم و همه جور میوه ای بود ولی مقدار زیادی دانه انار ونارنگی بود(همه ی میوه ها بدون پوست بودن).یکی از دوستام که در واقعیت تازه ازدواج کرده هم اونجا بود ،بهش گفتم بیا بریم مسجدالحرام نماز بخونیم واسه ثوابش،گفت نه همینجا بخون واسه مراسم حج میریم.
ممنون واسه تعبیر

پاسخ
لینک۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۱:۰۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. روابط عربستان و ایران بدتر خواهد شد و شما می خواهید کار خیری انجام دهید که ثواب زیارت خانه ی خدا را برایتان بنویسند یا به حج بروید ولی در شرایط حاضر به صلاح شما نیست که به حج بروید و در واقع به صلاح مردم نیست که در حالتی که عربستان نسبت به ایران حالت خصومت و دشمنی دارد به حج بروند. شما در اینصورت مجبور می شوید که هویت خودتان را عوض کنید و سعی کنیدکه عادات خوبی را که از گذشته داشته اید را از روی ترس تغییر دهید و شخصیت جدیدی از خودتان نشان دهید. شرایط روز به روز بدتر هم خواهد شد و به زودی همه چیز رک و پوست کنده و واضح تر بیان خواهد شد. باید با انرژی تر و قویتر با آنان برخورد شود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۸:۲۰
Mahy

Mahy : سلام. خسته نباشید. برادر من با خانمی برای ازدداج به توافق رسیدن ولی پدر و مادرم از مقدار مهریه ناراضی هستن چون مقدارش زیاده و بخاطر مهریه راضی به این ازدواج نیستن. شاید خوابم به این قضیه ربط داشته باشه. خواب دیدم پدرم برای برادرم حج تمتع خریده و فرستادش مکه. ما و پسر عمه هام رفتیم فرودگاه پیشبازش، برادرم کت و شلوار سرمه ای تنش بود و با خوشحالی از پله های فرودگاه اومد پایین. ما پایین پله ها منتظرش بودیم. من بهش گفتم حاجی، زیاتت قبول. اونم جواب داد که من حاجی نشدم چون مراسم حج رو انجام ندادم خسته بودم خوابیدم! من و پدرم شکه شدیم و ناراحت ولی به روی خودمون نیاوردیم دقیقا مثل الان که از مقدار مهریه ناراضی هستیم. بعدش رفتیم خونه. دختر عمه ام، تو اتاق من رو پر از گلدون کرده بود که انگار برای کسی هدیه گرفته بود. داخل هر گلدون یه گل لاله سفید بود. من با خودم میگفتم چرا فقط گل لاله سفید گرفته خوب بود گلهای مختلف میگرفت. منم داشتم داخل یه فنجون سرمه ای رنگ و شیک چایی شیرین برای صبحانه میخوردم با نون و پنیر. دیدم دختر عمه ام انواع نونها رو داره با رنگ زرد ولی نون من لواش و سفید بود. دختر عمه ام میگفت خودم نونهامو پختم. نون با کره میخورد. البته نه من و نه اون به هم تعارف نمی کردیم. خیلی ممنونم

پاسخ
لینک۲۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۳:۱۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. پدر شما از خدا خواسته که او فکرش را عوض کند و با این خانم به خاطر مهریه بالا ازدواج نکند ولی حاجت پدر شما برآورده نمی شود وقتی که برادرتان خودش را به خواب زده و نمی خواهد که واقعیت را ببیند. دوست خوبم انسان برای رفتارهای خودش اختیار عمل و آزادی عمل دارد. شما هرگز نمی توانید با دعا کسی را وادار کنید که کسی را دوست نداشته باشد یا دوست داشته باشد. با دعا هرگز نمی توانید کسی را وادار کنید که مهربان باشد یا قصی القلب!! چون این رفتارها انتخابی است و نه اجباری! برای همین است که بهشت و جهنم معنی دارد چون خداوند هرگز انسان را وادار به اتخاذ تصمیمی به زور و جبر نمی کند؛ مگر برای کسانی که خودشان از خداوند بخواهند که اختیار مطلق زندگیشان را به دست خدا بسپارند. در اینصورت دیگر نمی گویند که خدایا با من این کن یا آن کن. می گویند خدایا با من چنان کن که تو صلاح می دانی و نه آنچه که من می خواهم. دختر عمه ی شما هم اگر گل را برای شما خریده، برای شما آرزو می کند که همسرتان طلاقتان دهد یا معتقد است که یک کدام از شما بی وفا هستید. اما اگر گلها مال خودش بوده از کسی حدا خواهد شد. شما شخصیتی دوستانه یا بدون خود بزرگ بینی و بی منیت از خودتان نشان می دهید و رفتاری مهربان دارید و امیدوارید که گشایش کار یافته شروعی تازه داشته باشید. اما دختر عمه تان ناراحت است و با وجود روزی زیاد و ثروت اما به خاطر مسئله ای خیلی فکر می کند یا غصه می خورد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۱:۱۷
Hannah

Hannah : سلام ، شب بود که به خانه ای که پدربزرگ مادربزرگم در شهرستان داشتند رسیدم کسی درخانه نبود تصمیم گرفتم شب را روی تراس خانه چادر بزنم و بخوابم ،صبح روز بعد درحالی که داشتم داخل حیاط گشتی میزدم متوجه چراغ های روشن خانه شدم، مادر بزرگم که سالهاست فوت کرده لباس شیک و موهایی آراسته داشت و انگار جوان تر و سرحال تر شده و از حج برگشته بود مادر و خاله هایم کنارش ایستاده بودند من که وارد خانه شدم با گشاده رویی آغوشش را برایم باز کرد و دیده بوسی کردیم ازش درباره سفرش پرسیدم گفت من که بار دومم بود ولی پدربزرگم که اوهم سالهاست فوت کرده بار اولش بوده ولی پدربزرگم را در خوابم ندیدم. مدتی گذشت و من از هرکسی میرسیدم میپرسیدم کی قرار است ولیمه داشته باشیم من هرچه زودتر باید برگردم تهران ولی کسی جوابی نمیداد یا پاسخ مشخص نبود من در بلاتکلیفی مانده بودم که بروم یا بمانم.

پاسخ
لینک۹ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۶:۱۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما در زندگی امروزتان احساس ناامنی و بی ثباتی می کنید و می خواهید یک جایگاه امن و ثابت داشته باشید و به آرامش و توانایی مالی برسید. می خواهید تعلق خاطر و آرامش داشته باشید و بی نیاز و مستقل باشید. روح مادر بزرگتان شاد. او شخصیتی پاک داشته و برای او ثواب زیارت حج نوشته شده و روحش شاد و در آرامش به سر م یبرد. پدر بزرگتان هم روحش شاد آمرزیده شده و برای او هم ثواب زیارت حج نوشته شده است ( دعای خیر دیگران پشت آنهاست). شما باید سعی کنید که برای آنها بیشتر دعا کنید چون متقابلا دعای خیر آنها هم پشت سر شما خواهد بود و این ولیمه ای است که شما انتظارش را دارید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۹ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۹:۰۴
marzie

marzie : سلام روزتون بخیر
من دیشب خواب دیدم مادربزرگم که فوت کرده ی جایی مثل مزرعه گندم هستش که شاده ولی سیاه پوشیده و پیرتره انگار از حج برگشته ،من در حالیکه حس میکردم من هم از حج برگشتم ولی از ی راهی دیگه ،رفتم پیشش بغلم کرد و روبوسی کرد باهام بعد با کاسه در حالی که میخندید رو سرم گندم میریخت ممنون میشم تعبیرش رو بهم بگید

پاسخ
لینک۲۴ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۶:۰۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. روحشان شاد. مادر بزرگ شما آمرزیده شده، جایگاهش خوب است و مجرب و آگاه از همه ی وقایعی است که در زمان حیاتش از آنها بی خبر بود. برای او و شما به خاطر اعمالتان ثواب زیارت خانه ی خدا نوشته شده. عمر شما طولانی است و فرصت ها و درهای جدیدی به روی شما باز خواهد شد. شما به اهدافتان می رسید و اخلاقیات او در جسم و روح شما مشهود خواهد بود و از بعضی جهات مثل او رفتار خواهید کرد. همینطور هم احتمالا فرزند شما مثل شما و مادربزرگتان خواهد شد. شما به اهدافتان خواهید رسید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۴ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۵:۱۸
سحر

سحر : سلام وقتتون بخیر
این خوابو مامانم دیده، خواب دیده من و بابام و همسر سابقم داشتیم میرفتیم مکه و چمدون و وسایلمون دستمون بوده و مامانم دم در داشته باهامون خداحافظی میکرده و حتی تو خواب با خودش میگفته همسر سابقم که طلاق گرفته چرا داره با من و بابام میاد مکه و دیده من صورتم خیلی سفید و شفاف بوده و محجبه بودم خاله م هم بوده موقع خداحافظی و داشته میگفته این چادر رو که سوراخ سوراخ بوده رو نگه دارید که وقتی معجزه شد نشونه باشه که ببینید چه جوری درست میشه
ممنون میشم تعبیر کنید

پاسخ
لینک۱۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۴:۰۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. احتمال قوی همسر شما کار خیری انجام خواهد داد که ثواب زیارت خانه ی خدا را برایش می نویسند و دعای شما و پدرتان هم مستجاب خواهد شد. اصلا بعید نیست که شما با همسرتان آشتی کنید و زندگی تان دوباره از نو ساخته و ترمیم شود. شما از غم فارغ خواهید شد و شادی می شوید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۵:۰۹
roban

roban : سلام.تو خواب دیدم دارم می رم خونه پدربزرگم که اونجا جشن بود همه خوشحال بودن و میخندیدند ما هم رفتیم تو بعد فهمیدم که پدربزرگم (یا میخواست بره مکه یا رفته بود دقیقا یادم نیست)ولی همه فامیل اونجا بودن خوشحال بودن می گفتن و میخندیدند و شیرینی میخوردم بعد من تو خواب گفتم چه جالب بردارها باهم رفتن یعنی بردار پدربزرگم اول رفته بود مکه بعدم پدربزرگم رفته بود (دوتا خیلی پیر هستند یعنی حتی اگر خودشون بخوان برن مکه بخاطر مشکل قلبی اجازه ندارن برن).ممنون

پاسخ
لینک۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۱:۳۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. خانواده ی شما با اصالت است و به ریشه ها و اعتقادات خودتان افتخار می کنید و شاد هستید. پدر بزرگتان و برادرش کار خیری کرده اند که الان که پیر شده اند، ثواب زیارت خانه ی خدا را برایشان نوشته اند ( شاید به خاطر گرد هم آوردن خانواده ای خوب و مهربان و تربیت صحیح فرزندانشان). تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۴:۵۹
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت