کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب حلزون

اگر کسی خواب ببیند که روی حلزون پا گذاشت، با مردمی بد اخلاق در تماس قرار خواهد گرفت. اگر ببیند اطرافش حلزون ها در حال خزیدن هستند، در شرایط خطرناکی قرار می گیرد و باید محتاطانه رفتار کند. اگر کسی ببیند که در باغ و کشتزار او حلزون ها مشغول خوردن برگ ها هستند، دشمنانی در بیداری دارد که می خواهند به او ضرر و زیان مالی برسانند. اگر کسی ببیند که حلزون ها را کشت، از شر دشمنان خود ایمن خواهد ماند.

تعبیر خواب حلزون بزرگ
اگر خواب ببینید حلزون بزرگی روی جایی در حرکت است یا خانه کرده، یک دشمن بد اخلاق و قوی در آنجا دارید. اگر خواب ببینید که این حلزون در خانه کسی یا محله کسی خانه کرده است، تعبیر خواب به آن شخص بر می گردد و اوست که دشمنی قوی و بد اخلاق دارد.

تعبیر خواب حلزون در خانه
حلزون به شخص موذی و بداخلاقی تعبیر می شود که نمی گذارد شما از کاراو سر درآورید ولی خودش خیال دارد برای شما با بد اخلاقی خود و صحبت های پیچ درپیچی که راجع به شما می کند، دردسر درست کند.

تعبیر خواب کشتن حلزون
اگر خواب ببینید حلزونی را کشتید، از شر یک دشمن موذی راحت می شوید.

تعبیر خواب حلزون مرده
حلزون مرده، به دشمنی تعبیر می شود که از او کاری بر نمی آید و هیچ زیان و ضرر مالی از جانب او نمی تواند دامن شما را بگیرد.

تعبیر خواب حلزون در غذا اگر خواب ببینید در غذای شما حلزون زنده ای وجود دارد، کسی به مال شما چشم دوخته و خیال دارد به شما ضرر و آسیب مالی برساند. اگر خواب دیدید که حلزون می خورید، چنانچه در بعضی کشورها صدف و حلزون سرو می شود، به دشمن خود غلبه خواهید کرد و اگر حلزون دریایی می خوردید، به ثروتی می رسید که به سختی به دست آمده است.

تعبیر خواب صدف حلزون
صدف حلزون، در خواب به منزله پوششی است که دشمن شما برای خود درست کرده و در آن به صورت پیچ در پیچ و مخفیانه از این به آن حرف می زند و حرف ها را پیچ و تاب می دهد. این دشمن در صدف خود فرو رفته و خیال می کند در آنجا محفوظ است و اینکه خیال می کند شما نمی توانید او را ببینید و متوجه رفتار و اعمال یا حتی حضور او باشید. و دیگر اینکه صدف حلزون به منزله یک سد مقاومی است که دشمن شما بین خودش و شما قرار داده تا روابط شما به دوستی نیانجامد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

6 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

فائزه : من خواب دیدم حلزونی توی پلویی که در حال پخش هستم بود درآوردمش انداختم توی آکواریومی که یه لاک پشت بزرگ بود انداختم لاک پشت هم فوری خوردن. !

پاسخ
لینک۲۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۶:۲۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : دست آدمی بد از مال و ثروت شما بریده خواهد شد و آدم خوب و زاهدی او را از زندگی شما خواهد برد.

پاسخ
لینک۲۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۰:۴۰

نگین : من خواب دیدم حلزون بزرگی رو دستمه همش میخواست انگشتمو گاز بگیره ولی من نمیزاشتم ولی خیلی دوسش داشتم

پاسخ
لینک۲۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۷:۰۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : شما با آدم بسیار بد اخلاق و بدجنسی آشنا هستید که قدرتان را نمی داند ولی شما بی جهت او را دوست دارید. اینکه نمی گذاشتید گازتان بگیرد، یعنی در بیداری به شما آسیبی نخواهد رسید.

پاسخ
لینک۲۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۵:۰۵

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت