کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب حلقه ازدواج

به دست آوردن حلقه ازدواج در خواب، تعبیرش ازدواج و خوشبختی است. اگر متاهل هستید، دوستان جدیدی به دست خواهید آورد. اگر ببینید حلقه ازدواج خود را گم کرده اید یا حلقه ازدواجتان شکسته، با همسر خود اختلاف پیدا می کنید. اگر ببینید حلقه ازدواجی که همسرتان به دست دارد، نگینی مشکی رنگ دارد که در بیداری فاقد این نگین بوده باشد، تعبیرش جدایی و نیت همسر شما برای طلاق است.

گرفتن حلقه به عنوان هدیه در خواب، نشانه وفاداری و خوشبختی در زندگی زناشویی است. اگر ببینید که حلقه جدیدی به انگشت خود دارید، در بیداری کارهای جدیدی به شما محول می شود و در انجام آنها به موفقیت می رسید. اگر دختری ببیند که حلقه ازدواج او درخشان است، شوهر آینده او مردی وفادار و مهربان خواهد بود.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

94 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

نسترن سیاه

نسترن سیاه : سلام.

لطف کنید بعد از تعبیر خوابم رو پاک کنید. باتشکر فراوان.

پاسخ
لینک۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۵۵:۰۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. طلای سفید نشانه ی کامیابی و موفقیت است ولی در عین حال می گوید که او یا شما از بیرون سفت و سخت و غیر قابل نفوذ به نظر می رسید ولی از درون احساسی هستید. اراده و انگیزه ی شما برای رسیدن به اهدافتان بالاست و می توانید کارهایی را که آرزویشان را دارید انجام دهید. سه بیانگر زندگی، نشاط و سرزندگی، قدرت درونی، تکامل، تصور، خلاقیت، انرژی، کشف خود و تجربه است. سه بیانگر نمایش بسته ی سه تایی است مثل (گذشته، حال و آینده) یا (پدر مادر و فرزند) یا (جسم و ذهن و روح.) خواب دیدن عدد سه ممکن است به شما بگوید که «تا سه نشه بازی نشه» ! دوست خوبم بعضی چیزها را باید گذاشت و گذشت تا زمانی که خدای مهربان بخواهد و نباید خیلی تمرکز و تحلیل کنید. او هم مثل شماست و دو شخصیت یکسان نمی توانند خیلی باهم کنار بیایند. باید آدمها در زندگی مکمل هم باشند و همدیگر را کامل کنند نه اینکه هر دو بگویند من خودم به تنهایی به کمال رسیده ام و حرفم همین است که هست!! تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۸:۰۹
Shantia

Shantia : سلام خانم هراتی
وقت شما بخیر
من دیشب خواب دیدم که با همکارانم در یک خانه ای هستیم که توی خواب انگار محل کارمون بود. من منتظر یک کسی بودم که قرار بود به او تدریس کنم و او نیامده بود‌ همان جا دیدم که پسری که دوستش دارم در جانماز نشسته بود و دعا می کرد و من از این که داشت نماز می خواند خیلی خوشحال شدم. بعد با هم جانماز را جمع کردیم و جانماز خیلی سنگین بود ‌و من به او گفتم که چه کار کرده ای که جانماز این قدر سنگین شده؟ او هم یک طوری جواب داد که انگار به خاطر من نماز و دعا خوانده. بعد آن پسر که لباس های مشکی قشنگی پوشیده بود ولی ناراحت به نظر می رسید از در شرکت بیرون رفت و از من که نزدیک در ایستاده بودم و منتظر بودم تا آز او خداحافظی کنم، خداحافظی نگرد و من خیلی ناراحت شدم. بعد دیدم که در یک ماشین هستم و یک جعبه قرمز رنگ در دست دارم. جعبه را باز کردم دو حلقه کوچک و یک حلقه مردانه بزرگ، یک ساعت مچی نسبتا کهنه و مقداری گل قرمز رنگ درون آن بود. و متنی خطاب به آن پسر درون آن نوشته شده بود. نوشته بود که میدانم که نمی آیی فقط خواستم از تو تشکر کنم که ۷ سال منتظر من ماندی. تقدیم به تو پسر مهربان و سخت کوش از طرف فرزانه. من آن جعبه را که دیدم به شدت ناراحت و عصبانی شدم و گفتم حالا میروم و به او می گویم که پس تو با یک نفر دیگر بودی.
ممنون می شوم تعبیر این خواب را بگوئید.

پاسخ
لینک۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۵۲:۳۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما می خواهید تجربیاتتان را در مورد بعضی مسائل با دوستانتان در میان بگذارید. کسی که دوستش دارید خواسته ها و آرزوهای زیادی دارد که از خداوند می خواهد که به حاجاتش برسد. شما حاجت او هستید. اما نگرانی هایی دارد و سعی می کند که نگرانی هایش را مخفی کند و با وقار و محترم به نظر برسد. شما انگیزه های مخرب و ترس های درونی زیادی دارید و نگران هستید که کسی دیگر در زندگی او هست یا خیر. 7 نماد عقل و فرزانگی است!! اینکه فرزانه به او نامه نوشته یعنی عقلانیت او اینطور می گوید که او دیگر نمی تواند منتظر باشد و می خواهد ازدواج کند و چون جعبه دست شماست هم به ترس شما اشاره می کند و هم به اینکه احتمال قوی این شما هستید که او آرزوی ازدواج با شما را دارد. شما حسادت می کنید و شور و شوق زیادی از خودتان نشان می دهید. یادتان باشد حسادت دشمن عشق است چون نشان می دهد که شناخت و اعتماد کافی ندارید و ابراز آن هم باعث می شود که روابط شما خراب شود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۹:۴۵
نرگس

نرگس : سلام خسته نباشید من نزدیکای صبح بود خواب دیدم حلقه ی ازدواج شوهرم از بیرون که اومد توی دستش دیدم و بخاطر اینکه تو دستش دیدم تو دلم خوشحال شدم تعبیرش چی میشه

پاسخ
لینک۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۰:۴۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. همسر شما به عشق به شما متعهد است و شما از تعهدی که او نسبت به شما دارد خوشحال می شوید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۱:۲۵
نرگس

نرگس : خیلی ممنونم از جوابتون.متشکرم

پاسخ
لینک۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۴:۵۳
Niayesh

Niayesh : سلام خسته نباشید
خواب دیدم تو انگشتم یه حلقه ی زیبای نگین دار هست که هی یکی از نگیناش می افته و من هربار که نگین می افته نگینو پیدا می کردم و میداشتم سر جاش ولی بازم نگین می یوفتاد تا بلاخره یه اقایی که اونجا بود بهم گفت بده تا برات درستش کنم و حلقلو ازم گرفت و نگینشو گداشت سر جاش و درستش کرد و بعد منو اون اقا وارد خونه بزرگو و مجللی شدیم که مال من بود

پاسخ
لینک۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۴:۱۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. اگر شما متاهل هستید و رابطه تان با همسرتان زیاد خوب نیست ، مشکلاتتان حل خواهد شد و رابطه تان با او خوب می شود. اگر مجرد هستید، نگران این هستید که در آینده زندگی شما چطور پیش برود و اینکه ایا رابطه خوبی با همسرتان خواهید داشت یا خیر. تعهد همسر شما نسبت به شما پایدار خواهد بود و زندگی تان متحول می شود شما زندگی مرفه و با پرستیژ و سرشار از آرامشی خواهید داشت همانطور که همیشه آرزویش را داشتید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۱:۴۴
Sepide

Sepide : سلام
من خواب دیدم کنار کسی که دوسش دارم هستم ولی اون به من توجهی نداره ولی میدونم که حواسش بهم هست. بعد منم ناراحت بودم. بعد زنداییم اومد گفت ما با عشقت رفتیم اون برات از پول کار کردناش حلقه خریده. من خیلی خوشحال شدم و همچنین شرمنده شدم چون ما با هم دعوا کردیم و از هم در واقعیت جدا شدیم و اون گفت دیگه این رابطع رو نمیخاد و منم خیلی ازش بدم اومد. بعد زنداییم توی خواب گفت ولی خانوادش ازین موضوع خبر ندارن و احتمالا میخاد بهشون بگه. بعد من خاهرشو دیدم که همه صداش میزدن زینب در صورتی که اسمش یه چیز دیگست. یه بار دیگه هم خواب دیدم خواهر عشقم یکی از فامیلامونه که اسم اون شخص زینبه!

پاسخ
لینک۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۱:۱۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما باید برای حاجت روایی تان به حضرت زینب س متوسل شوید. باید سعی کنید رفتاری با ویژگی های حضرت زینب در شخصیتتان پرورش دهید. در اینصورت انشالله حاجت روا خواهید شد ولی این خصلت ها را باید همیشه در خودتان حفظ کنید نه اینکه تا با او ازدواج کردید، انگار نه انگار که می خواستید حضرت زینب را الگوی خودتان در زندگی قرار دهید، شود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۷:۰۹
Zahra

Zahra : سلام خانم هراتی عزیز. طاعاتتون قبول باشه. بعد از نماز صبح خواب دیدم که داخل خیابونی بودم که نمی دونستم کجاست. نصفه شب بود و دیروقت.استرس داشتم که چطور برم خونه. سریع قدم بر می داشتم. ترسیده بودم که کسی مزاحم بشه که دیدم چند تا هیئت امام حسین، توی مسیر بود که نور سبزشون به بیرون هم افتاده بود و من با دیدنشون دلگرم شدم که غیر از من این ها هم بیرون هستن این موقع از شب. قسمت آخر خوابم داخل یه جایی شدم شبیه به سرویس بهداشتی که خیلی تمیز بود و سه تا دستشویی داشت و من روی یه سکو سنگی سفید بلند و کنار در ورودی نشسته بودم و جلوم یه اینه ی قدی بود که عکسم توش افتاده بود. (توی فکرم شاید این بود که اینجا مربوط به یکی از اون هیئت هاست که تو مسیر دیدم)با خودم میگفتم ای کاش کسی میومد و کمکم می کرد(من رو میرسوند خونه). یه مقدار کمی از بخشی از سطح زمین هم آب گرفته شده بود، آب تمیز و شفاف. که یکدفعه آقا پسری اومدن که چهره ی مذهبی اما خوب و دلنشینی داشتن. با خودم گفتم نجات پیدا کردم و ایشون کمکم می کنند و خوشحال بودم و آرامش پیدا کرده بودم. حس خیلی خوبی نسبت به ایشون داشتم(ایشون داشتن یه تِی زمین شوی رو قرار می‌دادند داخل یه اتاقک شبیه انباری و من خیلی به صورت ایشون نزدیک بودم و تو ذهنم به زیبایی چشم ها و صورتشون فکر می کردم انگار که مورد پسند من بودن این اقا) باقی خواب رو درست یادم نیست ولی بعد که انگار در مسیر برگشت به خونه بودم، دست چپم رو نگاه کردم و دیدم یه حلقه اما انگار از جنس استیل که یه نگین داشت توی انگشت حلقه ی دستمه که مربوط به همون آقا میشد.(مجرد هستم)ممنون از وقتی که گذاشتین.

پاسخ
لینک۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۷:۰۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما مشکلات و نگرانی هایی دارید و راه درست را گم کرده اید و نمی دانید باید در مسیر زندگی تان چطور اقدام کنید که از خطرات محفوظ و مصون باشید و تصمیم می گیرید مثل خیلی های دیگر که هنگام مشکلاتشان متوسل به امام حسین ع می شوند، از او بخواهید که برایتان به درگاه خداوند متعال دعا کند. شما به کمک دعا و توسل به امام حسین ع از غمهایتان را خواهید شد و احساس مثبت به زندگی تان می آید. شما گشایش کار می یابید و ذهنتان به آرامش می رسد. با کسی ازدواج می کنید که عزم و اراده ی خیلی بالایی دارد و سخت و محکم در برابر قول و تعهدش می ایستد. تشکر از همراهیتون

پاسخ
لینک۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۹:۵۵
Sahar

Sahar : سلام خسته نباشید
من خواب دیدم یه حلقه که مدل تاج داره و طلایی رنگه تو انگشت حلقم هست بهش نگاه میکنمو ازش خوشم میاد بعد درش میارم میزارم انگشت وسط دوباره درش میارم میزارم انگشت حلقه

پاسخ
لینک۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۲:۴۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. کسی از شما تقاضای ازدواج می کند که شما با وجود او احساس می کنید به برتری و موفقیت می رسید. سپس او را از لحاظ شخصیت او، مورد بررسی قرار داده و نسبت به ملاحظه، کارآیی، سخت کوشی، احتیاط و مسئولیت پذیری او فکر می کنید و بعد مجددا او را تایید کرده و به همسریتان می پذیریدش. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۵:۰۰
روژان

روژان : سلام وقت بخیر خانم هراتی عزیز. بابت تعبیر خواب قبلیم. ممنونم ک تعبیر میکنید

پاسخ
لینک۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۵۵:۵۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. روژان عزیز لطفا به این نکته مهم توجه بفرمایید که من روزانه صدها خواب تعبیر می کنم و با توجه به اینکه کاربران ماشالله زیاد هستند و من تنها معبر سایت، امکان ندارد که بتوانم همه خوابها و شخصیت ها را حفظ کنم!! پس وقتی نکته ای را به خواب قبلی تان ارجاع می دهید انتظار نداشته باشید که من متوجه موضوع شوم. همیشه توضیح را جوری بنویسید که انگار من بار اول است خوابتان را تعبیر می کنم. به شما پیشنهاد می دهند که با کسی ازدواج کنید که ظاهری جدی و غیر قابل نفوذ دارد ولی در اصل احساساتی است و در تمام زمینه های زندگی ثبات و پایداری دارد. احتمالا خواستگار سابق شما مجددا به خواستگاریتان می آید و شما هم او را می پذیرید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۵:۰۰
Mahsa

Mahsa : با سلام، من ۳ ماهه که عقد کردم، خواب دیدم با مادر و برادرم در مغازه پدرم هستیم و یک خانم با یک دختر نوجوان و پسر کوچک اومدن تو مغازه برای خرید وقتی حلقه منو دیدن تو دستم خوششون اومد و ازم خواستن که از دستم دربیارم تا از نزدیک ببینن ولی وقتی دراوردم ازم دزدیدن و فرار کردن دنبالشون دویدم ولی گمشون کردم همون موقع یه پیرزنی رو دیدم تو خیابون بهشون مشخصات دزدارو دادم گفت که از اونطرف رفتن رفتم دنبالشون و از وسط راه همسرمم دیدم با هم رفتیم پیدا کردیم اون خانومو بچه هاشو، با تهدید همون موقع حلقه مو ازشون پس گرفتم و خیلی خوشحال بودم تو خواب که دوباره حلقه مو پیدا کردم،ممنون از شما

پاسخ
لینک۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۵۱:۲۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. کسی می خواهد که ازدواج شما با این آقا به هم بخورد یا به خاطر مسائل اقتصادی شرایطی پیش می آید که ممکن است که ازدواجتان با او به هم می خورد. اما شما و نامزدتان اجازه نخواهید داد که کسی بین شما را به هم بزند و بر مشکلاتتان غلبه خواهید کرد و ازدواجتان برقرار می ماند. برای دفع شر هم صدقه بدهید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۰:۱۵
Tehnia

Tehnia : سلام خدمت شما، چند وقت پیش با یه اقایی صحبت میکردم که الان چند هفته س اصلن ارتباطی نداریم دیگه، چند روز اخیر به این قضیه فکر میکردم و چندبار دعای توسل به امام زمان خوندم، و به اینهم فکر کردم که کاش مامانم برام دعا کنه ،دیشب خواب دیدم مامانم که فوت شدن یه انگشتر برام خریده بود که طلای زرد بود ظاهرا یه نگین سفید هم داشت وکنار نگین ها شکوفه های کوچولو از جنس همون طلا بود، تو خواب میگفتم مامانم اینو واسم ۵۰۰ هزار تومن خریده، انگشتر رو کردم انگشت حلقه دسته چپم...توی همون صحنه از خواب یه جعبه هم بود که دوتا انگشتر دیگه هم توش بود که اونارو دختر خالم واسم خریده بود که گفتم اینارو ۴ میلیون برام گرفته، یکی از انگشترا طلای سفید بود یکیش طلای صورتی، روی هردوشون تمثالِ صورت بچگیام از جنس همون طلا بود ولی من همون انگشتر مامانمو دستم کردم ... با این تفاسیر آیا تعبیری داره خوابم؟ (در ضمن اصلن به ازدواج با اون آقا فکر نکرده بودم فقط دلم میخواست دوباره برگرده)
ممنون از شما...

پاسخ
لینک۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۹:۱۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما ازدواج خواهید کرد و عشق و تعهدی موفقیت آمیز به زندگی تان وارد می شود که مسیر زندگی تان را عوض می کند. شما باید حساستر باشید و با تمام هوش و حواستان هماهنگ باشید و سطحی نگری نکنید. دختر خاله تان هم برای شما احتمالا خواستگاری را می آورد که در همه ی زمینه های زندگی و موضوعات مادی گرایانه قوی عمل می کند و پولدار است و سعی می کند رمانتیک عمل کند و همانی هست که از بچگی برای خودتان تصور می کردید که با او ازدواج کنید ولی شما با کسی ازدواج می کنید که مادرتان برایتان دعا کرده که به او برسید. اما خوابتان نمی گوید که این شخص همان آقا هست یا خیر. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۷:۲۶
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت