کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب حلقه ازدواج

به دست آوردن حلقه ازدواج در خواب، تعبیرش ازدواج و خوشبختی است. اگر متاهل هستید، دوستان جدیدی به دست خواهید آورد. اگر ببینید حلقه ازدواج خود را گم کرده اید یا حلقه ازدواجتان شکسته، با همسر خود اختلاف پیدا می کنید. اگر ببینید حلقه ازدواجی که همسرتان به دست دارد، نگینی مشکی رنگ دارد که در بیداری فاقد این نگین بوده باشد، تعبیرش جدایی و نیت همسر شما برای طلاق است.

گرفتن حلقه به عنوان هدیه در خواب، نشانه وفاداری و خوشبختی در زندگی زناشویی است. اگر ببینید که حلقه جدیدی به انگشت خود دارید، در بیداری کارهای جدیدی به شما محول می شود و در انجام آنها به موفقیت می رسید. اگر دختری ببیند که حلقه ازدواج او درخشان است، شوهر آینده او مردی وفادار و مهربان خواهد بود.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

112 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

ریحان

ریحان : سلام خواب دیدم دوتاحلقه که یکیش رینگه ساده بود واون یکی انگشتر روش سه تا نگین ریز داشت رو نگاه میکردم.انگشترامعمولی بودن وهیچ برقه خاصی نداشتن.تو انگشتامم نکرده بودم فقط نگاشون میکردم.
میخواستم ببینم تعبیرش ازدواجه یاآشتی کرون بادوس پسر؟

پاسخ
لینک۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۲:۱۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. هیچ کدام! نگاه کردن به حلقه صرفا فکر کردن روی ازدواج است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۰:۲۲
حس خوب

حس خوب : سلام وقتتون بخیر. من در خوابم آقایی رو عاشقانه دوست داشتم که در بیداری ایشون رو نمیشناسم ولی در خوابم آشنا بود. بعد از مدتی متوجه شدم که اون آقا یکی از صمیمی ترین دوستانم رو دوست داره و مدام از دوستم از من سوال میکنه!

یادم نیست که چه حس و حالی داشتم، اینکه ناراحت و ناامید بودم یا نه ولی بعد از مدتی حلقه ازدواج در دستم دیدم که نمیدونم چه کسی بهم داده بود. فقط دیدم یک حلقه زرد طلایی که برق میزد و سطحش مثل آیینه بود در دست چپم بود و نامزد کرده بودم و دیگران بهم تبریک میگفتند و من هم متعجب و خوشحال بودم!

پاسخ
لینک۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۳:۵۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما علاقه دارید که کاری را شروع کنید که در واقع دوست شما برای آن کار، متقاضی خوبی محسوب می شود و کارفرمای شما دوستتان را استخدام می کند نه شما را. هر چند که شما آن کار را عاشقانه دوست دارید. ولی شما به جای کار کردن ازدواج خواهید کرد و خوشبخت و موفق خواهید شد و همه به شما تبریک خواهند گفت. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۰:۳۴
حس خوب

حس خوب : سلام وقتتون بخیر. من در خوابم آقایی رو عاشقانه دوست داشتم که در بیداری ایشون رو نمیشناسم ولی در خوابم آشنا بود. بعد از مدتی متوجه شدم که اون آقا یکی از صمیمی ترین دوستانم رو دوست داره و مدام از دوستم از من سوال میکنه!

یادم نیست که چه حس و حالی داشتم، اینکه ناراحت و ناامید بودم یا نه ولی بعد از مدتی حلقه ازدواج در دستم دیدم که نمیدونم چه کسی بهم داده بود. فقط دیدم یک حلقه زرد طلایی که برق میزد و سطحش مثل آیینه بود در دست چپم بود و نامزد کرده بودم و دیگران بهم تبریک میگفتند و من هم متعجب و خوشحال بودم!

پاسخ
لینک۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۰۵:۰۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. طبق قوانین سایت که هنگام ثبت نام در سایت در جایی که علامت زده اید که با قوانین موافقم به شما اطلاع رسانی شده است، و به علت کثرت و ازدیاد کاربران عزیز و حجم بالای تعابیر، شما فقط مجاز به ثبت 1 خواب در 24 ساعت هستید. درنوبت هستید.

پاسخ
لینک۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۱:۲۲
یکتا

یکتا : سلام.خواب طولانی میدیدم که خیلی یادم نیست.یه تیکه از خوابم دیدم که یکی از عمه هام دست منو بوسید.دست چپم.حلقه دستم بود.در اصل ایشون حلقه من رو بوسید.من ازدواج نکردم..ممنون میشم اگه تعبیرشو بگید بهم

پاسخ
لینک۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۷:۰۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما ازدواج خواهید کرد و عمه ی شما برای همسر شما احترام زیادی قائل خواهد بود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۶:۴۶
Mb

Mb : با سلام، وقت شما بخیر ،من خواب دیدم که داشتم میرفتم جایی که پسری که دوستش دارم اونجا تئاتر داشت و توی راه یه طاووس سفید با دم کرم رنگ دیدم که دمشو باز نکرده بود و باهاش حرف زدم یادم نیست که چی بهش گفتم و اون چی جواب داد و طاووسو گرفتم توی دستم که با خودم ببرم خونه و توی راه دو تا پرنده ی دیگه هم دیدم که هر دو یه شکل و یه رنگ بودن یادم نیست یا نصف تنشون آبی پررنگ و نصف دیگه ش قهوه ای بود یا نصف آبی پررنگ و نصف سبز بود، دقیق یادم نیست و بعد یه جوجه هم دیدم که یادم نیست جوجه ی چه پرنده ای بود و همه ی اینارو تو دستم گرفته بودم که با خودم ببرم خونه و توی راه دیدم که طاووسه و جوجه گم شدن و نیستن و ناراحت بودم و دنبالشون گشتم و پیداشون نکردم و بعد دیدم خودشون از یه گوشه پیداشون شد و اومدن و هرچی میگشتم جایی که پسری که دوستش دارم تئاتر داشت رو پیدا نکردم که برم به تئاترش، و جای دیگه از خوابم میدیدم که توی خونه هستم و روی دیوار پذیرایی نقش دو تا حلقه ی ازدواج به همراه نقشهای دیگه بود که اون نقشهارو بیدار که شدم یادم نیومد چی بوده و روی حلقه ها نقشهای سورمه یا آبی پر رنگ داشت و بقیه ش فکر کنم طلایی رنگ بود و فکر میکنم یه نگینم داشت و انگار اولش که چراغها روشن بود تصویر دیده نمیشد و بعد که چراغها خاموش شد تازه تصویر مشخص شد ولی بعد از خاموشی چراغها اونجوری نبود که اتاق خیلی تاریک بشه، من یه دختر مجردم و به تازگی با پسری که دوستش دارم کات کردم

پاسخ
لینک۱۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۲:۱۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما می خواهید که شروعی تازه و عشق و موفقیت به زندگی تان بیاید و خیلی اهل خودنمایی نیستید با وجودی که با پرستیژ و بسیار موفق عمل می کنید. شما به دنبال رسیدن به اهدافتان و آرمانهایی که دارید و نیز سرمایه ای برای زندگی تان هستید و خیلی به دوست پسرتان فکر می کنید تا اندازه ای که خودتان و آرمانهایتان را نادیده می گیرید ولی او مثل شما نیست. شما در تنهایی خودتان یا زمانی که غصه می خورید، فکر می کنید که ازدواج با او خیلی می توانست به زندگی شما روشنی ببخشد ولی این خیال خیلی صحیح نیست چون هر وقت تاریک است... و غصه می خورید این فکر به ذهنتان می رسد. اما روز روشن تصویری مشخص نیست و این فکر فقط یک رویاست نه یک واقعیت. ضمن اینکه ممکن است خواب شما بازتاب افکار امروزتان باشد و نه واقعیت محض. این که چه پیش می آید بر اساس این خواب با مرور زمان بیشتر مشخص خواهد شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۴:۵۶
yalda

yalda : سلام روزتون بخیر - این خواب نقل قول هست
خواب دیدم در مسیر خانه مان هستم ودوست پسرم به همراه دوستشان با من هستند (من و این اقا ، دوسال پیش همدیگر را می خواستیم ولی بعلل مختلف ، خودشان این رابطه و دوستی را قطع کردند و فعلا با آقایی دیگر آشنا شدم و با توجه به اینکه خانواده ها در جریان آشناییمون هستند رابطه خوبی با هم داریم و درضمن این دواقا همدیگر را می شناسند )
احساس کردم دوست پسرم قبلیم در خواب خیلی ناراحت هستند ودر مسیر راه ، بصورت ذهنی حرف می زدیم بدون اینکه حتی کلامی رد و بدل بشه و دقیقا هر دو نفرمون می فهمیدیم که طرف مقابل چی می خواد بگه ! .
فکر می کنم ایشان منو به خانه یا به دوست پسر فعلیم رسوند (دقیق یادم نیست ) در یک لحظه متوجه انگشت حلقه دست چپشان شدم دیدم حلقه طلایی و قدیمی در انگشت دارند. ناراحت شدم که چرا در مسیر راه متوجه این حلقه نشدم و ایشان به من نگفتند که کسی رو دوست دارند وهمزمان تصویر خانمی از جلوی چشمانم رد شد و فکر کردم حتما همسرشان هستند ولی به مرور متوجه شدم اشتباه کرد و کسی در زندگیشان نیست
با تشکر

پاسخ
لینک۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۹:۳۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. او شما را دوست داشته ولی چون نمی توانسته ازدواج کند و شرایط لازم را نداشته خودش رفته کنار که شما بتوانید ازدواج کنید و مثلا خواسته که عمرتان نسوزد و هدر نرود. او الان فقط به فکر کسب درامد و ثروت است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۳:۳۹
ta

ta : سلام خواب دیدم
با تشکر

پاسخ
لینک۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۴:۴۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. روحشان شاد. دختران همسرتان اگر متوجه رابطه شما با پدرشان شوند، برای شما آرزوی موفقیت نخواهند کرد و دختر بزرگ او مطلقا نمی تواند شما را تحمل کند و کوجکتره شما را نادیده می گیرد. شما از این شرایطی که خودتان و خواهرتان دارید برای خودتان احساس تاسف می کنید و ناامید و افسرده می شوید ولی باز شما سعی می کنید که خودتان را قوی نگه دارید و به خواهرتان هم کمک می کنید که شرایط زندگی تان را خوب کنید و به آرزوهایتان برسید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۹:۵۸
Shamim

Shamim : سلام روز بخیر
خواب دیدم تو خونه ی فامیل های نامزد سابقم هستم و خیلی تحویلم گرفتن و دوسم داشتن ولی من یکم احساس غریبی میکردم .بعد خانم صاحب خونه بهم گفت برو تو اتاق برادرمو زنش رو بیدار کن .اون خانم در زد و من وارد اتاق شدم و با برادر اون خانم و زنش سلام و احوال پرسی گرمی کردیم(آقایی که تو خواب به عنوان برادر اون خانم دیدم شخص هستن که در واقعیت هیچ نسبتی با اون خانم ندارن و همدیگه رو نمیشناسند) ،بعد اون آقا به خواهرش چیزی گفت که یعنی شاید ما تو وضعیت بدی بودیم و این خانم (یعنی من)ممکن بود ببینمشون .منم تو دلم بهشون حق دادم.بعد زنگ خونه رو زدن و یه عده مهمون وارد شدن و من از بالای پله ها بهشون نگاه میکردم دیدم نامزد سابقم و خانواده ش هستن.
بعداز شش یا هفت پله ی دیگه باهم بالا رفتیم و سفره پهن کردن و داشتیم ناهار میخوردیم که نامز سابقم گفت جا باز کنین من پیش شمیم (من)بشینم که ما میخوایم حلقه هامون رو باهم انتخاب کنیم .بعد اومد کنارم نشست و ساندویچ تو دست منو گرفت و شروع کرد بقیه ساندویچمو خوردن و من تو بغلش دراز کشیدم مثل بچه ها و با خودم میگفتم دلم باز ساندویچ می‌خواد (ساندویچ کالباس بوده من اصلا ندیدم که بخورم فقط ساندویچمو نصفه دیدم)و نگاه کردم دیدم دوتا نون باگت دیگه کنارم هست .و تو خواب رو سفره حلقه های ازدواج رو میدیدم که حالتی مثل پیاز سوخاری داشتند ولی من اونارو انتخاب نکرده بودم و قرار بود بعد از ناهار حلقه انتخاب کنیم .
این خواب رو بین ساعت دوازده و یک ظهر دیدم و تازه صبحانه خورده بودم
ممنون واسه تعبیر

پاسخ
لینک۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۰:۰۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. احتمال زیادی دارد که خوابتان باطل باشد. ولی اگر تعبیری داشته باشد این است که خانواده ی نامزدتان به شما فکر می کنند و احساس نامزدتان این است که شما از اینکه با او ازدواج نکردید راحت شدید!! او مسئولیت های سنگینی را می خواسته به دوش شما بگذارد که حالا نگذاشته و عشقش هم صرفا حرف و خوشی زودگذری بوده و الان شما راحت هستید که با او ارتباطی ندارید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۱:۱۰
zeynab

zeynab : با سلام عزیزم،خواب دیدم یکی از دوستام بهم گفت بریم برات حلقه ازدواج بخرم هرچی گفتم خواستگارم کیه نگفت،بی اونکه صحنه بازارو ببینم ی انگشتر امتحان کردم بد بود شد انگار شبی پوست خشک شده گردو،کنار که گذاشتمش،دومی حلقه بی ارزشی بود ،بعد حس کردم دوستم خواستگارمو میشناسه در واقعیت عشقم که خواستکارم بوده رو هم تعریفشو شنیده،بعد گفتم حالا که میشناسشو فامیلشونه ی حلقه گرون بخرم،نگاه کردم اژچز دور دیدم ی حلقه ساده دسم بود،نزدیک آوردمش شد ی حلقه طلاسفید با دوردیف نگین.به دوستم گفتم ببین یک میلیون وپونصد خریدم وانگشت حلقم انداختم،بعد خودمو دوستمو تو ی مراسم پر از دختر دیدم ایشون یه کتاب برداشتن باز کردن گفتن طریق ه حاجت گرفتن از امام حسین؟انگار بمن میخاست بگه خودشون مشرف شدن کربلا واز خدا بواسطه امام حسین عزیزدلم حاجت گرفتن

پاسخ
لینک۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۳:۳۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. مشکلات شما به زودی حل و فصل خواهد شد و به خواسته ی خودتان می رسید. با کسی که دوستش دارید ازدواج خواهید کرد. برای حاجت رواییتان به هیچ کسی رو نیاندازید !! جز به توسل به امام حسین و خدای بزرگ. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۴:۳۵
shamim

shamim : ممنونم. ولی با توجه به اینکه مجردم . این تعبیرتون واسه بعد ازدواج هست؟ یا الان باید یه سری شرایط سخت رو تحمل کنم تا ازدواج کنم با شخص مورد نظرم؟ ممنون میشم جواب بدهید.

پاسخ
لینک۳۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۷:۵۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : خیر منظور این است که شما باید نسبت به ازدواج واقعگرایانه فکر کنید. اینطور نیست که آدم ازدواج می کند همه اش رفاه و عشق و خوشی باشد. ازدواج مسئولیت است صبوری و قدرت می خواهد. خواب به این معنی نیست که شما قرار است بدبخت شوید یا سختی تحمل کنید. خواب می گوید که رویابافی نکنید. اول قوی باشید و واقعگرا، بعد ازدواج کنید که اگر مشکلی پیش آمد خودتان را نبازید.

پاسخ
لینک۳۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۴:۲۵
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت