کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب حلوا

اگر کسی در خواب دید حلوای تازه می خورد، سود زیادی عاید او می شود یا صاحب فرزندی صالح می شود و اگر حلوای خشک و مانده می خورد، به او زیان می رسد. اگر ببیند که حلوا خیرات می کرد، امواتش از او رضایت دارند.

امام صادق (ع) می فرماید: حلوا در خواب، مال فراوان و دین خالص است و خوردن آن دلیل بر فرزند و خوردن حلوایی که مغز بادام در آن به کار رفته باشد، دلیل است که به قدر آن از شخصی بخیل به او چیزی می رسد.

جابر مغربی می گوید: حلوا خوردن در خواب، دلیل است که به قدر آن مال حاصل گردد چون زردی زعفران در آن نباشد. اگر سفید بود بهتر است و حلوا فروش در خواب مردی لطیف زبان و خوش طبع است.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

31 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

Diyar

Diyar : سلام خواب دیذم برای پدربزرگ حلوا پختیم وتو دیس گذاستیم حلوا چند رنگ بود حلوار نارنجی که با اسانس پرتقال درست شده بود و حلوای سفید(حلوای شیر) وقهوهای و زعفرانی من از حلوای پرتقالی خوردم ومنتظر بودم که از بقیه طعم ها بچشم من تو واقعیت خوردن حلوا رو دوست ندارم خیلی ها میگفتم چه حلوای خوشمزه ه ای انگار تو‌مراسم روضه ی امام‌حسین مادرم اونو‌برده و پخش کرده

پاسخ
لینک۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۸:۰۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. روحشان شاد. شما کار خیری انجام خواهید داد که ثوابش را تقدیم می کنید به روح پدربزرگتان. احساسات شما برانگیخته شده و به شما حس شادی و قدرت خواهند بخشید. شما متواضع، سرزنده، اجتماعی، برونگرا و سخاوتمند هستید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۳:۲۶
Fatima

Fatima : سلام، مادرم خواب دیدن که خونه ی عموی من(برادرشوهرشون) بودن و میبینن که تو خونه ی اونا یک قابلمه حلوای خیلی تازه بود که ولی اون حلوا برای مادرم بود ولی توی خواب مامانم حس میکنه وسایل حلوا مال خودمون بوده و خالم درست کرده اون حلوا رو و خالمم خونه عموم بود، مامانم به پسر عموم میگه برو یک ظرف بیار تا براتون حلوا بریزم، پسر عموم یک بشقاب میاره که توی اون بشقاب حلوایی بود که از توی قابلمه برداشته بودن،و اون حلوا هم مثل حلوای ما تازه بود. مامانم چند تا قاشق حلوا از قابلمه برمیداره روی همون حلوا تو بشقاب میزاره و بعد میبینه این حلوایی که گذاشته خشکه و خیلی تازه نیست و کمی روشن تره. عموم ب مامانم میگه چرا کم ریختی و مامانم دوباره براشون میریزه. (در ضمن زنموی من کمی مریض احوال هستن) و مامانم میبینه زنموی من پاشده و حالشم خیلی بد نیست و میگه حالم بهتر شده بود ولی فلانی من و نظر زد بدتر شدم

پاسخ
لینک۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۹:۲۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. مادر شما برای جاری شان آرزوی صحت و سلامتی می کنند و از ته دلشان خواهان سلامتی او هستند و همینطور خاله شما به مادرتان کمک می کند تا اگر عمویتان برای سلامتی خانمش به کمک مالی و پولی نیاز داشته باشد او را کمک کنند. اگر حلوایی که مادرتان و خاله تان درست کرده بودند خیلی تازه نبوده، یعنی زن عمویتان کمی دوباره حالشان بد می شود و باید او را بیشتر کمک کنند. برای دفع شر صدقه بدهید تا بیماری و چشم و نظر بد از زندگیشان برود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۴:۴۱
زهرا

زهرا : سلام یکی از همسایگان مادربزرگم خواب دیه که خانم یا آقایی بهش گفته به مادر برزگم بگه حلوایی که می خواستی درست کنی رو ، درست کن. تعبیرش پی میشه؟

پاسخ
لینک۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۳:۰۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. مادر بزرگ شما برای حاجتی که دارد خیلی وقت است که منتظر است و حالا حاجتش را خواهد گرفت و به سود و منفعت رسیده و شیرین کام می شود. آرزوی او برآورده خواهد شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۶:۳۹
mahtab

mahtab : باسلام خدمت سرکارخانم هراتی عزیز
خواب دیدم همراه مادرم در مکانی ناشناس هستم ،یه خانوم و آقایی داشتن اون محل و بهم نشون میدادن (یه ساختمان بود اما نه خونه بود نه مدرسه .. ) شاید محل برگزاری یه نمایشگاه بود . همونطور که داشتیم محل و بازدید میکردیم و اونا توضیحات میدادن من گفتم قبلا یه بار اینجا اومده بودم ،اونا از شنیدن این حرف خوشحال شدن ،در نهایت تا بیرون من و مادرم و بدرقه کردن ،جلوی در یه ظرف حلوا (به رنگ قهوه ای)بود اون آقا یه مقدار حلوا گذاشت روی نون و داد به من (نونو کشید تو ظرف سینی و به اندازه کف دستش که بزرگ هم بود حلوا برداشت) من حلوا رو گرفتم برگشتم برم چشمم به یه انار که از شاخه آویزان بود خورد ،روبروم یه زمین (باغچه مانندو بدون دیوار) بود اون زمین شخم خورده بود و انگار پر از درخت انار بود ،البته تصویر اناری که از شاخه آویزان بود خیلی واضح بود ، بنظرم فصل پاییز یا زمستان بود چون زمین و درختها سبز نبودن و زمین به رنگ خاک بود .
تعبیر بفرمایید ممنون میشم .سپاس

پاسخ
لینک۲۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۸:۳۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما سعی می کنید جنبه های مختلفی از شخصیت خودتان را بهتر بشناسید و با روحیاتی جدید آشنا شوید. زندگی شما شاد و شیرین خواهد شد و به آرزوهای خودتان می رسید. طول عمر و سلامتی خواهید داشت و چنانچه مجرد باشید ازدواج می کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۲:۱۸
مریم

مریم : سلام به خانوم هراتی عزیز انشااله که خوب باشید خواهرم صب خواب دیده همه خونه پدرم جمع هستیم پدرم سال ۹۰ فوت کردن وداره از حلوایی که خواهرم پخته انگشت انگشت بر می دارد ومیخورد ومی گوید چقد خوب وخوشمزه است زن بابام هم هس که به او محل نمی گذارد واز دستش عصبانی است خواهرم می گوید براچی ناراحتی وپدرم جواب میده تو دخالت نکن تعبیرش چی میشه با تشکر

پاسخ
لینک۷ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۰:۴۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. روحشان شاد. برای پدرتان باید خیرات کنید و حلوا بپزید و فاتحه بفرستید. اگر درست متوجه شده باشم و پدرتان از زنش ناراحت است و به او محل نمی گذارد، ثروت زن پدرتان کم خواهد شد. پدرتان از او ناراضی است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۷ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۳:۰۴
baran

baran : سلام وقت بخير.خواب ديدم خانواده مادرم منزل ما هستند و مادر و خاله م توي ديس هاي بزرگ انگار حلوا ميريختن كه بيرون پخش كنن.من خود حلوا رو نديدم ولي ميدونستم كه دارن اينكارو ميكنن.ما سه نفر تو آشپزخونه بوديم و به من هم گفتن از جاظرفي يه ديس بهشون بدم.ممنون ميشم تعبيرشو بفرماييد.

پاسخ
لینک۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۸:۱۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. دیدن دیس در خواب اشاره به این دارد که مادر شما باید حقی را ادا کنند و در این باره تنبلی نکنند. خیرات حلوا برای اموات باعث می شود آنان دعای خیر در حق مادر و خاله شما بفرستند و اوضاع مالی شما هم بهبود خواهد یافت. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۶:۰۱
مروارید

مروارید : سلام خانم هراتی
خواب دیدم یک درس بزرگ حلوا جلوی من و ی دختر دیگه گذاشتن تو خواب میشناختم خواهرم بود یا دوستم یادم نمیاد و رنگش زرد بود داشتیم می خوردیم ولی تو خواب حس کردم حلوا نیست خیلی خوشمزه بود و شیرین تا نصفش رو خوردیم بعد یکی اومد بهمون گفت چرا همشون رو دارید می خورید بعد ی قسمتی از حلوا مثل پودر شده بود ولی بیشتر انگار شیرینی میزد.
ممنون میشم تعبیرش رو بگید.

پاسخ
لینک۱۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۳:۳۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. برکت و شادی و خوشبختی و ثروت خواهید یافت و انرژی و شادی و هارمونی و عقلانیت به زندگیتان می آید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۰:۵۲
Zohre

Zohre : سلام من یه حاجتی دارم و از عمم که خانمه مومنی خواستم برام دعا کنه و چند وقت پیش خواب دیدم بهم زنگ زده و میگه حلوا نذری پختم بیا بخور .حلوا رو ندیدم ولی تو ذهنم اومد که یه لقمه بزرگه نون که توش پر از حلواست.

پاسخ
لینک۲۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۰:۳۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. انشالله حاجت روا خواهید شد و شیرینکام می شوید.

پاسخ
لینک۲۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۱:۵۸
نازی

نازی : عروس خالم دیده که ؛ خواب ديدم باهمسرم خونه پدرم بوديم،تو تراس نشسته بوديم يهو ديديم خواهر ناتنيم و دخترش چندتا ظرف حلوا رو كنار ديوار حياط بابام اينا داشتن ميريختن،
اول فكر كردم آوردن ما بخوريم يهو باخودم گفتم وا چرا اينجورى ميكنن؟؟
ديدم يهو چندتا جن با صداهاى وحشتناك از ديوار سمت چپ اومدن تو حياط ما فرار كرديم تو خونه ولى اونارو انگار كه يه چيزى دنبال كرده باشه از ديوار راست فرار كردن و از فاصله بين در ديدم يه خانم سيدى كه تو محلمونه ميخواد بياد تو خونمون ولى از ترس نميتونم درو باز كنم و از خواب پريدم اصلا از ترس لال شده بودم....
ا

پاسخ
لینک۲۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۴:۲۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. دوست عزیز خواب شما منوط به اینکه رابطه تان با خواهر ناتنی تان به چه صورت است و حلواها چه رنگی بودند تعابیر متفاوتی می تواند داشته باشد. اگر رابطه آنها با شما خوب است، آنها با خلوص در راه دین و خیرات برای اموات، باعث می شوند که دعای خیر اموات پشت سر خانواده شان باشد و شیاطین و جنینان از زندگی شما دفع خواهند شد. اگر اما رابطه آنها با شما بد است و حلوا زرد بوده، شاید دعای بدی در حق شما کرده اند ولی به هر حال اینکه جنیان فرار کردند و به سمت راست رفتند، یعنی از زندگی شما دور خواهند شد. خانم سیدی که می خواسته به خانه شما بیاید، در واقع راه حل مشکل شماست. برای دفع شیاطین و جنیان از زندگی تان شما باید هر وقت که ترسیدید و یا قبل از خواب 7 بار ذکر نام حضرت فاطمه س را به این صورت بگویید: یا فاطمت بنت محمد رسول الله. این ذکر بسیار مجرب است و شیاطین و جنیان از زندگی شما دور خواهند شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۹:۲۰
زهرااااا

زهرااااا : سلام ... چند وقت پیش خواب دیدم به ی ساختمانی دارم میرم که دانشگاهه میخواستم برم بالا برای امتحان یا سر کلاس داشتم از پله ها بالا میرفتم بین راه تو پاگرد خانم صاحبخونمون وایساده بود ی ظرف شیرینی خشک دستش بو بعد کنار شیرینی ها ی تکه اندازه ی شیرینی ها حلوا شکری بود به من تعارف کرد من حلوا شکری رو برداشتم و داشتم اونو میخوردمو بالا میرفتم .....تشکررررر ویژه از شما

پاسخ
لینک۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۶:۳۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما تجارب ارزنده ای از زندگی گرفته اید که باعث پیشرفت شما می شود و آماده اید تا امتحان پس بدهید و اعتماد به نفستان هم خوب است. در زندگی به موفقیت و شادکامی خواهید رسید و زندگی تان رو به پیشرفت است. تشکر از همراهیتون

پاسخ
لینک۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۹:۳۶
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت