کاربر گرامی، بخش دیدگاه تعبیر خواب روزهای دوشنبه و پنج شنبه کلا بسته است. سایر روزها از ساعت 12 شب تا 17 عصر فعال است.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب حلوا

اگر کسی در خواب دید حلوای تازه می خورد، سود زیادی عاید او می شود یا صاحب فرزندی صالح می شود و اگر حلوای خشک و مانده می خورد، به او زیان می رسد. اگر ببیند که حلوا خیرات می کرد، امواتش از او رضایت دارند.

امام صادق (ع) می فرماید: حلوا در خواب، مال فراوان و دین خالص است و خوردن آن دلیل بر فرزند و خوردن حلوایی که مغز بادام در آن به کار رفته باشد، دلیل است که به قدر آن از شخصی بخیل به او چیزی می رسد.

جابر مغربی می گوید: حلوا خوردن در خواب، دلیل است که به قدر آن مال حاصل گردد چون زردی زعفران در آن نباشد. اگر سفید بود بهتر است و حلوا فروش در خواب مردی لطیف زبان و خوش طبع است.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۱۰ خط (معادل ۱۰ خط موبایل) باشد، به ازای هر ۱۰ خط یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

37 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

Nazdoone

Nazdoone : سلام وقت بخیر.ببخشید امروز من بعد نماز صبح خواب دیدم که عروسیمه(دختر مجرد هستم)و دارن حلوا درست میکنن اما حلوا بیشتر شبیه میکادو(از لحاظ ظاهری شبیه شیرینی کاک کرمانشاه بود)بود.و اتفاق های دیگه ای هم در خواب افتاد که وقتی بیدار شدم خیلی گیج کننده بود و بعد یادم شد.ممنون از تعبیر

پاسخ
لینک۱۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۵۷:۴۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما به خاطر مسئله ای فکرتان ناراحت می شود و باید بگویید برای دفع شر و حفظ سلامتی تان برایتان یک مرغ فورا قربانی کنند و گوشتش را به فقرا ببخشید. قربانی به شدت دفع شر خواهد کرد. در تعامل با دیگران هم ماسک بزنید و دستکش دستتان کنید مراقب کرونا باشید که خدای نکرده بیمار نشوید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۲۷:۰۰
محمد

محمد : سلام.دختر عموی من خواب دیده که به همراه همسرش رفتند خونه خواهرش و اونجا زن برادرش اومده و تعداد زیادی نایلون دستش بوده که توش حلوای زعفرانی و برنج زعفرانی خیرات برای پدر مرحومش بوده (پدر زن دادشش چند سال پیش فوت کرده)و آورده بوده اونجا و وقتی اونا رو اونجا دیده از دست دختر عموم کمی ناراحت شده که چرا شما نیومدید خونه ما تا این خیرات رو بهتون بدم و دختر عموم میگه ما تازه رسیدیم و هنوز خونه خودمون هم نرفتیم(ظاهرا دختر عموی من از یه شهر دیگه تازه با شهر خودشون رسیده بودن)ولی چهره زن دادشش اندوهناک و خسته بوده ولی خیراتی که اورده بوده زیاد بوده و برای همه از جمله دختر عموم هم بوده.التماس دعا دارم از محضرتون در این شبهای عزیز

پاسخ
لینک۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۰۷:۰۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. زن برادر ایشان به شدت دلش به خاطر مرحوم پدرش می سوزد و ناراحت است و انتظار دارد که خواهرهای شوهر او، بیشتر از او دلجویی و احوالپرسی کنند، برای پدرش بیشتر دعا بخوانند و با او صمیمی تر رفتار کنند. او تمام سعی خودش را می کند که همه از او و خانواده و پدرش راضی باشند و هر کار خیری که برای دیگران انجام می دهد، ثوابش را تقدیم روح پدرش می کند. ولی گویا دختر عموهای شما در ظاهر خیلی از این جهت مراقب حال زن برادرشان نیستند. او نیاز به محبت و عشق بیشتری دارد. الان که پدر او فوت شده، خانواده ی شوهر او باید بیشتر از او حمایت کنند و رفتارشان دوستانه تر باشد تا او احساس تنهایی و بی کسی نکند. در پناه خدای بزرگ شاد باشید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۱:۴۸
میم عین

میم عین : سلام خانوم هراتی وقت شما به خیر باشه
من صبح خواب عجیبی دیدم . دفعه اول خواستیم با خانواده بریم بیرون هر چهارتامون بودیم و رفتیم و دفعه دوم بابام نبود و انگار ختم بابام بود و من خودم حس بدی نداشتم و حالمم خوب بود و فکرکنم مشکی پوشیده بودیم داشتیم میرفتیم خاک سپاری هیچکس هم گریه نمیکرد و برامون عادی بود بعد فقط یادمه مامانم بهم گفت حلوا بخورم . خوابم آشفته بود همینا هم به سختی یادم مونده.
امیدوارم تعبیر بدی نداشته باشه
ممنون میشم تعبیرش رو بفرمایید

پاسخ
لینک۲ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۹:۲۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما و خانواده تان سر موضوعی با هم همفکری خواهید کرد و بار دیگری که می خواهید تصمیمی بگیرید پدر شما مخالف شما نظر خواهد داد و شما خودتان افکارتان را عملی خواهید کرد و به تصمیم و نظرات او اهمیتی نمی دهید و فکر می کنید که نظر او باید کنار گذاشته شود. مادرتان می خواهد شما مثبت اندیش و شاد باشید و غصه نخورید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۸:۱۲
Sorakhrshd

Sorakhrshd : خانم هراتی خواهر من ناشنوا و لال هست. سنش هم بالاست و اصلا احتمال ازدواج او نیست. من این خواب رو شبی دیدم که نوشتند باطله. اما چون من حتی ظهر ها یا چنین شب هایی خواب دیدم که تعبیر شده احتمال میدم خوابم تعبیر داشته باشه با این وجود . تعبیرخواب من رو لطفا دوباره بررسی کنید.

پاسخ
لینک۲۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۳:۱۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : اگر خوابتان باطل باشد که جای بحث ندارد ولی اگر باطل نیست کسی به خواستگاری شما می آید که شما او را نمی پسندید ولی خواهرتان او را می پسندد. شما فرمودید که او پالتو را انتخاب کرد و پوشید. تعبیر همان است که عرض کردم.

پاسخ
لینک۲۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۰:۰۱
Sorakhrshd

Sorakhrshd : سلام خانم هراتی. میلاد رسول اکرم بر شما مبارک. جمعه شادی داشته باشید. سپاس از تعبیرتون

پاسخ
لینک۲۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۵:۱۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. همینطور برای شما. شما می خواهید که مشکلاتتان حل شده و از غم فارغ شوید ولی در دلتان هنوز نگران مسائلی هستید که حل و فصل نشده اند. شرایط زندگی شما به زودی متغیر خواهد شد و روزهای روشن تری برای شما در پیش خواهد بود. از لحاظ مالی غنی تر خواهید شد و خیلی از دوستانتان نسبت به شما حسادت خواهند کرد. شما باید سعی کنید که هر خوشبختی که برایتان یا برای خانواده تان پیش می آید را سریع به همه نگویید و مرموزانه تر رفتار کنید تا چشمتان نزنند. شادی و خوشی و ثروت به دست خواهید آورد. خواهرتان به امنیت و گرمی خواهد رسید و با کسی ازدواج می کند که از خود خواهرتان از جهاتی سر است و غنی تر است از او. خواهرتان هم او را می پسندد ولی چنین شخصی باب میل شما برای ازدواج نیست. او شخصیتی خردمند دارد و باید خواهرتان مراقب باشد تا او را زود نرنجاند ولی همه متوجه ثروت خواهرتان خواهند شد. روح همسرتان شاد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۲:۴۶
طیبه

طیبه : با سلام و ادب خواب دیدم کنار مادرم هستم و کلی حلوا میپزم در دیس های چیده شده داخل یخچال قرار میدهم تعداد حلوا زیاد بودند.قرار بود مهمون بیاد داشتم کاهو هارو میچیدم در ظرف که بعضی از قسمتی از کاهو ها نارنجی لطیفی بودن اونا رو در دیس ها میچینم کمی شوید تازه قاطی اونها بود خیار حلقه میکنم .دیس های بزرگ یک متری و انواع ظرف بود تا درونشان بذارم.میرم تا از گلفروشی یک حلقه گل روی موهای جمع شده ام بگیرم و بذارم.ممنون از تعبیر شما

پاسخ
لینک۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۹:۳۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. عرض ادب متقابل. شما کار مفیدی انجام می دهید که خیرتان به دیگران می رسد. انرژی مثبت و سلامتی و شادی برای همه می خواهید و از لحاظ احساسی دیگران را حمایت می کنید که انرژی منفی به ذهنشان راه نیابد. با سخاوت و دست و دلبازی مردم را کمک می کنید و رفتاری بسیار محبت آمیز نسبت به دیگران خواهید داشت. فکرتان منسجم و متمرکز روی هدفتان است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۰:۱۷
حسین ب

حسین ب : سلام خواب دیدم با دوستم دانشجویی رشته ادبیات هستیم وارده دانشگاه میشیم دختر و پسرهای زیاد اونجا بودن !من چن ساله پیش ترک تحصیل کردم!بعد دوستم میره ماکارونی میخره من سرکلاس ماکارونی دزست میکنم،بعد دو بشقاب حلوا هم درست کرده بودم

پاسخ
لینک۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۴۱:۴۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما سعی می کنید که مردم را بهتر درک کنید و مهارت های خودتان را برای بیان افکار و نظراتتان بالا ببرید و به بهترین صورت نظراتتان را ابراز کنید که برای کسی سو تفاهم پیش نیاید. شما می خواهید به ثروت و آرامش و فراوانی برسید اما احساس می کنید که گرفتار یک موقعیت بی نظم و شلوغ شده اید و از شرایط موجود احساس ناراحتی می کنید اما قادر خواهید بود که خیلی راحت به مشکلاتتان پایان دهید و کاری کنید که شرایط ختم به خیر شود و در زندگی تان شیرینکام شوید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۵:۵۷
Nasiim

Nasiim : سلام من خواب میدیم که دارم با مادرم حلوا میپزیم و یکی از همکارانم یه آقایی هستند اومد جلو در منزل ما جهت تحویل بسته ای... و رفت مادرم گفت چون بوی حلوا بهش خورده فردا براش ببر سرکار و بهش بگو حلال کن به خاط اینکه بوی حلوا بهش خورده.

پاسخ
لینک۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۲:۲۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما و مادرتان می خواهید نقشه ای بکشید که در زندگی تان حمایت شوید و هم خودتان خوشبخت باشید و هم خیرتان به دیگران برسد. همکار شما نسبت به شما احساسی نشان می دهد که شما مطمئن نیستید که ماهیت آن چیست. شما هم متقابلا به او کمی محبت می کنید تا جواب خوبی را با خوبی داده باشید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۴:۰۷
سعیده

سعیده : سلام. وقتتون بخیر. من سه ماه پیش خواب دیدم رفتم قبرستان رو قبر دختر داییم خب قبر شلوغ هست و حلوا تموم میشه همونجا رو قبر گاز و قابلمه میارن و شروع میکنن به حلوا پختن و کلی حلوا مییزن و من یکم از اون حلوا که رنگش هم سفیده و میخورم خیلی هم شیرین بود بعد از این میریم سر قبر فاتحه بخونیم که عمه ام میگه یه قبر کنار قبر دختر داییم برا دختر عموم بزارن برا هر زمان که مرد قبر این دوتا کنار هم باشن. خواستم تعبیرش بدونم اینکه من از اون حلوا خوردم خیلی نگرانم کرده

پاسخ
لینک۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۵:۰۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. روحشان شاد. شما باید برای دختر دایی تان حلوا بدهید و به فقرا خیرات زیاد بدهید تا روح او احساس کند که از او حمایت می کنید. حلوا در خواب چیز بدی نیست که شما نگران باشید! من نمی دانم چرا خیلی نگران هستید مطلقا نگرانی ندارد. حلوا برکت است و ثروت. دختر عموی شما هم انشالله عمرش طولانی است و اگر خانه ندارد خانه خواهد خرید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۶:۵۶
Ommolbanin

Ommolbanin : سلام وقت بخیر شهره هستم خواب دیدم تو خونه پدریمون تعداد زیادی خانم هستیم( پدر و مادرم به رحمت خدا رفتن) رو اپن آشپزخونه کلی وسیله هست و همه در حال کار کردن هستن سه تا ظرف شیشه ای در اندازه و شکلهای مختلف ( یه ظرف تتگ شیشه ای ماهی و یکی ظرف شیشه ای پایه کوتاه مخصوص بستنی خوری و یکی دیگه) که توشون نصفه و نیمه حلوا هست تازه پخته شده و زرد رنگ و‌زعفرونی .من حلوا خیلی دوست دارم ولی اصلا نخوردم اما یه قاشق تو شیشه ارده بود که درش آوردم و قاشق ارده ای رو خوردم تا تمیز شد . بعد من می گم‌بدین همه حلوا ها رو رو تو یکی بریزم اینجا خلوت بشه مامانم‌می گه باشه و من همه رو توی ظرف تنگ شیشه ای ماهی می ریزم یکی از همکارانم هم که خیلی باهاش ارتباط نداشتم هم هست و به من کمی کمک می کنه و بعد با یه تیکه‌نون لواش که کمی هم سوخته هست روی ظرف رو دارم می گیرم که هوا و خاک نگیره در همین حین بابام‌که یه کنار کاملا زیر لحاف خوابیده بود ناله می کنه و من با بغض می گم ای جانم و گریه ام می گیره و با دستم اشکمو پاک می کنم . ساعت ۵:۴۵ دقیقه بعنی بعد از اذان صبح این خواب رو دیدم

پاسخ
لینک۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۱۸:۱۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. روحشان شاد. شما با خانمهایی در ارتباط و یا دوست هستید که یکی از آنها خیلی احساس می کند که دور باطل می زند و به اهدافش نرسیده و دیگری خیلی ثروتمند و خوش و خرم و خونسرد است و شما به کسی که به اهدافش نرسیده کمک مالی می کنید که او هم احساس رضایت از زندگی داشته باشد و خودتان هم از زندگی رضایت دارید. ثواب این کمک کردن به دوست یا خواهر یا فامیلتان که فقیر است را تقدیم روح پدرتان می کنید که او به آرامش برسد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۸:۳۷
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت