کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب حرم

اگر کسی خود را در جوار حرم مشاهده کرد، از بلایا و خطرات به خدای متعال پناه خواهد برد و اگر خود را در داخل حرم مشاهده کرد، خداوند بزرگ و متعال به دلیل خیر اندیشی و کردار نیک وی، او را در محافظت خود قرار داده است. اگر ببیند به حریم حرم مرد نیکوکاری وارد شد، در انجام اعمال خیر سهیم می شود و بر عکس اگر ببیند به حریم مرد تبه کاری وارد شد، به کارهای زشت و غیر اخلاقی دست می زند.

محمد ابن سیرین می گوید: حرم در لفظ تازی و عرب به معنای جای امن و محل ایمن است. اگر کسی در خواب ببیند که در حرم کعبه بود، از آفات و بلایای دنیا ایمنی پیدا می کند و موفق به رفتن به حج می شود.

تعبیر خواب ضریح
در اصل ضریح واسطه‌ای است بین شخص مقرب خداوند و مردم است. ضریح یا حریم یا اماکن مقدسی از این قبیل نماد باور جمعی مردم هستند. به طور مثال در خواب به زیارت امام حسین (ع) رفته و در ضریح ایشان به دعا و نیایش می‌پردازیم دیدن ضریح نشئت گرفته از عقاید و باورهای ماست که در رؤیا پدیدار می‌گردد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

88 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

نیوشا

نیوشا : سلام خانم هراتی نازنین،تشکر بابت وقتی که میذارین
خواب دیدم داخل یه امامزاده ای هستم که اونجارو در بیداری نمیشناسم.هم کلاسی های دانشگاه و مدرسه ام بودن انگار مثلا اردو رفته بودیم،یه عده داشتن نماز میخوندن یه عده نشسته بودن یه عده دراز کشیده بودن منم دراز کشیده بودم.نزدیک ضریح بودیم و ضریح رو میدیدیم ولی کسی جلو نمیرفت و دست نمیزد.منم دوست داشتم برم جلو و به ضریح دست بزنم اما ترسیدم شاید اجازه نداشته باشیم و ایراد بگیرن.یک دفعه یکی از دوستای دوران دبستانمو دیدم که سیده،چادر سرش بود اما یکم موهاش معلوم بود که تعجب کردم داشت بهم نگاه میکرد منم نگاش کردم دیدم همینجوری زل زده بهم و لبخند رو لبشه که باعث تعجبم شد...توی خوابم تو ساعتای خاصی زمان بسیار کند میگذشت مثلا ساعت پنج شش صبح زمان یک ساعته دوساعت طول میکشید بگذره.از یکی که انگار استادمون بود علتشو پرسیدیم گفت بخاطر پلاستیکه.(من دخترمجرد هستم)
خوابم ظاهرا بی معنیه و بی ربطه ولی احساس میکنم تعبیر داره چون قبل خواب خیلی دلم گرفته بود.
تشکر

پاسخ
لینک۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۰:۲۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. چنانچه شما مجرد هستید، تمایل به ازدواج دارید ولی این شروع تازه خیلی طول کشیده و به آن نرسیده اید چون احساسات آدمها تصنعی شده و همه ظاهر سازی می کنند و صداقتی به خرج نمی دهند. شما احساستان را به زبان نمی آورید ولی دلتان می خواهد که دنیا به شما رو بیاورد و زود حاجت روا شوید. کسانی که خیلی ادعای فضل می کنند و خودشان را فهمیده می نامند از ابراز احساساتشان و گفتن حقیقت خودداری می کنند ولی همه از ته دلشان یک خواسته دارند و ساختن زندگی برای همه مهم است. بودن در امام زاده به تمایل برای ازدواج اشاره می کند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۲:۴۲
mina

mina : سلام وقت بخیر...ببخشید قبل تعریف خواب یه توضیحی میخوام بدم شاید در تعبیر موثر باشه:چند وقته ما قصد نقل مکان به شهر دیگه ای رو داریم..مادرم خواب دیده که ما رفتیم مدینه زیارت پیامبر بعد از زیارت من و پدرم از بقیه خانواده جدا میشیم و به قصد زیارت امام رضا راهیِ مشهد میشیم..ممنون از سایت خوبتون

پاسخ
لینک۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۲:۰۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما کار خیری انجام داده اید که ثواب زیارت پیامبر برایتان نوشته شده و باید بدانید که ثواب زیارت امام رضا ع مساوی با ثواب حج است. پس اگر کسی خواب ببیند که به مشهد برای زیارت اما رضا (ع) رفته است، عملی انجام داده که برای او ثواب حج نوشته شده و شفاعت امام رضا (ع) را برای خود خریده است. همچنین زیارت حضرت امام رضا، نشانه حاجت روا شدن بیننده خواب و در ایمنی و آسایش قرار گرفتن او است. کسی که این خواب را ببیند خداوند تعالی او را از شر دشمنانش ایمن نگه خواهد داشت انشاء الله. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۲ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۵:۱۳
Mozhgan

Mozhgan : با عرض ادب و سلام و خسته نباشید
خواب دیدم با خواهرم و پسرم تو حیاط حرم حضرت معصومه هستیم میخواهیم بریم داخل ضریح که دخترخواهرم با دخترخالم از ضریح بیان بیرون خواهرزادم میگه خاله انقدر خلوته که فکرشم نمیکنی سریع برین زیارت کفشهامونو درمیاریم بذاریم داخل پلاستیک میبینم دو تا کفش دارم تعجب میکنم میریم داخل حرم میبینم شکل الانش نیست مثل امامزاده های قدیمی میمونه من با پسرم جلو میرفتیم و خواهرم پشت سرم میومد و حواسش بود جلوی من نره و از پشت سرم بیاد دستمونو گذاشتیم روی سینمون و سلام دادیم شروع کردیم گریه کردن و صدا زدن خواهرم گفت من فقط دارم برای تو دعا می کنماا جلوی ضریح که رسیدیم من یهو بالا رو نگاه کردم دیدم نوشته حضرت زینب گفتم به خواهرم اینجا حرم حضرت زینبه بعد همینجوری گریه کردیم اابته داخل حرم هم هیچ کس جز ما نبود
این خوابو شب وفات امام موسی کاظم خواهرم دیده بود و از قول ایشون نوشتم ممنون میشم تعبیرشو بفرمایید بسیار سپاسگزارم

پاسخ
لینک۱۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۸:۳۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. عرض ادب متقابل. تشکر. شما قلبتان پیش حضرت زینب س است و زیارت حضرت معصومه س برای شما همان ثوابی را دارد که زیارت حضرت زینب س . برای شما ثواب زیارت حضرت معصومه س و حضرت زینب س به خاطر کار خیری که انجام داده اید نوشته شده است. در واقع حضرت زینب به شما می گویند که برای خواسته هایتان به ایشان متوسل شوید و شما حرم او را خالی از زرق و برق دنیوی دیده اید چون ایشان می خواهند به شما بگویند چیزی که برای ایشان مهم است ظاهر سازی مردم و تشریفات نیست بلکه صفای قلبی زوار ایشان و عشق زوار به ایشان و ایمان آنان است که زینت حرم حضرت زینب س است و نه طلا و زرق و برق دنیوی. خانواده شما با ایمان هستید و شما در رویکردتان به زندگی سعی می کنید به سیره و روش حضرت معصومه س و حضرت زینب س عمل کنید ( دو کفش). انشالله حاجت روا خواهید شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۵:۳۳
نرجس

نرجس : سلام و خسته نباشید. سال نوتون مبارک باشه.
خواب دیدم در صحن یکی از معصومین هستم(احتمالا حرم حضرت معصومه بود اما بزرگتر و به شکلی دیگه) چادر سرم بود. معشوق من (که محرم هستیم) هم اونجا حضور داشت. فردی به اسم هاتف دیدم که کت سبزی پوشیده بود و من از دیدنش خیلی خوشحال شدم و اونو به معشوقم نشون دادم و بهش گفتم من از بچگی هاتف رو دوست دارم.معشوقم چیزی نگفت اما با اینکه در واقعیت قد بلند و چهارشونه هست، اما وقتی کنار هاتف ایستاد قدکوتاه به نظر میرسید. هاتف قد و قواره‌ی غیرمعمولی نداشت.اما معشوق من در برابر اون کوچیک بود.معشوق من کت و شلوار و پیرهن مشکی پوشیده بود.بعد انگار معشوقم روی زمین صحن دراز کشیده بود و من هم کنارش با عرض معذرت داشتم با آلتش ور میرفتم.آلتش کوچیک بود و نعوظ نداشت. هر دو لباس پوشیده بودیم .من چادر هم سرم بود و هاتف بالای سر معشوق من بود و انگار منتظر بود ما کارمون تموم شه و خداحافظی کنیم تا با معشوق من برن جایی.من تمام مدت نگران بودم و دلم میخواست رفتنشون به تعویق بیفته تا که معشوق من گفت تو ازدواج کن(اینطور برداشت کردم که یعنی اگر من برنگشتم، تو ازدواج کن) من خیلی ناراحت شدم ولی چیزی نگفتم. باز انگار کمی خوابم عوض شد و معشوقم گفت تو برو داخل حرم، من صبح زود میام دنبالت.من قبول کردم و رفتم داخل. اما وقتی رفتم داخل پشیمون شدم و با خودم گفتم کاش منم میرفتم باهاش. انگار چند ساعتی در حرم موندم. بعد که اومدم بیرون نصفه شب بود اما حرم شلوغ بود و سمت در خروجی میرفتم و اسم معشوقم رو صدا میکردم که شاید پیداش کنم. اما نبود. اما با خودم گفتم خب تقصیر منه ،فلانی گفت صبح زود میام دنبالت اما من زود اومدم بیرون از حرم.
ممنون میشم تعبیر کنید.با ترس و دلهره عجیبی از خواب بیدار شدم.

پاسخ
لینک۱۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۰:۴۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. سال نوی شمام مبارک. من در خوابتان متوجه نشدم که هاتف را در واقعیت می شناسید یا خیر. اما اگر نمی شناسید هاتف به فرشته اشاره می کند و آقایی که محرم شماست در مقابل یک فرشته احساس می کند که از لحاظ مقام و شخصیت کوچکتر است و شما هم مقام فرشته را بالاتر از او می دانید. از لحاظ مالی معشوق شما احساس می کند که استطاعت زیادی ندارد یا اینکه از نظر شخصیتی احساس حقارت می کند. شما از اینکه او از شما جدا شود نگران هستید و دلتان شور می زند و او می خواهد که تحت هر شرایطی شما زندگی موفقی داشته باشید و اینکه شما را به خدای بزرگ می سپارد تا در پناه او مصون و محفوظ باشید. شاید او قرار است کاری انجام دهد و فاصله ای بین شما خواهد افتاد ولی به شما گفته است که دنبالتان می آید پس انشالله خطری او را تهدید نمی کند. لطفا برای دفع شر و حفظ جان او به اندازه وسعتان گوسفند یا مرغ قربانی کنید و گوشتش را به فقرا ببخشید و اصلا از آن خودتان تناول نکنید. از حرم بیرون آمدن یعنی دل به خدا نسپردن و نگرانی که در واقع وقتی به خداوند توکل می کنید، نگرانی جایز نیست. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۵:۴۲
پگاه

پگاه : سلام خانم هراتي نازنين من تقريبا زمان ادان صبح بود كه خواب ديدم عيد غدير هست و دونفر خادم حرم امام رضا توي يه ليستي دنبال اسامي سيدها ميگشتن (من سيد نيستم) بعد نميدونم چه كاري بايد انجام ميشد كه به من گفتن اشكال نداره شما به جاي اون كار يه شيفت برو حرم خادمي خيليييي خوشحال شدم و بعد از خواب بيدارم كردن اين تعبيرش چي ميتونه باشه؟

پاسخ
لینک۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۳۶:۴۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما باید سعی کنید که کاملا مطیع امام رضا ع باشید و مثل شیعیان واقعی حضرت علی ع رفتار کنید. باید خودتان را پرورش دهید و زندگی تان را سرو سامان ببخشید. باید در مقابل با سختی ها خودتان را قوی نگه دارید و ناامید نشوید. توکلتان باید به خدای بزرگ باشد و تمام خصلت های مثبت یک مومن را در وجودتان باید پرورش دهید. باید مهربان باشید. باید بخشنده باشید. باید از جان و دلتان به عشق اطاعت از امام رضا ع در راه رسیدن به اهداف الهی و رسیدن به عشق خدای بزرگ و درک عظمت او بکوشید. باید به دیگران از مال و ثروت خودتان در راه خدا ببخشید و بخل به خرج ندهید. باید درهم برهمی زندگی تان و احساساتتان را ترو تمیز کنید و روی پای خودتان بایستید. اینها خادمی امام رضا ع است و نه جارو کشیدن زمین حرم. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۴:۵۳
Shirin

Shirin : سلام خانم هراتی خسته نباشید،امروز مادرم خواب دیدند که من به زیارت امام رضا (ع)مشرف شدم درب های حرم به روم باز بودند اما نمیتونستم وارد شم،و خیلی هم موجه بودم توی خواب و مشکلی نداشتم اما نمیتونستم وارد شم،هم مادرم هم خودم خیلی ناراحت هستیم،چون من به شدت ایشون رو دوست دارم و الان احساس میکنم که از من ناراحت هستند که نخواستن من وارد حرمشون بشم ، ممنون میشم که راهنمایی کنید منو،سپاس

پاسخ
لینک۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۴:۰۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما کاری کرده اید که ایشان خوششان نمی آید در حالیکه منظورتان این نبوده که ایشان را ناراحت کنید. مهم ترین چیزی که امام رضا ع نسبت به آن حساس هستندو در وصیت نامه شان آمده است این است که ایشان مداوم از فرزندشان درخواست می کنند که ببخشد. از مال و اموالش به فقرا ببخشد و خست و بخل به خرج ندهد. شاید شما در این زمینه کوتاهی کرده اید؟! یا دل کسی را شاید شکانده اید و به فقیری بی توجهی کرده اید؟ امیدوارم توانسته باشم راهنماییتان کنم. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۸:۱۲
Skineh

Skineh : باعرض سلام
حدود ساعت پنج صبح خاب دیدم تو حرم امام رضا هستم وداشتم میرفتم ک ضریح رو زیارت کنم ک گروهی اومدن تشییع جنازه نمادین حضرت زهرا رو شروع کنن منم همراهشون شدم یادم آمد وضو ندارم وقتی وضو گرفتم همه چی تمومشده بود فقط برای تشییع جنازه جسدی بود حالت مومنایی شده ک بعد مراسم دیدم جنازه تکون خورد ودختری سیاه پوست وبی حجاب هست ک تو حرم غوغا شد وهمه شاکی

تعبیرش چیه خانم هراتی

پاسخ
لینک۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۳۸:۰۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما قلبتان با حضرت امام رضا ع است و کار خیری انجام داده اید که ثواب زیارت ایشان را برایتان نوشته اند. ولی در عین حال خوابتان می گوید که حضرت فاطمه س نمی خواهند که به اسم عزاداری برای ایشان به صورت طولانی و نمادین مردم از روحیه ای افسرده و با دلی شکسته بنشینند و غصه بخورند. حضرت زهرا س می خواهند که مردم خوشبخت و شاد باشند و هر چیزی را با اعتدال رعایت کنند. زیاده روی در عزاداری فقط دنیای مردم را سیاه و خراب می کند و هیچ خاصیتی هم ندارد! همیشه ما وفات ها را تعطیل می کنیم و مرتب عزاداری می کنیم ولی تولد حضرت زهرا تعطیل نیست! یعنی برای عزاداری اهمیت بیشتری قائل هستیم تا جشن. و این باعث می شود که در درازمدت مردم خنده را فراموش کنند و فقط گریه کنند. خدای مهربان می خواهد که مردم در دنیا و آخرت خوشبخت باشند. ربنا اتنا فی الدنیا حسنه و فی الاخره حسنه. اگر خدا دنیا را برای مردم نمی خواست، فقط در دعای قنوت می گفتیم ربنا اتنا فی الاخره حسنه. اما مردم به دنیا آمده اند تا زندگی کنند و لازمه ی زندگی داشتن روحیه ای شاد و سالم است. حضرت زهرا س هم راضی نیستند که مردم در عزاداری زیاده روی کنند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۷:۵۶
Skineh

Skineh : باعرض سلام وخسته نباشید خدمت خانم هراتی
من حدودساعت۵صبح خواب دیدم درباغ کنار خونمون چندتا گاو گوساله مشغول چرا هستن ودرخانه ک همه جمع بودیم مادرم مشغول بریدن سر یکی از برادراش ک خیلی هم دوستش داره بود وبعد یه کبوتر اومد خونمون ک مریض بود ومن اونو گرفتم تا دوا ودرمونش کنم تعبیرش چیه ممنون

پاسخ
لینک۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۵۱:۴۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. دوست خوبم در تمام صفحات تعبیر خواب آمده که خوابتان را در صفحه مرتبط با خودش ثبت کنید. شما خواب گاو دیده اید چرا در تعبیر خواب حرم آن را ثبت کرده اید؟ لطفا در صفحه تعبیر خواب گاو خوابتان را ثبت کنید تا تعبیر شود. شما مجددا در صف نخواهید ماند و حقتان برای صف رعایت خواهد شد.

پاسخ
لینک۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۱:۲۴
Skineh

Skineh : با عرض سلام خدمت خانم

دیشب ساعت۳بامداد خواب دیدم درحرم امام رضا هستم وجایی بود شبیه باقچه ومن مشغول تمیز کردن اونجا شدم ینی با چوب جارو میکردم اونجاگِل زیاد بود وبعد اینطرف برگشتم جارو کنم بیرون خانه خودمون بود

پاسخ
لینک۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۹:۱۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما قلبتان بسیار پاک است و دلتان پیش امام رضا ع است. دلتان می خواهد همه کارها را به صورتی مثبت انجام دهید و مشکلات مردم را حل و فصل کنید و یا عملی نیک داشته باشید که امام رضا ع از شما راضی باشند و همینطور که شما مشکلات مردم را حل و فصل می کنید و در راه رضای خدا کوشا هستید، مشکلات و مصائب و سختی ها از زندگی خودتان هم جارو خواهد شد و به آرامش و راحتی می رسید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۸:۱۲
Smira

Smira : سلام وقت بخیر خواب دیدم رفتیم حرم حضرت معصومه البته با پای پیاده و خانواده بعد رفتم ضریح رو زیارت کردم وحاجتم رو خاستم خانم هراتی نا گفته نماند من سالهاست حاجتی دارم که برای اون دعا میکنم اما تا بهحال به اون نرسیدم وهمشه توی خواب کنار مرقد اعمه حاجتم رو کنار ضریح میخام . خلاصه بعدش از خواب بیدار شدم ونمار صبح خوندم وقتی خوابیدم دوباره احساس کردم د خیابان های اطراف قم هستم ومیخاستم شیرینی بخرم ویکسره میگفتم باید ۶ تا بخرم اما وقتی معازه رفتم ۵ مدل انتخاب کردم ومیگفتم اینها بزرگ هستن و ۵تاکافی هست ویکیش هم روش کاکاعویی بوده ومغزش زعفرانی با تشکر

پاسخ
لینک۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۲:۴۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما احساس می کنید که در مسیر زندگی تان خیلی کند پیش می روید و برای رسیدن به خواسته هایتان خیلی تلاش می کنید. امیدوارم آنچه که خیر و صلاحتان هست برایتان پیش بیاید. ولی اجازه دهید یک مسئله مهم را برای شما مطرح کنم. دوست خوبم اگر شما چیزی از خدای بزرگ می خواهید، منوط به سعی و تلاش شماست که به آن برسید یا نرسید! مثلا شما نمی توانید بگویید خدایا من را مهندس کن. اگر درس نخوانید تمام قرآن را هم 100 بار بخوانید و به 124000 پیامبر هم التماس کنید به خواسته تان نمی رسید. دوم اینکه حاجت شما منوط به صلاحدید خداوند است. اگر چیزی به ضرر شما باشد، صدها بار هم از خدای بزرگ طلب کنید به آن نخواهید رسید مگر اینکه آدم بدی باشید و خدا شما را به حال خودتان رها کرده باشد. اما وقتی خداوند کسی را دوست داشته باشد هیچ وقت حاجت بد او را ولو به اصرار به او نمی دهد. سوم این که باید خواسته تان، چیزی باشد که اصولی و منطقی است. مثلا اگر شما عاشق کسی باشید که اصلا عشقی به شما ندارد یا از وجود شما با خبر نیست، با دعا نمی توانید به او برسید. عشق شناخت می خواهد و یک مورد دو طرفه است. یکی به عنوان انسان در نظر گرفته نمی شود و دیگری به عنوان کادو یا شیء! هر دو انسان هستند و می توانند خواسته های خودشان را داشته باشند. مثلا اگر کسی که شما دوستش داری عاشق کسی دیگری است، شما نمی توانید به ضرب و زور دعا او را عاشق خودتان کنید. این را عرض کردم چون باید در نظر داشته باشید که دعا هم شرایطی دارد. عدد 6 در خوابتان به گرماو عشق و تعادل، آرامش و خانواده اشاره می کند. اما شما 5 تا خریده اید و این یعنی مسیر زندگی تان عوض خواهد شد و عملی تر عقلانی تر و جسورانه تصمیم خواهید گرفت. ذهنتان آرام می شود و از زندگی تان لذت خواهید برد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۳:۴۴
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت