کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب حصیر

اگر کسی در خواب دید که حصیری نو و جدید دارد، و یا کسی حصیری نو به او داد، فایده ای به او می رسد و اگر دید که حصیر می بافد، عشق زنی را در دل می پروراند. اگر حصیر را کم ارزش یا نامرغوب دید، زنی که عشق او را در دل دارد از اصالت برخوردار نیست.

بافتن حصیر قیمتی تعبیرش این است که ارزش مادی و معنوی زنی که عاشقش است، زیاد است. اگر کسی خواب دید که حصیر فروشی می کند، به استفاده از دسترنج خود اهمیت می دهد و نمی خواهد که سربار کسی باشد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

3 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

سایه

سایه : سلام خانم هراتی دیشب خواب دیدم که خونه پدریم هستم البته در واقعیت آن خراب شده پشت خونه ۴ تا سفره حصیری بود و من گفتم یکیش واسع من ، با خواهرم بحث می کردم که شما همه چیز را بردید حداقل این یکی واسع من ، دیدم خواهرم یک تپه درست کرده و دارم تخم شترمرغ زیر خاک قائم می کنه برادرم هم کمکش می کنه تخمه هم انگاری دست داشت تپه می افته روی پای برادرم پای چپش را زخمی می کنه ، و برادرم دراز می کشه برادربزرگترم از زمین خودش خرمالو چیده بود داشت می آمد طرف ما ، اول خواستم برم من هم بچینم منصرف شدم گفتم خرمالوها نرسیده هست و بدو بدو برگشتم طرف خونه ، رئیس سابقم ازم خواست به زن داداشم بگم کار دندونش را انجام بده با خودم می گفتم زن داداشم زایمان کرده نمی تونه گفتم یکی دیگه را می گم معرفی کنه ، و دیدم روبروی خونه شیر گاز بزرگی که تو جنوب کشور هست هستش ، دیدم یک دختری داره پیچ گاز را سفت می کنه یک لحظه احساس کردم الان همه جا آتیش می گیره دیدم دختره پیچ را سفت کرد

پاسخ
لینک۲۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۰:۲۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما و خواهر و برادرانتان راجع به امور مالی با هم کمی اختلاف دارید. خواهر شما نمی خواهد حقیقت را قبول کند و روی آن سرپوش می گذارد. برادر شما از دفاع از او متضرر می شود . برادر بزرگترتان در زندگی اش احساس لذت و پیروزی و شکوه می کند. رئیس سابق شما از لحاظ روابط احتماعی ضعیف است . خانم برادرتان از غم فارغ می شود و موقعیتی در زندگی شماست که مدیریتش برای شما سخت است ولی دنیا به کام شما خواهد شد و مشکلاتتان حل می شود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۶:۰۱
فاطمه

فاطمه : سلام نیاز دارم ب راهنمایتتون میتونم از تون مشاوره بخوام؟

پاسخ
لینک۳۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۲:۲۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. اگر موردی باشد که بتوانم کمک کنم و به تعبیر خواب شما بستگی داشته باشد...منوط به اینکه کوتاه بنویسید البته.

پاسخ
لینک۳۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۸:۰۳
فاطمه

فاطمه : سلام
دیشب خواب دیدم ک روی صندلی نشسته بودم برای امتحان کسی ک دوسش دارم هم اومد اما کمی دیرتر وقتی روی صندلی نشست سلام کرد در واقع ما هم کلاسی هستیم بعد یک مراقب امتحان اومد پسر مورد علاقه ام راگرفت ب خاطر تقلب وقتی داشت پا میشد دیدم ک کفش حصیری ب پاشه البته یکی از پاهاش اینطوری بود و اون پای دیگ اش کفش خاکی رنگ پاش بود .البته اون پای ک حصیر پاش بود کفششم همراش بود یعنی یک جفت کفش داشت.من با خودم گفتم حتما برای تقلب اینکار کرده.نمیدونم متوجه منظورم شدید یا ن؟توضیح دادنش سخت بود.تشکر از شما.:)

پاسخ
لینک۳۰ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۲:۱۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما احساس عدم امنیت می کنید، نگران هستید که انتظارات دیگران را برآورده نکنید و از شکست می ترسید. دوست شما متقلب است و از عشق استفاده می کند تا به شما دروغ بگوید. او بابت کاری که می کند مورد انتقاد قرار خواهد گرفت. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳۰ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۴:۰۸

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت