کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب حرم

اگر کسی خود را در جوار حرم مشاهده کرد، از بلایا و خطرات به خدای متعال پناه خواهد برد و اگر خود را در داخل حرم مشاهده کرد، خداوند بزرگ و متعال به دلیل خیر اندیشی و کردار نیک وی، او را در محافظت خود قرار داده است. اگر ببیند به حریم حرم مرد نیکوکاری وارد شد، در انجام اعمال خیر سهیم می شود و بر عکس اگر ببیند به حریم مرد تبه کاری وارد شد، به کارهای زشت و غیر اخلاقی دست می زند.

محمد ابن سیرین می گوید: حرم در لفظ تازی و عرب به معنای جای امن و محل ایمن است. اگر کسی در خواب ببیند که در حرم کعبه بود، از آفات و بلایای دنیا ایمنی پیدا می کند و موفق به رفتن به حج می شود.

تعبیر خواب ضریح
در اصل ضریح واسطه‌ای است بین شخص مقرب خداوند و مردم است. ضریح یا حریم یا اماکن مقدسی از این قبیل نماد باور جمعی مردم هستند. به طور مثال در خواب به زیارت امام حسین (ع) رفته و در ضریح ایشان به دعا و نیایش می‌پردازیم دیدن ضریح نشئت گرفته از عقاید و باورهای ماست که در رؤیا پدیدار می‌گردد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

88 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

بهار

بهار : با سلام و احترام و تبریک عید غدیر خم
خواب دیدم در صحن حرم امام رضا ع بودم.وقت نماز ظهر بود انگار.همسرم گفت بریم گفتم نه.بزار نماز بخونیم بعد بریم.خودم رو درصحن دیدم که نشستم و منتظر شروع نمازم.نزدیک یکی از درهای ورودی به داخل حرم اصلی بودم.سنگ های مرمر رو‌ میدیم جلوی پام )من کنار یکی از خادمین زن نشسته بودم بعد یک خادم مرد اومد و گفتم بیا اینور تر که منظم شه(کمی سمت چپ گفت بیا )هنوز تا نماز مونده بود.بعد صحنه عوض شد و خودمو در حال نماز خوندن دیدم.حین نماز همه ش چادرم رو میکشیدم جلو.(چون انگار عقب میرفت و من روسری سرم نبود و در واقعیت هم پیش میاد.)چادر سفید با گلهای سبز که در واقعیت هم دارم.بعد حین نماز متوجه شدم بجای شلوار ،ساپورت مشکی دارم که بعضی جاهاش روی ساق پا وقتی بلند میشیم یا میشینم نازک تر میشه و درستش میکردم و میترسیدم که یک خانمومی که رو به روی من نشسته بود من رو ببینه.در نماز چند بار حواسم پرت شد انگار و اشتباه مثلا رکعت سوم جای تسبیحات ؛حمد و سوره خوندم که اصلاح کردم.(این هم اخیرا پیش اومده برام)البته من مشهد نیستم و قاعدتا باید ۲رکعت میبود ولی در خواب عادی بود.و بعد که از نزدیک دیدم،خود اون زن هم ساپورت مشکی داشت ولی کلفت تر از من.دو تا از دوستانم رو دیدم اونجا.بهم گفتن جورابتو میشه ببینیم خیلی قشنگ بود.من به جوراب پام نگاه کردم یه جوراب مشکی قشنگ بود که یک سمتش گل های درشت مشکی داشت.(زمینه ش یا شیشه ای مشکی بود یا سفید یادم نیست)گفتن نه اونی که اول پوشیدی.من نگاه کردم دیدم یک لنگ همون جورابی که منظورشون هست ،به صورت وارونه دست دوستمه.ازش گرفتم و درستش کردم گفتم این بود(اون هم مشکی و زیبا با پولک بود که در واقعیت دارمش)
یه سوال هم داشتم:اینکه قبله درست هست یا نه رو باید تو همون خواب متوجه بشیم؟مثلا اگر در خواب به نظر خودمون درست باشه بعد بیدار بشیم ببینیم قبله درست نبوده هم بده؟

پاسخ
لینک۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۳:۳۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. احترام متقابل. عید شما هم مبارک. شما کار خیری انجام داده اید که ثواب زیارت امام رضا ع برایتان نوشته شده. شما شخصیتی انعطاف پذیر داریدو خودتان را در موقعیت های سخت می توانید منعطف کنید. خود بزرگ بین نیستید و قدر دان و باایمانید. اگر به نظرتان قبله درست بوده همان احساسی که در خواب داشته اید درست است و اینکه می فرمایید بد است یا خیر اصلا در تعبیر خلاف قبله ایستادن را نمی توان با بد یا خوب تعبیر کرد. خلاف قبله ایستادن یعنی شما از خداوند درخواستی دارید و به خاطر درخواست خودتان است که به خداوند رو آورده اید و نه اینکه به عشق خدا، به او رو بیاورید. یعنی حاجت شما خدا نیست و مال دنیاست. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۷:۱۴
تیرداد

تیرداد : سلام خانم هراتی خواب دیدم وارد حرم یک امام یا امامزاده شدم وقتی نزدیک ضریح رسیدم دیدم ضریح رو برداشتن از روی قبر واییستادم بالای قبر و مجسمه اون امام یا امام زاده. بالای قبر بودبا خودم گفتم خدایا من گناه کارم لیاقت ندارم واییسم بالای قبر دست به قبر بزنم دوتا دستم یک لحظه احساس کردم بالا نیومدن که دست بزارم رو قبر ولی بعد دستام شل شد اومدن بالا بعد وارد حیاط شدم دیدم قراعتی داره سخنرانی میکنه و هزاران نفر داحل حیاط اطرافش بودن بعد من رفتم خونه به خواهرهام گفتم که حاج اقا قراعتی راجب فلان چیز داشت صحبت میکرد خواهرم گفت الکی میگه یا دروغ میگه

پاسخ
لینک۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۵:۲۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما ایمانتان نسبت به خداوند پابرجاست ولی ته دلتان نسبت به اینکه احتیاج به واسطه ای بین خودتان و خداوند دارید یا نه شک می کنید. شک می کنید که اصلا حاجت روابی شما ربطی به امام زاده دارد یا خیر اما باز ته دلتان می دانید که امام زاده یا امام به حکم معصومیتش دعای خیرش در حق شما مستجابتر می شود تا خود شما که احیانا" اشتباهات و گناهانی هم داشته اید. با این وجود که شما به نیاز به امام زاده به عنوان واسطه شک کرده اید، اما باز متوسل به امام زاده ( یا امام) می شوید تا برای حل مشکلاتتان دعا کنند. خواهر یا خانواده ی شما می دانند که خیلی از حرفهایی که مذهبیون و مبلغین دینی به زبان می آورند فقط حرف است و خودشان به حرفهایشان عمل نمی کنند. خواب شما به شما نهیب می زند که نه رومی روم باشید و نه زنگی زنگ. شما باید منطق و اعتدال را در کارتان داشته باشید و نسبت به کارهایی که انجام می دهید خوب فکر کنید. بی ایمانی همانقدر غلط است که چشم و گوش بسته پیروی از حرفی کنید که نمی دانید درست است یا خیر. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۳:۲۱
آسمان‌

آسمان‌ : سلام، چند سال قبل برای حاجتی که داشتم با تشکر.

پاسخ
لینک۱۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۱:۵۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما برای رسیدن به خواسته تان نذر کرده اید و حضرت علی ع هم خواسته اند به شما نشان دهند که صدایتان را شنیده و برایتان دعا کرده اند ولی حضرت علی ع دعا نمی کنند که شما به هر چه می خواهید برسید بلکه او دعا می کند که شما به هر چه که خیر و صلاحتان هست برسید. چون شما بنده ی خوب خدا هستید و خداوند نمی خواهد که شما با انتخابی اشتباه، به بدبختی برسید. شما به محض اینکه شرایط عوض شد و بهم خورد، امیدتان را از دست داده اید و دست از دعا برداشته اید. خوب بود با همان ازدواج می کردید و مثل دیوانه ها هر شب شیون و فریاد میکشیدید که وا مصیبتا این چه بلایی بود به جان من افتاد؟ افراط و تفریط هر دو بد است.نه هر شب دعا کنید که به چیزی برسید و نه اینکه ترک دعا کنید که به چیزی برسید بلکه بگویید خدایا من راضی هستم به رضای تو بر من آن کن که تو خواهی. آنوقت می بینید که درهای رحمت به روی شما باز خواهد شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۰:۲۵
ffereshteh

ffereshteh : باسلام و وقت بخیر خدمت شما؛ خواب دیدم، که با چادر سفید از تو کوچه های قدیمی شهر محل تحصیلم با عجله طوری که کار خیلی مهمی برام پیش اومده بود و نمیدونستم چیه رد میشم. وارد بازار که شدم دیدم توی یکی از خیابونای اصلی شهر، ضریح حضرت زینب رو گذاشتن . خیابون شلوغ بود، ولی بیشتر مردم سرشون به خرید کردن گرم بود و فقط چند نفر مرد داشتن ضریح رو زیارت میکردن. مستقیم به سمت ضریح رفتم خیلی ناراحت و دلگیر بودم و شروع به درد دل کردن، گریه و کمک خواستن از حضرت زینب کردم برای براورده شدن حاجتم، در همین حین که سرم رو برگردوندم یه آقایی با لباس مشکی که نمیشناختم نوزاد قنداقی رو بهم داد ر رفت نوزاد رو گرفتم و نگاش کردم، نمیدونستم چکار ش کنم و مشوش بودم، و تو ذهنم با دیدن نوزاد یاد حضرت علی اصغر افتادم، ممنونم.

پاسخ
لینک۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۴۸:۴۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما می خواهید سفید بخت باشید و شرایط بغرنج و محدودیت های زندگی تان را پشت سر بگذارید. به انتخاب های پیش رویتان نگاه می کنید و برای رسیدن به حوائجتان باید متوسل به حضرت زینب س شوید. خیلی ها به او متوسل می شوند ولی اکثر آنان به خاطر احتیاجات خودشان به او متوسل می شوند و نه از روی عشق و علاقه به حضور خود او!! تعداد کسانی که حضرت زینب س را به خاطر وجود مقدس خودش دوست دارند انگشت شمار است. شما هم از ایشان کمک خواهید خواست و باید علاوه بر حضرت زینب س متوسل به حضرت علی اصغر ع شوید. باید حضرت زینب س را قسمش دهید به حضرت علی اصغر ع و امام حسین ع که برایتان دعا کند که سفید بخت و عاقبت به خیر شوید و البته یادتان باشد که شخصیت حضرت زینب س را به خاطر خودش دوست داشته باشید و وقتی که حاجتتان را گرفتید او را فراموش نکنید. همیشه او را دوست داشته باشید و با او درددل کنید نه فقط وقتی که به او احتیاج دارید که کمک و دعایتان کند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۴:۰۴
marjan

marjan : سلام خواهر خداقوت.من و بابام و مادرم و داداشم رفته بودیم مشهدو خییلیی جنازه بود و داشتن همشونو با پارچه سبز کفن میکردن. دسته منم قرآن بود.هرچی زمزمه میکردن منم زمزمه میکردم و میگفتم. تا اینکه جنازه هارو دفن کردن .. میخواستیم بریم وضو بگیریم با داداشم و فکککر کنم دخترعموم میرن طرف وضو خونه و من چون دستم قرآن بود میرم نزدیک یه خادم و بهش میگم قران رو کجا بذارم؟ میگه قران برای جنازه ها نبست؟ دیگه حرفی نزد و گفت ببر سرجاش مبارک باشع.
نمیدونستم کجا بذارم یعنی چون این قران دستم بود انگار نباید باهام حرف میزدن و اگه حواسشون نبود باید مبارک باشه میگفتن.پیش یه خادم دیگه رفته بودم و گفتم این قران جنازه هارو کجا بذارم ؟یه خانم دیگه هم ایستاده بود سریع دوتاشونو روشونو برگردوندن و گفت مبارک باشه.
منم اخرش قرانو فکر کنم قصد کردع بودم ک ببرم کنار ضریح بذارم.
این خواب رو پارسال یکم تیرماه دیدع بودم اما چون برام خیلی مبهم بود خیلی دنبال تعبیرش گشتم.ممنون میشم کمک کنید.

پاسخ
لینک۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۳:۰۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما شاهد ازدواج اشخاصی خواهید بود که می خواهند در حرم عقد کنند و به صلح و آرامش و باروری و شفا و سرزندگی برسند و اینها مسافرانی هستند که به حرم امام رضا ع می آیند و آدمهای پاک و با ایمانی هستند که شناخته شده و مشهورند. اگر شما مجرد هستید احتمال دارد که شما هم در حرم ازدواج کرده و از آنجا سر زندگی تان می روید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۰:۳۴
Fatima

Fatima : سلام،من خواب دیدم با یه سری آدم سوار اتوبوس بودیم مارو بردن حرم حضرت معصومه، گفتن برید زیارت،با مامانم رفتیم وضو گرفتیم و رفتیم داخل و شروع کردیم به زیارت، من گریه میکردم حرم حضرت معصومه رو بوس میکردم،تموم کنج ها در، و با گریه حاجت اصلیمو از حضرت معصومه خواستم،شدیدا گریه میکردم.نگاه کردم دیدم مامانمم داره گریه میکنه و همون حاجت من و به حضرت معصومه داره با گریه میگه،میگه یا حضرت معصومه حاجت دخترم که .... هست و بده و درست کن این داستان و. دیگه زیارت کردیم و اومدیم بیرون باز رفتیم با اتوبوس جایی، یه سری ادم جدید بهمون ملحق شدن که باز اونا گفتن ما میخایم بریم حرم، ما حرم نبودیم، دیگه من یکم غر زدم که ای بابا من تازه بودم ، که به مامانم گفتم پس من دیگه وضو نمیگیرم این دفعه،خلاصه دوباره رفتیم زیارت.از حرم که اومدیم بیرون یک طلا فروشی بزرگ دم در حرم بود، همه ایستاده بودن طلاهارو میدیدن،خالم بهم گفت ک یک دستبند بخر، من بهش گفتم من دستبند خریدم دارم خودم دیگه نمیخرم، خودم دارم. بعد یه هو تصویر خوابم ب جایی رسید ک دیدم خونمونیم و مامانم بالای خونه نشسته و همه فامیل دارن میان دیدن مامانم، چون میدیدم از کربلا اومده و فامیل برای این اومدن دیدنش. ممنون

پاسخ
لینک۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۳۸:۵۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما برای رسیدن به خواسته تان همرنگ جماعت می شوید و ( چون دیگران می گویند نه از سر عشق به حضرت معصومه س) به زیارت او میروید و حاجاتتان را به ایشان می گویید. و البته چون حاجاتتان را به حضرت معصومه س گفته اید لزومی نمی بینید که دوباره بگویید!! چون صرفا لذت از همنشینی با حضرت معصومه س مد نظر شما نیست حاجتتان است که برایتان مهمتر است. برای همین خواب می بینید که وضو نمی گیرید!! به شما می گویند دستبند بخر ( متعهد شو و عشق را در زندگی بپذیر) می گویید دارم!! همانطور که دعای مجدد را نمی خواهید دستبند و عشق را هم نمی خواهید! این خواب شما با تاکید اشاره به این دارد که اگر زورتان می آید دعا کنید پس همانطور که دعای اضافه لازم نیست، عشق اضافه هم لازم نیست. ( شاید از این تعبیر واقعی خوشتان نیاید ولی ایراد شما در خوابتان به شما گفته شده و باید خودتان را عوض کنید. آینه چون نقش تو بنمود راست، خود شکن !! آینه شکستن خطاست). اگر نه به خاطر دعای خیر مادرتان در حق شما و التماس او به امام حسین ع بود، شما با این طرز دعا کردنتان حاجتتان را نمی گرفتید. اول باید عشق به خدا و ائمه در وجودتان باشد و بعد عشق رسیدن به خواسته تان تا دعایتان مستجاب شود. اما مادرتان حاجت روا می شود و انشالله برای او ثواب زیارت امام حسین ع هم نوشته خواهد شد. ( حاجت مادرتان هم حاجت شماست- به برکت دعا خیر او به خواسته تان خواهید رسید.) تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۲:۳۵
Nedaroz

Nedaroz : سلام خانم هراتی نازنین وقت بخیر،امروز من باصدای اذان از خواب بیدار شدم رفتم رو به پنجره همینطور که به قرص ماه نگاه میکردم مثل هميشه شروع به درددل با خدا کردم و گفتم خدایا توکلم همیشه به توعه و مدتیه به امام حسین متوسل شدم که بنده معصومته رازو نیازم که تموم شد خوابيدم حدودای ساعت6صبح خواب دیدم تو حرم امام حسین مادرمم بود تو خواب یکی از خادمین اونجا باهام با تندی صحبت کرد من به حالتی که نشسته بودم روی زمین با حالت گریه گفتم من زایر امام حسینم چرا اینجوری برخورد میکنی که اونم اروم شد وانگار افتاد گریه و باهام با ملایمت حرف زد.تو خواب ضریح امام حسین رو دیدم بعد تو حینی که داشتم با اون خادم صحبت میکردم یه در قهوه ای چوبی بزرگ بود که بسته شد انگار مامانم پشت اون در بود به اون خادمه گفتم چون اذانه در رو بستن؟گفت نه بیا برو که درش باز شد تو حیاط بودم مامانمم دیدم.دقیق خاطرم نیست اما فک کنم یه جاکفشی هم اونجا دیدم و پوشش منو مامانم هردو چادرسیاه سرمون بود،وحضور دوتا مرد غریبه رو تو خواب حس میکردم.ممنون از وقت با ارزشتون که در اختیار ما میذارید.

پاسخ
لینک۲۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۹:۵۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما قلبتان پیش امام حسین ع است و برای همین برای شما و مادرتان ثواب زیارت امام حسین ع را نوشته اند. اگر کار شما به گونه ای که دوست داشتید پیش نرفته و حاجت نگرفته اید، ناراحت نباشید و به دل نگیرید. خداوند درهای رحمتش را هر وقت بخواهد به خیر و صلاح شما باز می کند و هر وقت بخواهد به خیر و صلاح شما می بندد. مهم این است که خداوند در هر دو صورت به صلاح شما کار می کند و نه بر علیه شما! پس شما باید به خدا و قضاوتش اعتماد کنید. همیشه به خدا بگویید بر من آن کن که تو صلاح می دانی و نه آنکه خودم بخواهم. شما گشایش کار خواهید یافت و احترامتان بالاست. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۳:۳۳
nedaaa

nedaaa : ممنون از لطف بي كرانتون خانم هراتي عزيز. من خيلي دوست دارم شمارو از نزديك ببينم چون با راهنمايي هاي شما در زندگي من معجزه شد. نميخام اصرار كنم يا جسارت كنم ولي اگر مايل بوديد شمارو زيارت كنم اگر در قم امديد به من پيام بديد من سعادت ديدنتون رو پيدا كنم خيلي دوست دارم از نزديك ببينمتون. شما فرشته ايد واقعا. از خدا ممنونم كه شمارو سر راهم گذاشت.

پاسخ
لینک۲۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۶:۱۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : تشکر خانم گل دوست داشتنی.

پاسخ
لینک۲۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۲:۵۷
nedaaa

nedaaa : سلام خانم هراتي عزيز، خاستم تشكر كنم از تعابير و تفاسير دقيق و خوبتون، من در قم زندگي ميكنم و الان ساعت ٢شب هست اومدم حرم حضرت معصومه، وقتي اين تعبير را برايم كرديد حس خيلي خوب و نزديك به حضرت معصومه و پدرشون پيدا كردم. خانم هراتي عزيز اينجا براتون هم نماز خوندم هم دعا كردم كه انشاءالله اول خدا سلامتي و طول عمر بهتون بده و بعد حاجت روا بشين. از وقتي كه با شما آشنا شدم و اين سايت رو به طور خيلي اتفاقي پيدا كردم خيلي در زندگيم تغيير پيدا كرد،، خدااي بزرگم شمارو سر راه من قرار داد كه من خودمو پيدا كنم و به بزرگي خدا خيلي بيشتر ايمان پيدا كنم. ارزو داشتم شما رو از نزديك ببينم ولي سعادت ندارم. شما با تعابير و راهنماييهاي خوبتان باعث شديد نه تنها در زندگي من بلكه در زندگي خيلي هاي ديگه تغيير پيدا كنه و من شمارو به خيلي ها معرفي كردم و خيلي ها با راهنمايي هاي شما اصلاح شدن. اميدوارم هميشه سالم باشين. اگر امكانش بود شما هم براي من با قلب مهربونتون دعا كنيد تا از اين چالش و سختي كه تقريبا تا حدودي به لطف خدا و كمك و راهنماييهاي شما بيرون اومدم كامل بيرون بيام. بازم ممنون از زحمتاي بيكرانتون.

پاسخ
لینک۲۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۱۶:۰۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. ممنونم عزیز دلم. اتفاقا دیروز که خوابتان را تعبیر کردم خیلی دوست داشتم ایشان را زیارت کنم. با حضرت معصومه س رازو نیازی داشتم و او را به پدرشان قسم دادم که برایم دعا کند. این که شما دیشب برای من در حرم ایشان نماز خوانده اید را به فال نیک می گیرم که ایشان صدایم را شنیده است و زیارت من را قبول کرده است. از شما هم کمال تشکر را دارم که اینقدر با محبت و قدرشناس و مهربان هستید. امیدوارم همه ی لحظات زندگی تان سرشار از عشق الهی و با برکت و مملو از شیرینی و خوشی و خوشبختی باشد. باز هم به خاطر مهربانی شما از شما متشکرم.

پاسخ
لینک۲۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۳:۱۵
nedaaa

nedaaa : سلام، خواب ديدم كه شب بود رفتم حرم حضرت معصومه كه حرم خلوت بود و اينگار وروديش دو تا در وردي داشت كه يكي از درا بالاي درش نوشته بود يا موسي ابن جعفر و اون يكي درش اسم حضرت معصومه بود و من اسم موسي بن جعفر رو ديدم خيلي حس خوبي بهم داد و جلوش وايسادم سلام كردم و نگاش ميكردم و بعد از همون دَرِ موسي بن جعفر رفتم داخل و فكر كنم رفتم زيارت كردم و دوباره اومدم بيرون و توي حياطش يكي از دوستامو به اسم آفرين ديدم كه داشت دعا ميكرد و رفتم پيشش باهاش حرف زدم چطور اينجا اومدي و بعد باهاش خداحافظي كردم و يكهو يك بارون خيلي تندي اومدي و من خيلي حس خوبي گرفتم و ميگفتم الان يك عكس از اينجا كه داره بارون مياد بگيرم و بعد يكم جلوتر رفتم يكي ديگه از دوستامو به اسم ليلا ديدم كه با شوهر و بچه هاش نشسته بودن جلوي دَرِ موسي بن جعفر و خيلي از ديدنش خوشحال شدم و فكر كنم بهش گفتم برام دعا كن. اين دوستم ليلا خيلي دختر خوبيه ولي مشكل و حاجت بزرگي در بيداري داره و اينكه در اين خواب بود براش تعبيري داره؟ ممنون از تعبيرهاتون

پاسخ
لینک۲۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۰:۱۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما برای حاجت روایی در سختی ها باید حضرت معصومه س را به پدرش امام موسی کاظم ع قسم دهید و از این در و این راه وارد شوید!! قطعا حاجت روا خواهید شد. به دوستانتان هم این خوابتان را بگویید و به ایشان یاد دهید که چطور از حضرت معصومه بخواهند که برایشان دعا کند! از طریق قسم دادن او به پدرش و زیارت نامه ی هر دوی ایشان را خواندن. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۸:۵۵
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت