کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب حلوا

اگر کسی در خواب دید حلوای تازه می خورد، سود زیادی عاید او می شود یا صاحب فرزندی صالح می شود و اگر حلوای خشک و مانده می خورد، به او زیان می رسد. اگر ببیند که حلوا خیرات می کرد، امواتش از او رضایت دارند.

امام صادق (ع) می فرماید: حلوا در خواب، مال فراوان و دین خالص است و خوردن آن دلیل بر فرزند و خوردن حلوایی که مغز بادام در آن به کار رفته باشد، دلیل است که به قدر آن از شخصی بخیل به او چیزی می رسد.

جابر مغربی می گوید: حلوا خوردن در خواب، دلیل است که به قدر آن مال حاصل گردد چون زردی زعفران در آن نباشد. اگر سفید بود بهتر است و حلوا فروش در خواب مردی لطیف زبان و خوش طبع است.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

22 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

Sara

Sara : اینم اضافه کنم که در خوابم هیچ ردی از شوهرم نبود و ایا ممکنه در این در تعبیرخوابم من مشکلاتی اساسی برای همسرم پیش بیاد.

پاسخ
لینک۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۸:۱۰
Sara

Sara : با سلام اواخر تابستان 97 این خواب را دیدم و الان به تعبیرخوابم نیاز دارم.خواب دیدم با مادرشوهرم و دخترم سوار یک ماشین شاسی بلند بودیم که راننده مادرشوهرم بود و من کنار او نشسته بودم که یک دفعه ماشین خراب شد و مادرشوهرم و دخترم در ماشین ماندند و در جلوی آن ماشین دیدم دایره وسیع زمین گود شده و همه گل و لای بود و من آرام آرام از روی جاهای امن و پاک و کوچه های بدون گل می گذشتم تا به اداره ای رسیدم .ولی وقتی رفتم داخل کفش هایم را دراوردم و داخل رفتم جمع زیادی خانم محجبه و مومن نشسته بودند و پر از شیرینی و حلوا بود.سینی های حلوا قشنگ تزئین شده بودند.به من تعارف کردند گفتم اینجا چه خبر است گفتند ما جشن داریم و بعد یک دفعه مادرشوهرم به موبایلم زنگ زد. با ترس برداشتم چون می دانستم او ناراحت است از این که با وارد جایی بدون اطلاع او شوم.وقتی تلفن را برداشتم با ترس و اضطراب گفت که بیا دخترت را بگیر ومن دخترم را از او گرفتم.
و در واقعیت من از دی ماه با شوهرم دعوایم شده تحت دخالتهای مادرشوهر و خواهر شوهرم و در خانه پدری ام هستم و دخترم را به من نشان نمی دهند.تیرماه هم دادگاه داریم .می گویند این خواب ربط به ان موضوع دارد لطفا تعبیر خوابم را بکنید ممنون

پاسخ
لینک۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۸:۰۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. مادر شوهر شما می خواهد که اختیار و کنترل زندگی شما و دخترتان را به دست بگیرد و نقشه ای کشیده که می خواهد بر طبق آن نقشه پیش برود. اما ایجاد گودال در کف خیابان، یعنی جهت گیری او اشتباه است و او برای رسیدن به اهدافش با مشکلات بزرگی روبرو خواهد شد. مشکلات غیر قابل انتظار و موانع و تاخیرات زیادی وجود دارد که او نمی تواند زندگی شما را کنترل کند و همینطور خودش هم روحیه و فکر درستی ندارد و کنترل زندگی اش را از دست می دهد. شما سعی می کنید که راه زندگی تان را جدا کنید و با مشکلات دست و پنجه نرم کنید. محتاطانه عمل می کنید و در نهایت حق را به شما خواهند داد و از خدای بزرگ می خواهید که کمکتان کند تا در حق شما انصاف رعایت شود. خودتان را به خدا می سپارید. انشالله حقتان را خواهید گرفت و با شما تماس می گیرند و خواهند گفت که سرپرستی دخترتان را به خودتان می دهند. خوابتان اطلاعی از شوهرتان نمی دهد نه از این میگوید که او جه نقشه ای دارد و نه از اینکه چه بر سر او خواهد آمد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۰:۲۴
هما

هما : سلام خانم هراتي عزيزم ❤️
خواب ديدم به جنوب ايران سفر كردم هرجارو ميديدم دريا آبي بود و خوشحال بودم سوار قايق موتوري شدم كه فقط خودم مادرم بوديم از كنار يه مسجد رد ميشدم يهو دوتا خانوم( انگار خادم مسجد بودن)جلو قايق موتوري گرفتن گفتن بيا قسمتت كه حلوا بخوري قسمت هركسي نميشه.رفتم جلوي در مسجد داخل مسجد آينه كاري پر از نور بود همه دعا ميخوندن.دوتا دختر با خوشحالي شروع كردن به ريختن حلوا براي من و مدام تنوع حلوا توي ظرف بيشتر ميشد(حلواها هم تنوع رنگ تنوع مزه بادام پسته شيره خرما خود خرما داشت...)من از خوردنش خيلي لذت ميبردم اما ديدم اون دخترا با اكراه به بقيه حلوا ميدن يا خيلي كم ميريزن همه اعتراض ميكردن چرا حلواي اين انقدر زياد براي اين ريختي واسه ما كم اونا ميگفتن قسمتش اينه...در آخر همه حلوا رو خوردم ديدم توي بشقاب ام يه دسته كلفت موي مشكي بلند زنونه بوده كه خانوم گفت بيا كمك كنم اينو جمع كني ببري با خودت

پاسخ
لینک۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۵:۲۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما حتی در بدترین شرایط و سخت ترین موقعیت ها که قرار بگیرید، ارامش و راحتی خواهید داشت و احساسات مثبت در زندگی تان جریان خواهد داشت. به رفاه و خوشحالی و ثروت زیاد می رسید و از هر جهت احساس رفاه خواهید داشت. قدرت و افتخار، غرور و سلامت به شما می رسد و شما را خوشبخت تر از آنکه هستید جلوه خواهد داد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۲:۴۵
بهار

بهار : سلام وقت بخیر.
خواب دیدم خونه مادر شوهر بودیم چند تا ظرف حلوا تو اشپزخونه‌ جلوش بود که میگفت همسایه شون براش آورده (حلوای قهوه ای با شکل فانتزی مثلا لاک پشت و ...)گفت من به هر کدوم از بچه هام یدونه میدم ببرن.بقیه شو نگه میدارم تولد حضرت فاطمه (س)خونه هر کدوم از همسایه ها که میرم یکی برای اونا هم میبرم.من خوشحال شدم حلوارو دیدم چون انگار سال قبل هم خونه شون خورده بودم و میدونستم خوشمزه س.سریع یکی از دیس ها رو برداشتم همسرم هم یک دیس که شکلش شبیه مال من بود برداشت(مطمعن نیستم فکر میکنم خرس بود شکلش)بعد من گفتم اینا به این خوشمزگی (توخواب نخوردم البته حلوا رو فقط میدونستم خوشمزه س)خودتون بخورید خونه همسایه ها که میرید شکلات ببرید مادرشوهر گفت نه حلوا بهتره

پاسخ
لینک۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۴:۱۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. مادر شوهرتان برای همه ی شما آرزوی سعادت و سلامت و خوشبختی و ثروت زیاد دارد. شما شخصیتی محافظه کار دارید و به سعادت خانواده می اندیشید. درونگرا هستید و متفکر، مستقل و قوی. تا اندازه ای پرخاشگر هستید و سعی می کنید که خشمتان را کنترل کنید. عملگرا، مادیگرا و آرامش طلب هستید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۸:۵۲
آسمان‌

آسمان‌ : سلام متشکرم

پاسخ
لینک۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۴:۵۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما مشکل خاصی ندارید که به خاطر آن مجبور باشید به دقت به آن فکر کنید و فکرتان را مجددا ارزیابی کنید و اشتباه خاصی نکرده اید که نگران باشید که چطور آن را حل و فصل کنید. اما همکلاسی شما نگران و پریشان است و به آن خوشبختی که شما خیال می کردید، نیست. شما صبور هستید و هر موقعیت دم دستی را قبول نمی کنید و بنابر این به مال فراوان و دین خالص می رسید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۹:۳۴
leila

leila : خانم هراتی عزیز گاهی مسایلی در خواب هست ک خواب بیننده رو نگران میکنه اما از دید معبر فاقد اهمیته ممنون از توضیحتون ک فرمودید خواب لغت ب لغت نیست با تشکر

پاسخ
لینک۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۹:۵۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : خواهش عزیزم.

پاسخ
لینک۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۹:۰۷
leila

leila : خانم هراتی عزیز دل.شما تعبیر کردید ک‌من یکی از حلوا ها رو برداشتم می خواستم تاکید کنم ک من تو‌خواب نگهبان‌اجازه نداد هیچ کدوم از حلواها رو بردارم ایا هم‌چنان نظتون همونه ک گفتید یا تعبیرش فرق خواهد کرد ؟؟؟ممنون از توجهتون

پاسخ
لینک۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۴۰:۰۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : دوست عزیز عرض کردم نگهبان عقل شماست که به حرفش گوش نکرده اید. ضمناخواب دیکشنری فارسی به انگیسی نیست که کلمه به کلمه آن را ترجمه کنند مفهوم خواب از کل ماجرا معلوم است. همانطور که مطلع هستید هر دو بار که کامنت می گذارید یک حق خواب ار شما کسر می شود و اینجا دو کامنت داشته اید. شما یک حق خواب داشتید و خواب جدیدی که ارسال کرده اید ثبت نمی شود. مگر اینکه از اول عضویتتان را تمدید کنید. تعبیر همان است که عرض کردم و فرقی ندارد.

پاسخ
لینک۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۰:۱۲
leila

leila : با عرض پوزش. چروک در ناحیه دو طرف لبش بود تو قسمت خط خنده اش نمی دونم تاثیری تو تعبیر داره ایا
در ضمن اون نگهبان اجازه نداد هیچ کدوم از حلوا ها رو بردارم (ممکنه این توضیحات کمک بیشتری کنه ؟؟)
من نقاشی خوندم کارشناسی حالا هم تردید دارم کلاسای بیرونم رو ادامه بدم. همون طور ک فرمودید بغرنج شده
ممنون از توضیحتون

پاسخ
لینک۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۴:۳۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : نگهبان به کشمکش در زندگی بیداریتان اشاره می کند و تفکر منطقی شما در مقابل احساستان است . شما احساستان را به کار برده اید و منطق شما خلاف این را می خواسته. نوع چین در گوشه لبهای او در تعبیر موثر نیست.

پاسخ
لینک۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۶:۱۳
leila

leila : با سلام خدمت خانم هراتی گرامی خواب مال قبله می خواستم انتخاب رشته کنم مردد بودم ایا این رشته رو انتخاب کنم یا نه الان در حال حاضر با هر سختی بود اون درس و تموم کردم اما برای ادامه دادن در این رشته هم تردید دارم ک ایا درش موفق میشم یا تغییر مسیر بدم و ب مشکل خوردم نمی دونم این خواب بتونه تو این زمینه انتخاب رشته کمکم کنه ممنون ک راهنمایی می کنید نمی دونم این مساله ربط بخواب داشته باشه یا نه دیدم خیابون تجمعه (مثل نماز جمعه) شاید خ انقلاب بود (جایی ک دانشگاهم هم اونجاست ) نماز تمام شد مثل اینکه من با خانمی رفتیم یک راه/کوچه کوچک اون خانم گفشاشو برداشت حلوا برداشت و رفت من برگشتم کفشامو برداشتم‌. ی تکه نان برداشتم اومدم ی سینی حلوا دیدم ۲ تکه حلوا می خواستم بردارم ی تکه خیلی بررگ ی تکه کمی کوچکتر و می خواستم برم اما ی اقایی شبیه نگهبان نمیگذاشت با دستش مانع شده بود ی اقای دیگه اومد حلوا برداشت و رفت من ایستاده بودم می خواستم حلوامو بردارم برم اما اون نگهبان در کمال تعجب من نمیگذاشت قیافه عجیب داشت لاغر بود و پوست صورتش چین داشت با چشمان درشت فک کنم من تعجب کرده بودم و ناباورانه مطمان بودم میخواستم حلوامو بردارم برم و اون نگهبان نمیگذاشت کمی هم ترسیدم نمیفهمیدم چرا نمیذاره ک از خواب پریدم (در بیداری بموازات این خواب یاد اتفاقی افتادم ک وقتی ثبت نام میکردم افتاد ی خانمی نمی دونست چی انتخاب کنه. و من راهنماییش کردم و اون براحتی کارشو انجام داد و رفت. ی اقایی هم بود ک اون هم کمی مردد بود کارشو انجام داد و رفت وقتی یاد خوابم افتادم فک کردم ک شاید تو این مسیری ک انتخاب کردم خیر و برکت هست و اون نگهبان و کسی نمیتونه جلومو بگیره نمی دونم ربط داشته بخوابم یا نه اما اون موقع شما رو نمیشناختم. سوالم اینه ک ایا از این خواب میشه فهمید رشته ای ک خوندم ایا توش موفقیتی هست یا نه مسیر کلیه ؟؟؟ )ممنون ک درباره خوابم و احساسات بیداری ک داشتم توضیح میدید با تشکر و سپاس فراوان از شما خدا پشت و پناهتون باشه

پاسخ
لینک۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۹:۵۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما مجبور بوده اید برای رفتن به دانشگاه مثل خیلی های دیگر، انتخاب کنید و باید راهی را می رفتید که با آن آینده تان را بسازید. کوچه فرعی که شما رفته اید به شرایط و محدودیت های شما اشاره کرده و اینکه خودتان را د رشرایط بغرنجی قرار دارده اید. چشمان درشت نگهبان به شما می گفته که خوب چشمانت را باز کن!! و الکی انتخاب نکن و پیشانی چروک دار آن مرد به این تعبیر بوده که شما رشته ای را انتخاب می خواستید بکنید که برای شما نگرانی ها و مسئولیت های سنگینی به همراه داشته و شما عمیقا به فکر فرو رفته و نگران می شده اید برای همین مانع شما شده که لیسانس و فوق لیسانس را انتخاب کنید. برای آن خانم و آقا که در بیداری هم دیده اید اینطور نبوده. شما خودتان را با زور به حلوای اول رساندید و نتیجه اش را هم دیدید که با سختی تمامش کرده اید و برای ادامه اش هم تردید دارید. خواب شما می گوید که ادامه اش هم همین سختی ها را برای شما به همراه خواهد داشت و شما باید سعی کنید مجددا فکر کنید و مسیر بهتری برای آینده تان بسازید. اگر تغییر رشته بدهید شاید به نفعتان باشد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۴:۵۵
زهرا

زهرا : سلام یکی از همسایگان مادربزرگم خواب دیه که خانم یا آقایی بهش گفته به مادر برزگم بگه حلوایی که می خواستی درست کنی رو ، درست کن. تعبیرش پی میشه؟

پاسخ
لینک۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۳:۰۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. مادر بزرگ شما برای حاجتی که دارد خیلی وقت است که منتظر است و حالا حاجتش را خواهد گرفت و به سود و منفعت رسیده و شیرین کام می شود. آرزوی او برآورده خواهد شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۶:۳۹
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت