کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب حرم

اگر کسی خود را در جوار حرم مشاهده کرد، از بلایا و خطرات به خدای متعال پناه خواهد برد و اگر خود را در داخل حرم مشاهده کرد، خداوند بزرگ و متعال به دلیل خیر اندیشی و کردار نیک وی، او را در محافظت خود قرار داده است. اگر ببیند به حریم حرم مرد نیکوکاری وارد شد، در انجام اعمال خیر سهیم می شود و بر عکس اگر ببیند به حریم مرد تبه کاری وارد شد، به کارهای زشت و غیر اخلاقی دست می زند.

محمد ابن سیرین می گوید: حرم در لفظ تازی و عرب به معنای جای امن و محل ایمن است. اگر کسی در خواب ببیند که در حرم کعبه بود، از آفات و بلایای دنیا ایمنی پیدا می کند و موفق به رفتن به حج می شود.

تعبیر خواب ضریح
در اصل ضریح واسطه‌ای است بین شخص مقرب خداوند و مردم است. ضریح یا حریم یا اماکن مقدسی از این قبیل نماد باور جمعی مردم هستند. به طور مثال در خواب به زیارت امام حسین (ع) رفته و در ضریح ایشان به دعا و نیایش می‌پردازیم دیدن ضریح نشئت گرفته از عقاید و باورهای ماست که در رؤیا پدیدار می‌گردد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

126 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

aram

aram : سلام خسته نباشید
دوست من چند بار خواب دیدن ک رفتن کربلا و بین الحرمین...تعبیرش چیه

پاسخ
لینک۱۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۵:۲۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. دوست شما قلبشان پیش امام حسین ع و حضرت عباس ع است و در دعاهایشان به ایشان متوسل می شوند. او کار خیری کرده که ثواب زیارت امام حسین ع و حضرت عباس ع برایش نوشته شده است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۰:۴۳
Paeez

Paeez : سلام بانو، دیروز خیلی هوای مشهد و زیارت امام رضا را کرده بودم . دیشب خواب دیدم بهمراه مادرم وارد حرم ایشان شدیم. اما حرم خیلی خلوت بود.تقریبا کسی نبود. دور قبر ایشان فقط شیشه بود نه پنجره های فلزی. من و مادرم بیشتر به قصد تمیز کردن شیشه ها ی دور قبر رفته بودیم. شروع کردیم به پاک کردن لکه ها، تمیز شدند اما بازهم بعضی جاها،جای دست روی شیشه بود، من فکر می کردم که از داخل باید پاک شود.
ممنون از شما

پاسخ
لینک۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۱:۲۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. عشق شما به امام رضا ع واقعی است و صرفا به خاطر حاجات خودتان نیست که دوست دارید ایشان را زیارت کنید. به وضوح به شما این مسئله نشان داده شده که برای امام رضا ع گنبدو بارگاه مهم نیست بلکه عشق زائرانشان به خدای مهربان و ایشان است که ارزش واقعی دارد. بنابراین همه ی زائران ایشان، واقعا زیارت نمی کنند و فقط مشکلات خودشان را می ریزند و می روند و شما سعی می کنید که رضایت امام رضا ع را با ابراز علاقه و ایمان قلبی تان به خدای مهربان و ایشان، به دست بیاورید و جزئی از معدود زائران ایشان هستید که زیارتتان قبول است. التماس دعا و تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۶:۴۲
الی

الی : سلام، من خواب دیدم به زیارت امام رضا رفته بودم.اول که وارد حرم شدم، خیلی شلوغ بود و من با خودم میگفتم حالا چطور خودمو به ضریح برسونم ولی در عرض چند لحظه به طرز عجیب و معجزه واری من خودمو مقابل ضریح دیدم و دست کشیدم و دعا کردم و حاجتمو خواستم.حاجتی که خیلی تا حالا براش نذر و نیاز کردم رو به زبون آوردم. تعبیرش چیه؟

پاسخ
لینک۲۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۴:۳۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام . تعبیر خوابتان این است که شما حاجت روا می شوید و کار خیری هم انجام داده اید که ثواب زیارت امام رضا ع برایتان نوشته شده است. او صدای شما را شنیده و انشالله به زودی به خواسته هایتان با دعای امام رضا ع خواهید رسید. تشکر از همراهیتون

پاسخ
لینک۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۲:۵۷
elham

elham : سلام و عرض ادب خدمت خانم هراتي عزيزم
من ديشب خواب ديدم كه از پله هاي حرم امام رضا بالا رفتم و رسيدم پشت بامش و محو و متحير از ديدن گنبد طلايي شدم و تو خواب از حس حضور اشك ميريختم و روز بود و افتابي واز حرم عكس ميگرفتم براي همسر سابقم كه الان اصرار به روابط پنهاني داره ببرم و بگم ببين من اينجا بودم به همين نزديكي ..تو خواب داشتم از راهي ميرفتم كه وارد جايي كه خود قبر هست بشم و يكسري خزنده كه من علاقه دارم بهشون اونجا بودن كه من ميگفتم اينها گرون هستن ولي اسيبي نرسوندن اون بلدي كه كنارم بود گفت غذاشونو اشتباه داديو من گفتم نه من اصلا بهشون غذا ندادم و خلاصه اون در كه داخلش اونا بودنو بست و از در ديگه حالت تونل رفتم كه برم كنار قبرامام رضا
ولي وقتي اون بالا بودم معركه بود

پاسخ
لینک۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۴:۵۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. امام رضا ع محب شما هستند و دعایتان را شنیده اند. شما مقام بالایی نزد ایشان دارید و ابهت و عظمت مقام ایشان را درک کرده اید و می خواهید که همسرتان هم از احساس شما با خبر باشد. شما با توکل به خدای بزرگ، مشکلاتتان را که بعضا به آنها علاقه هم دارید( مثل بعضی افکاری که به آنها چسبیده اید یا کارهایی که فکر می کنید خوب هستند و انجام می دهید ولی به ضررتان است) را پشت سر گذاشته و به سمت توکل به خدا و عشق به حضور امام رضا ع در زندگی تان پیش خواهید رفت. زندگی شما خوب می شود و امام رضا ع برای شما مثل صمیمی ترین انسان یا خانواده شما هستند و نباید نگران آینده باشید. از خدا بخواهید تا به حق امام رضا ع هر چه او صلاح می داند برایتان همان بشود. التماس دعا. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۳:۱۴
Maryam

Maryam : سلام خانم هراتی .وقتتون بخیر.من خواب دیدم که در یه صحن بزرگ بودم که انگار حرم امام رضا بود ولی شبیه سالن های مسابقات ورزشی کرده بودنش و منم لباس تیم بارسلونا تنم بود و یه کامپیوتر و میز و...داشتم .لباسم قرمز بود . وباید بکمک دوسه تا آقی دیگه داوری میکردم .متوجه نشدم چیو باید داوری کنم ولی دیدم انگار دیگه کارم تمام شد و چندتا یادداشتم رو گذاشتم تو کشو و همینطور بدون روسری دویدم تو حیاط حرم .افتاب رو در حال غروب میدیدم روی یه ایوان بلند بودم.اونجا آدمای زیادی بودن .یه دختر رو دیدم که نماز میخوند از سجده طولانیش با خودم حدس زدم لابد واسه ازدواجش داره نماز میخونه.تو دلم بهش پوز خند زدم مثل اینکه بنظرم کارش فقط سختی دادن بخودش بود .شوهرم رو ناراحت و ساکت کنار ایوان دیدم .نمیخواستم ببینه منو .اما تو فکر بود ‌.من تازه اونجا به ذهنم اومد که شوهرم رفتاراش عین کمال طلبها است و با خودم گفتم واسه اینه که میخوام جداشم.از پلهها اومدم پایین برم سرویس بهداشتی .یهو متوجه شدم که فقط شلوار پام هست و بالاتنه ام لخته.دست روی سینه هما گرفتم .گفتم وای الان خادما و مردم منو ببینن منو میگیرن .گفتم سریع میرم تو دسشویی یه چیزی از یکی میگیرم میرم سالن وسایلم رو میپوشم.که سر رام که تند میرفتم دیدم یه زن داره جارو میکنه گفتم بگم روسریشو بده منصرف شدم دویدم دیدم دوستم داره از دستشویی میاد بیرون اما صداش که کردم دیدم کسی شبیه اون لوده .به در که رسیدم خانم مسیول گفت دستشویی ها را دارن نظافت میکنن و نمیشه رفت تو .تو همون حال یه دوست دیگم صدام زد اومد بیاد دستشویی.به خانم خواهش کردم تا شروع به تنیزکردن کنن ما میریم آخریا استفاده میکنیم.گفت باشه زنگ زد در و باز کردن اول یه دختر رفت و من دومین نفر بودم.دوستم نیومد تو .من رفتم تو یه دستشویی اما استفاده نکردم .دیدم یه چادر نماز سفید گل ریزسرم هست.دوستم که نیومده بود زنگ زد گفت من میرم خونه عمه ام با پسرعمه ام راجع به ازدواج صحبت کنم و من فقط گفتم باشه و تکبیر گفتم و نماز خوندم تو همون دستشویی کنار یه توالت فرنگی که درش بسته بود.تو فکر بودم خوبه با این چادر میتونم بعد بیرون برم .موقع خوندن انگار تو خواب لبام رو سعی میکردم حرکت بدم تا کمی بلند حمد وسوره بخونم. ولی سجده و رکوع و اینا رو یادم نمیاد انجام دادم .فقط ایستاده رو به قبله بودم .رکعت دوم اومدم سوم رو شروع کنم که گفتم من قرار بود دورکعتی بخونم و نمازم اشتباه شد که هراسان بیدار شدم.ممنونم که لطف بفرمایید تعبیر بفرمایید.

پاسخ
لینک۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۳۸:۰۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما برای رسیدن به خواسته هایتان متوسل به امام رضا ع شده اید و در عین حال خودتان به قضاوت نشسته اید و می خواهید در این رقابت بین خودتان و همسرتان ببینید که کی برنده می شود. افکار شما متمرکز نیست و احساستان این است که این همه درددل کردن و متوسل شدن به امام رضا ع نقشی در خوشبختی کسی در ازدواجش نداردو ناامید شده اید. شوهر شما دوست دارد به مقام و منزلتی برسد و همه چیز برایش در حد ایده آل خوب باشد و شما اعتماد به نفستان کم شده و احساس می کنید که از حمایت کافی در زندگی تان برخوردار نیستید. غرورتان را کنار گذاشته اید و می خواهید فقط از غمها خلاص شوید. رو انداختن به این و آن برای شما فایده ای ندارد و کسی نیست که بتواند به شما کمک کند به جز خدای مهربان که در همه حال هوای شما را دارد. عزت و احترامتان را خداوند برایتان حفظ خواهد کرد. ناامید نباشید و روحیه تان را نبازید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۹:۳۸
پگاه

پگاه : سلام خانم هراتي نازنين من تقريبا زمان ادان صبح بود كه خواب ديدم عيد غدير هست و دونفر خادم حرم امام رضا توي يه ليستي دنبال اسامي سيدها ميگشتن (من سيد نيستم) بعد نميدونم چه كاري بايد انجام ميشد كه به من گفتن اشكال نداره شما به جاي اون كار يه شيفت برو حرم خادمي خيليييي خوشحال شدم و بعد از خواب بيدارم كردن اين تعبيرش چي ميتونه باشه؟

پاسخ
لینک۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۳۶:۴۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما باید سعی کنید که کاملا مطیع امام رضا ع باشید و مثل شیعیان واقعی حضرت علی ع رفتار کنید. باید خودتان را پرورش دهید و زندگی تان را سرو سامان ببخشید. باید در مقابل با سختی ها خودتان را قوی نگه دارید و ناامید نشوید. توکلتان باید به خدای بزرگ باشد و تمام خصلت های مثبت یک مومن را در وجودتان باید پرورش دهید. باید مهربان باشید. باید بخشنده باشید. باید از جان و دلتان به عشق اطاعت از امام رضا ع در راه رسیدن به اهداف الهی و رسیدن به عشق خدای بزرگ و درک عظمت او بکوشید. باید به دیگران از مال و ثروت خودتان در راه خدا ببخشید و بخل به خرج ندهید. باید درهم برهمی زندگی تان و احساساتتان را ترو تمیز کنید و روی پای خودتان بایستید. اینها خادمی امام رضا ع است و نه جارو کشیدن زمین حرم. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۴:۵۳
Shirin

Shirin : سلام خانم هراتی خسته نباشید،امروز مادرم خواب دیدند که من به زیارت امام رضا (ع)مشرف شدم درب های حرم به روم باز بودند اما نمیتونستم وارد شم،و خیلی هم موجه بودم توی خواب و مشکلی نداشتم اما نمیتونستم وارد شم،هم مادرم هم خودم خیلی ناراحت هستیم،چون من به شدت ایشون رو دوست دارم و الان احساس میکنم که از من ناراحت هستند که نخواستن من وارد حرمشون بشم ، ممنون میشم که راهنمایی کنید منو،سپاس

پاسخ
لینک۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۴:۰۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما کاری کرده اید که ایشان خوششان نمی آید در حالیکه منظورتان این نبوده که ایشان را ناراحت کنید. مهم ترین چیزی که امام رضا ع نسبت به آن حساس هستندو در وصیت نامه شان آمده است این است که ایشان مداوم از فرزندشان درخواست می کنند که ببخشد. از مال و اموالش به فقرا ببخشد و خست و بخل به خرج ندهد. شاید شما در این زمینه کوتاهی کرده اید؟! یا دل کسی را شاید شکانده اید و به فقیری بی توجهی کرده اید؟ امیدوارم توانسته باشم راهنماییتان کنم. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۸:۱۲
Skineh

Skineh : با عرض سلام خدمت خانم

دیشب ساعت۳بامداد خواب دیدم درحرم امام رضا هستم وجایی بود شبیه باقچه ومن مشغول تمیز کردن اونجا شدم ینی با چوب جارو میکردم اونجاگِل زیاد بود وبعد اینطرف برگشتم جارو کنم بیرون خانه خودمون بود

پاسخ
لینک۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۹:۱۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما قلبتان بسیار پاک است و دلتان پیش امام رضا ع است. دلتان می خواهد همه کارها را به صورتی مثبت انجام دهید و مشکلات مردم را حل و فصل کنید و یا عملی نیک داشته باشید که امام رضا ع از شما راضی باشند و همینطور که شما مشکلات مردم را حل و فصل می کنید و در راه رضای خدا کوشا هستید، مشکلات و مصائب و سختی ها از زندگی خودتان هم جارو خواهد شد و به آرامش و راحتی می رسید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۸:۱۲
نازی

نازی : سلام دوستم این خوابو دیده
من یه شب خواب دیدم هستم حرم امام رضا یه خادم با بچش بود اونجا به خادمه میگم تو همیشه با بچت میای میگفت آره من یه اتاق باصحن اصلی فاصله داشتم یه گوشه نشستم از ته دلم امام رضارو صدا میزدم میگفتم باز هیچ جا نرفتم اومدم پیشه تو حاجتمو بده اما نمیدونم تو خواب حاجتم چی بود

پاسخ
لینک۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۰۵:۴۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. خواب ایشان می گوید که هر کسی که خدمتگزار امام رضا ع باشد و قلبش به آرمانها و عقاید و عشق امام رضا ع معتقد باشد، همیشه اهدافش را به او می گوید و برای دعا و رسیدن به خواسته هایش به او متوسل می شود تا در درگاه خداوند امام رضا ع برایش دعا کند. دوست شما هم قلبش پیش اوست و می خواهد زندگی اش خوب باشد. در تمام جهات زندگی می خواهد که امام رضا ع برایش دعا کند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۸:۴۵
Zahra

Zahra : ممنون

پاسخ
لینک۱۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۲:۱۹
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت