کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب حشرات

دیدن حشرات در خواب، تاویلش بیماری مسری یا متضرر شدن و یا نزدیک شدن دشمنان به بیننده خواب است. نیش خوردن از حشرات ، به این معنی است که از جانب کسی از دوستانتان، مورد خیانت قرار خواهید گرفت.

اگر کسی در خواب حشرات را از خود براند، یا آنها را بکشد، رفع بلا و سختی خواهد شد و بیماری و دشمن از وی دور شده و به آرزوهایش خواهد رسید.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

26 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

فرينا

فرينا : يادم نيست اينو گفتم يا نه، كه من قبلاً اسفند دود ميكردم ولى نه هر روز الان دوازده روزه كه هر روز اسفند دود ميكنم و مامانم توى خواب گفته كه فرينا ايندفعه زياد تر و روزهاى بيشترى اسفند دود كرده بخاطر همين حشره ها اومدن بيرون و اومدن زير سقف

پاسخ
لینک۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۰:۳۲
فرينا

فرينا : سلام عزيزم اميدوارم حالتون خوب باشه
برادرم ديشب خواب ديده از سقف اتاقم يه كم خاك ميريزه بعد از همونجا يه حشره خيييلى عجيب غريب سياه اومده بيرون افتاد رو زمين تو اتاقم بعد ديده كه سقف اتاقم طبله كرده زيرش حشرات جمع شدند مامانم گفته فرينا اين دفعه بيشتر از قبل اسفند سوزونده اين حشرات بخاطر همين زير سقف جمع شدند!!! راستش من هميشه هر چند وقت يكبار اسفند ميسوزوندم اما الان ده روزه هرروز قرآن ميخونم و اسفند هم هر روز ميسوزونم!! برام جالب بود كه برادرم بى خبر از اين قضيه اين خوابو ديده!!!

پاسخ
لینک۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۰:۱۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام تشکر. شما با خواندن قرآن و دود کردن اسپند، نگرانی هایتان و موانعی را که شما را آزار میدهد را از سر راه آرزوهایتان و از سقف آرزوهایتان بر میدارید. دشمنان شما جا پای محکمی ندارند و سقوط خواهند کرد.

پاسخ
لینک۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۱:۱۴
leili

leili : سلام خانم هراتی جان
خواهرم مجرده و با تمام پس اندازش یه خونه در تهران خریده و فقط من در جریانم.
خواب دیدم خواهرم میخواد یه خونه ی دیگه در مرکز شهرستان بخره ، من رفتم وسایلمو جمع کنم اما توی خواب خونش توی تهران نبود بلکه تو یکی از شهرهای کوچک یه شهر دیگه بود ، همونجایی که من دوران کاردانی بودم. من امتحان دینی هم داشتم و در حال خوندن کتاب معارف بودم. در همین حال همکلاسی پسر هم دیدم که علنا به من گفت در حال خیانت کردن به تو هستم. من هم خیلی راحت پذیرفتم و بیخیالش شدم. خواهرم توی خونش یه سگ کوچک سفید داشت که همه چی براش گذاشته بود،( من در بیداری بعضی وقتا تنها میرم اونجا و به خونش سر میزنم و پول شارژ و .... میدم)، در خواب رفتم وسایلم را جمع کنم بیام ، سگ را گذاشتم کف دستم تا با خودم بیارم ، رفتم توی حموم ، از اونجا حموم طبقه ی پایین معلوم بود ، بعد یه سگ شبیه همون سگ یه مقدار بزرگتر بغل دستم بود جفتشون را بغل کردم داشتم با خودم می اوردمشون همسایه رو دیدم که می خواست یه سگ قهوه ای هم به من بده اما گفتم من خودم دوتا دارم و قبول نکردم. سگ کوچیکه کف دستم رو داشت می گزید، از محل گزیدگی یه عالمه حشرات مختلف سبز و سیاه ریز اومد بیرون، همونجا از دست سگا ناراحت شدم. جفتشونو انداختم زمین روی خاکا و ناپدید شدن. دستم رو تکوندم همه ی حشرات از بین رفتن و جای گزیدگی خوب شد. بعدش دلم می خواست سگ کوچکه رو بیارم اما هر چی گشتم پیداش نکردم.

پاسخ
لینک۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۲:۱۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. انتظارات شما و توقعاتتان از محیط جدید منزلی که خواهرتان در آنجا خانه تهیه کرده است، بسیار بالاست در حالی که آن منطقه خیلی هم بالا و تاپ و مدرن نیست و آدمهایی که آنجا هستند و دم از دوستی و رفاقت می زنند می توانند بسیار سماجت به خرج داده و به اسم رفاقت مزاحمت های زیادی برای شما درست کنند و یا بخواهند پولهایتان را بالا بکشند و شر و دشمنی به پا کنند. بنابراین باید مواظب باشید که خیلی به این دوستان جدید ( در محیط جدید) وابستگی پیدا نکنید زیراهمه شان چاخان و شارلاتان هستند. شما در حال بالا بردن و قوی کردن درک و ایمانتان هستید و دیگر بچه بازی های کودکانه و سبک سرانه پسرانی که ادعای عشق کرده و لاف از مردانگی می زنند به نظرتان نمی آید و عاقلتر از این حرف ها هستید که گول آنها را بخورید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۹:۴۰
mmd

mmd : سلام . من خواب دیدم که من , برادرم , خواهرم و خواهر زاده ام در خانه هستیم بعد خواهر زاده ام توجه ی من را به حشره ای با چشمان قرمز(خون خوار) روی پنجره جلب کرد وقتی با دقت دیدم که چند حشره بودند خواستم یکی از حشرات رابکشم که فهمیدم تعداد آنها زیاد شده است پس من جیغ ( فریاد ) کشیدم خواهرم متوجه شد و جیغ کشید که آنها از پنجره ی دیگر وارد خانه شده اند و اینکه بر روی بدن می چسبند و خون میخورند و از وحشت به حمام رفتم و در را قفل کردم و بدن خود را با آب بدون حشره ساختم ولی از برادر و خواهرم خبر نداشتم چه اتفاقی بر سر آنها آمده است

پاسخ
لینک۲۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۵:۲۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. انسان های بدی که حرف های نیش دار می زنند و با شما دشمنی دارند وارد زندگی شما شده و فضولی می کنند و یا اینکه فکرتان بابت مسئله ای نگران است و شما افکار خودتان را شسته و افکار منفی را دور می ریزید و مثبت اندیش خواهید شد. برای دفع شر و سختی ها حتما صدقه بدهید.

پاسخ
لینک۲۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۱:۵۴
سعید

سعید : با سلام. این خواب رو خانوم سابق بنده دیده اند که می نویسم براتون:

من خواب دیدم که در یک باغ خشکیده بودیم که همه چیز توش پژمرده بود. من بودم و شوهر سابقم و مادر ایشان. به نظر مادر ایشان تن خودشان بود اما سرش، سر یه زن دیگه که زن خوبی نداشت. صورت بزرگ با آرایش زننده که سرش یکجور حس جادوگر به آدم می داد. در این باغ انواع و اقسام حشرات مختلف در هوا و روی زمین بودند. همسرم یک سنگ از زمین برداشت و زیر آن سنگ پر از کرم های زرد رنگ و یک سانتی بودند و بعد شروع کردند روی زمین رفتن. و من حس بسیار بدی به این فضا داشتم. همسرم یه دسته گل بسیار بزرگ و عجیب مثل ستونی از گل های سفید اما پژمرده برای من آورده بود. و من بسیار ناراحت بودم که چرا فضا پر از حشره است و گلها پژمرده اند. ضمنا در واقعیت مادر همسرم باغی نه چندان آباد دارند که به همسرم داده اند.

ممنون میشم راهنمایی بفرمائید.
با تشکر

پاسخ
لینک۲۶ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۵۲:۰۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. اینکه دیده اید در باغی خشکیده بوده اید، به این تعبیر می شود که رفتار، ایمان و افکار شما به گونه ای بوده است که زندگی شما را خراب کرده است. وقتی از شما می گویم منظورم همه شماست و نه فقط بیننده خواب. شما فکر می کنید که افکار مادر شوهرتان مال خودش نیست و این افکار را با جادو به او القا کرده اند. در حالی که باید بدانید، قدرت جادو در واقع نشاءت گرفته از ایمان شما به جادوست. اگر به جای جادو به خدا ایمان داشتید و قدرت خدا را بالاتر از هر چیزی می دانستید، متوجه می شدید که هیچ دستی بالاتر از دست خدا نیست و هیچ برگی از درخت نمی افتد مگر اینکه خدا می خواست!! شما بد بختی های خود را گردن جادو می اندازید چون به جادو ایمان دارید. در حالی که در قران آمده است : آیه 6 سوره جن می فرماید: یک عده از انسان ها و نوع بشر، به جای پناه بردن به خدا، به جن پناه می برند در صورتی که اجنه نمی توانند پناه آنها باشند. پس صریحا در قرآن آمده که جادو به کسی کمکی نمی کند!! حشرات مختلف در واقع سختی هایی هستند که خودتان در این راه برای خودتان دست و پا کرده اید. افسردگی، ناراحتی و بیماری...و حتی ثروتی که بدست می آورید هم به نظرتان بد می آید چون اساس و پایه افکارتان بر مبنای ناامیدی و افسردگی بنا نهاده شده. شما فکر می کنید که عشق همسرتان به شما پزمرده شده و وچود ندارد. لطفا عوض این همه افسردگی، تا دیر نشده است؛ به حرف هم گوش کنید... عشق را به هم نشان دهید... با ایمان خود به دهن شیطان بکوبید و همه چیز را از نو بسازید. خدا با شماست فقط او را بپرستید و عشق او را سرلوحه و سرمشق زندگی تان قرار دهید. خیر پیش.

پاسخ
لینک۲۶ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۱:۱۸
Parham

Parham : با سلام
وارزوی قبول طاعات و عبادات
در خواب دیدم که همسرم گلایه دارند که من در زمانی که مادر خانمم به مدت نزدیک به یک ماه که در خانه ما بودند ،من با ایشان رفتار مناسبی نداشتم و بایستی ایشان را راضی کنم که من اصرار داشتم که بد رفتاری نداشتم و رفتار طبیعی من بدین صورت است که در این هنگام مادر خانمم با ناراحتی گفتند که اگر رفتار تو‌خوب بوده است پس اینها چیست و درحالی که یک پاچه شلوارشان را تکان میدادند تعداد نسبتا زیادی قطعات رنگی کوچک با اشکال متفاوت و‌به همراه حداقل یک موجود حشره مانند که دیدن ان به نظر میرسید مشمئز کننده است (اشاره که پس اینها چیست اشاره به همینها بود که در حال تکان دادن پاچه شلوار روی زمین ریخت)
و در حالی که مادر خانم و خانم‌بودند من بدنبال گرفتن این موجود حشره مانند با دستمال کاغذی بودم که در طی دو نوبت موفق نشدم و نهایتا وقتی که حشره به سمت سوراخی در سه کنج دیوار فرار کرد من توانستم کرک های سطح حشره که شبیه به کرک های قاصدک بود را بگیرم وخود ان موجود به داخل سوراخ رفت
ضمن احترام خواهشمندم تعبیر و راهنماییی فرمایید

پاسخ
لینک۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۰:۲۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر و همچنین برای شما. مادر خانم شما از شما ناراضی است و نظرش این است که شما هر دقیقه یک رنگ رفتار از خود نشان می دهید. گاهی خشک، گاهی جدی، گاهی مهربان، گاهی شوخ طبع، و او هر بار که سعی می کند مثل شما رفتار کند و خودش را با شما وفق دهد که دلتان را به دست آورد، متوجه می شود که شما باز رنگ عوض کرده اید و او نمی تواند مانند شما به سرعت تغییر خلق و خو بدهد و ترحیج می دهد که از شما فاصله بگیرد چون گیج می شود و می ترسد که جوری رفتار کند که به دل شما ننشیند!! شنیده اید که می گویند فلانی یه چیزی کرد تو پاچمون که سرمون رو کلاه بگذاره؟!! این حشره که در پاچه ایشان رفته کنایه به همین مثل است. او نمی فهمد که از کجا دارد نیش می خورد!! نمی فهمد که موضوع چیست. او راجع به حس شما نسبت به خودش نامطمئن است و از اینکه شما از او بدتان بیاید می ترسد. آرزوی او این است که روابط خوبی با شما داشته باشد و شما و دخترش را خوشبخت ببیند. شما هم به جای گفتن من همینم که هستم، برای دلگرمی بیشتر خانمتان و مادرش کمی انعطاف پذیر تر و مهربان تر باشید به نفع خودتان است چون عشقی که آنان به شما می دهند در ازای این مهربانی، خیلی خیلی لذت بخش تر است برای شما. یک محیط توام با ترس و دیکتاتور مآبانه بهتر است یا محیطی پر از عشق و محبت و خنده و آسودگی خیال؟ تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۲:۱۰
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت