کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب حلزون

اگر کسی خواب ببیند که روی حلزون پا گذاشت، با مردمی بد اخلاق در تماس قرار خواهد گرفت. اگر ببیند اطرافش حلزون ها در حال خزیدن هستند، در شرایط خطرناکی قرار می گیرد و باید محتاطانه رفتار کند. اگر کسی ببیند که در باغ و کشتزار او حلزون ها مشغول خوردن برگ ها هستند، دشمنانی در بیداری دارد که می خواهند به او ضرر و زیان مالی برسانند. اگر کسی ببیند که حلزون ها را کشت، از شر دشمنان خود ایمن خواهد ماند.

تعبیر خواب حلزون بزرگ
اگر خواب ببینید حلزون بزرگی روی جایی در حرکت است یا خانه کرده، یک دشمن بد اخلاق و قوی در آنجا دارید. اگر خواب ببینید که این حلزون در خانه کسی یا محله کسی خانه کرده است، تعبیر خواب به آن شخص بر می گردد و اوست که دشمنی قوی و بد اخلاق دارد.

تعبیر خواب حلزون در خانه
حلزون به شخص موذی و بداخلاقی تعبیر می شود که نمی گذارد شما از کاراو سر درآورید ولی خودش خیال دارد برای شما با بد اخلاقی خود و صحبت های پیچ درپیچی که راجع به شما می کند، دردسر درست کند.

تعبیر خواب کشتن حلزون
اگر خواب ببینید حلزونی را کشتید، از شر یک دشمن موذی راحت می شوید.

تعبیر خواب حلزون مرده
حلزون مرده، به دشمنی تعبیر می شود که از او کاری بر نمی آید و هیچ زیان و ضرر مالی از جانب او نمی تواند دامن شما را بگیرد.

تعبیر خواب حلزون در غذا اگر خواب ببینید در غذای شما حلزون زنده ای وجود دارد، کسی به مال شما چشم دوخته و خیال دارد به شما ضرر و آسیب مالی برساند. اگر خواب دیدید که حلزون می خورید، چنانچه در بعضی کشورها صدف و حلزون سرو می شود، به دشمن خود غلبه خواهید کرد و اگر حلزون دریایی می خوردید، به ثروتی می رسید که به سختی به دست آمده است.

تعبیر خواب صدف حلزون
صدف حلزون، در خواب به منزله پوششی است که دشمن شما برای خود درست کرده و در آن به صورت پیچ در پیچ و مخفیانه از این به آن حرف می زند و حرف ها را پیچ و تاب می دهد. این دشمن در صدف خود فرو رفته و خیال می کند در آنجا محفوظ است و اینکه خیال می کند شما نمی توانید او را ببینید و متوجه رفتار و اعمال یا حتی حضور او باشید. و دیگر اینکه صدف حلزون به منزله یک سد مقاومی است که دشمن شما بین خودش و شما قرار داده تا روابط شما به دوستی نیانجامد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

6 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

Dokhtare Ali110

Dokhtare Ali110 : سلام خانوم هراتی مهربانم. دیشب خواب دیدم یه حلزون توی بینیمه. گرفتم کشیدمش بیرون ، اول به نظر میرسید نمیشه درش آورد ولی بعد کاملا با دستم بیرون کشیدمش و مقدار کمی از مخاط بینیم هم باهاش خارج شد.

پاسخ
لینک۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۰۶:۱۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام عزیزم. شما زیادی حساس هستید و احساس می کنید که جلوی بینش و خرد و عقلتان را گرفته اند و نمی توانید خوب فکر کنید ولی فکرتان باز می شود و تصمیم درست را خواهید گرفت. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۱:۱۲
Ghazal

Ghazal : سلام من دیشب خواب دیدم ک یه اتاقی بود انگار مال من بود ولی شبیه اتاق من نبود و گلدان های دارای گیاهی مال من بودن بعد تو ساقه یکیشون یهو چن تا حلزون دیدم ک انگار از صدف در اومدن و تکون میخوردن و من خیلی چندشم شد از حلزون ها و ترسیدم و از این ک گیاهانم رو خراب کردند متنفر بودم ازشون بعد ب مادرم گفتم بیا گلدون رو ببر بیرون بزار چون انقد میترسم از حلزون ک نمیتونم نزدیک بشم و در واقعیت هم بدم میاد از حلزون

پاسخ
لینک۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۲:۵۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما در شرایط و موقعیت روحی جدیدی قرار می گیرید و زیادی حساس می شوید و احساس می کنید که شما را از اهداف و رویاهایان منع کرده و بازداشته اند. می خواهید اجتماعی تر و با انرژی تر باشید ولی از اینکه کسی جلوی پیشرفت شما را بگیرد متنفرید و حاضرید از خیر اهدافتان بگذرید ولی کسی به شما زور نگوید و دستور ندهد و تحکمی با شما صحبت نکند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۹:۱۳

فائزه : من خواب دیدم حلزونی توی پلویی که در حال پخش هستم بود درآوردمش انداختم توی آکواریومی که یه لاک پشت بزرگ بود انداختم لاک پشت هم فوری خوردن. !

پاسخ
لینک۲۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۶:۲۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : دست آدمی بد از مال و ثروت شما بریده خواهد شد و آدم خوب و زاهدی او را از زندگی شما خواهد برد.

پاسخ
لینک۲۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۰:۴۰

نگین : من خواب دیدم حلزون بزرگی رو دستمه همش میخواست انگشتمو گاز بگیره ولی من نمیزاشتم ولی خیلی دوسش داشتم

پاسخ
لینک۲۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۷:۰۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : شما با آدم بسیار بد اخلاق و بدجنسی آشنا هستید که قدرتان را نمی داند ولی شما بی جهت او را دوست دارید. اینکه نمی گذاشتید گازتان بگیرد، یعنی در بیداری به شما آسیبی نخواهد رسید.

پاسخ
لینک۲۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۵:۰۵

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت