کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب حرم

اگر کسی خود را در جوار حرم مشاهده کرد، از بلایا و خطرات به خدای متعال پناه خواهد برد و اگر خود را در داخل حرم مشاهده کرد، خداوند بزرگ و متعال به دلیل خیر اندیشی و کردار نیک وی، او را در محافظت خود قرار داده است. اگر ببیند به حریم حرم مرد نیکوکاری وارد شد، در انجام اعمال خیر سهیم می شود و بر عکس اگر ببیند به حریم مرد تبه کاری وارد شد، به کارهای زشت و غیر اخلاقی دست می زند.

محمد ابن سیرین می گوید: حرم در لفظ تازی و عرب به معنای جای امن و محل ایمن است. اگر کسی در خواب ببیند که در حرم کعبه بود، از آفات و بلایای دنیا ایمنی پیدا می کند و موفق به رفتن به حج می شود.

تعبیر خواب ضریح
در اصل ضریح واسطه‌ای است بین شخص مقرب خداوند و مردم است. ضریح یا حریم یا اماکن مقدسی از این قبیل نماد باور جمعی مردم هستند. به طور مثال در خواب به زیارت امام حسین (ع) رفته و در ضریح ایشان به دعا و نیایش می‌پردازیم دیدن ضریح نشئت گرفته از عقاید و باورهای ماست که در رؤیا پدیدار می‌گردد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

93 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

بهار

بهار : با سلام و احترام

ممنون از زحماتتون

پاسخ
لینک۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۱:۱۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. احترام متقابل. خواب شما می خواهد به شما بگوید که در کل، چیزی که می بینید واقعی و قابل اعتماد نیست و برایتان فیلم بازی می شود!! آنچه که بعضی جاها.. تبلیغ می شود و به نمایش در می آید همیشه واقعی نیست و نوعی ظاهر سازیست! اشخاص غیر مهمی، بزرگ نمایی می شوند و کارهای مهمی پنهانکاری می شود و گول ظاهر آدمها را نباید خورد چون متاسفانه آدمهای بدی هم گاهی کارهای مهمی را متقبل شده اند!! تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۳:۲۹
mina

mina : سلام عزیزم روز بخیر
شب گذشته خواب دیدم در حیاط حرم امام رضا در صف نماز جماعت هستم هنوز نماز نخونده بودم برادرم در صف جلوتر بود یدفعه دیدم پسری که در بیداری با هم دوست هستیم و چند وقتی هست همدیگر رو ندیدیم اومد سمت برادرم با هم دست دادن و صحبت میکردن انگار خودش رو معرفی میکرد و من فقط نگاهشون میکردن و خوشحال بودم

پاسخ
لینک۱۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۹:۲۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما انشالله حاجتتان را از امام رضا خواهید گرفت و روابط دوست پسرتان و برادرتان خوب خواهد شد. شما از برادرتان تبعیت می کنید و برایتان مهم است که او هم دوست پسرتان را دوست داشته باشد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۱:۲۳
Sepide

Sepide : سلام. من خواب دیدم در کنار یک امامزاده قدیمی که در شهرمون هست ایستادم و دسته های عزاداری امام حسین از اونجا میگذرند. فک کنم روز عاشورا بود. بعد میبینم از دیوار قدیمی امامزاده باریکه هایی از آب زلال جاریه که انگار آبخوری هست. میرم و ازونجا کمی آب میخورم. بعد دیدم یک استاده قدیمیم که این چند روز اخیر قصد داشتم برم دانشگاه و ببینمش جلو در امام زاده ایستاده. من رفتم جلو و سلام علیک کردم و ازش عذر خواهی کردم که هنوز نتونستم برم ببینمش. بعد اون گفت اشکال نداره بیا با هم یکم قدم بزنیم و حرف بزنیم. من خجالت کشیدمو احساس کردم میخاد پیشنهاد دوستی یا ازدواج مطرح کنه و همچنین از شلوغی و ازدحام روز عاشورا معذب بودم و میترسیدم کسی آشنا ما رو با هم ببینه. بعد دیدم هی سعی داره دست منو بگیره و در نهایت دستمو گرفت ولی بعد از چند دقیقه رها کرد. ولی بعدش دیدم در میدان اصلی شهر هستیم و مردم دارن مارو میبینن. چند دختر از اقواممون اومدن و به من به طعنه چیزی گفتن که من ناراحت شدم و دیگه نمیتونستم اون محیط رو تحمل کنم پس به استاد گفتم تاکسی بگیریم بریم یه جای خلوت. در تاکسی هم همش اتفاقاتی میفتاد که من خجالت زده میشدم. در نهایت از تاکسی هم پیاده شدیم و بعد دیدم با استادم در هواپیما هستم و گویا استاد اون پرواز رو رزرو کرده. ممنون ازشما

پاسخ
لینک۱۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۳:۰۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما آرزو دارید که با استادتان ازدواج کنید و به این منظور متوسل به امام حسین ع می شوید. مردم زیادی هستند که با توسل به ایشان حاجت روا می شوند و امام زاده شهر شما هم به نیابت از امام حسین ع برای مردم شهرتان دعای خیر می کند. استاد شما ارتباط زیادی با شما ندارد ولی به نحوی مختصر و کوتاه نشان می دهد که از شما خوشش می آید. در نهایت او می خواهد که با شما اوج بگیرد و بر موانع و مشکلات زندگی تان غلبه کنید. احتمال قوی او از شما خواستگاری خواهد کرد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۸:۰۱
گلپر

گلپر : سلام خسته نباشید.من خواب دیدم با مادرم بیرون از صحن امام رضا نشسته بودیم و من میخواستم برم داخل اما پول ورودی نداشتم همزمان سگ سفید رنگی زیر چادر خانمی امد بیرون و من برای اینکه کسی نگه نجسه سریع کمک کردم بره بیرون اما خادم ها دیدنش و به جای دعوا تو بغلشون گرفتنو بوسیدنش خواهر و برادرم امدن و خواهرم بهم پول داد تا برم داخل .داخل حرم بود و ضریح هم بود ولی من متوجه شدم مال امام رضا نیست توی صف بلندی قرار گرفتیم که ورودی به حرم امام رضا بود و اصلا شبیه به حرم ایشان در مشهد نبود.من چادر به سر داشتم ورودی 4تومن بود و 22 تومن میتونستی کمک کنی من یه 10تومانی دادمو وارد شدم داخل اتاقی که به امام سلام میدادن من اونقدر بلد نبودم که پشت به قبله نشستم و بهم گفتن اشتباهه سریع سلام دادمو اونها موندن و من زدم بیرون.پر تر اتاق بود داخل اتاقی شدم یک تابوت شهید بود بیرون امدم از راه رو های سنگی تاریک وارد اتاقی دیگه شدم و تابوت عروسی با سر خونین بود بیرون امدم به خادم گفتم پس حرم کو گفت خط سفیدو بگیر برو.دم در پیانو قدیمی بود تا رسیدم به یه حیاط با کبوتر صحن خالی بود فقط سه تا زن چادر مشکی دم ضریح بودن سریع خودمو رسوندم به ضریح .ضریح از چوب بود و تابوت پر از کندکاری زیبا رو به رو من بود و حالت صندلی داشت انگار منتظر من بود امام رضا.تا رسیدم یه حسی گفت الان خوابم تموم میشه و من 4 تا دعا برای بدست اوردن سلامتی پدرم باز شدن بخت خواهرم مهاجرت داداشم و سلامتی مادرم کردمو از خواب بیدار شدم.تو خواب دیگه از مرگ ترسی نداشتم و اشتیاق داشتم انگار مرحله ای قشنگ تر منتظرم بود.ساعت 9 صبح 25 ماه ذی حجه خواب رو دیدم ممنون.

پاسخ
لینک۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۴۲:۳۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما حاجاتی از امام رضا ع دارید و هنوز به خوبی نمی دانید که شرایط اینکه دعایتان مستجاب شود و او شما را بپذیرد چیست. اولین شرط این است که ظاهر بین و سطحی نگر نباشید. دیگران را قضاوت نکنید بلکه شما باید خالص و وفادار باشید و حسن نیت داشته باشید. ظاهر و باطنتان یکی باشد و اصالتتان را حفظ کنید. دوم اینکه فکر نکنید که امام رضا ع در قبرشان هستند و صرفا به حرم بروید می توانید به ایشان برسید. شما باید اشتباه بسیاری از مردم را تکرار نکنید که به حرم می روند و خیال می کنند باید حتما بچسبند به ضریح و صف طولانی ببندند تا حاجت بگیرند. امام رضا ع جایی است که شما در خلوت خودتان او را صدا می کنید! هر جا که باشد چه در حرم ایشان چه در منزل خودتان. احساس قلبی شماست که شما را به او وصل می کند و نه ایستادن در صفی شلوغ و فشار آوردن به دیگران برای جلو زدن و چسبیدن به حرم. امام رضا ع می خواهند که شما با ثبات و پایداری در برابر سختی های دنیا، و علیرغم محدودیت های فیزیکی تان، کارهای سخت دنیوی را به خوبی انجام دهید و توکلتان را از دست ندهید. خودتان هم برای رسیدن به خواسته هایتان عاقلانه و توانمند تلاش کنید و صرفا همه چیز را از بعد معجزه نگاه نکنید. بیست و دو بیانگر ظرفیت ذهنی و دانش شماست. و به این معنی است که هر کسی به اندازه ی درکی که دارد در راه رضای خدا تلاش می کند و شما باید عملیاتی تر و هدف محور تر باشید و اگر می خواهید که مشکلاتتان حل شود هم خودتان تلاش کنید و هم به دیگران کمک کنید. شما باید تمام دستورات خداوند را اجرا کنید تا بهقدرت بزرگ و دستاورد بزرگی که می خواهید برسید. باید آماده باشید تا خدا را از خودتان بیشتر دوست داشته باشید. وقتی که فکرتان به جایی قد نمی دهد و به استیصال می رسید، تصمیم می گیرید که راه درست را بروید راه راست و سفید که به حقیقت وصل می شود. شما می خواهید در زندگی تان به هماهنگی و هارمونی برسید. در خلوت خودتان!! جایی که مردم کتک کاری نمی کنند که به ضریح برسند. در حیاط جایی که کبوتران با آرامش پرواز می کنند. ( خلوص قلبی مهم است نه چسبیدن به درو دیوار حرم). حضرت امام رضا ع در قبر نیستند. او حاضر و زنده و در جایگاه و مقام بالایی نزد خداوند به سر می برد. حالا شما با توجه به این شرایط حاجاتتان را می گویید و انشالله حاجت روا خواهید شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۲:۵۶
Shaghayegh

Shaghayegh : سلام دوستم خوابی دیده و من از زبان خودش خدمتتون میگم
خواب دیدم رفتیم مشهد تو صحن داشتیم راه میرفتیم که من نگاه به روبه رو میکردم و یه قسمت هایی میدیدم که طلایی بود ولی گنبد ندیدم بعد انگار اون موقع که ما رفته بودیم شهادت حضرت زهرا س هم بود رفتیم تو حیاط یه گوشه ای نشستیم یه جعبه شیرینی جلومون بود که من و مامانم داشتیم میخوردیم انگار این شیرینی هارو خاله ام خریده بود یه دختر غریبه هم کنارمون نشسته بود که من بهش شیرینی تعارف کردم و اونم با لبخند شیرینی برداشت

پاسخ
لینک۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۴:۳۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما حاجتی دارید که می خواهید به امام رضا ع متوسل شوید و فقط به موفقیت خودتان فکر می کنید و به خاطر موفقیت و حاجت روایی تان به زیارت می روید و نه به عشق زیارت و علاقه ی به خود امام رضا. بنابر این شما حاجت روا نخواهید شد ! اما خاله ی شما حاجت روا می شود و برای شما هم دعای خیر می کند و اگر شما هم می خواهید حاجت روا شوید باید به فقرا کمک کنید و صدقه بدهید و عشق به خدای بزرگ را در وجودتان قویتر کنید. در اینصورت انشالله شما هم بعدا حاجتتان را می گیرید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۲:۳۴
بهار

بهار : با سلام و احترام و تبریک عید غدیر خم
خواب دیدم در صحن حرم امام رضا ع بودم.وقت نماز ظهر بود انگار.همسرم گفت بریم گفتم نه.بزار نماز بخونیم بعد بریم.خودم رو درصحن دیدم که نشستم و منتظر شروع نمازم.نزدیک یکی از درهای ورودی به داخل حرم اصلی بودم.سنگ های مرمر رو‌ میدیم جلوی پام )من کنار یکی از خادمین زن نشسته بودم بعد یک خادم مرد اومد و گفتم بیا اینور تر که منظم شه(کمی سمت چپ گفت بیا )هنوز تا نماز مونده بود.بعد صحنه عوض شد و خودمو در حال نماز خوندن دیدم.حین نماز همه ش چادرم رو میکشیدم جلو.(چون انگار عقب میرفت و من روسری سرم نبود و در واقعیت هم پیش میاد.)چادر سفید با گلهای سبز که در واقعیت هم دارم.بعد حین نماز متوجه شدم بجای شلوار ،ساپورت مشکی دارم که بعضی جاهاش روی ساق پا وقتی بلند میشیم یا میشینم نازک تر میشه و درستش میکردم و میترسیدم که یک خانمومی که رو به روی من نشسته بود من رو ببینه.در نماز چند بار حواسم پرت شد انگار و اشتباه مثلا رکعت سوم جای تسبیحات ؛حمد و سوره خوندم که اصلاح کردم.(این هم اخیرا پیش اومده برام)البته من مشهد نیستم و قاعدتا باید ۲رکعت میبود ولی در خواب عادی بود.و بعد که از نزدیک دیدم،خود اون زن هم ساپورت مشکی داشت ولی کلفت تر از من.دو تا از دوستانم رو دیدم اونجا.بهم گفتن جورابتو میشه ببینیم خیلی قشنگ بود.من به جوراب پام نگاه کردم یه جوراب مشکی قشنگ بود که یک سمتش گل های درشت مشکی داشت.(زمینه ش یا شیشه ای مشکی بود یا سفید یادم نیست)گفتن نه اونی که اول پوشیدی.من نگاه کردم دیدم یک لنگ همون جورابی که منظورشون هست ،به صورت وارونه دست دوستمه.ازش گرفتم و درستش کردم گفتم این بود(اون هم مشکی و زیبا با پولک بود که در واقعیت دارمش)
یه سوال هم داشتم:اینکه قبله درست هست یا نه رو باید تو همون خواب متوجه بشیم؟مثلا اگر در خواب به نظر خودمون درست باشه بعد بیدار بشیم ببینیم قبله درست نبوده هم بده؟

پاسخ
لینک۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۳:۳۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. احترام متقابل. عید شما هم مبارک. شما کار خیری انجام داده اید که ثواب زیارت امام رضا ع برایتان نوشته شده. شما شخصیتی انعطاف پذیر داریدو خودتان را در موقعیت های سخت می توانید منعطف کنید. خود بزرگ بین نیستید و قدر دان و باایمانید. اگر به نظرتان قبله درست بوده همان احساسی که در خواب داشته اید درست است و اینکه می فرمایید بد است یا خیر اصلا در تعبیر خلاف قبله ایستادن را نمی توان با بد یا خوب تعبیر کرد. خلاف قبله ایستادن یعنی شما از خداوند درخواستی دارید و به خاطر درخواست خودتان است که به خداوند رو آورده اید و نه اینکه به عشق خدا، به او رو بیاورید. یعنی حاجت شما خدا نیست و مال دنیاست. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۷:۱۴
تیرداد

تیرداد : سلام خانم هراتی خواب دیدم وارد حرم یک امام یا امامزاده شدم وقتی نزدیک ضریح رسیدم دیدم ضریح رو برداشتن از روی قبر واییستادم بالای قبر و مجسمه اون امام یا امام زاده. بالای قبر بودبا خودم گفتم خدایا من گناه کارم لیاقت ندارم واییسم بالای قبر دست به قبر بزنم دوتا دستم یک لحظه احساس کردم بالا نیومدن که دست بزارم رو قبر ولی بعد دستام شل شد اومدن بالا بعد وارد حیاط شدم دیدم قراعتی داره سخنرانی میکنه و هزاران نفر داحل حیاط اطرافش بودن بعد من رفتم خونه به خواهرهام گفتم که حاج اقا قراعتی راجب فلان چیز داشت صحبت میکرد خواهرم گفت الکی میگه یا دروغ میگه

پاسخ
لینک۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۵:۲۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما ایمانتان نسبت به خداوند پابرجاست ولی ته دلتان نسبت به اینکه احتیاج به واسطه ای بین خودتان و خداوند دارید یا نه شک می کنید. شک می کنید که اصلا حاجت روابی شما ربطی به امام زاده دارد یا خیر اما باز ته دلتان می دانید که امام زاده یا امام به حکم معصومیتش دعای خیرش در حق شما مستجابتر می شود تا خود شما که احیانا" اشتباهات و گناهانی هم داشته اید. با این وجود که شما به نیاز به امام زاده به عنوان واسطه شک کرده اید، اما باز متوسل به امام زاده ( یا امام) می شوید تا برای حل مشکلاتتان دعا کنند. خواهر یا خانواده ی شما می دانند که خیلی از حرفهایی که مذهبیون و مبلغین دینی به زبان می آورند فقط حرف است و خودشان به حرفهایشان عمل نمی کنند. خواب شما به شما نهیب می زند که نه رومی روم باشید و نه زنگی زنگ. شما باید منطق و اعتدال را در کارتان داشته باشید و نسبت به کارهایی که انجام می دهید خوب فکر کنید. بی ایمانی همانقدر غلط است که چشم و گوش بسته پیروی از حرفی کنید که نمی دانید درست است یا خیر. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۳:۲۱
آسمان‌

آسمان‌ : سلام، چند سال قبل برای حاجتی که داشتم با تشکر.

پاسخ
لینک۱۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۱:۵۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما برای رسیدن به خواسته تان نذر کرده اید و حضرت علی ع هم خواسته اند به شما نشان دهند که صدایتان را شنیده و برایتان دعا کرده اند ولی حضرت علی ع دعا نمی کنند که شما به هر چه می خواهید برسید بلکه او دعا می کند که شما به هر چه که خیر و صلاحتان هست برسید. چون شما بنده ی خوب خدا هستید و خداوند نمی خواهد که شما با انتخابی اشتباه، به بدبختی برسید. شما به محض اینکه شرایط عوض شد و بهم خورد، امیدتان را از دست داده اید و دست از دعا برداشته اید. خوب بود با همان ازدواج می کردید و مثل دیوانه ها هر شب شیون و فریاد میکشیدید که وا مصیبتا این چه بلایی بود به جان من افتاد؟ افراط و تفریط هر دو بد است.نه هر شب دعا کنید که به چیزی برسید و نه اینکه ترک دعا کنید که به چیزی برسید بلکه بگویید خدایا من راضی هستم به رضای تو بر من آن کن که تو خواهی. آنوقت می بینید که درهای رحمت به روی شما باز خواهد شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۰:۲۵
ffereshteh

ffereshteh : باسلام و وقت بخیر خدمت شما؛ خواب دیدم، که با چادر سفید از تو کوچه های قدیمی شهر محل تحصیلم با عجله طوری که کار خیلی مهمی برام پیش اومده بود و نمیدونستم چیه رد میشم. وارد بازار که شدم دیدم توی یکی از خیابونای اصلی شهر، ضریح حضرت زینب رو گذاشتن . خیابون شلوغ بود، ولی بیشتر مردم سرشون به خرید کردن گرم بود و فقط چند نفر مرد داشتن ضریح رو زیارت میکردن. مستقیم به سمت ضریح رفتم خیلی ناراحت و دلگیر بودم و شروع به درد دل کردن، گریه و کمک خواستن از حضرت زینب کردم برای براورده شدن حاجتم، در همین حین که سرم رو برگردوندم یه آقایی با لباس مشکی که نمیشناختم نوزاد قنداقی رو بهم داد ر رفت نوزاد رو گرفتم و نگاش کردم، نمیدونستم چکار ش کنم و مشوش بودم، و تو ذهنم با دیدن نوزاد یاد حضرت علی اصغر افتادم، ممنونم.

پاسخ
لینک۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۴۸:۴۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما می خواهید سفید بخت باشید و شرایط بغرنج و محدودیت های زندگی تان را پشت سر بگذارید. به انتخاب های پیش رویتان نگاه می کنید و برای رسیدن به حوائجتان باید متوسل به حضرت زینب س شوید. خیلی ها به او متوسل می شوند ولی اکثر آنان به خاطر احتیاجات خودشان به او متوسل می شوند و نه از روی عشق و علاقه به حضور خود او!! تعداد کسانی که حضرت زینب س را به خاطر وجود مقدس خودش دوست دارند انگشت شمار است. شما هم از ایشان کمک خواهید خواست و باید علاوه بر حضرت زینب س متوسل به حضرت علی اصغر ع شوید. باید حضرت زینب س را قسمش دهید به حضرت علی اصغر ع و امام حسین ع که برایتان دعا کند که سفید بخت و عاقبت به خیر شوید و البته یادتان باشد که شخصیت حضرت زینب س را به خاطر خودش دوست داشته باشید و وقتی که حاجتتان را گرفتید او را فراموش نکنید. همیشه او را دوست داشته باشید و با او درددل کنید نه فقط وقتی که به او احتیاج دارید که کمک و دعایتان کند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۴:۰۴
marjan

marjan : سلام خواهر خداقوت.من و بابام و مادرم و داداشم رفته بودیم مشهدو خییلیی جنازه بود و داشتن همشونو با پارچه سبز کفن میکردن. دسته منم قرآن بود.هرچی زمزمه میکردن منم زمزمه میکردم و میگفتم. تا اینکه جنازه هارو دفن کردن .. میخواستیم بریم وضو بگیریم با داداشم و فکککر کنم دخترعموم میرن طرف وضو خونه و من چون دستم قرآن بود میرم نزدیک یه خادم و بهش میگم قران رو کجا بذارم؟ میگه قران برای جنازه ها نبست؟ دیگه حرفی نزد و گفت ببر سرجاش مبارک باشع.
نمیدونستم کجا بذارم یعنی چون این قران دستم بود انگار نباید باهام حرف میزدن و اگه حواسشون نبود باید مبارک باشه میگفتن.پیش یه خادم دیگه رفته بودم و گفتم این قران جنازه هارو کجا بذارم ؟یه خانم دیگه هم ایستاده بود سریع دوتاشونو روشونو برگردوندن و گفت مبارک باشه.
منم اخرش قرانو فکر کنم قصد کردع بودم ک ببرم کنار ضریح بذارم.
این خواب رو پارسال یکم تیرماه دیدع بودم اما چون برام خیلی مبهم بود خیلی دنبال تعبیرش گشتم.ممنون میشم کمک کنید.

پاسخ
لینک۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۳:۰۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما شاهد ازدواج اشخاصی خواهید بود که می خواهند در حرم عقد کنند و به صلح و آرامش و باروری و شفا و سرزندگی برسند و اینها مسافرانی هستند که به حرم امام رضا ع می آیند و آدمهای پاک و با ایمانی هستند که شناخته شده و مشهورند. اگر شما مجرد هستید احتمال دارد که شما هم در حرم ازدواج کرده و از آنجا سر زندگی تان می روید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۰:۳۴
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت