کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب حرم

اگر کسی خود را در جوار حرم مشاهده کرد، از بلایا و خطرات به خدای متعال پناه خواهد برد و اگر خود را در داخل حرم مشاهده کرد، خداوند بزرگ و متعال به دلیل خیر اندیشی و کردار نیک وی، او را در محافظت خود قرار داده است. اگر ببیند به حریم حرم مرد نیکوکاری وارد شد، در انجام اعمال خیر سهیم می شود و بر عکس اگر ببیند به حریم مرد تبه کاری وارد شد، به کارهای زشت و غیر اخلاقی دست می زند.

محمد ابن سیرین می گوید: حرم در لفظ تازی و عرب به معنای جای امن و محل ایمن است. اگر کسی در خواب ببیند که در حرم کعبه بود، از آفات و بلایای دنیا ایمنی پیدا می کند و موفق به رفتن به حج می شود.

تعبیر خواب ضریح
در اصل ضریح واسطه‌ای است بین شخص مقرب خداوند و مردم است. ضریح یا حریم یا اماکن مقدسی از این قبیل نماد باور جمعی مردم هستند. به طور مثال در خواب به زیارت امام حسین (ع) رفته و در ضریح ایشان به دعا و نیایش می‌پردازیم دیدن ضریح نشئت گرفته از عقاید و باورهای ماست که در رؤیا پدیدار می‌گردد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

76 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

متین

متین : سلام خانم هراتی وقتتون بخیر.ممنون میشم اگر تعبیرشو بدونم.

پاسخ
لینک۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۴۲:۴۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. عده ی زیادی از مردم اسیر حاجات دنیوی خودشان هستند و به صورت منفعل نشسته اند که حاجاتشان برآورده شود. آنها برای حمایت از خودشان یک دیوار نامرئی بین خودشان و دیگران کشیده اند و تارک دنیا و ایزوله و افسرده شده اند و هیچ کاری نمی کنند. عده ای هم هستند که اصلا خدای بزرگ را به خاطر خودش نمی پرستند بلکه حواسشان پی حوائج و خواسته های خودشان است و پشت به خداوند کرده و رو به خواسته های خودشان هستند. اینها هم سری دوم گمراهان عالم هستند. شما می دانید که هم گروه اول در اشتباهند و هم گروه دوم و نوز خداوند راهنما و هادی راه شماست. بی خیال خداوند بودن و دل به دنیا بستن همانقدر اشتباه است که تارک دنیا شدن!! این خواب هیچ معنای بدی نداشته و کسی که گفته دنبال تعبیرش نگرد، تعبیرش را بلد نبوده و خواسته جوابی داده باشد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۲:۱۸
samirasalehikia

samirasalehikia : سلام وقت بخیر.یکی از همکارانم ( آقا )نزدیک صبح خواب دیده که من داخل حرم امام رضا (ع)هستم وخیلی خوشحالم ازم پرسیده چرا خوشحالی گفتم چون امام رضا همه حاجت وآرزوهام برآورده کرده اون بهم گفته برامنم دعا کن بهش گفتم باشه من هرچی از امام رضا بخوام بهم میده.مجرد هستم وعید هم مشهد بودم

پاسخ
لینک۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۵:۴۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما کار خیری انجام داده اید که ثواب زیارت امام رضا ع را برای شما نوشته اند. امام رضا ع از شما راضی است و همه ی حاجاتتان به دعای امام رضا ع با توکل به خدای بزرگ مستجاب خواهد شد. انشالله برای همکارتان هم دعا کنید که حاجت روا شود. التماس دعا.

پاسخ
لینک۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۸:۳۱
hediehhh

hediehhh : سلام. خواب دیدم که مادربزرگم رو بردم حرم حضرت معصومه و اینگار یهو اونجا بودیم و من بردمش جلوی ضریح و خیلی اونجا خلوت بود و فقط چند نفر اونجا بودن و من مادربزرگم رو گذاشتم جلوی ضریح که چند قدم با ضریح فاصله داشت که از روی صندلی بلند شد گفت اینجا باش من برم دست به ضریح بزنم و زیارت کنم و رفت و اومد نشست روی صندلی و من بهش گفتم شما اینجا بشین که من برم دست به ضریح بزنم و رفتم جلوی ضریح که قشنگ از پشت اون میله های ضریح قبر حضرت معصومه رو میدیدم و شروع کردم به بوس کردن کل ضریح و همه جاشو بوس میکردم و کل صورت و بدنم رو میخاستم تبرک کنم به ضریح. ممنون مجردم و در قم زندگی می‌کنم.

پاسخ
لینک۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۹:۴۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما کار خیری کرده اید که ثواب زیارت حضرت معصومه س را برایتان نوشته اند و مادر بزرگتان قلبش پیش حضرت معصومه است دقیقا مثل شما و بنابراین به محض اینکه یاد او را می کنید، صفا و صمیمیت روح شما را ایشان درک کرده و مثل این است که زیارتشان کرده اید. آنهم نه اینکه محو گنبد و بارگاه شوید. شما خلوص و سادگی و صداقت ایشان را دوست دارید و او هم همین احساس را نسبت به شما دارد و شما را از نزدیکان خودش می داند. التماس دعا. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۹:۱۷
فاطما گل

فاطما گل : با سلام و عرض احترام خدمت شما. خواب ديدم در حرم امام رضا و در ضريح اصلي نشسته بودم. ٢ تا خانم با چادر رنگي بودند كه مثل جاسوس بودند. ي خانمي هم تو جمع نشسته بود كه مثل اينكه به مردم آگاهي ميداد و به خانمي اشاره مي كرد كه در آن جمع بود ( خانم ديگري) كه توجه مردم را از قصد جلب مي كرد و باعث انحراف فكريشان مي شد از قصد و اسم اش فاطمه بود . ٢ تا خانم هايي كه اول گفتم وقتي ديدند او را شناسايي كردند سعي مي كردند طوري بشينند كه شناسايي نشوند .( رفتارشون اين طوري بود .) من هم حدود دو سه باري در نزديكي همان جا راهرويي را رفتم و برگشتم ( در آن راهرو اتاقهايي هم بود.)و هر بار كتاب كوچكي برداشتم( انگار به بهانه كتاب مي رفتم و مي آمدم.)و به طور ناخواسته با رفت و آمدم هر بار باعث خاموش شدن لامپي در آنجا شدم.ممنون مي شوم خوابم راتعبير كنيد.

پاسخ
لینک۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۶:۵۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. احترام متقابل. شما به بهانه ثواب کردن مرتکب گناه می شوید و اگر کسی باشد که از لحاظ ظاهری همخوانی فکری با شما نداشته باشد، او را گناهکار می پندارید. ائمه اطهار منزل خودشان را حریم امنیت دیگران قرار می دادند و دشمنشان هم اگر به آنها پناه می آورد، به او پناه می دادند. شما نباید مطلقا باعث خاموش شدن امید کسی شوید یا او را قضاوت کنید حتی اگر از نظر شما او شخص درستی نباشد قضاوت کار شما نیست. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۶:۵۴
haniyeh

haniyeh : سلام خانم هراتی عزیز.عیدتون مبارک
این خواب رو من پنج سال پیش دیدم و مدت ها دنبال کسی بودم که بتونم تعبیرش رو ازش بپرسم چون برام خیلی مهمه و خواب خاصی بود و هنوز حال و هواش توی ذهنم هست و یه حسی بهم میگه رویای صادقه بود . ممنون میشم اگه لطف کنید تعبیرش کنید.راستش قبل از این خواب پنج سال پیش من یه سفر مشهد رفتم و در اون سفر از ته دل از امام رضا (ع) یه همسر خوب و شایسته خواستم یکی دو ماه بعد از سفرم در یک سحری، خواب دیدم توی حیاط حرم نشستم تو تا از اون سقاخونه های سنگی مرمری قشنگی که تو حرم هست جلومه بغل هم هستند وتقریبا هم اندازه هستند یکیشون یه مقدار بزرگ تر از اون یکیه بعد دیدم کنار دستم یه آقایی با پیراهن سفید نشسته منم نه چهرشو میدیدم نه میشناختمش نه صورتشو یادمه فقط میدیدم یه مرد جوانی هست با پیراهن سفید حس میکردم همسرمه بعد ازش پرسیدم اینا ( دو تا سقاخانه سنگی) چیه ؟ گفت اینا مال کساییه که از امام رضا حاجت دارند بعد دیدم بیرون حیاط حرم انگار کلی آدم ایستادند ولی نمیتونن بیان داخل بعد من گفتم پس اونا ( بقیه مردم بیرون ) چی؟ انگار به نظرم گفت مال همه نیست ( یا یک همچین چیزی ) به نظرتون تعبیرش چیه؟ آیا من باید کار خاصی نذری چیزی می کردم ؟ آخه هنوز حاجتم رو نگرفتم افراد زیادی به خواستگاری آمدند اما هیچ کدام به دلم ننشستند یا به هر دلیلی قسمت نشد تا مدت ها منتظر مردی با اون مشخصات و تعبیر اون خواب بودم اما وقتی میدیدم با اون چیزی که می خوام فاصله دارند دیگه نا امید شدم و با خودم گفتم حتما فقط یه خواب بوده و خواب که حجت نیست. اما هنوز برام سواله که نکنه امام رضا از من انتظار کار خاصی یا نذر خاصی داشتند یا نکنه گناهانی باعث از بین رفتن اثر این خواب و نعمت شدند هنوز برام سواله. ببخشید خیلی طولانی و با جزییات نوشتم . ممنون میشم راهنمایی کنید. تشکر.

پاسخ
لینک۱۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۴۲:۴۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر عید شما هم مبارک. دوست خوبم اولا اجازه دهید صحبت شما را تصحیح کنم. شما از امام رضا ع نمی توانید بخواهید که به شما همسر خوبی بدهد! شما می توانید از امام رضا ع بخواهید برایتان دعا کند که خداوند به شما همسر خوبی بدهد. امام رضا ع واسطه ی بین شما و خداوند هستند و هرگز هیچ انسانی قادر به معجزه در حق انسان دیگر نیست. اما سقاخانه هایی که دیده اید شرایط اجابت دعا را نشان داده که هر کسی قادر نیست از این چشمه های احساسی امام رضا ع سیراب شود و به حاجتش برسد مگر اینکه واجد شرایط باشد. شما باید درست دعا کنید. از خداوند باید بخواهید که آنچه که او برایتان صلاح می داند برایتان پیش بیاید و نه آنچه که خودتان صلاح می دانید. شما زمانی خوشبخت می شوید که خودتان را دربست به خدای بزرگ بسپارید و بگویید کسی را به زندگی من بیاور که من در کنارش آرامش بگیرم ولی تمام توکل من همیشه به تو خواهد بود و تکیه گاهم فقط تو خواهی بود. اگر شما فکر کرده اید که الان می روید به امام رضا ع می گویید یک مرد قد 190 سانتی چهارشانه می خواهم با دماغ کوچک و موی بلوند که روبروی من بنشیند و روزی 100 بار سجده ام را بکند، فردا به واسطه ی این دعایتان، چنین موجودی از ناف آسمان برشما فرود نمی اید فقط صرفا به این دلیل که شما چنین چیزی می خواهید. باید به خدا بگویید انسان شایسته ایکه مهربان باشد و خوش اخلاق و موجه و رفتار و ظاهری دلپذیر داشته باشد به من معرفی کن. امیدوارم توضیحاتم کافی بوده باشد. ضمنا این را هم بگویم که آدمها آزادی انتخاب دارند و با زور و ضرب دعا نمی توانید کسی را عاشق خودتان کنید. کسی عاشق شما می شود که روحیه اش با شما ست باشد نه کسی که 1000 تا صلوات نذر می کنید که عاشقتان شود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۰:۰۴
Eli

Eli : سلام خانم هراتی خسته نباشید ....این خواب رو دوست خواهرم دیده که از زبون خود اون خانم مینویسم...خواب دیدم من و تو( منظورش خواهرمه) توی حرم امام حسین هستیم و تو دور ضریح می چرخیدی و هربار دستت رو که به گوشه های ضریح میزدی خونی میشد لباسی هم که تنت بود لباس مشکی مجلسی بلند بود (در واقعیت این لباس رو خواهرم داره) منم میخواستم تو رو بگیرم اما نمی ایستادی و مدام دور میزدی .....تشکر از تعبیر شما

پاسخ
لینک۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۰:۰۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. خواهر شما از امام حسین ع تقاضایی دارد که امیدوار است امام حسین ع به این حاجت او پاسخ مثبت بگوید ولی خواهرتان بسیار ناراحت و مستاصل است و احساس عجز می کند و از ته وجودش برای رسیدن به خواسته اش از امام حسین ع کمک می خواهد. ضمن اینکه خواهرتان و دوستش کار خیری انجام داده اند که به این دلیل، ثواب زیارت امام حسین ع را برای ایشان نوشته اند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۹:۰۰
شهربانو مستعلی

شهربانو مستعلی : سلام خانوم هراتی عزیز من خواب یک حرم و ضریحی رو دیدم که خیلی خلوت بود و بیرون ضریح دوتا در و دوتا سه تادرخت خیلی تنومندو شمالی و سرسبز دیدم و تو خواب میدونم بهم میگن اینجا ضریح آقا امام رضاست من خیلی راحت زیارت میکنم وتو خوابم یه حاجتی تو دلم دارم ک البته در بیداری هم دارمولی ازینکه توی یه همچین جاییم خیلی احساس خوشبختی میکنم و توی خوابم باهمسرم هستم و شرمنده این ضریح رو دوباره در خواب دیدم اینبار با پدرم و همسرم و خواهر شوهرم و بچش هستم خانواده شوهرم انسان های خوبی هستند و ایندفعه ک داشتم از حرم بر میگشتم هوا تاریک شده بود ودر خود حرم همسرم به پدرم میگه دخترت جاشو تو بهشت انتخاب کرده و پدرم لبخند بااشک جوابش بود با تشکر از تعبیر بی نظیرتون من به حرفاتون عمل کردم و درست پیش رفت با تشکرررر فراوان...

پاسخ
لینک۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۰۴:۰۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما به امام رضا ع متوسل می شوید و ایشان به شما تظر محبت دارند و امیدهای شما با توسل به ایشان زنده مانده و کارهایتان با موفقیت پیش خواهد رفت. همسر شما از شما راضی است و شما نباید نگران شرایط بد پیش رو باشید. مهم این است که شما از درون احساس آرامش کنید و روح و قلبتان را قوی نگه دارید. زندگی همه ی شما خوب خواهد ماند منوط به اینکه از درون ایمانتان را قوی نگه دارید. بنده خدمتگزار خداوند متعال هستم و خوشبختی و موفقیتتان را مدیون پروردگار بزرگ هستید و نه این حقیر. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۸:۴۸
Mehrsa

Mehrsa : سلام وقت شما بخیر خواب دیدم حرم امام رضا هستم یکی از نمازهای واجب رو به صورت جماعت خوندم نماز که تموم شد گفتبرنوبتی برید زیارت خلوت , من انقد هول شدم که فکر کردم چادر رو سرم نیست برگشتم که چادرمو بپوشم گفتن چادر رو سرته برو یه چادر سفید با گلدار رفتم فکر کردم مثه ضریحی که همه میبینیم اما وارد که شدم یه اتاق بود که با سنگ سفید کار شده گفتن نزدیکترین جا به امام رضا همینجاست من نزدیک ک رفتم مثه ادمایی که حالت روحانی بهشون دست میده شدم حس وصل بهم دست دادم بغض کردم و از هوش رفتم به قدری این حس قوی بود که از خواب بیدار شدم

پاسخ
لینک۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۵:۵۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. زیارتتان قبول. شما قلبتان پیش امام رضا ع است و حرم او را به همان صورت که واقعا هست مشاهده فرموده اید. ایمانتان قوی است و امام رضا ع محب شما هستند. شما به خواسته هایتان خواهید رسید انشالله و امام رضا ع را به خاطر عشق به شخصیت او دوست دارید و نه صرفا به خاطر حاجاتتان و او هم این را می داند. تشکر از همراهیتون و التماس دعا.

پاسخ
لینک۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۹:۰۷
Neda

Neda : سلام. ببخشید من یکم دلخوری با نامزدم واسم پیش اومده و رابطمون اصلا خوب نیس. دیشب خواب دیدم تو صحن امام رضا بودم و بهم گفتن این ضریح امام رضاست برو زیارت . پاشدم رفتم جلو و خیلی راحت تونستم زیارت کنم و دور که میزدم اطراف من خلوت بود . بعدش با گریه حاجتمو گفتم . البته اینم بگم قبل از خواب با خدا حرف زدم اگه خوشبختی من ازدواج با ایشونه همه چی مثل قبل بشه وگرنه هر چی خیره پیش بیاد. ممنون میشم تعبیر کنید.

پاسخ
لینک۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۵:۲۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. آفرین به درددل عاقلانه ای که با خدای بزرگ کرده اید. برای شما ثواب زیارت امام رضا ع نوشته شده و شما باید به ایشان متوسل شوید و بدانید هر چه که مصلحت شما هست، نطر محبت امام رضا ع به سمت شما جلب شده و او برایتان دعای خیر خواهد کرد که اوضاع به نفع شما تمام شود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۹:۴۲
پیمان

پیمان : سلام من خواب دیدم که رفتم کربلا و زیارت کردم و میخوام برگردم ولی یه دفه ای سر از یه پاساژی در میارم که عمومم هست و با زن عموم پسر عموم بعد رسیدیم به حرم به در وروردی که میخورد به ضریح وایسادیم برای نماز من دنبال مهر بودم که پیدا کردم جماعت بخونیم ممنون

پاسخ
لینک۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۳۹:۳۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما متوسل به امام حسین ع می شوید و به خواسته هایتان و آرزوهایتان فکر می کنید و به انتخابهایی که پیش رو دارید و کار خیری هم انجام داده اید که برایتان ثواب زیارت امام حسین ع نوشته شده . همه شما حاجت روا می شوید و سجده ی شکر به جا می آورید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۲:۰۶
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت