کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب رفتن به مکه

اگر کسی در خواب دید که به حج می رود، یا موفق به زیارت خانه خدا می شود و یا عملی را انجام می دهد که برای او ثواب حج کردن می نویسند. اگر بیمار این خواب را ببیند شفا می یابد و اگر مقروض ببیند، دین و قرضش ادا می شود. اگر از دشمنی نا ایمن است، از وی ایمنی خواهد یافت، یا سفری که در آن خیر و برکت وجود دارد، نصیب او می شود.

اگر کسی دید که حج بر او واجب است ولی از رفتن به حج خودداری می کند، نسبت به امانتداری، خیانتکار است و اگر کسی خود را در حال احرام شدن مشاهده کرد، قصد انجام کاری دارد که صوابش کمتر از حج نیست. اگر در خواب در نیت داشته باشد که از استطاعت و توانایی خود در راه انجام امور عام المنفعه استفاده کند، رضای خدا را به دست خواهد آورد و این نیت را اگر در بیداری به انجام رساند، با صواب حج برابر است.

اگر خواب ببینید کسی از نزدیکان شما یا کسی که او را می شناسید به زیارت خانه خدا مشغول است، امنیت خاطر و سلامتی برای او حاصل خواهد شد. دیدن افرادی که غریبه هستند و به زیارت خانه خدا مشغول هستند بنا به شرایطی که آنان را می بینید، تعابیر مختلفی دارد.

اگر ببینید مردم با آرامش و اطمینان خاطر به زیارت خانه خدا مشغول هستند و ذکر می گویند، برای همه گویای ایمان زیاد و صفای باطن است اما اگر کسانی را که به حج خانه خدا مشغولند به صورتی زشت و یا شبیه حیوانات مشاهده کنید، حج آنان باطل و عبادت آنان از روی نفاق و دورویی و برای رسیدن به مال دنیاست.

تعبیر خواب قصد رفتن به مکه
اگر کسی در خواب قصد رفتن به مکه را داشته باشد و آرزویش این باشد که به مکه برود، کاری برای او پیش می آید که ثواب رفتن به حج خانه خدا را برای او می نویسند و یا در کاری که در بیداری انجام می دهد، برای او خیر و برکت زیادی وجود خواهد داشت.

تعبیر خواب دیدن کعبه (خانه خدا )
اگر خواب ببینید که با ذوق و شادی به دیدن خانه کعبه مشغول هستید، خداوند به شما نظر خاص خود را نشان خواهد داد و در زندگی خوشبخت خواهید بود و به راه راست هدایت خواهید شد. اگر خواب ببینید که بی تفاوت و بدون خوشحالی به دیدن خانه خدا مشغول هستید، کاری را انجام می دهید که در نظر اذهان مردم بسیار نیکو و پسندیده است ولی آن کار را صرفا از روی وظیفه انجام می دهید یا از انجام آن احساس شادی نمی کنید. در این گونه کارها، هر چند که خداوند راضی به انجام اعمال خیر است ولی شرط قبول آن اعمال تلاش برای کسب رضای خداست. پس اگر کاری را به منظوری جز رضای خدا انجام دهید، ثواب حج رفتن برای شما نوشته نخواهد شد.

تعبیر خواب از مکه برگشتن یا از مکه آمدن
اگر خواب دیدید که از مکه برگشته اید، کار خیری را به انجام و پایان می رسانید که ثواب زیارت خانه خدا را برای شما قرار می دهند. از مشکلات ایمنی یافته و برای شما آسانی در کارها و خیر و برکت وجود خواهد داشت. اگر بیمار هستید شفا یافته و اگر مقروض باشید، قرض شما ادا خواهد شد.

تعبیر خواب در راه مکه بودن
اگر خواب ببینید درراه مکه هستید، در حال انجام عمل خیری هستید که خیر و برکت دنیا و آخرت را برای شما به همراه خواهد داشت. هر اقدامی دردست عمل دارید برای شما بی خطر خواهد بود انشاالله.

تعبیر خواب مکه رفتن مرده
اگر خواب ببینید که کسی که مرده است به مکه رفته است، تقرب و نزدیکی روح او به خداوند به شما نشان داده شده و گناهان او آمرزیده و از مقربان درگاه خداوند متعال خواهد بود.

تعبیر خواب نماز خواندن در مکه
اگر خواب ببینید که برای تقرب خدای متعال در حال نماز خواندن در مکه هستید، در کاری که در دست انجام دارید موفقیت حاصل خواهید کرد و رضای خدا در آن کار همراه شماست. در کار خود موفق خواهید شد و خدا را سپاس و شکرگذاری خواهید کرد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

74 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

bani

bani : سلام خانم هراتی من گاهی اوقات خواب میبینم که به مکه میرم وزیارت میکنم درواقع طواف میکنم این خواب هرچندوقت یکبار میبینم یکبار توی خواب گفتم برای بار دهم هست که به مکه میام،ممنون میشم تعبیرش روبدونم

پاسخ
لینک۲۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۱:۵۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب :
سلام. طبق قوانین سایت که شما آن را هنگام ثبت نام در سایت اخیرا مشاهده فرمودید، و به علت کثرت و ازدیاد کاربران عزیز و حجم بسیار بالای تعابیری که فرستاده می شود، هر کاربر فقط مجاز به ثبت یک خواب در 24 ساعت است. در صفحه پرداخت قسمتی که که تیک می زنید قوانین رو قبول دارم بالای اون قسمت قوانین نوشته شده. و یک خواب شما امروز تعبیر شد. لطفا مجددا خواب خود را فردا ارسال کنید . تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۱:۱۴
الهه

الهه : سلام خانم هراتی عزیزم
خواب دیدم با خواهرو مامان خدا بیامرزمو بابامو زن بابام مسافرت رفتیم سوریه و مارو هوایی بردن.اونجا مامانم از دست بابام ناراحت بود و همش باهاش دعوا میگرفت و جنگ و جدال داشت و زن بابام خوشو با زیرکی به بابام میچسبوند و بیشتر حرص مامانمو در میاورد بعد همراه ما زن داییم که رابطش الان با ما خوب نیست هم بود و یه دختر بچه داشت اونم اومده بود که این دختر بچه پاهاش پرانتزی بود ولباس پیراهن سرتاسر سیاه پوشیده بود قیافه نرمالی نداشت و زن داییمم دائما با اون درگیر بود(درواقع زن داییم ۲تا پسر داره ولی همییشه ارزویه دختر داشت جاریش که میشه زن اونیکی داییم بچش دختره و اینم با کل طایفه لج و قهره و توهین میکنه و کسی هم باهاش رفت و امد نداره و تویه کاره دعا و اینجور چیزاست)خلاصه تویه خواب من به خواهرم گفتم عه دختر داره که!پس چرا باز قیافش تو همه و ناراحته؟!و محلش نمیدیم هیچکودوممون.بچش انگار دیوانه بود رو زمین میخوابید و ببخشید جوراب شلواری قسمت التشو پاره کرده بود و رو به حرم التشو میکرد و مامانشم اصلا کاری نمیکرد ماهم جرات نداشتیم بهش حرفی بزنیم یا دعواش کنیم بعد از اون دیدم که مارو با هلیکوپتر بردن مکه ولی دورتادوره مکه دریا بود و فقط مکه تویه خشکی بود و چقدر هم باشکوهو بزرگ بود تویه چشمم مدینه میخورد ولی تو خواب میگفتم مکه است.یه نفر یه قران رو دم ورودی جلویه سر ما گرفته بود و اول اون حاج خانمه که مارو اورده بود رفت بعد منو خواهرم دست تو دست هم باهم از زیره قران رد شدیم من اون زیر گریم گرفت راه پله هارو پایین داشتیم میومدیم دیدم همه مردم زیارتو ول کردنو مارو نگاه میکنن زیره پامون یعنی اوله ورودی ۲تاقبر بود که کنارش دوتا خانم که رویه سرشون سفید انداخته بودند و صورت نداشتن و دوره گردنشون یه شاله سبز بود از اینا که سیدا میندازن و بلند بلند رو به ما برامون قران میخونن من اول فک کردم انسانن بعد سرشونو که بالا اوردن یع خورده دیدم نه روح هایه اون قبرهان و اون حاج خانمه گفت بخاطره شما اومدن بیرون زیاد نگاهشون نکنین و قران بخونین ولی من از کنجکاویم هی نگاه میکردم یخورده جلوتر رفتیم دیدم اونا خم شدن رو قبرشون و من زار زار داشتم گریه میکردم و میگفتم اخه اینا چرا برا ما اینقدر ارزش قائلن که روبروم خانه ی خدارو دیدم همونجا زانو زدمو کلی گریه کردم اون حاج خانمه بهم گفت الان ما میریم ولی تو زیارت کن که من رو برگردوندم عقبو نگاه کردم مامانمو دیدم که با لبخند ازم خداحافظی کردو رفت و کلا خونه خدا خالی شد از همه ی اون ادمیایی که بودن و فقط منو خواهرم موندیم بعد من به خواهرم گفتم بیا بریم سره قبره مامان من دلم میخادش و تند تند رفتیم که قبره مامانو اونجا پیدا کنیم.انگار که مامانم اونجا دفن بود.اینم بگم موقعه رفتن به خانه خدا همه بودیم ولی فقط من و خواهرو مامانم رفتیم داخل بقیه انگار از اولشم باما نبودن.خیلی خوابه قشنگی بود حس عاللی داشتم.ممنونم از شما.ببخشید انقدر طولانی شد اخه دوتا سفرررر بود:))

پاسخ
لینک۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۶:۰۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما همگی احساس می کنید که دیگری در کارتان دخالت می کند و زندگی تان را هرج و مرج گرفته و نیاز به این دارید که تغییر محیط بدهید و اینکه احساس می کنید که دیگران برای شما تصمیم می گیرند و مثل زالو خون شما را می مکند و از شما سو استفاده می کنند. می خواهید که متوسل به حضرت زینب شوید تا از شر دشمنانتان محفوظ باشید در حالی که همه تان همین رفتار را نسبت به همدیگر دارید. زن دایی تان به ثروتی رسیده که نمی تواند از آن به خوبی استفاده کند و ناراحت و افسرده است. او فقط پز ثروتش را می دهد و عقلش را به کار نمی اندازد که خودش را سبک نکند و وجهه ی خوبی برای خودش بخرد. شما و خواهرتان کار خیری انجام خواهید داد که ثواب زیارت حج برایتان نوشته می شود. به خدای بزرگ توکل می کنید که در زندگی به امنیت و آرامش برسید ولی شرایط احساسی شدیدی دورتا دور شما را محاصره کرده. مادرتان انسان خیلی خوبی بوده و روحش در آرامش است و خدای مهربان از او خیلی راضی است. هنگامی که فاتحه می خوانید بر بد وارث و بی وارث و کسانی که نمی شناسید هم فاتحه بخوانید و ارواح پاکی که کسی آنها را دوست ندارد و برایشان فاتحه نمی دهند، چشم به راه دعای خیر شما هستند چون آدم خوبی هستید و دعایتان در حق ایشان مستجاب می شود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۱:۱۳
Narjes

Narjes : سلام‌خانم هراتی عزیزم ان شالله در پناه خدا خوشحالو سلامت باشید
دیشب خواب دیدم با نامزدم سوار یک ماشین شاسی بلند (رنگ مشکی) بودیم منو به روستا یا ولایتشون تو شهرستان رسوند، من چادرو لباس کاملا محجبه پوشیده بودم و ایشونم لباس راحتی ورزشی رنگشون مشکی یا سرمه ای...اونجا انگار چند خونه بودن با یک حیاط مشترک، پیاده شدیم از ماشین بچه های زیادی اونجا تو حیاط در حال بازیو کارو ...بودن اومدن سمت من و نامزدم و باهاشون احوالپرسیو روبوسی کردیم
دختر کوچیک نامزدم(در واقعیت ندیدمشون) اومد سمتم موهای بلندی داشت بوسیدمش بهم گفت تو زن بابامی؟ راسته که شما میخواید برید حج؟ گفتم آره عزیزم با بابات میرم الانم اومدیم احوالپرسی و بعدش میریم ان شالله
یک دختر جوان ۲۴یا۲۵ساله اونجا بود بهم گفت واسه منم دعا کنید گفتم بهش حتما
تو حیاط درخت بیدرو میدیدم و گاو گوسفندو ...عین روستایی ها
مادر نامزدم (فوت شدن)از یکی از اتاقها که انگار آشپزخونه بود اومد بیرون و داشت واسه همه غذا و نان میپخت ...حس کردم میخواد بیاد پیشباز ما همونجا چند دختر جمع شده بودن و داشتن باهم حرف میزدن یک دختر که صورتش و بدنش لاغر بودو جای جوش گونه هاش مونده بود ...میگفت: من قراره چند ماه دیگه مراسم عروسیمو با فلانی(نامزد من منظورشون بود) بگیرم ...نگاش میکردم میگفتم این که من نیستم؟ منم با نامزدم که عقد کردیم الان میخوایم‌بریم حج من که اینقدر زشت و لآعرو صورتمم اصلا جوش نداره(حس بدی بود انگار آیندم بود)حس میکردم اون یکیه که خودشو جای من زده !!!!دوباره تو ذهنم اومد اگه من نیستم حتما نامزدم یا یک زن دیگه گرفته یا اینکه زن قبلیشه داره فامیلای نامزدمو گول میزنه! تعجب زده و خیلی ناراحت از خواب پریدم...ممنون میشم تعبیرشو بهم بگید

میتونه این خوابها از شدت فکر روزمره باشه؟
(من اصلا در مورد حج در طول فکر نکردم )

پاسخ
لینک۲۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۱:۵۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام عزیزم. تشکر. شما کار خیری انجام داده اید یا خواهید داد که برایتان ثواب زیارت حج نوشته می شود و آنهم این است که با دختر نامزدتان مثل یک مادر واقعی رفتار کنید و در حق او مهربانی کنید. فامیل شوهرتان خیلی با هم در ارتباط هستند و روابط اجتماعی شان بالاست و روح مادر شوهرتان شاد، او از ازدواج شما خوشحال است و برایتان دعای خیر می کند. کسی هست که از ازدواج شما خوشجال نیست و احتمالا همسرتان را دوست داشته و الان که شما می خواهید با او ازدواج کنید او دارد حرص و جوش می خورد و وجهه ی خوبی ندارد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۶:۰۹
Narges

Narges : سلام خانم هراتی عزیز...من دیشب خواب دیدم منو بابام رفتیم مکه بعد داریم ب شلوغی دور کعبه و تواف نگاه میکنیم ک یهو میان میگن امام حسین گفته که اول بابای من باید تواف کنه بعد میان بابامو میبرن و من اصلا اینگار حیرت زده بودم و فقط تو فکر امام حسین بودم اینگار تو خوابم اصلا بهورم نمیشد

پاسخ
لینک۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۹:۳۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما و پدرتان کار خیری انجام داده اید که ثواب زیارت خانه خدا برایتان نوشته شده و خصوصا پدر شما انسانی بسیار محترم هستند و امام حسین ع محب ایشان است و زیارت ایشان مقبول تر است از دیگران. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۵:۱۰
Somayeh

Somayeh : سلام وقت شما بخیر ، خواب یک کاسه بود که توش غذا بود گفتن اسماتون رو بنویسید توش برای حج تمتع و رو تمتع بودنش خیلی تاکید میشد ، من اسمامون رو داخلش مینوشتم و اسما محو میشد و با یه کد ظاهر میشد ، کد هممون دو رقمی بود فقط مال خواهرم سه رقمی شد ؛ وقتی که مینوشتم پیش خودم گفتم تا اسمم در بیاد دونفری میرم من مجرد هستم

پاسخ
لینک۲۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۰:۵۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما احساس می کنید که تقدیرتان برکت حج تمتع را برایتان رقم زده است ولی خودتان دیگر برای خودتان (به عنوان شخص خودتان) مهم نیستید بلکه عمل حج برای شما مهم است و این یعنی برای نشان دادن خودتان و ابراز حاجی شدنتان این کار را نخواهید کرد بلکه به خاطر عشق خدا است که دوست دارید به حج بروید. خواهر شما نسبت به باقی شما انرژی و سرزندگی بیشتری نسبت به زیارت خانه خدا در دل دارد و انشالله شما هم زمانی به حج می روید که متاهل شده اید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۸:۳۲
zahra

zahra : سلام خانم هراتی
من خواب دیدم که قراره بریم مشهد خونه خواهرم با خانواده...حرکت کردیم و رفتیم و به خانه شون رسیدیم که من دیدم ابجیم نیستن ...پرسیدم که کجا رفتن ..شوهر خواهرم گفتن که رفتن حج . من خیلی تعجب کردم و باورم نمیشد و خیلی شوکه شدم که چرا بیخبر رفته و به من خبر ندادن .از خانواده خودم پرسیدم اونا همشون در جریانش بودن ولی به من نگفته بودن ...از شوهر خواهرم پرسیدم که مگه قراز نبوده باهم برید ؟؟که گفتن : ما حج عمره رو میخوایم باهم بریم و ایشون(ابجیم) خودشون رفتن فیش حج رو خریده و همه کارای مربوطه رو انجام داده و رفتن حج. من همچنان در شوک و تعجب بودم و گفتم تا با خودش صحبت نکنم باورم نمیشه...شوهر خواهرم تماس گرفت با ابجیم و من باهش صحبت کردم و کلی گله و شکایت که فقط من غزیبه بودم که به من خبر ندادی که با من خداحافطی نکردی ...ابجیمم در جواب فقط گفت که من الان اولین بارم شده دارم کعبه رو میبینم هر دعایی داری بگو ...منم فقط گریه کردم وهیچی نگفتم دیگه

پاسخ
لینک۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۳:۱۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. خواهر شما کار خیلی خوبی انجام داده اند که برایشان ثواب زیارت حج نوشته شده است و قلب او واقعا پیش خدای مهربان است و دعای او حتما مستجاب می شود پس از او بخواهید تا برایتان دعا کند و انشالله حاجتتان را خواهید گرفت. خوشا به سعادت ایشان. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۵:۱۲
شعله

شعله : سلام خدمت خانم هراتی عزیز روزتون به خیر وخوشی.خواب دیدم میخواستم با خواهر وپسر کوچیکم برم مکه . یه دفعه وسط راه گفتن حتما باید شناسنامه هاتون همراهتون باشه وگرنه نمیبرنتون من بین وسایلم گشتم شناسنامه ی خودما پیدا کردم ولی شناسنامه ی پسرم نبود گفتم باید زنگ بزنم تا همسرم از خونه بیاره .رفتم جلوی آینه دیدم ابروهام کلا نیست با یه مداد برداشتم ابرو بکشم دیدم قهو ه ای روشنه .یه مداد دیگه برداشتم فکر کنم مشکی بود که بکشم وگفتم هر موقع که میرم خونه تاتو میکنم.سپاسگزارم.

پاسخ
لینک۱۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۵:۲۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما کار خیری انجام می دهید که برایتان ثواب زیارت خانه خدا را می نویسند. این کارهای شایسته را باید فقط به خاطر این که شخصیتتان این کار ها را می پسندد و ایمان قلبی به آن دارید انجام دهید و نه به خاطر اینکه جلوی دیگران خوب جلوه کنید وگرنه برایتان ثوابی ندارد. خودتان شخصیتتان شکل گرفته و رفتارتان شناسه ایمانتان است ولی پسرتان برای موفقیت در اینکار به راهنمایی همسرتان احتیاج دارد و باید با او صحبت کنید تا آگاه شود و صرفا به خاطر در چشم بودن و خوب جلوه کردن جلوی مردم عملی انجام ندهد. شما خودتان را کلا بی احساس نشان می دهید و احساساتتان را ابراز نمی کنید. یا خیلی محافظه کار خودتان را نشان می دهید یا مرموز به نظر می ایید. شما می خواهید خاص و متفاوت باشید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۸:۳۶
شعله

شعله : سلام و عرض ادب و احترام
چندسال پیش من و همسرم وپسرنه ساله ام به حج رفتیم .بعدازسفر همسرم خواب دیده بود که آقایی بهش گفته بود بین تمام زیارت کنندگان که اونجا بودند فقط حج پسر من قبول شده به خاطر اینکه پسرم قبلا باپیامبران وامامان بوده. میخواستم بدونم معنی این حرفش چیه؟ چون بچه های زیادی هم همسفرما بودند.
یه سوال هم داشتم خدمتتون که برام مهمه. خواستم بدونم چرا بعضی از آدما میتونند خواب دوازده معصوم و پیامبران را ببینند ولی بعضی دیگه حتی یک بار هم نمیتونند ببیندباوجوداشتیاقی که دارند.
سپاسگزارم.

پاسخ
لینک۱۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۴۰:۵۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. عرض احترام متقابل. پسر شما از ته قلبش آرزوی دیدن امامان و پیامبران را داشته و دوست داشته مثل آنان باشد و از ته دلش زیارت حج را به جا آورده با عشق و نه از روی بچگی یا به خاطر خوش گذشتن و هوس یا برای اینکه بگویند حاجی است و یا اینکه در دلش این باشد که تا اینجا آمدم چقدر خرجم شد یا سوغات چه بگیرم یا حاجی می شوم.... یا هر چیز فقط خدا مد نظر او بوده و خلوص او بسیار قوی بوده است بنابر این احساسی را در دل داشته که پیامبر یا امامان هم آنگونه خدا را می پرستیدند. عشق بچه ها خیلی خالص است ولی نه هر بچه ای ...شاید دیگران در ذات خود به این معصومیت پسر شما نبوده اند. اینکه آدم چه خوابی می بیند دست خودش نیست و انتخابی هم در کار نیست. مگر اینکه خدا بخواهد از طریقی به کسی خبری یا پیامی بدهد و شما آن را در خواب می بینید. البته به عشق به امامان و معصومین هم مربوط می شود و اینکه چقدر خالصانه آنها را دوست داشته باشید و یه آنها متوسل شوید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۷:۱۷
Masi

Masi : مرسی مرسی مرسی .قربون نفس و کلامتون بشم .
کاش واقعا اینطور که میگید باشه ولایق باشم
.از لحظه ای که تعبیر زیباتون رو دیدم اشک میریرم .خیلی خیلی غصه دارم خدا کمکم کنه

پاسخ
لینک۲۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۵:۳۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : خواهش می کنم عزیزم. من چیزی نگفتم مگر اینکه خدای بزرگ به شما الهام کرده اند. خدا خیلی مهربان است همه چیز خوب خواهد شد.

پاسخ
لینک۲۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۳:۵۷
Masi

Masi : سلام خانم هراتی عزیز
دیشب خواب دیدم دارم میرم مکه انگار یهویی برام جور شده با شوهرم میرم سوار هواپیما که مبشم تو دستم یه قوری وکتری هست دنبال یه کیسه میگردم که اینا رو بزارم تو کیسه .تا بزارم تو قسمت انبار.. هواپیما بلند میشه ودر سمت مسافرین بسته میشه من بدو بدو خودم میرسونم قسمت بار ومیرم تو
یه گونی بزرگ هم با خودم خرما میبرم مکه
انقدر خوشحال بودمو شوق داشتم که میرم خونه خدا اصلا ناراحت نبودم قسمت بار هستم .ولی یه دفعه دیدم چقدر پنجره داره وکابین خلبان جلو منه واز اونجا خیلی راحت همه جا رو میبینم
ولی عذر میخام پریود بودمو از این موضوع ناراحت بودم که چطور میخام برم قبر پیامبر رو زیارت کنم

پاسخ
لینک۲۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۰۷:۳۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما کار خیلی خوبی انجام داده اید ( یا می خواهید انجام دهید) که برایتان ثواب زیارت خانه خدا نوشته شده است. شما خیرات به خیلی ها می رسد و کلی ثواب جمع کرده اید و به همه آرزوهایتان خواهید رسید. از جمیع غم ها فارغ می شوید و بر همه مشکلات زندگی غلبه خواهید کرد. با جاه طلبی و قدرت به توکل به خدای بزرگ، به اوج موفقیت خواهید رسید. و از نظر خداوند شما ارزشتان بسیار زیاد است و راهنمای مردم خواهید بود. جای شما قاطی بارها... نیست!! شما دیدتان وسیع است و در ردیف اول هدایت کنندگان مردم قرار دارید. تشکر ازهمراهیتون.

پاسخ
لینک۲۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۷:۰۱
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت