کاربر گرامی، بخش دیدگاه تعبیر خواب روزهای دوشنبه و پنج شنبه کلا بسته است. سایر روزها از ساعت 12 شب تا 17 عصر فعال است.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب حلقه ازدواج

به دست آوردن حلقه ازدواج در خواب، تعبیرش ازدواج و خوشبختی است. اگر متاهل هستید، دوستان جدیدی به دست خواهید آورد. اگر ببینید حلقه ازدواج خود را گم کرده اید یا حلقه ازدواجتان شکسته، با همسر خود اختلاف پیدا می کنید. اگر ببینید حلقه ازدواجی که همسرتان به دست دارد، نگینی مشکی رنگ دارد که در بیداری فاقد این نگین بوده باشد، تعبیرش جدایی و نیت همسر شما برای طلاق است.

گرفتن حلقه به عنوان هدیه در خواب، نشانه وفاداری و خوشبختی در زندگی زناشویی است. اگر ببینید که حلقه جدیدی به انگشت خود دارید، در بیداری کارهای جدیدی به شما محول می شود و در انجام آنها به موفقیت می رسید. اگر دختری ببیند که حلقه ازدواج او درخشان است، شوهر آینده او مردی وفادار و مهربان خواهد بود.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۱۰ خط (معادل ۱۰ خط موبایل) باشد، به ازای هر ۱۰ خط یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

155 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

firuze mehrabani

firuze mehrabani : سلام حالتون خوبه؟ چندبار برام خواب تعبیر کردین و واقعا همونجوری تعبیر شد که شما فرموده بودین، اگه خاطرتون باشه گفتم نه سال با آقایی به نام حمید رابطه داشتم و ایشون به تازگی فوت شدن، حمید برام حلقه نقره ای خریده بود که جفت حلقه را همیشه خودش دستش میکرد.
خواب: خواب دیدم حلقه ای که حمید برام خریده در انگشت حلقه ام هست، دوتا حلقه هم همراهم بود یه حلقه بچه گانه و یه حلقه مردانه که حلقه بچه گانه رو به یه پسربچه بخشیدم و حلقه مردانه رو به یه آقایی بخشیدم. ولی چهره مرد و پسربچه را نمی دیدم. بعد از این بخشش ناگهان حلقه ام همینجوری که تو دستم بود بزرگ شد.

پاسخ
لینک۲۰ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۳۶:۳۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. حمید از اینکه شما ازدواج کنید و بچه دار شوید، شما را منع نمی کند ولی شما خودتان تمایلی به ازدواج مجدد ندارید و بچه ای هم نمی خواهید ولی به بچه های یتیم کمک خواهید کرد و در صورت تمایلتان می خواهید که از آنان حمایت و سرپرستی مالی به عمل آورید. عشق حمید به شما به خاطر این کارتان بسیار زیادتر خواهد شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۰ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۲:۱۵
فاطمه

فاطمه : سلام خانم هراتی عزیزم.خسته نباشید‌.
ظهر امروز خواب دیدم با خواهرم رفتیم خونه عشق اولم(سالهاست خبری ازش ندارم و بیتفاوتم نسبت بهش) حلقه ازدواج گرفته بود پیش خودش بود انگار منم حلقه دارم پیش خودمه(اصلا نمیدونم حلقه برا چی بود، اینجای خوابم خیلی محو بود. یه سکانس محو). بعد خونه مادربزرگم که فوت کرده(واقعا فوت شده) بودیم. فاتحه خونی بود و سعید (عشق دومم)اومده بود تسلیت ولی از مامانم روش نمیشد بیاد جلو انگار همش خودش از مامان قایم میکرد فرار میکرد شرمنده بود ازش.(انگار چون نمیتونه خانوادش راضی کنه بیاد خواستگاریم و چن ماهه ترکم کرده خجالت زده بود)بعد منو سعید پیش آبخوری رفتیم(انگار مث آبخوری مدارس)من چادر مشکی سرم بود. داشتیم منو عشقم حرف میزدیم یهو دشمنم (خانمی از فامیله) ما رو باهم دید. گفت فاطمه تو بلاخره با سعید ازدواج کردی؟! سعید میدونه این خانم دشمنه بهش نگفت من شوهرش نیستم. انگار وانمود کرد که بله فاطمه خانممه و ما عروسی کردیم. منم یه حلقه رینگ زرد طلا انگشتم بود با فخر به خانمه حلقمو نشون دادم اونم مطمعن شد ما ازدواج کردیم و کاری برا خرابی از دستش برنمیاد.بعد با سعید رفتیم بیرون یهو از پشت سر مامان صدامون زد سعید با شرم‌و خجالت بدون اینکه کامل روش برگردونه و سرش پایین بود زوری با مامان خیلی کوتاه حرف زد.زمین خیسه نم بارون بود.
تشکر.

پاسخ
لینک۱۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۳:۱۵:۴۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام عزیزم. تشکر. عشق اول شما قصد ازدواج دارد و شما هم همینطور. روح مادربزرگتان شاد. سعید به شما و فرهنگ خانوادگی تان علاقه دارد و دوست دارد که با شما ازدواج کند شما هم خودتان را نسبت به او متعهد می دانید و دوست دارید که به موفقیت برسید و همسر او باشید. فامیل هم می دانند که سعید شما را دوست دارد و شما هم به او علاقه دارید و احتمالا پشتتان هم صحبت کرده اند. اگر به خاطر این جریان احساسی موجود در خانواده نبود، سعید جرات پیدا می کرد که به شما نزدیک شود. من فکر می کنم خوابتان گویای این مسئله است که مادرتان باید با او صحبت کند و به او اجازه ی رفت و آمد با شما را بدهد. سیستم فکری شما اشتباه است. اگر کسی، کسی را دوست دارد، باید تحت هیچ شرایطی این ارتباط را قطع نکند. اگر شما به سعید اطمینان دارید که شما را از صمیم قلب دوست دارد، به خاطر ظواهر امر و مادیات همدیگر را رها نکنید. دو نفر همدیگر را دوست دارند باید به هم برسند چه فرقی می کند عروسی بگیرید نگیرید.... همه می آیند می خورند می روند و صرفا یک خاطره باقی می ماند ولی شما دو نفر هستید که همه ی عمرتان باید همدیگر را بخواهید یا به اجبار از هم جدا باشید. من اگر مادر شما بودم به سعید میگفتم اگر دخترم را دوست داری، بیا و با هم ازدواج کنید. همینجا کنار خودم یک اتاق... تازمانی که متمول شوید وقوی و بتوانی بروی به منزل خودت. به هرجهت صلاح خویشتن را خسروان دانند و بس. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۵۲:۳۵
Farid

Farid : با سلام من خواب دیدم رفتم طلا فروشی و قصد خرید انگشتر دارم ولی تمامه انگشترایی که دیدم حلقه بودن ولی تصمیم گرفتم یکیشونو بخرم با وجودی که حلقه نمیخواستم بخرم ممنون میشم تعبیرشو بهم بگید.

پاسخ
لینک۲۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۱۹:۳۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما می خواهید مهارت های فیزیکی و ذهنی تان را تقویت کنید و نسبت به کارهایتان متعهد باقی بمانید. شما ممکن است علیرغم میلتان، به ازدواج هم فکر کنید و بخواهید که تشکیل خانواده داده و به زندگی تان هم متعهد باقی بمانید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۳۰:۵۴
Zahra

Zahra : سلام عرض ادب درخواب بادوستم رفتیم ی آموزشگاهی ک محل کارکسی که دوسش دارم بود(درواقعیت اونجانیست)دوستم منابرده بودتاباهاش حرف بزنم شایداینطوری آشتی کنه(درواقعیت هم باهم قهریم)وقتی واردکلاسی ک بودشدم،دیدم آقای حلقه سفیدساده ک بنظرمیامدطلانیست درانگشت حلقش بودومن دیگه باهاش صحبت نکردم،دوستم گفت:شایدبخاطرمحل کارش ک دخترونه هست مجبورشده حلقه بندازه ولی من گفتم:شایدم واقعانامزدکرده وهمینطورمن ودوستم درشک موندیم ک بالاخره واقعیت چیه وخارج شدیم ازکلاس و رفتیم بیرونِ آموزشگادرخیابان کنارماشینِ دوستم وهنوزم بلاتکلیف بودیم ک آیاحلقه واقعی بودیاخیرواینکه باوجودحلقه صحبت کردنِ من بااون آقادرستِ یاخیر

پاسخ
لینک۱۴ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۲۷:۴۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. عرض ادب متقابل. شما از ارتباط با این آقا و قهر با او درسهایی گرفته اید و دوست شما تمایل دارد که به شما کمک کند تا با هم آشتی کنید. اگر حلقه ی دست او بدلی بوده، او مشغول به خوشگذرانی با کسی است که این خوش گذرانی زود گذر است و ماندنی نیست و اگر حلقه ی او طلای سفید بوده، او به کارهایی که باو واگذار شود و یا به کسی که به زندگی او راه پیدا کند، متعهد است و می تواند در کار و زندگی اش به موفقیت و کامیابی برسد. اراده و انگیزه ی او برای رسیدن به موفقیت بالاست و هر کاری که مد نظرش باشد را می تواند به خوبی انجام دهد. شخصیت او از بیرون سرد و سفت و غیر قابل نفوذ به نظر می رسد. حالا با توجه به شناختی که شما از او دارید و مدت زمانی که او را می شناسید، تشخیص اینکه او دنبال خوشی های کوتاه مدت است یا خیر و این که مصمم است که در کارش موفق شود یا خیر با شماست. چون خوابتان بیشتر از این نمی گوید. ولی اگر او اهل خوشگذرانی زود گذر نیست، بعید به نظر می رسد که به محض قهر با شما به کسی متعهد شده باشد!! تعهد سه سوته حاصل نمی شود و شناخت و تعامل کافی می خواهد. مگر اینکه همزمان با شما با کسی دیگر در ارتباط بوده باشد و در اینصورت هم اگر این صحت داشته باشد، او به کسی متعهد شده باشد، تلاش شما بی معنی است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۴ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۰۰:۱۰
مریم

مریم : سلام
خواب دیدم جایی هستم مثله خیابان اقایی رو که دوس دارم و مدتیه رابطه مون دچار مشکل شده, حلقه ای در دست دارن و کت و شلوار اب پررنگ تنشون هست داره با موبایل حرف میزنه که من حلقه نقره ای رنگ رو در انگشت حلقه شون میبینم, در همین حین خودم داخل گودالی افتاده بودم که همین اقا میان دست منو میگیرن که از گودال منو دربیارن, ولی یادم نیست یعنی بقیه شو ندیدم که دراومدم یا نه ولی یادمه دست منو گرفته بود ک کمکم کنه در بیام, یه قسمت دیگه خواب دیدم که مراسم عقدکنون من هست با یه اقایی که نمیشناسم اما پولدار بود ولی من دارم گریه میکنم و به همون اقایی که دوس دارم فکر میکنم دعا میکنم که این عقد سرنگیره همش با گریه میگفتم خدایا تو نزار اینجوری بشه

پاسخ
لینک۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۲:۵۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. این آقا شخصیتی حمایتگرایانه دارد و می خواهد که قوی جلوه کند و نشان دهد که حرف حرف خودش است! او به کسی علاقه دارد و علاقه اش نسبت به او، همیشگی است. ولی چون شما را از گودال درآورده شاید علاقه ی او به شماست و احتمالا او سعی می کند که رابطه تان را ترمیم کند. اما اگر اینطور نشد، شما گشایش کار خواهید یافت و از سختی به هر حال بیرون خواهید آمد. ضمن یاد آوری که شما در هر کامنت فقط مجاز به ثبت یکی از خوابهایتان در هر 24 ساعت هستید و نه بیشتر، و خدای نکرده ثبت 2 خواب در یک کامنت موجب می شود که مدیون سایت باشید ( لذا من 2 حق خواب از شما کسر کردم)؛ تعبیر قسمت بعدی خوابتان این است که شما دوست ندارید که به کسی جز این آقا متعهد باشید ولی احتمالا به انجام کاری مشغول خواهید شد که باعث می شود شرایط مالی شما بهبود پیدا کند. تعبیر دوم برای قسمت دوم خوابتان این است که ممکن است واقعا این اتفاق بیافتد و البته چنانچه عشق شما برنگشت؛ شما هم با کسی که بسیار قوی و تواناست ازدواج خواهید کرد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۰۰:۳۵
نگار

نگار : سلام خانم هراتی عزیز

خانم هراتی لطفا خوابم و تو سایت نزارید خیلی ممنون میشم ازتون

پاسخ
لینک۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۲:۳۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. همسر شما با دوست صمیمی اش همفکری می کند و انتظار ندارد که شما با دوستش ارتباط داشته باشید. او شاید به شما ابراز عشق نمی کند و از بیرون سرد و خشک به نظر می رسد ولی نسبت به شما تا زمانی که خودتان بخواهید همسرش باقی بمانید متعهد است. اما اگر بخواهید از او جدا شوید هم به شما حق می دهد. پدر شوهر و مادر شوهرتان شما را دوست دارند و از دست شوهرتان عصبانی هستند. انشالله مشکلات شما حل شود و بتوانید کنار هم باشید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۳۳:۲۹
دیاکو

دیاکو : سلام وقتتون بخیر.خواب دیدم خونه ی مادرم هستم(جدا زندگی میکنیم)و خونشون خیلی بزرگ و مجلل شده و خیلی هم شلوغ بود.دختری که قبلا دوستش داشتم اومده بود منو ببینه مادرم اومد بهم خبر داد و گفت پسرم فراموشش کن الان تو متاهلی(مجردم در واقع).گفتم که میخوام ببینمش و من اون بچه رو نمیخوام(یه بچه شیرخوار بزور زنم شده بود)مادرم هم یه حلقه سیاه برداشت و دستم کرد و گفت بذار ببینه متاهلی و دست از سرت برداره.ممنون میشم تعبیر کنید

پاسخ
لینک۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۶:۴۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. مادر شما به شما فکر می کند. او احساس خوشحالی و خوشبختی می کند. مادر شما از اینکه شما به انجام کاری تعهد دارید خوشحال است ( متاهل بودن شما اشاره به تعهد داشتن به انجام کار در خوابتان می کند). شما کاری در دست دارید که باید با جان و دل برای پیشبرد هدفتان باید تلاش کنید. مادرتان نمی خواهد که شما فعلا ازدواج کنید و حلقه ی سیاه به جدایی اشاره می کند. او از اینکه از دوست دختر سابقتان جدا شده اید خوشحال است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۵۷:۵۴
Mahy

Mahy : سلام. روزبخیر. امیدوارم حالتون خوب باشه. متشکرم

پاسخ
لینک۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۱۷:۴۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما ایده های تازه ای در ذهنتان است و به انتخاب هایی که در این رابطه پیش رویتان دارید، فکر می کنید. شوهر شما هم می خواهد که شما حواستان را بیشتر جمع کنید و مسیر زندگی تان را تغییر دهید کما اینکه خودش هم اینطور خواهد کرد. او به اصالت و فرهنگ خانوادگی شما تکیه می کند و امیدوار است که خردمندانه تصمیم بگیرید. او می خواهد که فامیل شما و دیگران که از فرهنگ شما هستند، زندگی مشترک شما را قضاوت کنند و او را از این سختی و مشکل بیرون بیاورند. حمام عمومی به درددل کردن در حضور دیگران و رفع مشکلات و ناراحتی های او در خواب اشاره می کند. شوهر شما دستش کوتاه است و امکانات مالی یا امکاناتی که بتواند از خودش دفاع کند زیاد نیست. شما از او بسیار رنجیده اید و کدورت های زیادی در زندگی تان بوجود آمده که باعث شده از او دلچرکین شوید. شما در شرایط حاضر ارزش زندگی تان را نمی دانید. کم کم رابطه ی شما بهتر خواهد شد و بیشتر قدر زندگی تان را خواهید دانست. همسر شما بسیار مقرراتی است و می خواهد تحت ضوابط و دیسیپلین خاصی رفتار کنید. اما او خصلت های نابی دارد که هر کسی ندارد و نباید او را به دیده ی حقارت نگاه کنید. باید قدر او را بدانید. من احتمال زیادی می دهم که شما باز با هم آشتی خواهید کرد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۹:۵۳
reyhaneh

reyhaneh : سلام خانم هراتی وقتتون بخیر
خانم هراتی عزیز دیروز ظهر این خوابو دیدم خواب دیدم یه حلقه ازدواج (طلای زرد ساده بدون نگین) تو دستم گرفته بودم و به خانوادم گفتم این دیگه مال خودمه و اصلا پسش نمیدم و من صاحب اون حلقه شدم (حلقه تو‌ انگشتم نبود تو مشتم گرفته بودم)البته خوابم طولانی بود متاسفانه همین قسمتش خیلی پررنگ تو ذهنم مونده

پاسخ
لینک۲۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۱۶:۳۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما به ازدواج با کسی فکر می کنید و می خواهید هر جور شده او را به چنگ بیاورید. زندگی آرام و ساده و تعهدی پایدار در فکر شماست. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۵:۴۸
کبری

کبری : سلام خانم هراتی عزیز.وقت شما بخیر..ممنون از راهنمایی و تعبیر شما.

پاسخ
لینک۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۲۵:۰۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. اراده و انگیزه ی شما برای رسیدن به موفقیت بسیار بالاست و بالاتر هم خواهد رفت. شما به انجام کاری متعهد می شوید که برای شما موفقیت به همراه می آورد. هم همسر شما از بیرون به نظر سرد و غیر قابل نفوذ می رسد و هم کاری که در نظر دارید انجام دهید، به نظر بی روح و بی احساس می رسد ولی اینها بیرون قضیه است. شما نباید باور کنید که اهدافتان دست نیافتنی هستند. شوهر شما در ظاهر خشک و بی روح به نظر می رسد اما وجود او برای شما موفقیت به همراه می آورد. امیدوارم مشکلاتتان حل شود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۲:۳۴
کبری

کبری : ممنون از لطف شما خانم هراتی عزیز.من تلاشم حفظ زندگی و برگردان همسرم برای ادامه زندگی هست.به نظر شما با توجه به خواب موفق می شوم؟؟چون الان بر سر دو راهی ام خودم بروم یا صبوری و تلاش کنم

پاسخ
لینک۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۶:۱۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : شما نمی توانید او را عوض کنید. یا باید تحمل کنید و او را همینطور که هست بپذیرید و یا باید تصمیم بگیرید که با جدایی موافقت کنید. ولی اگر فکر کنید که او را می توانید عوض کنید اشتباه بزرگی را مرتکب می شوید. خوابتان بیشتر از این نمی گوید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۳:۰۸
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت