کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب حلوا

اگر کسی در خواب دید حلوای تازه می خورد، سود زیادی عاید او می شود یا صاحب فرزندی صالح می شود و اگر حلوای خشک و مانده می خورد، به او زیان می رسد. اگر ببیند که حلوا خیرات می کرد، امواتش از او رضایت دارند.

امام صادق (ع) می فرماید: حلوا در خواب، مال فراوان و دین خالص است و خوردن آن دلیل بر فرزند و خوردن حلوایی که مغز بادام در آن به کار رفته باشد، دلیل است که به قدر آن از شخصی بخیل به او چیزی می رسد.

جابر مغربی می گوید: حلوا خوردن در خواب، دلیل است که به قدر آن مال حاصل گردد چون زردی زعفران در آن نباشد. اگر سفید بود بهتر است و حلوا فروش در خواب مردی لطیف زبان و خوش طبع است.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

32 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

طیبه

طیبه : با سلام و ادب خواب دیدم کنار مادرم هستم و کلی حلوا میپزم در دیس های چیده شده داخل یخچال قرار میدهم تعداد حلوا زیاد بودند.قرار بود مهمون بیاد داشتم کاهو هارو میچیدم در ظرف که بعضی از قسمتی از کاهو ها نارنجی لطیفی بودن اونا رو در دیس ها میچینم کمی شوید تازه قاطی اونها بود خیار حلقه میکنم .دیس های بزرگ یک متری و انواع ظرف بود تا درونشان بذارم.میرم تا از گلفروشی یک حلقه گل روی موهای جمع شده ام بگیرم و بذارم.ممنون از تعبیر شما

پاسخ
لینک۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۹:۳۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. عرض ادب متقابل. شما کار مفیدی انجام می دهید که خیرتان به دیگران می رسد. انرژی مثبت و سلامتی و شادی برای همه می خواهید و از لحاظ احساسی دیگران را حمایت می کنید که انرژی منفی به ذهنشان راه نیابد. با سخاوت و دست و دلبازی مردم را کمک می کنید و رفتاری بسیار محبت آمیز نسبت به دیگران خواهید داشت. فکرتان منسجم و متمرکز روی هدفتان است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۰:۱۷
حسین ب

حسین ب : سلام خواب دیدم با دوستم دانشجویی رشته ادبیات هستیم وارده دانشگاه میشیم دختر و پسرهای زیاد اونجا بودن !من چن ساله پیش ترک تحصیل کردم!بعد دوستم میره ماکارونی میخره من سرکلاس ماکارونی دزست میکنم،بعد دو بشقاب حلوا هم درست کرده بودم

پاسخ
لینک۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۴۱:۴۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما سعی می کنید که مردم را بهتر درک کنید و مهارت های خودتان را برای بیان افکار و نظراتتان بالا ببرید و به بهترین صورت نظراتتان را ابراز کنید که برای کسی سو تفاهم پیش نیاید. شما می خواهید به ثروت و آرامش و فراوانی برسید اما احساس می کنید که گرفتار یک موقعیت بی نظم و شلوغ شده اید و از شرایط موجود احساس ناراحتی می کنید اما قادر خواهید بود که خیلی راحت به مشکلاتتان پایان دهید و کاری کنید که شرایط ختم به خیر شود و در زندگی تان شیرینکام شوید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۵:۵۷
Nasiim

Nasiim : سلام من خواب میدیم که دارم با مادرم حلوا میپزیم و یکی از همکارانم یه آقایی هستند اومد جلو در منزل ما جهت تحویل بسته ای... و رفت مادرم گفت چون بوی حلوا بهش خورده فردا براش ببر سرکار و بهش بگو حلال کن به خاط اینکه بوی حلوا بهش خورده.

پاسخ
لینک۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۲:۲۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما و مادرتان می خواهید نقشه ای بکشید که در زندگی تان حمایت شوید و هم خودتان خوشبخت باشید و هم خیرتان به دیگران برسد. همکار شما نسبت به شما احساسی نشان می دهد که شما مطمئن نیستید که ماهیت آن چیست. شما هم متقابلا به او کمی محبت می کنید تا جواب خوبی را با خوبی داده باشید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۴:۰۷
سعیده

سعیده : سلام. وقتتون بخیر. من سه ماه پیش خواب دیدم رفتم قبرستان رو قبر دختر داییم خب قبر شلوغ هست و حلوا تموم میشه همونجا رو قبر گاز و قابلمه میارن و شروع میکنن به حلوا پختن و کلی حلوا مییزن و من یکم از اون حلوا که رنگش هم سفیده و میخورم خیلی هم شیرین بود بعد از این میریم سر قبر فاتحه بخونیم که عمه ام میگه یه قبر کنار قبر دختر داییم برا دختر عموم بزارن برا هر زمان که مرد قبر این دوتا کنار هم باشن. خواستم تعبیرش بدونم اینکه من از اون حلوا خوردم خیلی نگرانم کرده

پاسخ
لینک۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۵:۰۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. روحشان شاد. شما باید برای دختر دایی تان حلوا بدهید و به فقرا خیرات زیاد بدهید تا روح او احساس کند که از او حمایت می کنید. حلوا در خواب چیز بدی نیست که شما نگران باشید! من نمی دانم چرا خیلی نگران هستید مطلقا نگرانی ندارد. حلوا برکت است و ثروت. دختر عموی شما هم انشالله عمرش طولانی است و اگر خانه ندارد خانه خواهد خرید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۶:۵۶
Ommolbanin

Ommolbanin : سلام وقت بخیر شهره هستم خواب دیدم تو خونه پدریمون تعداد زیادی خانم هستیم( پدر و مادرم به رحمت خدا رفتن) رو اپن آشپزخونه کلی وسیله هست و همه در حال کار کردن هستن سه تا ظرف شیشه ای در اندازه و شکلهای مختلف ( یه ظرف تتگ شیشه ای ماهی و یکی ظرف شیشه ای پایه کوتاه مخصوص بستنی خوری و یکی دیگه) که توشون نصفه و نیمه حلوا هست تازه پخته شده و زرد رنگ و‌زعفرونی .من حلوا خیلی دوست دارم ولی اصلا نخوردم اما یه قاشق تو شیشه ارده بود که درش آوردم و قاشق ارده ای رو خوردم تا تمیز شد . بعد من می گم‌بدین همه حلوا ها رو رو تو یکی بریزم اینجا خلوت بشه مامانم‌می گه باشه و من همه رو توی ظرف تنگ شیشه ای ماهی می ریزم یکی از همکارانم هم که خیلی باهاش ارتباط نداشتم هم هست و به من کمی کمک می کنه و بعد با یه تیکه‌نون لواش که کمی هم سوخته هست روی ظرف رو دارم می گیرم که هوا و خاک نگیره در همین حین بابام‌که یه کنار کاملا زیر لحاف خوابیده بود ناله می کنه و من با بغض می گم ای جانم و گریه ام می گیره و با دستم اشکمو پاک می کنم . ساعت ۵:۴۵ دقیقه بعنی بعد از اذان صبح این خواب رو دیدم

پاسخ
لینک۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۱۸:۱۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. روحشان شاد. شما با خانمهایی در ارتباط و یا دوست هستید که یکی از آنها خیلی احساس می کند که دور باطل می زند و به اهدافش نرسیده و دیگری خیلی ثروتمند و خوش و خرم و خونسرد است و شما به کسی که به اهدافش نرسیده کمک مالی می کنید که او هم احساس رضایت از زندگی داشته باشد و خودتان هم از زندگی رضایت دارید. ثواب این کمک کردن به دوست یا خواهر یا فامیلتان که فقیر است را تقدیم روح پدرتان می کنید که او به آرامش برسد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۸:۳۷
آسمان‌

آسمان‌ : سلام مجدد. با عرض پوزش، ببخشید واقعا قصد اذیت شما را ندارم. واقع حلالم کنید خانم هراتی بزگوار.

پاسخ
لینک۲۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۶:۳۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. خواهش می کنم. بله به نظر من هم بهتر است که شما لااقل نصف هزینه ی ایشان را بپردازید چون 99 درصد از همان اول نظرتان منفی بوده. این کار به انصاف نزدیک تر است. در پناه خداوند متعال و موفق باشید.

پاسخ
لینک۲۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۶:۰۰
آسمان‌

آسمان‌ : ببخشید ولی دوست قدیمی من متاهل است

پاسخ
لینک۲۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۴:۰۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : شما با دوست قدیمتان خصوصیات مشترکی دارید؟ اگر اینطور است، نصف این مشکلاتی که دارید به خاطر این خصوصیات مشترک است. با توجه به این که او را سالهاست ندیده اید و متاهل است، دوستی شما به خصلت های مشترک شما اشاره می کند و همینها باعث این شده که به دردسر مواجه شوید. دوست خوبم اگر می خواهید تعبیر خوابتان بی عیب و نقص باشد باید به این نکته توجه کنید که من فقط از روی صحبت ها و نوشته های شما خوابتان را تعبیر می کنم و علم غیب ندارم. اگر فکر کنید که با مختصر نوشتن ، و از مسائلی که به خیال خودتان به من ربطی ندارد، پرهیز کردن، خوابتان را ارسال کنید همین می شود که مرتب مجبور می شوید تند تند کامنت بگذارید و توضیح اضافه دهید. با توجه به حجم بالای کاربران، برای من هم خوشایند نیست که چندین بار کامنت های شما را توضیح دهم تا بتوانیم نتیجه ی معقولی از خوابی که دیده اید داشته باشیم. پس لطفا منبعد توضیح کامل و جامع بنویسید. شاید خوابهای شما برای دیگران مهم نباشد و نخواهید که کسی آنها را ببیند ولی اگر می خواهید من تعبیرشان کنم، از من نباید چیزی را مخفی کنید. تشکر.

پاسخ
لینک۲۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۵:۰۱
آسمان‌

آسمان‌ : ببخشيد این خواب ربطی به او دارد

پاسخ
لینک۲۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۴:۳۰
آسمان‌

آسمان‌ : ببخشيد من با آن خانم ارتباطی ندارم،

پاسخ
لینک۲۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۴:۱۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : در این صورت برای او هم مورد مشابهی مانند شما پیش آمده و او هم با کسی درگیر است که به بهانه ی خیر رسانی به شما ، می خواهد به زندگی تان وارد شود. کسی مثل این خواستگار سمج شما به خواستگاری او هم می رود. کاسه به احساس امنیت شما اشاره می کند و در رابطه با طرز رفتار طرف مقابلتان بیان می کند که شما قبلا از آن یک انگشت خورده بودید ، یک بار مزه ی ملاقات با او را چشیده اید و دیگر دست نزده اید و کاسه دست نخورده باقی مانده. لازم به تذکر است که هر دو بار که شما کامنت ارسال می کنید یک حق خواب ار شما کسر می شود.

پاسخ
لینک۲۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۹:۳۵
آسمان‌

آسمان‌ : سلام. با تشکر

پاسخ
لینک۲۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۹:۱۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. ارتباط شما با این خانم در تعبیر خوابتان بسیار موثر است که بنده از آن خبری ندارم. حلوا به مال و نعمت و سودی اشاره می کند که شما به خاطر کاری دریافت می کنید و باید از چیزی که عایدتان می شود به کسی که گفته اند ببخشید. تعبیر دوم این است که نصف این روزی مال شماست و بعد از مدتی آن خانم کاری که شما بدست دارید را به دست می گیرید و بعد از مدتی روزی امروز شما، به او می رسد. با توجه به زندگی امروزتان و منبع درامدی که دارید و ارتباطی که با آن خانم دارید، خودتان باید تشخیص دهید که کدامیک صدق می کند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۷:۴۳
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت