کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب حلقه ازدواج

به دست آوردن حلقه ازدواج در خواب، تعبیرش ازدواج و خوشبختی است. اگر متاهل هستید، دوستان جدیدی به دست خواهید آورد. اگر ببینید حلقه ازدواج خود را گم کرده اید یا حلقه ازدواجتان شکسته، با همسر خود اختلاف پیدا می کنید. اگر ببینید حلقه ازدواجی که همسرتان به دست دارد، نگینی مشکی رنگ دارد که در بیداری فاقد این نگین بوده باشد، تعبیرش جدایی و نیت همسر شما برای طلاق است.

گرفتن حلقه به عنوان هدیه در خواب، نشانه وفاداری و خوشبختی در زندگی زناشویی است. اگر ببینید که حلقه جدیدی به انگشت خود دارید، در بیداری کارهای جدیدی به شما محول می شود و در انجام آنها به موفقیت می رسید. اگر دختری ببیند که حلقه ازدواج او درخشان است، شوهر آینده او مردی وفادار و مهربان خواهد بود.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

112 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

سایه

سایه : سلام یک رینگی دارم که قبلا کسی که دوستش دارم بهم هدیه داده بود دیشب خواب دیدم انگشتم کردم بعدش یکی از دوست های مشترکمون را که دیدم یواشکی از دستم در آوردم متوجه این کار شد کمی غرغر کرد ولی بعدش گفت دستت بنداز ، تو انگشتم انداختم خواهر کسی که دوستش دارم تو پروفایلش عکس یک درخت کاملا صورتی که رو دیوار در آمده بود رو پروفایلش گذاشته بود راستش خانم هراتی عکس پروفایلش انگاری یک پیام برای من بود

پاسخ
لینک۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۳:۲۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. دوست مشترک شما می خواهد به شما بگوید که او باور دارد که کسی که دوستش داشتید و شما متعلق به هم هستید و خواهر او هم آرزو دارد که مشکلات و سختی های شما تبدیل شود به آرمانی بزرگ از یک زندگی عاشقانه و رمانتیک بین شما و برادر او. این آرزوی اوست و نه اینکه الزاما تقدیر شما!! تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۹:۱۹
فاطما گل

فاطما گل : ببخشيد خانم هراتي در خوابم آن درخت و شاخه هايي كه به هم متصل بود پر از گلهاي سفيد بود ولي اصلا نمي دونم چه گلي بود ولي رنگ سفيد گلهاي آن درخت تنومند خيلي بارز بود .عذر مي خوام كه كامنت اضافه گذاشتم.

پاسخ
لینک۱۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۴۶:۲۰
فاطما گل

فاطما گل : با سلام و عرض احترام خدمت شما .خواب ديدم در گل فروشي هستم و فروشنده پسري بود كه در گذشته به هم علاقه داشتيم.آنجا نسبتا بزرگ بود و پر از گل بود .( شغل ايشان هم در ارتباط با گل و گياه بود.)در آنجا يك درخت پر بار با گلهاي سفيد بود و شاخه هاي آن يا شايد شاخه هاي به هم متصل ديگري در آنجا بود كه پر گل هاي سفيد بود.( وقتي بيدار شدم حس مي كردم شايد گل نرگس بود.)و آن درخت تنه ي بسيار قطور و بزرگي داشت.چند فروشنده دختر هم آنجا كار مي كردند .آن پسر حلقه اي كه در انگشت وسط دست راستش بود را به من نشان داد.يك حلقه بدل مشكي بود كه انگار (در خواب) قبلا من به او داده بودم و او آن را يادگاري در انگشت اش نگه داشته بود و آن را دوست داشت.ممنون ميشوم خوابم را تعبير كنيد.

پاسخ
لینک۱۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۹:۱۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. احترام متقابل. او سعی می کند که روحی لطیف داشته باشد، شریکی ثابت قدم در زندگی بیابد و فرزندان زیبایی داشته باشد. او ثروتمند شده و همینطور او از شما یاد گرفته که با ملاحظه، کارآ، مسئول و سخت کوش باشد هر چند که از شما جدا شده ولی این تجربیات را در طی زندگی با خودش خواهد داشت. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۵:۱۰
Narjes

Narjes : سلام خانم هراتی عزیز ان شالله سال جدید سال پر خیرو پر برکتی باشه براتون
دیشب خواب دیدم با نامزدم رفتم طلافروشی حلقه ازدواجمونو بخریم چند مدلو طلافروش جلومون گذاشت داشتم انتخاب میکردم ک سرمو برگردوندم دیدم منو تنها گذاشته و رفته، یهو دیدم داداشم اومد تو طلا فروشی ب بهانه خریدن گوشواره واسه دخترش پول نداشت برگشت ...از آقای طلافروش خواستم دوباره حلقه هارو بهم بده انتخاب کنم گفتم پولشو بعدا نامزدم میده ک گفت طلا فروشیو میخوام تعطیل کنم و برگشتم خونه

پاسخ
لینک۱۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۴:۳۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. سال نوی شما هم مبارک. تشکر. نامزدتان احتمالا نسبت به شما سرد خواهد شد و عشقش به شما کم می شود. ولی از جهتی شما شانس می آورید چون کسی نمی تواند سرتان را کلاه بگذارد. برادرتان هم می خواهد به دخترش نصیحتی کند که به موفقیت او تمام شود ولی نمی داند چطور تاثیر مثبتی روی دخترش بگذارد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۸:۲۵
Maryam

Maryam : سلام و خسته نباشید خدمت شما. هفته پیش خوابی دیدم که میخاستم تعبیرش رو بپرسم. خواب دیدم که در کنسرت بزرگی هستم و فردی که ۸ سال پیش عاشقش بودم ولی به دلایلی از هم جدا شدیم اونجا بود و من خیلی غمگین بودم و سرم روی شونه شخصی بود که میشناختم . بعد اون مردی که دوستشون داشتم من رو صدا کرد ولی من رومو برمیگردوندم تا اینکه دوستم که سرم روی شونش بود گفت برو کارت داره . اون اقا اومدن و دست منو کشید برد پیش خودش نشوند و دست انداخت دور گردن من . من سرم پایین بود و اشک میریختم. بعد یه نفر یه بشقاب پر از میوه و سبزیجات اورد گذاشت جلوی اون اقا که یه حلقه پر از نگین روی همه میوه ها بود و اون اقا خیلی خوشحال بود و میخندید ولی من همچنان اشک میریختم. تا اینکه سرم گرفت بالا و پرسید چرا گریه میکنی؟ و من از خواب پریدم. در ضمن من با این اقا ۲ سال دوست بودم و بعد از ۲ سال قرار بود بیان خاستگاری که نشد و توی این ۸ سال که جدا بودیم ایشون مرتب سعی داشتن تماس و ارتباط برقرار کنن که من حتی جواب ایشون هم ندادم . و ۶ ساله که وارد رابطه دیگه ای شدم که البته راضی نیستم از این رابطه که الان دارم. میشه لطفا خواب منو تعبیر کنید، ممنون میشم.

پاسخ
لینک۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۲:۱۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما در یک رابطه یا موقعیت در زندگی بیداریتان احساس می کنید که می دانید دقیقا چه می خواهید و می خواهید سعی کنید که زندگی تان به هارمونی و هماهنگی برسد. کسی که شما دوستش داشتید یا هنوز می خواهد به شما ابراز عشق و ازدواج کند یا می خواهد با کسی ازدواج کند. ولی اینکه شما را صدا زده احتمالا هنوز شما را دوست دارد. شما از رابطه تان راضی نیستید ولی این تضمینی برای شما هست که رابطه تان را قطع کنید و آن دوست قدیم شما باز هم شما را قلبا بخواهد؟ شما باید به مستندات زندگی امروزتان توجه کنید و صرفا از روی دیدن یک خواب برنامه و زندگیتان را به هم نزنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۴:۱۷
ناری

ناری : سلام روزتون بخیر.
خواب دیدم داخل اتاقی در حال صحبت کردن مساله کاری با همکارم هستم. دم در پسر اون اتاق پسر مورد علاقه من ایستاده بود که کت و شلوار مرتب خاکستری پوشیده بود ناگهان به انگشت حلقه ش نگاه م افتاد دیدم یه لکه قهوه ای دورتا دور انگشتش هست ناگهان به انگشتر خیلی نازک طلای سفید یا نقره دستش تبدیل شد که به نظر زنونه س اون همکارم هم متوجه شد و به من اشاره کرد که حلقه دستش هست..صداش زدم بهش تبریک بگم البته با ارامش اما صدام رو نشنید. به اون همکارم گفتم شما بگید اون همکارم چیزی نگفت..یه لحظه دیدم همکارم که باهام صحبت میکرد پیش ایشون دم در ایستاده دارن صحبت میکنن از ترس از خواب پریدم.(در واقعیت هم دستش لکه یا حلقه قهوه ای از راه دور دیده بودم الان داخل خواب میخواستم ببینم دستش هست یا خیر).
با سپاس

پاسخ
لینک۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۵۴:۳۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. اینکه در بیداری هم حلقه قهوه ای دور انگشت او هست باعث شده که در خواب هم این لکه را روی انگشت او ببینید ولی احتمالا کسی در زندگی او هست که او به آن خانم علاقه مند هست و توجهی به شما ندارد ( چون صدایتان را هم نشنیده). او کسی را دوست دارد که آن کس برای او می ماند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۹:۴۷
ناری

ناری : ممنون از شما خانم هراتی بزرگوار.
این رو یادم رفته بگم خدمتتون ...انگشتر زنانه نگین سفید داشت و هر لحظه داخل دستش واضح تر نشون میداد و موقعی که همکارم دیدم پیش ایشون ترسیدم و من با ترس از خواب بیدار شدم. این ترسیدن در بیداری تا چندساعت ادامه داشت. ترسیدن در خواب نشانه شادی نیست؟

پاسخ
لینک۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۸:۳۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : خیر. ترس بیانگر شک به خود ناکامل بودن و نداشتن تجربه است. هر ترسی هم به امنیت رسیدن تعبیر نمی شود.

پاسخ
لینک۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۸:۲۳
Maya

Maya : عرض ادب خانم هراتی عزیز
در حالت خواب و بیدار و تایم صبح یک آن چشمامو بستم و آقایی رو دیدم که می شناسمش و علاقمندم و دیدم که روی یک نیمکت نشسته و خانمی هم با فاصله روی همون نیمکت با موهای رنگ شده نشسته بود اون آقا جوری روی نیمکت نشسته بود که انگار پشتش به اون خانمه و داشت با کسی صحبت میکرد و اون خانومم نگاهش نمی کرد و داشت روبرو رو نگاه میکرد منتها اون خانم حرکتی انجام میداد انگار یه شخص بیماره و حالت عادی نداره یه دفعه تو خواب انگار مثل یه دوربین زوم کنی رو قسمتی از یک فیلم زوم شد رو انگشتی اون آقا یه حلقه دستش بود و داشت تو انگشتش می چزخوند البته ناگفته نمونه چون از این آقا بیخبرم در بیداری دایم استرس دارم و فکر و خیال می کنم آیا این تعبیری داره ممنون میشم راهنماییم کنید سپاسگزارم

پاسخ
لینک۱۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۰:۰۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. عرض ادب متقابل. دوست خوبم اگر بیدار بوده اید که اصلا تعبیر ندارد و باطل است. اما اگر به خواب عمیق رفته بودید، نیمکت به این موضوع اشاره می کند که او می خواهد اشتباهات گذشته و دروغ هایی را که گفته بپذیرد و راجع به تصمیمات و انتخابهای پیش رویش مجددا فکر کند. از نظر من خواب شما باطل است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۴:۵۱
Neda

Neda : سلام روزتون بخیر
قبل مراسم عقدم خواب دیدم مادرآقایی که میخواستم باهاش ازدواج کنم 3تا انگشتردست من کردند 2تاش قدیمی بود یکیشم نگین دار و پرزرق و برق.عقد منتفی شد و ماراهمون ازهم جداشد خواب دیدم مادراون آقا همون انگشترسفید نگین دارو دستم کرد.2،3ماه گذشت دیدم رفتیم خرید عروسی پدراون آقا ازم خواستن انگشتری رو پسند کنم من همون انگشتر رو دوباره دیدم که اونو پسند کردم و دستم کردم و گفتن مبارکت باشه

پاسخ
لینک۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۷:۰۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب :
سلام. طبق قوانین سایت که شما آن را هنگام ثبت نام در سایت اخیرا مشاهده فرمودید، و به علت کثرت و ازدیاد کاربران عزیز و حجم بسیار بالای تعابیری که فرستاده می شود، هر کاربر فقط مجاز به ثبت یک خواب در 24 ساعت است. در صفحه پرداخت قسمتی که که تیک می زنید قوانین رو قبول دارم بالای اون قسمت قوانین نوشته شده. و یک خواب شما امروز تعبیر شد. لطفا مجددا خواب خود را فردا ارسال کنید . تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۰:۵۹
Razi

Razi : سلام من و ی پسری همو دوست داریم ،ایشون اومدن خواستگاریم اما سر مهریه بهم خورد،چن وقت بعد ساعت سه و نیم صبح خواب دیدم،من و مامانم نشسته بودیم ی جعبه هم جلومون بود که انگار خانواده اونا گذاشته بودند،بازش کردیم توش ی حلقه و ی کفش نو زنانه بود،بعدش مامانم بهم گفت که چرا اینو نبردن با خودشون خواستگاری که بهم خورد،گف حالا ی روز رفتیم میریم پس میدیم

پاسخ
لینک۱۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۸:۳۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. جعبه نمادی از محدودیت هایی است که خانواده عمویتان در مقابل خودشان حس کرده اند و شما با باز کردن این جعبه متوجه می شوید که آنها از ازدواج پسرشان با شما احساس خطر می کنند و می خواهند خودشان را حفظ کنند. در عوض شما احساس می کنید که ارزش زیادی دارید و دیدن کفش زنانه یعنی شما به سمت مسیر جدیدی در زندگی تان پیش می روید و آزاد هستید تا تجربه های جدیدی را کشف کنید. تنها راه رسیدن شما به هم این است که با هم توافق کنید و اگر هر کدام از شما بخواهد منافع خودش را صرفا در نظر بگیرد، هیچ کدام از شما از حقوق خودتان پایین نخواهید آمد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۴:۱۱
Razi

Razi : ببخشید یادم رفت اینو بگم،وقتی در جعبه رو ک باز کردیم،مامانم اون حلقه رو دستش کرد و داشت نگاش میکرد

پاسخ
لینک۱۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۲:۱۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : شما شخصیت پسر عمو و موقعیتتان را ارزیابی می کنید و روی او فکر می کنید.

پاسخ
لینک۱۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۸:۳۹
Sadgh1

Sadgh1 : سلام خانم هراتی من خواب دیدم که همراه خواهرم ومادرم ابتدا به زیارت امام حسین رقتیم حرم امام حسین شلوع بود . سپس من خودم به تنهای به زیارت امام رضا رفتمم پس از رسیدن وارد حرم امام رضا شدم ،وارد ضریح امام رضا شدم هیچکس در حرم امام رضا به غیر ازمن نبود. من به ضریح نزدیک و به ان دست زدم .موقع بیرون امدن از زیارت شخصی که دوستش دارم هم یک حلقه ازدواج به من هدیه داد. این خواب هم حدود ساعت ۴ صبح دیدم

پاسخ
لینک۲۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۳۹:۱۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما و مادر و خواهرتان باید زیارت امام حسین ع را بخوانید و کاری انحام خواهید داد یا داده اید که برایتان ثواب زیارت ایشان نوشته می شود. شما برای رسیدن به خواسته ی خودتان متوسل به حضرت امام رضا ع می شوید ولی قبل از آن باید زیارت امام حسین ع را حتما بخوانید. بعد از آن هم زیارت امام رضا ع را بخوانید و دعای شما اجابت خواهد شد و به کسی که دوستش دارید می رسید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۰:۲۲
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت