کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب حشرات

دیدن حشرات در خواب، تاویلش بیماری مسری یا متضرر شدن و یا نزدیک شدن دشمنان به بیننده خواب است. نیش خوردن از حشرات ، به این معنی است که از جانب کسی از دوستانتان، مورد خیانت قرار خواهید گرفت.

اگر کسی در خواب حشرات را از خود براند، یا آنها را بکشد، رفع بلا و سختی خواهد شد و بیماری و دشمن از وی دور شده و به آرزوهایش خواهد رسید.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

21 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

Tiyana

Tiyana : یادم رفت بگم که وقتی دردستشويي شلوارک رو پايين کشيدم،ديدم شکمم هم قرمز شده انگار حشره قبلا شکمم روهم گزيده بوده من متوجه نشدم

پاسخ
لینک۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۸:۳۳
Tiyana

Tiyana : من خواب ديدم بااقواممون بودم که ایم لحظه به موهایم دست زدم و ديدم که تا کمرم بلنده،در بيداري موهای کوتاهی دارم،و به خودم ميگفتم که چرا من همش ازموهام مينالم شاید زیاد پرپشت نيست ولی خوب بلنده، ميخواستيم جايي بريم،من رفتم خونه ی پسرخالم که ارايش کنم وبريم،توی اون اتاق پسر خالم و برادرم بودند،رفتم دم آينه شون،البته آينشون يک روکش چوبی داشت نشستم که ارايش کنم، در ران پاي چپم احساس سوزش کردم میخواستم شلوارن رو دربيارم که ببينم چيه چون کسی تو اتاق بود رفتم دستشويي، احساس ميکردم از این حشره های ریزه،از مورچه یک کم بزرگ تر، اون حشره رو ندیدم نشستم سرتوالت، در توالت باز بود دررو نبستم و پرده رو کشيدم،و ادرار کردم یه مقداری از ادرارم هنوز تخليه نشده بود نمستونستم تخليش کنم که از خواب بیدار شدم، (سلام خانم هراتی سری قبل دستم خورد واشتباها متن خوابم نصفه امد)

پاسخ
لینک۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۳:۳۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام عزت و احترام شما زیاد است و روابط شما با فامیل و دوستان هم زیاد است. فکرتان راحت و باز است. شما اجتماعی هستید و آماده اید که بازتر باشید و شخصیت خودتان را بیشتر نشان دهید. اما کسی هست که به شما تنش و اضطراب می دهد و باعث می شود احساسات شما جریحه دار شود و می خواهد مانع این شود که شما مستقل باشید. شما فاصله تان را با بعضی ها حفظ خواهید کرد و سعی می کنید که با آنها صمیمی نشوید هر چند که هنوز هم با آنان در رفت و آمد هستید. سعی می کنید انرژی منفیتان را تخلیه کنید و به آرامش برسید هر چند که نمی توانید کاملا از این افکار بیرون بیایید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۱:۱۸
محمد

محمد : سلام خوب هستید؟ من خواب دیدم در اتاقم بودم بلند شدم تعداد زیادی حشره بر ۴ طرف دیوار اتاقم نشسته بودن ولی اروم بودن و حرکتی نمیکردن ،یهو دیدم تو دستم سم هست و از بالا سم ریختم روشون روی همشون نفهمیدم که مردن یا خیر. ممنون میشم اگر تعبیر خوابم رو بگید

پاسخ
لینک۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۴۴:۵۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما در موقعیتی قرار گرفته اید که نگرانی های زیادی دارید و موانع زیادی در زندگی تان هست که باید به آنها غلبه کنید. شما توانایی دارید که از شر استرس ها و موانع منفی زندگی تان، خودتان را خلاص کنید و سعی می کنید که فاکتورهای نامطلوب را در زندگی تان از بین ببرید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۷:۰۸
تیرداد

تیرداد : سلام خواب دیدم خونه دوستم بودم رو فرشش یا رو پتوشون حشرات ریز با کرم ریز بود من با دست یکی یکی از فرش جداشون میکردم مینداختمشون رو زمین پیش دوستم تا بکشه بعد خواب دیدم با یک نفر حرفم شد من کتکش زدم ولی بعد از دلش دراوردم

پاسخ
لینک۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۲:۲۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما اجازه نمی دهیدکه سر دوستتان کلاه برود و مال و اموال او به هدر برود و او را راهنمایی می کنید تا جلوی ضررش را بگیرید. شما دوستتان را نصیحت می کند و به او سخت می گیرید ولی هدفتان محبت به اوست. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۵۷:۲۹
Shima

Shima : سلام . من دیشب خواب دیدم یه سری حشرات شبیه کفش‌دوزک ولی به بزرگی سوسک هست بعد اینا رو گاز میزنم نصف میکنم و قورت میدم انگار که میخوام بکشمشون . بعد به شکمم نگاه میکنم که داره بزرگ میشه ولی نه به صورت عادی (به صورت ناهموار) ، مثلأ یه جای شکمم به اندازه یه توپ پینگ‌پنگ ورم کرده بود بهش دست زدم خیلی سفت بود. بعد احساس کردم حشره‌ها دارن تو شکمم زنده میشن و میخوان شکمم سوراخ کنن بیان بیرون که قبل اینکه این اتفاق بیافته بیدار شدم . (نمیترسیدم ولی ناراحت بودم تو خواب که از ناراحتی بیدار شدم)

پاسخ
لینک۱۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۸:۳۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. اثرات منفی و مخرب بعضی مسائل زندگی به شما فشار می آورد و شما این مسائل را درون خودتان می ریزید و راجع به آن با کسی حرف نمی زنید و سکوت می کنید و این خودخوری و درونگرا بودن شما باعث می شود که از لحاظ احساسی تحت فشار عصبی قرار بگیرید و احساس افسردگی کنید. این کار شما خیلی به ضررتان است و اگر چیزی نگران و ناراحتتان کرد باید با دیگران صحبت کنید و خشم خودتان را فرونخورید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۹:۴۸
m69

m69 : سلام.خواب دیدم یه حشره تقریبا اندازه عقرب ولی یکم شبیه عنکبوت بود موجود عجیبی بود من یه چیز خاص برا کشتنش داشتم هر دفعه که میکشتمش از یه قسمت بدنش دوباره رشد میکرد باید یه چیزی میرختم روش تا نابود بشه ظاهرا خیلی هم خطرناک بود دفعه آخر از چشمش رشد کرد بعد یه چیزی ریختم از بین رفت ولی باقی مونده هاش یه دفعه نبود منم همش نگران بودم نکنه مامانمو نیش بزنه

پاسخ
لینک۲۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۳:۰۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما از گیر دادنها و حرفهای نیشدار کسی ناراحت هستید و فکرتان ناراحت است که نکند کسی شما و یا مادرتان را ناراحت کند. حتی او ممکن است بدبین و شکاک باشد یا چشمش شور باشد و شما را چشم بزند. برای دفع شر صدقه بدهید که قطعا موثر است . تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۳:۴۳
سایه

سایه : یادم رفت بنوستم پیچ بغل شوفاژ هم دیدم که استیل بود و فکر می کنم چرخوندم که شوفاژ داغ بشه

پاسخ
لینک۱۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۵:۵۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : شما می توانید دمدمی مزاج باشید و احساس می کنید که دارید عصبانی می شوید و کنترل آرامشتان را از دست می دهید.

پاسخ
لینک۱۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۹:۳۳
سایه

سایه : سلام خانم هراتی عزیز دیشب خواب دیدم بازنشسته شدم با فوق دیپلم حقوقم خیلی پایینه و دنبال اینم که فرم بفرستم وزارت خونه برای تمدید، فهمیدم که سابقه ام پر نشده سابقه ام کمه ، کارهای رفتنم را به خارج انجام دادم یکسری از گل هام را برداشتم داشتم راه می رفتم یک آقایی مزاحمت ایجاد کرد گفتم الان تو خارج نمی شه درگیر شد حق را به آن می دن ، بعدش دیدم رفتم داخل کشوی میز دوستم فاطمه شیرینی زبون بود برداشتم خوردم گل بنفشه آفریقاییم تو آب خراب شده بود تو طبقه همکف ساختمانی بودم میزم آنجا بود بغل پنجره ، آوردنش این ور کنار میزها ، یک خانمی بهم گفت اگر این را می خواهی باید این را شرایط را تحمل کنی یادم نیست چی را گفت من می خوان شرکتی بودم میزم بغل کارت زنی بود با خودم گفتم چه بد ، مجبورم هر روز آقای را یک روزی دوست داشتم ببینم ، یک حشره سیاه قوی هر جایی که می رفتم سوراخ می کرد رد می شد هی با جارو زدم تو سرش نمرد رفت تو حمومی از پلاستیک نقره ای پودری رد شد آنقدر قوی بود بعدش برگشت آمد جلوی چشمان من ، پتو انداختم روی خودم ولی نوری که داشت بهم نزدیک می شد را دیدم

پاسخ
لینک۱۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۵:۲۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام عزیزم. شما به عبور از مرحله ای از زندگی به مرحله دیگر فکر می کنید و اینکه چه کارهایی را باید کنار بگذارید و چه کارهایی را باید از نو شروع کنید. شما به دنبال این هستید که چیزی را به زندگی تان وارد کنید که در حال حاضر احساس می کنید که کم است و فکر می کنید که قدرتان را ندانسته اند. احساس می کنید که زندگی تان دچار هرج و مرج شده و در این شرایط دوست ندارید برایتان دردسر اضافه به وجود بیاید. شما عشقی را که فکر می کردید ماندگار است از دست داده اید و خودتان را ساده لوح می دانید. شما انرژی منفی و مخربی را از بابت آن اقا در ذهنتان دارید که همه جا همراه شماست و احساس می کنید این نیروی منفی شما را تعقیب می کند. به شما توصیه می کنم ذکر فاطمه زهرا س را همیشه قبل از خواب یا هر وقت احساس عصبانیت و نگرانی کردید 7 بار به این صورت بگویی: یا فاطمت البنت محمد رسول الله. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۶:۲۰
azam

azam : سلام خانم هراتی عزیز
دیشب خواب های مختلف دیدم آخرین قسمت خوابم این بود که احساس کردم حشرات ریز روی دستم هستن و در حالی که میخواستم سر در بیارم چی هستن و چطور دورشون کنم احساس کردم وارد بدنم شدن ، یعنی یه جورایی انگار زیر پوستم بودنو حرکت میکردن و به طرف بالا میومدن و رنگشون سبز روشن بود و پوست خودم هم همون رنگی بود ، از ناراحتی سرم روبرگردوندم که نبینم، یکی از اونا که زیر پوستم بود گرد بود مثل گلبول و سبز.
همسرم که کنارم بود و نگاه میکرد گفت برو دکتر اینا باعث ادیتت میشه و تو رو میکشه ها...
و من با ناراحتی از خواب بیدار شدم. قبل اذان صبح بود...
ممنونم از لطفتون برای تعبیرش.

پاسخ
لینک۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۱:۲۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. حشره در خوابتان، نمادی از ترسها و نگرانی های شماست. شما از چه چیزی نگرانید؟ چه چیزی به معنای واقعی کلمه شما را آزار می دهد. شما در ارتباط با دیگران دچار نگرانی هستید و این حشرات موانع و نگرانیهای کوچکی هستند که شما باید بر آنها غلبه کنید. شما در واقع در روابطتان حدو مرز برای دیگران نمی گذارید و به دیگران اجازه می دهید که زیادی به شما نزدیک شده و در کارتان دخالت کنند. آنها به اسم خیرخواهی تاثیری منفی روی شما می گذارند و البته شما با خودتان هم صادق نیستید و این معنی متفاوت بودن رنگ پوست شما در خواب و بیداری است. شما به آنها اجازه می دهید در کارتان دخالت کنند و بعد حرص می خورید که چرا دخالت می کنند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۹:۰۹
Ghazal

Ghazal : سلام خسته نباشید خواب دیدم ک یک اکواریوم تو خونه داریم ک توش حشره بود و من میخاستم باهاشون بازی کنم چون حوصلم سر رفته بود و عقرب توسی و زنبور و مار کوتاه و لاغر سبز رنگ برداشتم و روی زمین اناقم گذاشتم فک کنم باز حشره بود من یادم نیس بقیش چی بودن ولی چن تا دیگم بود.. بعد ترسیدم ک نیشم بزنند و از بازی باهاشون منصرف شدم چون انگار عقرب حالت حمله گرفته بود و حس کردم میخواد نیشم بزنه و ب پدرم گفتم ک اینارو بزار سرجاش و او یکی یکی و مراقب بود ک نیش نزنند و وقتی مار رو میخواست بندازه تو اکواریوم از دستش داشت میفتاد چون تکون میخورد مار ک پرتاب شد داخل اکواریوم و ی پرنده یا کلاغ مشکی ازش اومد بیرون ک ناراحت شد ازینکه یهو ترسید و انگار ی یادداشت ب زبون خودش گذاشت و پرواز کرد و رفت و من ناراحت شدم ازینکه رفت و بعد پدرم زنبوررا کشت و داد ب من بندازمش دور و من مراقب گرفته بودم ک نیشش ب من نخوره و به این فک میکردم اگ نیش بزنه چی میش چون تاحالا نیش نزده منو.

پاسخ
لینک۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۳۴:۳۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما با احساسات خودتان واقف هستید و ممکن است که احساس کنید که زندگی تان به دور باطل افتاده و به جایی نمی رسد. باید برای خودتان وقت بگذارید تا آرامش پیدا کنید و از تنش خلاص شوید. شما به نگرانی ها و ترسهای تان فکر می کنید و با آنها روبرو می شوید. از حرف های نیش دار و کلمات تلخ گرفته تا افکار منفی و سخت کوشی هایی که برای موفقیت انجام داده اید و دشمنی هایی که با شما شده است. ضمیر ناخودآگاه شما از این افکار منفی خسته شده و عادت های آزار دهنده ی شما می خواهد که از این دور باطل بیرون بیاید. شاید آدم بدی از زندگی شما بیرون برود و دیگر به شما نیش نزند و اعصابتان را خراب نکند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۴:۳۷
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت